Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.16. 19:38:05

Alcantara írta:Bob ez nem politika már! Ez a kemény magyar valóság.Pár hónapja itt néhányan elég bagatell dolognak tartották ezt a kérdést, mára világosan kiderült, hogy ez egy potenciális veszély Európára nézve, főképpen a hazánkra.

Azt azért te sem vitatod, hogy nonszensz dolog ami történt eddig. Csordaként vonultak át az országon, megbénítva az autópálya, vasúti közlekedés forgalmát. Nem hajlandók semmilyen európai normát, törvényt betartani. Ennek valamikor megálljt kellett már parancsolni. A legnehezebb helyzetben vagyunk, tőlünk várnák el a regisztrációt, Görögország egészen különleges jogokat élvez az EU-ban, simán szállítják tízezrével tovább, miként a többi nem EU tagállam.

Szerinted aki az állítólagos háború elől menekül, az válogat, hogy hol szeretne élni, meghúzza vészféket, mert nem jó Németország azon része, ahová megy a vonat. Gyújtogatnak, dobálnak, német táborokban nőket, gyerekeket erőszakolnak unalmukban.Önkényesen átgyalogolnak minden országon. Egészen elképesztő ami folyik, egyelőre minket a kis számítógép előtt nem érint, de hidd el, eljön az idő hamarosan, hogy téged, engem és másokat is érinteni fog mindez.

Nem szimpatizálok egy párttal sem, de igenis valamit tenni kellett ez ellen, az meg álszent dolog, hogy mi magyarok csináljuk ezt, miközben a dánok már beszegezték a kapukat, spanyolok meg már évek óta ezt csinálják.
Egy dologban értünk egyet, hogy nonszensz. Káosz van, nincsenek papírok, a vezetők nem valódi megoldásokat keresnek. Az nem megoldás, hogy kerítés van meg katonák. A viselkedésük se megoldás erre. Úgyhogy ezért állunk most ott, hogy szükségállapot van.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.16. 19:29:20

Az én szememben az összes politikus egy gengszter, de az bebizonyosodott, hogy igencsak jó ötlet volt a kerítés, és hogy teljesen elhatárolódunk ettől a barbár hordától. Nagyon nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ennek a történetnek a vége, de szerintem ezt még a Jóisten se tudja.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.09.16. 19:00:52

Bob ez nem politika már! Ez a kemény magyar valóság.Pár hónapja itt néhányan elég bagatell dolognak tartották ezt a kérdést, mára világosan kiderült, hogy ez egy potenciális veszély Európára nézve, főképpen a hazánkra.

Azt azért te sem vitatod, hogy nonszensz dolog ami történt eddig. Csordaként vonultak át az országon, megbénítva az autópálya, vasúti közlekedés forgalmát. Nem hajlandók semmilyen európai normát, törvényt betartani. Ennek valamikor megálljt kellett már parancsolni. A legnehezebb helyzetben vagyunk, tőlünk várnák el a regisztrációt, Görögország egészen különleges jogokat élvez az EU-ban, simán szállítják tízezrével tovább, miként a többi nem EU tagállam.

Szerinted aki az állítólagos háború elől menekül, az válogat, hogy hol szeretne élni, meghúzza vészféket, mert nem jó Németország azon része, ahová megy a vonat. Gyújtogatnak, dobálnak, német táborokban nőket, gyerekeket erőszakolnak unalmukban.Önkényesen átgyalogolnak minden országon. Egészen elképesztő ami folyik, egyelőre minket a kis számítógép előtt nem érint, de hidd el, eljön az idő hamarosan, hogy téged, engem és másokat is érinteni fog mindez.

Nem szimpatizálok egy párttal sem, de igenis valamit tenni kellett ez ellen, az meg álszent dolog, hogy mi magyarok csináljuk ezt, miközben a dánok már beszegezték a kapukat, spanyolok meg már évek óta ezt csinálják.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.16. 17:57:09

Nincs politika az oldalon ezt tudom és politikától függetlenül, egészen elkeserítő, ami Röszkénél folyik....Rendőrség is ki van idegileg a bevándorlók is, egyszerűen tarthatatlan ez a kerítés mizéria. A dobálást és más hasonló atrocitásokat nemtől, fajtól, vallástól függetlenül elítélem. Könnygáz, szülés, ordibálás, dobálás,kerítés....Nagyon szomorú.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.09.13. 21:19:25

Még a reklám témához, imádom:
https://youtu.be/WxBBN3ZnYeU" target="_blank
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.09.13. 12:39:57

Igaz ez nem reklám, bár simán ellehetne adni annak :D

https://www.youtube.com/watch?v=BS8jsc4Xo6g
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.09.12. 16:42:11

Néhány, amit nagyon bírok:
- Jordan:
https://www.youtube.com/watch?v=PH8nTfxwByY" target="_blank
(Nagyon érdekes lenne számomra a mai "közösségi média világban", egy még aktív Jordant megnézni.)
- Durant-plakát, szerintem zseniális
- James még egyszer, hasonlít az előbbihez.
- még egy Jordan utoljára
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.12. 14:48:21

Én nem kanty vagyok, de egyet én is hozok.
Adidas "Boston is a Brotherhood" commercial (Feat. Kevin Garnett)

Egyetértek abban, hogy Amerikában sokkal jobban fel van építve 1-1 játékos PR részlege mint EU-ban.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.12. 14:17:51

kanty írta:Amúgy Ibrahimoc-csal készítenek jó reklámokat az elmúlt időszakban, egyik sem foci, de nekem bejött mindkettő:ez
kanty írta:De, ha nem csak foci a téma, akkor megemlítem LeBron Together reklámját.
Ha tudsz még ilyeneket akkor ne habozz megosztani, egy a LeBronos reklám is rohadtul bejött.. :D
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.09.12. 13:41:06

palesz77 írta:
kanty írta:Amúgy Ibrahimoc-csal készítenek jó reklámokat az elmúlt időszakban, egyik sem foci, de nekem bejött mindkettő:ez
Fuh, ezt a videót azt se tudom hányszor láttam már, nagyon hidegrázós. Ezért is tetszik annyira az avád.. :) Reklámok közül meg mindegyik "kedvenc", amiket linkeltetek, és még 5-ször ennyi hasonlóan jót lehetne szerintem az utóbbi 10 évből.. :D
Ibra egy paraszt a pályán, de azért hozzátartozik, hogy az ilyenekhez is adja az arcát. Tegnap feljött a Messi topikban, hogy - szerintem - mennyire gáz reklámokat is bevállal az argentin. Ibránál viszont azt látom, hogy sokkal tudatosabban menedzselik, pl. a Volvo reklám is olyan, amiben benne van az egyénisége is, kissé nyers, férfias, karakteres. Ez a tetoválós cucc pedig zseniális szerintem. Kezdve magától az ügytől, egészen a megvalósításig. Ibrahimovic gólt lőtt, aztán levetette a mezt, és kb. mindenki csak találgatott, hogy miért varratta ki magát ennyire, aztán egy nappal később jött fb-n a videó, ami hirdette ezt a kampányt. Szerintem az egyik legjobb sportolóhoz köthető reklám az elmúlt időszakban.
De, ha nem csak foci a téma, akkor megemlítem LeBron Together reklámját. Egyrészt remek a reklám is, még ezzel a nagyon erős emocionális vonallal is. Másrészt pedig James közösségi médiában való jelenléte, tevékenysége példaszerű. A The Decision után kb. a béka segge alatt volt a megítélése, azonban ezen tudtak változtatni, 4 év után igazi hősként tért haza, már szinte senki nem emlékezett a mezégetős drukkerekre. És ennek az attitűdváltás nagyban köszönhető a FB, Twitter kommunikációjának. Amúgy ilyen téren sokat tanulhatnak az európai sportolók a tengerentúli Major ligáktól (ugye ott kötelezhetik is a sportolókat a közösségi médiajelenlétre - lásd Németh Krisztián).
Kicsit elkalandoztam, :D a végére még egy Curry UA-reklám, ami szerintem szintén elég baba lett: https://www.youtube.com/watch?v=ikmd-vtRCqo" target="_blank
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.12. 12:25:46

kanty írta:Amúgy Ibrahimoc-csal készítenek jó reklámokat az elmúlt időszakban, egyik sem foci, de nekem bejött mindkettő:ez
Fuh, ezt a videót azt se tudom hányszor láttam már, nagyon hidegrázós. Ezért is tetszik annyira az avád.. :) Reklámok közül meg mindegyik "kedvenc", amiket linkeltetek, és még 5-ször ennyi hasonlóan jót lehetne szerintem az utóbbi 10 évből.. :D
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2015.09.12. 11:17:31

Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.09.12. 10:34:20

Nekem ez.
Az utóbbi időkből pedig ez.
Amúgy Ibrahimoc-csal készítenek jó reklámokat az elmúlt időszakban, egyik sem foci, de nekem bejött mindkettő:ez és ez.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.12. 10:29:02

Én az a baj, hogy totál kedvencet nem tudnék választani.. Még Adidas és Nike kedvencet is nehéz, annyi jó volt az utóbbi években is csak. De Adidasból nekem a Zidane féle "csapatgyűjtős" volt ami legjobban megfogott, nagyon hangulatosak voltak. Nikenak meg az egyik legújabbja, a Winner Stays - vagy mi a címe - az baromi jó lett szerintem, Inieston mindig felröhögtem.. :lol: De a régi Joga Bonitosak közül mindegyiket írhatnám, meg még van kismillió.. :D EB előtt kíváncsi leszek ki mivel robbant, akkor szoktak nagyobbakat összehozni.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.09.12. 09:29:06

Ha már bedobtam a videós topikba is...
Kedvenc focis reklámok?
Nekem ő
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.09.10. 18:31:17

A nap cikke. A Szivárványgyermek tanfolyamnál volt nálam a K.O.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.09.07. 23:50:35

Na ezzel lehet vonulni a határra: :mrgreen:

http://www.origo.hu/nagyvilag/20150906- ... yarto.html" target="_blank
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.09.07. 21:45:11

Nagyon helyes, remélem nem enyhítik, és hogy mostmár ez általanos eljárás lesz ezek ellen.
Tapstaps.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.09.07. 19:47:19

A Fővárosi Bíróságon ma odatettek a csőcselék jó pár tagjának: 3 év 4 hónap, 2 év 6 hónap többek között és ezek letöltendők.

Évekkel ezelőtt így kellett volna, lesz idő gondolkodni csicskásként odabent. =D>
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.09.06. 18:57:19

Rendőrterror :lol:
Tudod miket beszélsz?
Ha ebben az országban rendőrterror lenne,most a kapucnisok fele ülne az előzetesben, vagy meg lenne lőve minimum gumilövedékkel...
Pont az a baj,hogy a rendőrség kezében nincs tényleges hatalom, nincs tűzparancs,nincs semmi...csak vannak. Néha odaüthetnek a gumibottal, vagy egy könnygázgránátot odadobnak,aztán egyből jön a "rendőrterror"...
Ajánlom nézd meg hogy kezeltek tüntetéseket franciáknál pl, és még az is enyhe volt.

Rendőrterror Magyarországon...jah. #-o
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.09.06. 16:05:27

Messias2 írta:Igazatok van. Békésen iszogató szurkolókat, köztük nőket és gyerekeket, meg kell dobálni könnygáz gránátokkal. Mit képzelnek!!!!? Csak úgy kimennek szurkolni egy rendezvényre!?









Van baj........ #-o
Nyilván nem ellenük irányult. Sarkìtod a dolgot, de azokról a gyökerekről nem beszélsz, akik miatt ez az egész létrejött. Ezek nem szurkolók, hanem bajkeverők. A meccs érdekelte őket a legkevésbé.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.06. 15:59:42

Igazatok van. Békésen iszogató szurkolókat, köztük nőket és gyerekeket, meg kell dobálni könnygáz gránátokkal. Mit képzelnek!!!!? Csak úgy kimennek szurkolni egy rendezvényre!?









Van baj........ #-o
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.06. 15:45:43

Így jár aki keresi a bajt. Mit hittek ezek a férgek? Hogy csak úgy fellehet gyújtani egy rendőr autót meg állatkertté tenni a várost?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.06. 15:34:14

Messias2 írta:https://m.youtube.com/watch?v=7EWRYLyrCmo
Tanulságos videó. 2006-os eseményekre hajazó képsorok.
És akkor a szurkolókat mocskolják be. Hihetetlen! Felháborító, h 25 évvel a rendszerváltás után a rendőrterror még mindig egy létező jelenség.
:D
Rendőr a hibás, ha valaki nem tud normálisan viselkedni, ühüm.... Gondolom a zászlóégetés, meg román szidás az belefér. Plusz imádom, hogy a rendőr az lassan már személyit kell mutasson mielőtt beavatkozik, a király csávók meg eltakarják a pofájukat és maszk mögül ugatnak.

csababarca jól írta, hogy akik úgy kaptak könnygázt, hogy "csak" ott voltak, azokat én is nagyon sajnálom, viszont számolni is kell ilyennel ha odakeveredik az ember. Akik meg úgy kaptak, hogy közben megint játszották a nagyfiút, sőt már délután játszották többek között a Keletinél, de az egész városban azokat valahogy nem tudom sajnálni. Ki mint vet úgy arat.....
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése