Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.07.14. 00:03:26

Killing Season

Robert De Niro és John Travolta 1 vs 1-ben tolják, de takaréklángon. Unalmas, feszültségtelen az egész, de szerencsére rövid. Sajnos mind a ketten lejjebb rakták a szintet, és inkább a pénzt tartják szem előtt, pedig sokkal többre lennének képesek. Bővebben itt 4,5/10

De Niro "csak" 7 filmben szerepel idén...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.13. 23:45:06

Faust írta:
Elszántam magam a Szárnyas fejvadász megtekintésére is, kérdésem a következő: a kismillió változat közül melyiket nézzem?
döntsd el Te

http://lfg.hu/13521/

én a 2007-es "final cut" néven futót ajánlom, ha jol tudom ott már minden ugy van ahogy az öreg akarta (vagy ezt vagy az eredetit tudod leginkább beszerezni, a többit nem nagyon)

(by the way, semmit nem von le a filmből ha esetleg más verziot nyomatsz)

kiváncsi vagyok be fog e jönni, mert én már 3x megnéztem és a mai napig nem tudom eldönteni h jó film e vagy pocsék :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Faust
Madridista
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2010.07.26. 22:33:31
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.13. 23:32:06

Ghost in the shell (1995)

Már régóta tervezgettem a megtekintését, pedig nem egy hosszú darab, mindössze 80 perc. Bevallottan a Mátrix egyik fő ihletforrásáról van szó, minőségi animéról beszélünk, pedig én abszolút nem vagyok kibékülve a műfajjal. :) Hangulatos darab, sokrétű mondanivalóval, bár kissé túlmisztifikáltnak érzem a rengeteg neten olvasott belemagyarázást (ahogy a Wachowski tesók klasszikusánál is), bár tény: ahány ember, annyiféle értelmezés.

Nagyon bejön ez a cyberpunk világ (ellentétben a steampunkkal). Bár a hossza több, mint kényelmes, rövidnek éreztem, túl sebtében lezártnak - valószínű teszek egy pillantást a második részre. Látta már valaki?

Könnyű szívvel ajánlom bárkinek, egyedül a zenétől állt fel néha a szőr a hátamon. :)

7,5/10

Elszántam magam a Szárnyas fejvadász megtekintésére is, kérdésem a következő: a kismillió változat közül melyiket nézzem?

Stalker (1979)

Ritka az olyan film, ami első megtekintésre kínszenvedés, másodikra pedig már-már csodálat tárgya: így vagyok én most a Stalkerrel. Anno istimester dobta be még a Filmklub első körében, és alig tudtam végignézni. Be kellett érnem. :)

A hangulat, a képek (A KÉPEK!!!), a zene elképesztően zseniálisak, a színészi játék szintén, a történet ragyogó, bár nekem néhol már túlzottan filozofikus, merengő. A tempó Tarkovszkijhoz méltóan irgalmatlan lassú, de egy percig sem untam, nagy hatással volt rám, amire az előzmények ismeretében abszolút nem számítottam. Az operatőri munka különösen lenyűgözött, szóval hatalmas pálfordulás az egész. Egyszer látni kell mindenképp, a jelek szerint többször is. :D Zseniális...

8,5/10
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.13. 23:12:59

The Millionaire Tour
Valamennyire a Collateral újrázásának tűnt, csak egy kicsit több szereplővel. Ami nem is volt baj, tulajdonképpen működött a csoport dinamikája, volt benne pár jó fordulat is. Egyedül a végéért kár egy kicsit. Összességében egy egész jó, de igazából semmi extra thriller.
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.07.13. 22:29:24

Na megvagyok szerencsésen jött ki, mert éppen el tudtam csípni a 2D-s Lovas után a Tűzgyűrűt is a másik teremben. Így két legyet egy csapásra sikerült. :)

The Lone Ranger

Nem volt ez olyan szörnyű, mint aminek beállították. Nem is mindent elsöprő, de ezt talán senki se várja. Egy kellemes film, ha nincs is benne semmi eredetiség. Nézhető egyszer, talán a tv-ben pár év múlva még egyszer. Nem hiszem, hogy Oscar szintet akartak elérni... :D

6|10



Pacific Rim

Ez is hozta, amit elvártam. Annak idején 7-re saccoltam a 10-ből, és ez be is jött, mert így utána is ezt adom, és érdemli. Látványos, akció dús, élvezhető.
Az elejétől a végéig pörgött a film szerencsére, így gyorsan elment a második két órám. Sajnos kicsit elégedetlen vagyok a végével, mert túl hollywoodi lett ez a gigantikus happy end...Ha terveznek folytatást megértem, de anélkül ennek értelme nincs. Bár a stáblista utáni jelent erre utalhat talán. Mert lerombolták az átjárót az igaz, de simán tudnak újat nyitni szerintem.
Emellett egy vágási hiba is volt a filmben, talán csak elkapkodták, de elég erősen látszott az egyik liftes jelenetnél.
A Gipsy Danger meg külön tetszett. Főleg amikor ledőlt a fémhulladék keresőkhöz... :D
Egyébként sokan rutintalanok voltak, és elfutottak, ahogy megjelent a stáblista. Ne tegyétek. :)

7|10
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.07.12. 22:40:56

Gru 2.

Most értem haza moziból, hatalmas volt 8)
Nem lett gagyi a folytatás, végig lehet röhögcsélni az egészet, uh bátran ajánlom mindenkinek a megtekintést.
A mignon-ok meg még mindig készen vannak :lol:

A hétvégén el kéne jutnom a Tűzgyűrűre is.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.12. 21:10:46

Ja nem, csak azért írtam, mert A magányos lovasról beugrott a sztori.
Nem is azon volt a hangsúly, hogy mi miatt nézte meg, hanem ez a magyarázás, hogy "az jó, érted, az jó." (Nehéz írásban visszaadni, tényleg hallani kellett volna)

De lehet, hogy csak sok volt ez így egy hétre, a Gru2 előtt például azt szurkoltam végig a sorban állásnál, hogy a mögöttem lévő pár ne az After Earth-re vegyen jegyet, csak mert az előbb kezdődik. :D

Meg azon is megint felhúztam magam, hogy lassan már testüregmotozás lesz a terem előtt, hogy nehogy becsempésszek egy kamerát a fenekemben. Mert én ugye nyilván a szemüveg nélkül nézhetetlen 3D filmet akarom felvenni. Na mind1, innen is üzenem a Disney-nek, hogy szeretgessék a jó édes anyukájukat, és legyen még jó néhány olyan bukásuk, mint ez.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.07.12. 20:52:37

sjd, remélem nem utalsz rám burkoltan :P Mert én tényleg általában megnézek minden olyan filmeket, amelyek kedvenceim játszanak benne, függetlenül attól hogy rossz vagy jó. :) Volt már olyan, hogy bűnrossz filmet is megnéztem, mert xy játszott benne.

Ám, #Respect a Depp úrnak:

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... icans.html
KépKép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.12. 20:24:22

Először is, a nap híre: a Don Jon-t felirattal is fogják majd adni. \:D/ \:D/

Pacific Rim
Lenyűgöző volt, nem csalódtam benne.
Teljesen visszahozta a gyerekkoromat, úgy szurkoltam meg izgultam végig, mintha 10 éves lennék.
A látványról annyit, hogy lassan rájöhetnének, hogy egy jó virtuális fényképezés sokkal többet ér, mint egy óriásszörny (kiváló példa erre az Oblivion), sajna nagyon sokat láthattam a Michael Bay-féle "What the fuck is going on?"-típusú jelenetekből. Egyébként az a fényképezés furcsasága, hogy amikor nem volt virtuális, akkor baromi jó volt. De összességében a maga a látvány így nem volt tökéletes.
A történet terén nem sok újat mondtak, megvoltak a szokásos karakterek, és karakterfejlődések, de szerencsére jó érzékkel nyúltak hozzájuk, és még a két comic relief szereplő sem érződött kínosnak. (Leszámítva Charlie Day dínós monológját, na az megérdemelt egy facepalmot.)
Viszont szerintem Guillermo del Toro remek munkát végzett, nekem nem is tudom mikor tetszett utoljára ennyire egy rendezés. Pl. Mori flashbackjénél a hátamon futkosott a hideg.
De lényeg, hogy nagyon jó film, így néz ki valahogy egy jó blockbuster, Transformers és társai a kanyarban sincsenek ehhez képest.
(Na és akkor most szurkolunk a box office-ért, állítólag most mégis meglesz a nyitó7vége 50 millió fölött, kéne még mellé valami brutális nemzetközi bevétel is, és akkor szerintem jönni fog a folytatás)
Deus írta:
CsacsMate írta:Én A magányos lovassal kezdem a hetet, aztán jön a Tűzgyűrű. Reméljük nagy csalódás egyik se lesz, bár magas elvárások sincsenek.
Pedig nagyot bukott a film odakint, amcsiban.

http://index.hu/kultur/cinematrix/2013/ ... yos_lovas/
Azért remélem nem gondolod komolyan, hogy valami attól rossz vagy jó film, hogy mennyire sikeres anyagilag. :wink: :D
(Ettől függetlenül engem már a trailere is elriasztott attól, hogy megnézzem)

Valamennyire ehhez kapcsolódik, hogy álltam sorban a jegyért, és mögöttem két srác mutogat a TV-kre, és ez a párbeszéd játszódott le közöttük:
"- Na ez az a Johnny Depp film, amiről beszéltem, ez jó.
- Mi a címe?
- Nem tudom, de ez jó. Johnny Depp a kedvenc színészem, úgyhogy ez jó"

Na valahol ott határoztam el, hogy mostantól foglalt jegyet csak a droidtól fogok átvenni, hogy ne kelljen többet hallgatnom az embereket. Már idáig is mindig kisebb idegsokkal ért fel hallani az ilyen beszélgetéseket, de ez most kiverte a biztosítékot. :D
(Amúgy is borzasztóan irritál, amikor előzetes alapján jelen időben mondogatja mindenki, hogy ez jó, az jó, mintha már látta volna a filmet. Addig még maximum csak jó LESZ, vagy jó LEHET.)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.12. 13:54:14

az egész trailerbőpl látszik h depp karib tengeri kalozok figurájára épül az egész... gyanithato volt a bukta...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.07.12. 13:40:02

Nem a kasszasiker érdekel, hogy nem tudták eladni. Meg egyébként is ingyen van. :)
Az, hogy a tizenéves lányoknak már annyira nem jön be Depp, az nem tényező. Elég, ha jól lehet rajta szórakozni. Ez az egy elvárásom, hogy egy nézhető jó erős hatos filmet hozzon. :)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.07.12. 09:50:31

CsacsMate írta:Én A magányos lovassal kezdem a hetet, aztán jön a Tűzgyűrű. Reméljük nagy csalódás egyik se lesz, bár magas elvárások sincsenek.

Pedig nagyot bukott a film odakint, amcsiban.

http://index.hu/kultur/cinematrix/2013/ ... yos_lovas/


Ennek ellenére meg fogom nézni, mivel kedvelem Johnny Depp -et, s szeretem az indián filmeket.
KépKép
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.07.12. 02:38:01

Én A magányos lovassal kezdem a hetet, aztán jön a Tűzgyűrű. Reméljük nagy csalódás egyik se lesz, bár magas elvárások sincsenek.

Egyébként látta már valaki a The Master-t, vagy az Amore-t? Mindkettő feliratosan van vetítve. Az egyik dokumentumfilm jellegű. Gondolkodtam, hogy beülök arra is.

Ma pedig terítéken:

Odd Thomas

Hát érdekes egy film volt. Vagy háromszor írtam át a műfaját a táblázatban a film alatt. Kezdtem a leírásban lévő thriller-el, de ez már az elején gyengélkedett, aztán jött a vígjáték, és a végére romantikus filmmé vált.
Sommers már a második filmjébe tette bele a lányát, aki egyébként nagyon szemrevaló. 'Dat ass :twisted: :lol:
A film egyébként egy tökéletes csajozós film lett. Ebből a szempontból tuti a siker. (Humor, "adrenalin", szerelem, apróbb, de jelentős fordulatok mi kell még? Ja, a lány, de most nem a felfújható.) Ha valaki a jövőben ilyen fajtájú filmet keres nyugodtan lehet ajánlani szerintem.

5.5|10
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.07.12. 01:20:03

Pacific Rim

Egy éjjeli órában, lámpafényben, Guillermo del Toro leült a szobájának asztalához, majd felnyitotta a játékdobozának tetejét és kivett egy műanyag robotot. Ellenfélnek kiválasztott egy dínó formájú bábút és elkezdett a robotjával harcolni ellene, ám amikor a jó legyőzte a gonoszt, akkor nem hagyta abba a szórakozást, hanem kivett egy még nagyobb ellenfelet, és ezt egészen addig folytatta, amíg az anyukája el nem zavarta aludni. Nos, ez a történet sok embernek mutathat tükröt, hiszen sokan járhattak így, ám jóval kevesebben azok, akik több tíz millió dollárt kaptak a kezükbe felnőtt korukban, hogy vigyék filmvászonra ezt a jó kis mókát.

Bővebben itt. 8/10
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.11. 18:27:03

Life In A Day
Ez sokkal érdekesebb lett volna, ha maradnak az eredeti koncepciónál. Mert végső soron a film kb. 80%-a meglehetősen illúzióromboló módon profi felvétel volt. Kicsit úgy éreztem, hogy MacDonald/Scotték el akarták készíteni a saját Barakájukat, csak amikor rájöttek, hogy a bangladesi nyomorgók nem fogják feltölteni YouTubera az életüket, akkor valamilyen dokufilmes stáb munkáját használták fel. Ami nem mondom, hogy ne férne bele ebbe az egész "töltsünk fel videókat a napunkról" keretbe, de így végül pont az újdonság és az eredetiség varázsa veszett el. Meg azért egy komolyabb narratíva lehetősége is benne volt a műben, amit néhol jól pedzegettek, de mégis inkább megmaradtak annál a vonalnál, hogy különböző egzotikus életképeket vágnak össze egy filmbe.
Szóval vegyes érzéseim vannak, egyrészt tetszett, amit láttam, másrészt viszont így valamilyen szinten csalódás és egyben unalom is volt.
sjay írta: Szerintem meg el fogják sütni, kizárt hogy egy ilyen mértékű vége-csavart kihagyjanak, pláne Spike Lee.
Ha én csinálnám a remake-et, garantáltan bennem lenne az az ambíció, hogy meglepjem azokat is, akik már ismerik az eredetit. De mondjuk Protosevich-ről van szó... hát igen...
De mindenesetre vannak erre utaló jelek, bár az egyik lehetséges vonal az lehet, hogy a lány, akit a TV-ben mutatnak, csak kamu, és ezzel próbálnak csavarni egyet az egészen, de mégis meghagyják az eredeti befejezést.
Amúgy Copley-t tényleg nem láttuk, vagy csak nekem nem tűnt fel?

Ja és közben leszedték a linkelt trailert, szóval itt egy másik link:
http://www.youtube.com/watch?v=ZrLcnrnEqyI
Szerintem egyébként még mindig nagyon hangulatos.
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2013.07.11. 10:44:39

sjd írta:És itt az új Oldboy trailere:
http://www.youtube.com/watch?v=1Yf9te8cesg
Úgy tűnik, nem akarják ugyanazt a csavart elsütni, mint az eredeti, viszont azért a kalapácsos jelenetet megidézték, és egyébként is bitang hangulatosnak néz ki.
Szerintem meg el fogják sütni, kizárt hogy egy ilyen mértékű vége-csavart kihagyjanak, pláne Spike Lee. A trailer amúgy szerintem egy rakás hulladék sajna, nagyon erőlködőnek tűnik az egész, néhány dolog meg komolyan befejezetlennek tűnik. A kalapácsos jelenet meg nem hiszem hogy meg tudja közelíteni az eredetit, persze tombol bennem az elfogultság. :lol:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.07.11. 10:05:33

Olympus Has Fallen

Egy akciófilm, túszmentésekkel. Semmi extra sztori. Akció-fanoknak kötelező darab. Nem gyenge tűzharcok vannak benne, főleg a fehérház megszállásnál.

Uh, a stáblista sem volt gyenge: Gerard Butler, Aaron Eckhart, Morgan Freeman, Cole Hauser, Angela Bassett, Radha Mitchell...

Szerintem egyszer simán megéri megnézni, aki egy kis akcióra vágyik, meg humoros beszólásokra.

Olyan 6/10 -es a film. Akció dögivel, de a sztori az sablonos.


A következő film, amit megnézek majd:

Trance
https://www.youtube.com/watch?v=L4_bdS3_gr0
KépKép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.11. 00:53:07

És itt az új Oldboy trailere:
http://www.youtube.com/watch?v=1Yf9te8cesg
Úgy tűnik, nem akarják ugyanazt a csavart elsütni, mint az eredeti, viszont azért a kalapácsos jelenetet megidézték, és egyébként is bitang hangulatosnak néz ki.

Valamint egy Seventh Son trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=MyZAooQBDrY

Gru2
Az év egyik legjobb filmje idáig, hatalmas pozitív csalódás (főleg, hogy folytatásról van szó). Sok vígjátékon nem röhögtem ennyit, mint ezen a filmen. Ahogy nézem, nem sokan láttátok még, szóval tessék elmenni rá!

Amúgy zseniális volt a 22:15ös vetítést választani, garantáltan gyerekmentes környezet 8)
Castiel írta:Egy amatőr kérdés: Mi a különbség a 3d, és az imax 3d között??? :oops:
Jó esetben az, hogy utóbbinál IMAX-kamerákkal forgatják is le a filmet (de átlag egy 2 és fél órás filmből max 1 órát forgatnak IMAX-ben), rossz esetben pedig csak annyi, hogy egy focipályányi méretű vásznon nézheted meg az Arénában.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.10. 18:36:33

Egy amatőr kérdés: Mi a különbség a 3d, és az imax 3d között??? :oops:
Amúgy holnap premierezik Tűzgyűrűt! Mentem volna rá, de sajna a meló keresztülhúzta a számításaimat... :S
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.10. 18:13:54

Juno
Aranyos film volt, nem véresen komoly, de mégis komolyan vehető. Az első fél óra egy kicsit elvetemültebb hangulatot sejtetett, nagy poénokkal (szerintem jegyzetelnem kellett volna, néha akkora szövegek voltak), de végeredményben így is jól jött ki a dolog. Csak ajánlani tudom.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.07.10. 08:19:15

A Lazarus-terv
Nem volt jó film, mert:

-kellett volna egy színész. Paul Walker maradjon a Halálos iramban.
-nem volt kidolgozott történet, a forgatókönyv rémes
-nem fejti ki rendesen az ok-okozatot, magát a projektet stb, így viszont könnyen érdektelenné válik...
"And my heart will leave you never."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.10. 01:35:08

The Descendants
Nem kéne erőltetnem ezt a 2012-es Oscar mezőnyt...

A drámai szál még alapvetően jó is lett volna, csak a fenének kellett nyakon önteni az egészet ezzel az untig ismételt, lokálpatrióta "nem adjuk el a gyönyörű amerikai anyaföldet a gonosz kapitalistáknak, akik golfpályát építenek rá" maszlaggal. Teljesen tönkretette az egészet. (Jó, adaptált forgatókönyvről van szó, de ezzel együtt tipikus példája annak, hogy mikor kéne jó érzékkel kihúzni valamit az eredetiből) Ezt a Sid-et is teljesen feleslegesen erőltették, próbáltak valami comic relief karaktert kihozni belőle, de mindezt hihetetlenül kínos és otromba módon. (Na és akkor ez a 2011-es év legjobb adaptált forgatókönyve, nem is tudom hogy kezdjek neki a facepalmoknak.) Ez egyébként is jellemző az amerikaiakra, hogy a legnagyobb drámát is inkább a könnyed végéről próbálják megfogni, ahol lehet (tisztelet a kivételnek), csak ez nem működhet mindig.

Az első egy órában szenvedtem is nagyon, igazából csak Shailene Woodley látványa tartotta bennem a lelket, utána már úgy-ahogy elindult végre a történet, jött egy bitang erős jelenet is (amikor Matt és Brian találkozik), úgyhogy ez kicsit felhúzta a színvonalat a végére. De inkább abban erősített meg ez az egész, hogy mekkora szégyen, amit ma Oscar-díjnak neveznek.
6.5/10
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.09. 23:42:18

Egyszer el kell kezdeni. :P
Amúgy lehet meglesem az egyiket ma/holnap.
Köszi az ajánlásokat. :wink:

Azonosságról valaki tudna írni egy rövid véleményt?
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.09. 23:33:10

miihii írta:
S.Agüero írta: Amerikai História X


Skin
Kiscsákó, de belelendültél a témába :D
Nem vág ugyan témába, de ha az Amerikai história X tetszett, akkor Tony Kaye legújabb filmjét, a Detachmentet vétek kihagyni. Szerintem jobb is, mint az említett mű
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.07.09. 23:17:59

S.Agüero írta: Amerikai História X


Skin
Kiscsákó, de belelendültél a témába :D
A Romper Stomper-t láttad már? Ha már ezen a vonalon mozogsz, ne hagyd ki ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Válasz küldése