Zenék

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2012.08.24. 05:35:12

40 perces mix egy magyar dj-től. Jó kis feka style.
A srác mellesleg az Ötkert dj-je, ha valaki járna kerthelyiségbe akkor ezt ajánlom.

http://www.youtube.com/watch?v=nNRBzr_8-pg
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.24. 02:32:56

Nem lehetne egy új topicot csinálni a klubnak, mint a filmnél? :)

Ez a Niki Minázs meg nem is olyan rossz... Ki tudnám rá... :lol: :lol: :lol:
B.o.B - Out of My Mind ft. Nicki Minaj
:mrgreen:
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.08.24. 01:30:01

BritishKnight írta:Mikor jön az album? :oops: :oops: :D

Egyébként én úgy fogok "osztályozni",hogy minden dalnak adok pontot és a végére egy átlagot számítok. 1-10ig lehet majd osztályozni?
Osztályzás 1-től 10-ig, félpont adható.
Ajánlás holnap délután, minden bizonnyal hat után, de előfordulhat, hogy korábban.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.08.24. 01:20:39

Mikor jön az album? :oops: :oops: :D

Egyébként én úgy fogok "osztályozni",hogy minden dalnak adok pontot és a végére egy átlagot számítok. 1-10ig lehet majd osztályozni?
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.08.23. 23:36:08

Rinku írta:Igaz, hogy nem veszek részt az egészben, mert nincs kedvem hozzá, és kifejezetten irritálja a dobhártyámat mindennemű olyan hang, zörej, rezgés, ami nem rock, blues, reggae és hasonló stílusú társaik - magyarul az elektronikus "zenék" 99%-a, szinte a legtöbb rap és hip-hop, de összefoglaló nevén kb. minden, ami a XXI. században készült és a fent megjelölt stílusokba tartozik -, azért remélem, hogy lesznek itt jó kis rock albumok ajánlva és tudtok majd újat mutatni még! :wink: Hajrá, dobjatok össze jó kis lemezeket! :)
Mondjuk a rap és hiphop kategória nem feltétlen 21. századi :D
Elektronikusságról meg annyit, hogy rengeteg saját hangszeres bandával rendelkező hiphop csapat van, akik nem csak a számítógépen effektezgetnek.

Egyébként ez az elektronikusság is olyan nagy hülyeség, hogy nem zene. Mert mi a zene? A hangszer mint mesterséges, mi találtuk ki úgymond, nem teremnek a fán tudtommal. Tehát amit meg tudok szólaltatni, és ember találta ki, az hangszer nem? Akkor mért ne lehetne egy elektronikus hangsor is zene? (egyébként én is jobban preferálom a klasszikus értelemben vett hangszereket, de ettől még nem vetem meg a más módon megszólaltatottat, illetve elfogadom, hogy valakinek az a prioritás)
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2556
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.08.23. 23:29:41

Igaz, hogy nem veszek részt az egészben, mert nincs kedvem hozzá, és kifejezetten irritálja a dobhártyámat mindennemű olyan hang, zörej, rezgés, ami nem rock, blues, reggae és hasonló stílusú társaik - magyarul az elektronikus "zenék" 99%-a, szinte a legtöbb rap és hip-hop, de összefoglaló nevén kb. minden, ami a XXI. században készült és a fent megjelölt stílusokba tartozik -, azért remélem, hogy lesznek itt jó kis rock albumok ajánlva és tudtok majd újat mutatni még! :wink: Hajrá, dobjatok össze jó kis lemezeket! :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.08.23. 23:28:03

Scooby Bent Bwoy írta:Én igazából úgy vagyok az albumokkal, hogy kiválogatom róluk a legjobb zenéket és csak azokat tartom meg, a többi a kukában landol, még a kedvenc előadóimtól se szoktam "kapni" olyan albumot, hogy az egész tetszene, de persze egyszer -kétszer meg kell hallgatni, hogy megfelelően tudjak szelektálni.
Most is azt várom, hogy találok albumonként 3-4 tracket, amit majd még sokszor pörgetek, ezért talán jobban is örültem volna, ha pl. 10 számot ajánl mindenki különböző előadóktól, de szerintem így sem lesz rossz.
Stílusokkal nem lesz gond, jöhet rock, blues, country stb. is, persze csak a jobbik fajtából. :)
Szerintem az egy hét megfelelőnek tűnik a 2 albumra.
Amit te szeretnél, az nagyjából a Zene topic alapjáraton.
A teljes, nem best of album szerintem azért jó, mert az ajánló kétszer is meggondolja, hogy olyan albumot ajánljon, amiről csak egy-két számot szeret nagyon. És általában az együttesek sem ok nélkül teszik pont azokat a számokat pont abban a sorrendben az adott lemezre...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2012.08.23. 23:03:05

Én igazából úgy vagyok az albumokkal, hogy kiválogatom róluk a legjobb zenéket és csak azokat tartom meg, a többi a kukában landol, még a kedvenc előadóimtól se szoktam "kapni" olyan albumot, hogy az egész tetszene, de persze egyszer -kétszer meg kell hallgatni, hogy megfelelően tudjak szelektálni.
Most is azt várom, hogy találok albumonként 3-4 tracket, amit majd még sokszor pörgetek, ezért talán jobban is örültem volna, ha pl. 10 számot ajánl mindenki különböző előadóktól, de szerintem így sem lesz rossz.
Stílusokkal nem lesz gond, jöhet rock, blues, country stb. is, persze csak a jobbik fajtából. :)
Szerintem az egy hét megfelelőnek tűnik a 2 albumra.

Végére valami hallgatni való:
http://www.youtube.com/watch?v=3NQot_hY05g
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.08.23. 22:34:06

Guardiola írta: de az azért nagyon ritka eset, hogy két hét alatt ne legyen idő 2 album meghallgatására.
Egy hét :!:
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2012.08.23. 22:29:28

Bob_Marley írta:soadroli:
Nincs bajom a rockkal, Queent nagyon szeretem, AC/DC-t is Fegyvereket és Rózsákat is.Nekem iszonyat fontos hogy legyen értéke a zenének, nem csak hangügyileg hanem szövegileg is...
Mondjuk az AC/DC nem épp a szövegéről híres, ettől még szeretjük :)
Bob_Marley írta: Zene hasonló, ezért szeretem a hipháppot, mert az többet ad mint tamtaratama egy életérzés, szabadság feeling, jókedv, de mégis keserű valóság, művészet.
Na persze nem az ilyen fél dollár, meg Flo-Rida meg ezekről a töltelék szutykokról beszélek :D Mert ezeknek 0 értéke van.
A zenében az a csodálatos, hogy anélkül is tud sok mindent mondani, átadni, hogy szöveg lenne benne, pl. Solaris http://www.youtube.com/watch?v=wD-Ea3x8C6c
Mellesleg Progressive Rock de azért ez szerintem neked is tetszene :)
Bob_Marley írta: Nem szeretem az agresszív zenét, nekem ilyen a porszívós electro meg progressive meg metál és társai, mulatós a másik amitől idegbajt kapok, az meg a totális "legalja" - értékkel.De meglátjuk, úgyis fogok én még itt szitkozódni, hogy ezt hogy képes valaki hallgatni :D
kurdt írta:Gyerekek, ez egy próbakör lesz, pont az általatok felhozott dolgok miatt. Nekem is vannak aggályaim, de azok majd bekerülnek az értékelésekbe. Én holnap hat után valamikor bedobok két lemezt. Erre a két lemezre egy hetetek lesz. Ha ez túl szoros, akkor a következő ajánló már csak egy lemezt dob be.

És végeztünk ezzel a próbakörrel, akkor meglátjuk, hogy van-e értelme ennek az egésznek vagy sem...
Szerintem van értelme, én legalábbis nem aggódok. Hogy lesz olyan zene ami nem tetszik? Biztosan, de elkerülhetetlen a mai világban, hogy olyan zenét hallj ami nem tetszik. Most lehetősége lesz mindenkinek, hogy odafigyeljen arra az egy-két albumra, s ha más nem legalább megfogalmazódik, hogy mért nem tetszik s ezáltal még jobban tudjuk értékelni azt amit szeretünk.
Érdekes lesz kalandozni a stílusok között, érdekes lesz pontozni is, teljesen objektíven nehéz de gondolom ez nem is cél...

Ami az időt illeti, ha kevés az egy hét lehet kettő is a két albumra szerintem, néha minden összejön egy héten, de az azért nagyon ritka eset, hogy két hét alatt ne legyen idő 2 album meghallgatására.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.23. 21:58:19

Nem is gondolkodtam Pitbull, Getta vagy Florida albumban. :P :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.08.23. 21:47:49

soadroli:
Nincs bajom a rockkal, Queent nagyon szeretem, AC/DC-t is Fegyvereket és Rózsákat is.Nekem iszonyat fontos hogy legyen értéke a zenének, nem csak hangügyileg hanem szövegileg is.Olyan vagyok ebben is mint filmekben, hogy lehet jó valami, de az igazi krém a dráma, a művésziesség.
Zene hasonló, ezért szeretem a hipháppot, mert az többet ad mint tamtaratama egy életérzés, szabadság feeling, jókedv, de mégis keserű valóság, művészet.
Na persze nem az ilyen fél dollár, meg Flo-Rida meg ezekről a töltelék szutykokról beszélek :D Mert ezeknek 0 értéke van.

Nem szeretem az agresszív zenét, nekem ilyen a porszívós electro meg progressive meg metál és társai, mulatós a másik amitől idegbajt kapok, az meg a totális "legalja" - értékkel.De meglátjuk, úgyis fogok én még itt szitkozódni, hogy ezt hogy képes valaki hallgatni :D Meg majd Agüero csodálatos választását is nagyon várom :mrgreen: Azért szerintem sokat fejlődött zenei téren, csak nem borít ki minket valami ízléstelen Flo-Rida meg David Guetta meg tudom is én mivel....:D Vagyis tudom :P Szeretném kérvényeztetni aki Pitbullt bemer tenni annak örökös ban járjon
Kép
Kép
Kép
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.08.23. 21:45:47

Gyerekek, ez egy próbakör lesz, pont az általatok felhozott dolgok miatt. Nekem is vannak aggályaim, de azok majd bekerülnek az értékelésekbe. Én holnap hat után valamikor bedobok két lemezt. Erre a két lemezre egy hetetek lesz. Ha ez túl szoros, akkor a következő ajánló már csak egy lemezt dob be.

És végeztünk ezzel a próbakörrel, akkor meglátjuk, hogy van-e értelme ennek az egésznek vagy sem...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2012.08.23. 21:28:01

Woow valaki tudja,hogy a ZENE lényege az hogy hangszeren játsszák , és nem pedig számítógépen nyomogatják ezt-azt .Ja , és általában énekelnek alatta :) Ensiferumot ismered/itek? Annyira nem népszerű talán azért mert ma sajnos már sokan nem tudják mi az igazi zene,de jó kis együttes.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5214
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.08.23. 21:22:45

Bob_Marley írta:I

Amúgy meg legyen már 1 hét albumra, komolyan örülök hogy mindenki megint ilyen lelkes, csak óva intenék mindenkit, hogy elkapkodjuk a dolgokat.Meg speciel többen is rajtam kívül vannak rímklub, filmklub most már zeneklub, s valamelyik így "megissza" a levét.Pont azért legyen 1 hét, hogy ne arról szóljon essek túl rajta azt haladjunk, meg speciel soadrolin kívül nem mindenki időmilliomos :D
De hál Istennek kezdődik megint sokaknak az iskola, megtapasztaljátok újra milyen király mindennap reggel felkelni majd este hazaesni :twisted: :D
utálom az iskolásokat :mrgreen: Nyári szünet nekik 3 hónap, aztán elszállnak :twisted:
Az túlzás hogy időmilliomos...de amúgy jó hogy írod, abban a hitben éltem, hogy életem végéig nyári szünet lesz :lol: Én is tag vagyok a 3 klubban, szóval visszavonom ezt a baromságot amit írtam, sorry :D
Amúgy te hogy állsz a rock zenével? Nagyon utálod?
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.08.23. 21:13:22

Intsrumentalt valóban szeretem, danke schön für alle Game.

Nem tudom, hogy olyat fogok-e ajánlani amit speciel te ismersz vagy nem, nagyon szeretem a francia rappet, olyat fogok ajánlani, amire esély van te se ismered :D

Kis ízelítő a francia kultúrából:
Sam's - Je bloque
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Z2Tnyro8so#!

Amúgy támogatnám az úrja sorsolást, így kicsit kaotikus a helyzet, meg tényleg hülyeség is azelőtt sorsolni, mielőtt kialakulna ki is tag :D

Én is félek, mert nekem is nagyon szűk keresztmetszet ami tetszik, s mint írtam is még kevésbé vagyok toleráns mint filmeknél, metalt meg dubstep meg progressive meg még ezer dolgot nem tudom hogy fogok meghallgatni :D És valószínű idegbajt is fogok kapni, de legalább megpróbáljuk :D

Amúgy meg legyen már 1 hét albumra, komolyan örülök hogy mindenki megint ilyen lelkes, csak óva intenék mindenkit, hogy elkapkodjuk a dolgokat.Meg speciel többen is rajtam kívül vannak rímklub, filmklub most már zeneklub, s valamelyik így "megissza" a levét.Pont azért legyen 1 hét, hogy ne arról szóljon essek túl rajta azt haladjunk, meg speciel soadrolin kívül nem mindenki időmilliomos :D
De hál Istennek kezdődik megint sokaknak az iskola, megtapasztaljátok újra milyen király mindennap reggel felkelni majd este hazaesni :twisted: :D
utálom az iskolásokat :mrgreen: Nyári szünet nekik 3 hónap, aztán elszállnak :twisted:
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.23. 21:00:45

messideco írta:Nem
De akkor viszont azt nem értem, h minek sorsoltál a jelentezési határidő előtt...
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.23. 20:58:25

Eazzy írta:
A zene nekem nagyon fontos, épp ezért tényleg csak olyat akarok hallgatni, amit magamtól hallgatok.
Egyetértek veled. Zene terén nagyon szigorú vagyok. Meg pontozni se tudnék. Vagy 0 vagy jó zene. Ha jó egy zene akkor hallgatom, de ha nem tetszik akkor nem fogom meghallgatni.
Kíváncsi leszek erre a zene klubra. De nem tudnék jelentkezni rá.

Ha nem Rock, Country, Metal számok jönnek akkor nagyon kis % az esély rá, hogy tetszik :D
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5214
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.08.23. 20:54:52

Game90 írta: Kurdt és Roli ajánlását még nem is tudom, de már most fázom ettől a Mjúzik Klub-tól, Fankadeli nagyon nem jön be :)
Mert a többit honnan tudod? Már mindenki leírta? Akkor nem olvasok vissza..:D Amúgy nem kell félni, könnyen szerethető albummal jövök, amin CSAK jó zene van. Csak 2 albumot ismerek, amin minden zene király, a másik az egy Metallica album. :)
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.08.23. 20:49:55

Filmnél még hagyján, hogy belefutok egy rosszba, elviselem, de ezért nem jelentkeztem zene klubba, mert ami nem tetszik stílus, azzal minek szenvedtessem magam? Jó példa erre Fankadeli. A kutyát se érdekli a felolvasó estes béna szövegelése, meg az idióta nézetei. Önszántamból soha nem fogok meghallgatni egy egész albumot tőle. Vagy mondjuk valami hörgős metál is kikészítene.
Egyébként simán mindenevő vagyok, de csak egy-egy szám erejéig, egész albumot nem tudnék.

A zene nekem nagyon fontos, épp ezért tényleg csak olyat akarok hallgatni, amit magamtól hallgatok.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.08.23. 20:49:03

Nem
"And my heart will leave you never."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.23. 20:42:31

Ha már péntek volt a határidő, akkor sorsoljunk már újra.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.08.23. 20:39:46

J. Cole - Lost Ones:
http://www.youtube.com/watch?v=y-vQ_VsTkn0

Hit-Boy - Old School Caddy feat. KiD CuDi:
http://www.youtube.com/watch?v=9SyLA0-MTDA

Danny Brown - Grown Up:
http://www.youtube.com/watch?v=NHfWY0is3rE
Kissrác mennyire komoly már a videóban :lol:

AMP - The Way (Instrumental):
http://www.youtube.com/watch?v=xuBgZ_dbGyc
Ezt meg neked Bob, te szereted az instru-kat :)
messideco írta:Felírtam mindkettőtöket :)
Most újra sorsolsz vagy a két új tag lesz a 10. meg a 11.?

Szerk.: sőt, Lui nincs is benne a listában.
Bob_Marley írta: Viccet félre téve, ne árulgassuk már el most ki mint akar ajánlani, én is tudom speciel mit fogok, természetesen jó kis hipihápi :D De ne kezdjük el előre "lelőni a poént".
Egyébként a te ajánlásodra vagyok a legkíváncsibb, tudsz-e valami új albumot mutatni nekem :) Én írtam, hogy valószínűleg nem hipphápp albumot ajánlok, de nem baj, jössz te, a többiek örülhetnek a hipihápi-nak :D :twisted:

OFF: amit küldtél Humor topikba köszi, nagyot röhögtem rajta, Nicki Minaj tényleg ilyen :lol:
BritishKnight írta:Nekem már megvan melyik két előadótól fogok választani albumot!

Szerintem ez a következő dalból kiderül:
Ismerős Arcok és FankaDeli - Ennyi
Kurdt és Roli ajánlását még nem is tudom, de már most fázom ettől a Mjúzik Klub-tól, Fankadeli nagyon nem jön be :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2012.08.23. 20:45:43-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5214
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.08.23. 20:38:17

A music klubhoz: 1 hét lesz a határidő 1 albumra? Mert szerintem felesleges annyi idő, itt azért nem filmről van szó, zenét hallgatni azért csak lazább. Vagy na, remélem érhető :D Szerintem elég lenne 3-4 nap is...sőt.
Kép
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.08.23. 20:19:14

messideco írta:Felírtam mindkettőtöket :)

kurdton múlik, hogy pénteken mikor kezdünk.

De most hagyjatok Ip Mant nézni :P
Köszi ! :D
Válasz küldése