Testépítés, edzésprogramok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.14. 16:54:04

Csinálj zellerpuret, olívaolajjal tej es vaj nélkül. Hasonló mint a krumplipure, csak nincs benne 600 kiló keményítő. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.14. 16:39:43

utálom a fokhagymát. már a szagátol is okádhatnékom van. kevés ételre vagyok finnyás, de ez az egyik. csirkét meg tök mindegy hogy csinálom, lehet akármilyen szaftos-szószos-mázas, egyszerűen unom. pulykát bepácolom vmi fűszerrel és naturba megsütöm, 1000X jobb íze van mint bármelyik csirkés cuccnak. most nyárra lesz rajtam 22 dkg-val több zsír, nagyon nem izgat. amúgy múlthónapban répaszósszal ettem a csirkét, tök jó volt, csak nem tudtam tőle kulázni :lol: :lol: :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.14. 15:24:01

visca el barca írta: mindegy jó lesz ez, tegnap már úgy nyomtam hogy fél rizs+fél kuszkusz, egész jó volt :D csirkét is letettem, rohadtul ízetlen, száraz, unom már :D múlthéten vettem a sparban 800 Ft/kg-ért 10 kiló pulykacomb filét :D zsírt levagdostam róla, teljes extázis a csirke után :D
Csak egy tipp a csirkére, szerezz be egy kontakt grill-t. Ha pedig szeretnéd, hogy legyen valami íze, akkor csinálj hozzá fokhagymás pesztót, amiben előtte hagyod pacolodni. Pestohoz kell:
-egy csokor petrezselyem
-ugyanennyi zeller levél
-5-6 bazsalikom levél
-2-3 gerezd fokhagyma
-olíva olaj
-só

Ha van mozsarad akkor abban az egészet egy péppé zuzod, ha nincs akkor botmixerrel csinalsz belőle pépet. Csak annyi olivat adj hozza, hogy krém állagú legyen, ezzel kend be a csirkemellet, tedd bele egy jenaiba, és fedd le folpackal, kb 3 órát pácold így a hűtőben. Utána susd meg, de semmi képpen ne szurj a húsba mert kiszárad. Ugyan annyi ideig pihentesd alufólia alatt ameddig sutotted, ez segít, hogy szaftosabb maradjon a hús.

MQuCsabi:

A sót teljes mértékig ne hagyd el az étkezésedből, ugyanis a szívroham két fő okozója, a nem elegendő só és folyadék hiány.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.14. 15:14:43

https://instagram.com/p/BQXxelMDpkq/" target="_blank

Addig meg se állj amíg nem lesz ilyen hasad :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.14. 15:01:22

Pulykacomb filét én is szoktam, nagyon finom. A tejjel csak azért szarakodom, mert egyszerűen úgy tűnik, hogy nem tudom a hastájéki zsírt lediétázni. Voltam mág 74 kiló is, de akkor is volt pocak....

Nyilván valamilyen szinten genetika is, és ott már minden gramm számítana, úgyhogy meglátjuk idén mi jön össze. Az egyértelmű, hogy az tűnik el legutoljára.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.14. 11:55:52

recrea írta:
visca el barca írta:amugy nem tudja vki hol lehet olcsón venni? én kisvárosban csak bio boltban találtam 850 Ft/kg-ért, de itt mindig olyan rohadt drága minden, tuti , hogy vhol van olcsóbban. sparban, lidlben néztem de ott nincs
Ez parádés ár egyébként, Auchanban, Aldiban drágább, webáruházban is csak kicsivel olcsóbb, de ott rájön a szállítási díj.
ósön meg aldi nálunk nincs, kínai boltokban láttam most de ott csak olyan van ami 500 gr 500 Ft szóval még drágább is... ráadásul nem tudom mit csinálnak vele, de 100 gr-ban 13 gr cukor van :shock:

mindegy jó lesz ez, tegnap már úgy nyomtam hogy fél rizs+fél kuszkusz, egész jó volt :D csirkét is letettem, rohadtul ízetlen, száraz, unom már :D múlthéten vettem a sparban 800 Ft/kg-ért 10 kiló pulykacomb filét :D zsírt levagdostam róla, teljes extázis a csirke után :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.02.14. 10:32:48

visca el barca írta:amugy nem tudja vki hol lehet olcsón venni? én kisvárosban csak bio boltban találtam 850 Ft/kg-ért, de itt mindig olyan rohadt drága minden, tuti , hogy vhol van olcsóbban. sparban, lidlben néztem de ott nincs
Ez parádés ár egyébként, Auchanban, Aldiban drágább, webáruházban is csak kicsivel olcsóbb, de ott rájön a szállítási díj.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.14. 09:53:08

MQuCsabi írta:...
igen, ettem jázmin rizst is meg basmatit is, nekem ugyanolyan "rossz" volt mint a sima. nekem az a kuszkusz azért jött be, be ilyen fél "fél rizs fél tészta" egyszerűen jobban csúszik, ráadásul az íze kicsit olyan mint grízgaluskalé, és régen az egyik kedvencem a grízgaluska leves :D

elolvasva a többit én pl az ilyen tejjel meg hasonló dolgokkal nem foglalkozok, nem vagyunk profi testépítők, attól nem leszünk dagadtak, hogy a kávéba öntünk egy deci tejet :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.02.13. 20:55:13

Majd toltok fel kepet..... Marmint a kajarol.
Pedig már majdnem megörültem. :twisted: :mrgreen:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.13. 20:38:55

Mivel a konditeremtől 50mre van egy KFC meg egy Meki is ezért elég gyakran odavezetett az utam, gondolom ez is besegített abban hogy nagy lett a hasam bár aránytalanul mert volt már hogy elvoltam hízva és akkor más testrészem is zsíros volt de jövőhéttől vissza állok a normális kajára.
Kuszkuszt én is csípem, de nekem a jázminrizs meg a durumtészta a kedvencem.

Defender: Intervallum futás :D Nem egy csilivili csodagyakorlat, de a tudodet meg a combodat is ez edzi a legjobban.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2017.02.13. 20:35:28

veb esetleg a neten nézd meg ott biztos jobb áron van, jázmin rízst meg szombaton láttam lidlben 2 kg volt 1100 ha jól emlékszem.

Tudnátok mondani pár erönlétnövelő gyakorlatot; bicajozást már elkezdtem komolyabban de jó lenne azon kívül is még néhány gyakorlat; mert kezd elmenni az eszem azt jelentkeztem Ultrabalaton csapatversenyre biciklis kísérőnek (220,9 km futók mellett tekerve megállás nélkül) és formába kéne hozni magamat.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.13. 20:14:18

Csak egy proba veb, de rizsbol milyet eszel/ettel?

En mar csak jazmin vagy basmatit eszem, klasszisokkal jobb, mint a sima. Izben meg plane.

Egyebkent a kuszkuszt en is tamogatom, de nem tudom, hol lehet magyarnak valo aron kapni.

Más: valamikor regen en is mondtam, hogy neki allok, ujra edzes es ujra tiszta kaja. 85kilorol indultam, ma indult a harmadik het es 81,8kg nal jarok. Kajabol kivettem a lisztet cukrot teljesen. CH rizsbol es teljes kiorlesu kenyerbol megy. Feherje husbol, tojasbol es turobol. De ezek alap dolgok. Melle zoldseg; ami belefer.

elmult ket hetben heti egy nap vilt egy-egy csalo etkezes is, ezeket is irom, hogy lassam a vegen, mi miert volt.
Ami szemet maradt, az a tejeskave, azt a 4. Hettol elhagyom. Marmint a tejet.

6-7. Hettol valoszinu a kenyer is kiiktatasra kerul es jon az emelt aerob. Addigra mar jo ido lesz.

9. Vagy 10. Hettol pedig a só is off. Meglátjuk ;-)

Április 12 a cél, a szülinapom. Nagyon durva cHEAT DAY lesz :-D Majd toltok fel kepet..... Marmint a kajarol.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.13. 19:55:06

gyerekek, 4 év után felfedeztem magamnak a kuszkuszt :D igaz, hogy rizshez képest rohadt drága, de annyira jó íze van, hogy aki még nem próbálta ne habozzon. igazi orgazmus sokévnyi rizs után :mrgreen: ráadásul semmivel nem rosszabb a tápértéke

amugy nem tudja vki hol lehet olcsón venni? én kisvárosban csak bio boltban találtam 850 Ft/kg-ért, de itt mindig olyan rohadt drága minden, tuti , hogy vhol van olcsóbban. sparban, lidlben néztem de ott nincs
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.03. 20:48:33

Nero. írta:Mostanában elkezdtem komoly mennyiségben szemetet enni, és bár nem híztam el de nem valami jó a közérzetem és a hasam rendesen felvan fújodva, úgyhogy van egy sanda gyanúm hogy glutenerzekeny vagyok.
akkor fosnál is, vagy "zsíros lenne a kak*d"

nem tudom előtt mit ettél, vagy edzettél-e, de nálam is volt ilyen. 3 évig normál edzős kaja, aztán egy betegség miatt 3 hónap szünet, akkor aztán ment a körömpöri meg a töltött kápi ezerrel és az én szervezetemet is eléggé megviselte, hogy normálról visszaálltam moslékra. aztán most 2 hónapja megint edzek, megint normalis kaja, most meg semmi bajom.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.03. 20:43:24

Mostanában elkezdtem komoly mennyiségben szemetet enni, és bár nem híztam el de nem valami jó a közérzetem és a hasam rendesen felvan fújodva, úgyhogy van egy sanda gyanúm hogy glutenerzekeny vagyok.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.03. 20:36:53

Nero. írta:Van itt olyan aki gluténmentes étrenden van?
aki komolyan csinálja a dolgokat nem eszik semmi glutént. illetve a zabban van, de elvileg létezik gluténmentes zab is. a rizsben meg ugye nincs. a többi szénhidrát meg moslék. jó, én modnjuk teljes kiörlésű tésztát néha nyomok h ne hülyüljek meg.

de ha hülyeséget írtam, majd vki kijavít
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.03. 20:24:41

Van itt olyan aki gluténmentes étrenden van?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.16. 08:07:37

Nekem a terd kattogasomat elmulasztja a NEM forte.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.12.15. 22:49:21

MQuCsabi írta:1. Attol meg hogy te szurod be neki, nem tudod, van e baja...
2. Ok.
3. Ha ez fontos, akkor hajra
Olyan emberek akikkel napi szinten beszélgetsz mindenről csak elmondanák vagy észre vennéd ha van valami bajuk. Nem, nekem a koksz nem fontos és nem hiszem hogy még egyszer bevállalnám de érdekes tapasztalat volt és elgondolkodtató.

https://m.youtube.com/watch?v=fvgAxSmD7Cg" target="_blank
Ezt a filmet tudom ajánlani.

Joint X a nagy sláger otthon azt hiszem 3 ezer körül van de nagy csodát ne várj tőle.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.12.15. 22:06:39

Én hoztam fel a koksz témát, azaz a szteroidokat (remélem egymás szinonimái, ha nem akkor bocsesz).

Valamelyik nap néztem ezekről a szerekről egy dokumentum filmet és nagyon meglepődtem. Ugye alapjáraton negatív visszhangja van, mint például a szőke nők buták, ezen a vonalon végigmenve pedig a szteroidhasználók meg impotensek és megfognak halni.

Itt van a videó ha valakit érdekelne:

https://www.youtube.com/watch?v=XwLj6bT_2Ls

Lényegében ami a legizgibb rész: ha megfelelő helyről veszed és kúra szerűen használod, szóval értesz hozzá és nem az első konditermi látogatásod előtt tolod már magadba, akkor a szteroiddal lényegében lecsökkented a regeneráló idődet, azaz többet edzhetsz, gyorsabban fogsz feltöltődni és nagyobbodni.

Persze beszélnek benne a negatív hatásokról, meg, hogy milyen sokféle van.

Ezzel senkit sem akarok biztatni a használatra, mert ha nem versenyszerűen csinálja az ember, teljesen felesleges. Hozzáteszem, hogy sosem szedtem vagy szúrtam magamba semmit.

És természetesen a fehérje por nem koksz, az némi túlzással csirkemell porban.

Érdeklődés: tudnátok ajánlani ár/érték arányban megfelelő ízületvédőt? Zselatinon kívül a jobb térdem miatt megpróbálkoznék vele.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.15. 20:05:11

1. Attol meg hogy te szurod be neki, nem tudod, van e baja...
2. Ok.
3. Ha ez fontos, akkor hajra
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.12.15. 19:51:10

MQuCsabi írta:1. Nem vallják be, ha van bajuk tőle

2. Olyan, mint a drog. Már nem tudod, milyen ócska 'mit is' ? kapsz a valakinek a valakijétől.

3. Hobbi szinten mi a asznak kéne koxolni? ...
1. Spanjaim volt akit én szúrtam be :D
2. Ez jogos de azért vannak jó vonalak.
3. Hát azért egy kategóriával biztos jobban néznék ki, jobban érezném magam a bőrömbe az tuti.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.15. 19:45:29

1. Nem vallják be, ha van bajuk tőle

2. Olyan, mint a drog. Már nem tudod, milyen ócska 'mit is' ? kapsz a valakinek a valakijétől.

3. Hobbi szinten mi a asznak kéne koxolni? ...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.12.15. 19:15:59

Régebben fiatalon mindenáron beakartam kokszolni mindjárt az elején, de hála Istennek mindig féltem annyira hogy kihagytam. :D Aztán egyszer egy haverom tartozott nekem egy ötössel, azt mondta nincs pénze de ad helyette 100 szem methadionet. Aki kicsit jártasabb a témában az tudja hogy 100 szem az szinte semmi és a meta az egyik leghitványabb cucc. Egy hét után annyira megerősödtem hogy frankón megijedtem nehogy lesérüljek, illetve rámszaladt vagy 5 kiló de ami még durvább hogy szárazon. Utána valamiért abba maradt az egész edzés tehát nem tudom mennyi maradt volna meg belőle. Azóta semmi, ezt is megbántam de azért elgondolkodtam hogy 12 hét susta+meta mennyit is hozna jó kajával plusz jó edzéssel. A környezetemben elég sokan kokszoltak már, trembolon+oxi hihetetlen eredményeket hoz és soha senkinek semmi baja.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.15. 16:32:22

Persze, visszanöveszteni nyilván nem tud porcot, csontokat. Gyakorlatilag kenést adnak ezek az izületi tápanyagok az izületeknek. Egyébként a sima étkezési zselatin is ezt a célt szolgálja, jó az izületeknek.
Kép
Válasz küldése