Testépítés, edzésprogramok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.08.18. 20:52:42

rivaldo94-barca írta:1-1,5 liter :?: Az igen, akkor kb. így 5-10 percenként ki kéne mászkálnom inni. Most hétfői edzés után megittam kondigépezés után 2,5 pohár vizet egyszerre, hát súlyzózás végére aszittem berókázok, úgy nyomta a gyomrom.
-_- :'( : D
Egy üveg vizet vigyél magaddal és a gyakorlatok közben igyál meg pár kortyot. Fontos pótolni a folyadékot!
rivaldo94-barca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011.08.19. 10:15:25

2012.08.15. 18:41:44

PPP írta:
rivaldo94-barca írta:Inni szoktam közben 1x.
:D :lol: hát lehetőleg ne egyszer igyál edzés közben hanem rendszeresen, legalább 1-1,5 liter vizet el kéne pusztítani edzés végére.
1-1,5 liter :?: Az igen, akkor kb. így 5-10 percenként ki kéne mászkálnom inni. Most hétfői edzés után megittam kondigépezés után 2,5 pohár vizet egyszerre, hát súlyzózás végére aszittem berókázok, úgy nyomta a gyomrom.
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.08.14. 14:54:10

http://www.youtube.com/watch?v=OtAdneAfzcc

Motiváció :!:

[quote="REMY"][/quote]

Tegnapi futás már nem volt rossz egy dologra figyeltem most csak a lassú tempóra 6 kilométert futottam kb30-35 perc alatt nem mértem pontosan csak rápillantottam az órámra. Alakul ez. :D

Acid-Killert ismerem de anno vmelyik tudós azt mondta hogy nem igazán aerob-kardió tevekénységhez való de most utánaolvastam sb-n simán ajánlják majd kipróbálom akkor.
Köszi azért mindkettőtöknek!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.14. 12:37:51

daffy írta:rá van írva. reggel,kaja előtt mindenképp- amúgy is üres gyomorra kell enni a zsírégetőt,de sohasem este,mert pörget
Akkor f*szán elk*rtam a mai adagot :D mert már reggeliztem és utána vettem be..na mind1 :D azt sem értem,miért nem olvastam el a tájékoztatót... na majd holnaptól :roll:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.08.14. 12:03:41

Mezner2 írta:
daffy írta:diéta és mozgás kell hozzá. én az adipokillt próbáltam. fokozatosan kell az adagot növelni a 0-ról az előírt mennyiségig,hogy ne durranjon el az agyad :) én elvétve aludtam a kezdeti időkben,de majd megszokja a szervezeted.
Köszönöm!
Még egy kérdés,pihenőnapokon étkezés előtt vagy után érdemes szedni,illetve,hogy reggel v ink délután?
rá van írva. reggel,kaja előtt mindenképp- amúgy is üres gyomorra kell enni a zsírégetőt,de sohasem este,mert pörget
Avatar
PPP
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2012.03.16. 15:27:09

2012.08.14. 11:42:14

rivaldo94-barca írta:Inni szoktam közben 1x.
:D :lol: hát lehetőleg ne egyszer igyál edzés közben hanem rendszeresen, legalább 1-1,5 liter vizet el kéne pusztítani edzés végére.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.14. 11:29:12

daffy írta:diéta és mozgás kell hozzá. én az adipokillt próbáltam. fokozatosan kell az adagot növelni a 0-ról az előírt mennyiségig,hogy ne durranjon el az agyad :) én elvétve aludtam a kezdeti időkben,de majd megszokja a szervezeted.
Köszönöm!
Még egy kérdés,pihenőnapokon étkezés előtt vagy után érdemes szedni,illetve,hogy reggel v ink délután?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.08.14. 07:50:19

Mezner2 írta:Valakinek van tapasztalata a Thermo Drine Biotech termékkel kapcsolatban???
A neten keresgéltem,a vélemények jók voltak róla,de ahány ember annyi ajánlott mozgást,diétát javasoltak hozzá...mind különböző volt mondanom sem kell...
Ha valakinek van tapasztalata,vagy tudása azzal kapcsolatban,hogy mit érdemes a thermogenikus zsírégetők hatásának maximalizálásához csinálni,az legyen olyan kedves ossza meg velem:D
előre is köszönöm:D
diéta és mozgás kell hozzá. én az adipokillt próbáltam. fokozatosan kell az adagot növelni a 0-ról az előírt mennyiségig,hogy ne durranjon el az agyad :) én elvétve aludtam a kezdeti időkben,de majd megszokja a szervezeted.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.13. 18:54:04

Valakinek van tapasztalata a Thermo Drine Biotech termékkel kapcsolatban???
A neten keresgéltem,a vélemények jók voltak róla,de ahány ember annyi ajánlott mozgást,diétát javasoltak hozzá...mind különböző volt mondanom sem kell...
Ha valakinek van tapasztalata,vagy tudása azzal kapcsolatban,hogy mit érdemes a thermogenikus zsírégetők hatásának maximalizálásához csinálni,az legyen olyan kedves ossza meg velem:D
előre is köszönöm:D
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.08.12. 16:45:37

milyen kiegészítőket illetve edzésmódszereket használtatok savasodás ellen illetve ennek kitolására.
próbáld ki az acid killer-t.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.12. 16:22:49

gergo9 írta:
Remy
Más téma nem vagyok benne biztos hogy minden topikban megfordulsz. Írtad hogy hosszútávfutó vagy ezért kérdezném hogy milyen kiegészítőket illetve edzésmódszereket használtatok savasodás ellen illetve ennek kitolására.
Én csak kiegészítóként alkalmazom most nyáron a futást aerob tartományban próbálom tartani de ennek ellenére 25perc után teljesen elsavasodok.
Hiába tüdőből bőven bírnám egyszerűen nem nagyon megy hosszabb ideig.
Hozzá kell tenni nem igazán hosszútávfutó alkatom van , izomzatból sem nagyon akarok veszteni szval valahogy így kéne megoldani. A válasz mehet a kondis topikba ne itt legyen off.
:)
Nálunk az edzés módszer a futás volt :D lényeg az, hogy folyamatos mozgásod legyen, tök mind1 milyen iramban futsz. A legfőbb dolog a folyamatos mozgás. 30 perc folyamatos futás kezdi el beindítani a szervezetet például a fogyáshoz. Az alatti mozgás nem sokra jó.
Elsavasodás... lehet hogy gyorsan próbálsz futni. Nem a tempó a lényeg hanem a folyamatosság. Egy idő után fejlődni fogsz és a szervezet alkalmazkodik. Edzők szerint a szervezet fejlődéshez legalább 2 hónap folyamatos munka kell. Egyértelmű, hogy ha nem futottál sokat és hirtelen elkezdted akkor hamar savasodsz, ezért kell lassan futni, de hosszú távod. 30 perc +
Futni mindenki tud, tehát 30 perc + simán kivitelezhető. Lényeg amit már leírtam többször is a folyamatosság.

Amúgy ha konditeremben akarsz futni akkor azt hanyagold. A futógépek szétszedik a térdet. Hidd el tapasztalat....
Legjobb az lenne ha tudnál olyan helyet ahol földes úton tudnál futni. Se nem puha, se nem kemény. Legjobb talaj.

remélem tudtam segíteni. :)
rivaldo94-barca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011.08.19. 10:15:25

2012.08.11. 20:31:19

ziipp írta:
rivaldo94-barca írta:Nem rossz eredmény, elégedett lennék ezzel énis, bár a hasamat kivéve a kezem már hasonló ehhez. Azóta még edzettem 2x 1 óra 15 percet, és továbbra is ugyanaz, nincs izomlázam, de el szoktam fáradni, bár nem hullafáradtságig. Közben szoktam 2-3-szor mosakodni is egy picit, főleg az arcomat. Az nem gond ugye? Mer így nyáron melegem van. Ezen a héten eddig úgy edzettem, hogy Hétfőn, meg tegnap, és vagy holnap, vagy hétvégén valamelyik nap fogom lenyomni a 3. edzést.
Pont ez a lényeg. El kell fáradni, de nem teljesen. Sokan mondják, hogy bukásig kell edzeni, de Bill Pearl szerint hosszútávon könnyebb edzésben maradni, ha nem azzal az élménnyel hagyod abba, hogy X súlyt már megint nem sikerült kinyomnom. Nekem ez bevált, ugyanakkor a ló másik oldalára sem szabad átesni, hogy kis súlyokkal legyezel a teremben. Ezért hasznos dolog edzésnaplót vezetni, mert egyszerűen nyomon követheted a fejlődésed és új célokat tűzhetsz ki magad elé.

Lehet mosakodni, de ne ess ki az edzés ritmusából. Arra érdemes még odafigyelni, hogy pótold a folyadékot edzés során.
Ma volt meg a heti utolsó, harmadik edzésem, 1 óra 20 perces volt, utána rögtön kajáltam. Inni szoktam közben 1x.
Kép
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.08.10. 11:06:52

rivaldo94-barca írta:Nem rossz eredmény, elégedett lennék ezzel énis, bár a hasamat kivéve a kezem már hasonló ehhez. Azóta még edzettem 2x 1 óra 15 percet, és továbbra is ugyanaz, nincs izomlázam, de el szoktam fáradni, bár nem hullafáradtságig. Közben szoktam 2-3-szor mosakodni is egy picit, főleg az arcomat. Az nem gond ugye? Mer így nyáron melegem van. Ezen a héten eddig úgy edzettem, hogy Hétfőn, meg tegnap, és vagy holnap, vagy hétvégén valamelyik nap fogom lenyomni a 3. edzést.
Pont ez a lényeg. El kell fáradni, de nem teljesen. Sokan mondják, hogy bukásig kell edzeni, de Bill Pearl szerint hosszútávon könnyebb edzésben maradni, ha nem azzal az élménnyel hagyod abba, hogy X súlyt már megint nem sikerült kinyomnom. Nekem ez bevált, ugyanakkor a ló másik oldalára sem szabad átesni, hogy kis súlyokkal legyezel a teremben. Ezért hasznos dolog edzésnaplót vezetni, mert egyszerűen nyomon követheted a fejlődésed és új célokat tűzhetsz ki magad elé.

Lehet mosakodni, de ne ess ki az edzés ritmusából. Arra érdemes még odafigyelni, hogy pótold a folyadékot edzés során.
rivaldo94-barca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011.08.19. 10:15:25

2012.08.09. 19:47:47

ziipp írta:Ha nem okozott izomlázat, az azt jelenti, hogy nem volt olyan nagy ugrás a terhelésben. Robotjárás nekem is megvan most, másfél hét nyaralás után álltam neki kitöréseket csinálni.

Lőttem pár képet, így nézek ki 5 hónap Bill Pearl után. Sajnos a nyáron közel sem ettem megfelelően, ez meg is látszik a képeken.

Kép
Nem rossz eredmény, elégedett lennék ezzel énis, bár a hasamat kivéve a kezem már hasonló ehhez. Azóta még edzettem 2x 1 óra 15 percet, és továbbra is ugyanaz, nincs izomlázam, de el szoktam fáradni, bár nem hullafáradtságig. Közben szoktam 2-3-szor mosakodni is egy picit, főleg az arcomat. Az nem gond ugye? Mer így nyáron melegem van. Ezen a héten eddig úgy edzettem, hogy Hétfőn, meg tegnap, és vagy holnap, vagy hétvégén valamelyik nap fogom lenyomni a 3. edzést.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.08.09. 17:49:49

http://www.youtube.com/watch?v=FodQoJIJ ... ture=share

multkor volt itt tema, a 6utan nem eszek!(0szenhidrat is elokerul)
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.08.06. 01:56:02

Ha nem okozott izomlázat, az azt jelenti, hogy nem volt olyan nagy ugrás a terhelésben. Robotjárás nekem is megvan most, másfél hét nyaralás után álltam neki kitöréseket csinálni.

Lőttem pár képet, így nézek ki 5 hónap Bill Pearl után. Sajnos a nyáron közel sem ettem megfelelően, ez meg is látszik a képeken.

Kép
rivaldo94-barca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011.08.19. 10:15:25

2012.08.05. 08:31:50

ziipp: Na tegnap egybe lezavartam a súlyzózást, kondigépezést, 1,5 óra volt pont. Izomlázam ma nincs, csak kicsit úgy mozgok mint egy robot. :)
Kép
rivaldo94-barca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011.08.19. 10:15:25

2012.08.03. 20:09:02

ziipp írta:
rivaldo94-barca írta:Nem haragszom, így ahogy eddig csináltam, főleg kondizásnál folyik rólam így is a víz nem is kicsit, súlyzózásnál nem nagyon izzadok, csak nagyon meleg időben.
Én is izzadok, mint egy ló, emiatt ne aggódj. Nevezz ki egy kondis ruhát, és abban eddz. Egy kemény edzés után pedig isteni érzés lezuhanyozni.

Victor_Valdes: Gratulálok, nagyszerű eredményt értél el. Így tovább!
Nyáron egyszál alsógatyában szoktam edzeni, télen-ősszel-tavasszal meg ruhában, de arra az időszakra kinevezek majd egy ruhát.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.08.03. 17:08:37

Victor_Valdes írta:
Sanama írta: ez már bőven látható teljesítmény, most arra kell vigyázni, hogy tömegelés alatt azért annyira ne engedd el magad, nehogy visszaszedd. De amúgy gratulálok, szép munka!

Úgy látom ez a mostani nyár elég sokaknak off :D Én se voltam már értelmesen edzeni bő 1 hónapja. :x
Próbálok ügyelgetni rá. :D

Hát igen..semmi rendszeresség nincs a napjaimban így lehetetlen normálisan kajázni, meg edzeni, majd a sulival együtt jön a rendszeresség is a napjaimba. :D
Ezzel így vagyok én is... Nem bírok minidg 8kor felkelni,hogy kaja is idejében elkezdőjön, egyszer 10kor kelek ,máskor 1kor, így meg nem az igazi, ha meg nem tudok normálisan kajálni, akkor felesleges is.
Én is abban bízom, hogy szeptembertől beindul a suli, aztán rendszeresség sokat javíthat a helyzeten :D
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.08.03. 16:59:00

rivaldo94-barca írta:Nem haragszom, így ahogy eddig csináltam, főleg kondizásnál folyik rólam így is a víz nem is kicsit, súlyzózásnál nem nagyon izzadok, csak nagyon meleg időben.
Én is izzadok, mint egy ló, emiatt ne aggódj. Nevezz ki egy kondis ruhát, és abban eddz. Egy kemény edzés után pedig isteni érzés lezuhanyozni.

Victor_Valdes: Gratulálok, nagyszerű eredményt értél el. Így tovább!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.08.03. 16:37:25

Sanama írta: ez már bőven látható teljesítmény, most arra kell vigyázni, hogy tömegelés alatt azért annyira ne engedd el magad, nehogy visszaszedd. De amúgy gratulálok, szép munka!

Úgy látom ez a mostani nyár elég sokaknak off :D Én se voltam már értelmesen edzeni bő 1 hónapja. :x
Próbálok ügyelgetni rá. :D

Hát igen..semmi rendszeresség nincs a napjaimban így lehetetlen normálisan kajázni, meg edzeni, majd a sulival együtt jön a rendszeresség is a napjaimba. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.08.03. 16:35:09

Victor_Valdes írta:December:
http://kepfeltoltes.hu/120803/el_tte_ww ... es.hu_.jpg

Augusztus:
http://kepfeltoltes.hu/120803/IMG_20120 ... es.hu_.jpg

101 kg-ről, 76 volt a legkevesebb, most tömegelgetni próbálok, 83 kiló vagyok. De ez a hónap teljes mértékben off, majd szeptembertől az iskolával együtt beindul ez is ezerrel..
ez már bőven látható teljesítmény, most arra kell vigyázni, hogy tömegelés alatt azért annyira ne engedd el magad, nehogy visszaszedd. De amúgy gratulálok, szép munka!

Úgy látom ez a mostani nyár elég sokaknak off :D Én se voltam már értelmesen edzeni bő 1 hónapja. :x
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.08.03. 16:32:03

December:
http://kepfeltoltes.hu/120803/el_tte_ww ... es.hu_.jpg

Augusztus:
http://kepfeltoltes.hu/120803/IMG_20120 ... es.hu_.jpg

101 kg-ről, 76 volt a legkevesebb, most tömegelgetni próbálok, 83 kiló vagyok. De ez a hónap teljes mértékben off, majd szeptembertől az iskolával együtt beindul ez is ezerrel..
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
rivaldo94-barca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011.08.19. 10:15:25

2012.08.03. 16:18:42

MQuC írta:Ne haragudj meg, de nem az a lényeg, hogy elfáradj? :D Ezáltal izzadni is fogsz valószinüleg. Nem bűn az.
Nem haragszom, így ahogy eddig csináltam, főleg kondizásnál folyik rólam így is a víz nem is kicsit, súlyzózásnál nem nagyon izzadok, csak nagyon meleg időben.
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.03. 08:02:24

Ne haragudj meg, de nem az a lényeg, hogy elfáradj? :D Ezáltal izzadni is fogsz valószinüleg. Nem bűn az.
Kép
Válasz küldése
cron