Eurobarca találkozók!

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2011.06.30. 20:28:55

Holnap indulok Nyíregyházára, elméletileg az egész hétvégén nem lesz semmi dolgom, szóval, ha valaki megy péntek és/vagy szombat az éjszakába és esetleg becsatlakozhatnék szóljon bátran.

Számom +36302569115 mivel nem valószínű, hogy lesz netem ez a legegyszerűbb. Dobjatok egy smst, felhívlak és megbeszéljük a részleteket. Vagy még ma este/holnap kora délelőtt lehet neten is egyeztetni.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.06.30. 12:06:51

barca 1986 írta:A Toldi, Arany János utca, Gangesz környéke meg a Guszev még az, ahol sok a hibátlan mexikói :D :evil:
És az Örökösföld meletti kis brazil telepet el is felejtetted? :O A Tüzér utcát és környékét? Amúgy Örökösön is a suli környékét jó elkerülni este felé mert eléggé kötekednek ott az indiai barátaink.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.06.30. 11:16:02

Mihu írta:A földijeim kb mindent elmondtak Nyiregyről, úgyhogy én csak annyit tudok hozzátenni a dologhoz, hogy ha valami kérdésed van, akkor nekem is írhatsz nyugodtan, vagy msn ha gondolod, ott gyorsabban el lehet érni engem mint itt a fórumon.

Jah és egy jó tanács: Esténként ne nagyon járkálj egyedül a Jósaváros környékén :wink: Ez a Spar mellett van. Az a Spar, amelyiknél egy óriási ferde oszlopra van felpingálva a SPAR logó.
A Toldi, Arany János utca, Gangesz környéke meg a Guszev még az, ahol sok a hibátlan mexikói :D :evil:
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2011.06.29. 21:52:35

Kralo írta:Meddig leszel Drigo? Egyszer összefuthatnánk.
Óóóó, mindenképpen. 6 hétig leszek, szóval szólj, amikor Neked okés.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2011.06.29. 20:52:31

Mihu írta:
Kralo írta:Most már több, mint 1 éve dolgozok Nyír1en. Nekem csak a dombok hiányoznak, de azok nagyon. A divatretrobicajokon meg behalok, felénk nem ültek ilyen büszkén a fiatalok egy csepel formájú bringón. :D

Meddig leszel Drigo? Egyszer összefuthatnánk.
Hát annyi pénzért lehet én is feszítenék rajta... :D Nem 10ezer egy olyan bringa.
Jaja tudom, hogy nem occó. :)
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.06.29. 20:42:32

Kralo írta:Most már több, mint 1 éve dolgozok Nyír1en. Nekem csak a dombok hiányoznak, de azok nagyon. A divatretrobicajokon meg behalok, felénk nem ültek ilyen büszkén a fiatalok egy csepel formájú bringón. :D

Meddig leszel Drigo? Egyszer összefuthatnánk.
Hát annyi pénzért lehet én is feszítenék rajta... :D Nem 10ezer egy olyan bringa.
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2011.06.29. 20:33:57

Most már több, mint 1 éve dolgozok Nyír1en. Nekem csak a dombok hiányoznak, de azok nagyon. A divatretrobicajokon meg behalok, felénk nem ültek ilyen büszkén a fiatalok egy csepel formájú bringón. :D

Meddig leszel Drigo? Egyszer összefuthatnánk.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2011.06.29. 20:31:11

Köszi mindenkinek a segítséget, ha úgy adódik még szavatokon foglak és felkereslek majd.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.06.29. 15:27:00

Hát esténként úgy sehova se járkálj gyalog, vigyél magaddal pitbullkutyákat meg sitteseket! :D Vannak zűrösebb környékek, de amúgy normál vidéki kisváros! :) Én szeretem, bár a magyar felfogás nagyon visszaüt, mint máshol! Jó időtöltést, ha valamiben segíthetünk, írj! :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.06.29. 14:51:43

A földijeim kb mindent elmondtak Nyiregyről, úgyhogy én csak annyit tudok hozzátenni a dologhoz, hogy ha valami kérdésed van, akkor nekem is írhatsz nyugodtan, vagy msn ha gondolod, ott gyorsabban el lehet érni engem mint itt a fórumon.

Jah és egy jó tanács: Esténként ne nagyon járkálj egyedül a Jósaváros környékén :wink: Ez a Spar mellett van. Az a Spar, amelyiknél egy óriási ferde oszlopra van felpingálva a SPAR logó.
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.06.29. 14:40:46

Drigo írta:Mivel ez a topic nem annyira pörög, ezért írom ide inkább.

Július 4-én kezdem Nyíregyházán a szakmai gyakorlatom a Legonál. És mivel nem mondhatni, hogy környékbeli lennék (gyakorlatilag életemben nem jártam még ott, egyedül Debrecenben voltam kb 1,5 napot, azon kívül a környéken sem) ezért szeretném kérni az ott élők segítségét.

Pontosan még nem tudom, hogy hol is lesz az albim - gondolom annak ismeretében könnyebben is tudnátok segíteni - de azért néhány dolgot írhatnátok a városról. Gondolok itt vásárlási (élelmiszer, ruha/egyéb) lehetőségekre, hol érdemes, hol nem, szórakozó helyek (nem akartam egyből ezzel kezdeni), mit érdemes megnézni, milyen sportolási lehetőségek vannak (elsősorban foci, konditerem, talán squash, bár ahhoz kell is valaki), plusz amit jónak láttok.

Láttam, hogy szerveztek focit is, abban is benne lennék.

Valamint, akinek van kedve, bedobhatnánk 1-2 bambit vagy akármi, tényleg senki ismerősöm nincs ott. Nem kell tőlem félni, ha kell tudok viselkedni is. Ahogy olvastam van itt sok jó arc, aki arról a környékről való, szóval remélem páran a segítségemre sietnek majd.

Összegezve; várok minden hasznosnak tűnő információt, valamint bármilyen összeröffenésre vevő vagyok, akár kisebb, akár nagyobb létszámban.
nagyobb boltok: kistesco, nagytesco, 2 interspar, spar, coop és reálok,
obi, media markt, praktiker
honlapjukon szerintem megtalálod, hol vannak
pláza 2 db, hulladékok, drága és kihaltak, bár az egyikben* van mozi.
nevük: nyírpláza* és korzó.

amit érdemes, nem! kötelező!!! megnézni kortalanul: állatpark
http://www.sostozoo.hu/

Sóstóra érdemes kimenni, szép, van csónakázótó, sétálni lehet, erdőben futni, aquarius.
belvárosban júlia fürdő

ha kérdésed van, nyugodtan írj, nekem is jólesik, ha ismeretlen városról infót kapok tapasztaltabbaktól

ui: a barbizonba inkább a 30-40 éves korosztály jár, főleg elhagyott lövészárkok:-)

belvárosban igényesebb pub 1-2 400-500+ a sör
aljakocsmák cca. 200-250 a borsodi, erre ez a sör megy
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.06.27. 16:30:00

Drigo írta:...
A szórakozási lehetőség attól függ h milyen zenét szeretsz.Ha a retro és a mai disco zenék jönnek be akkor a Barbizont tudom ajánlani szerda illetve péntek esténként mert ekkor éjszakai fürdőzéssel van egybe kötve a zenei élvezet.Ha a rockosabb vonal jön be akk a lehető legjobb kocsma az a Jam pub a főtértől 5 percre gyalog.Mivel ez időtájt lesz a Copa America ezért a meccsnézésre is írok pár lehetőséget ha érdekel:a belvárosban van egy jó hely a neve Champions Sport Café, távolabb Örökösföldön van a Offside Sport Café ahova eddig mentünk ilyen kisebb összeröffenések alkalmával (spanyol kupa döntő és bl döntő).Sportolásra lehetőségek.Foci:a stadionban adottak a lehetőségek,mert van egy jó nagy futó pálya és 6 salakpálya a focit kedvelőknek valamint 2 tengó pálya és 1 nagyobb kosárpálya is,van még műfüves pálya is amire ha megvannak az emberek viszonylag olcsón belehet jutni.Gyúrásnál több hely is van a városközpontban a havi bérlet viszonylag drága mert 6-8ezer között mozog,de a Lego elvileg szerződésben áll az egyik edzőteremmel és ott tudsz kedvedre edzeni.

Hirtelen ennyi jut most eszembe,ha bármi van írj itt vagy dobj egy pü-t.

Üdv,Szabi
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2011.06.25. 13:56:46

Mivel ez a topic nem annyira pörög, ezért írom ide inkább.

Július 4-én kezdem Nyíregyházán a szakmai gyakorlatom a Legonál. És mivel nem mondhatni, hogy környékbeli lennék (gyakorlatilag életemben nem jártam még ott, egyedül Debrecenben voltam kb 1,5 napot, azon kívül a környéken sem) ezért szeretném kérni az ott élők segítségét.

Pontosan még nem tudom, hogy hol is lesz az albim - gondolom annak ismeretében könnyebben is tudnátok segíteni - de azért néhány dolgot írhatnátok a városról. Gondolok itt vásárlási (élelmiszer, ruha/egyéb) lehetőségekre, hol érdemes, hol nem, szórakozó helyek (nem akartam egyből ezzel kezdeni), mit érdemes megnézni, milyen sportolási lehetőségek vannak (elsősorban foci, konditerem, talán squash, bár ahhoz kell is valaki), plusz amit jónak láttok.

Láttam, hogy szerveztek focit is, abban is benne lennék.

Valamint, akinek van kedve, bedobhatnánk 1-2 bambit vagy akármi, tényleg senki ismerősöm nincs ott. Nem kell tőlem félni, ha kell tudok viselkedni is. Ahogy olvastam van itt sok jó arc, aki arról a környékről való, szóval remélem páran a segítségemre sietnek majd.

Összegezve; várok minden hasznosnak tűnő információt, valamint bármilyen összeröffenésre vevő vagyok, akár kisebb, akár nagyobb létszámban.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2011.06.19. 14:34:35

Andris írta:
Nem, Szandikám, ha olvastál volna még pár sort, rájössz hogy a 26. az európai szuperkupa napja. :)
Ah olvastam pár sort,miután leírtam már gondoltam is, hogy tuti fogsz erre írni, hogy nem mert meccs van de már lusta voltam szerkeszteni. Jólvan igyekszem majd ott lenni, nem ígérem de igyekszem.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.19. 12:08:31

Szandi írta:
Andris írta: Nem akarok kellemetlenségeket, vagy hogy kényelmetlen legyen a helyzet, de a Paulaner árainak még a fele se fér bele egy találkozóra ahol annyi pia elfolyik. :)
A Zigaz!
Am jó volt az oster csak kicsit szétszakította a társaságot, mert nem volt túl nagy a hely, és így akik pl az alsóbb asztaloknál meg összevissza ültek, azokkal alig lehetett vakerálni vagy nehézkesen, szóval jobb lenne egy olyan hely, ahol egynagy bojban ülünk, nade jó az oster is persze ha nincs más, ez még a jövő zenéje.
Btw aug 26 szülinapom után van egy nappal, biztosan szét leszek csapva de persze nekem okés
Nem lenne jobb 27?
Nem, Szandikám, ha olvastál volna még pár sort, rájössz hogy a 26. az európai szuperkupa napja. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2011.06.19. 11:38:14

Andris írta: Nem akarok kellemetlenségeket, vagy hogy kényelmetlen legyen a helyzet, de a Paulaner árainak még a fele se fér bele egy találkozóra ahol annyi pia elfolyik. :)
A Zigaz!
Am jó volt az oster csak kicsit szétszakította a társaságot, mert nem volt túl nagy a hely, és így akik pl az alsóbb asztaloknál meg összevissza ültek, azokkal alig lehetett vakerálni vagy nehézkesen, szóval jobb lenne egy olyan hely, ahol egynagy bojban ülünk, nade jó az oster is persze ha nincs más, ez még a jövő zenéje.
Btw aug 26 szülinapom után van egy nappal, biztosan szét leszek csapva de persze nekem okés
Nem lenne jobb 27?
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.18. 22:13:37

Augusztus 26 így nekem is szimpi. :)

Júli végén meg tudom mondani, hogy itthon leszek-e, ha igen, akkor a szervezős részét is felvállalom a dolgoknak szívesen.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.06.18. 21:42:54

Mihu írta:Az igen :D Addig hol kolbászolsz? :D Nekem 30.-a után bármikor jó szerintem :wink:
Jövőhéten hétfő kedd érettségi meg bankett aztán 1 nap pihi és go utolsó osztálykirándulásra majd hétfőn jövök haza segítek költözködésben és utána július 1hétvégéjén megyek ki apával 2 hétre még az kérdés h hova de majd kialakul :D
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.06.18. 18:15:36

kurdt írta:Európai Szuperkupa-döntő :?:
Ez ellen a Porto ellen szerintem viszonylag szórakoztató meccset fogunk játszani...
Ez augusztus 26.-án lesz, ha igaz. Szerintem tökéletes lenne, de annyi gond mégiscsak van, hogy ez egy pénteki nap - a fórum dolgozó tagjainak szabit kell íratni, bár aki akarja, az meg tudja oldani.

A Spanyol Szuperkupa pedig aug 14.- vasárnap és 17.-e szerda a visszavágó, már ha jól emlékszem. - egyik sem jobb, pláne ami a szerdai napot illeti.

Egy szavazatot dobnék az aug. 26.-i Európai szuperkupa napján esedékes fórum-összeröffenésre. :)
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.06.18. 13:56:30

Hát legyen szerintem is inkább július vége, mert Hegyaljáig költözünk, Hegyalja, aztán pihenés! :D De valamikor július végén igazán összejöhetne egy martalóc banda egy jó futballra! :D
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.06.18. 13:43:10

bowlinggolyo írta:
Rinku írta:Kinek lenne itt kedve Nyíregyházán egy össznépi Barcás focira? :) Elsősorban a nyíregyháziakhoz szólnék, a stadkában valamikor szóbeli érettségi vége után össze kellene gyűlni és nyomni egy kis labdarúgást! :) Kit érdekelne a dolog? :) A részleteket megbeszéljük egy másik időpontban, még nincs semmi sem lefixálva, csupán közvéleménykutatás jellegű a hozzászólás, eddig! :)
Ez nekem is tetszik csak az a baj h én vmikor július vége felé érek csak rá :?
Az igen :D Addig hol kolbászolsz? :D Nekem 30.-a után bármikor jó szerintem :wink:
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2011.06.18. 13:07:42

Európai Szuperkupa-döntő :?:
Ez ellen a Porto ellen szerintem viszonylag szórakoztató meccset fogunk játszani...
Ugyanakkor egy Clasicoval kétségtelenül megadnánk a módját! :)
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.18. 11:59:49

bowlinggolyo írta: Szerintem időpontnak a spanyol szuperkupa lenne az ideális és akk az árak miatt vmi konszolidáltabb helyen mint pl az Oster.
Én úgy vagyok vele, hogy az Eurobarca talit inkább ne a Special5 rugodsódós antifocijával koronázzuk meg, az első PD forduló úgyis a 20-ai hétvégén van (bár akkor meg lehet, h mindenki elutazik)
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.06.18. 11:25:10

Andris írta:Na mostmár megnyugtatóbb a helyzet ezzel a szavazással. :)
Remélhetőleg Augusztusban lesz jó időpont amiben megegyezhetünk, és amire lehet meccsnézést szervezni.

Csak azt nem tudom, hogy egyáltalán beszélni próbáljunk-e a Paulanerral ezügyben, vagy egyből más helyet keressünk (pl Oster ugye). Nem akarok kellemetlenségeket, vagy hogy kényelmetlen legyen a helyzet, de a Paulaner árainak még a fele se fér bele egy találkozóra ahol annyi pia elfolyik. :)
Szerintem időpontnak a spanyol szuperkupa lenne az ideális és akk az árak miatt vmi konszolidáltabb helyen mint pl az Oster.

Rinku írta:Kinek lenne itt kedve Nyíregyházán egy össznépi Barcás focira? :) Elsősorban a nyíregyháziakhoz szólnék, a stadkában valamikor szóbeli érettségi vége után össze kellene gyűlni és nyomni egy kis labdarúgást! :) Kit érdekelne a dolog? :) A részleteket megbeszéljük egy másik időpontban, még nincs semmi sem lefixálva, csupán közvéleménykutatás jellegű a hozzászólás, eddig! :)
Ez nekem is tetszik csak az a baj h én vmikor július vége felé érek csak rá :?
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2011.06.18. 10:46:53

Robcsyy írta:
Rinku írta:Kinek lenne itt kedve Nyíregyházán egy össznépi Barcás focira? :) Elsősorban a nyíregyháziakhoz szólnék, a stadkában valamikor szóbeli érettségi vége után össze kellene gyűlni és nyomni egy kis labdarúgást! :) Kit érdekelne a dolog? :) A részleteket megbeszéljük egy másik időpontban, még nincs semmi sem lefixálva, csupán közvéleménykutatás jellegű a hozzászólás, eddig! :)
felőlem mehet, bár ezer éve nem fociztam :lol:
Nekem is lenne kedvem, mondjuk már én sem fociztam versenyszerűen kb egy éve :D
Válasz küldése