Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.06.12. 16:52:45

az jutott eszembe, hogy ekezet nelkul irni sokkal zsirkiralyabb, igy olyan menonek tunok, csak sokat huzkod ala pirossal ezt meg nem csipazom. egyebkent meg faj a fejem es nagyon kezdem unni, esik az eso is gondoltam megiszok egy gyogysort (juj most majdnem odanyultam az o betu folottihez), de nem igazan segitett semmit. fejfajaskor a hangulatom labilis es stabil is, legszivesebben kimennek olvasni, de kellemetlen az ido, plusz van meg egy sorom, de az elegge ergya izu, mert a profiban vettem jo olcson es tenyleg bitang-rossz ize van. Kash most mit csinaljak? szerinted felhagyjak az ekezet nelkuli irassal, esetleg bevegyek egy fajdalomcsillapitot? mit javasolsz?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.06.12. 16:42:35

miihii írta: Még mindig VIVA KASH! 8) (és ADIOS MATYI :twisted: )
Köszi a biztatást, legalább van egy kis motiváció!
Véged van Kash! :twisted: :D
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.06.12. 16:38:51

Bob_Marley írta:Az adminisztrátor úr leszállt a földi halandókhoz :D
Köszi a bókot,de egyelőre csak egy mezei moderátor a beosztásom ;)

És igen,kipróbáltam milyen szép is lenne,ha ilyen mézes-mázas szavakkal illetnénk egymás ténykedését,idilli,családias szeretetben töltve a mindennapokat. Célom a világbéke,az első lépést megtettem :mrgreen:
Kash írta: Amúgy is az én időm itt már lejárt, azon gondolkodtam hogy tölröm a acc-omat, és csak lélekben leszek itt veletek... :(
Hú,de szélsőségekben gondolkodsz.Tegnap még nagy lelkesen dícsérted magad,lelkesedést sugallva,ma meg ez a világvége hangulat :shock:
Remélem nem gondolod komolyan,h elhagysz minket.Tudod ,a jóhoz könnyű hozzászokni és mindannyian szeretnénk,ha nem csak ennyi nyomot hagynál az életünkben ;) Ilyen népes rajongótábort,istenként tisztelő csoportosulást egy szempillantás alatt magad mögött hagyni nem járja [-X

Még mindig VIVA KASH! 8) (és ADIOS MATYI :twisted: )
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.06.12. 16:27:42

Matyi: ez kissé olyan volt (az uccsó mondatod) h a királynőt megölni nem kell félnetek stb :D De értettem.

Amúgy én is hiszek egy-két dologban. S biztosan van túlvilági élet is valahol.
Már várom a hírt. Nézd meg a Contact c. filmet, h kb. hogy reagálná le a társadalom :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.06.12. 16:14:02

Kash te ezeket komolyan írod? :)
Érdekes egy lény vagy Te. :D

Témához:
Szerintem már feltalálták az időgépet, teleportot, csak nem akarják a világ elé tárni, bár érdekes daffy felvetése, ez így érdekes. :)

Ebben a nagy bummban egyébként én nem hiszek. Vagy ez már bebizonyított? :oops: :)


Hisztek a földön kívüli életben?
Én igen, nem létezik, h csak mi élünk ebben a nagy univerzumban.
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2012.06.12. 12:22:41

Jóó... újpesten a kinai bolha piacra gondoltam.. Am Balcsin midnig vannak ilyen árusok..gondoltam vhol pesten is vannak..de egyre tutibb ez a bolhapiac rákospalota újpest vonat állomásnál.
Turkálóba nézegettem mindig... Brasil polot eredetit már találtam.. meg sokszor van Torres XXXXL mez, meg Barca S-es :lol: bár az full jü lett volna bnőmnek..hülye voltam :evil: .. na meg angol cuccok :roll: Na majd lesz vmi :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.06.12. 12:15:18

Szerintem a turkáló ilyen esetre nagyon jó megoldást. Everton mezt vettem kb 1500Ft-ért, de volt egy csomó angol válogatott mez is.
Ott is szét lehet nézni :wink:
"And my heart will leave you never."
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.06.12. 12:10:17

Ronal.10 írta:Nem tudtok esetleg Pesten olyan boltot ahol márkátlan mezeket lehet kapni, vagy helyet? :) ... Bár gondolom újpesti piac alap.
Akarok Spanyol mezt..de nem fogok 18 ezret kiadni érte... vagy vmi Barca mezt bnőmnek kisebb méretbe majd... EB döntőre készülödök :lol:
Újpesti piac???
újpesti piac amiről én tudok az egy hatalmas csarnok ahol zöldséges,pékség és hentes van. amúgy van újpesten ilyen piac mert engem is érdekelnének ilyen mezek
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2012.06.12. 12:05:17

Nem tudtok esetleg Pesten olyan boltot ahol márkátlan mezeket lehet kapni, vagy helyet? :) ... Bár gondolom újpesti piac alap.
Akarok Spanyol mezt..de nem fogok 18 ezret kiadni érte... vagy vmi Barca mezt bnőmnek kisebb méretbe majd... EB döntőre készülödök :lol:
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.06.12. 11:38:23

Kash írta:
Na mos Kash féltékeny lesz
Nem leszek, csak lehet hogy kevesebb hsz-t olvastok majd tőlem, aztán döntsétek el, hogy ez jó-e nektek vagy nem. :D
Amúgy is az én időm itt már lejárt, azon gondolkodtam hogy tölröm a acc-omat, és csak lélekben leszek itt veletek... :(
nyugodj le kash, én támogatlak :P
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.12. 11:05:34

Na mos Kash féltékeny lesz
Nem leszek, csak lehet hogy kevesebb hsz-t olvastok majd tőlem, aztán döntsétek el, hogy ez jó-e nektek vagy nem. :D
Amúgy is az én időm itt már lejárt, azon gondolkodtam hogy tölröm a acc-omat, és csak lélekben leszek itt veletek... :(
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.12. 09:41:42

miihii írta:
Bob,ez egy nagyon csodálatos post volt tőled,tükrözi a zsenialitásodat és a remek ritmusérzékedet.Én nagyon örülök,h itt vagy köztünk,ügyesen forgatod a klaviatúrát és szupcsi videókat tolsz be nekünk :mrgreen:
:oops: Az adminisztrátor úr leszállt a földi halandókhoz :D

Na mos Kash féltékeny lesz :lol:

"Hülye vagy ha asszed, hogy a party megvár, én elviszlek a jövőbe mint Marty McFly "
Vannak ám rólad is exkluzív buli fotók :D
Ha állat a party jön a partyállat :arrow:
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.06.11. 23:12:58

Bob_Marley írta:
El fanático írta: Amúgy is fura lenne, ha mindenki-minden hozzászólás után körbe lenne udvarolva, hogy milyen okos meg ügyes. Kicsit melegebb lenne a hangulat rögtön :-P
És mi lenne ezzel a baj ? :D Családias lenne a légkör mehetne a bugi:
Kép
:mrgreen:
Így van,nincs semmi baj a melegebb hangulattal.Jöhetnek vissza a régi szép idők,Fluoreszálós avák,meg a többi finomság :P

Bob,ez egy nagyon csodálatos post volt tőled,tükrözi a zsenialitásodat és a remek ritmusérzékedet.Én nagyon örülök,h itt vagy köztünk,ügyesen forgatod a klaviatúrát és szupcsi videókat tolsz be nekünk :mrgreen:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.11. 22:21:41

El fanático írta: Amúgy is fura lenne, ha mindenki-minden hozzászólás után körbe lenne udvarolva, hogy milyen okos meg ügyes. Kicsit melegebb lenne a hangulat rögtön :-P
És mi lenne ezzel a baj ? :D Családias lenne a légkör mehetne a bugi:
Kép
:mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.11. 22:20:24

Kedves ifjú fórumozó-társunk, Kash!

Tudod, az életben - mint, ahogy a fórumon is - a dicsérő szavakat nem mérik bőkezűen, sokszor még akkor sem, ha igazán megérdemelnéd.
Ellenben, ha hibázol, azért nem marad el a büntetés.

Ezzel csupán azt szeretném mondani: ha nem szólnak rád, hogy ezt vagy azt ne, akkor jól csinálsz mindent - itt a fórumon. Az életben nem figyelmeztet senki - ha hibázol, akkor véged. Szóval senkitől ne várd, hogy segítsen növelni az egódat, mert szemmel láthatóan amúgy sincs ilyen jellegű problémád.
Amúgy is fura lenne, ha mindenki-minden hozzászólás után körbe lenne udvarolva, hogy milyen okos meg ügyes. Kicsit melegebb lenne a hangulat rögtön
Éjj, most megfogtál.
Nem biztos, hogy jól értelmezem, amit mondassz, mindenesetre most kicsit elszégyeltem magam.
Próbálok a dolgok mögé látni, és visszaolvasva a saját hsz-em, arra jöttem rá, hogy te rájöttél arra, amit elszeretnék itt érni...ezt majd PÜ-ben mebeszéljük.
Ha valamit nagyon félreértettem, szólj.
Kép
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2012.06.11. 22:16:17

Kash írta:Arra jöttem rá, képzeljétek el, hogy minnél több hsz-em van, annál kevesebb hülyeséget irok. :lol:
Remélem, ezt ti is igy gondoljátok, mivel nagyon örülnék egy megerősitésnek. :D
Kedves ifjú fórumozó-társunk, Kash!

Tudod, az életben - mint, ahogy a fórumon is - a dicsérő szavakat nem mérik bőkezűen, sokszor még akkor sem, ha igazán megérdemelnéd.
Ellenben, ha hibázol, azért nem marad el a büntetés.

Ezzel csupán azt szeretném mondani: ha nem szólnak rád, hogy ezt vagy azt ne, akkor jól csinálsz mindent - itt a fórumon. Az életben nem figyelmeztet senki - ha hibázol, akkor véged. Szóval senkitől ne várd, hogy segítsen növelni az egódat, mert szemmel láthatóan amúgy sincs ilyen jellegű problémád.
Amúgy is fura lenne, ha mindenki-minden hozzászólás után körbe lenne udvarolva, hogy milyen okos meg ügyes. Kicsit melegebb lenne a hangulat rögtön :-P
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.06.11. 18:56:24

Egyenlőre nem érzek olyan nagy változást, de hidd el, ha lesz aki rád szóljon és ahogy telik az idő kiismered a fórumozás fortélyait vagy íratlan szabályait, akkor előbb-utóbb komolyan veszünk.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.11. 18:17:52

Kash írta: Meg én is jobban megértem azt, amit leirtok, mondjuk BOB a te hsz-ed kétszer kellett elolvasnom, hogy rájöjjek hogy mire célzol. :D
?Ne már, pedig kifejezetten szoktam figyelni (ezért is hosszúak a hsz-im amúgy :D) hogy érhetően leírjak mindent zárójeleket használva tagolva visszacsatolva gondolatokra...hú át kell gondolnom akkor, s érhetőbben fogalmazni :D Ezek után fél oldalak helyett lesz 4 de sebaj 8)

Amúgy meg szerintem nem személyhez kapcsolódó, hogy komolyan vesz valaki vagy nem.A hülyeség hülyeség marad akkor is ha Cicero írja meg akkor is ha Cristofel.És fordítva :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.06.11. 18:17:35

daffy írta:hát ez nem szomorú.. :Dmagasfeszültségű vezetékbe szorult a hímtagja

hogy egy kicsit visszatérjek a csillagászatra. ha tényleg volt a "nagy bumm",az mitől volt. ha volt,akkor minden irányban elterjedt egy rakás törmelék,de az a valami,ami felrobbant,az miben volt? tehát mi volt az a tér,amit elkezdett tágítani. nagyon nagynak kellett lennie a felrobbant dolognak,ha ki tud belőle alakulni ennyi minden vagy ha nem abból alakult ki,akkor miből és az hol volt? a tágulás határa elviekben létezik,de ott mi van,falnak mész? mi van azon túl? ha minden szétszóródott a robbanástól,akkor az eredeti helyen most nincs semmi? ha a robbanás egyirányú,akkor miért mozognak a "dolgok" különböző irányban?
Huh mennyi kérdésed van a témában :)
Szerintem a mostani tudásunkkal felfoghatatlan dolgok ezek a méretek, távolságok fizikai és más egyéb dolgok.
Én azon lepődtem meg ami végül is a témába is vág meg nem is az a párhuzamos univerzum.
Állítólag már elfogatott tény a létezése szóval nincsenek már nagyon nagy tudományos viták ez ügyben.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.06.11. 18:14:11

Kash írta:Arra jöttem rá, képzeljétek el, hogy minnél több hsz-em van, annál kevesebb hülyeséget irok. :lol:
Remélem, ezt ti is igy gondoljátok, mivel nagyon örülnék egy megerősitésnek. :D
Hidd el, sztem több kezemen meg tudom számolni,aki másképp gondolja :P Uh erre mérget ne vegyél,inkább azt a pénzt tedd el a fórumozás költségeire :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.11. 18:12:10

Bob_Marley írta:
Kash írta:Arra jöttem rá, képzeljétek el, hogy minnél több hsz-em van, annál kevesebb hülyeséget irok. :lol:
Remélem, ezt ti is igy gondoljátok, mivel nagyon örülnék egy megerősitésnek. :D
Kezdésnek olvasd el még egyszer amit írtál és rájössz a cáfolatra :mrgreen: (csak szimpla kis szurkálódás volt ne vegyük komolyan, de magas labdákat illik lecsapdosni :D)
Jó, most ettől a hsz-től tekintsünk el... :D
De most komolyan, sokkal komolyabban vesztek mostanásg más topikokban, nem!?
Meg én is jobban megértem azt, amit leirtok, mondjuk BOB a te hsz-ed kétszek kellett elolvasnom, hogy rájöjjek hogy mire célzol. :D
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.11. 18:08:35

Kash írta:Arra jöttem rá, képzeljétek el, hogy minnél több hsz-em van, annál kevesebb hülyeséget irok. :lol:
Remélem, ezt ti is igy gondoljátok, mivel nagyon örülnék egy megerősitésnek. :D
Kezdésnek olvasd el még egyszer amit írtál és rájössz a cáfolatra :mrgreen: (csak szimpla kis szurkálódás volt ne vegyük komolyan, de magas labdákat illik lecsapdosni :D)
Kép
Kép
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.11. 18:06:03

Arra jöttem rá, képzeljétek el, hogy minnél több hsz-em van, annál kevesebb hülyeséget irok. :lol:
Remélem, ezt ti is igy gondoljátok, mivel nagyon örülnék egy megerősitésnek. :D
Kép
Avatar
bouba
Capitá del Barça
Hozzászólások: 968
Csatlakozott: 2007.02.04. 11:19:25

2012.06.11. 16:05:06

A németek zöld EB melegítője nagyon tetszik! Nem tudjátok hol lehet rendelni? (lehetőleg német címer nélkül)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.06.11. 13:38:53

Ha mar a vilagegyetemrol beszelunk, illetve az univerzumrol, itt van az egyik kedvenc kepem, nagyon erdekes:

Kép
KépKép
Válasz küldése