Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.09.12. 22:33:05

albicelesteX írta:A Magyar embereket,mennyi katasztrófa,tragédia meg sz@r érte a történelem során és ki foglalkozik vele?Senki!Lassan itthon sem tudják,mert hamarabb tudják mi volt Szeptember 11.-én,mint Október 23.-án.Most is válságban van az ország,sok ember a túlélésért küzd.Ez nem akkora gond vagy baj?
Ezzel egyetértek. Valaki tudja itt a fórumon, hogy mi volt az a Rongyos Gárda? Ez ugyanis nem katasztrófa, hanem a történelmünk egyik legszebb része, de megemelem a kalapom, ha 2-3 embernél több lesz itt, aki tudja.... Ez a szégyen...
9/11: Lehet, hogy közel áll hozzád Michabee,de a CNN meg BBC felvételekkel nem tudsz vitatkozni. Ezek akkor mentek és nem hazugságok. Ilyen Bush bbeszéde ( aki rá több órával ment csak elbújni), ilyen az el nem égő megtalált útlevelek esete. Ilyen az, hogy egy épület nem dől így össze, csak, ha felrobbantják belülről ( ezt millió bombaszakértő megerősítette már), ilyen az, hogy 1300 fokot bírt az acélszerkezet és a kerozinnak a maximum égési hőmérséklete kb 800 fok, mégis elégett a szerkezet. Vagy ilyen a több órával később összedőlt másik épület ( véletlenül CIA központ volt), melyet semmilyen támadás nem ért. Vagy mondjam a Pentagon saját felvételét, a biztonsági kamerák által, ami kiszivárgott és látni rajta, hogy egy rakéta csapódik bele? Vagy mondjam azt, hogy a Pentagonon lévő roncsolódás fele akkora, amilyet egy Boeing okoz? Ez utóbbit igazán láthattuk a Tv-ben, nem kellett kiszivárognia valaminek hozzá... Az meg, hogy a világ legjobban védett katonai létesítményébe egy órával az első robbanás után be tud csapódni bármi is.... Finoman szólva furcsa... Ez csak egy csokra volt a több száz ellentmondásnak. Egyébként egy nyugállományba vonult CIA tisztnek ( aki Bin Ladenékat figyelte meg) nemrég jelent meg hivatalosan is a bár cenzurázott, de még így is nagyon tanulságos könyve, amiben világosan leírja, hogy a CIA tudott a készülő merényletről ( ezért írtam, hogy mindkét verziót nyitva hagynám, csak a hivatalost nem). Amerikát mikor érdekelték az életek? Vietnamban? Afganisztánban és Irakban 2001 és 2004 után? Vagy akár az első és második vh-ba való belépésük esete is érdekes, amikor mindkét esetről szintén, hasonló összeesküvés elméletnek ható, de erősen bizonyított elméletek láttak napvilágot... Az első ebből a szempontból talán nem is csak gyanús...
A II. vh-át pedig az oroszok és a németek kezdték a Molotov-Ribbentrop paktum titkos záradékával, nem csak a németek...
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.09.12. 22:17:13

A Magyar embereket,mennyi katasztrófa,tragédia meg sz@r érte a történelem során és ki foglalkozik vele?Senki!Lassan itthon sem tudják,mert hamarabb tudják mi volt Szeptember 11.-én,mint Október 23.-án.Most is válságban van az ország,sok ember a túlélésért küzd.Ez nem akkora gond vagy baj?
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.09.12. 22:00:55

csababarca írta:Komolyan,csak érdekel,akár pü-ben is,mert ez így eléggé légbőlkapott.
Lesd a PM-eket. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.09.12. 21:22:38

MichaaBee írta:Viszont 99%-os biztonsággal állítom, hogy itt, ezen a fórumon hozzám áll legközelebb ez a téma. ;)
Nem akarlak megsérteni,meg semmi bántó szándék nincs bennem,de áruld már el,hogy miért állítod ezt ekkora biztonsággal? Komolyan,csak érdekel,akár pü-ben is,mert ez így eléggé légbőlkapott.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.09.12. 21:16:00

Victor_Valdes írta:MichaaBee: Nem vagoyk admin, de szerintem befejezheti mindenki, ez a téma nem erre a fórumra való. Az, hogy kinek milyen rálátása van meg mire, az a magán dolgod. Azt hiszed, több van mint másnak, aztán lehet, hogy valakinek nálad is több rálátása van minderre... :oops:

Hidd el, nem mindenki csak a youtube videókból él, meg a natgeoból, hanem talán jó pár ezekkel foglalkozó könyvet, kiolvasott már életében. :)
Egyetértek, hogy be kell mostmár fejezni. Mindenki egyértelműen állást foglalt szerintem, az elég nyilvánvaló, hogy egyik fél sem fogja meggyőzni a másikat egyik témában sem, úgyhogy a továbbiakban már inkább csak személyeskedés és ugyanazon érvek felhozatala menne. Annak meg ugyebár értelme nincs...

Az meg természetes, hogy másoknak sokkal jobb rálátása van a 10 évvel ezelőtt, szeptember 11-én történtekre, ezt nem is kérdőjeleztem meg. Viszont 99%-os biztonsággal állítom, hogy itt, ezen a fórumon hozzám áll legközelebb ez a téma. ;)

A holokauszthoz szerencsére semmi közöm sincs, viszont akkoris felháborítónak tartom azt, amit néhányan le mernek írni róla, pláne ha köztudott és egyértelmű hazugságokról van szó.

Részemről vége a diszkurzusnak. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.09.12. 20:49:45

MichaaBee: Nem vagoyk admin, de szerintem befejezheti mindenki, ez a téma nem erre a fórumra való. Az, hogy kinek milyen rálátása van meg mire, az a magán dolgod. Azt hiszed, több van mint másnak, aztán lehet, hogy valakinek nálad is több rálátása van minderre... :oops:

Hidd el, nem mindenki csak a youtube videókból él, meg a natgeoból, hanem talán jó pár ezekkel foglalkozó könyvet, kiolvasott már életében. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.09.12. 20:46:19

Sanama írta:
MichaaBee írta:Najó, ez már kritikán aluli... Ide süllyedt az ország. Nem fogok itt hosszasan ecsetelni semmit, elég ha annyit írok, hogy maximálisan igazat adok Bob_Marley fórumozó társamnak. Szégyen, hogy ilyen cikkeket el lehet adni (mindkettőről ez a véleményem, főleg a másodikról) és az, hogy vannak olyan emberek, akik ezt elhiszik és ráadásul támogatják is, az meg egyenesen szánalmas. Nem fogom most kifejteni a vélemény azokról, akik az ilyet elhiszik/támogatják... :roll:
Én csak a 9/11hez szeretnék hozzászólni. Most nem azért,de te hogy jössz ahhoz,hogy szánalmasnak nevezd azt,hogy a másik mást gondol pl. erről a témáról? Úgy mondod,mintha te valamivel is többet tudnál az egészről.

Nem gondolom,hogy ezek a cikkek(csak 9/11ről beszélek) csak egy unatkozó idióta tollából erednének. Ha vennéd a fáradtságot,megnézted volna a videót amit linkeltem,és láthatnád, hogy nem óvodás gyerekek mondják ezeket a dolgokat.

Lehet kicsi durva a hangvételem, NEM akarlak megbántani,csak Te sem tudsz semmivel sem többet erről a dologról,mint én vagy akárki más innen.

És én nem azt mondom,hogy nekem van igazam,hanem azt, hogy sosem fogjuk megtudni az igazságot,és nem feltétlen tartom igaznak azt,hogy kizárólag terrortámadásról volt szó.De nem fogjuk/fogom megtudni ezt soha sem.
Egyrészt szerintem egy picivel több belátásom van a 9/11-be, mint itt a legtöbb embernek... Másrészt nekem meg az a szabad véleményformálásom, hogy szánalmas némelyik összeesküvés elmélet. Pl. az ilyenek, hogy bush egy általános iskolában tartott gyerekeknek előadást. A nagy büdös ló....-t, amint meghallotta, hogy mi történt eltakarodott Nebraskába elrejtőzni...

De ez csak egy dolog a sok minősíthetetlen hazugság mellett. Azt sem hiszem el, hogy néhány ember képes elhinni azt, hogy az amerikai államnak érdekében állt ennyi embert megfosztani az életétől azért, hogy megkezdjen egy háborút. Főleg amikor a 90-es évek elejéig visszanyúló bizonyítékok vannak arra, hogy hogyan szervezték a terroristák a merényletet. Érdemes néha natgeót is nézni, nem csak youtube videókat...

Ez volt a véleményem szept. 11-ről... A szánalmasat viszont leginkább a holokausztos cikkre értettem. Ugyan ehhez a témához nem fűznek semmilyen szálak, de szégyenletesnek vélem a Magyarországon kirívó antiszemitizmust... A 9/11-et cáfolni is merész dolognak tartom, de aki a holokausztra azt mondja, hogy nem történt meg, az... [autocenzúrázom magam, mert ha kifejteném a véleményemet, akkor többet nem fórumoznék itt]... Olyat mondani, hogy nem öltek meg senkit, csak elvitték őket munkatáborokba... Már ez egy szánalmas hazugság, de amikor erre azt mondják, hogy nincs benne semmi rossz. :o A pofám leszakad, hogy ilyen emberek között élek.

És akkor itt rövidre is zárnám a dolgot és csak tömören összefoglalnám azt, amit a Te hozzászólásodra szánok reakcióként. Nyilván szólásszabadság van és talán a 9/11 esetében egy picit messzire mentem azzal, hogy leszánalmasoztam mások véleményét. Mindenki azt gondol, amit akar, ha hülyeség, hát hülyeség. De ha valaki írott formába önt valamit, ami nyilvánvalóan nem állja meg a helyét, akkor az ellen fel fogok lépni. Talán most túl intenzív volt a reakcióm a 9/11 esetében.
A linkelt videót egyébként megnéztem és ott is felmerülnek bennem bizonyos kételyek, amiket nem kívánok kifejteni. Ha valakit érdekel, kérdezzen rá, nem titok... És akkor azt hiszem a 9/11-et témát, amire Te reagáltál, rövidre zárhatjuk. :wink:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.09.12. 20:26:50

MichaaBee írta:
Najó, ez már kritikán aluli... Ide süllyedt az ország. Nem fogok itt hosszasan ecsetelni semmit, elég ha annyit írok, hogy maximálisan igazat adok Bob_Marley fórumozó társamnak. Szégyen, hogy ilyen cikkeket el lehet adni (mindkettőről ez a véleményem, főleg a másodikról) és az, hogy vannak olyan emberek, akik ezt elhiszik és ráadásul támogatják is, az meg egyenesen szánalmas. Nem fogom most kifejteni a vélemény azokról, akik az ilyet elhiszik/támogatják... :roll:
Én csak a 9/11hez szeretnék hozzászólni. Most nem azért,de te hogy jössz ahhoz,hogy szánalmasnak nevezd azt,hogy a másik mást gondol pl. erről a témáról? Úgy mondod,mintha te valamivel is többet tudnál az egészről.

Nem gondolom,hogy ezek a cikkek(csak 9/11ről beszélek) csak egy unatkozó idióta tollából erednének. Ha vennéd a fáradtságot,megnézted volna a videót amit linkeltem,és láthatnád, hogy nem óvodás gyerekek mondják ezeket a dolgokat.

Lehet kicsi durva a hangvételem, NEM akarlak megbántani,csak Te sem tudsz semmivel sem többet erről a dologról,mint én vagy akárki más innen.

És én nem azt mondom,hogy nekem van igazam,hanem azt, hogy sosem fogjuk megtudni az igazságot,és nem feltétlen tartom igaznak azt,hogy kizárólag terrortámadásról volt szó.De nem fogjuk/fogom megtudni ezt soha sem.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.09.12. 20:09:55

soadroli írta: A másik témához meg: De mi ez a HATMILLIÓ??????????
Úristen! És elpárologtak utána, vagy mi a franc? ](*,)
Szerintem mielőtt a következő három hozzászóláson keresztül eljutunk oda,
hogy nem voltak koncentrációs táborok,sem II. Világháború,vagy ha volt is
inkább csak afféle kofalárma,és különben is a Lengyelek/Oroszok kezdték,
inkább zárjuk le ezt a témát. Mindenkinek szíve joga azt gondolni ezzel kapcsolatban amit akar,de ha kérhetem inkább tartsa meg magának. Biztos vagyok benne ,hogy vannak oldalak ahol ezeket meg lehet beszélni.
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.09.12. 20:08:40

Bob_Marley írta:
Na ehhez hozzászólnék, oké első sok az érdekesség, én azt hiszem amit látok!
De a második abszurd sőt felháborító!!!!!
A történelem legsötétebb korszakát próbáljuk mismásolni.....
Rendben valakiu elhiszi, hogy nem így történt szabad ország, csak ne hirdesse, mert ezzel nem 1-2 embert bánt meg......

"39. Mi a különbség, ha hatmillió vagy 300 000 zsidó halt meg a második világháború alatt?
5 700 000."
Ez mi, aki ezt leírta az mélyen magába nézhetne....Sztálin mondott ilyeneket, hogy statisztika.......
Az a baj Bob, hogy bár tragédia és nem emberileg kell vitatni ( mondjuk abban egyetértek, hogy tettek érte, hogy sokan ne szeressék őket,de ettől még nem lehet senkit sem meggyilkolni...), de egyesek ebből bizniszt csinálnak, már majd 70 éve folyamatosan, másrészt pedig nem hagyják a történészeket kutatni. Ugyanis bár emberileg mindegy., hogy 300 ezer vagy 6 millió ( tragédia így is úgy is), de történetileg nagyon nem. Viszont, ha valaki azt mondja, antiszemita él nélkül, hogy csak 2 millió volt ( ez egy példa), akkor megbélyegzik, kirekesztik, akár börtönbe is zárják. Ez korlátozza a szólásszabadságot, az emberi jogokat, ráadásul igaztalan is. Ez a két momentum, illetve a bántó kettős mérce zavarja csak a józan többséget. Ez szerintem teljes mértékben indokol és jogos.
Ozsi! Egy dolog biztos 9/11 kapcsán és ezt lehet csűrni-csavarni, akkor is az ( ez nem vélemény ugyanis, hanem tények). Rengeteg a "terroristák" által megvalósíthatatlan, vagy a fizika törvényei szerint lehetetlen eset, történet, illetve a CIA tudott a dologról. Tehát egy verzió zárható ki a háromból biztosan: Mégpedig a hivatalos. A másik kettő közül, az, hogy az USA tudtával történt a dolog, mert az ő javukat szolgálta ( a háború), illetve az, hogy az USA, a CIA szervezte az egészet, bármelyik igaz lehet,nagyon egyik sem jobb a másiktól.
Michabee! Az elsővel mi a bajod? Az hogy tények is vannak benne? Mert a hivatalos verzióban nem sok van...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kalap1988 2011.09.12. 20:10:08-kor.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.09.12. 20:04:08

kanty írta:
Leomessi14 írta:Egy kerdes Erdelyi(foleg szekelyfoldi) diaktarsaimhoz:
Nalatok is ment ma a roman himnusz az evnyito elott?
Nalunk a Bolyaiban,ami egy teljesen magyar liceum, hangosan szolt a roman himnusz + a magyar zaszlot se szabadott kitenni(eddig mindig kint volt).
Nem igazan ertem mire fel ez a nagy szigorusag.... :?
Ez komoly?!
Bár idén már nem vagyok iskolaköteles 8), de az elmúlt években ilyen nem volt.
Igen sajnos teljesen komoly, nagyon meglepodtem amikor beleptem a suliba es a roman himnuszt hallottam. :?
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.09.12. 20:03:29

Najó, ez már kritikán aluli... Ide süllyedt az ország. Nem fogok itt hosszasan ecsetelni semmit, elég ha annyit írok, hogy maximálisan igazat adok Bob_Marley fórumozó társamnak. Szégyen, hogy ilyen cikkeket el lehet adni (mindkettőről ez a véleményem, főleg a másodikról) és az, hogy vannak olyan emberek, akik ezt elhiszik és ráadásul támogatják is, az meg egyenesen szánalmas. Nem fogom most kifejteni a vélemény azokról, akik az ilyet elhiszik/támogatják... :roll:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.09.12. 20:00:23

Fecooo írta:
messibingyo írta:A fooldalon a jatekosok statisztikajaval foglalkozo menupontot mert nem frissitik???????????

mert sajt... különben is majd akkor követelőzz, ha betartod a szabályokat... már többször megérett a banán számodra...
Fecooo, te moderátor vagy v ilyesmi? Sztem megvannak az illetékes személyek a kolléga bűnének elbírálására
Attól függetlenül, hogy igazad van, hülyeséget ír, neki is igaza van, le lehet oltani az ilyen hsz-eket, de hogy kinek érett már meg a banán, meg h mikor követelőzzön, azt nem mi döntjük el
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.09.12. 19:45:40

Leomessi14 írta:Egy kerdes Erdelyi(foleg szekelyfoldi) diaktarsaimhoz:
Nalatok is ment ma a roman himnusz az evnyito elott?
Nalunk a Bolyaiban,ami egy teljesen magyar liceum, hangosan szolt a roman himnusz + a magyar zaszlot se szabadott kitenni(eddig mindig kint volt).
Nem igazan ertem mire fel ez a nagy szigorusag.... :?
Ez komoly?!
Bár idén már nem vagyok iskolaköteles 8), de az elmúlt években ilyen nem volt.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5215
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.09.12. 19:32:47

Sanama írta:ha már érdekességek 9/11-ről
http://www.youtube.com/watch?v=8_tf25lx_3o
Szerintem tisztán látszik, hogy 0:56-tól az ott robbantás :roll:
A másik témához meg: De mi ez a HATMILLIÓ??????????
Úristen! És elpárologtak utána, vagy mi a franc? ](*,)
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.09.12. 18:01:21

ha már érdekességek 9/11-ről
http://www.youtube.com/watch?v=8_tf25lx_3o
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.09.12. 17:41:16

Bob_Marley írta:Ebben egyet értek felesleges erről vitázni!Egyszerűen ezt nem tűrhettem szó nélkül!Mert az a cikk, s az írás módja valami elképesztően felháborít!
És még nincs ma Magyarországon antiszemitizmus....Az emberiség fertője!
Mindegy hagyjuk!
ki mondta, h nincs?
gondolom Te tudod, de sokan nem: nem XX. sz-i találmány a zsidó-ellenesség, pár példa:

http://www.budapest.com/budapest_kalauz ... st.hu.html
http://www.hebraisztika.hu/attachments/00000174.pdf
http://sites.google.com/site/zsidokrol/ ... ok-szerint
http://hu.wikipedia.org/wiki/Zsid%C3%B3k_Sopronban

Nem akarom felmenteni az embert ölőket, Isten ments!
De ők is tesznek vmit érte, h ennyien "szeretik" őket.
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
FCBMessi19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:28:28
Tartózkodási hely: Kedvenc székem

2011.09.12. 17:13:34

Leomessi14 írta:Egy kerdes Erdelyi(foleg szekelyfoldi) diaktarsaimhoz:
Nalatok is ment ma a roman himnusz az evnyito elott?
Nalunk a Bolyaiban,ami egy teljesen magyar liceum, hangosan szolt a roman himnusz + a magyar zaszlot se szabadott kitenni(eddig mindig kint volt).
Nem igazan ertem mire fel ez a nagy szigorusag.... :?
Igen, igen, Kölcsey Ferenc Főgimnáziumban ment a Román meg az EU himnusz, magyar zászló nem volt.
Itt nincs egy román osztály se, de na..
Kép
Kép
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.09.12. 17:06:51

Egy kerdes Erdelyi(foleg szekelyfoldi) diaktarsaimhoz:
Nalatok is ment ma a roman himnusz az evnyito elott?
Nalunk a Bolyaiban,ami egy teljesen magyar liceum, hangosan szolt a roman himnusz + a magyar zaszlot se szabadott kitenni(eddig mindig kint volt).
Nem igazan ertem mire fel ez a nagy szigorusag.... :?
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.09.12. 12:34:03

Fecooo írta:
messibingyo írta:A fooldalon a jatekosok statisztikajaval foglalkozo menupontot mert nem frissitik???????????

mert sajt... különben is majd akkor követelőzz, ha betartod a szabályokat... már többször megérett a banán számodra...
En nem koveteloztem baratom en csak kerdeztem s ha valami nem tetszik akkor bannoljanak de te ne szoljal be Fecoooo koma Ok__???!!!!
bingyo
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.09.12. 11:39:04

messibingyo írta:A fooldalon a jatekosok statisztikajaval foglalkozo menupontot mert nem frissitik???????????

mert sajt... különben is majd akkor követelőzz, ha betartod a szabályokat... már többször megérett a banán számodra...
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.09.12. 09:59:19

A fooldalon a jatekosok statisztikajaval foglalkozo menupontot mert nem frissitik???????????
bingyo
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.09.11. 22:40:35

"Tényleg egy repülőgép csapódott be a Pentagonba? Vagy esetleg itt is bombákat használtak? Ez megmagyarázná, hogy miért nem látta SENKI a repülőgépet."

Ja. De akkor hova a francba tűnt ez a gép? Nem csapódott be, mert nem volt akkora pusztítás, de akkor hol van? Eltűntette a CIA? :D

Az, hogy ez le van írva, oké. De hol vannak a források? Persze, azt is lehet kreálni, de legyen már valami kézzel fogható, hogy tényleg azt mondja egy túlélő, hogy robbanásokat hallott.

Az mindenesetre durva, hogy eddig négyezer milliárd dollár ment el a háborúra. Voltak akik, jól jártak... a kérdés pedig örökre megmarad, hogy mennyit tettek érte. :)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.09.11. 22:28:14

Én meg az egészet úgy látom,hogy konkrétan szept 11.hez kötődve, itt senkinek sincs saját véleménye, max követője egy embernek,csoportnak, nevezzük bárhogy, akik valóban tűz közelben vannak (vagy nem), és ténylegesen van rálátásuk az ottani dolgokra.

Ezt megosztják a nagyközönséggel, lehozzák az USA "ellenfelei", bírálói,vagy másik esetben a követői, és itt mindenki eldönti,hogy kinek hisz inkább.

Szóval azért nem hinném, hogy Magyarországról, csak úgy lehet külső forrás nélkül elképzelése is bárkinek, hogy mi is történt, vagy mi-miért történt.

pl,

látom a hírekben a tragédiát, szörnyülködök, elképedek, kicsit később előjönnek az összeesküvés elméletek--> eldöntöm,h az győz meg inkább, vagy az amit odáig hallottam.

Számomra az ilyen nem saját vélemény. de ez is tág téma,és talán nem is érthetően magyaráztam el. Csak fent akadt a szemem annyiszor volt hangsúlyozva most,hogy "ez a saját véleményem" --> hát ebben az esetben szerintem marhára nincs olyan, max vkik véleményének (akik nem Magyarországról publikálnak :D) követése, vagy ellenvéleményezése.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.09.11. 22:12:24

Ebben egyet értek felesleges erről vitázni!Egyszerűen ezt nem tűrhettem szó nélkül!Mert az a cikk, s az írás módja valami elképesztően felháborít!
És még nincs ma Magyarországon antiszemitizmus....Az emberiség fertője!
Mindegy hagyjuk!
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése