Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
zsovagi
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006.03.23. 18:16:56

2013.04.16. 22:59:41

palesz77 írta:
GoT Theonspoiler!

Nem lehet, hogy az íjász az maga a Bolton fattyú? Akit utoljára megöl mondja is neki, hogy "te utolsó kis fattyú" - vagy valami ilyesmit. A könyvből kiderült, hogy nagyon beteg az az ember, a karakterből kinézném, hogy képes sajt embereiből is ölni, csak hogy jobban szórakoztassa a vadászat.. Nekem egyedül kb ez tűnik logikus magyarázatnak.. Aztán lehet nagyonnagyot tévedek.. :D
GoT Theonspoiler!

Szerintem azért nem, mivel a könyv szerint már Theonnal volt Deresben is, Bűzös néven, és ez a karakter meg is jelent a sorozatban. De persze lehet neked lesz igazad, de akkor mi izgalma van a vadászatban, ha utána bármikor gondolhat egyet, és visszaviheti Theont, mert az megbízik benne?
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5236
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.04.16. 21:39:45

Az 5. évadból is már néztem 4 részt, holnap végig nézem, aztán várom a part2-t :D
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.04.16. 21:07:04

Megmondtam én, hogy tetszeni fog az embereknek, csak el kell kezdeni nézni. :D Bár nekem az eleje is tetszett, hogy ott szerencsétlenkedtek ketten, hogy mikor buknak le, mi lesz, szerintem az első évad is jó volt, de miután összecsaptak a Kartellal, az megfűszerezte a dolgot, a 4. évad vége meg totál zsenialitás. :) Amúgy a jellemfejlődés tényleg gigantikus méreteket ölt, piszok jó sorozat. :wink:

A 6. évadot már haverokkal nagyon várjuk, nagyon jó lesz, az biztos. :) Az 5. évad vége is tartogat finomságokat majd, mondanom sem kell, hogy a legutolsó momentum felteszi erre az évadra is a koronát. :P

http://www.youtube.com/watch?v=3HH9IiHMD2M

Ez most hirtelen nem tudom, hogy melyik évad, de mégha az 5. is lenne, akkor sem para, nem spoiler. :) Szerintem a karakterfejlődést ez a 20 másodperc egy az egyben leírja, nagyot játszik az öreg! :wink:

A 6.-ban majd szerintem nagyon súlyos elborulások lesznek, gyilkossággal, őrüléssel, mindennel együtt, remélem Skyler és Marie is ki fog nyúlni, mert annyira rohadtul idegesítő mindkettő, hogy csak remélni tudom, hogy k.o. lesz. :)

+1: véletlenül se felejtsétek majd el, hogy az 5. hogy kezdődik, a kávézóban, haj és szakáll... :) Sok mindent megmagyaráz a számításainkkal kapcsolatban.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.04.16. 20:48:40

soadroli írta:Breaking Bad 4. évad
Hát ez.. ez... 8) Egy kritikából idéznék: "Félreértés ne essék: a Breaking Bad a jelenleg futó amerikai sorozatok legjobbja. Nem az egyik legjobbja, hanem a legjobbja. Mindenféle Trónok harca, Sons of Anarchy és Boardwalk Empire csak másodhegedűs lehet mellette." :D

Most akkor Walt koma miért is mérgezte meg a gyerkőcöt?Gus halála meg nagyon laza volt, illet hozzá, ahogy kisétál, megigazítja a ruháját, és félig le van robbanva a buksija :lol:
Szépen belehúztál, én is csak most fejeztem be az évadot, pedig már jó ideje kezdtem a sorozatot. :lol: De abban egyetértünk, hogy brutális volt, ez a végjáték valami frenetikusan hangulatosra sikerült. Azon kevés sorozatok egyike, ami még 4 évad után is tud újat mutatni, nem is keveset.
Azért abba belegondoltam, hogy milyen észrevétlenül játszódott le a folyamat a szemünk láttára, ahogy a szelíd kémiatanárból hidegvérű gyilkossá vált Walt. Így az utolsó részt nézve, és visszaemlékezve az első évadra, elég sokkoló volt a felismerés. :shock: Na meg az a mérgezés... Egyértelmű, hogy Jesse-t akarta Gus ellen fordítani, a cél "nemes" volt, de az eszközei egyre piszkosabbak. Eléggé érdekes karakterábrázolás, nem igazán lehet eldönteni, hogy pozitív vagy negatív hős-e immár, valahol a kettő között táncol pengeélen. Kíváncsi vagyok, merre fogják továbbterelni a jellemét, bár van egy sejtésem. Mindenesetre az tetszik, hogy senki és semmi sem fekete vagy fehér, jó vagy rossz, angyal vagy ördög. Mindenki személyes motivációját meg lehet érteni valamilyen szinten.
Lényeg a lényeg, baromira kíváncsi vagyok az 5. évadra. ALL HAIL THE KING! :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.16. 14:41:10

Deus írta:Jól van, meggyőztetek, ránézek a Breaking Bad sorozatra. Megnézek 3-4 epizódot, azt meglátom hogyan tovább.
Kevés lesz. Az igazi akció a 2.évadtól kezdődik, a 3.évadtól pedig hihetetlen!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.04.16. 13:24:40

zsovagi írta:
Nem teljesen új, az 5. kötetben van utalás a szöktetéses dologra (bár minimális, de ugye ő nem kihagyható a sorozatból, és szerintem zseniálisan teszik bele), nekem az jelentett problémát, hogy ki az az íjász, és miért volt ott mert emiatt nem passzol a könyvhöz, szerintem
GoT Theonspoiler!

Nem lehet, hogy az íjász az maga a Bolton fattyú? Akit utoljára megöl mondja is neki, hogy "te utolsó kis fattyú" - vagy valami ilyesmit. A könyvből kiderült, hogy nagyon beteg az az ember, a karakterből kinézném, hogy képes sajt embereiből is ölni, csak hogy jobban szórakoztassa a vadászat.. Nekem egyedül kb ez tűnik logikus magyarázatnak.. Aztán lehet nagyonnagyot tévedek.. :D
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2013.04.16. 12:39:11

soadroli írta:Breaking Bad 4. évad
Hát ez.. ez... 8) Egy kritikából idéznék: "Félreértés ne essék: a Breaking Bad a jelenleg futó amerikai sorozatok legjobbja. Nem az egyik legjobbja, hanem a legjobbja. Mindenféle Trónok harca, Sons of Anarchy és Boardwalk Empire csak másodhegedűs lehet mellette." :D

Most akkor Walt koma miért is mérgezte meg a gyerkőcöt?Gus halála meg nagyon laza volt, illet hozzá, ahogy kisétál, megigazítja a ruháját, és félig le van robbanva a buksija :lol:

Nézném az új GoT-ot, de először le kell daráljam az 5. évad felét :D Az élet nem kívánságműsor.
Ráakarta terelni a mérgezést Gus-ra(? rég láttam a sorozatot), hogy vissza szerezze Jesset maga mellé, hogy újra együtt dolgozzanak.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.04.16. 12:10:47

Jól van, meggyőztetek, ránézek a Breaking Bad sorozatra. Megnézek 3-4 epizódot, azt meglátom hogyan tovább.
KépKép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.16. 11:41:54

dexter 8

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 01rIQKP374

8)

remélem odapörkölnek mert az utobbi két évad nekem nem nagyon tetszett
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5236
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.04.16. 11:09:24

Breaking Bad 4. évad
Hát ez.. ez... 8) Egy kritikából idéznék: "Félreértés ne essék: a Breaking Bad a jelenleg futó amerikai sorozatok legjobbja. Nem az egyik legjobbja, hanem a legjobbja. Mindenféle Trónok harca, Sons of Anarchy és Boardwalk Empire csak másodhegedűs lehet mellette." :D

Most akkor Walt koma miért is mérgezte meg a gyerkőcöt?Gus halála meg nagyon laza volt, illet hozzá, ahogy kisétál, megigazítja a ruháját, és félig le van robbanva a buksija :lol:

Nézném az új GoT-ot, de először le kell daráljam az 5. évad felét :D Az élet nem kívánságműsor.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.15. 22:38:43

messideco írta:Got: az öreg Tully, hogyan és mikor halt meg, mert csak a temetést mutatja...vagy csak nem voltam figyelmes és milyen házból is származik Robb felesége? Asszem Frey lányt kellett volna elvennie nem?
Ő Zúgó ura volt, ahova megérkeztek Robbék és az anyja még ápolgatta utolsó óráiban és mostanra fáradt el szegény pára. Volt már szó róla, h nagyon régóta betegeskedik.

Igen, Frey lánynak ígérkezett el, de mégis inkább Jeyne Westerling lett az asszonykája.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.04.15. 22:33:14

Got: az öreg Tully, hogyan és mikor halt meg, mert csak a temetést mutatja...vagy csak nem voltam figyelmes és milyen házból is származik Robb felesége? Asszem Frey lányt kellett volna elvennie nem?
"And my heart will leave you never."
zsovagi
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006.03.23. 18:16:56

2013.04.15. 22:24:59

miihii írta:
Theon dolga meg akkor teljesen új? :D
Hmm, érdekesen ültetnek át néhány dolgot és nem is mindig értem igazán h ekkorát változtatnak rajta.
Nem teljesen új, az 5. kötetben van utalás a szöktetéses dologra (bár minimális, de ugye ő nem kihagyható a sorozatból, és szerintem zseniálisan teszik bele), nekem az jelentett problémát, hogy ki az az íjász, és miért volt ott mert emiatt nem passzol a könyvhöz, szerintem
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.04.15. 19:38:37

GoT

Tyrion mekkora forma áááá 8) Abszolút kedvenc. Szűz Podricknak lazán összehozott 3 lotyót... :D De az mekkora volt, hogy egymás után bemutatja a lotyókat, de elmeséli a pozitív tulajdonságait. (pl. "puszta véletlen, de Marei is nagyon jól kezeli a lándzsát " :lol: )

Jamiee meg törődik azzal az óriás nőszeméllyel ám. Kár, hogy elveszítette a jobb kézfejét... :evil:

KépKép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.15. 19:26:23

zsovagi írta:GoT

szerintem kifejezetten jó rész volt, nekem nagyon tetszettek az apró poénok, amik nagyon jól fűszerezték a részt (széktologatás a kistanácsban, winterhell/winterfell)



Akkor a könyvben még csak most jön a java, a következő történések egy része még bekerül majd ebbe az évadba a részek címei alapján ;)

SPOILER
miihii kérdésedre a válasz és egy kis plusz spolier:
A sárkányüveget ha jól emlékszem a sorozatban is megtalálták (javíts ki, ha tévedek), így annyi szerepet könnyen be tud majd tölteni, amennyit a könyvben betölt. Az 5. kötet végéig sem tölt még be komoly szerepet, de egyszer egy teljesen más környezetben még elő fog kerülni a dolog ;)

Theonos rész: mind az 5 kötet után sem teljesen tiszta nekem hogy mi is történik most vele a sorozatban, aki érti az legyen szíves magyarázza meg
Jaja, a széktologatás meg az arcok, szemvillanások hozzá hatalmasak voltak :D

Hát remélem is, h beindul egy kicsit jobban a buli, mert ahhoz képest mennyit ment már mindenki mindenmerre, komolyabb cselekmény ilyen villanások erejéig történt egyelőre. De ismerve a művet, ez bizonyára még csak a bemelegítő, vihar előtti "csend" 8)

SPOILER:

Igen, pont azért fura, mert a sorozatban kiásták a sárkányöveget, aztán hello. A könyvben meg csináltak belőle 3 tőrt, aztán visszaásták a többit. Később ugye Sam, a Gyilkos ( :D ) megölt egy Mást, majd visszatérve Crasterhez beszélgettek a Vén Medvével az obszidiánról és h kellene belőle nagyobb mennyiség az igazi ellenség ellen. A sorozatban meg ugye átugrottuk a Mások elleni harcot, plusz egyelőre Crasternél sem került szóba. És vélhetően nem is fog már, mivel nem volt meg Sam nagyjelenete... Ezért is értetlenkedek, h elvileg a könyv nagyobb hangsúlyt fektetett a sárkánykőre, a sorozat meg épp csak említi. De akkor eszerint akkora szerepe nincs, hanem akkor majd a végén. Köszi a választ és a kíméletes spoilert ;)

Theon dolga meg akkor teljesen új? :D
Hmm, érdekesen ültetnek át néhány dolgot és nem is mindig értem igazán h ekkorát változtatnak rajta.

Mondjuk még egy gondolat ilyenhez, h a könyv erősen mellőzi Ser Barristant eddig. Ugye megmentette a khalessit, aztán azóta semmi szerepe. Most a sorozatban újra színre lépett, de a könyv szerint ezek a jelenetek a hajóskapitányéi, uh ez is furi picit. Na de ők tudják :D

sjd írta:
miihii írta:
A Podrick-os résznél sírtam, hogy néztek egymásra Bronnék :lol:
Komolyan mondom, a mostanában nézett szitkomokon nem röhögtem ilyen jót, mint ezen a jeleneten. Elképesztő, h ennek a 3 embernek az alakítása mekkorát dobott egy alapvetően elég egyszerű poénon. Zseniális :lol:
Én visszapörgettem vagy 3szor, fetrengtem a jeleneten 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
zsovagi
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006.03.23. 18:16:56

2013.04.15. 19:02:43

GoT

szerintem kifejezetten jó rész volt, nekem nagyon tetszettek az apró poénok, amik nagyon jól fűszerezték a részt (széktologatás a kistanácsban, winterhell/winterfell)
miihii írta:
GoT

Mondjuk ez alól kivétel a Theon-os történet, mert róla eddig szó sem esett a könyvben.

SPOILER! Akik olvasták a könyvet:

az is fura nekem, h az obszidiánról nincs szó a sorozatban. Ugyan nem tudom mennyire nagy szerepe lesz a sárkányüvegnek, de a könyvben olvasottak alapján fontos tényező, amire ugye akkor jönnek rá igazán, amikor Sam megöl vele egy Mást. Lehet, h tévedek és nem akkora cucc, de biztos nem véletlen volt, h az Elsők öklénél megtalálták a dugitartalékot. Aztán lehet, h ezt is majd a későbbiekben fogják valahogy beleszőni. :wink:
Akkor a könyvben még csak most jön a java, a következő történések egy része még bekerül majd ebbe az évadba a részek címei alapján ;)

SPOILER
miihii kérdésedre a válasz és egy kis plusz spolier:
A sárkányüveget ha jól emlékszem a sorozatban is megtalálták (javíts ki, ha tévedek), így annyi szerepet könnyen be tud majd tölteni, amennyit a könyvben betölt. Az 5. kötet végéig sem tölt még be komoly szerepet, de egyszer egy teljesen más környezetben még elő fog kerülni a dolog ;)

Theonos rész: mind az 5 kötet után sem teljesen tiszta nekem hogy mi is történik most vele a sorozatban, aki érti az legyen szíves magyarázza meg

Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.15. 18:20:55

miihii írta:
A Podrick-os résznél sírtam, hogy néztek egymásra Bronnék :lol:
Komolyan mondom, a mostanában nézett szitkomokon nem röhögtem ilyen jót, mint ezen a jeleneten. Elképesztő, h ennek a 3 embernek az alakítása mekkorát dobott egy alapvetően elég egyszerű poénon. Zseniális :lol:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.15. 17:02:25

El fanático írta:
miihii írta:
Am azt nem tudja valaki, h mikorra várható a Sherlock 3. évada? Utolsó infóm az volt, h vmikor év vége felére tervezik, de hátha van vmi konkrétabb infó.
Csupán a két főszereplő Twitter-es kiírásaira alapozva keringenek a 'neten olyan infók, hogy idén március 18.-án kezdték forgatni a 3.évad 2 epizódját. Nyáron nem dolgoznak, ősz elején még leforgatják a 3.epizódot, így legelőbb az év végén kerülhet vetítésre / nálunk a szinkron végett inkább 2014 tavasza lesz /
Igen, valami ilyesmi rémlett nekem is. Akkor tuti, h még bőven odébb lesz az. De az biztos, h nem várok a szinkronig :) Főleg, ha az olyan ütemben jön, mint pl a Dexternél, aminek a 5. évadja után megállt a tudomány [-(


GoT

Francbaaaaaaa :x Abban bíztam, h még ebbe a részbe belefér a Makulátlanos buli végig, arra vártam már mióta olvastam, h mi lesz :evil:
Na mindegy, akkor egy hétig még várni kell a dologra. Addig is megtörténtek a kistanács során a szereposztások, a kis Tyrion lesz a bankos :D
A Podrick-os résznél sírtam, hogy néztek egymásra Bronnék :lol:
Jamie meg kezeskedett a Szépségért, aztán kézenfekvő volt, h megmutatják neki, h a jobb keze nélkül félkarú óriás :lol:


Igazából azt nem értem, h elvileg úgy volt, h ebben az évadban durván a 3. könyv feléig jutunk el, a következőben meg végig és egy kicsi a 4. könyvből. Ehhez képest meg én most tartok pont a felénél a könyvnek, de az jóformán minden meg is volt ebben a 3 részben :shock:

Mondjuk ez alól kivétel a Theon-os történet, mert róla eddig szó sem esett a könyvben.

SPOILER! Akik olvasták a könyvet:

az is fura nekem, h az obszidiánról nincs szó a sorozatban. Ugyan nem tudom mennyire nagy szerepe lesz a sárkányüvegnek, de a könyvben olvasottak alapján fontos tényező, amire ugye akkor jönnek rá igazán, amikor Sam megöl vele egy Mást. Lehet, h tévedek és nem akkora cucc, de biztos nem véletlen volt, h az Elsők öklénél megtalálták a dugitartalékot. Aztán lehet, h ezt is majd a későbbiekben fogják valahogy beleszőni.
Am én most ott tartok, h nemrég ölték meg a Vén Medvét és megérkeztek a Dorne-iak Királyvárhoz a lagziba... Uh ha vki reagál, ennél tovább ne spoilerezzen ám!
:wink:


Szerk.:

Ja, és jut eszembe, a 3. évad első része elérhető szinkronosan a shop-okban 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2013.04.15. 15:48:23

miihii írta:
Am azt nem tudja valaki, h mikorra várható a Sherlock 3. évada? Utolsó infóm az volt, h vmikor év vége felére tervezik, de hátha van vmi konkrétabb infó.
Csupán a két főszereplő Twitter-es kiírásaira alapozva keringenek a 'neten olyan infók, hogy idén március 18.-án kezdték forgatni a 3.évad 2 epizódját. Nyáron nem dolgoznak, ősz elején még leforgatják a 3.epizódot, így legelőbb az év végén kerülhet vetítésre / nálunk a szinkron végett inkább 2014 tavasza lesz /
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.14. 18:11:10

bence-barca írta:
lui1698 írta: És azért is fura nekem a sztori maga, mert ahogy elnézem Lecter itt kb. 10 évvel fiatabb, mint a filmben, szóval ha belegondolok akkor maga a történet kb. a 80-as években játszódik, ehhez képest ez jelen időben játszódik... :roll:
Nem nézem a sorozatot, de nekem mint kívülálló valahogy az az evidens, h ez egy teljesen új Hannibál, semmi köze nincs a filmekhez. Akkor meg ez teljesen érthetőnek tűnne, h áthozzák a jelenbe.
Valszeg nem akar kapcsolódni a filmekhez, hanem lehúznak egy újabb bőrt a karakterről egy sorozat formájában. Ahogy Sherlock Holmes témában is van a régi idők Holmes-a meg kijött már legalább kettő ilyen, a jelenkorra vetítve.

Am azt nem tudja valaki, h mikorra várható a Sherlock 3. évada? Utolsó infóm az volt, h vmikor év vége felére tervezik, de hátha van vmi konkrétabb infó.

Én nézem a másik modern SH-t, az Elementary-t is, továbbra sem rossz, a 12. rész után.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.14. 15:30:36

lui1698 írta: És azért is fura nekem a sztori maga, mert ahogy elnézem Lecter itt kb. 10 évvel fiatabb, mint a filmben, szóval ha belegondolok akkor maga a történet kb. a 80-as években játszódik, ehhez képest ez jelen időben játszódik... :roll:
Nem nézem a sorozatot, de nekem mint kívülálló valahogy az az evidens, h ez egy teljesen új Hannibál, semmi köze nincs a filmekhez. Akkor meg ez teljesen érthetőnek tűnne, h áthozzák a jelenbe.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.04.14. 15:12:21

gergo9 írta:Mozifilmeket sem igazán csipáztam a "hájp" miatt adtam a sorozatnak is egy esélyt de nem tennék rá sokat hogy 2résznél többet nézek meg még.
Én a Bárányok hallgatnakot nagyon szeretem.
És azért is fura nekem a sztori maga, mert ahogy elnézem Lecter itt kb. 10 évvel fiatabb, mint a filmben, szóval ha belegondolok akkor maga a történet kb. a 80-as években játszódik, ehhez képest ez jelen időben játszódik... :roll:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.04.14. 14:35:25

lui1698 írta:Hannibal

Két rész után nem igazán győzött meg. Nem rossz, de nekem eléggé Criminal Minds beütése van, amit takargatni próbálnak a Hannibal sztorival, csak az meg eddig elenyésző %-ban volt jelen.

És ez most amúgy a mozifilmek előtt játszódik? Mert nekem eléggé össze-vissza dolognak tűnik ez is.
Mostani epizódon már én is hatalmasat aludtam de még adok neki egy esélyt kasza előtt.
Mozifilmeket sem igazán csipáztam a "hájp" miatt adtam a sorozatnak is egy esélyt de nem tennék rá sokat hogy 2résznél többet nézek meg még.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.04.14. 14:29:12

Hannibal

Két rész után nem igazán győzött meg. Nem rossz, de nekem eléggé Criminal Minds beütése van, amit takargatni próbálnak a Hannibal sztorival, csak az meg eddig elenyésző %-ban volt jelen.

És ez most amúgy a mozifilmek előtt játszódik? Mert nekem eléggé össze-vissza dolognak tűnik ez is.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.14. 14:27:42

Az a helyzet, h kezd elmenni egyre inkább egy teljes generikus, network-TVs sorozat irányába. Még ha valamilyen szinten szórakoztató is (egyébként már egyre kevésbé az), egyszerűen annyi más jobb sorozat van, amit előbb ajánlanék, mint ezt.

Amúgy én magamon azt vettem észre, hogy amikor azt írom egy sorozatról, hogy "van benne potenciál", az egyenes szinonimája annak, hogy "a pilot nem volt jó, de remélem a többi epizód az lesz" :D

House of Cards s01e08
Ez sem volt jobb, nagyon filler-szaga volt az egésznek.
Viszont amíg Bruzsy kiizzadja magából a következő feliratot (ami a tavaly ilyenkori Awake-fordításából kiindulva nem ma lesz), addig sztem belenézek a Banshee-be.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sjd 2013.04.14. 14:29:25-kor.
Válasz küldése