Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2013.04.11. 15:08:05

socio66 írta:a nagyszerű sportember családi élete ott lett tönkretéve szerintem, amikor lefeküdt ezzel a csajjal, ne tekintsünk már áldozatként rájuk.
a kiadó meg azzal foglalkozik, amiben pénz van, és egy ilyen értéktelen mocskot még mindig hamarabb olvasnak el, mint más könyvet sajnos.
Kivéve, ha hazudik, éppen azért, mert sértett, mert az illető nem adta meg neki azt, amit és a többi, rengeteg oka lehet. Ugyanezt megcsinálhatja női társaival is, akikre mondjuk irigy sporteredményei miatt. Vagy miből fogod tudni, hogy mi igaz a könyvből és mi nem? Nem tudhatod.... És ugyanezért a kiadót sem kell mentegetni, persze a pénzre mennek, ez igaz, de ez nem felmentés, nem ok, sőt, épp, hogy rontja a helyzetük... Ugyanis van rengeteg kiadó, aki viszont tisztességesen teszi a dolgát...
socio66

2013.04.11. 15:01:09

a nagyszerű sportember családi élete ott lett tönkretéve szerintem, amikor lefeküdt ezzel a csajjal, ne tekintsünk már áldozatként rájuk.
a kiadó meg azzal foglalkozik, amiben pénz van, és egy ilyen értéktelen mocskot még mindig hamarabb olvasnak el, mint más könyvet sajnos.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.04.11. 14:52:48

Soha nem írtam ebbe a topicba, de annyira vérlázítónak és hányingerkeltőnek találom a Szepessy Nikolett féle interjút a könyvéről, hogy kénytelen vagyok véleményt formálni erről.

Ez a nő a be nem teljesült sportsikerei miatt levő bosszúvágy és a pénzéhsége folytán nagyszerű sportemberek családi életét kívánja bedönteni ezzel a könyvvel. Az a kiadó, aki mindehhez hozzájárul, segíti ebben, egy jellemtelen, pénzhajhász ember szintén.

Szomorú, hogy egy élsportoló a kettétört karrierjét így kompenzálja.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.11. 11:48:40

FB-n már megy a "vita" róla.... Nem értem mi ebben a meglepő. Ott is emberek laktak, zömében huszon évesek. Csak ugyan az folyt ott is, ami gólyatáborokban, osztálykirándulásokon, koleszokban...

Valóvilág néző, éjjel-nappal Budapesten felnéző embereknek persze Durvafontos, hogy Bolt kit döngetett meg "ezüsthátúban" ...
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.04.11. 09:54:52

recrea írta:Ezt majd kölcsönadhatná valaki:

http://www.nemzetisport.hu/uszas/szepes ... ol-2234479
Úszás befejezése után kell egy kis pénz.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.04.11. 09:46:50

Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.08. 20:09:34

albicelesteX írta:Más téma,van olyan eljárás,hogy fába beleégetnek vagy lézerrel gravíroznak szöveget,mi annak a neve?Esetleg neten található olyan web shop féleség ahonnan meg is lehet rendelni?
Pirográfia, amikor égetéssel visznek fel szöveget vagy ábrát (nem csak fára, lehet bőrre is).
A másik meg szerintem szimplán csak lézergravírozás. :D
http://lezergravirozas.com/
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.04.08. 20:04:25

Ha hosszú a szakáll akkor jobban húzza,én előtte hajnyíróval nullással letolom az egészet utána húzom le borotvával.Egyébként,úgy döntöttem,hogy vágom hajnyíróval mert ha leszedem utálom magam addig amíg kinő.Mintha meztelen lennék... :D

Más téma,van olyan eljárás,hogy fába beleégetnek vagy lézerrel gravíroznak szöveget,mi annak a neve?Esetleg neten található olyan web shop féleség ahonnan meg is lehet rendelni?
Kép
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2013.04.08. 18:05:24

davi10 írta:
Hát kösz a válaszokat, szerintem beszerzek egy eggyel magasabb árkategóriájú darabot.
Tudom ajánlani a Wilkinson Quattro Titaniumot. Nekem 3 éve van meg és nagyon jól bírja, ráadásul az ára sincs a fellegekben. Alapból nekem 3 fejet adtak hozzá, fél éve bontottam meg a másodikat, kivételesen strapabíró a vágófelülete.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6772
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.08. 17:59:29

Mihu írta:Nem feltétlenül a borotva élessége a ludas. Sokkal inkább a pengék száma. Például egy 2 pengés borotva sokkal fájdalomentesebben szedi le a hossző arcszőrzetet, mint pl egy 5 pengés. Én is ezzel a problémával küszködtem, és én ráadásul utálok borotválkozni, nyáron mikor nincs suli, akkor van hogy 2 hét múlva már csak azért állok neki, mert nincs pofám kimenni az utcára :lol: :lol: Ilyenkor veszek egyet Apa 2 pengés csomagjából, és azzal tolom le.
Én is ilyen eldobható 2 pengéset használok, nem is lehet valami drága.
Amúgy egy cipőben evezünk, ha nincs suli én se szoktam letolni, itthon kit érdekel, haverok lesz*rjak vagy röhögnek rajta, a többi annyira nem érdekel.

Hát kösz a válaszokat, szerintem beszerzek egy eggyel magasabb árkategóriájú darabot.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.04.07. 22:47:17

sjay írta:
davi10 írta:Múltkor pont téma volt a borotválkozás ehhez lenne most egy kérdésem.
Eldobható borotvát használok, és azt vettem észre, hogy eléggé fáj. Főleg most meghagytam egy kicsit a móka kedvéért az államon és eléggé fájdalmas volt leszedni :S
Persze használok habot, előtte bevizezem az arcom is, fater azt mondta, hogy hagyjam rajta egy pár percig a habot mielőtt elkezdem leszedni, de nem igazán érzem a különbséget.
Mivel még csak 16 vagyok nem nő olyan sűrűn mindenhol, de ez eléggé zavaró.
Valakinek valami ötlet?
Valószínűleg a borotva a ludas. Szerintem nem elég éles ahhoz, hogy normálisan levágja, ezért gyantaszerűen tőből kitépi a szőrszálat. Azt ajánlom, szerezz be másféle borotvát, ami nem eldobható, hanem kicsit komolyabb. Pár száz forinttal drágább, de sokkal tovább bírja és nem okoz ilyen fájdalmat neked.
Nem feltétlenül a borotva élessége a ludas. Sokkal inkább a pengék száma. Például egy 2 pengés borotva sokkal fájdalomentesebben szedi le a hossző arcszőrzetet, mint pl egy 5 pengés. Én is ezzel a problémával küszködtem, és én ráadásul utálok borotválkozni, nyáron mikor nincs suli, akkor van hogy 2 hét múlva már csak azért állok neki, mert nincs pofám kimenni az utcára :lol: :lol: Ilyenkor veszek egyet Apa 2 pengés csomagjából, és azzal tolom le.
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.04.07. 22:44:38

Borotválkozás? 21 vagyok, de kb. olyan "szakállam" van, mint egy 15 évesnek. Azért lehúzom persze ami van, mert ha nem tenném még fiatalabbnak tűnnék. :lol:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.07. 22:34:40

én gilette mac3-at használok, 2 naponta borotválkozok és egy öt darabos pengével simán elvagyok egy évig. apám használ ilyen 100 ftos (5db...) eldobható borotvát, hát hagyjuk. :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.04.07. 22:29:51

davi10 írta:Múltkor pont téma volt a borotválkozás ehhez lenne most egy kérdésem.
Eldobható borotvát használok, és azt vettem észre, hogy eléggé fáj. Főleg most meghagytam egy kicsit a móka kedvéért az államon és eléggé fájdalmas volt leszedni :S
Persze használok habot, előtte bevizezem az arcom is, fater azt mondta, hogy hagyjam rajta egy pár percig a habot mielőtt elkezdem leszedni, de nem igazán érzem a különbséget.
Mivel még csak 16 vagyok nem nő olyan sűrűn mindenhol, de ez eléggé zavaró.
Valakinek valami ötlet?
Én már nem tudom hány éve nem használtam sima borotvát, de szerintem életlen a borotva és azért tépte a szőrt nem pedig vágta. Közepes kategóriás nem eldobható borotvába is viszonylag olcsón kapni már pengéket én mindenképp azt tanácsolom, hogy vegyél egyet. Amúgy meg:
Kép

Szerk.: Amíg a képet kerestem megelőztek :D
Kép
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2013.04.07. 22:23:16

davi10 írta:Múltkor pont téma volt a borotválkozás ehhez lenne most egy kérdésem.
Eldobható borotvát használok, és azt vettem észre, hogy eléggé fáj. Főleg most meghagytam egy kicsit a móka kedvéért az államon és eléggé fájdalmas volt leszedni :S
Persze használok habot, előtte bevizezem az arcom is, fater azt mondta, hogy hagyjam rajta egy pár percig a habot mielőtt elkezdem leszedni, de nem igazán érzem a különbséget.
Mivel még csak 16 vagyok nem nő olyan sűrűn mindenhol, de ez eléggé zavaró.
Valakinek valami ötlet?
Valószínűleg a borotva a ludas. Szerintem nem elég éles ahhoz, hogy normálisan levágja, ezért gyantaszerűen tőből kitépi a szőrszálat. Azt ajánlom, szerezz be másféle borotvát, ami nem eldobható, hanem kicsit komolyabb. Pár száz forinttal drágább, de sokkal tovább bírja és nem okoz ilyen fájdalmat neked.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6772
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.07. 22:14:01

Múltkor pont téma volt a borotválkozás ehhez lenne most egy kérdésem.
Eldobható borotvát használok, és azt vettem észre, hogy eléggé fáj. Főleg most meghagytam egy kicsit a móka kedvéért az államon és eléggé fájdalmas volt leszedni :S
Persze használok habot, előtte bevizezem az arcom is, fater azt mondta, hogy hagyjam rajta egy pár percig a habot mielőtt elkezdem leszedni, de nem igazán érzem a különbséget.
Mivel még csak 16 vagyok nem nő olyan sűrűn mindenhol, de ez eléggé zavaró.
Valakinek valami ötlet?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.07. 15:56:25

ferninho írta:itt panaszkodtok mindig, hogy kell nektek egy jó középhátvéd, hát nem kellett volna őt eladni...
Valószínűleg nem léphet pályára korábbi klubja, a Barcelona otthonában Thiago Silva...
ha esetleg javítanák, megörökítettem :lol:
http://img17.imageshack.us/img17/9734/n ... vafail.png

komolyan, hogy írhatnak ilyen emberek cikkeket az nso-n?...
múltkor is vmi kézilabdás hírnél kiírták, hogy valami labdarúgó szövetség csinált valamit, a kézilabda szövetség helyett... :lol:
és ezek a hibák heti rendszerességgel jönnek elő.
Azért az nso még mindig az egyik legkorrektebb sportoldal. Egy két hiba becsúszik, de legalább nincs tele szennyel. Én legalábbis onnan szoktam tájékozódni a hírekről és nincs vele különösebb problémám. Egy ideig a FourFourTwo híreit is olvasgattam, de ők pl elmentek a rossz irányba és nem igazán lehet megkülönböztetni náluk a híreket a szeméttől. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.07. 15:05:56

ferninho írta:itt panaszkodtok mindig, hogy kell nektek egy jó középhátvéd, hát nem kellett volna őt eladni...
Valószínűleg nem léphet pályára korábbi klubja, a Barcelona otthonában Thiago Silva...
ha esetleg javítanák, megörökítettem :lol:
http://img17.imageshack.us/img17/9734/n ... vafail.png

komolyan, hogy írhatnak ilyen emberek cikkeket az nso-n?...
múltkor is vmi kézilabdás hírnél kiírták, hogy valami labdarúgó szövetség csinált valamit, a kézilabda szövetség helyett... :lol:
és ezek a hibák heti rendszerességgel jönnek elő.
Azért ez semmi a sporthíradóhoz képest, ott vannak mindig akkora elképesztő bakik, hogy az hihetetlen, haverom egy külön mappát szentel a screenshottal lementett faileknek. :lol:
"Messi három valemónciait bolondított meg"
"Villa 69 méterről fejelhetett"
"A Sporting ellen 3-21-re megnyert meccs"
"Van Persie lövése mellészállt, az uruguayinak ez sem jött össze"
Satöbbi. :D
socio66

2013.04.07. 12:10:16

MessiFan írta:Ezért sem olvasom ezeket az oldalakat..
milyen oldalakat?
az ország legnagyobb sportlapját?
ne kezeljük már úgy, mint valami szennyet, azért mert három naponta elírnak egy cikkben egy szót..
de biztosan sok más percenként frissülő, naprakész oldal van hasonló színvonalon tálalva, én sajnos még nem találtam rájuk.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2013.04.07. 11:56:35

Szerintem összekeverték Thiago Mottával, de ez akkor is ciki. Ezért sem olvasom ezeket az oldalakat..

Kép

... :P
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.04.07. 11:38:40

itt panaszkodtok mindig, hogy kell nektek egy jó középhátvéd, hát nem kellett volna őt eladni...
Valószínűleg nem léphet pályára korábbi klubja, a Barcelona otthonában Thiago Silva...
ha esetleg javítanák, megörökítettem :lol:
http://img17.imageshack.us/img17/9734/n ... vafail.png

komolyan, hogy írhatnak ilyen emberek cikkeket az nso-n?...
múltkor is vmi kézilabdás hírnél kiírták, hogy valami labdarúgó szövetség csinált valamit, a kézilabda szövetség helyett... :lol:
és ezek a hibák heti rendszerességgel jönnek elő.
madridista
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.04.04. 22:45:46

Ehhez mit szoltok?

http://index.hu/kulfold/2013/04/04/esza ... a_parthoz/

Ez azert mar para...
KépKép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.04. 20:06:41

Lehet hogy a Magyar Barca topicban kellene ezzel bepróbálkoznom, de hátha: Játékosokat keresek. Szóval olyan budapesti emberkéket, akiknek lenne kedvük egy kispályás csapatban szerepelni. A meccsek a városligetben lennének, csütörtöki napokon. A felállás 4+1, kapusra és egy védőre lenne a legnagyobb szükség. Fontos, hogy csak azok jelentkezzenek ( PÜ-ben), akik komolyan gondolják, és ÁLLANDÓ progiként vállalni tudják a meccseket. A bajnokság egyébként egészen Június közepéig tart majd.
Akit érdekel, akkor mint említettem :arrow: PÜ.:)
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.03. 12:27:12

Sziasztok!

Lehet, hogy vitát gerjesztzek, de ez is a cél :D
Ki hogy áll ehhez a kijelentéshez: " Óóó, én már nem változom (fiam) ?
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.02. 20:13:27

lui1698 írta:Eltörted a lábad? :( :mrgreen:
:lol:
Szerencsére nem, csak a kosaras srác sípcsonttöréséről jutott eszembe. :cry:
Válasz küldése