Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.28. 08:20:42

Ki nézte az Elementary sorozatot, azaz Sherlock és Watsont? Most lett vége az első évadnak, és szerintem jó kis sorozat. Színészek teljesen jók voltak, egyik sem volt idegesítő.

Szpójler! Csak azok olvashatják, akik megnézték az évadzárót is!

Az mi már, hogy Irene Adler nem volt más mint Moriarty... :shock: Nálam itt csattant a pofon rendesen, mert mindig is úgy volt, hogy Irene és Moriarty az teljesen két különböző személy a korábbi filmek/sorozatok szerint. Ebben a sorozatban összegyúrták őket egy karakterré. Szerintem baromi jó ötlet volt.

Csak kíváncsiságképpen kérdezem, hogy ki jött rá erre korábban? Mert én nem... Vártam Moriarty felbukkanását, de ott volt az orrunk előtt...

A másik meglepő dolog, hogy hamar lecsukták... Azt hittem, hogy még sokáig fogja terrorizálni Sherlockot a zsenialitásával a második évadban, de mégse... Taláááán, kiszöktetik a börtönből az emberei segítségével.


Várom a második évadot! 8)


Game of Thrones -ból már csak 2 (!) epizód van hátra :evil: Fuck. Miért ilyen rövid ez a sorozat, ááááá :evil:
KépKép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.27. 07:39:12

A Psycho miatt majd én is elkezdem, addig várok az esetleges magyar forgalmazásra.
"And my heart will leave you never."
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2013.05.27. 02:56:28

kanty írta:Bates Motel-t valaki nézi? Állítólag kicsit dexteres feeling - igaz nem feltétlen emiatt - de kap tőlem egy esélyt.
most fejeztem ezt az első évadot. Annyira nem dexteres (legalábbis eddig), viszont egy remek sorozat sztem. A nő és a gyerek is rohadt jól alakítottak, jók a karekterek, kellő esemény volt 1 részbe :)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.24. 19:24:34

http://www.youtube.com/watch?v=u_J_iF83YUY

Búra alatt trailer.

Bár itt nem hinném, h sokan hallottak volna róla elsősorban VEB-nek ajánlanám, hisz Steohen King regénye alapján lesz a sorozat! Mintha említetted volna régebben, h ezt még nem olvastad, én igen és könyvben kva jó volt! Bár a trailer még annyira nem fogta meg a fantáziám, de biztos nézni fogom.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.05.23. 14:57:30

Gareth Tello írta:miihii, itt a kedvenc blogunk írása a legújabb GoT-ról:
http://hogyvolt.blog.hu/2013/05/21/tron ... sodik_fiak
:lol:
Jaja, már letudtam tegnap 8) Megint beütött pár soruk rendesen :lol:


Most olvastam, h hamarosan műsorra tűzik az RTL-en a The Following-ot.
Amit meg illene befejeznem, mert az utolsó 3-4 rész még itt porosodik a gépen :)


Valamint már reklámozzák, h végre sikerül elkezdeniük a Viasat-on a Dexter 6. évadát is. Ideje lesz már...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.23. 10:59:33

miihii, itt a kedvenc blogunk írása a legújabb GoT-ról:
http://hogyvolt.blog.hu/2013/05/21/tron ... sodik_fiak
:lol:
Mama Stark
A Második fiaknak nevezett, kőkemény és kőbunkó zsoldossereget képviselő trióból van egy érdektelen csávó, egy nagyon alpári gyökér és egy hosszú hajú harmadik, akiről kiderül hogy csak hadnagy, de már részt vehet az ilyen súlyú tárgyalásokon, biztos azért, mert olyan a feje, mint egy elb***ott férfi modellnek.
Daario, a fonott hajú Vogue-címlapfiú
:lol:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.05.22. 23:06:26

Bates Motel-t valaki nézi? Állítólag kicsit dexteres feeling - igaz nem feltétlen emiatt - de kap tőlem egy esélyt.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5215
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.05.22. 21:19:26

TT írta:egy nap alatt letekertem a 3. és 4. Dexter évadot, most vagyok az ötödik közepénél, eléggé rákattantam
az évadzárók itt mindig durván jók
Helyes, helyes. A 6. évad is baromi jó, nekem az a 2. kedvenc. A 7. is jó. Áá mind jó :lol: Legyen már júli 1.
Kép
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.05.22. 21:04:32

egy nap alatt letekertem a 3. és 4. Dexter évadot, most vagyok az ötödik közepénél, eléggé rákattantam
az évadzárók itt mindig durván jók
4. végén mikor Rita meghalt valahogy számítottam rá, de nem akartam elhinni, mondom tuti csak az álmatlanság okozta stressz miatt képzelődik szerencsétlen, de hát nem

amúgy most itt az ötödik évadban eléggé idegesít ez a luman vagy leman vagy mittomén mi a neve csaj, remélem nem lesz huzamosabb ideig a vásznon


ja & masuka 4 prez!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.05.22. 11:24:12

GoT
Deeperintodark írta:
Fogtam a fejem mikor a dagi gyerek otthagyta azt a kést amivel megölte Mást. Öcsém, az a kés többet ér mint 100 kiló arany......


Ugyan ezt mondtam előbb kint haveromnak: " Bazzeg, láttad, hogy ott hagyta a kést a gyerek?"
mint megtudtam a madridom.hu-n egy emberkétől, hogy a könyvben ez le lett írva, szóval, akit nem érdekel az most álljon meg az olvasással:

azért hagyta ott, mert olyan hideggé vált,hogy nem tudta megfogni a kést. :wink:
szóval ezt csak a sorozatból hagyták ki, de nem is értem miért... mert ez így tényleg fura volt, lehet benne lesz a következő részben, mert ezt így magyarázat nélkül hagyni érdekes lenne...
madridista
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.21. 11:13:04

miihii írta:@GT:
SPOILER
A következő résznek az alcíme "The Rains of Castamere". Ez alapján az a gyanúm, h a Joffrey féle esküvő lesz benne, mivel a könyv szerint azon a party-n sokszor szólt ez a track :mrgreen:
Ja, én is most néztem, tuti az a party lesz a fő eleme az epizódnak, ott valóban sokszor nyomatták a DJ-k azt a bizonyos slágert.
Nem akarok nagyon spoilerezni, hogy mi fog történni az esküvőn, mindenesetre szegény Margaeryt már előre is lehet irigyelni, hogy ilyen békés, önzetlen, kedves, figyelmes férje lesz. :mrgreen:

Amúgy sokkal menőbb ez a fehér spoilerozás a sárgánál. :lol:
Avatar
Deeperintodark
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010.12.27. 00:04:09

2013.05.20. 23:59:35

Fogtam a fejem mikor a dagi gyerek otthagyta azt a kést amivel megölte Mást. Öcsém, az a kés többet ér mint 100 kiló arany......


Ugyan ezt mondtam előbb kint haveromnak: " Bazzeg, láttad, hogy ott hagyta a kést a gyerek?"
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.05.20. 22:15:21

Am IDE belépve az aktuális epizód premiere (jelen esetben éppen most 22 és 23 óra között) alatt interaktívan lehet követni a dolgokat, írnak belsős infókat, magyarázatokat, stb...

És nem mellékesen meg lehet nyerni vmelyik évadot díszkötésben 8)

Szerk.:

Jövő héten fegyverszünet lesz a Trónok harcában, nem lesz új epizód :cry:

@GT:
SPOILER
A következő résznek az alcíme "The Rains of Castamere". Ez alapján az a gyanúm, h a Joffrey féle esküvő lesz benne, mivel a könyv szerint azon a party-n sokszor szólt ez a track :mrgreen:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.20. 21:48:12

Én az életben nem fogom elkaszálni a GoT -ot. Túl sok a rizsa? Nem baj, élvezhetőek a párbeszédek. Tyrion4prezident!!4!1!


Fogtam a fejem mikor a dagi gyerek otthagyta azt a kést amivel megölte Mást. Öcsém, az a kés többet ér mint 100 kiló arany......


Tudtam, hogy Naharis be fogja hódolni Danynak. Nade hogy így? o.O :D Ja és szerintem lesz még ennél több is köztük :D
KépKép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.05.20. 21:18:18

Gareth Tello írta:GoT
miihii írta:spoilerspoilerspoiler
Az eddigieket figyelembe véve szerintem sem az évadzárón, sem azelőtt nem lesz semmi. :lol: Nem kell ide finálé, majd a negyedik évad lesz tíz epizód tömör tűz és vér.

Tarly részéről nagy Samtelenséget láthattunk. samWell done! :lol: Ejj, a végén még Gregor Clegane lesz belőle.
Tyrionban azért részegen is maradt tisztesség, hogy nem szakítja le, ami járna neki. Sansa hálás lehet neki.
Melisandre-Gendry ügylet meg mi volt? :D Aztán Stannis ritualizált egy kicsit, no, menjetek a tűzbe, Robb és társai.
Naharis barátunk is bizonyította végre hűségét. SPOILER A SPOILERBEN: fogja még jobban is. :twisted: :mrgreen:

Én amúgy az ötödik könyvet feldolgozó szériát várom már, ott aztán annyi sárkánytűz és vér lesz, amennyit most el se tudunk képzelni.
8)
ESam megáll ezen a ducimadáron, mekkora bátorság szorult bele, Samernyi habozás nélkül nyomta bele a sárkánykő halefot a Más hátába, ha már Samből nem volt módja.

A Gendry-Melisandre akción néztem csak, h most ez mi, de mekkora gyökerek ezek a pennák ott a kváziközépkorban... Múltkor szerencsétlen Theon ajzották fel, most meg mire belejött volna a királyi ivadék a kényszerszexuálásba, kiderült h más fajtaféle testnedvekre pályázott a veres némber :x De azért rakott egy kisállatot oda is, h legalább "orálisan" megkapja... :mrgreen:

Naharisos jelenet meg nagyon tetszett, bár nem igazán tűnt fel, h Dany-n és a fürdővizén kívül más is lett volna a képen :P

Azért tuti nem verik agyon a hátralevő időt a semmivel, oda kell pirítani a végére, nehogy sokan feladják a sorozatot a rétestészta nyúlását meghazudtoló szütymörgéssel. Mert azért valljuk be, ez az évad elég langyos volt eddig. Én is csak azért nem húzom a számat miatta, mert egyrészt tudom, h ez csak altatás és mit fog hozni a (most már tényleg) közeljövő, másrészt lettem akkora fanatik, h még ez is lekössön :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.20. 20:00:09

GoT
miihii írta:spoilerspoilerspoiler
Az eddigieket figyelembe véve szerintem sem az évadzárón, sem azelőtt nem lesz semmi. :lol: Nem kell ide finálé, majd a negyedik évad lesz tíz epizód tömör tűz és vér.

Tarly részéről nagy Samtelenséget láthattunk. samWell done! :lol: Ejj, a végén még Gregor Clegane lesz belőle.
Tyrionban azért részegen is maradt tisztesség, hogy nem szakítja le, ami járna neki. Sansa hálás lehet neki.
Melisandre-Gendry ügylet meg mi volt? :D Aztán Stannis ritualizált egy kicsit, no, menjetek a tűzbe, Robb és társai.
Naharis barátunk is bizonyította végre hűségét. SPOILER A SPOILERBEN: fogja még jobban is. :twisted: :mrgreen:

Én amúgy az ötödik könyvet feldolgozó szériát várom már, ott aztán annyi sárkánytűz és vér lesz, amennyit most el se tudunk képzelni.
8)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.05.20. 18:32:38

GOT

Na, azért csak megérkeztünk Sam, A Gyilkos hősiességéhez a Mással 8)

Szépen lecsordogált ez a rész is, mindennel haladtunk egy fél lépésnyit, de érdemileg szinte semmi. Viszont a nagy finálé előkészületei most már tényleg nagyjából megvannak, jöhetnek a tevékeny, sokkoló részek. Aztán lehet, h még a következőt is elnyújtják még és az évadzáró durran egy hatalmasat. Mert akcijjjó az jön majd rendesen, kérdés, h ezekből kit terveznek még erre az évadra.

Az viszont tuti, h akármi is lesz, a következő széria nagyon várós lesz, mivel ott az eleje is fog tartogatni nagy meglepiket 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6750
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.17. 21:14:14

Dexter Season 8 Offisöl Tréler

Eléggé várós már.
Jövőre véget ér a Dexter, Breaking Bad, hát nem tudom mi lesz ezek után... :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.05.16. 20:15:16

Hova tűntek innen a hozzászólások? Miért kellett törölni? Agyf.szt kapok, ha megint amiatt leszek egy hétig ( hónapig ) kitiltva, mert valamelyik modi sportot űz a teljesen témába illő hsz-eim törléséből.

ON: Na végre itt a hosszabb SHIELD előzetes, ez alapján eléggé várom már. Arra mondjuk kíváncsi vagyok, hogyan fog kapcsolódni a filmes Marvel világhoz.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.16. 20:08:12

http://www.youtube.com/watch?v=T3T-evQZiQo

Egy hosszabb előzetes a SHIELD sorozathoz. Kíváncsi leszek, mit hoznak ki belőle. Olyan nagy elvárások nincsenek felé, várom a kellemes csalódást !
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3800
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.05.15. 01:14:55

sjd írta:Ami igazából zavart benne, h az egészen érződik, h az írók iszonyatos kínok között szenvednek, h kitaláljanak valami történetet. Ez a tipikus "Jack megold egy problémát, lesz egy újabb" szerkesztésben látszik, ahelyett, h valami összetett sztorit hoznának létre, inkább csak újabb akadályokat gördítenek a főszereplő elé. Mindkét évadban ha jól emlékszem Jack az alapvető problémát megoldotta kb. a 16. részre, és innentől kezdve kétségbeesetten próbáltak valami új problémát találni (találjuk meg azokat, akik mögötte álltak, van másik merénylő is, Kim mellékszálával van valami kavarás)
De ezt leszámítva alapvetően egy szórakoztató, meg fordulatos sorozat, csak elviselne egy kicsit kidolgozottabb sztorit meg karaktereket.
Dettó ugyanezt érzem én is. Na meg ahogy lui írta, a legtöbb fordulat úgymond várható volt, olyan muszájból jött. néhol a kevesebb több lett volna talán. palmer karakterét mondjuk nagyon csípem, jackét meg pláne. Terit nem igazán, bár elvileg nem is kell már tovább "nemcsípnem"...
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.14. 23:25:04

na, jó volt ez a himym évadzáró, végre fény derült a titokra, érdekes lesz a 9. évad.

sjd
igen, lesz legalább annyi jó rész, bár nekem a 7. évad is tetszett. egyedül a 4. és a 6. évad ami nem jött be igazán.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.14. 23:09:37

Ha jól hallom véget ért a HIMYM 8. évad, szóval a kérdés, hogy tudtak-e legalább 4-5 jó epizódot produkálni v ugyanakkora szenvedés az egész, mint a 7.?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6750
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.14. 16:02:11

HIMYM évadzáró

Na végre, legalább a csajt megláttuk, és nem az volt az érzésem, hogy csak húzzák a sztorit, hanem télleg kezdik lezárni. Töketlen Teddy-t meg kicsit sajnálom emiatt a Robin ügy miatt.

Végre nem csak megszokásból kell várni az új évadot, hanem mert tényleg kezd érdekes lenni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.05.14. 14:25:05

24 11 rész után

Nem tudom mit szed Bauer anyukat, de annyi szent, hogy 10-szer keményebb, mint az öreg Jack. :lol:
Egyébként meg egyre inkább elkap a sorozat, tetszik, bár a fordulatok nekem eléggé kiszámíthatóak voltak eddig.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Válasz küldése