Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2012.05.06. 18:09:38

miihii írta:Úgy rémlik te is a Game-Csabi féle eresztésbe vagy kalkulálva,uh a feltételek ugyanazok.De mennyi az a rohadt idő most?Nem látom az órámon,annyira vakít a napsütés :x
Am irigylem a mostani sulisokat,futja még a PÜ-es emlékeztető díjára is :oops: Bezzeg az én időmben...
Basszus akk már megint nem kajálok és még a vérplazmaadásból sem fogja futni :S Kezdek parázni és félni, h küldöd a behajtókat.Nem szeretném úgy végezni mint a kedves "Akit nem nevezünk nevén"(Varga Tamás) kolléga!

Most veszem észre h még egy hsz és mehet egy újabb köteggel az eurobarcának. Légy szíves miihii ennek az áráról is tájékoztass és ha lehet egyben tudd le a püt. Köszi
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.05.06. 18:08:35

miihii írta:HAHAHAHA!!!!
Beugrottatok ketten is. Ugye tudjátok,h az egyszavas,semmitmondó postok díja mennyi,kedves Deus és G3P? :twisted:
(Imádom a munkámaaaat,manimanimaniiii :P )

Neeeee :cry: :cry: :cry: Kegyelmet! Könyörgöm! Most költöttem el az összes keshemet az anyák napjára.



Kash :!: Tudnál segíteni nekem? Kifizetnéd a büntetésemet?
KépKép
Avatar
Boccantoka
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.02.19. 16:56:20
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.05.06. 18:08:20

Kash nem hogy örülnél, azoknak, akik 2012-be regisztráltak már regisztrációs díjat is kellet fizetni.
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.05.06. 18:06:09

miihii írta:
bowlinggolyo írta:Nekem is lassan esedékes a következő tagdíj légy szíves majd dobjál már egy pü-t h mikor és h pontosan mennyit. Tudom elvagyok maradva de hát a suli nagyon lefoglalt mostanában és még csak most kezdődik a vizsgaidős*ck.
Úgy rémlik te is a Game-Csabi féle eresztésbe vagy kalkulálva,uh a feltételek ugyanazok.De mennyi az a rohadt idő most?Nem látom az órámon,annyira vakít a napsütés :x
Am irigylem a mostani sulisokat,futja még a PÜ-es emlékeztető díjára is :oops: Bezzeg az én időmben...
Fordulj el 180-fokba és vess a kezeddel árnyékot az órára .

Szerk.: Mennyi a díja?? Talán a szerencsevízesésből össze tudok szedni annyi 5 forintost és beváltom a közértbe ! :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gerard3Piqué 2012.05.06. 18:13:06-kor.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.05.06. 18:04:18

bowlinggolyo írta:Nekem is lassan esedékes a következő tagdíj légy szíves majd dobjál már egy pü-t h mikor és h pontosan mennyit. Tudom elvagyok maradva de hát a suli nagyon lefoglalt mostanában és még csak most kezdődik a vizsgaidős*ck.
Úgy rémlik te is a Game-Csabi féle eresztésbe vagy kalkulálva,uh a feltételek ugyanazok.De mennyi az a rohadt idő most?Nem látom az órámon,annyira vakít a napsütés :x
Am irigylem a mostani sulisokat,futja még a PÜ-es emlékeztető díjára is :oops: Bezzeg az én időmben...


HAHAHAHA!!!!
Beugrottatok ketten is. Ugye tudjátok,h az egyszavas,semmitmondó postok díja mennyi,kedves Deus és G3P? :twisted:
(Imádom a munkámaaaat,manimanimaniiii :P )
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.05.06. 18:03:15

Game, ebből megint pénzbírság lesz :?
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.05.06. 18:02:42

miihii írta:
Game90 írta:Miihii, már csak 1 hsz és Kash pénzéből mehetsz Balira (Balatonra).

Tényleg, következő tagdíjamat mikor kell befizetnem? Remélem nem késtem el, nem akarok úgy járni, mint múltkor...
Lesz még abból a nyári szünetig Bali (az oridzsi :P) ;)

Ha jól emlékszem abban maradtunk,h 2012.05.06. 18 óra a határidő.
Most mennyi is az idő? :-k
18:02
KépKép
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.05.06. 18:01:44

miihii írta:
Game90 írta:Miihii, már csak 1 hsz és Kash pénzéből mehetsz Balira (Balatonra).

Tényleg, következő tagdíjamat mikor kell befizetnem? Remélem nem késtem el, nem akarok úgy járni, mint múltkor...
Lesz még abból a nyári szünetig Bali (az oridzsi :P) ;)

Ha jól emlékszem abban maradtunk,h 2012.05.06. 18 óra a határidő.
Most mennyi is az idő? :-k
18:01
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.05.06. 18:00:24

Game90 írta:Miihii, már csak 1 hsz és Kash pénzéből mehetsz Balira (Balatonra).

Tényleg, következő tagdíjamat mikor kell befizetnem? Remélem nem késtem el, nem akarok úgy járni, mint múltkor...
Lesz még abból a nyári szünetig Bali (az oridzsi :P) ;)

Ha jól emlékszem abban maradtunk,h 2012.05.06. 18 óra a határidő.
Most mennyi is az idő? :-k
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2012.05.06. 17:59:57

Nekem is lassan esedékes a következő tagdíj légy szíves majd dobjál már egy pü-t h mikor és h pontosan mennyit. Tudom elvagyok maradva de hát a suli nagyon lefoglalt mostanában és még csak most kezdődik a vizsgaidős*ck.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.05.06. 17:57:39

Kash írta: Dehát én nem regisztráltam a madridistára, és nem arról volt szó, hogy a 400. hsz után TAGDIJAT kell fizetni? kérlek, ne csináljátok ezt velem, már szóltam ez ügyben anyukámnak is, majdnem kiakadt, és ha még ezt is megtduja, akkor eltilt a géptől 1 hónapig, és akkor hogyan érem el az 500-at? Mondjátok hogy a kész átverés show-ban vagyok [-o<
Hogy mersz ilyet feltételezni a fórumosokról?? :oops:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.05.06. 17:55:48

Miihii, már csak 1 hsz és Kash pénzéből mehetsz Balira (Balatonra).

Tényleg, következő tagdíjamat mikor kell befizetnem? Remélem nem késtem el, nem akarok úgy járni, mint múltkor...
Kash írta: Hé, remélem most csak szivattok... :oops: Nekem nincs pénzem, én azthittem hogy ez ingyenes oldal vagy mi!? ne haragudjatok ha valamiben hibáztam :( Mindjárt szivrohamot kapok, kérlek, biztositsatok afelöl hogy ez mind szivatás, kérlek! [-o<
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2012.05.06. 17:57:58-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.05.06. 17:50:45

Kash írta: Dehát én nem regisztráltam a madridistára
Figyu,a rendszer kidobja a felhasználónevet és az IP-t is,és érdekes egybeesések vannak,mivel Kash nevű fórumer és éppen a te IP-d szerepel.Véletlen?
sjay írta:
Főnök, megkaptad a múltkori 12 ezres büntetési befizetésem? Remélem igen :?
Az a 12 ezer csak 10,mivel ugye 2 az én jutalékom,amiért nem lett nagyobb ügy belőle ;)
visca el barca írta:miihii-vel kár egyezkedned.

neki ez az élete, a csekkek küldése. oda kell rá nagyon figyelni, mert néha 2x számlázza ki ugyanazt...

április elején is kétszer akart fizettettni velem... mocskos egy világ ez :twisted:
Öhömmm,némi neheztelést érzek a soraidban,uh elárulom,h igazából háromszor akartam,mivel előtte néztem a Ludas Matyit,csak sajna véletlenül Bob címére küldtem a 3.at aki emiatt is sodródhatott ilyen végső anyagi stádiumba. Uh még rossz szavad ne is legyen rám ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.05.06. 17:50:16

Kash nem mer írni...:D mert 400 adik lesz :)


keresd vissza és töröld őket...az segít. de a leg elsővel kell kezdened.
Abi & Tito
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.05.06. 17:49:51

Ami talán megnyugtathatja Kash-t az az, hogy tudja jó helyre megy a pénz.
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.05.06. 17:48:12

Kash írta:
Hajjajj,és ha még hozzáveszem a piramisodat,amit az előbb kreáltál,még nagyobb a gubanc.Ugye többször szóltunk már érte,h csak maximum kettőt idézz,de ismét nem figyeltél....

Figyu,ma még meg vagyok hatódva picit a tegnap esti meccs miatt,és mivel még nem sokan olvashatták a dolgokat: egy feltétellel kiveszlek a rendszerből és nem fog kiderülni a reged a madridistára és esetleg elintézem a csekkedet. Ha megígéred,h minél előbb eléred itt az 500 hsz-t és a madridistán is a 100-at.
Erre kapsz mondjuk két hét haladékot. Amennyiben nem lesznek meg a mutatóid,a késedelmi díjjal kibővített számlát fogjátok megkapni.
Áll az alku?
Viszont a piramisra utolsó utáni figyelmeztetésben részesítelek!!!Ez már súlyos összeg lesz,a következő alkalomnál!
Dehát én nem regisztráltam a madridistára, és nem arról volt szó, hogy a 400. hsz után TAGDIJAT kell fizetni? kérlek, ne csináljátok ezt velem, már szóltam ez ügyben anyukámnak is, majdnem kiakadt, és ha még ezt is megtduja, akkor eltilt a géptől 1 hónapig, és akkor hogyan érem el az 500-at? Mondjátok hogy a kész átverés show-ban vagyok [-o<
Vigyázz Kash nagyon közel vagy a 400-hoz!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.06. 17:47:59

miihii-vel kár egyezkedned.

neki ez az élete, a csekkek küldése. oda kell rá nagyon figyelni, mert néha 2x számlázza ki ugyanazt...

április elején is kétszer akart fizettettni velem... mocskos egy világ ez :twisted:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2012.05.06. 17:47:38

Egyébként abba nem gondoltál bele, hogy a Kash név azt sugallja, hogy te egy multimilliomos személy vagy? Lebuktál.. :wink:
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.05.06. 17:47:33

Kash írta: Dehát én nem regisztráltam a madridistára, és nem arról volt szó, hogy a 400. hsz után TAGDIJAT kell fizetni? kérlek, ne csináljátok ezt velem, már szóltam ez ügyben anyukámnak is, majdnem kiakadt, és ha még ezt is megtduja, akkor eltilt a géptől 1 hónapig, és akkor hogyan érem el az 500-at? Mondjátok hogy a kész átverés show-ban vagyok [-o<
Akkor bizony titokban kell majd minden hülyeséget beírkálnod ide, különben már elég nagy összeget kell fizetned.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.05.06. 17:45:45

399 :!:

rezeg a léc alattad


:twisted:



deköcsögvagyok
KépKép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.06. 17:40:21

Hajjajj,és ha még hozzáveszem a piramisodat,amit az előbb kreáltál,még nagyobb a gubanc.Ugye többször szóltunk már érte,h csak maximum kettőt idézz,de ismét nem figyeltél....

Figyu,ma még meg vagyok hatódva picit a tegnap esti meccs miatt,és mivel még nem sokan olvashatták a dolgokat: egy feltétellel kiveszlek a rendszerből és nem fog kiderülni a reged a madridistára és esetleg elintézem a csekkedet. Ha megígéred,h minél előbb eléred itt az 500 hsz-t és a madridistán is a 100-at.
Erre kapsz mondjuk két hét haladékot. Amennyiben nem lesznek meg a mutatóid,a késedelmi díjjal kibővített számlát fogjátok megkapni.
Áll az alku?
Viszont a piramisra utolsó utáni figyelmeztetésben részesítelek!!!Ez már súlyos összeg lesz,a következő alkalomnál!
Dehát én nem regisztráltam a madridistára, és nem arról volt szó, hogy a 400. hsz után TAGDIJAT kell fizetni? kérlek, ne csináljátok ezt velem, már szóltam ez ügyben anyukámnak is, majdnem kiakadt, és ha még ezt is megtduja, akkor eltilt a géptől 1 hónapig, és akkor hogyan érem el az 500-at? Mondjátok hogy a kész átverés show-ban vagyok [-o<
Kép
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2012.05.06. 17:39:35

miihii írta:
Kash írta: Hé, remélem most csak szivattok... :oops: Nekem nincs pénzem, én azthittem hogy ez ingyenes oldal vagy mi!? ne haragudjatok ha valamiben hibáztam :( Mindjárt szivrohamot kapok, kérlek, biztositsatok afelöl hogy ez mind szivatás, kérlek! [-o<
Hajjajj,és ha még hozzáveszem a piramisodat,amit az előbb kreáltál,még nagyobb a gubanc.Ugye többször szóltunk már érte,h csak maximum kettőt idézz,de ismét nem figyeltél....

Figyu,ma még meg vagyok hatódva picit a tegnap esti meccs miatt,és mivel még nem sokan olvashatták a dolgokat: egy feltétellel kiveszlek a rendszerből és nem fog kiderülni a reged a madridistára és esetleg elintézem a csekkedet. Ha megígéred,h minél előbb eléred itt az 500 hsz-t és a madridistán is a 100-at.
Erre kapsz mondjuk két hét haladékot. Amennyiben nem lesznek meg a mutatóid,a késedelmi díjjal kibővített számlát fogjátok megkapni.
Áll az alku?
Viszont a piramisra utolsó utáni figyelmeztetésben részesítelek!!!Ez már súlyos összeg lesz,a következő alkalomnál!
Főnök, megkaptad a múltkori 12 ezres büntetési befizetésem? Remélem igen :?
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.05.06. 17:34:12

Hé, remélem most csak szivattok... :oops: Nekem nincs pénzem, én azthittem hogy ez ingyenes oldal vagy mi!? ne haragudjatok ha valamiben hibáztam :( Mindjárt szivrohamot kapok, kérlek, biztositsatok afelöl hogy ez mind szivatás, kérlek! [-o<
Nekem is kellett annó fizetnem 1 kisebb összeget, szerencsére nem sokat kommenteltem így megúsztam. Olvasd el a szabályzatot elejétől a végéig. Azt hiszem valamilyen levelet kell írni az egyik "főnöknek" és ha elfogadja nincs díj, de nem emlékszem pontosan.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.05.06. 17:32:44

Kash írta: Hé, remélem most csak szivattok... :oops: Nekem nincs pénzem, én azthittem hogy ez ingyenes oldal vagy mi!? ne haragudjatok ha valamiben hibáztam :( Mindjárt szivrohamot kapok, kérlek, biztositsatok afelöl hogy ez mind szivatás, kérlek! [-o<
Hajjajj,és ha még hozzáveszem a piramisodat,amit az előbb kreáltál,még nagyobb a gubanc.Ugye többször szóltunk már érte,h csak maximum kettőt idézz,de ismét nem figyeltél....

Figyu,ma még meg vagyok hatódva picit a tegnap esti meccs miatt,és mivel még nem sokan olvashatták a dolgokat: egy feltétellel kiveszlek a rendszerből és nem fog kiderülni a reged a madridistára és esetleg elintézem a csekkedet. Ha megígéred,h minél előbb eléred itt az 500 hsz-t és a madridistán is a 100-at.
Erre kapsz mondjuk két hét haladékot. Amennyiben nem lesznek meg a mutatóid,a késedelmi díjjal kibővített számlát fogjátok megkapni.
Áll az alku?
Viszont a piramisra utolsó utáni figyelmeztetésben részesítelek!!!Ez már súlyos összeg lesz,a következő alkalomnál!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.05.06. 17:30:17

Kash írta:
Hé, remélem most csak szivattok... :oops: Nekem nincs pénzem, én azthittem hogy ez ingyenes oldal vagy mi!? ne haragudjatok ha valamiben hibáztam :( Mindjárt szivrohamot kapok, kérlek, biztositsatok afelöl hogy ez mind szivatás, kérlek! [-o<
Legközelebb olvass utána a szabályoknak. A mai világban már minden fizetős.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Válasz küldése