Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.01.02. 12:01:32

Rush

Tényleg hatalmas jó film, nagyon élveztem az egészet. Laudát szenzációsan adja az ember, bűn lesz ezt leszinkronizálni, ha megteszik. Olyan gyorsan elröppent ez a két óra, h ez is jelzi, mennyire magával ragadó a cucc. Mindenkinek bátran ajánlom, nekem tuti többszörnézős lesz.

Hobbit - Smaug pusztasága

Az első rész nagyon tetszett, ez már valamivel kevésbé. Nekem egy kicsit túl sok volt időnként meg kissé bugyuta is. Oké, h fantasy meg sok minden belefér, de sztem egy kicsit túl sokat akartak markolni és keveset fogtak, túllőttek a célon talán. Annyira nem volt vészes, de néha karmoltam magam tőle...

Homefront - Harcban élve

Ez pedig a legújabb Statham film, ami megint csak egynek elment. Kicsit soványkának éreztem, annál is inkább, mert sok az üresjárat az amúgy nem hosszú filmben. Oké, be kell mutatni a dolgokat, meg a drámaiságra is hangsúlyt fektettek, de ez kicsit karcsú lett összességében.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.01.01. 15:55:54

Megnéztem felirattal a Rush... hát nagyon jó film. Véleményem szerint remekül bemutatja, hogy mekkora a rivalizálás 2 ember között, akik teljesen mások, még is egy a céljuk: a győzelem.
Nagy F1 rajongó vagyok, de a régebbi neveket, mint Pique,Fittipaldi,vagy éppen Lauda, Hunt ezeket csak névről ismertem, de például egy ilyen film után arra sarkalt, hogy utánuk olvassak.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.12.29. 12:35:05

davi10 írta:Rég néztünk filmet együtt családdal, szal ma estére beraktam a Családi Üzelmek c. remekművet. :D
Nagyon kíváncsi voltam már rá, mer eléggé dicsérték. Szerintem k*va jó film lett, csak ugye ebbe is érződik a Hollywood-hatás.
Mindenesetre rég szakadtam ennyit egy filmen, mindenkinek ajánlom (bár sztem inkább ne családdal nézzétek :D )

9,5/10
Ajánlásodra megnéztem és tetszett. :D 9,5 az túlzás, de tényleg vannak benne jó poénok.

Tegnap megnéztem már harmadjára a Halálsoron-t, még így is megérintett, hihetetlen, legjobb film. :)
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.12.29. 11:02:54

Walter Mitty titkos élete

Előzetesek nem fogtak meg, de alkalmam volt megtekinteni, és nagyon kellemes csalódás volt. Bővebben itt. 7,5/10

A Wall Street farkasa

Év legjobbja? Meglehet... Év legjobb vígjátéka? IGEN! Scorsese ismét nagyot alkotott!!! Bővebben itt. 10/10
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6753
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.28. 23:29:51

Rég néztünk filmet együtt családdal, szal ma estére beraktam a Családi Üzelmek c. remekművet. :D
Nagyon kíváncsi voltam már rá, mer eléggé dicsérték. Szerintem k*va jó film lett, csak ugye ebbe is érződik a Hollywood-hatás.
Mindenesetre rég szakadtam ennyit egy filmen, mindenkinek ajánlom (bár sztem inkább ne családdal nézzétek :D )

9,5/10
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5220
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.12.24. 21:41:05

Bud Spencer és Terence Hill életműdíjat kaptak (3 éve :mrgreen: ). Videó
Imádom őket, mikor állva tapsol mindenki...huhh :cry: Ma meg is néztem a Bunyó karácsonyigot, még mindig baromi jó :D
Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.12.24. 14:17:47

Fecooo írta: (sorozatokból is raksz össze toplistát? :D A Justice League unlimited kiemelt helyen lenne szvsz :P )
Januárban majd jön egy Marveles toplista is.

Sorozatokat nem csinálok majd, mert keveset láttam. Batman TAS megvolt anno, X-men sorozat, Pókember, meg az Igazság Ligája, de másra nem nagyon emlékszek. Batman Beyond, meg Tini Titánok csak néhány rész.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2013.12.24. 12:59:26

REMY írta:TOP 10 DC Comics rajzfilm

Szerintetek? Amúgy itt a szünet, lehet pótolni :)

Tudom, hogy a legtöbben vagy az egyiket, vagy a másikat kedvelik igazán, én viszont nem tudnék egyértelműen választani, mert mindkét univerzumban vannak zseniális karakterek, így ha jön egy DC/Marvel képregényből készült rajzfilm, az jöhet :D

Egyébként nagyrészt egyetértek a sorrenddel, bár a flashpoint-ot még csak most fogom megnézni.
A Közellenségek amúgy nekem nem jött be, ahogy a Superman elszabadul sem, de az én vagyok...

(sorozatokból is raksz össze toplistát? :D A Justice League unlimited kiemelt helyen lenne szvsz :P )

Amúgy Marvel sorozatoknál szerintem könnyebb lenne a dolog, mert ott a 90-es évekbeli pókember sorozat nekem egyértelmű favorit ;)

szerk: halkan megjegyzem, hogy az a bizonyos "Superman halála" képregény nekem megvan ;)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.12.24. 11:06:27

Pár film:

Blue valentine
Nagyon erős dráma, Gosling és Michelle Willams parádés alakítást tol le, és sok fiatalkori kérdést taglal a film profi módon. A forgatókönyv remek szintén, érdemes megnézni mindenképp.

Match point
Bár Woody Allen film, de Scarlett Johansson miatt érdemes megnézni már, még 2005-ben remek alakja volt, és nagyon domborít a filmben. Érdekes lezárása volt a filmnek, a rendező nagyon ritkán, vagy egyáltalán nem

taglalja a halál/gyilkosság témakörét.
. Jonathan Rhys Meyers elég jó színésznek tűnt a filmnek. Mindent összevetve, nem egy kiemelkedő alkotás a rendező életművében, kevés rendezői stílusjegyet tartalmaz, talán ez volt a városimidzses filmjeinek a kezdete.

Álom luxuskivitelben
Most jutottam el odáig, hogy bepótoljam a klasszikust. Eddig Audry Hepburnről csak hírből hallottam, de most meggyőződtem, hogy igazi legenda, maga a stílus. Capote zseni, aki olvasta a Hidegvérrel c. regényét, az meggyőződhetett róla. Rendkívül hangulatos a film, és van egy olyan laza eleganciája, ami kevés filmre jellemző.

Most nézem A bal lábam c. filmet Daniel-Day Lewisszal, hát valami fantasztikus :shock:
"And my heart will leave you never."
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.12.23. 15:58:24

TOP 10 DC Comics rajzfilm

Szerintetek? Amúgy itt a szünet, lehet pótolni :)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.12.21. 18:49:36

Pár filmről ömlesztve:

Hajnali mentőakció
Valamivel jobb filmet vártam ettől, magasak voltak az elvárásaim a rendező miatt. Egy középszerű háborús film jött ki belőle megítélésem szerint.

Addams family - A galád család
Az ismert sorozat egészestés feldolgozása, kellően fekete és kellően humoros, de nem emelkedik magasra.


Percy Jackson : Szörnyek tengere
A sorozat első része is tetszett, műfajában egész jó szerintem, pihenésnek megtette. ezek a szemek meg. :ozil:

Véres játék
JCVD a kedvenc akciófilmszínészem, megnéztem a klaszikusát, hát epic :D Nagyon bírtam, pedig full klisés, abszolút kiszámítható és logikátlan az egész, de jó na :D

Az első igazi nyár
Sok helyen dicsőítik a filmet, így gondoltam megnézem. Természetesen kétkedéssel fogadtam, végül nem csalódtam benne, korrekt munka, de nem marad nagyon emlékezetes, sok ilyen film van a piacon, ennél jobbak is.

Az élet háza
Rendkívül motiváló alkotás, minden hibája ellenére élvezhető, néhol tényleg hajmeresztő rendezői húzások vannak, de szerethető alkotás. (Egervári után szabadon).

Nagyfiúk 2
A humor forrását nem itt kell keresnünk, de azért szórakozásnak elmet. A hapciböfing meg mindent elmond a filmről.

Családi üzelmek
Jennifer Aniston tényleg ilyen jó formában van, vagy varratja magát össze rendesen? A film jól indul, aztán idegesítő válik a másik ripacs család miatt, majd köztes állapotba hull vissza.

Aglaja
Már érdeklődtem erről a filmről a topicban. Talán a különleges a legtalálóbb kifejezés rá, szerintem sokaknak nem fogadná be a gyomra, de a koprodukció (magyar-román-lengyel), a cirkuszi téma és a memoárból alkotott történet kíváncsivá tett.
Nagyban hasonlít, pontosabban hasonló eszközöket használ sok helyen, mint az Ameli élete c. általam rühellt film.
Nagy előnye a filmnek, hogy egy folyamatot mutat be, és nem áll le egy időintervallumban, halad a történet. Egy szempontból sznoboknak való film, (MB) :shutup:

Izomagyak
Hát nem tudom hovatenni. Egyik haverom az egekbe magasztalta, a másik meg ürüléket megillető szóval jellemezte. Helyenként fenomenális a film, máshol bántóan buta dolgok vannak benne, de érződik, hogy nagyon egyedi alkotásról van szó, jó alapanyaggal, és a szinvonalon nem rontó színészekkel.
"And my heart will leave you never."
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5220
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.12.19. 19:42:19

miihii írta:EX3 teaser
Nem sokat mutat, de sztem nagyon ütős lett 8)
Nemrossz, bár Jackiet hiányolom :D
Ez a 2 kaliber nem volt valami nagy durranás, én azért jobbat vártam. Egyszer azért meg lehet nézni.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.12.19. 19:35:47

EX3 teaser

Nem sokat mutat, de sztem nagyon ütős lett 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.12.19. 17:15:44

Hobbit
Stalkyard írta: értelmetlen szereplőkkel, .

A tünde szálon kívül, ezt azért nem egészen értem, hiszen Legolason, és a Tünde csajon kívül mindenki szerepel a könyvben.Plusz Dol gordul, ami szerintem egy jó hozzáírás a sztorihoz, legalábbis nekem a könyvben furcsa volt hogy Gandalf csakúgy eltűnik.
Nekem tetszett kicsit ugyan az elfogult oldalt képviselem szerintem, de nagyon bejön. Szerintem egyátalán nem volt vontatott, akció dús volt nagyon, ami vagy bejön vagy nem.

Szerintem Jackson remekül adaptált, és én nagyon örülök a három filmnek, persze hozzátartozik ami a filmek legnagyobb szempontja hogy újabb 3x3 órát tölthetünk középföldén. Be kell lássam, hogy a Hobbit a rajongóknak készült, nem a nagyérdeműnek. Közel sem lesz olyan kultikus mint az előd.

Ami számomra teljesen érthetetlen, hogy a látvány az egyetlen ami osztatlanul tetszik mindenkinek. Persze nem csúnya, de nekem a legtöbb helyszínnél olyan érzésem van hogy egy festmény előtt állnak a szereplők. (Ami persze igaz is... Cocept art) A Lotr-ban sokkal jobb megoldások voltak a látványra, hihetőek voltak a helyszínek. Pl a harmadikban amikor a holtaknál vannak akkor "Aragorn" valóban térdig gázolt a koponyákban, így sokkal realisztikusabb képet adott a nézőnek. Hobbit festmények és animációk tárháza, mintha egy video játék lenne az egész... Érdekel, hogy ezt csak én gondolom e így?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.19. 00:39:26

Régen írogattam már ide, miket láttam mostanában, szóval:

Bízz a szerelemben
Nagy vonalakban egy tucat romkom egy kis tinidrámával megspékelve, viszont elég hangulatos, engem jól elszórakoztatott.
Kritika

Dom Hemingway
Körülbelül a Mocsok halvány utánzata, nagyon gusztustalan és gusztustalanul vicces akar lenni, csak pont ez az erőlködés teszi visszataszítóvá.
Kritika

Ink
Egy egészen remek low-budget film, nekem hihetetlenül tetszett, hogy a semmiből milyen profi munkát hoztak össze.
Kritika

Open Grave
Egy egészen pörgős, izgalmas thriller, aminek az a pikantériája, hogy itthon forgatták, nagyrészt magyar stábbal (már ami a kevésbé fontos szerepköröket illeti). Szóval emiatt nekünk szerintem kötelező darab.
Kritika

Vágyak szerelmesei
Ez meg egy olyan romantikus vígjáték, amely nem igazán romantikus és nem is vígjáték, szóval egy kicsit limonádé dráma (dramedy) a szexfüggőségről. Egynek tulajdonképpen elment, de elég felejthető.
Kritika

Twice Born
A végére hagytam az egyik legjobbat, egy nagyon ütős dráma a délszláv háborúról, szerintem vétek kihagyni, az év legjobbjai között van.
Kritika

Na és akkor még a legvégére egy Dawn of The Planet of The Apes trailer. Ezek után eszméletlenül várom ezt a filmet.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.12.17. 10:53:44

Brééééékin' nyúúz!

Interstellar trailerrrrr!!! 8)

https://www.youtube.com/watch?v=tZ9hB9AGQZc" target="_blank


Továbbá, Jupiter Ascending trailer!

https://www.youtube.com/watch?v=YM79kFE8g0I" target="_blank
KépKép
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2013.12.14. 13:39:05

Mindegy, a lényegen nem változtat. Simán lehet, hogy jó lesz a film, sőt, természetesen sokkal nagyobb erre az esély, mint Emmerichnél volt. Ugyanakkor nem kiabálnék el semmit, elvégre mégiscsak arról van megint szó, hogy Hollywood fog valamit, ami nem az övé és megpróbálja magáévá tenni...

Apropó: Spike Lee Oldboy-át látta már valaki?
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.14. 12:55:25

kurdt írta: És ha már szóba került az egész, most néztem rá Darabontra és nem láttam, hogy bármilyen formában (producer, író v. rendező) közvetlen kapcsolatban állna Gojirával...
Te mit tudsz, amit én nem?
Esküszöm, amikor ezt leírtam, még be volt írva oda imdb-n, azóta úgy néz ki kiszedték.
Amúgy:
http://screenrant.com/frank-darabont-go ... ke-script/" target="_blank
http://io9.com/5977982/how-frank-darabo ... -of-nature" target="_blank
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2013.12.14. 12:51:59

sjd írta: A Walking Dead-ről sok rosszat hallottam már, de ez még nekem is meredek. :D És akkor ez így egyből le is nullázza a Remény rabjait meg a Halálsoront? :D
Nem, a Remény rabjait bírom, a Halálsoront meg még annál is jobban (sőt, szerintem a Majestic sem egy [auto_cenzúra] film)... :)
Viszont Walking Dead nekem egyáltalán nem jött be.

És ha már szóba került az egész, most néztem rá Darabontra és nem láttam, hogy bármilyen formában (producer, író v. rendező) közvetlen kapcsolatban állna Gojirával...
Te mit tudsz, amit én nem?
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.12.14. 12:50:10

A Hobbit - Smaug pusztasága
Meglepődtem ,de nálam gyengébb volt, mint az első rész. Jellegtelen, hangulatában messze elmarad a Váratlan utazástól, pedig az sem volt már éppen a szívem csücske. És arra is választ kaptam, hogy jogosan féltem-e attól, nem lesz-e sok a 3 film erre a történetre. Igenis sok lesz. Nálam már ennek a filmnek a közepénél kifulladt ez a sorozat. Ez is tele van jellegtelen, pusztán időhúzásnak jó szálakkal, értelmetlen szereplőkkel, és hiába volt viszonylag mozgalmasabb mint az első rész, valahogy úgy éreztem, mintha semmi se történne.
Azt mondanom se kell, hogy nem is mérhető a Gyűrűk Urához, semmilyen téren.
Egyedül talán a Gandalfos szál.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stalkyard 2013.12.14. 12:52:54-kor.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.12.14. 11:59:10

Bob_Marley írta:Nagyfiúk kettőt megnéztem én is, jókat kacagtunk rajta. Szerintem rendben volt ez.

Vajas résznél konkrétan én megfeküdtem.
-Apa ez a legfinomabb fagyi, amit valaha ettem...
-Fiam az a vaj :mrgreen:
igen a kisgyerek adta :lol:

siessünk! már 8 óra van, 8:15-kor becsengetnek így már csak 25 percünk van h odaérjünk! :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.14. 11:28:03

Rinku írta:Szintén így voltam vele én is, bár 10 pontot nem adnék. :) Mindenesetre kuriózum a film. Ahogy az elején úsznak be a hajóval a képbe és annyi hang van összesen, hogy a torzított hangú füleseken beszélgetnek, hát az nekem egy óriási élmény volt. Nagyon régóta vártam már egy filmre, ahol hátradőlök, élvezhetem a látványt és nem rondítanak bele semmilyen zenével, csak baaaaaaaaa :) Főleg 3D-n! Alapvetően nem szeretem, mert fáj tőle a fejem, de itt nagyon jó volt, mert a robbanásokon kívül akkora mozgás nem volt az egész filmben, így nyugtatólag hatott.

És mikor megkérdi Clooney, hogy mit szeret Sandra Bullock legjobban az űrben: "Itt olyan jó csend van." Teljesen azonosulni tudtam az egésszel, annyira jó csend volt a moziban is - egyik csütörtök este néztem meg, kb. heten voltunk az egész teremben -, minden passzolt. Végre a napi futkározásból és mókuskerékből kiszabadulva beültünk a moziba és olyan nyugalom volt bent, imádom az ilyen pillanatokat. :) Sokan nem tartják nagyra a filmet, annyit elismerek én is, hogy nem egy csavaros, hú de sokáig fogjuk emlegetni-forgatókönyvet tár elénk, de a látványvilága és az egésznek az élménye maximálisan megérte, bármikor szíves örömest kifizetném rá az ezrest. :)
Igenigen, az nagyon ott volt. 8) És tényleg az az elképesztő, hogy az első másodpercektől kezdve megszűnt körülöttem a világ, csak ők léteztek ott fent, a beszélgetések, a hihetetlen látvány, valahogy úgy magába szippantott az egész, ahogy eddig csak nagyon kevés film. Elképesztő.

Kicsit spoilerezek is,

hát ahogy Clooney távozik... Az hihetetlen, annyira ""stílusos"", annyira felemelő... =D> Aztán meg szerencsére nem tér vissza ténylegesen, bár először megijedtem, hogy elkövették azt a hibát, hogy visszahozzák.
Még annyi így utólag, hogy

jó, hogy Ryan megmenekült végül. Tudom, hogy olyan sablon, meg hapiend, meg minden, de egyszerűen nem bírtam volna elviselni, ha mondjuk a Szojuzon vagy a kínaiaknál leli a vég, esetleg a Földre érkezés után nem tud a víz alatt elég gyorsan levetkőzni, és ott marad... Elég komoly lett volna Cuaróntól, ha ezt bevállalja, de örülök, hogy nem tette meg.

És amikor a kínaival "beszélget" Ryan, és elkezdenek ugatni, vonyítani, aztán meg jön az a kisbabás jelenet... Hát az elképesztő, megkönnyeztem. :oops: :)
Akármikor megnézném még egyszer. =D>
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.14. 09:15:45

kurdt írta: Darabontról viszont annyit, hogy neki köszönhetem a Walking Dead nyitányát is, ami nekem azonnal elvette a kedvemet az egész sorozattól...
A Walking Dead-ről sok rosszat hallottam már, de ez még nekem is meredek. :D És akkor ez így egyből le is nullázza a Remény rabjait meg a Halálsoront? :D
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2013.12.14. 05:13:19

sjd írta: Azért Gareth Edwards nem egy Roland Emmerich, ez már a Monsters-ből is látszott.
Meg ugye ilyen arcok dolgoztak a forgatókönyvön, mint Frank Darabont...
A Monsterst sajnos nem láttam.
Darabontról viszont annyit, hogy neki köszönhetem a Walking Dead nyitányát is, ami nekem azonnal elvette a kedvemet az egész sorozattól...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6753
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.13. 23:29:43

Farkas

Dögöljek meg ez se tetszett :D
Szerintem a legunalmasabb, leggagyibb X-men film (mondjuk ennek már kivették a nevéből).
Nem emlékszem, hogy az eddigi filmeknél Logan myagyar hangja ennyire gyatra munkát végzett volna, de most kifejezetten zavart.

Egyedül a stáblista utáni jelenetért volt érdemes megnézni, és mivel én az eredeti trilógiát jobban bírom, mint az előzményfilmeket meg ezt a különvonalat, némi reményre ad okot :D

5,5/10
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése