Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.10.08. 11:57:41

albicelesteX írta:Tegnap illetve tegnap előtt unalmamban főleg és a csajom hatására belenéztem ebbe a nagy tehetségkutató műsorba.Hát mit ne mondjak gyalázatos...ilyen emberekre van szüksége ennek az országnak?
Még mindig azt mondom hogy inkább az év 365 napjában X-faktor, mint Győzike, Delhusa Gjoni, Pákó, meg a többi celebgyökér.
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.10.08. 11:36:37

Tegnap illetve tegnap előtt unalmamban főleg és a csajom hatására belenéztem ebbe a nagy tehetségkutató műsorba.Hát mit ne mondjak gyalázatos...ilyen emberekre van szüksége ennek az országnak?
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.10.08. 10:29:56

Majd ha valaki talált feliratot Dexterhez, akkor légyszi lökje be ide a linket. Köszi előre is :)
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.10.07. 15:52:04

Köszi, akkor torrentre hétfőn várható. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.10.07. 15:35:53

Rinku írta:A Dexter új részeit vasárnap esténként adják le az amcsi tévékben? :)
Igen, kinti idő szerint 21 órától. Ami itt asszem kedd hajnali 3.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.10.07. 15:33:38

Rinku írta:A Dexter új részeit vasárnap esténként adják le az amcsi tévékben? :)
Amcsi idő szerint vasárnap este 9től .
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.10.07. 15:15:25

messideco írta:Malek teljesen elszúrta a válogatást... Andrea oké, de a másik kettőt nem vittem volna, helyettük Loretta és Jáger Kinga kellett volna, de mindegy.
Kinga nagyon jó csaj, de a házban szörnyen rossz dalt választott, én eléneklem így azt részegen...

Egyedül Adél beválogatása volt vicc szerintem. Helyette a színésznő lányát kellett volna, ő eléggé odavágott folyamatosan.

Amúgy ez a széria eddig a legerősebb véleményem szerint, a tábor is nagyon színvonalas volt,és a fiú énekesek is.

Valamennyire követni fogom az élő showkat is, érdekel,h milyen szintet hoz, eddig tetszik a 3. széria,és beelőzi az előző kettőt nálam.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.10.07. 15:01:01

A Dexter új részeit vasárnap esténként adják le az amcsi tévékben? :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.10.07. 10:40:32

kanty írta: Plusz még az RTL-nek az a lényeg, hogy a műsor legyen a téma, nekik ilyen szempontból például jobb, hogy a fél ország Adélt szidja, mintha jóval kevesebb ember egyöntetűen ünnepel egy más versenyzőt.

Ma pedig továbbmegy a kisjimmy, persze utolsónak hatalmas dráma közepette, a csapatoknál ugyanezt eljátsszák a három csajjal.
És témát márpedig adnak, mivel tegnap is meg lett szellőztetve az Adél meg az a szőke csávó románca. Mivel a srác egész véletlenül nem került be, így majd naprakészen be tud számolni a bulvárnak, az afterX-nek a fejleményekről és addig is szóban van a lánygyerek. Aki am részemről is baromira irritáló.

Az egész műsor ott van arcon köpve már, h a válogatók során pölö elküldték azt a picsogós kiscsávót (asszem vmi Gergő) , aki már tavaly is végigbőgicsélte az egészet, mondván, h nem volt elég jó, aztán utána meg továbbnyomják az öreg ikerpárt az O sole mio-val szimpátiából, mert jópofák voltak. Pedig bármennyire is a hátamon feláll a szőr a Cry baby-től, de mégiscsak 15ször nagyobbat énekelt, mint a vének. Ennyit a következetességről, szakmaiságról...

Az idei szériából a válogatók után a tegnapit láttam, igaz, nem is hat meg nagyon a műsor. Az a két marha még érdekel, akik szeretik a lekváros kenyeret vajjal :D Hatalmas forma volt a gizda a selejtezőn, remélem továbbnyomják őket, h lehessen még visítani rajtuk 8) Aztán amikor komolyodik, akkor majd lehet pát inteni nekik is.
És még annyiban érdekel, h a kisjimmy ellen szorítok még,bár sajna a név kötelez alapon nem lehet kivágni őt idejekorán ugye... De remélem sok sót nem fog megenni, csak erre ugye kevés az esély.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.10.07. 10:20:01

Az X faktor egy tehetségkutató, nem énekverseny, szerintem ez nem mindenkinek esik le. Olyan arcok kellenek, akik eladhatóak plusz még a hangjuk is elmegy. Plusz még az RTL-nek az a lényeg, hogy a műsor legyen a téma, nekik ilyen szempontból például jobb, hogy a fél ország Adélt szidja, mintha jóval kevesebb ember egyöntetűen ünnepel egy más versenyzőt.

Ma pedig továbbmegy a kisjimmy, persze utolsónak hatalmas dráma közepette, a csapatoknál ugyanezt eljátsszák a három csajjal.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.10.07. 10:14:06

Malek teljesen elszúrta a válogatást... Andrea oké, de a másik kettőt nem vittem volna, helyettük Loretta és Jáger Kinga kellett volna, de mindegy.
"And my heart will leave you never."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.07. 01:17:57

Hát nem tudom,nekem Veca tucat. ráadásul mióta nincs a verseny,és nem figyelnek rá oda,eléggé elkapatta magát...4 évvel ezelőtti önmagát idézi sajna.
de jó hangja van persze,nem kérdőjelezem meg,csak én meg hallottam már sok ilyet. A most múlik pontosan meg szintén nem tetszett,de nem miatta,hanem mivel szét lett vágva a zene,pont a legemocionálisabb részeket vágták ki belőle. meg amúgy is,akkora klisé lett az a QUIMBY,mégegyszer QUIMBY,nem csík zenekar szám,hogy az hihetetlen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.10.07. 00:51:33

csababarca írta:Szerintem elég erős az idei széria. erősebb mint a tavalyi,és olyan erős lehetett volna mint az első.
csak már most az első nap 6 bekerült közül 3 van ott azért,mert megérdemli,és mert jó. 3 meg a név,hype,identitáns miatt.

Caramel-Rúzsa Magdi duóban egyetértünk. Vecának is jó hangja van,de ennyi. az előbbi kettő viszont valódi művész,és pl Magdi mögött nincs is akkora hype,de zenész körökben nagyon elismert.

Nah mindegy,holnap kíváncsi leszek. Ha Malek és Geszti nem tudott jó döntést hozni,akkor nem tudom,hogy a két dilettáns miként fog válogatni.
Ha zámbó gyerek bejut,meg lass bea,nem fogom nézni a műsort.
Magdiról az a véleményem, hogy per pillanat nem nagyon tudok mondani egy olyan magyar előadót, akinek a hangjában ennyi energia lenne. Amikor igazán belead apait-anyait, akkor tipikus hidegrázós, szétrobban a terem. Elképesztő.

http://www.youtube.com/watch?v=z5tQke9f ... page#t=46s

Ez meg...énektanár nélkül, a válogatón...

http://www.youtube.com/watch?v=1RZ9cYki ... age#t=104s

Vecával meg az a helyzet, hogy ilyen kristálytiszta, selymes, fülbemászó, gyönyörű hangot még soha nem hallottam, legyen az itthoni, vagy külföldi. És Ő ezt ráadásul élőben, számítógépes tisztítás nélkül képes produkálni. Emellett még mondjuk mióta előadta EZT, azóta szerelmes is vagyok bele, de ez már egy másik kérdés :lol: :lol: :lol:

Ezt meg míg élek, nem fogom tudni annyiszor megnézni, hogy egyszercsak azt vegyem észre, hogy nem ráz a hideg....

http://www.youtube.com/watch?v=yEdD8urELDc


Szerk: Eazzy...Adél "bénázását" pont ma este néztem meg a youtube-on, és vagy 4x visszatekertem, mert nekem elsőre se tűnt úgy, hogy el lett volna csúszva a dallammal. Szerintem semmi gond nem volt vele, jól kapta el az ütemet. Csodálkoztam is rajta, hogy Malek egyből rávágta hogy el van csúszva...úgyhogy nekem is ez volt a tippem, hogy itt valami direkt bénázásról lehet szó.
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.10.07. 00:47:11

Adél és a színész gyerek is RTL általi direct casting termékei. Őket hívták ebbe a műsorba. Nyilván nem fogják kipakolni egyiket sem. Plusz biztos vagyok benne, hogy Adél gyengélkedése is csak trükközés volt.

Egyedül az Oláh gyereknek örültem, ő igazán jó, könnyedén énekel, tetszik amit csinál.

Malek igazán nem döntött rosszul, mivel Adélt muszáj volt beraknia, a másik kettő, pedig azért jó, főleg a kis Timinek örülök. Én a kis szőkét vitte volna Adél helyett egyébként, de hát így nehéz :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.07. 00:21:28

Szerintem elég erős az idei széria. erősebb mint a tavalyi,és olyan erős lehetett volna mint az első.
csak már most az első nap 6 bekerült közül 3 van ott azért,mert megérdemli,és mert jó. 3 meg a név,hype,identitáns miatt.

Caramel-Rúzsa Magdi duóban egyetértünk. Vecának is jó hangja van,de ennyi. az előbbi kettő viszont valódi művész,és pl Magdi mögött nincs is akkora hype,de zenész körökben nagyon elismert.

Nah mindegy,holnap kíváncsi leszek. Ha Malek és Geszti nem tudott jó döntést hozni,akkor nem tudom,hogy a két dilettáns miként fog válogatni.
Ha zámbó gyerek bejut,meg lass bea,nem fogom nézni a műsort.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.10.07. 00:15:10

Egyébként csak szerintem rémgyenge az idei széria? Na nem mintha a tavalyi olyan bitang erős lett volna, de szerintem ez még azt is alulmúlja. Ha mondjuk az összes tehetségkutatót összevetjük, akkor eddig akire azt mondom, hogy miatta érdemes volt elindítani a szériáját, az Caramel, Rúzsa Magdi és Janicsák Veca. Hármójukon kívül nem tudok olyat mondani, akinek olyan hangja lenne amitől kirázott a hideg akkor is, és most is, ha századjára is meghallgatom az előadását. A mostani X-faktorban nincs olyan hang, akire azt mondanám, hogy száz közül is felismerném. De még 50 közül se...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.07. 00:06:18

Az adél tipusú lányok egy darabig,bizonyos ideig aranyosak,nevetünk rajtuk,de egy idő után irritálóvá válnak. vele is ez van. amellett hogy hangja is tök bizonytalan.
A rövid göndör hajú csaj mehetett volna be,vagy Jáger Kinga,és akkor még egy kis formás csaj is lett volna bent.
Meg a szabó dávidot sem értettem. neki eleve van egy felépített karriere az operettben,és akkor eljön ide majomkodni. érdekes.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2012.10.06. 23:52:35

Egyetértek. Nem tudom minek került be, azt sem, hogy az Rtl minek küzd a melegek jogaiért ennyire...
A szőke, vagy milyen gyereknek se kellett volna tovább mennie. Volt nála jobb, de őt is nyomják.

A csajoknál meg úgyszintén borzalom.. Amikor elküldte az elején a szőkét, na mondom ez nem lesz teljesen hülye.. De tévedtem. Legalább ő elmondta, hogy nem tehetségeket keresnek, hanem azt, akit el lehet adni.

Mihu: Ők a Like.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.10.06. 23:52:27

faithnomore írta:Xfaktor:

Jáger Kinga nem tudom hogy eshetett ki, kb ő volt a legjobb eddig az egész műsorban. Adélt mindenképp tolta az rtl, nem mondom hogy tehetségtelen de szerintem pont neki kéne adni még egy évet, viszont a hatalmas médiahype miatt kb nem ejthették ki. A csajoknál a másik kettő kb jó választás.
A srácoknál az a Fehér Zoli baromira irritál, helyette az afrikai(?) srácot vittem volna, neki nagyon tetszett a hangja. Meggyes Csabát is továbbjuttattam volna, Geszti szokás szerint melléfogott

Holnap szerintem megy tovább kisjimmy, Lass Bea (bár mindkettő irritáló számomra) meg a friss apuka
A csapatoknál a Like tutira megy, többiekre meg nem is emlékszem.
Először nagyon szimpatizáltam Adéllal, mert kis mosolygós volt, meg jól énekelt, de most már nagyon irritál. Van amikor egy kiscsaj cuki, meg aranyos, de ő már túlment ezen a ponton. Ez amit leművel, már idegesítő. Túlprodukálja magát.


Lenne egy kérdésem. A Molnár Szulita-Barnicskó Valéria-Gubik Petra trió bejutott a mentorházba? És milyen nevet kaptak? Sajnos az utolsó selejtező óta nem sikerült megnéznem egy X-faktor adást sem.


CsacsMate: Köszi :wink: Hát ők sima liba hogy továbbmennek...na például Gubik Petra...ő tipikusan az a kis cukorfalat csaj :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mihu 2012.10.07. 00:02:22-kor.
Kép
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2012.10.06. 23:32:36

Xfaktor:

Jáger Kinga nem tudom hogy eshetett ki, kb ő volt a legjobb eddig az egész műsorban. Adélt mindenképp tolta az rtl, nem mondom hogy tehetségtelen de szerintem pont neki kéne adni még egy évet, viszont a hatalmas médiahype miatt kb nem ejthették ki. A csajoknál a másik kettő kb jó választás.
A srácoknál az a Fehér Zoli baromira irritál, helyette az afrikai(?) srácot vittem volna, neki nagyon tetszett a hangja. Meggyes Csabát is továbbjuttattam volna, Geszti szokás szerint melléfogott

Holnap szerintem megy tovább kisjimmy, Lass Bea (bár mindkettő irritáló számomra) meg a friss apuka
A csapatoknál a Like tutira megy, többiekre meg nem is emlékszem.
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.06. 21:23:54

El fanático írta:Nézi - esetleg látta már- valaki még az AXN-en most futó a Sherlock Holmes-minisorozatot?
Napjainkba áthelyezett történet és szerintem elég ütősre sikerült - ajánlós :)
Ha egyre gondolunk akkor annak Sherlock a böcsületes címe.
Nagyon király sorozat,a 2.évad 3 része meg a sorozattörténelem top 3as része. (Lost finálé is az,meg meghagyok egy részt a Dexternek,bár nem láttam,de ajnározzátok itt nagyon :D ) Amit művel Moriarty meg Sherlock a tetőn,az epic.
2évad első részében meg Irene Adler :oops: 8)


X-faktort nézte valaki? komolyan mondom,ilyen szánalmas műsort ritkán látni. Olyanok jutnak a döntőbe,akik nálunk a helyi kimittudon elvéreznének...a kiscsaj,akink egy tiszta hangja nem volt...fiúknál meg egy elég jó karriert befutott SZabó Dávid,meg egy látens homár. a néger,aki meg tudott énekelni búcsúzott....grat a szakszerű válogatáshoz,megint nézhetetlen lesz a műsor.
de amúgy ugyanolyan karakterek jutnak be évről évre,szóval nem tudom min lepődtem meg.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.06. 20:48:15

El fanático írta:Nézi - esetleg látta már- valaki még az AXN-en most futó a Sherlock Holmes-minisorozatot?
Napjainkba áthelyezett történet és szerintem elég ütősre sikerült - ajánlós :)
odavagyok érte és mindenki,akivel megnézettem :)
már tűkön ülök,hogy hogy legyen már nyár és jöjjön a folytatás. feliratosan ajánlom mindenkinek,aki még nem látta
Avatar
Zaen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.12.24. 13:38:27

2012.10.06. 20:43:05

kanty írta:
El fanático írta:Nézi - esetleg látta már- valaki még az AXN-en most futó a Sherlock Holmes-minisorozatot?
Napjainkba áthelyezett történet és szerintem elég ütősre sikerült - ajánlós :)
Remek sorozat. Nekem a mostani Sherlock Holmes filmeknél is jobban bejön.
Egyetértek! A filmekben a Jude Law által játszott Watson engem konkrétan idegesített, de a sorozatban mindkét karakter nagy jól el van találva, és a sztori is érdekesebb benne.

Ha már angol sorozatok... Nézi valaki a Luther-t és/vagy Vexed-et? Mindkettő angol bűnügyi sorozat, de míg utóbbiban inkább a poénok dominálnak, addig előbbi inkább drámaibb. A Luther-t mindenképp tudom ajánlani mindenkinek, Idris Elba (The Wire - Stringer Bell) kiemelkedően jól játszik benne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zaen 2012.10.06. 20:49:35-kor.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.10.06. 20:05:01

El fanático írta:Nézi - esetleg látta már- valaki még az AXN-en most futó a Sherlock Holmes-minisorozatot?
Napjainkba áthelyezett történet és szerintem elég ütősre sikerült - ajánlós :)
Remek sorozat. Nekem a mostani Sherlock Holmes filmeknél is jobban bejön.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.10.06. 19:45:46

El fanático írta:Nézi - esetleg látta már- valaki még az AXN-en most futó a Sherlock Holmes-minisorozatot?
Napjainkba áthelyezett történet és szerintem elég ütősre sikerült - ajánlós :)
Igen! Nekem nagyon tetszik, ajánlom mindenkinek ;)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Válasz küldése