Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2012.06.12. 23:29:11

Alexander Mahone írta: Reálisan nézve egyszerűen csak elporladunk. A szívünk, a hitünk meg a reménykedésünk azt diktálja, hogy biztosan van valami, de ésszerű magyarázat nincs rá.
Egy csomó mindenre nincs ésszerű magyarázat. Hogy mi lesz velünk a halál után,ezer oldalról meg lehet közelíteni. Akár a vallás felől,akár a filozófia felől,akár a hit felől. De bővebb felvilágosítást olyan tudna adni,aki visszajött odaátról. Bár ilyenre is volt példa,azoknak az esetében például akik a klinikai halálból tértek vissza,illetve Haitin több olyan eset volt hogy eltemették az illetőt,és egyszercsak felbukkant. Mondjuk az utóbbiak nem emlékeztek semmire,még a saját életükre sem.
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.06.12. 23:07:48

http://www.youtube.com/watch?v=cacZKmwS9eY

kicsit idevág, meg nem is
kicsit sokat hallgatom mostanában, meg nem is
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.06.12. 23:07:45

Én is néha elgondolkodok azon, hogy tök mind1 mit csinálsz.
Robotolhatsz egész életedben egy gyárban, lehetsz rocksztár, lehet milliárdos, kertész, cseléd akármi. Mindenkinek ugyan az a sorsa.
Viszont nem azért élsz, hogy majd meghalj, hanem hogy amíg nem jön el az idő végezd a dolgod, és ne ilyen hülyeségeken törd az agyad, mert belebolondulsz.
Bár úgy érzem ez nem a válasz a kérdésre, szóval szerintem sincs semmi a halál után. Nincs se lélek, se mennyország, se pokol se semmi.
Én egyébként ha tehetném nem élnék örökké, max ugrálnék az időben :D
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.06.12. 23:06:20

sjay írta:
Alexander Mahone írta:Én ezért élnék örökké. Vagyis csak úgy, hogy ha akarok akkor vethessek véget az életemnek. Élni jó. És több száz év múlva talán már válaszokat kapnánk azokra a kérdésekre, amiket itt felteszünk, ami számomra mindent megér.
Az örök élet is csak úgy lenne jó, ha a barátaid, szeretteid is élhetnének veled együtt... Gondolj csak bele, végignézni azt, hogy akit szerettél és akik közel állnak hozzád eltávoznak, még rosszabb, mintha nincs "élet" a halál után.
Én még ezt is bevállalnám. Bár alighanem beleőrülnék.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2012.06.12. 23:04:35

Alexander Mahone írta:Én ezért élnék örökké. Vagyis csak úgy, hogy ha akarok akkor vethessek véget az életemnek. Élni jó. És több száz év múlva talán már válaszokat kapnánk azokra a kérdésekre, amiket itt felteszünk, ami számomra mindent megér.
Az örök élet is csak úgy lenne jó, ha a barátaid, szeretteid is élhetnének veled együtt... Gondolj csak bele, végignézni azt, hogy akit szerettél és akik közel állnak hozzád eltávoznak, még rosszabb, mintha nincs "élet" a halál után.
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.06.12. 23:00:44

Én ezért élnék örökké. Vagyis csak úgy, hogy ha akarok akkor vethessek véget az életemnek. Élni jó. És több száz év múlva talán már válaszokat kapnánk azokra a kérdésekre, amiket itt felteszünk, ami számomra mindent megér.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2012.06.12. 23:00:31

Mihu írta:
Alexander Mahone írta:Ha már ilyen tudományos dolgoknál tartunk, elvileg ugye tágul a világegyetem? De mibe? Kell valami tér amibe tágulnia kell?
A másik kérdés ami sokat foglalkoztat, hogy van-e bármi is a halál után. Engem speciel lesújt, hogy "semmi." Szerintem jó élni, és élnék is örökké.
Hát szerintem is semmi. Olyan lesz, mint mikor este elalszol, csak annyi különbséggel hogy nem kelsz fel :? Sose felejtem el, volt egy este amikor eszembe jutott ez a téma. És addig pörgettem magam rajta, hogy rámjött a sírás :D Minek élek? Hasztalan az életem, ha egyszercsak kész, vége, megszűnök létezni. És az milyen már hogy egyik pillanatban még látom a körülöttem lévő világot, meg minden, a következőben meg elsötétül minden és kész, én nem vagyok többé. Igazából szavakkal leírhatatlan érzés, amire gondolok, hogy milyen lesz a halál. De nem bánnám ha még addig feltalálnák az örök élet szérumot, amíg el nem patkolok. Vagy legalább bizonyítsák be nekem, hogy van élet a halál után. Azt se bánom, ha egy másik testben születek újjá. Azt se, ha van mennyország. Csak ne az legyen hogy kész elsötétül minden és ennyi volt :?
Ment a Pü-dre a válasz.

A témába vágóan : Szerintem sincs semmi a halál után, csak a nagy semmiség, mint ahogy említettétek, mint amikor alszunk. Fájó ebbe belegondolni, de mit van, mit tenni, nem élünk örökk.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.06.12. 22:57:41

Alexander Mahone írta:Ha már ilyen tudományos dolgoknál tartunk, elvileg ugye tágul a világegyetem? De mibe? Kell valami tér amibe tágulnia kell?
A másik kérdés ami sokat foglalkoztat, hogy van-e bármi is a halál után. Engem speciel lesújt, hogy "semmi." Szerintem jó élni, és élnék is örökké.
Hát szerintem is semmi. Olyan lesz, mint mikor este elalszol, csak annyi különbséggel hogy nem kelsz fel :? Sose felejtem el, volt egy este amikor eszembe jutott ez a téma. És addig pörgettem magam rajta, hogy rámjött a sírás :D Minek élek? Hasztalan az életem, ha egyszercsak kész, vége, megszűnök létezni. És az milyen már hogy egyik pillanatban még látom a körülöttem lévő világot, meg minden, a következőben meg elsötétül minden és kész, én nem vagyok többé. Igazából szavakkal leírhatatlan érzés, amire gondolok, hogy milyen lesz a halál. De nem bánnám ha még addig feltalálnák az örök élet szérumot, amíg el nem patkolok. Vagy legalább bizonyítsák be nekem, hogy van élet a halál után. Azt se bánom, ha egy másik testben születek újjá. Azt se, ha van mennyország. Csak ne az legyen hogy kész elsötétül minden és ennyi volt :?
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.06.12. 22:55:52

"Összetörték az udvarias Sevcsenko autóját a győztes meccs után"
Azon röhögtem, hogy mennyi az életbemaradási esélye annak aki Ukrajnában hátulról beleszalad egy Porsche-ba? :D
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.06.12. 22:53:41

Tim írta:Időnként még a halál előtti életben sem vagyok biztos..
Arra azért ne vegyél mérget,hogy utána "semmi".
Miért lenne bármi? Reálisan nézve egyszerűen csak elporladunk. A szívünk, a hitünk meg a reménykedésünk azt diktálja, hogy biztosan van valami, de ésszerű magyarázat nincs rá.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2012.06.12. 22:50:22

Alexander Mahone írta: A másik kérdés ami sokat foglalkoztat, hogy van-e bármi is a halál után. Engem speciel lesújt, hogy "semmi."
Időnként még a halál előtti életben sem vagyok biztos..
Arra azért ne vegyél mérget,hogy utána "semmi".
Kép
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2012.06.12. 22:43:03

miihii írta::

Nem tudom miért kell ilyen agresszívnak lenni ma mindenkinek :cry: Megjött ,csajok?
Bob is beígérte a tepsi épségem külsérelmi nyomait,most meg te adod a masszívat a spájz bojz-okkal meg a lófejjel... :roll: Hát ha azt hiszitek,h ettől bebountyzok,hát egy nagy *szintén lóalkatrész,aminek van feje*-t [-X

Ha nagyon felhangoltok,a végén kinyomom a szemetek,eltöröm a lábatok és mehettek,amerre láttok...De nem azért mert én vagyok az erős,meg a király,hanem mert DE 8)
Nana! Nepaottgjá' Fákundó Áráná , még a végén letöröd a cicafiúk műkörmeit, aztán lesz belőle bountyömledék . :oops: :cry:

(nah ja, ezt még én sem értem pontosan :lol: )
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.06.12. 22:42:33

Ha már ilyen tudományos dolgoknál tartunk, elvileg ugye tágul a világegyetem? De mibe? Kell valami tér amibe tágulnia kell?
A másik kérdés ami sokat foglalkoztat, hogy van-e bármi is a halál után. Engem speciel lesújt, hogy "semmi." Szerintem jó élni, és élnék is örökké.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.06.12. 22:32:21

lui1698 írta:
miihii írta:...
Hallod hoszé armandó, szakadjál le a komámról mer megtudod milyen a hetedik mennyország...
Bocs,Padre,nem tudtam,h ezt a csokit te csócsálod :oops:

Nem tudom miért kell ilyen agresszívnak lenni ma mindenkinek :cry: Megjött ,csajok?
Bob is beígérte a tepsi épségem külsérelmi nyomait,most meg te adod a masszívat a spájz bojz-okkal meg a lófejjel... :roll: Hát ha azt hiszitek,h ettől bebountyzok,hát egy nagy *szintén lóalkatrész,aminek van feje*-t [-X

Ha nagyon felhangoltok,a végén kinyomom a szemetek,eltöröm a lábatok és mehettek,amerre láttok...De nem azért mert én vagyok az erős,meg a király,hanem mert DE 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.06.12. 22:16:25

Nem baj, lehet póverkedni csak aztán nem meglepődni ha megy a lófej az ágyába.

Károly bácsi küldött neki egy képet a bandáról, hogy tudja kivel szórakozik.

Kép
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.06.12. 22:14:26

Tim írta:Olyan érzésem van,itt olvasgatva,mintha skizofrén emberek különböző személyiségei beszélgetnének egymással,anélkül hogy tudatában lennének ennek,és még abban sem vagyok biztos hogy azonos idősíkon tartózkodnak..
Megdöbbentő.
Szerintem csak nem vették be a Cavintonjukat :D, mert 1,5 hetente ismétlődnek a poénok.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.06.12. 22:13:34

lui1698 írta:
miihii írta:...
Hallod hoszé armandó, szakadjál le a komámról mer megtudod milyen a hetedik mennyország...
Köszi, jól esik, h valaki velem is törődik. :)

Miihii pedig visszaél a helyzetével. Tudja, h ő a főnök s mindent megtehet. Nem szép, de ilyen az élet...sajnos.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.06.12. 22:10:41

Fúú, ide elmennék :lol: :
http://haerdekel.blog.hu/2012/04/28/a_l ... tack_grill

Állati, gondokodtam hogy átállitom, de valami nem tetszik benne...:
http://haerdekel.blog.hu/2012/01/10/18_ ... k_timeline
Kép
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2012.06.12. 22:05:07

Tim írta:Olyan érzésem van,itt olvasgatva,mintha skizofrén emberek különböző személyiségei beszélgetnének egymással,anélkül hogy tudatában lennének ennek,és még abban sem vagyok biztos hogy azonos idősíkon tartózkodnak..
Megdöbbentő.
Ez kizárt dolog, mert nem tudom!

Sőt, én sem!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.06.12. 22:02:22

miihii írta:...
Hallod hoszé armandó, szakadjál le a komámról mer megtudod milyen a hetedik mennyország...
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2012.06.12. 21:59:47

Olyan érzésem van,itt olvasgatva,mintha skizofrén emberek különböző személyiségei beszélgetnének egymással,anélkül hogy tudatában lennének ennek,és még abban sem vagyok biztos hogy azonos idősíkon tartózkodnak..
Megdöbbentő.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.06.12. 21:55:25

kanty írta:
miihii írta:
BANty 8)


Kép :?:
Még csak említettem és máris becsokiztál? :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.06.12. 21:50:20

miihii írta:
BANty 8)


Kép :?:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.06.12. 21:48:12

kanty írta:
Semmi gond Cicus.
Kanty Barnabás Töhötöm valójában a nevem, facen viszont Kanty Barni nével futok, aki gondolja jelöljön be.
36 éves vagyok, egy szépségszalonban dolgozok, mint hivatásos manuális férfi epilátor.
Én azért mögtöhötöm,h maradok a Kantynál, "ti"-vel?
Ha nem,akkor tudod mi jön?
BANty 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.06.12. 21:37:59

lui1698 írta:
davidvilla77 írta:ty-nek írják, de "ti"-nek ejtik... : ))
Valójában "ty"-nek is ejti mivel a böcsös neve Kanty Barnabás a legénykének.

És bocs, hogy felfedtem az igazi neved Pici. :oops:
Semmi gond Cicus.
Kanty Barnabás Töhötöm valójában a nevem, facen viszont Kanty Barni nével futok, aki gondolja jelöljön be.
36 éves vagyok, egy szépségszalonban dolgozok, mint hivatásos manuális férfi epilátor.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Válasz küldése