Segítség kéne

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.09.19. 18:32:03

faithnomore írta:barátnőm öccsének most lesz a születésnapja és gondoltam veszek neki valamit

van valami ötletetek mit lehet venni egy 10 éves srácnak? nem gondolkodok olyan nagy összegben, hátha van valami ötletetek

köszi előre is (:
ömlesztett lego. 1500ft/kg
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2011.09.19. 18:30:06

barátnőm öccsének most lesz a születésnapja és gondoltam veszek neki valamit

van valami ötletetek mit lehet venni egy 10 éves srácnak? nem gondolkodok olyan nagy összegben, hátha van valami ötletetek

köszi előre is (:
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.09.19. 18:25:13

szajko írta:
daffy írta:milyen típusú játék jó rá?
jó kérdés :lol:

szerk: .apk-s kiterjesztés jó rá,ahogy Tivornya is írta
próba
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2011.09.19. 18:22:48

Az Astro-t csak a Marketből tudod rátenni, azonnal installálva. De ezután már tudsz máshonnan, ingyen is progikat felpakolni :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2011.09.19. 18:18:27

Tivornya írta:Astro File Manager
Ha ez fenn van a telódon, akkor a gépen keresztül rá tudod tölteni a játékot (asszem .apk kiterjesztés) és a progi segítségével pikk-pakk megvan
és ezt a progit csak simán felmásolom a telóra?


daffy írta:milyen típusú játék jó rá?
jó kérdés :lol:

szerk: .apk-s kiterjesztés jó rá,ahogy Tivornya is írta
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2011.09.19. 17:40:13

szajko írta:Xperia X8-ra,hogy tudok játékot rakni? Valaki segítségen pls! az android miatt nem igazán értek hozzá,mert azzal kell csinálni valamit,de nem tudom mit :D

előre is köszi!
Astro File Manager
Ha ez fenn van a telódon, akkor a gépen keresztül rá tudod tölteni a játékot (asszem .apk kiterjesztés) és a progi segítségével pikk-pakk megvan :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.09.19. 17:31:16

szajko írta:Xperia X8-ra,hogy tudok játékot rakni? Valaki segítségen pls! az android miatt nem igazán értek hozzá,mert azzal kell csinálni valamit,de nem tudom mit :D

előre is köszi!
milyen típusú játék jó rá?
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2011.09.19. 17:06:30

Xperia X8-ra,hogy tudok játékot rakni? Valaki segítségen pls! az android miatt nem igazán értek hozzá,mert azzal kell csinálni valamit,de nem tudom mit :D

előre is köszi!
oregem21
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2005.01.21. 22:06:53

2011.09.18. 23:10:52

sziasztok!!
azt szeretnem megtudni h romaniaban a vonatjegyeket meglehet venni indulas elott kb (19 ora) BANKKARTYAVAL?? nemsokara utazom haza es kenytelen vagyok romanian keresztulmenni......aki tud valami infot , pls irjon fontos lenne!!!
koszi!!
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.09.18. 19:57:43

sjd írta:
Eazzy írta:ne káromkodj ha jogosan előre megy a lámpánál, és emiatt ne húzd rá a kormányt.
Ilyet szoktak csinálni az autósok?

(ha jól tudom egyébként az új kresz szerint előremehet lámpánál)

egyébként a T betű hasznos dolog, lehet h nem előzékenyebbek, de jó pár dudálást és anyázást meg tudsz úszni vele
Jól tudod előre mehetnek a motorosok, ettől még az autósok nagy része valamiért pikkel rájuk ezért.

A T betűs dolog miatt többen szoktak tapasztalatom szerint anyázni, hogy már megint itt egy balfallosz.

Bob: ha az autósok hagynának kicsit helyet, akkor nem lenne ilyesmi.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.09.18. 19:23:35

TT írta: :-s ja, hogy már sétálni se sétáljak? kérjek tőled engedélyt vagy mi? :D
"hozzá hasonló egyedek" ...na pff, én az itteni embereket megtisztelem azzal, hogy emberszámba veszem őket, te pedig idehánysz egy ilyet förtelmet. =D>
Ezt kicsit gúnyolódva írta, de nem hiszem, hogy komolyan gondolta!Én vezetek is meg gyalogos is vagyok (attól függ mennyi a benzin :? :lol: ), s sajnos ahogy az autósok nem engedik el a gyalogosokat, vica versa vannak idegbeteg emberek akik berohannak az út közepére!Motorosok is más tészta, mert valóban előremehet pirosnál, de úgy teszi, hogy majdnem letöri a tükröket :?

bocsi az offért
Kép
Kép
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.09.18. 19:21:59

TT írta: :-s ja, hogy már sétálni se sétáljak? kérjek tőled engedélyt vagy mi? :D
"hozzá hasonló egyedek" ...na pff, én az itteni embereket megtisztelem azzal, hogy emberszámba veszem őket, te pedig idehánysz egy ilyet förtelmet. =D>
azért az iróniát érezhetted volna benne :wink:
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2011.09.18. 19:19:05

A hozzá hasonló egyedek próbálnak majd meg a zebrától 50m-re átkelni az úton, legyen az akár 2x2 sávos gyorsforgalmi. Ez a gyalogos néven ismert veszélyeztetett faj általában figyelmen kívül hagyja a táplálékláncban elfoglalt helyét és rendre megpróbálja majd az utadat keresztezni :twisted:

Náluk rosszabbak már csak a bringások vannak, akik sokszor a 2m-re lévő a bicikliúttal párhuzamosan képesek az úton menni, lehetőleg a sávod közepén, több biciklis esetében egymás mellett (és ha szerencséd van, akkor nem részegek).

(és akkor még nem is volt szó a kalapos/öreg/női vezetőkről...)
:-s ja, hogy már sétálni se sétáljak? kérjek tőled engedélyt vagy mi? :D
"hozzá hasonló egyedek" ...na pff, én az itteni embereket megtisztelem azzal, hogy emberszámba veszem őket, te pedig idehánysz egy ilyet förtelmet. =D>
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.09.18. 19:13:33

Eazzy írta:ne káromkodj ha jogosan előre megy a lámpánál, és emiatt ne húzd rá a kormányt.
Ilyet szoktak csinálni az autósok?

(ha jól tudom egyébként az új kresz szerint előremehet lámpánál)

egyébként a T betű hasznos dolog, lehet h nem előzékenyebbek, de jó pár dudálást és anyázást meg tudsz úszni vele
mate3553
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008.06.26. 11:23:04

2011.09.18. 19:01:05

bence-barca írta:Srácok egy olyan problémám lenne, hogy a klaviatúrám több gomb megnyomása után nem érzékeli a következő gombot. Ez általában játékoknál szokott gondot jelenteni. Régebben volt benn egy másik billentyűzet annál jó volt, tehát nem a gép hibája valsz. Hol tudnám ezt beállítani? Ha van egyáltalán ilyen beállítási lehetőség.
Valószínűleg billentyűszűrés. Az szokott gondot okozni. Vezérlőpultban ki tudod kapcsolni.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.09.18. 18:54:13

Victor_Valdes írta:Akik most szerezték meg a jogosítványt, vagy benne vannak ebbe!

Körülbelül mennyibe került?

Meg úgy..tapasztalatokat várnék. :D
Már mindent leírtak, de azt még nem, hogy ha végeztél, akkor a kocsidra ne tegyél T betűs jelzést, mert a legtöbben csak azért sem fognak előzékenyek lenni veled :wink:
Ismerősöm anyukájának az van a kocsiján...nem jó :D
sjd írta:
TT írta:nekem meg van két szép lábam, és remélem lesz is sokáig. :) :D
Victor_Valdes írta:Meg úgy..tapasztalatokat várnék. :D
A hozzá hasonló egyedek próbálnak majd meg a zebrától 50m-re átkelni az úton, legyen az akár 2x2 sávos gyorsforgalmi. Ez a gyalogos néven ismert veszélyeztetett faj általában figyelmen kívül hagyja a táplálékláncban elfoglalt helyét és rendre megpróbálja majd az utadat keresztezni :twisted:

Náluk rosszabbak már csak a bringások vannak, akik sokszor a 2m-re lévő a bicikliúttal párhuzamosan képesek az úton menni, lehetőleg a sávod közepén, több biciklis esetében egymás mellett (és ha szerencséd van, akkor nem részegek).

(és akkor még nem is volt szó a kalapos/öreg/női vezetőkről...)
Ennél meg megemlíteném azt, hogy ha viszont kocsival vagy, akkor figyelj arra, hogy elég helyet hagyj a motorosoknak, ne káromkodj ha jogosan előre megy a lámpánál, és emiatt ne húzd rá a kormányt.

Pár dolog amit a vezetésről nekem az oktatáson nem mondott el senki az ég világon, de hasznos, és jó dolog:
- Amikor egy kereszteződés felé tartasz, (vagy egy ütközést akarsz kikerülni akár) akkor a kuplungot ne nyomd be egyből a fékkel együtt, fékezz le szépen, és persze lehet érezni, hogy mikor nyomd ki a kuplungot, hogy azért ne fulladj le. Ennek azért van értelme, mert amikor benyomod a kuplungot, akkor nem kezd el lassulni a kocsi, hanem kicsit még meg is indul jobban.
- Amikor balra kanyarodsz pl kapubejáróba megállni, akkor ha belenéztél a tükörbe, még mielőtt befordulnál, nézz újra bele, mert vannak gyökerek, akik az indexelésed ellenére úgy gondolják, hogy mégiscsak megelőzik a lelassított kocsikat, és szépen eléjük kanyarodsz. Ez meg a te érdeked.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.09.18. 18:49:05

TT írta:nekem meg van két szép lábam, és remélem lesz is sokáig. :) :D
Victor_Valdes írta:Meg úgy..tapasztalatokat várnék. :D
A hozzá hasonló egyedek próbálnak majd meg a zebrától 50m-re átkelni az úton, legyen az akár 2x2 sávos gyorsforgalmi. Ez a gyalogos néven ismert veszélyeztetett faj általában figyelmen kívül hagyja a táplálékláncban elfoglalt helyét és rendre megpróbálja majd az utadat keresztezni :twisted:

Náluk rosszabbak már csak a bringások vannak, akik sokszor a 2m-re lévő a bicikliúttal párhuzamosan képesek az úton menni, lehetőleg a sávod közepén, több biciklis esetében egymás mellett (és ha szerencséd van, akkor nem részegek).

(és akkor még nem is volt szó a kalapos/öreg/női vezetőkről...)
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.09.18. 18:39:56

Victor_Valdes írta:Akik most szerezték meg a jogosítványt, vagy benne vannak ebbe!

Körülbelül mennyibe került?

Meg úgy..tapasztalatokat várnék. :D

Én szerdán csinálom a rutin vizsgát, Kresz megvan már. Utána forgalom, meg az egészségügyit is megkell csinálnom. Kb olyan 130 körül lehet majd....nemolcsó.
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2011.09.18. 18:31:09

nekem meg van két szép lábam, és remélem lesz is sokáig. :) :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.09.18. 18:25:33

Victor_Valdes írta:Akik most szerezték meg a jogosítványt, vagy benne vannak ebbe!

Körülbelül mennyibe került?

Meg úgy..tapasztalatokat várnék. :D
kb. 140-145k, orvosi alkalmasságival,elsősegéllyel, pótórákkal stb. (nekem is vt 5 pótórám, hogy gyakorlatban maradjak forgalmi vizsgáig)

tapasztalat: 30 óra alatt nem lehet megtanulni vezetni :D
(egyébként attól is függ, hogy illegálisan mennyit vezettél, mert nagyobb gyakorlattal valószínűleg jobban fog menni)

nekem mind2szer sikerült jó fej vizsgáztatót kifogni szerencsére, rutinon azt nézték el nekem, hogy az 5 centis szűz hóban nem sikerült pontosan a vonal előtt megállni, forgalmin meg fékpróba-nem körülnézések-lefulladás ellenére engedtek át
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2011.09.18. 18:02:20

Victor_Valdes írta:Akik most szerezték meg a jogosítványt, vagy benne vannak ebbe!

Körülbelül mennyibe került?

Meg úgy..tapasztalatokat várnék. :D
nekem 1 éve van, kb összesen olyan 100-120k körül van (úgy, ha nem kell vizsgát ismételned)

van egy kresz vizsga ami elég könnyű, ahhoz van egy könyv és természetesen az autósiskolánál oktatás is, de már a nagyját tudod a mindennapokból, egy-két részletet tisztáz amit fontos tudni

kell egy egészségügyi vizsga, ahhoz is van könyv+oktatás de az is elég könnyű, olyanok kellenek mint stabil oldalfekvés, újraélesztés

vezetésnél meg van a rutin amit szintén gyakorlással könnyű megcsinálni és végül a forgalmi vizsga ami nyilván a legnehezebb
kicsit vizsgáztatófüggő is, de talán már nem annyira a pénzre mennek rá mint korábban

összefoglalva nem nehéz megszerezni a jogsit, ha már csak abba belegondolunk hogy naponta mennyi ember vezet autót és mindegyiknek -elméletileg- megvan minden vizsgája :wink:
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.09.18. 17:45:19

Akik most szerezték meg a jogosítványt, vagy benne vannak ebbe!

Körülbelül mennyibe került?

Meg úgy..tapasztalatokat várnék. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.09.18. 16:58:08

Srácok egy olyan problémám lenne, hogy a klaviatúrám több gomb megnyomása után nem érzékeli a következő gombot. Ez általában játékoknál szokott gondot jelenteni. Régebben volt benn egy másik billentyűzet annál jó volt, tehát nem a gép hibája valsz. Hol tudnám ezt beállítani? Ha van egyáltalán ilyen beállítási lehetőség.
Demonhunter
Capitá del Barça
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:20:41
Tartózkodási hely: Bp

2011.09.18. 16:19:03

köszi mindenkinek a válaszokat akkor próbálok egy ilyen hosszabb vizsgálatot beiktatni minél hamarabb :)
mate3553
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008.06.26. 11:23:04

2011.09.18. 14:13:59

Jobb gomb az exe-n. Azon belül eltérhet az oprendszertől függően.
De ncore-on olvastam utána én is és magyarosításnál jelentkezik ez a hiba csak, így nem valószínű, hogy ez a megoldás. Olvasd el a fórumot ott, ahonnan a magyarosítás van.

De ha letörlöd a magyarosítást és a játékot, felteszed újra jó lesz. Csak hát ügye akkor angol, de legalább megy.

Esetleg megpróbálhatod megkérdezni a magyarosítás készítőét:

Emailcím: rocsikzoli@gmail.com
Válasz küldése