Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
ada33
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.09.27. 20:41:20

2011.09.27. 20:45:19

Kedves Fórumozók!
EGy olyan kérdésem volna, hogy elő szokott-e fordulni egy hétvégi bajnoki mérkőzés esetében, hogy péntek estére rakták a meccset, és nem szombatra/vasárnapra.

köszi a választ!
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2011.09.27. 14:14:53

Lilu írta:
Helló,

Felső részen ültünk, talán 357-es szektor - így fejből meg nem mondom, valahol a hosszú oldalon, felező vonal tájékán. De mindent szuperül láttunk. Amúgy abban a szektorban elég sok magyar volt, szinte csak magyar hangokat hallottunk a meccs közben ;), igaz a hazai bajnokságról beszélgettek... Ezt mondjuk már akkor se értettem :D!

A legközelebbi út előtt biztos bejelentkezek majd ide, hogy kik jönnek. Mi amúgy egy 9 fős magyar társasággal voltunk. Mondhatom megérte, bármikor indulnék azonnal! Gondolom ezzel vagyunk így egy páran...

A Milan meccset mi is szívesen megnéztük volna, az egyik srác épp Milan drukker, bár a végkimenetel szempontjából én annyira nem bánom, hogy inkább tv-n néztem.

Ti merre ültetek? Hogy szerveztétek az utazást?

Üdv,
Lilu
Aham értem :) mi a Milan ellen a més quE un club "feliratban" :) az E betüben ültünk, de óriási volt ,nagyon jól rá lehetett látni a pályára és egyátalán nem volt messze. Az Osasuna ellen a tetős oldalon szögletzászló,2. karéj legeleje ,az is remek volt ! :D
Szüleimmel voltunk csak kinn 3an, én szerveztem meg.
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
G76G
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.09.27. 13:42:35
Tartózkodási hely: Győr

2011.09.27. 13:52:05

Tegnap érkeztünk haza a Barcelona-Atl.Madrid mérkőzésről.
Szabella Sándor és kedves családjánál volt a szállásunk.
Minden tökéletes volt a szervezéstől az utolsó napig!Barcelona csodálatos!
A mérkőzés fantasztikus volt,egy kicsit "enyhén" eláztunk de a győzelem kárpótolt mindent és az az érzés megfizethetetlen amit átéltünk a Camp Nou-ban!
A környék is csodaszép ahova a házigazda is elkísért bennünket!
Köszönjük Sándor!!! :D
G76G
KamTam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.06.25. 11:28:46
Kapcsolat:

2011.09.27. 09:33:08

Lilu írta:
KamTam írta:
Lilu írta: Szia,
Annál a magyar családnál nem volt hely, akihez szerettünk volna menni. A meccsre valószínűleg lehetett volna kapni jegyet, csak mi nyaralással kötöttük egybe, és nekünk szállás és egyéb miatt így volt kényelmes.

Üdv,
L.

Ja értem, bocs, akkor az első leveled értettem kicsit félre
Avatar
Lilu
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010.09.30. 18:49:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.09.27. 09:27:01

KamTam írta:
Lilu írta:
pety27 írta:
Sziasztok!

nem volt hely az atletico ellen? hát a tv alapján tök sok szabad hely volt... eddig mindenki azt mondta a valencia ellen nem vegyük meg előre, mert lesz ott is egy csomó jegy (febr. megyünk), most akkor ki mit javasol, vegyünk előre jegyet, ne vegyünk jegyet?
Szia,
Annál a magyar családnál nem volt hely, akihez szerettünk volna menni. A meccsre valószínűleg lehetett volna kapni jegyet, csak mi nyaralással kötöttük egybe, és nekünk szállás és egyéb miatt így volt kényelmes.

Üdv,
L.
KamTam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.06.25. 11:28:46
Kapcsolat:

2011.09.27. 09:16:51

Lilu írta:
pety27 írta:
Lilu írta:Sziasztok!

Tegnap értünk haza a meccsnézéssel összekötött spanyolországi nyaralásból.
A múlt hétvégi Osasuna mérkőzést láttuk élőben, és hát alapból élvezetes volt, de a sok gól, és a stadion hangulata feledhetetlen. Magyar családnál, Szabelláéknál szálltunk meg Costa Braván, talán ismeritek is őket. Kompletten vettük a szállást, repülést és a meccsjegyet. Rettentő készségesek voltak, nemcsak a program szervezésben, hanem minden felmerülő problémában segítettek. Bejártuk az egész régiót, persze még így is maradt látnivaló a következő utazásra. Így végül hét napot voltunk kint, ajánlom mindenkinek. Az izgalmasabb mérkőzésre nem árt időben jelentkezni, mert eredetileg mi is az Atletico Madrid meccsre szerettünk volna menni, de arra már nem volt hely. Tavasszal szeretnénk újra menni! Képeket, további infókat szívesen adok! Üdv.
Szia!
mi 09.13tól 20ig voltunk kinn a szüleimmel a Milan és az Osasuna elleni meccsen! Hol ültetek az Osasuna ellen ?:D Jó lett volna magyarokkal együtt szurkolni... :D
Helló,

Felső részen ültünk, talán 357-es szektor - így fejből meg nem mondom, valahol a hosszú oldalon, felező vonal tájékán. De mindent szuperül láttunk. Amúgy abban a szektorban elég sok magyar volt, szinte csak magyar hangokat hallottunk a meccs közben ;), igaz a hazai bajnokságról beszélgettek... Ezt mondjuk már akkor se értettem :D!

A legközelebbi út előtt biztos bejelentkezek majd ide, hogy kik jönnek. Mi amúgy egy 9 fős magyar társasággal voltunk. Mondhatom megérte, bármikor indulnék azonnal! Gondolom ezzel vagyunk így egy páran...

A Milan meccset mi is szívesen megnéztük volna, az egyik srác épp Milan drukker, bár a végkimenetel szempontjából én annyira nem bánom, hogy inkább tv-n néztem.

Ti merre ültetek? Hogy szerveztétek az utazást?

Üdv,
Lilu



Sziasztok!

nem volt hely az atletico ellen? hát a tv alapján tök sok szabad hely volt... eddig mindenki azt mondta a valencia ellen nem vegyük meg előre, mert lesz ott is egy csomó jegy (febr. megyünk), most akkor ki mit javasol, vegyünk előre jegyet, ne vegyünk jegyet?
Avatar
Lilu
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010.09.30. 18:49:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.09.27. 08:43:18

pety27 írta:
Lilu írta:Sziasztok!

Tegnap értünk haza a meccsnézéssel összekötött spanyolországi nyaralásból.
A múlt hétvégi Osasuna mérkőzést láttuk élőben, és hát alapból élvezetes volt, de a sok gól, és a stadion hangulata feledhetetlen. Magyar családnál, Szabelláéknál szálltunk meg Costa Braván, talán ismeritek is őket. Kompletten vettük a szállást, repülést és a meccsjegyet. Rettentő készségesek voltak, nemcsak a program szervezésben, hanem minden felmerülő problémában segítettek. Bejártuk az egész régiót, persze még így is maradt látnivaló a következő utazásra. Így végül hét napot voltunk kint, ajánlom mindenkinek. Az izgalmasabb mérkőzésre nem árt időben jelentkezni, mert eredetileg mi is az Atletico Madrid meccsre szerettünk volna menni, de arra már nem volt hely. Tavasszal szeretnénk újra menni! Képeket, további infókat szívesen adok! Üdv.
Szia!
mi 09.13tól 20ig voltunk kinn a szüleimmel a Milan és az Osasuna elleni meccsen! Hol ültetek az Osasuna ellen ?:D Jó lett volna magyarokkal együtt szurkolni... :D
Helló,

Felső részen ültünk, talán 357-es szektor - így fejből meg nem mondom, valahol a hosszú oldalon, felező vonal tájékán. De mindent szuperül láttunk. Amúgy abban a szektorban elég sok magyar volt, szinte csak magyar hangokat hallottunk a meccs közben ;), igaz a hazai bajnokságról beszélgettek... Ezt mondjuk már akkor se értettem :D!

A legközelebbi út előtt biztos bejelentkezek majd ide, hogy kik jönnek. Mi amúgy egy 9 fős magyar társasággal voltunk. Mondhatom megérte, bármikor indulnék azonnal! Gondolom ezzel vagyunk így egy páran...

A Milan meccset mi is szívesen megnéztük volna, az egyik srác épp Milan drukker, bár a végkimenetel szempontjából én annyira nem bánom, hogy inkább tv-n néztem.

Ti merre ültetek? Hogy szerveztétek az utazást?

Üdv,
Lilu
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.09.27. 00:09:01

sandesz írta:szisztok.
ahhoz hogy rendeljek jegyet a servicaixa.com-ról ahhoz valahol club tagnak kell lenni, mert nekem valamiért nem engedi hogy rendeljek. :S
csak dombornyomott kártya kell hozzá
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
sandesz
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.09.19. 18:45:28
Kapcsolat:

2011.09.26. 19:38:56

szisztok.
ahhoz hogy rendeljek jegyet a servicaixa.com-ról ahhoz valahol club tagnak kell lenni, mert nekem valamiért nem engedi hogy rendeljek. :S
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2011.09.26. 19:35:02

dioric írta: ja de ugye lányok is jöhetnek? :D
:lol: Sztem ezzel lenne senkinek sem lesz problémája. :D

Jövő hónapban beindítjuk Ivánnal a www.barcelonaszallas.info oldalt, itt tudtok majd olcsó és megbízható szállást szerezni. Sok hasznos infó is lesz majd az oldalon az utazással és Barcelonával kapcsolatban. :wink:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.09.26. 19:31:28

shutterisland írta:srácok, lehetésges az, hogy verbuválódik egy jópár fős társaság valami egyszerűbb (kiscsapat elleni..) hazai meccsre ?
sajnos nincs kasszám ahhoz, hogy egyedül nekivágjak, meg egyáltalán semmit nem tudok az egészről, hogy működik..

csak annyit tudok, hogy minden vágyam egyszer eljutni a szentélybe, csak sajnos anyagi kereteim elég korlátozottak hozzá.

igazából engem nem érdekel, ha nem a legjobb helyről látom a meccset, az sem érdekel, ha a mikrobusz tetején kell utazni, csak olcsón kijöjjön, és beteljesedhessen az álmom.
egyelőre nekem még az a kevés pénz sincs meg rá, talán nyáron már lesz, de ha egy tanácsot elfogadsz, a baráti nyaralások kapcsán megtanultam, hogy az ilyen felvetések a "tök jó ötlet" fázisban elhalnak, amennyiben nem történik konkrét szervezés: pl. valaki szerez egy kisbuszt, amivel ki lehet menni

szvsz, amíg nem jön valaki úgy, hogy "ki lenne az a 8 ember, aki kijönne velem x.x. és y.y. között Barcelonába", addig nem sok minden lesz a dologból
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2011.09.26. 19:07:17

Lilu írta:Sziasztok!

Tegnap értünk haza a meccsnézéssel összekötött spanyolországi nyaralásból.
A múlt hétvégi Osasuna mérkőzést láttuk élőben, és hát alapból élvezetes volt, de a sok gól, és a stadion hangulata feledhetetlen. Magyar családnál, Szabelláéknál szálltunk meg Costa Braván, talán ismeritek is őket. Kompletten vettük a szállást, repülést és a meccsjegyet. Rettentő készségesek voltak, nemcsak a program szervezésben, hanem minden felmerülő problémában segítettek. Bejártuk az egész régiót, persze még így is maradt látnivaló a következő utazásra. Így végül hét napot voltunk kint, ajánlom mindenkinek. Az izgalmasabb mérkőzésre nem árt időben jelentkezni, mert eredetileg mi is az Atletico Madrid meccsre szerettünk volna menni, de arra már nem volt hely. Tavasszal szeretnénk újra menni! Képeket, további infókat szívesen adok! Üdv.
Szia!
mi 09.13tól 20ig voltunk kinn a szüleimmel a Milan és az Osasuna elleni meccsen! Hol ültetek az Osasuna ellen ?:D Jó lett volna magyarokkal együtt szurkolni... :D
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
Avatar
dioric
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.30. 20:24:17
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2011.09.26. 18:49:26

mate3553 írta:
tri_campeones írta:
shutterisland írta:srácok, lehetésges az, hogy verbuválódik egy jópár fős társaság valami egyszerűbb (kiscsapat elleni..) hazai meccsre ?
sajnos nincs kasszám ahhoz, hogy egyedül nekivágjak, meg egyáltalán semmit nem tudok az egészről, hogy működik..

csak annyit tudok, hogy minden vágyam egyszer eljutni a szentélybe, csak sajnos anyagi kereteim elég korlátozottak hozzá.

igazából engem nem érdekel, ha nem a legjobb helyről látom a meccset, az sem érdekel, ha a mikrobusz tetején kell utazni, csak olcsón kijöjjön, és beteljesedhessen az álmom.
nem rossz ötlet támogatom!
Én is támogatom a dolgot :) Anyagilag és nyelvi korlátok miatt nem lenne rossz egy kisebb szurkolói csapattal kimenni. :)
szerintem is remek ötlet! lenne lehetőségem, hogy elutazzak Barcelonába meccsre, de csak egyedül (18.szülinapra kapnám). spanyolul is tudok úgy közepes szinten, de mivel soha nem voltam még, a szervezéshez nem értek igazán. ja de ugye lányok is jöhetnek? :D
ser del Barça es el millor que hi ha
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.09.25. 22:11:51

klakk írta:Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy a 131-es szektor fenti utolsó 5 sora mennyire jó, avagy rossz hely? Mi a realitása annak, hogy itt, avagy egy jóval feljebbi szektorban láthassuk azt, hogy éppen ki az, akinél a labda van?
köszönöm a választ előre is.
a 2es szektor a legjobb szerintem kilátás szempontjából, és csak 3 EUR-val drágább
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
klakk
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.07.21. 23:10:34

2011.09.24. 22:39:00

Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy a 131-es szektor fenti utolsó 5 sora mennyire jó, avagy rossz hely? Mi a realitása annak, hogy itt, avagy egy jóval feljebbi szektorban láthassuk azt, hogy éppen ki az, akinél a labda van?
köszönöm a választ előre is.
Avatar
Lilu
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010.09.30. 18:49:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.09.23. 20:40:17

Sziasztok!

Tegnap értünk haza a meccsnézéssel összekötött spanyolországi nyaralásból.
A múlt hétvégi Osasuna mérkőzést láttuk élőben, és hát alapból élvezetes volt, de a sok gól, és a stadion hangulata feledhetetlen. Magyar családnál, Szabelláéknál szálltunk meg Costa Braván, talán ismeritek is őket. Kompletten vettük a szállást, repülést és a meccsjegyet. Rettentő készségesek voltak, nemcsak a program szervezésben, hanem minden felmerülő problémában segítettek. Bejártuk az egész régiót, persze még így is maradt látnivaló a következő utazásra. Így végül hét napot voltunk kint, ajánlom mindenkinek. Az izgalmasabb mérkőzésre nem árt időben jelentkezni, mert eredetileg mi is az Atletico Madrid meccsre szerettünk volna menni, de arra már nem volt hely. Tavasszal szeretnénk újra menni! Képeket, további infókat szívesen adok! Üdv.
Szabella
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009.04.06. 22:08:19
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.09.21. 21:59:20

Sziasztok,

ritkán írok ide , de most többekben felmerült valamilyen csoportos meccslátogatás -többen írtatok is nekem - ezért akit érdekel nézzen be a szabella.hu -ra...egészen komoly ajánlat van fenn a Barca 2 októberi meccsére...
Barcelona mellett élő magyar család fociutakat ,nyaralásokat szervez Spanyolországba.BÉRLETES RÉVÉN ÁLLANDÓ MECCSBELÉPŐK.Részletek: szabella67@gmail.com vagy Skype: szabellaek ill+34972875773 vagy +34693430301 illetve a szabella.hu weboldal
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.09.14. 15:29:50

Barcaforever írta:De nagy. :lol:

Igen elég érdekes belegondolni, h egy "rossz" Loki-Vidin minden egyes zsebet megnéznek megmotoznak, Barcelonába meg mész amerre látsz.
Loki-meccseken szocializálódtam...
:D
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
tothtomi
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.09.13. 13:34:29

2011.09.14. 14:36:16

Majd elfelejtettem, az onlineticketexpress.com-on még csak véletlenül se vegyen senki jegyet, mert két éve egy Barca -Real meccsre vettem a családnak és a jegy a szllodába nem érkezett meg, kis híján agyvérzést kaptam, mert ezért vittem ki a családot + a pénzt éppen fél év múlva küldték vissza nagy fenyegetőzések után.
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.09.14. 13:32:19

tothtomi írta:Köszi szépen a választ.
Már csak azt nem tudom, hogy pontosan hol érdemes a meccsek előtt személyesen Barcelónában jegyet venni. A stadionon kívül, a belvárosban is lehet, nem tudjátok?
szubjektív: tavaly a villareal ellen a las ramblason láttam jegyárusítót

objektív:hivatalos jegyárusító helyek
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
tothtomi
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.09.13. 13:34:29

2011.09.13. 14:53:06

Köszi szépen a választ.
Már csak azt nem tudom, hogy pontosan hol érdemes a meccsek előtt személyesen Barcelónában jegyet venni. A stadionon kívül, a belvárosban is lehet, nem tudjátok?
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.09.13. 14:27:21

tothtomi írta:Sziasztok, nem tudjátok, hogy 5 éves gyerkőcnek is kell külön jegy, ha az ölembe ül?

"We remind you that children aged up to 7 years can enter the stadium free of charge as long as they are accompanied by an adult."

Tavaly kettő 10 év körüli fiút láttam ülni egy apa ölében. Persze szélen volt jegyük, leültek a betonra.
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
tothtomi
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.09.13. 13:34:29

2011.09.13. 13:51:15

Sziasztok, nem tudjátok, hogy 5 éves gyerkőcnek is kell külön jegy, ha az ölembe ül?
Feketesz
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2008.12.01. 12:14:36

2011.09.13. 09:33:44

sd10 írta:Sziasztok!

Írtátok többen, hogy a Real elleni meccset kivéve mindig lehet a meccs napján is jegyet venni az adott mérkőzésre. Korábban többször is voltam bajnoki meccsen és ez így is volt, viszont most a BARCELONA - FC BATE elleni decemberi BL meccsre szeretnék kimenni. Sajnos Magyarországon kb dupla áron lehet erre a meccsre jegyet venni, szerintetek a heyszínen van-e lehetőség megvenni ezt a jegyet, vagy valamilyen más megoldási javaslata van-e valakinek?

Köszönöm előre is a segítségeteket!
A meccs előtti napokban kb még 10-20 ezer jegy lesz eladó és akciózzák majd szépen. 2009-ben a Barca - Lyon Bl nyolcaddöntőre volt jegy a meccs napján(személyes tapasztalat). Szóval a Bate ellen nemhogy jegy,de még telt ház se lesz a meccsen, pláne ha addigra már régen első helyen továbbjut a Barca.

Értse meg mindenki tényleg, hogy egy Barca - Real, Barca otthoni Bl elődöntő kivételével mindig fogtok tudni jegyet venni a helyszínen!! Lentebb írta valaki, hogy nincs egymás mellett jegy az értékesítő oldalakon, az azért van, mert az összes bérletesnek a helye be van foglalva. De ha ők éppen nem érnek rá az adott meccsre kimenni, akkor visszamondhatják a helyüket és vissza kapják a pénzük egy részét vagy egészét, ezt nem tudom pontosan. A lényeg, hogy ez miatt van a meccs előtti napokban sokkal több jegy, mint a mérkőzés előtti hónapokban.
sd10
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.01.02. 12:08:50
Tartózkodási hely: Budapest

2011.09.13. 07:49:18

Sziasztok!

Írtátok többen, hogy a Real elleni meccset kivéve mindig lehet a meccs napján is jegyet venni az adott mérkőzésre. Korábban többször is voltam bajnoki meccsen és ez így is volt, viszont most a BARCELONA - FC BATE elleni decemberi BL meccsre szeretnék kimenni. Sajnos Magyarországon kb dupla áron lehet erre a meccsre jegyet venni, szerintetek a heyszínen van-e lehetőség megvenni ezt a jegyet, vagy valamilyen más megoldási javaslata van-e valakinek?

Köszönöm előre is a segítségeteket!
Válasz küldése