Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.14. 11:35:29

http://www.origo.hu/nagyvilag/20130412- ... elete.html

Durva, a mai világban sokan elképzelhetetlennek tartják az ilyet, aztán mégis :)
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.04.14. 10:50:06

GT már csak azért is gyere, mert ugye téma Bale Madridba szerződése, és te azért, mint Spurs drukker is, többet tudsz róla mint bárki más :D
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.14. 10:33:27

Köszönöm a sok választ. :D
Persze én se arra gondoltam, hogy odamegyek, és a Barça vs Real témában osztom a népet, de a focit mint témakört azért nem szeretném teljesen figyelmen kívül hagyni, például arra kíváncsi vagyok, hogy a PL-topik mennyivel aktívabb, mint itt. :)
Szerintem végül elszánom majd magam.
bence-barca írta:Ha te is regelsz, akkor én is :mrgreen:
Gyere, gyere :mrgreen:

Shutter, te meg válaszolj szépen recrea kérdésére, engem is érdekelne a válasz. :)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6740
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.04.14. 09:44:13

Szerintem nagyon jó, őszinte, idősebb és aktívabb társaság van ott, mint itt, és nem folyik a hozzászólások között rejtett inteligencia-, "ki az okosabb" verseny. Ott van egy-két ember, aki alapból tudja, h ő az okosabb és magas lóról beszél másokkal, az undoritó. De a legtöbb ember vicces és veszik egymás poénjait, hetente egyszer végigolvasgatok pár topikot, jókat röhögök. Lazább a fórum, az inkább fórum, mint nyelvhelyességi szakkör. Én is regizve vagyok, szigorúan más néven, asszem kb 10 hozzászólással. Amikor itt pang a fórum és unatkozom, gondolkodok rajta, h beugrom a mély vízbe, de ez még nem történt meg. :)

Ami itt jobb: egy gyengébb meccs után nem szidjuk orrba-szájba a csapatot, az edzőt, a játékosokat, hanem biztatás folyik (a két csapat között pl ez is különbség), illetve öröm volt nézni, h a gyengébb meccsek után is jelentek meg új hozzászólók, akkor is, amikor nekem pl nem volt kedvem. Tehát nemcsak BL győzelem esetén regiznek "divatok".

Shutter, szerinted miért tudtál oda jobban beilleszkedni?!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.04.14. 04:13:02

persze,menjetek csak oda, inkább mint az itteni színvonalat erősítsétek...

sose értem minek kell oda menni trollkodni...mondjuk ha kerülitek a focis topicocat,akkor egész jól ki lehet jönni ott,de a focis témákba ne szóljatok bele inkább,mert ugye ott a chlesea elleni 2009es visszavágó meccs a mérvadó,az utóbbi 10 évben csak azon a meccsen szerepeltünk, illetve messi doppingos,xavi egy senki gutihoz képest, iniestat nem ismerik, stb...ezekkel kalkuláljatok.

a többi topicban viszont hasonlóan az eurobarcához minőségi eszmecsere folyik,sőt általában kevésbé hiszik maguknak megváltónak F1,film,nba témákban, mint itt egyesek.

szóval ezeket mérlegeljétek, én is regelve vagyok ott,de csak a film, off,segítség topicba írok néha,illetve az érintett személyeket megkeresem pm formájában,fő a békesség...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.14. 01:32:38

gyertek, nagyon elfogytunk mostanában. :D

én nyíltan kimondom, jobban szeretem azt a fórumot, és jobban be tudtam oda, abba a közösségbe illeszkedni (persze ezt arányosan kell nézni annak tekintetében, hogy ott a rivális szurkolói vannak, itt meg ugye a saját csapatom szurkolói) mint ide, illetőleg sokkal jobban ismerem azt a fórumot, a szokásokat, az erőviszonyokat és a felhasználókat.
nem beszélve arról, hogy nyilván sokkal izgalmasabb idegenebb közegben a kisebbséget ( :D ) képviselni.

de valahogy ott (a real vs barcát leszámítva persze) sokkal több topicban jutok közös nevezőre az emberkékkel, és nincs több ellenszenves ember, mint itt.

a "saját hozzászólásaim" menüpont pedig a legjobb, itt is lehetne.

van 4-5 emberke, akikre nem kell reflektálni (legjobb skipelni őket) viszont a többség rendes szerintem.
nagyon sok olyan arc van, akiről érezhető, hogy jó fej, csak rühelli a barcát (most mindegy, miért...) és ez visszaüt úgyis valahol.

moderációra figyelni kell, könnyebben repkednek az emberkék, nem szeretik, ha a barcások aktívak...és nem 1 hét, hanem 2 a ban.

a kultúrált véleménycsere pedig IGENIS LEHETSÉGES ott, csak szerencse kell hozzá, hogy a legnagyobb barca haterek pont ne kapcsolódjanak bele.

ajánlom CS0ki(!!!), vanilla sky(!!!), matt009(!!), anyaka(!!) hsz-eit bármilyen témában, de vannak olyanok, akiket barcás témábak nem igazán, sőt, de amúgy érdemes lehet olvasni : r24,faust,tbone,sierra,flaco,buitre,nmate91,kerlon,samy,cart,pheco és persze h.e.h.e. :D
(a teljesség igény nélkül)

egyébként aki kerüli a barcás témákat, betonbiztos tag lehet, mint messideco,soadroli,és még jópáran.
gyertek, GT te főleg, rád kíváncsi vagyok, mit hozol össze. :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.14. 00:11:53

REMY írta:én is felidegesítem magam, ha benézek a Messi topicba, vagy valamelyik focisba :D
Az a helyzet, h ehhez még madridistának sem kell lenned, mert én is pont ugyanígy vagyok :lol:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.13. 21:04:00

REMY írta:készüljünk fel ott a megszállásra? xD amúgy fránszoá jól mondja. A focis témában valószínűleg idegesek lesztek stb... én is felidegesítem magam, ha benézek a Messi topicba, vagy valamelyik focisba :D
Hát ez már csak így megy. Ideát onnan látva vannak idióták, odaát meg innen látva vannak :D Sajnos kevés ember látja meg, h a saját háza körül is vannak bajok, itt is, ott is. :?

De amúgy akkor elkezdjük a csoportos toborzást, lehetőleg a Messi fanokból és azokból, akik még mindig a Pep-érában élnek, lesz akkor ott nagy banán áradat :lol:

ment pm VEB
socio66

2013.04.13. 20:41:24

Gareth Tello írta:A túloldalon mi a helyzet mostanában? Elszánjam magam a regisztrálásra, vagy inkább ne? :D
maga a fórum színvonalas, sok ember véleményére érdemes odafigyelni, és hozzánk hasonlóan ők sem csak sport témakörben írnak, szóval alapvetően jó közösség.
de mint barca-szimpatizáns, nehéz tolerálni a gyakran előforduló túlzott elfogultságot, vitákba belemenni pedig fölösleges, így szerintem elég a read-only fórumozás. :)
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.04.13. 20:35:20

készüljünk fel ott a megszállásra? xD amúgy fránszoá jól mondja. A focis témában valószínűleg idegesek lesztek stb... én is felidegesítem magam, ha benézek a Messi topicba, vagy valamelyik focisba :D elsősorban a filmes (néha f-1, NBA) miatt jövök ide, de akad olykor-olykor, hogy benézek más topicba is, és akkor húha :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.13. 20:35:16

felesleges. csak felidegesiti magát az ember. főleg a focihoz kapcsolodo topicokban. más részeken jobb a hangulat, ott "szivesebben" is látnak.

benece küld már el priviben miről van szó kivancsi vagyok rá
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.13. 20:27:40

Gareth Tello írta:A túloldalon mi a helyzet mostanában? Elszánjam magam a regisztrálásra, vagy inkább ne? :D
Háát ezen én már évek óta filózok :D
Ami nem tetszik onnan, h nagyon lenéznek bennünket fórumozókat. Nyilván van alapja, mert én is szoktam merészeket olvasni itt, de azért na... ott is megy ugyanez sokaknál, csak ugye ezt mindig az elfogultak jegyzik meg ott is, itt is... :roll:
Amúgy most a nagy hír, h kidobtak ott egy szerkesztőt, aki a hírek jó nagy százalékát közölte le, most ez a botrány megy éppen. Annak ellenére, h elfogult és ott is írták többen, h vtak nézeteltérések, azért mégiscsak nagyon sokat tett az oldalért.
Ha te is regelsz, akkor én is :mrgreen:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.13. 20:20:12

A túloldalon mi a helyzet mostanában? Elszánjam magam a regisztrálásra, vagy inkább ne? :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.12. 18:27:19

recrea írta: Mondjuk én nem hallottam Ribery botrányról, azt gondoltam, h az a fickó egy élő halott.
http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... vadat.html
Tuti nem ugrik be?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.04.12. 18:21:30

bence-barca írta:
csababarca írta:Aki pl az ibra-könyvet elolvasta, az ezt is elfogja.
csak ennek a csajnak a könyve legalább az igazat írja le, nem lejárató könyv lesz.
Szóval azért, mert nem jó képet fest le a Barcáról, már az egész egy kamu. Értem.
Nem mondom, h biztosan igaz az egész, de biztosan van benne azért igazság is...ezt kb csak a Barcások nem akarják elismerni, h lehet igaz is.
nem ezt mondtam,hogy nincs benne igazság,de túlzás amiket ír.
pl hogy nem járhatott olyan autóval amilyennel akart. ezt ki veszi be?
Max mondhatták neki,hogy ha lehetősége van,akkor a szponzor autóval járjon (audi), de biztosan nem tiltották meg neki,nem is tilthatták.
ilyenekre gondolok, az amikor arról ír, hogy a saját nevelések preferálva vannak, az biztos igaz,de mi is ezzel a baj?!

ibra könyve is egy hatásvadász valami, amire a madridisták csorgathatják önigazolásként a nyálukat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6740
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.04.12. 18:08:37

sjd írta:
recrea írta: Igen, elbeszéltünk egymás mellett és/vagy rosszul fogalmaztam. Az álszentet nem arra értettem, h valójában mindenkit érdekel Szepesi szexuális élete (engem egy esetben érdekelne :D), hanem arra, h az itteni banda nagy része ugyanezt csinálná az olimpiai faluban, mégis megrökönyödik azon, h ezt valaki feltárja, közben meg mindegyik sportoló kussol róla.
De ahogy visszaolvastam a megrökönyödés nem igazán ezen van, hanem hogy ez kit érdekel és miért népszerű dolog? (Ezt meg már lejjebb kifejtettem)
Ha mondjuk a doppingról lenne szó, érteném ennek a könyvnek a létjogosultságát, de sztem az emberiség nagy része tud élni anélkül a tudás nélkül, h mi történik esténként ilyenkor.
(Ráadásul sztem a Ribery és hasonló botrányok után nem is igazán mond újat)
Ez igaz.
Mondjuk én nem hallottam Ribery botrányról, azt gondoltam, h az a fickó egy élő halott.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.12. 17:55:20

recrea írta: Igen, elbeszéltünk egymás mellett és/vagy rosszul fogalmaztam. Az álszentet nem arra értettem, h valójában mindenkit érdekel Szepesi szexuális élete (engem egy esetben érdekelne :D), hanem arra, h az itteni banda nagy része ugyanezt csinálná az olimpiai faluban, mégis megrökönyödik azon, h ezt valaki feltárja, közben meg mindegyik sportoló kussol róla.
De ahogy visszaolvastam a megrökönyödés nem igazán ezen van, hanem hogy ez kit érdekel és miért népszerű dolog? (Ezt meg már lejjebb kifejtettem)
Ha mondjuk a doppingról lenne szó, érteném ennek a könyvnek a létjogosultságát, de sztem az emberiség nagy része tud élni anélkül a tudás nélkül, h mi történik esténként ilyenkor.
(Ráadásul sztem a Ribery és hasonló botrányok után nem is igazán mond újat)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.12. 17:55:00

csababarca írta:Aki pl az ibra-könyvet elolvasta, az ezt is elfogja.
csak ennek a csajnak a könyve legalább az igazat írja le, nem lejárató könyv lesz.
Szóval azért, mert nem jó képet fest le a Barcáról, már az egész egy kamu. Értem.
Nem mondom, h biztosan igaz az egész, de biztosan van benne azért igazság is...ezt kb csak a Barcások nem akarják elismerni, h lehet igaz is.
Wolfy11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:50:27

2013.04.12. 17:32:35

[quote="Tarsi88"][/quote]

Egyáltalán, hogy vannak ilyen emberek szabadlábon, egyébként köszönöm az infót beszélni fogok ezzel az elborult elmével, és nem fogom kímélni.

Egyébként most az egyik volt oszt. társam szemelték ki, úgyhogy muszáj haza kísérnem minden edzésről, mert sokkos állapotba, van.

Igaz meglehetne előzni az ilyesmiket, de ilyen rendőrség mellet, aki 10 perc után feladja az elveszett embere keresését, mert éhes, polgárőrök akik fröccsöznek a kocsmában.Nem mellesleg nemrég hallottam hogy rendőr vert halálra egy másikat.

Ilyen országba élünk, beengedtük a kissebséget, tudtuk jól, hogy ez lesz,
(a szilveszteri késelős buliba, anyám volt oszt. társának, fiát késelték meg.)
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.04.12. 16:22:29

Wolfy11 írta:Nem tudom ki lakik Szigethalom, Tököl közelében, elsősorban nekik szeretnék üzenni, de ezt egész Pest megye déli régiója is hallgassa.

Ebben a hónapban, nem egy diák tűnt el Szigethalom, Csepel, és Tököl területeiről.
A rendőrségnek összesen 24 emberrablást jelenetetek be ebbe a hónapba.
Ezek közül nekem 4 ismerősöm hozzájuk tartozik.

Ma reggel kaptam a hírt hogy az egyiket halálra verték, 1 nem került még elő. A 3. szintén halott volt, a 4.-et sokkos állapotban találták meg megverve Csepelen. Ezek közül az egyik a barátnőm volt.

Aki a környéken jár, vagy él, figyelmes legyen, nem engedje lányát messzire, egyedül.

Szó mi szó, mindenki legyen figyelmes, én már 2 barátom/barátnőm, elvesztettem, ne várjon ez a sors a ti ismerőseitekre.
Azóta márt el is fogták a feltételezett gyanúsítottat.

Bizony ezeket az általában fiatal lányok ellen elkövetett bűncselekményeket nagyrészt meg lehetne előzni. Jobban oda kell figyelni rájuk nem csak a szülőknek hanem főleg a barátoknak. Sajnos nagyon rossz tapasztalatom van e téren a mai fiatalokban, simán elengedik a 18-19 éves tinit egyedül haza a barátai hajnal egykor. Nekem soha meg nem fordult volna a fejemben még ha az ellenkező irányban laktam, hogy egy lányt éjszaka hagyjak egyedül hazamenni, pedig azért annyira nem vészes ahol lakok. El kell fogadni, hogy a társaságban lévő lányokért mi vagyunk a felelősek, mert egyedül az utcán teljesen kiszolgáltatottak.
Kép
Wolfy11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:50:27

2013.04.12. 16:04:26

Nem tudom ki lakik Szigethalom, Tököl közelében, elsősorban nekik szeretnék üzenni, de ezt egész Pest megye déli régiója is hallgassa.

Ebben a hónapban, nem egy diák tűnt el Szigethalom, Csepel, és Tököl területeiről.
A rendőrségnek összesen 24 emberrablást jelenetetek be ebbe a hónapba.
Ezek közül nekem 4 ismerősöm hozzájuk tartozik.

Ma reggel kaptam a hírt hogy az egyiket halálra verték, 1 nem került még elő. A 3. szintén halott volt, a 4.-et sokkos állapotban találták meg megverve Csepelen. Ezek közül az egyik a barátnőm volt.

Aki a környéken jár, vagy él, figyelmes legyen, nem engedje lányát messzire, egyedül.

Szó mi szó, mindenki legyen figyelmes, én már 2 barátom/barátnőm, elvesztettem, ne várjon ez a sors a ti ismerőseitekre.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.04.12. 15:09:17

Kalap1988 írta: Valóban, a Keletinél tudsz venni, de kettő jegy kell, mert egy csak egy vonalra elég. Bocs, látom átszálló jegy már nincs, viszont szerintem így is 2 kell. Az 1-nek mi értelme van? 1 óráig használhatod és annyit mész ameddig akarsz (már az időn belül)? Erről nem, hallottam... Mondjuk én is bérletezek, vagy nem veszek jegyet :D
nekem ezt tavaly mondták, amikor nem vettem bérletet szünet előtt már (pont lejárt), én is kettőt akartam venni,de mondták,hogy nem kell.

Érvényes egy utazásra, átszállás és az utazás megszakítása nélkül a vonalak teljes hosszán az 1-299, 900-999, M1, M2, M3 vonalakon, valamint Budapest közigazgatási határán belül a H5, H6, H7, H8, H9 vonalakon. Az érvényesség időtartama alatt az M1, M2, M3 vonalak között átszállásra jogosít, de útmegszakításra és visszafelé utazásra nem használható. A jegyet az M1, M2, M3 vonalakon az utazás megkezdése előtt, a többi közlekedési eszközön a felszállás vagy a jármű elindulása után haladéktalanul kell érvényesíteni. Bélyegzős érvényesítés esetén a kezeléstől számított 60 percig, az éjszakai járatokon 120 percig jogosít utazásra. A jegyet ellenőrzéskor fel kell mutatni, és az ellenőrzést végző személy kérésére át kell adni.


forrás: bkv.hu
http://www.bkv.hu/hu/vonaljegy_tipusu_jegyek/vonaljegy

szóval igen, a metrón belül át lehet szállni egy vonaljeggyel, és a 60perc is ott van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2013.04.12. 15:02:56

csababarca írta:
FtcSikiHun írta:Sziasztok!
Holnap utaznék fel Pestre, és valaki, aki pesti, tudna segíteni a metróval kapcsolatosan?
Tehát hol lehet metrójegyet venni, és egy vonaljegy meddig érvényes? Mert a Keleti pu.-tól mennék a WestEndbe, és ugye át kell szállni a Deákon, és ahhoz elég egy jegy, vagy kettő kell?

köszi szépen

Én bár bérletet használok,de úgy tudom,hogy a jegyet lekezeled,utána 1 óráig érvényes,és bármire átszállhatsz vele.
Jegyet tudsz venni a keletinél, lemész a metróhoz,még a kezelőautomatáknál van egy árus, illetve automata is.
Szóval elég egy jegy, régen volt átszállójegy,de már beszüntették.
Valóban, a Keletinél tudsz venni, de kettő jegy kell, mert egy csak egy vonalra elég. Bocs, látom átszálló jegy már nincs, viszont szerintem így is 2 kell. Az 1-nek mi értelme van? 1 óráig használhatod és annyit mész ameddig akarsz (már az időn belül)? Erről nem, hallottam... Mondjuk én is bérletezek, vagy nem veszek jegyet :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.04.12. 14:59:31

FtcSikiHun írta:Sziasztok!
Holnap utaznék fel Pestre, és valaki, aki pesti, tudna segíteni a metróval kapcsolatosan?
Tehát hol lehet metrójegyet venni, és egy vonaljegy meddig érvényes? Mert a Keleti pu.-tól mennék a WestEndbe, és ugye át kell szállni a Deákon, és ahhoz elég egy jegy, vagy kettő kell?

köszi szépen

Én bár bérletet használok,de úgy tudom,hogy a jegyet lekezeled,utána 1 óráig érvényes,és bármire átszállhatsz vele.
Jegyet tudsz venni a keletinél, lemész a metróhoz,még a kezelőautomatáknál van egy árus, illetve automata is.
Szóval elég egy jegy, régen volt átszállójegy,de már beszüntették.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2013.04.12. 14:43:44

Sziasztok!
Holnap utaznék fel Pestre, és valaki, aki pesti, tudna segíteni a metróval kapcsolatosan?
Tehát hol lehet metrójegyet venni, és egy vonaljegy meddig érvényes? Mert a Keleti pu.-tól mennék a WestEndbe, és ugye át kell szállni a Deákon, és ahhoz elég egy jegy, vagy kettő kell?

köszi szépen
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Válasz küldése