Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.30. 12:37:51

ZBarca írta:
Nem lenne rossz, ha Horti kommentálná a meccseinket. :D Egyetlen gond az, hogy SportKlub nincs HD-ban (nekem legalábbis nincs).
Horti már nem dolgozik a Sport Klubnál.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.07.30. 12:31:50

Erxy írta:a sporttv-nek lejart a szerzodese, es meg nem dolt el, hogy ki kozvetit.
Szóval marad a stream. :lol:
Komolyra fordítva a szót szerintem is továbbra is a Sport TV-n fogják közvetíteni a spanyol bajnokságot. Szép is lenne, ha pont a világ legerősebb bajnokságát nem adná egyik csatorna sem. :lol:
Messias2 írta:Sportklub nem jöhet szóba? Ott ha jól tudom nem adnak komolyabb bajnoksàgot.
Nem lenne rossz, ha Horti kommentálná a meccseinket. :D Egyetlen gond az, hogy SportKlub nincs HD-ban (nekem legalábbis nincs).

De mint már írtam, szerintem maradni fog a Sport TV-n, valahogy úgyis meghosszabbítják a szerződést. Nekik már szinte tényleg csak a La Liga van fociból + pár hétközi BL meccs.
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.30. 12:07:42

Messias2 írta:Sportklub nem jöhet szóba? Ott ha jól tudom nem adnak komolyabb bajnoksàgot.
A Sport Tv anyagilag sokkal jobban áll. A Sport klub nem tudja velük felvenni pénzügyileg a versenyt.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.07.30. 11:59:08

Sportklub nem jöhet szóba? Ott ha jól tudom nem adnak komolyabb bajnoksàgot.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.30. 11:55:18

Erxy írta: ez itt asszem off, de a sporttv-nek lejart a szerzodese, es meg nem dolt el, hogy ki kozvetit.
Annyira nem off mert benne van a topic nevében , hogy TV műsor :D .

Én kizártnak tartom , hogy az idei szezon ne a Sport 1-en menjen. Az NB1-et ( bocsánat MB1-et :D ) már elveszítették a BL-ben pedig az első választás jogát. Ha a spanyol bajnokságot is bukják akkor kb le is húzhatják a rolót mivel nagy részben a spanyol bajnokság nézettsége tartotta őket életben. Plusz azt se nagyon látom , hogy melyik csatorna lenne az aki elvenné tőlük. A Diginek ott van az olasz a francia és az angol bajnokság ez 2 csatornán bőven elég nekik. Az M4 inkább a magyar érdekeltségű sporteseményeket közvetít az Eurosport pedig nem egy nagy focis csatorna nekik bőven elég a Bundás Liga.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Alfa 2015.07.30. 12:05:52-kor.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.07.30. 11:34:11

Alfa írta:
TerStegen1 írta:sziasztok, lehet tudni már esetleg hogy melyik adó közvetíti majd a Spanyol bajnoki meccseket?

Már elég régóta a Sport1-2 közvetíti. Ez idén sem változik ;)
ez itt asszem off, de a sporttv-nek lejart a szerzodese, es meg nem dolt el, hogy ki kozvetit.
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.30. 11:23:16

TerStegen1 írta:sziasztok, lehet tudni már esetleg hogy melyik adó közvetíti majd a Spanyol bajnoki meccseket?

Már elég régóta a Sport1-2 közvetíti. Ez idén sem változik ;)
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
TerStegen1
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2015.02.12. 11:53:27

2015.07.29. 23:55:32

sziasztok, lehet tudni már esetleg hogy melyik adó közvetíti majd a Spanyol bajnoki meccseket?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.07.29. 22:53:03

Banshee confirmed canceled after fourth season:
KATT
Ne :(
Petr írta:Hát, nálam ez a pont már korábban eljött, kezd tényleg beteg lenni az évad. Sőt, inkább úgy fogalmazom, hogy már nagyon beteg.

Van tipped, hogy ki a gyilkos? Én a francia ürgére tippelek közvetetten... legalábbis most.
Előző rész jó volt felvezetésnek/hangolódásnak, ezzel a mostanival meg beszippantottak :D

Első évad nálam betegebb volt.

Amúgy Farrell zseniális.

Hú, fogalmam sincs, hogy ki lehet a gyilkos.

Egyébként a rendőrcsaj apja nagyon el lett felejtve, azt hittem, hogy ott is lesz egy szál.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.07.29. 21:33:20

PCsabi írta:True Detective s02e06: eljutottam odáig, hogy most már érdekel, hogy mi lesz ez a nagy "rejtély" :D
Hát, nálam ez a pont már korábban eljött, kezd tényleg beteg lenni az évad. Sőt, inkább úgy fogalmazom, hogy már nagyon beteg.

Van tipped, hogy ki a gyilkos? Én a francia ürgére tippelek közvetetten... legalábbis most.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.07.29. 20:17:58

True Detective s02e06: eljutottam odáig, hogy most már érdekel, hogy mi lesz ez a nagy "rejtély" :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.28. 20:34:47

Ballers

Miihiikém, hogy haladsz, követed A Szikla "karrierjét"?
Összességében azt adja, amit elvársz tőle, egy laza limonádé, szépen szövögetik a szálakat. Lassan remélem több minden is kiderül.
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.07.28. 17:04:44

Még egy elmaradásomat pótoltam.
Daredevil s01

Az Affleck-film volt azt hiszem az első CD-re kiírt filmem és láttam kb. 15-ször. :D Anno 10-11 évesen nagyon tetszett, 10 évvel később persze már annyira nem voltam lenyűgözve, de azért jó emlék a film. Éppen ezért nagyon vártam a sorozatot is.
Összességében nem volt rossz, sőt, de azért pl. az IMDB 9-es értékelést elég túlzónak találom. Az évad közepe szerintem eléggé beszürkült, volt 3-4 rész, amikor csak az utolsó pár perc mentette meg az adott epizódot is. Viszont - a körülményekhez képest - realisztikus volt, szépen, lépésről-lépésre épült a történet. Sok mindent megtudtunk, (néhány talán felesleges dolgot is) és a vége is viszonylag jó lett, bár a katarzis azért messze elmaradt. Több helyen is olvastam, hogy a bunyójelenetek mennyire realisztikusak lettek. Ezzel én azért vitatkoznék, volt egy-két tényleg látványos jelenet, de azért néha eléggé feltűnő volt a légboksz.
Tetszett, hogy Murdock karaktere teljesen emberi - néha már túlságosan is - és a szemünk láttára fejlődik.

Volt egy rész amikor a pappal beszélt és mélyebben elgondolkodott azon, hogy ő most melyik oldalhoz tartozik, talán ezt a részt még jobban ki lehetett volna emelni. Azonban az pl. nem volt letisztázva, hogy Fisket miért akarja ennyire elkapni. Az oké, hogy a várost akarta védeni, de még volt néhány bűnöző, aki keresztbe tett a városnak, azonban őket csak úgy "mellékesen" iktatta ki.
Aztán a vakságának a bemutatása is érdekes. Többször elmondta, hogy "lángoló embereket" lát, azonban amikor mutatták, hogy mit lát, akkor homályos emberek jelentek meg, viszont az jól kivehető volt, hogy eléggé tisztán látja őket - feltéve, ha tényleg az ő szemszögéből volt bemutatva a jelenet. Viszont, ha ennyire tisztán lát, akkor a vaksága kicsit sántít. :D
Charlie Coxot már a Boardwalk Empire-ben is bírtam, szerintem itt sem volt vele gond összességében.
Fisk karaktere azonban számomra nagyon idegesítő volt. Valahogy számomra nagyon nem jött át, az önmagában viaskodó karakter, aki a várost akarja megmenteni, jobbá tenni, azonban ennek érdekében mindenkit kiiktat, aki az útjába kerül.

Amikor kínaiul beszélt az nagyon vicces volt, kb. mintha karót nyelt volna. :lol:
Amúgy a karakter maga nem rossz, de nekem ez az alakítás eléggé izzadságszagú volt - abszolút nem jött át.
Összességében abszolút nézhető és folytatni is fogom, de a nagy "hype" számomra kicsit érthetetlen.
Debroah Ann Woll pedig nagyon dögös. :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.07.27. 00:31:02

Messias2 írta:
Stalkyard írta:Wayward Pines

Nyár egyik hangosabb újonca volt, úgyhogy ledaráltam gyorsan, de hát, elég vegyes... Az első pár rész jó volt, kezdték Lost-osan felépíteni a misztikumot, akármi kisülhetett volna belőle, aztán az évad közepén(!) kiderültek a dolgok, és onnantól konkrét műfajváltás történt, ellaposodott számomra a sztori, illetve az egészet lerendezték utána 5 rész alatt, mondani se kell, nagyon összecsapott lett. A sztori is hagyott (számomra) kívánnivalót maga után, de ez még tetézte is, hogy így ez a koncepció nem igazán fér el 10 részben. Sokkal jobb is lehetett volna.

Valaki nézte még esetleg?
Én is néztem. Kb. ugyanez a véleményem. Első 4 rész 10/8 volt. Aztán miután kiderült az "igazság", számomra picit unalmas lett. A lezárás is nagyon gyenge lett.
Nekem most jön majd a 8. rész, eddig ugyanígy vélekedem, nem is várok mást. Összességében kicsit bugyutának érzem az egész forgatókönyvet, talán az első 1-2 rész kivételével.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2015.07.26. 23:59:39

megy ám a hell on wheels lányok :twisted:
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.07.26. 20:26:16

Stalkyard írta:Wayward Pines

Nyár egyik hangosabb újonca volt, úgyhogy ledaráltam gyorsan, de hát, elég vegyes... Az első pár rész jó volt, kezdték Lost-osan felépíteni a misztikumot, akármi kisülhetett volna belőle, aztán az évad közepén(!) kiderültek a dolgok, és onnantól konkrét műfajváltás történt, ellaposodott számomra a sztori, illetve az egészet lerendezték utána 5 rész alatt, mondani se kell, nagyon összecsapott lett. A sztori is hagyott (számomra) kívánnivalót maga után, de ez még tetézte is, hogy így ez a koncepció nem igazán fér el 10 részben. Sokkal jobb is lehetett volna.

Valaki nézte még esetleg?
Én is néztem. Kb. ugyanez a véleményem. Első 4 rész 10/8 volt. Aztán miután kiderült az "igazság", számomra picit unalmas lett. A lezárás is nagyon gyenge lett.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.07.26. 20:20:39

Wayward Pines

Nyár egyik hangosabb újonca volt, úgyhogy ledaráltam gyorsan, de hát, elég vegyes... Az első pár rész jó volt, kezdték Lost-osan felépíteni a misztikumot, akármi kisülhetett volna belőle, aztán az évad közepén(!) kiderültek a dolgok, és onnantól konkrét műfajváltás történt, ellaposodott számomra a sztori, illetve az egészet lerendezték utána 5 rész alatt, mondani se kell, nagyon összecsapott lett. A sztori is hagyott (számomra) kívánnivalót maga után, de ez még tetézte is, hogy így ez a koncepció nem igazán fér el 10 részben. Sokkal jobb is lehetett volna.

Valaki nézte még esetleg?
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Telliho
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013.05.31. 21:34:49
Tartózkodási hely: Pécs

2015.07.26. 19:12:50

Vikings 2 évad után:

Hát nem tudom mit mondjak rá :D GoT-os dramaturgia után elég meseszerű/unalmas a történet, itt arra gondolok, hogy

Most komolyan, főszereplők közül halt meg már valaki, aki pozitív karakter volt? Rollo 2szer jön vissza a halálból, de mondhatnám Athelesthan-t vagy Flokit is... Egyszer-egyszer még örülök neki (meg tényleg GoT után üdítően hat), de ez, hogy mindenki túlél mindent egy idő után komolytalanná teszi számomra


Egyébként nekem messze a legérdekesebbszál a történetben

a pap vívódása, hogy mégis melyik hitet válassza, valahogy ezerszer jobban leköt, mint mondjuk az, amikor Ragnarék Borg-nál voltak 2 teljes epizódon keresztül...
bár a többi sem annyira unalmas mint mondjuk a Breaking Bad-ből a Skyler-szál, azokat inkább átlagosnak mondanám

Nem tudom mi fogott meg ebben a sorozatban, lehet csak azért nézem mert darálom, de mindenesetre a harmadik évadra engem "megvettek" :D
Kép
"A tundra-tél nem tetéz, ez itt Mediterránia,
egy mecseki terápián nem kell hezitálnia"
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.07.24. 21:34:54

kanty írta:Köszi!
Most már megvan.

De nem értem, hogy miért ment oda? Azt mondta, hogy nem akar csatlakozni, mert "valahova" tart. Na, de mindegy, kiderül. :D

Rickekhez tartott Washingtonba. De mivel Darylekkel talalkozott, es Daryl meglatta a terkepet, amin Rick neve van, elvezette a varosba.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.07.24. 18:16:49

Köszi!
Most már megvan.

De nem értem, hogy miért ment oda? Azt mondta, hogy nem akar csatlakozni, mert "valahova" tart. Na, de mindegy, kiderül. :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.24. 18:10:51

kanty írta:Walking Dead s05

Amúgy lehet, hogy én vagyok totál idióta, de

ki az a néger csávó, aki a végén megjelent? Mert nekem ő abszolút ismeretlen, viszont Rick úgy nézett rá, mint egy régi ismerősere.

Az első részből a hapsi, aki a fiával segített Ricknek. Meg aztán az egyik évadban még szerepelt, kicsit be volt kattanva, akkor a fia már halott volt.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.07.24. 18:06:44

Walking Dead s05

Az első 8 részről alább írtam, most onnan folytatom.

Vegyes érzéseim vannak. Egyrészt a tematika, az évad második részének az alapfilozófiája nagyon bejön. Ugye adva van egy közösség, ahol próbálják a demokráciát alkalmazni. De mi van akkor, ha a túléléshez nem ez kell? Hanem az, hogy legyen egy vezető - aki tudja, hogy mit csinál - neked pedig követned kell, akkor is, ha nem mindig bízol benne. Egyáltalán ez kivitelezhető erőszak nélkül? És, ha kell is az erőszak, akkor hol van a határ? Meddig beszélünk civilizált társadalomról, és hol van az a pont, amitől kezdve már csak gyilkológépek ezek az emberek?
Ezt a részt nyitva is hagyták, érdekes lesz, hogy az évadzárón történtek után végül mi lesz. Én azt tippelem, hogy Rickék teljesen átveszik az irányítást - egyszerűen azért, mert ők az erősebbek, abban a világban pedig az él túl, aki a legerősebb. Bár érdekes lesz, hogy a főmúff nőből mit hoz ki, hogy a fia elvesztése után a férje is meghalt.
A végkifejlet tetszik, de néha voltak olyan részek, hogy csak néztem. Egy csávónak az a feladata, hogy a kapura vigyázzon, erre a végén nyugodtan a papra bízza, hogy csukja be. Ez mi? :lol:
Aztán Rick előző esti kirohanása is elég fura volt. A végére tisztázódott, hogy miért tette, de akkor helyben számomra nem igazán volt világos, hogy csak megakarja dugni a csajt, vagy tényleg a túlélés miatt izmozik.
Emellett aztán ott van a másik csoport is, aki W-ket rajzol a járkálókra, róluk még sokat nem tudtunk meg, de gondolom, hogy a következő évadban velük megy majd az izmozás.
Amúgy lehet, hogy én vagyok totál idióta, de

ki az a néger csávó, aki a végén megjelent? Mert nekem ő abszolút ismeretlen, viszont Rick úgy nézett rá, mint egy régi ismerősere.
Összességében egy közepest adnék az évadra. A megvalósítás nem mindig lett szerintem a legjobb, plusz voltak olyan pillanatok, amikor nem tudtam, hogy merre tart a sorozat. Most olvastam, hogy a képregény szerint valahol a 12. évadnál jár a sztori, azért ha addig elviszik a filmet is, akkor remélem kicsit majd képes lesz megújulni.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.07.22. 23:15:06

True Detective:

Na, ezzel az ötödik résszel végre elkezdődött az évad.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2015.07.22. 18:31:46

zola8787 írta:SoA
Nos, a Hells Angels nem a diszkóba járásról, meg a "yo man" beszólásokról+öltözködésről híres, szóval szokj hozzá, ez végig ilyen lesz. :)

A Snatchből idéznék és remélem fel sem merül az, hogy bárkinek ne lenne ismerős: "És a dzsipó reakció ku. félelmetes akció." Na most itt kicseréled a dzsipót a bandára és kész a képlet. :wink: Szvsz az az egyik legjobb szezonzáró a 2. évados zárás.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.22. 16:23:44

SoA

Opie - ra gondolsz? :) Mindenki kedvence 8)
Kép
Válasz küldése