Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.09.23. 12:32:54

gergo9 írta:Dexter évadzáró

Röviden: :lol: :lol: :lol:

Ássa el magát mindenki aki az utolsó négy évad írásában részt vett de leginkább az akinek az évadzáró utolsó 1,5perce kipattant a fejéből.
Hát ez, most mi volt?
Volt egy jelenegl amúgy, ami a Prison Breakből ismerős lehet, fel is kaptam a fejemet.

Kézsérüléssel állatorvoshoz, bár T-bag keményebb volt.


Nem értem továbbra sem. Egyszerűen azt, hogy lényegében Deb amiatt halt meg, hogy ő együtt lehessen Hannahval, erre már ő se kell neki?
A másik meg, hogy belemegy a viharba, aztán túléli? Ráadásul mi az a hely, ahol a végén volt? Hogy kerül oda?!
Áh de elszabták ezt a remek sorozatot. Ez az utolsó évad már mintha valami Barátok Közt lett volna kis túlzással, vagy egy rossz dél-amerikai szappanopera.
Mondjuk azért hiányozni fog, mert nekem az utolsó évadig nem volt a sorozattal problémám, de ez a lezárás valami röhejesre sikerült. :S

lehet válogatni
http://powderroom.jezebel.com/rage-gifs ... -471895637
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.09.23. 09:36:18

Dexter évadzáró

Röviden: :lol: :lol: :lol:

Ássa el magát mindenki aki az utolsó négy évad írásában részt vett de leginkább az akinek az évadzáró utolsó 1,5perce kipattant a fejéből.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.09.23. 06:19:15

Én is második nekifutásra elkezdem a Breaking Bad-et :) Hátha most jobban bejön.

Plusz még az utolsó évad Dexter, az Arrow-ot sem fejeztem be, Revolution, Modern Family, Kés alatt 8) Lesz amivel elütni az időt :) :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.09.23. 01:04:04

Barátnőmmel azon agyaltunk, hogy milyen sorozatot kezdjünk el nézni. Mondtam neki, hogy hallottam egy jó zombis sorozatról, kezdjük el azt, így esett a választás a Breaking Bad-re. Lement 3 rész, 4 rész, zombi sehol, ezután jutott eszembe, hogy a zombis az a The Walking Dead :D Mindkettőnket megfogott ez a műalkotás, függők lettünk, már a második évadot nézzük, nem bántuk meg, hogy rosszul emlékeztem :D Mondjuk ez a magyar cím (totál szívás), hát nagyon nem tetszik, de eddig a szinkronnal nincs probléma, először nézzük így, utána az elejéről kezdve eredeti hanggal is :)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.09.21. 22:55:55

geridoss írta: Vikingek
Én is nekiugrottam, még 3 rész van hátra az évadból. Nem egy világmegváltó dolog, de egészen jó kis cucc. Floki a legnagyobb 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.09.21. 20:04:28

A Vikingek című sorozatot nézi valaki? Nem rég hallottam róla, de nehezen vettem rá magam, hogy elkezdjem. Igazából IMDB-n csábító volt a 8.5-ös értékelés, így csak nekirugaszkodtam. Nem bántam meg, mert elég jó, és némi történelmi háttérrel is rendelkezik. (A 8. századbeli viking-angolszász viszonyról, harcokról szól a vikingek szemszögéből).

Van benne minden, dráma, csatajelenetek, izgalom. Egy próbát megér, 2-3 rész után már tudni fogja mindenki, hogy megfogta-e, avagy mégsem. ;) Én ajánlom.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.09.21. 19:43:16

a legnagyobb fake az egészben, hogy mindig ugyanabban a fehér csukában van és sohasem koszos :D pedig azért egy motoros cipő sosem tiszta :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2560
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.09.21. 19:01:55

SoA

@veb: Ugye ugye... :D Az eddigi szereplőgárda kb. 3/4, 4/5 része egy büdös szó nélkül eltűnt. Unser is csak azért szerepel, mert ott gangol az udvaron, mint Friend of the Club... :lol: De ugye a klub vérzik ezer lyukon át a belharcok, árulások, csalódás, halálozások miatt, ez a nagy darab szemüveges kölyök ez kb. annyira illik bele a motoros portréba, mint én egy afrikai törzs vezére legyek... Rat még hagyján, de ez a srác... Miért nem lehetett jobbat találni a helyére? Miért kell ilyenekkel pótolni az űrt? Sutternek nincs meg még egy-két tökös Happy-szerű 'Angel száma, hogy hívjon már valami értelmet a sorozatba. Látszik, hogy azért kezdő rendezőről lehet beszélni.

Tényleg úgy megy az egész, hogy aki egy adott évadban szerepelt, az általában vissza sem tér a színpadra. Még az amúgy fontos mellékszereplők sem. Eltűnnek. Sutter tud jó évadokat írni, de ez óriási hibája, hogy hagyja veszni hagyni az eddig felépített karaktereket.

Az asztal melletti témázgatás nekem is hiányzik. Ezért mondom, egy rossz szappanopera. Alig elékeztet az egész egy zárt körű, erős törvényű motoros csapat történetére. És ezt sajnálom nagyon.

Jax meg úgy néz ki, mint egy hülye rappergyerek, ha a patch nem lenne rajta, valami utcai breakesnek mondanám. Szóval rengeteg hibája van a sorozatnak, de vannak jó évadok azért és vannak szerethető karakterek, amikért megéri nézni.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.09.21. 18:43:19

rinkunak, soa

igen, én is épp azon gondolkodtam, h kicsit több lett a személyes melodráma és eléggé háttérbe került maga a klub. amit vhol megértek, mert totál elfogytak belőle a karakterek, happy, juice, tig, chibs, jax és ennyi. egyébként tényleg hogy eltűnt mindenki... mayans, fekák, japók polgármester, a régi öreg zsaru, a feka zsaru is (bár azt lehet kinyírták, nem emlékszem :D) bobby sztem vissza jön, nem igazán értem mit kolbászol most nevadában, sztem nomad akar lenni, de tuti h visszamegy. tig meg marha nagy kérdés, ugye jax alkut kötött a feka csókával h átadja neki. mindazonáltal sztem senki nem fog már meghalni (ugye már csak ez, meg egy 7. évad van hátra). és akárcsak bobby, sztem az öreg ron pearlman is visszaszáll még a játékba. amugy ami nekem nagyon hiányzik még, azok a jelenetek mikor ülnek a nagy asztalnál a klubban és mennek a viták. szóval sok minden hiányzik nekem is, de vhogy olyan jól meg van írva a történet, h simán átsiklottam felettük
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6750
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.21. 18:10:03

Nézegettem Youtube-on pár Breaking Bad-es videót, találtam egy olyat, hogy csináltak az Állítólag stábja egy külön Breaking Bad-es részt. Mondom tök [auto_cenzúra]. Erre Aaron Paul (Jesse) elárult egy rohadt nagy spoilert, Vince Giligan meg rá is szólt, hogy "hé, hé, hé!!!"

Mondjuk nem tudom összerakni a szálakat a fejemben, hogy ez a dolog hogyan és miért, de akkor se jó érzés, hogy tudok valamit előre... Nem igazán logikus, szóval remélem csak kamu, de úgy mondta Aaron, hogy:

"és akkor felvettük a legdurvább jelenetet, ahol...."

Mondom B+...
Senki ne nézze meg!!!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2560
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.09.20. 22:31:38

visca el barca írta:eszemben sem volt h ő az :lol: néztem most 2005-ös premier képeket a GSH-ról hát elég nehezen ismerni fel.

amugy sztem pont charie hunnam a leggyengébb karakter az egész soa-ban :? :D
Valahogy bennem is csak előjött a hangja, hogy Jax hangja tökre hasonlít a... És tényleg ő játszotta azt a szerepet is! :wink: Hát, nekem sem a kedvencem, hogy őszinte legyek, de én Tarát bírom a legkevésbé, annyira idegesít engem, ha ő van a képen, kb. mint Skyler a BrBa-ban. Ha ő van a képen, már unom magam.

Amúgy meg a Mayans az kb. eltűnt. Sutter egyik rossz szokása - az eddig látottak alapján jelentem ezt ki - hogy kíirta őket is, vagy nem tudom, mivel már történelmek. Nekem már az sem volt szimpatikus, hogy

Ope-ról kb. egy büdös szó nem esett az előző évadban a halála után. Elvártam volna, hogy Jax egyszer-egyszer elsírja magát, és a többiek is, vagy valami, de nem. Ez nekem fájt, viszont, hogy Tiget végül megmenti, azt nagyon díjaztam, mert Kim Coates rengeteget tesz a sorozathoz, imádom. :)
De Alvarez és a crew csak így zsupsz, eltűntek. Ahogy a ruszkik is, kínaiak is. Egyedül az írek maradtak meg, a többiek lehúzódtak a wc-n. És nem gondolom, hogy csak úgy visszajönnének majd, mint a BrBa-ban,

hogy ahogy Walt gurítja a hordót, ott van az eldobott nadrágja még a legelejéről. Giligan még erre is figyelt. Hogy az még mindig ott van a napon.
http://static.hypable.com/wp-content/up" target="_blank ... 47x350.jpg
Szóval vannak hiányérzeteim az egésszel kapcsolatban, de a legbosszantóbb az az, hogy egy ütősebb szappanopera, annyira maga a Hells Angels feeling nem köszön vissza, pedig arra van írva. Főleg, hogy az 'Angels egyik alapító tagja, Sonny Barger -> SoA: Lemmy Janowitz és Happy is a való életben a Hells Angels tagja. Túl sok minden hegyeznek ki Tarára meg most így az idegenekre - ők kivételesen üde színfoltok, "Mano" (akivel Gemma jár, én csak így hívom, Alvarez is csak "Ese" volt nekem :D) sokkal jobban játszik, mint ahogy a Dexterben nyomta, meg tetszik most az ő száluk, de -> a többi chapterrel alig van viszonyuk, nincs említés semmiről, aki volt egyszer a képen, csak úgy eltűnik, nem köszön vissza a múlt, csak a családi melodrámákról, meg egyéb tökölésekről lehet látni. És egy motoros bandán alapuló sorozatnál rohadtul elvárnék valamivel többet. Szóval nekem nagyon sokat esett a szememben sok helyen a sorozat, de az érdeklődésemet még mindig képes fenntartani.

Pl. Bobbyval nem tudom, hogy mi lesz, de ő nagy kedvencem. Remélem jól meglesz az öreg, nagy kár lenne érte. Piney-t is nagyon sajnáltam anno... De a fekákkal úgyis lesz még csetepaté, az tartogat még izgalmakat, meg most Clay, meg a sulis lövöldözés, na, szóval nem az van, hogy nem éri meg nézni, csak egyszerűen sutba dobnak rengeteg mindent és ezt baromira nem bírom.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.09.20. 20:06:53

Uram atyám...megnéztem a Dexter 8. évadjából az 5-6-7. részt...egyszerűen szenvedés...4 napig tartott,mert állandóan bealudtam rajt és fel kellett elevenítenem.

Ez a Hannah szál ,olyan nagy fingnak sz'r a vége kategória nálam eddig. Vogel is kezd unalmas lenni,és nem érzem azt,hogy itt valami nagy csattanó lesz,hacsak nem Deb újra begolyózik,de istenem az meg annyira 'tipikus' vége lenne...nagyot csalódnék...De jelenleg nem érzem azt ,hogy érdekes vége lesz. Néha már annak drukkolok,hogy Dexet valaki ölje meg és happy end :mrgreen:
Na lényeg a lényeg,ha az utolsó részek is ilyenek lesznek,nagyot csalódok...
Abi & Tito
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.09.20. 19:34:50

eszemben sem volt h ő az :lol: néztem most 2005-ös premier képeket a GSH-ról hát elég nehezen ismerni fel.

amugy sztem pont charie hunnam a leggyengébb karakter az egész soa-ban :? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2560
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.09.20. 19:08:56

visca el barca írta:mindent én sem tudhatok 8) amugy soha nem szoktam megnézni h ki írja meg rendezi meg pénzeli a filmeket/sorozatokat. mivel semmi háttérinfó nem érdekel én így simán átcsúszok az ilyenek felett :D
A jövőben nézegess utánuk, mert ha már csak egy momentumban is érdekelni fog, elehet tenni egy próbát vele. :) Pl. Giligan bármit fog csinálni ezentúl, bármihez adja a nevét, azt le fogom tölteni és fogom nézni. :D Aaron Paul és Bryan Cranston munkássága a továbbiakban is élénk érdeklődéssel fog viseltetni felőlem, alig várom a Superman filmet, remélem szupermön is Belize-ben fog kikötni, mint

Hank és Gomie
! :D

Btw, ha már Sons, amennyiben láttad a Green Street Hooligans filmet, remélem megvan, hogy ki a főszereplő... :lol: Bale igazolása kapcsán ugrott be a filmből egy jelenet, amikor meséli Frodónak (:lol:) a csapatokat és a huligánokat - "Tottenham... shit football, and a shit firm... the Yids, they're called. I actually put their main lad through a phone box window the other day." :D
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.09.20. 18:43:48

visca el barca írta: mindent én sem tudhatok 8) amugy soha nem szoktam megnézni h ki írja meg rendezi meg pénzeli a filmeket/sorozatokat. mivel semmi háttérinfó nem érdekel én így simán átcsúszok az ilyenek felett :D
Pedig szerintem rengeteg jó filmet/sorozatot lehet felfedezni ilyen alapon.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.09.20. 18:35:28

Rinku írta:
visca el barca írta:sons of anarchy

felirat után kutakodva találtam rá az alábbi infóra :shock: az ottot megformáló színész írja az egész sorozatot :shock: az igazat megvallva, biztos vmi mazochista lehet, elég brutál szerepet írt magának. a való életben meg gemma alias mrs bundy a neje neki :shock: :D
És ezekre csak most jöttél rá? :lol: Kellett 6 évad hozzá... :D Azt hittem mindkettő a napnál is világosabb. :)
mindent én sem tudhatok 8) amugy soha nem szoktam megnézni h ki írja meg rendezi meg pénzeli a filmeket/sorozatokat. mivel semmi háttérinfó nem érdekel én így simán átcsúszok az ilyenek felett :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2013.09.20. 18:01:18

Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2560
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.09.20. 16:35:06

visca el barca írta:sons of anarchy

felirat után kutakodva találtam rá az alábbi infóra :shock: az ottot megformáló színész írja az egész sorozatot :shock: az igazat megvallva, biztos vmi mazochista lehet, elég brutál szerepet írt magának. a való életben meg gemma alias mrs bundy a neje neki :shock: :D
És ezekre csak most jöttél rá? :lol: Kellett 6 évad hozzá... :D Azt hittem mindkettő a napnál is világosabb. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.09.20. 12:43:45

sons of anarchy

felirat után kutakodva találtam rá az alábbi infóra :shock: az ottot megformáló színész írja az egész sorozatot :shock: az igazat megvallva, biztos vmi mazochista lehet, elég brutál szerepet írt magának. a való életben meg gemma alias mrs bundy a neje neki :shock: :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2560
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.09.19. 20:01:04

http://4.bp.blogspot.com/-nagzGQdMZIE/U ... PG6sgv.jpg" target="_blank

Az új háttérképem.

BrBa vs Dexter

Ehhez sok mindent nem kell ínri. "Apró nüanszok" két záróévad között.

http://www.imdb.com/title/tt2301451/combined" target="_blank

~24k szavazat és a maximális pontszám. Aki tud még egy ilyen mutatni, bökjön rá.
Football, bloody hell. /SAF/
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.19. 13:57:05

davi10 írta:

Dex miért nem jelentette be, hogy látta, ahogy Saxon öli meg Vogelt? Vogel felhívta, hogy ugorjon be, Vogel haldoklott és látta Saxont elmenekülni.

Ekkor még afelé hajlott, h ő öli meg.

Csekkolva a részt nem igazán ötütt nagyot a vége, várható vt, h vmi extrát be kell nyomni és az utsó rész nem arról fog szólni, hogyan telepednek le gaucho földön.
Amikoir megtalálta Saxon laptopját... hát az vicc vt :lol:
Nagyon lapos ez az egész, örülök, h vége van. Egyszerűen már rész közben unom magam, és csak az utsó 5 percet várom, mert mindig ott van vmi, ami izgi.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.09.19. 10:29:42

bb 9 percben (aki nwem látott mindent annak spoileres leht)

http://www.youtube.com/watch?v=ovlK-WXJ-pQ" target="_blank

:lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Zaen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.12.24. 13:38:27

2013.09.18. 11:44:58

2 éve ha valaki kérdezi, hogy mi a kedvenc sorozatom, lehet Dextert mondtam volna, de azóta nálam visszaesett a BB, Boardwalk Empire, GoT, SoA, Homeland ötösfogat, de akár a Walking Dead mögé is (és akkor még nem is beszéltem az újonnan kijött remekekről, mint például a House of Cards).

Reménykedem azért még egy jó zárásban, de nem hiszem, hogy azt a szintet fogja hozni, mint pl a 4. évad, de ne legyen igazam.

SoA pedig brilliáns. =D> Én is láttam már pár sorozatot, de nem hiszem, hogy bármelyiknek is ilyen epic vége lett volna. Már csak ezért érdemes elkezdeni a sorozatot, ami szerintem is helyenként vontatott volt, de összességében nálam többet nyújtott mint a Dexter (tudom, hogy még van mindkettőből hátra pár rész, de nem hiszem, hogy ez változik addig).

Game of Thrones-nál pedig említették itt, hogy nem történik semmi. Hát nem tudom... Azért azt ne felejtsétek el, hogy a sorozat ezer oldalas könyvekből készül, én (aki olvasta a könyveket) személy szerint még azt se bánnám, hogy ha még részletesebb, aprólékosabb lenne, mert a könyvhöz képest még így is nagyon felületes, de szerintem a készítők megtalálták a középutat a sorozat készítésénél. Én minden egyes másodpercét élveztem, és fogom is, főleg annak tudatában, hogy tudom mik fognak történni. :wink:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.09.18. 11:39:02

ez a dexter már annyira szánalmas, hogy sztem a rajongók nagyrésze azt várja h vége legyen :lol: úristen ennyi értelmetlen hulyeséget... ennyi baki az összes részben nem volt, mint most az utolsó párban. :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.09.18. 11:11:29

Dexter

Végre egy jó rész.. miért kellett ennyir várni rá?

Úgy voltam vele, hogy bárki meghalhat, csak Debra ne... erre tessék, elég közel van hozzá :(
A Törvényszéki csávó meg tényleg ekkora idióta? Talál valakit lekötözve, és első dolga elengedni, semmi kérdés, meg ráadásul TV-t sem sikerült néznie az elmúlt 12órában?

Az tényleg érdekes, hogy Hannah legalább egy kalapot miért nem vesz fel a reptérre...
És én is nagyon remélem, hogy nem happy end lesz
Válasz küldése