Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
Szia!Castaway írta:Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Most tavasszal szeretnék kimenni a Barca- Rayo Vallecano meccsre. Még nem voltam kinn, és érdeklődnék, hogy hogyan érdemes kiutazni. Egyénileg foglaljak le mindent vagy egy utazási céghez fizessek be?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Köszi az infókat!Petr írta:...
Bár nem autóval jártam a városban, de szerintem teljesen felesleges. Metróval is eljutsz bárhova, szerintem olcsó is - nem ismerem az autó árát, de szerintem olcsóbb, ha ez szempontTitinho írta:
Szia!barka írta:Szia!
Nem érdemes megvenned előre a jegyet, kint simán kapsz oda ahova akarsz. Mi négyen voltunk kint a Barca - Sevilla meccsen és a meccs előtti napon vettük meg a jegyet. Pedig az akkori második és a harmadik játszott egymás ellen, úgyhogy én is izgultam, hogy nem lesz jegyünk, de természetesen egymás mellé kaptunk négyet. Ha ilyen árban gondolkozol, akkor mindenképpen ajánlom a kapu mögötti részt, ahol a "Nike" pipa van. Lényegében ez a hazai kapu és a második félidőre végig idetámadnak, de ami talán még jobb, hogy itt van a B" közép akik végig énekelik és ugrálják a meccset, ja és iszonyatosan jó fejek. Na magyar viszonylatba képzeld el a "B" közepet.Ahogy elkezdesz énekelni és ugrálni már át is hidaltad a nemzetközi nyelv okozta nehézségeket.
Jó szórakozást! Remélem segítettem!
MateLona írta:Sziasztok!
Új felhasználó vagyok, de már elég régóta figyelemmel követem az oldalt, a megjelenő híreket, valamint a fórumon zajló események szövevényes hálózatát egyaránt.
Úgy alakult, hogy február 21-én eljuthatok Barcelonába és az alkalmat megragadva szeretném a 22-i Barcelona-Malaga meccset is megtekinteni.
Amiben a segítségetekre lenne szükségem, az egy kérdés. 2 jegyet szeretnék venni egy "viszonylag jó" helyre (70-90 euro ármagasságban/jegy) és az is egy szempont lenne, hogy ez a 2 jegy azért egymás mellé is szóljon. Fcbarcelona.com-on már néztem a lehetőségeket, de már sehol nem találok 2 egymás mellé szóló jegyet az említett szekotorokban. Ezen problémát megoldandó szeretnék tőletek ötleteket, tanácsokat kérni!
Előre is köszönöm!
Üdv,
Máté
MateLona írta:Sziasztok!
Új felhasználó vagyok, de már elég régóta figyelemmel követem az oldalt, a megjelenő híreket, valamint a fórumon zajló események szövevényes hálózatát egyaránt.
Úgy alakult, hogy február 21-én eljuthatok Barcelonába és az alkalmat megragadva szeretném a 22-i Barcelona-Malaga meccset is megtekinteni.
Amiben a segítségetekre lenne szükségem, az egy kérdés. 2 jegyet szeretnék venni egy "viszonylag jó" helyre (70-90 euro ármagasságban/jegy) és az is egy szempont lenne, hogy ez a 2 jegy azért egymás mellé is szóljon. Fcbarcelona.com-on már néztem a lehetőségeket, de már sehol nem találok 2 egymás mellé szóló jegyet az említett szekotorokban. Ezen problémát megoldandó szeretnék tőletek ötleteket, tanácsokat kérni!
Előre is köszönöm!
Üdv,
Máté
Nagyon szépen köszönöm a segítséget/gyors választ!grecki írta:a nagyon sok berletes miatt tunik ugy hogy nincsenek mar elerheto jegyek, de a meccset megelozo par napban sokan visszaadjak es ezeket ujraertekesitik. szoval kint meg fogod tudni vasarolni, sok helyen a varosban vannak fcb shopok. egyre erdemes figyelni, kp-ra nem, csakis kartyaval lehet jegyet venni.
Vmiért nem enged PÜ-t írni, ha adsz vmi elérhetőséget megbeszélhetjük, vagy ha írsz PÜ-t.kdb írta:Ha valaki venne 2 jegyet a márciusi Barcelona - Real Madrid bajnokira, érdeklődhet nálam privát üzenetben.

Küldtem privát üzenetetkfranky írta:Nekem a barátom fizeti a tagdíjat, így rajta keresztül. Jövőre is megy.Mihu írta:Volt már itt valaki El Clasicón aki NEM utazási irodán keresztül szerezte a jegyét? Ha igen, leírná, hogy sikerült ezt kivitelezni?
Amúgy jegy mindig van rá a helyszínen is feketén, az a kérdés, hogy mennyit áldozol rá...
Pár éve úgy voltunk Barcelonában, hogy az El Clasicóra mentünk jeggyel, neki volt jegye a Cselzi elleni BL-elődöntőre, nekem nem. A helyszínen vettem meg hétfőn, de még aznap rámentünk a honlapra és voltak visszamondások. Ez utóbbi lutri, de bejöhet.

Nekem a barátom fizeti a tagdíjat, így rajta keresztül. Jövőre is megy.Mihu írta:Volt már itt valaki El Clasicón aki NEM utazási irodán keresztül szerezte a jegyét? Ha igen, leírná, hogy sikerült ezt kivitelezni?
Hali! Nem kell megvenni előre. Meccs előtt 1-2 nappal vagy azon a napon meg tudod venni bárhova. Én 2011-ben voltam Espanyol meccsen és megvettük aznap reggel a 3 db jegyet, pedig papíron a Real után a katalán rangadó a legnépszerűbb. Ahogy elnézem a közvetítéseket mostanában marad bőven hely a stadionban, így sima ügy lesz ne aggódj. 60-70 ajróért szerintem kaphattok is jó helyre a Sociedad elleni meccsre. max 80.fcjoc írta:Üdv! Májusban lesz szerencsém barátnőmmel Barcelonában tartózkodni, és szeretnénk elmenni egy Socieadad elleni meccsre. A meccsre a jegyet itthonról neten, vagy ott helyszínen érdemesebb megvenni? (Előre is elnézést a kérdésért, sajnos még nem állt módomban ilyesfajta dologhoz készülni).. Nézegettem Ticketmasteren, de necces 2 jegyet egymás mellé foglalni. Ez tényleg ennyi antigördülékeny? Vagy csak nekem nem sikerült? Árban mennyire kell gondolni?
Remélem van aki többször járt már hasonló cipőben, és sikerül segítenie![]()
SJ
Nem lesz gond, találni fogsz jegyet a pénztárakban meccs napján vagy meccs előtti napon is bőven. Jegyüzérekkel ne foglalkozz ha esetleg bepróbálkoznak miközben haladsz a stadion meg a pénztárak felé mert sokkal drágább lesz úgy.Chris0527 írta:sziasztok!
Sevilla elleni meccs időpontjában kint leszek, érdemesebb lenne előre jegyet foglalnom vagy tényleg csak a real ellen nem lehet a helyszínen jegyet venni a meccs napján?

Ez a Messi 11-es Real ellen nagyon komoly:-) És igen jó helyre sikerült kerülnöd, én ha egyszer a clasicóra is eljutok kiegyeznék egy hellyel fent a kakasülön is a legfelső gyűrűben:-)Barcaforever írta:Itt vagyok, csak nem volt sok időm mostanában. Nagyon jó képek!!! És, ahogy a csapat bevonul szenzációs, hatalmas élmény!!
Majd feltöltöm még Messi gólját az Elche ellen, most találtam youtube-on egy régebbi vidimet, Messi tizijét a Real ellen meg egy hullámzás az Elche ellen, plussz az idei Gamperen a himnusz szimfónikusan. Jobb alul, beállítások HD!!
https://www.youtube.com/watch?v=2tExQ8GPbnA" target="_blank
https://www.youtube.com/watch?v=BGo_BEAH2I0" target="_blank
https://www.youtube.com/watch?v=_LpVFzhvBck" target="_blank
Itt vagyok, csak nem volt sok időm mostanában. Nagyon jó képek!!! És, ahogy a csapat bevonul szenzációs, hatalmas élmény!!diagonal írta:Kívánságodra, tessék. De szokatlan módon meccs közben nem fotóztam csak előtte és utána, nálam elég ritka ez:-) Viszont vannak videók, lentebb betettem kettőt Barca himnusz alatti koreóról és a Boixos Nois megérkezéséről a stadionhoz ( bár elvileg ki vannak tiltva, mondjuk úgy hogy azokról akik nincsenek kitiltva )Barcaforever írta:Holnap vki jön a Gamper kupára? Ha vki szeretne vmit meginni a Hotel Princess-nél a kocsmáknál, írjon!!!![]()
http://kepfeltoltes.hu/view/140830/IMG_ ... es.hu_.jpg" target="_blank
http://kepfeltoltes.hu/view/140830/IMG_ ... es.hu_.jpg" target="_blank
http://kepfeltoltes.hu/view/140830/IMG_ ... es.hu_.jpg" target="_blank
http://kepfeltoltes.hu/view/140830/IMG_ ... es.hu_.jpg" target="_blank
http://kepfeltoltes.hu/view/140830/IMG_ ... es.hu_.jpg" target="_blank
http://kepfeltoltes.hu/view/140830/IMG_ ... es.hu_.jpg" target="_blank
http://kepfeltoltes.hu/view/140830/IMG_ ... es.hu_.jpg" target="_blank
http://kepfeltoltes.hu/view/140830/IMG_ ... es.hu_.jpg" target="_blank

Mindenképpen a helyszínen. A meccs előtti 2-3 napban mondják vissza a bérletesek a jegyeiket, azokat meg eladják a földi halandó embernek. Így abban a 3 napban több 10ezer jegy szabadul fel, mivel egy Eibarral fogunk játszani, itt meg garantálom neked hogy a 99.354 férőhelyes stadionban maximum 70ezren lesznek. Tehát a meccs napján vagy 1 nappal előtte érdemes megvenni, mert akkor kis túlzással oda ülsz, ahova a pénztárcád engedi. Nem beszélve arról, hogy ha most megnézed a hivatalos oldalon az Eibar meccsre szóló jegyeket, akkor szerintem még nem mondták vissza annyian, hogy 3an egymás mellé tudjatok ülni. Meccs előtt 2-3 nappal meg komplett szektorok válnak üressé. Úgyhogy egy a lényeg: meccs előtt vagy előző nap odamész a Camp Nou jegypénztáraihoz és megveszed a jegyedet, nem kell félni attól, hogy nem lesztiborpapp írta:Sziasztok, en okt 17en utazok barcelonaba es szeretnek ott megnezni egy meccset, a kerdesem az lenne, hogy hol erdemes jegyet vennem. Az fcbarcelona.comon vagy ott a helyszinen, mert 2-3 jegyet szeretnenk egymas melle, meg persze az ar sem mindegy. koszi a segitseget.
