Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2011.10.07. 12:47:11

Kösz, hogy megosztottad - biztos szuper élmény lehetett. :)

Talma: nem kell konkrét számadat, de engem nagyon érdekelne, hogy nagyságrendileg milyen pénzek mozognak egy-egy ilyen oldal körül.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2011.10.07. 11:55:31

Sziasztok!

Szeretném megosztani veletek egyik nagy élményemet. Hétfőn érkeztem haza Rigából(Lettország) ahol Bajnokok Ligája selejtezőn voltunk az ETO Futsal csapatával, és a Barcelona ellen is volt meccsünk. Sajnos nem játszottam a mérkőzéseken, de óriási élmény volt! Este együtt buliztunk a Barcásokkal, egytől egyig nagyszerű emberek, és nem nagyképűek! Nem tudom mennyire mozogtok a futsal világába, most igazolta le a Barca a Gabrielt aki brazil válogatott. Vele és az Ari Santossal lett közeli a kapcsolatom, és képzeljétek Gabriellel beszéltem tegnap decemberben utazok hozzá egyik csapattársammal és kivisz minket a Barcelona-Levante, Barcelona-BATE nagypályás és a Barcelona-Cartagena futsal meccsre. Mondta, hogy jegyeket ő szerez nekünk, és hogy ne menjünk hotelbe mert nála tudunk aludni van bőven hely. Lehet "felfújom" a dolgot de nekem óriási élmény volt brazil és spanyol válogatott játékosokkal bulizni, repülőtéren meg bohóckodni. Van pár képem amit ha nem bántok megosztom. A kedvencem az mikor a szállodában első este megjöttek és áthúzták a táblán azt, hogy Spanyolország és odaírták, hogy Catalunya!

Kép
Kép
Kép
Balról jobbra: Mincho Hernandez(Ő a csapattársam Uruguayi válogatott) Gabriel, jómagam és Ari Santos. Második képen pedig a Cristian van.
Kép
Kép
Első képen a Wilde(Brazil válogatott) másodikon pedig az Ari Santossal, buli után. Nem éppen voltunk józanok...

Bocs a hosszú hsz miatt, meg ha valakit nem nagyon érdekelte a dolog de nekem óriási élmény volt, és muszáj volt ezt megosztanom veletek. :roll:
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.10.07. 11:03:40

Még tegnap olvastam ezt a cikket, és nem akartam hinni a szememnek: "ugyanis a vizsgált bankszámlákra 2006 óta mintegy százmillió forint érkezett".

Ez akkor tényleg lehet reális?
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2011.10.07. 09:04:43

De látnak.:)

Nem egy csapat kap pénzt azért, amit csinál. Ez a CiNEDUB-ra is igaz. Ha adnék neked konkrét számadatokat adott csapat / oldal bevételeiből, röhögnél rajta, s nem hinnél a szemednek.:)

A bh-n kizárólag azért vannak fenn korábban a scene cuccok, mert bot pakolgatja őket, egyébként az oldalnak már annyi lenne. Napi szinten talán 15-20 feltöltés van, amelyet nem bot rak fel. N*ore-on azért más a helyzet, nincs értelme bot berakásának, pedig semmiből sem állna... :)
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.10.07. 08:56:11

Talma írta:http://itcafe.hu/hir/nav_nyomozas_warez ... nedub.html

1 hete már tudok az akcióról (ami gyakorlatilag egy apróbb részét teszi ki a razziának), hivatalos sajtótájékoztatót azonban csak most tartottak. Nagy kakiban vannak az illetők, közülük az egyik bh admin.

Bármennyire is furcsa, örülök, hogy végre mérséklődik a mozis anyagok megosztása, amely azt is eredményezheti, hogy ismét érkezhetnek normális időpontokban premierek a mozikba.
Ez szerintem egy rohadt nagy (szándékos) csúsztatás. Ugyanis azt állítják, hogy a CINEDUB a warez oldal üzemeltetőitől pénzt kapott a filmekért, pedig az ő munkáik mindig egy bizonyos torrent oldalra kerülnek fel elsőként és onnan töltik át mindenhova. Ergo, ők ebből egy kanyi vasat nem látnak.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2011.10.07. 07:31:18

http://itcafe.hu/hir/nav_nyomozas_warez ... nedub.html

1 hete már tudok az akcióról (ami gyakorlatilag egy apróbb részét teszi ki a razziának), hivatalos sajtótájékoztatót azonban csak most tartottak. Nagy kakiban vannak az illetők, közülük az egyik bh admin.

Bármennyire is furcsa, örülök, hogy végre mérséklődik a mozis anyagok megosztása, amely azt is eredményezheti, hogy ismét érkezhetnek normális időpontokban premierek a mozikba.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.10.06. 23:13:18

én alapból nem értem ezt a hatalmas hájpot a halála körül, persze, sokat adott a világnak abból a szempontból, hogy apple, meg pixarhoz köze volt, de teljesen elnyomta az aradi vértanúkat ez az egész most.

amúgy (ha lehet ilyet mondani) szeretnék én olyan sikeres, és gondolom csőgazdag 50-en valahány évet élni mint ő élhetett...inkább, mint 65-t csórón :x
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.10.06. 22:48:36

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.10.06. 21:04:49

FONTOS! Kérlek szavazzatok erre a videóra! Nagyon fontos, köszi. :wink:

szerk.: nem lájkolni kell, hanem a SZAVAZOK-ra nyomni. Mégegyszer nagyon köszi :!:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.10.06. 19:51:30

csababarca írta:r.i.p. steve jobs.

de ne feledkezzünk meg az aradi 13-ról sem,illetve Batthyány Lajosról,aki az első felelős magyar kormány miniszterelnöke volt :!:

más: van valaki,akinek nagyon jó a kézügyessége,illetve jól tud rajzolni? tetoválást kéne lerajzolni,az alapja megvan.
Ezt akartam írni, bár mindenkinek a halála tragédia, de azért ebben az esetben nem mérhetünk egy mércével. Mindenesetre sajnálom az urat és nyugodjék békében, de elsősorban most a 13-ak, a miniszterelnök és az állandóan kifeledett névtelen tömegek ( kb 200 kivégzett és több ezer a harcokban életét vesztett hazafi) előtt hajtsunk fejet, akiket egy embertelen rendszer gyilkolt meg.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.10.06. 19:48:11

r.i.p. steve jobs.

de ne feledkezzünk meg az aradi 13-ról sem,illetve Batthyány Lajosról,aki az első felelős magyar kormány miniszterelnöke volt :!:

más: van valaki,akinek nagyon jó a kézügyessége,illetve jól tud rajzolni? tetoválást kéne lerajzolni,az alapja megvan.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.10.06. 18:28:52

Nyugodjék békében, Steve Jobs. :(

Nem kis dolgot rakott le az asztalra, illetve nem kis dolgot adott a világnak.
KépKép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.10.06. 14:16:37

Meghalt Steve Jobs
http://index.hu/tech/2011/10/06/meghalt_steve_jobs/

Én még csak nemrég láttam a beszédét, érdemes megnézni nem hétköznapi sztori:

1.rész
http://www.youtube.com/watch?v=FLC1ApbxMeY

2. rész
http://www.youtube.com/watch?v=tCztnI2l ... re=related
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.10.06. 11:45:01

salas9 írta:Most csak én nem látom az előző hozzászólásomat vagy nem küldi el rendesen?! :roll:
én sem látom :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2011.10.06. 11:33:44

Most csak én nem látom az előző hozzászólásomat vagy nem küldi el rendesen?! :roll:
Kép
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2011.10.05. 18:44:39

Ezúton szeretnék tájékoztatni minden (hozzám hasonlóan) Besenyő család-barátot, hogy a L'art pour l'art társulat újra képernyőre kerül! M1, Péntek 20:15, Poén Péntek műsorban. Juhééé!

http://tv.animare.hu/tvmusor.aspx?id=ba ... 535ced4a76
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.10.03. 17:40:27

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-s ... csen-55657

Nem mertem a Német bajnoksághoz linkelni :lol: Eszméletlen, miket nem mernek megcsinálni ezek a gátlástalan emberkék.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.10.02. 01:17:12

nekünk volt egy olyan eset, hogy tesink volt az udvaron, a szomszédos suli diákjai is épp tesiztek, azt valamelyik átrúgta a kerítésen kívül (a suli mögött egy ilyen gát fut el, kocogni meg bicajozni szoktak rajta, amúgy senki nem jár el arra, csupa gaz az oldala, meg minden.) a lasztit, és mikor jött vissza, belebotlott egy csontvázba.
egyből ordított, odarohant mindenki a tesitanártól a portáson át vagy 100 diákig, ablakok is nyíltak az épületből arra, mindenki nézett, hogy mi van.
egyből jöttek ki a nyomozók, meg minden, kemény volt.

aztán elterjedt egy fénykép, amit valamelyik idióta szakmunkás csinált a telójával, amin látszik a csontváz...meg ez volt a téma folyamatosan a suliban napokig, másról sem lehetett hallani.

ezért igazgatónő összehívta a sulit az aulában, elkezdte mondani a szöveget, hogy hagyjuk a témát, meg úgyis ki derül, ki csinálta a sztárfotót..és ekkor elhangzott a hatalmas, klasszikus mondat : "gyerekek..ez a hulla már lerágott csont." ...kínos csend...majd a fél suli, aki benn volt a főépületben (kb 4-500 diák sztem) elkezdett visítani a röhögéstől...belefőtt kicsit igazgatónő :lol:

amúgy link :
http://hir6.hu/cikk/21229/081014_holtte ... _iskolaban
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.10.01. 17:26:28

kakasugynok007 írta: Engem érdekelne!!! :D :D :D
Mivel ezek szerint végigolvastad,jó tett helyében jót várj :D

Szegény némettanárom hatványozottan hendikep hátrányban volt,rájárt a rúd.Kezdődött azzal,h még a mi időnkben németet vagy oroszt kellett tanulni általánosban,én a ruszkikhoz kerültem.A középben választani lehetett német és angol között,úgy a 85% angolos lett volna. De mivel így nem lett volna érdemes elindítani a németet úgy döntöttek,h aki oroszos volt az cs németet tanulhatott :roll: A rendszer kiszúrását megbosszultuk,pláne h nem volt begyere a dojcs semmilyen téren és ráadásul az osztály köménymagja egy csapatban maradt.Ráadásul gyenge idegrendszerrel áldották meg az égiek a nénit,uh ez sem volt szerencsés az esetében.És még pluszban mind3 óránk a nap végén volt,egyszer a 6.ban ,egyszer 6-7.ben,tehát akkor,amikor már igencsak nem volt kedvünk bent lenni :) Az első órán eldőlt a kérdés,h kinél a gyeplő.Cserkuti v Cserhalmi v vmi ilyesmi neve volt és egy igen picike néni,szal a KisCser gúnynéven futott.Nah,első órán bejön,köszön,mire mi egyszerre vigyázzba vágtuk magunkat és a jellegzetes karmozdulattal katonásan köszöntöttük: Heil Kiscser! Hát egy tanulmányt lehetett volna írni az arcáról,lefagyott,mint a windows :lol: Némi habozás után összepakolta a cuccait és kiment.Vártunk egy ideig,de semmi,uh leléptünk.Másnap dupla óra,tesi után.Az egész csoport póló nélkül ült be (sajna fiúosztályom volt... :P ) és vártuk a tanárnőt.Belépett,elpirult.Megkért minket,h öltözzünk fel,mire mondtuk,h tesi után vagyunk,jó idő van,melegünk van,cs tartsa nyugodtan az órát,kit zavar,h így vagyunk.Hát őt,elsírta magát,kiment.Mi meg haza,újabb két órával könnyebben :D Havonta volt olyan ,h akár két órát is megtartott végig,nem is tudom mi volt velünk,h "hagytuk",biztos megszállt minket a szentlélek :lol: Legtöbbször kimenekült és azért beírogatta az egyeseinket és hébe-hóba volt ofői,igazgatói figyelmeztetés belőle,de ez kábé olyan rendszerben,mint Pepe kiállításai ,minden 5. esetért járt a "piros" :twisted: Telt-múlt az idő jó hanglatban,amikor megunta a néni a merényleteket és megkért minket,h aki nem akar,az ne járjon be inkább,kapunk mondjuk egy hármast,cs hagyjuk tanítani.Mi felháborodva mondtuk neki,h kikérjük magunknak,mert mi szeretjük a tanárnőt,ezért is törődünk vele ennyire :lol: De azért meggyőzött minket és onnét kezdve leadtuk a németet és simán jó volt a hármas nekünk.A fél csapat bejárt azért,de ők voltak ugye az eredetileg is németesek,tehát nem sokan :D Kész csoda,h nem lett belőle balhé,nem bukott ki a dolog a vezérkarnál,uh ügyesek voltunk.

A hasipacsizás megy még manapság?Nálunk divat volt,h mondjuk tesióra után az öltözőben random módon választottunk egy szerencsést,akit lefogtunk,majd póló felhúz és tenyérrel hasfalcsapkodás,ahogy a neve is mutatja.(Ezt csináltuk más osztályoknál is,amikor vmelyikünk spanját cseszegették és mi elégtételt vettünk,elvéve a kedvét az illetőnek.)Volt az osztályban egy beszari,de mégis nagypofájú csávó,elég nagy spicli is.Ő neki kellett volna kapnia minden alkalommal,de nem bántottuk,mert abból nagy balhé lett volna (a többiek sosem köptek be minket,meg más osztályokban sem volt visszhang,pedig jelen volt a hasipacsi majd' mindegyikben). Nem tudom miért,egyik alkalom után pont ez a kis semmirekello nyomott fel minket,pedig nem is nyúltunk hozzá,cs gondolom már nagyon be volt sza..... , ijedve :lol: Mi tagadtunk,a valódi áldozat tagadott,ő elmondott mindent,a vége egy ejnyebejnye meg egy ofői fejenként. A srácról meg tudtuk,h merre jár haza,uh kénytelenek voltunk kivenni a sorból és némi bántalmazásban részesíteni,ha már miatta kaptunk ,akkor legyen oka is.Arra vigyáztunk,h külsérelmi nyoma ne legyen a beavatkozásnak,de azért fájjon.Utána már behúzta fülét-farkát a kollega...

Egy rövidebb még.az egyik gyakszitanárunk elég kemény forma volt,kaptuk az ívet tőle rendesen mindig.Egyszer meguntuk és órák után a kispolszkiját beraktuk hosszában két fa közé,éppen befért (majdnem oda is vertük ahogy becibáltuk...) ,de ki már nem.És mivel mások akkorra már nem voltak a suliban,nemigen tudta kiszedetni másik osztállyal.Kioperálták vhogy,azóta sem tudjuk hogyan,kivel.Az tuti,h másnap megint mehettünk a szőnyeg szélére,de persze tagadtunk,mondva,h akármióta is úgy lehetett már a kocsi,hisz' senki sem látta,h ki volt és mikor :) Utána még jobban osztott minket,de visszagondolva az esetre már nem vettük fel.Azért később is rájártunk még,mert időnként akkor is szívattuk,amikor nem mi voltunk ott,h ne legyen feltűnő,h mindig akkor kerül át az úttest másik oldalára a kisautó,meg megfordítottuk (na azért nem fejre :D ) ,meg odébb parkoltunk vele.Aztán pár alkalom után leálltunk róla,mielőtt még bukó lenne...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.10.01. 15:59:02

nekem nem is lett új chat...ugyanaz, mint eddig... valaki tudna egy képet mutatni, milyen is ez a híresen sz.r új cset ?
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2011.10.01. 15:50:26

miihii írta:Nah,pár sulis sztorival én is nosztalgiázok egy kicsit :)

Legelőször is a gyökér tanárok témában.Középsuliban lett egy olyan tantárgyam,h szakrajz,mivel ez műszaki suli volt.Első órán,bejön a tanár,egy szó nélkül felrajzol a táblára egy hatalmas G betűt és kérdi tudjuk e mi ez.Majd vigyorogva mondja,ezek maguk, Gépész,ép ész nélkül :D Nah,gondoltam egy jópofáskodó tanár,jó lesz ez.Második mondata az volt,h Szilágyi úr (ez lennék én,az Úr :lol: ) álljon föl.Néztem,mint a mihe,h mit akar ez tőlem.Közölte,h felesleges lesz erőlködnöm az óráin,mert meg fog buktatni és h üdvözli a jó édes apukámat.Kérdezni akartam,h wattafakk,de lekussoltatott és üljek le. Otthon utánakérdeztem és a faterom mondta,h tanította anno őt is és nem voltak túl jóban.Ez meg egy másik generáción is bosszút akart állni s részben sikerült is.Én próbálkoztam,mint a kiskutya az ugatással,de akármilyen rajzot adtam le, repült a karó vmi okból.Volt,h egy kitűnő tanulóval csináltattam meg az adott rajzot.Amikor kiosztotta,hozzá volt csatolva egy másik lap és szép piros írásban indokolta az egyest: a fénymásoló nem mutatja ki rendesen a vékony vonalakat :shock: Kérdeztem tőle,h ki az az elvetemült,aki az én iskolai szakrajzom fénymásolata alapján fog megcsinálni bármilyen gépalkatrészt,de kiröhögött és egy 8 centis egyest bemellékelt az előző mellé a pofázásért.Eltelt az év,nekem volt kábé egy világcsúcsnyi egyesem,mert ha leadtam akkor egyet adott,ha nem,akkor kettőt,ez volt a sorminta.Mehettem én fűhöz-fához,senki nem tett egy kézmozdítást sem.Meg is vágtak,irány a pótvizsga.Leadtam a rajzokat,az esélytelenek nyugalmával.Eredményhirdetés,a diri mondja a neveket és h mi lett,elér hozzám.Mondja,h a rajzaim a tantestület döntése alapján megfeletek,mehetek másodikba.JESSSZZZZ! 8) A tanárbáccccsi odajött hozzám a végén és mondta,h ő megvágott volna ám,uh köszönhetem a tantestületnek.És h viszlát jövőre... :? Mákom volt,mert a nyári szünet végén leváltották a diriéket (vmi sikkasztás miatt :P ) és pont az én szeretett tancsim lett a góré és már nem adott órákat,uh kikerült az órarendemből.

Viszont kapcsolatban maradtunk a későbbiekben is,mert visszajáró vendég volt az osztályunkba.
Történt egy eset,h tanulmányi kirándulásként mentünk egy kiállításra,egész nap nem voltunk a suliban.Másnap reggel jön be lila fejjel és elkezd üvöltözni,h most rászexuáltunk a rongálásért és ránk fogja húzni a balhét.Ugyanis vkik leszerelték a csapokat a tesiöltözőben és azok jelentették,aki a 7. órára mentek és mivel nekünk lett volna 6.ban,ezért tuti mi voltunk.Mondtuk,h a suli közelében nem voltunk egész nap,de nem érdekelte.Az ofőnk hosszas közbenjárására vette le rólunk a célkeresztet.

Másik szitu. 0. óra volt egy kihelyezett teremben (a szomszédos koleszban).Megyünk be a padtársammal,sehol senki,gyanús csend,a terem ajtaja csukva és nem is tudjuk kinyitni.Azt hittük a többiek nyomják és szórakoznak velünk,ezért nekifeszültünk és gondoltuk bemegyünk erővel.Sikerült is,a zár bánta,mivel tényleg zárva volt az ajtó :) Gyorsan léceltünk is le,irány a suli.Ott lézengett két osztálytársunk,akik mondták,h elmaradt a 0. óra,cs mi azért nem tudtuk,mert előző nap ellógtuk azt az órát,amikor mondták :P 3. óra közben jön be a koleszvezető és a diribácsi,megint a fenyegetés,h ez meg az történt,a következő szünetig van ideje jelentkezni az elkövetőnek,mert hívják a rendőröket.Naná,h nem jelentkeztünk,kíváncsi volt az egész osztály a folytatásra :D Jöttek is vissza a kövi órában,h jönnek a rendőrök és láblenyomatot fognak venni az ajtóról és nagyon ráfázik aki csinálta. A poén ugye az,h vállal nyomtuk be az ajtót :lol: Újabb óra,újabb vizit.Az osztálynak ki kell fizetni a zárcserét,mivel biztos mi voltunk.Persze mi mondtuk,h nem és h óránk sem volt,mit kerestünk volna ott :P Nem érdekel,az osztály fogja kifizetni a 300 forintot,amibe a javítás került,tehát fejenként 20 ft-ot fognak beszedni.Mi megtagadtuk persze,főleg h az egyik rendőrcsaládból származó srác elkezdte nyomni,h a btk "xy" paragrafusának "z" bekezdése alapján kollektív felelősségre vonás nem lehetséges,így nem kötelezhetnek erre minket.Bizonyítsák be,h ki volt és fizettessék ki vele...Vége is lett a sztorinak ezzel 8)

Am az osztályom híresen hírhedt volt a suliban akkoriban,mindenki tudta h kik vagyunk :D Döntögettük a sulirekordokat egyesek,bukások,igazolatlan és igazolt hiányzások számában,valamint a megrovásokat illetően. Jajj,de jó kis csapat volt az... :mrgreen:

Volt h kirúgattunk egy tanárt,a magyartanáromat 3.ban.Vmi tikkje volt,mert csukóból záporoztatta az egyeseket az egész osztálynak,de ezúttal az eminensek sem voltak kivételek.Felelés,dolgozat rendszeresen,80% nak 1es,néhány pedánsnak azért bejátszott akár még egy-egy hármas is.(Ki is voltak borulva,h lerontják az átlagukat.)Egyszer késtem két percet,röpdoga az első padban.Épp vicces kedvemben voltam,uh elkértem a tanárnő tollát,mondván,h az enyém nem fog. Mondta a kérdést és meg elkezdtem egyeseket írogatni egymás után a lapra.Kérdezi is,h mit csinálok.Mondtam neki,h nem tehetek róla,de a tanárnő tolla cs egyeseket képes írni :twisted: Gigaröhögés az osztályban,én meg mehettem ki a teremből és kaptam egy szaktanárit,egy igazgatóit,egy igazolatlant és két db egyest arra az egy estre :oops: :lol: Később a volt magyartanárunkhoz fordultunk,aki átment másik suliba és megmuatttuk a dogáinkat és az osztályzatokat.Fel volt háborodva és bement az igazgatónkhoz,lett is balhé belőle,a végén elküldték a némbert.Bezzeg,amikor mi mondtuk a mi szeretett igazgatónknak,no komment... :evil: A lényeg,h nagy diadalt arattunk és mivel törölték a jegyeinket,az első félévben egy jegyet kaptunkcsak.Az új tanár egy röpdoga formájában gyorsan le kellett teszteljen minket,h egyáltalán lehessen értékelni az osztályt.És akkor már igazságosabb eredmények születtek,én is kábé 25 db egyes után mégis 4-es lettem félévkor :lol:

Húú,még sokminden lenne,de így is gigahosszú lett...
Engem érdekelne!!! :D :D :D
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.10.01. 15:45:18

Más téma.
Az arckönyvön találtam egy alkalmazást,amivel vissza lehet állítani a régi chat-et.Sokaknak nem jön be az új,ha köztük vagy,akkor katt ide:
LINK

Kipróbáltam és tényleg műxik.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.10.01. 15:36:58

El fanático írta:Amúgy Sjd-nek igaza van: egy munkahelyen sokkal nagyobb kib.szások áldozata lesz az ember nap-mint nap és muszáj lenyelni, mert különben holnap már be se menj. Az alapból, hogy a főnökök, műszak / csoportvezetők többnyire mind hatalommániás idióták, aztán az ő talpnyalóik, akik állandóan keverik a szhart, szítják a feszültséget, közben ők csontig benyalnak, mivel készségesen kémkednek és jelentenek mindent. A leggyengébb láncszemre utaznak, akinek az idegei már nem bírják és beszól, annak vége. Ha olyan a munkahelyed, ahol sok a női dolgozó vagy magad is nő vagy, ez maga a pokol.
Sok igazságtalanság történt velem is / a hatalmas igazságérzet engem is sokszor bajba sodort már / a sulis éveim alatt, de a melóban sokkal több és sokkal fájóbbak, mert ott már nem segít anyuci, ott már nem szaladhatsz az igazgatóhoz, felnőtt emberként minden szavadért, tettedért te magad vagy a felelős és nem háríthatod másra.
Pofázol - 1. azonnal kirúgnak 2. nem azonnal, de kb. 1 hónapon belül rúgnak ki 3. elérik, hogy magad mondj föl - ez utóbbit a kevésbé érzékeny lelkűek sem bírják sokáig és megteszik.
ismerős a szitu, a főnökök stílusáról szólt a szakdogám is, éccsanyám főnöke is egy rohadék, kisebbségi komplexusos kretén! 12 év alatt 9 mondott fel nála :!: :!: :!: (most lesz 1 éve, h ott dolgozik, de már tiszta idegbeteg, ha tudná, h talál munkát AZONNAL FELMONDANA, plusz sztem én még mást is tennék azzal a féreggel, gyökérrel!)
ilyenkor nagyon nehéz nem merényletre gondolni... :x :x :x
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.10.01. 15:28:10

Nah,pár sulis sztorival én is nosztalgiázok egy kicsit :)

Legelőször is a gyökér tanárok témában.Középsuliban lett egy olyan tantárgyam,h szakrajz,mivel ez műszaki suli volt.Első órán,bejön a tanár,egy szó nélkül felrajzol a táblára egy hatalmas G betűt és kérdi tudjuk e mi ez.Majd vigyorogva mondja,ezek maguk, Gépész,ép ész nélkül :D Nah,gondoltam egy jópofáskodó tanár,jó lesz ez.Második mondata az volt,h Szilágyi úr (ez lennék én,az Úr :lol: ) álljon föl.Néztem,mint a mihe,h mit akar ez tőlem.Közölte,h felesleges lesz erőlködnöm az óráin,mert meg fog buktatni és h üdvözli a jó édes apukámat.Kérdezni akartam,h wattafakk,de lekussoltatott és üljek le. Otthon utánakérdeztem és a faterom mondta,h tanította anno őt is és nem voltak túl jóban.Ez meg egy másik generáción is bosszút akart állni s részben sikerült is.Én próbálkoztam,mint a kiskutya az ugatással,de akármilyen rajzot adtam le, repült a karó vmi okból.Volt,h egy kitűnő tanulóval csináltattam meg az adott rajzot.Amikor kiosztotta,hozzá volt csatolva egy másik lap és szép piros írásban indokolta az egyest: a fénymásoló nem mutatja ki rendesen a vékony vonalakat :shock: Kérdeztem tőle,h ki az az elvetemült,aki az én iskolai szakrajzom fénymásolata alapján fog megcsinálni bármilyen gépalkatrészt,de kiröhögött és egy 8 centis egyest bemellékelt az előző mellé a pofázásért.Eltelt az év,nekem volt kábé egy világcsúcsnyi egyesem,mert ha leadtam akkor egyet adott,ha nem,akkor kettőt,ez volt a sorminta.Mehettem én fűhöz-fához,senki nem tett egy kézmozdítást sem.Meg is vágtak,irány a pótvizsga.Leadtam a rajzokat,az esélytelenek nyugalmával.Eredményhirdetés,a diri mondja a neveket és h mi lett,elér hozzám.Mondja,h a rajzaim a tantestület döntése alapján megfeletek,mehetek másodikba.JESSSZZZZ! 8) A tanárbáccccsi odajött hozzám a végén és mondta,h ő megvágott volna ám,uh köszönhetem a tantestületnek.És h viszlát jövőre... :? Mákom volt,mert a nyári szünet végén leváltották a diriéket (vmi sikkasztás miatt :P ) és pont az én szeretett tancsim lett a góré és már nem adott órákat,uh kikerült az órarendemből.

Viszont kapcsolatban maradtunk a későbbiekben is,mert visszajáró vendég volt az osztályunkba.
Történt egy eset,h tanulmányi kirándulásként mentünk egy kiállításra,egész nap nem voltunk a suliban.Másnap reggel jön be lila fejjel és elkezd üvöltözni,h most rászexuáltunk a rongálásért és ránk fogja húzni a balhét.Ugyanis vkik leszerelték a csapokat a tesiöltözőben és azok jelentették,aki a 7. órára mentek és mivel nekünk lett volna 6.ban,ezért tuti mi voltunk.Mondtuk,h a suli közelében nem voltunk egész nap,de nem érdekelte.Az ofőnk hosszas közbenjárására vette le rólunk a célkeresztet.

Másik szitu. 0. óra volt egy kihelyezett teremben (a szomszédos koleszban).Megyünk be a padtársammal,sehol senki,gyanús csend,a terem ajtaja csukva és nem is tudjuk kinyitni.Azt hittük a többiek nyomják és szórakoznak velünk,ezért nekifeszültünk és gondoltuk bemegyünk erővel.Sikerült is,a zár bánta,mivel tényleg zárva volt az ajtó :) Gyorsan léceltünk is le,irány a suli.Ott lézengett két osztálytársunk,akik mondták,h elmaradt a 0. óra,cs mi azért nem tudtuk,mert előző nap ellógtuk azt az órát,amikor mondták :P 3. óra közben jön be a koleszvezető és a diribácsi,megint a fenyegetés,h ez meg az történt,a következő szünetig van ideje jelentkezni az elkövetőnek,mert hívják a rendőröket.Naná,h nem jelentkeztünk,kíváncsi volt az egész osztály a folytatásra :D Jöttek is vissza a kövi órában,h jönnek a rendőrök és láblenyomatot fognak venni az ajtóról és nagyon ráfázik aki csinálta. A poén ugye az,h vállal nyomtuk be az ajtót :lol: Újabb óra,újabb vizit.Az osztálynak ki kell fizetni a zárcserét,mivel biztos mi voltunk.Persze mi mondtuk,h nem és h óránk sem volt,mit kerestünk volna ott :P Nem érdekel,az osztály fogja kifizetni a 300 forintot,amibe a javítás került,tehát fejenként 20 ft-ot fognak beszedni.Mi megtagadtuk persze,főleg h az egyik rendőrcsaládból származó srác elkezdte nyomni,h a btk "xy" paragrafusának "z" bekezdése alapján kollektív felelősségre vonás nem lehetséges,így nem kötelezhetnek erre minket.Bizonyítsák be,h ki volt és fizettessék ki vele...Vége is lett a sztorinak ezzel 8)

Am az osztályom híresen hírhedt volt a suliban akkoriban,mindenki tudta h kik vagyunk :D Döntögettük a sulirekordokat egyesek,bukások,igazolatlan és igazolt hiányzások számában,valamint a megrovásokat illetően. Jajj,de jó kis csapat volt az... :mrgreen:

Volt h kirúgattunk egy tanárt,a magyartanáromat 3.ban.Vmi tikkje volt,mert csukóból záporoztatta az egyeseket az egész osztálynak,de ezúttal az eminensek sem voltak kivételek.Felelés,dolgozat rendszeresen,80% nak 1es,néhány pedánsnak azért bejátszott akár még egy-egy hármas is.(Ki is voltak borulva,h lerontják az átlagukat.)Egyszer késtem két percet,röpdoga az első padban.Épp vicces kedvemben voltam,uh elkértem a tanárnő tollát,mondván,h az enyém nem fog. Mondta a kérdést és meg elkezdtem egyeseket írogatni egymás után a lapra.Kérdezi is,h mit csinálok.Mondtam neki,h nem tehetek róla,de a tanárnő tolla cs egyeseket képes írni :twisted: Gigaröhögés az osztályban,én meg mehettem ki a teremből és kaptam egy szaktanárit,egy igazgatóit,egy igazolatlant és két db egyest arra az egy estre :oops: :lol: Később a volt magyartanárunkhoz fordultunk,aki átment másik suliba és megmuatttuk a dogáinkat és az osztályzatokat.Fel volt háborodva és bement az igazgatónkhoz,lett is balhé belőle,a végén elküldték a némbert.Bezzeg,amikor mi mondtuk a mi szeretett igazgatónknak,no komment... :evil: A lényeg,h nagy diadalt arattunk és mivel törölték a jegyeinket,az első félévben egy jegyet kaptunkcsak.Az új tanár egy röpdoga formájában gyorsan le kellett teszteljen minket,h egyáltalán lehessen értékelni az osztályt.És akkor már igazságosabb eredmények születtek,én is kábé 25 db egyes után mégis 4-es lettem félévkor :lol:

Húú,még sokminden lenne,de így is gigahosszú lett...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.10.01. 13:19:52

ja igen, csak ez is olyan szitu, hogy ha most leérettségizek (esetleg még elmegyek 1-2 gyorstalpaló intenzív valamire) és találok valami (akár csak minimálbéres, de nem csicska) munkát, akkor jelen esetben többet segítenék avval itthon, mint hogy ha elmennék fősulira,egyetemre (nyilván térítésesre, mert olyanra, ami érdekel, úgy sem tudnék bejutni államilag támogatotton, ahhoz elég erős tanulmányok kellettek volna) és akkor elég sokba kerülnék, és az is gondolom minimum 3 év..

az meg már megint az érme másik oldala, ha elmennék szegedre vagy pestre továbbtanulni, mennyire buliznám szét az agyam (mert könnyen sodródom sajnos az árral, ha ilyenről van szó) és ez mennyire menne az egész rovására. :roll:

és ha albérletbe megyek (akár valakivel együtt, de az is necces, mert olyan társat kell taláni, akivel normálisan együtt lehet élni.) akkor mondjuk a rám eső rezsi és bérleti díj az szerintem 40 felett jönne ki, akkor még a térítése a sulinak (azt nem tudom mennyi, gondolom az is van havi 30-40) és akkor még nem ettem semmit, nem neteztem, nem utazgattam haza hétvégente,stb... :?
Válasz küldése