Segítség kéne

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2010.11.30. 18:33:51

Nem tud véletlen egy oldalt, ahonnan le tudnék szedni Cruyff vagy Rijkaard életrajzot? Ami 3 oldalas. Néztem de nem találtam semmi jót.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2010.11.29. 22:08:07

Sziasztok! A remekül alakuló classicó szünetében hadd kérdezzek egyet a focistáktól, vagy a senior hozzáértőktől! Kis unokatesómnak a "normális" focihoz szülei ezt a cipőt találták : http://img232.imageshack.us/f/d2b4big.jpg/ http://img444.imageshack.us/f/d2b1big.jpg/ (a második képen a jobb felső cipő tűnik tökéletesen oldalról fényképezve a cipő orrának vizsgálata miatt úgy gondolom). Ez amerikai focihoz való, de úgy látom elég lapos lenne az orra, ami miatt én aggódtam kezdetben. Aztán az is eszembe jutott, hogy a nedves pályán meg úgyis le süllyedne a cipő, szóval nem volna olyan bumszli, igaz? Illetve a stoplik is megfelelőnek tűnnek, nem?

Várom szaktanácsaitokat, köszönettel!
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.11.29. 10:23:10

kennyke04 írta:http://books.google.hu/books?id=EJsZG54 ... &q&f=false

ezt letudnám vh tölteni? egyesével letudom, dehát na... nem szeretnék megőszülni túl hamar :)
http://www.aboutonlinetips.com/google-books-downloader/ :wink:
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.11.28. 23:51:00

Gauchomester írta:Hello Mindenkinek!

Létezik olyan program, amivel lehetőségem lenne egy-egy netről leszedett képről levenni a feltöltő-oldal nevét? Mondjuk a szerzői jog meg ilyenek miatt elképzelhetőnek tartom, hogy nincs, de hátha.
nem lehet sajnos, csak ps-el, de meg is fog látszani rajta, vagy vágással lehet csak.
akkor aki tud segíteni leszedni azt a könyvet annak nagy jár egy ser.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.11.28. 18:51:39

Vki aki progolt OpenGl-t valaha is az kérem jelentkezzen a topikban :)
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2010.11.28. 16:14:13

Hello Mindenkinek!

Létezik olyan program, amivel lehetőségem lenne egy-egy netről leszedett képről levenni a feltöltő-oldal nevét? Mondjuk a szerzői jog meg ilyenek miatt elképzelhetőnek tartom, hogy nincs, de hátha.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.11.27. 17:55:02

http://books.google.hu/books?id=EJsZG54 ... &q&f=false

ezt letudnám vh tölteni? egyesével letudom, dehát na... nem szeretnék megőszülni túl hamar :)
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.27. 16:31:38

Valaki kérem segítsen :oops:
Komoly problémával küzdök!Váltottam internetcsomagot, s most a T-Home IPTV minden xir bizo egybe jön csomagban vagyok!Na már most ezzel nem is lenne baj, de !!!!
Egy modem van ami routernként is működik, s állítólag ehhez nincsen felhasználónév jelszó hanem a gép automatice generálja!
Nekem ezzel csak az a bajom, hogy Routerbe beletudtam lépni közvetett IP címmel, s tudtam állítgatni benne dolgokat!
Most meg nem tudok!
És hát olyan furcsaságok vannak, hogy rákattintok egy linkre és nem jelenik meg, hanem kiszolgáló nem található bla bla....
Eddig úgy működött a net, hogy ip cím fixálva volt windowson keresztül a helyi kapcsolat tulajdonságok manuális ip cím...stb!
És voltak ehhez kapcsolódva megnyitva portok a routeren!
De most nincs!
És így pl passzív vagyok torrentezés közben, s mondom sima internet oldalak böngészésénél is vannak problémák!
1412-t már nem hívom fel, mert már így is szétidegeltek, mert magyarázok azt az se tudja mi van, annyit mondott egy csávó, ha problémám van, ki tudnak jönni, s megnézi, na hát nincs kedvem 8000ret kidobni arra, hogy kijöjjön valaki, aki szintén azt se tudja mi van....!
Zval a kérés az lenne, valaki esetleg le tudja írni, hogy tudok portokat létrehozni, fixálni az ip-t stb....
AVG tűzfalat használok, ha ez számít.!!!!!!!!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.26. 17:19:28

kennyke04 írta:
daffy írta:köszönöm,már csak azt remélem,hogy nem fog csalódást okozni a hangfal+kártya kombó.
azt még meg tudná valaki mondani,hogy ugye mindenképp passzol az alaplapomba a xonar?(gigabyte ga-ep35ds3l van a gépemben)
köszi
egészen pontosan, milyen xonar-t szeretnél?de 99% vagyok benne, hogy kompatibilisek.
d1,viszont utána néztem és semmi gond nem lesz vele. már csak a logi z-2300ban bízom,hogy nem okoz csalódást majd.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2010.11.26. 17:14:52

Aki esetleg ért hozzá:

milyen mikrofonos fülest ajánlanátok?

Elsődlegesen hangrögzítésre kéne, azért gondoltam, hogy nem sima mikrofon, mert így talán kényelmesebb. Nézegettem olcsó-drága kütyüket is, de az arany középutat szeretném megtalálni.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.11.26. 15:27:23

daffy írta:köszönöm,már csak azt remélem,hogy nem fog csalódást okozni a hangfal+kártya kombó.
azt még meg tudná valaki mondani,hogy ugye mindenképp passzol az alaplapomba a xonar?(gigabyte ga-ep35ds3l van a gépemben)
köszi
egészen pontosan, milyen xonar-t szeretnél?de 99% vagyok benne, hogy kompatibilisek.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2010.11.26. 14:48:31

Valaki meg tudná mondani (dobna egy linket), hogy hol tudnám nézni online-ban a Barca TV-t?

Köszönöm!
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2010.11.26. 14:35:29

Van valakinek esetleg FM Transzmitter az autójában???mert erről szeretnék kérdezni egy fontos dolgott. :roll:
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.24. 15:37:34

köszönöm,már csak azt remélem,hogy nem fog csalódást okozni a hangfal+kártya kombó.
azt még meg tudná valaki mondani,hogy ugye mindenképp passzol az alaplapomba a xonar?(gigabyte ga-ep35ds3l van a gépemben)
köszi
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.24. 15:20:42

daffy írta:nekem egy hangkártyás kérdésem lenne. a jelenlegi gépemben integrált alaplapi hangkari van. most szeretnék venni egy asus xonar hangkártyát.
a kérdésem:
ha betettem a gépbe,akkor a szoftver telepítése után automatikusan abbahagyja a régi integrált kártya szoftverének használatát és rááll az újra vagy esetleg le kell törölnöm a régit?
a másik kérdés: a hangkártyához vennék egy logitech z-2300as hangfalat is,melynek a vezetékes távirányítóján megtalálható egy fejhallgató bemenet.
hangminőség szempontjából mind1 hogy ebbe dugom a fejhallgatót vagy közvetlen a hangkártyába?
köszi
1-t Fecoo megválaszolta, BIOS/Integrated PCI settings vagy valami hasonló, motherboard setting stb, s letiltod, illetve a windowson keresztül is "lehet", ha a az audio kimeneti eszközök beállításoknál azt a hangkártyát adod meg!Érdemes letiltani az alaplapit BIOSban, mert bajt nem okoz, de ha ugyse használod, akkor ne kapjon "feleslegesen" áramot! :lol:
2ikra!
Nekem szintén távirányítós Logitech hangfalam van , s nem tapasztaltam minőségbeli különbséget!De lehet én nem vagyok elég vájt fülű

szerk:
daffy írta:és az feltétlen szükséges? nem elég,ha csak simán nem használom? igazából a szoftverrel van a bajom,hogy az le kell-e törölni a megfelelő minőséghez vagy nem zavar bele az újba?
Nem feltétlen kell letörölni, s nem is fog bekavarni!Simán windows alól audió kimeneti eszközöknél állítsd be az újat, s mennie kell!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.24. 15:19:24

Fecooo írta: az első kérdésedre próbálok választ adni: sztem a bios-ban letilthatod az integrált hangkártyát, én anno így csináltam...
és az feltétlen szükséges? nem elég,ha csak simán nem használom? igazából a szoftverrel van a bajom,hogy az le kell-e törölni a megfelelő minőséghez vagy nem zavar bele az újba?
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.24. 15:12:22

daffy írta:nekem egy hangkártyás kérdésem lenne. a jelenlegi gépemben integrált alaplapi hangkari van. most szeretnék venni egy asus xonar hangkártyát.
a kérdésem:
ha betettem a gépbe,akkor a szoftver telepítése után automatikusan abbahagyja a régi integrált kártya szoftverének használatát és rááll az újra vagy esetleg le kell törölnöm a régit?
a másik kérdés: a hangkártyához vennék egy logitech z-2300as hangfalat is,melynek a vezetékes távirányítóján megtalálható egy fejhallgató bemenet.
hangminőség szempontjából mind1 hogy ebbe dugom a fejhallgatót vagy közvetlen a hangkártyába?
köszi
az első kérdésedre próbálok választ adni: sztem a bios-ban letilthatod az integrált hangkártyát, én anno így csináltam...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.24. 15:09:10

nekem egy hangkártyás kérdésem lenne. a jelenlegi gépemben integrált alaplapi hangkari van. most szeretnék venni egy asus xonar hangkártyát.
a kérdésem:
ha betettem a gépbe,akkor a szoftver telepítése után automatikusan abbahagyja a régi integrált kártya szoftverének használatát és rááll az újra vagy esetleg le kell törölnöm a régit?
a másik kérdés: a hangkártyához vennék egy logitech z-2300as hangfalat is,melynek a vezetékes távirányítóján megtalálható egy fejhallgató bemenet.
hangminőség szempontjából mind1 hogy ebbe dugom a fejhallgatót vagy közvetlen a hangkártyába?
köszi
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.11.24. 15:02:31

barca_bome írta:Sziasztok!

Mivel tiszteletben tartom az EuroBarca szerkesztőit, illetve azt sem szeretném, hogy reklámozás miatt töröljék a hsz-em, ezért csak burkoltan írnám le mondandómat.

Egy másik FC Barcelonával foglalkozó weboldalra (.hu-s) keresünk hírszerkesztőket, és egyéb szerkesztőket.

Nagyjából két hónapja már folyamatosan működik az oldal, jelenleg 2 szerkesztővel.

Olyan fiatalokat keresünk, akik szabadidejükben szeretnek a Barcával kapcsolatos aktualitásokról, történésekről írni.

Nem csak aktuális híreket, hanem játékosok életrajzát és magánjellegű írásokat is lehet nálunk írni, tehát nagyon széles körű a skála.

A legoptimálisabb a minimum 18. életév betöltése, de akár 16 évestől is felvételt lehet nyerni. Maximum határ természetesen nincs.

Mi csak egy szurkolói közösség vagyunk, ezért anyagi juttatást nem tudunk biztosítani, csupán saját örömünkre írunk, illetve a katalán klub iránti elkötelezettségből.

Várjuk a jelentkezők üzeneteit a barca.bome[kukac]gmail.com E-mail címre, vagy a misterbarcelona[kukac]windowslive.com MSN címre.

Köszönjük!


Részleteket, illetve az oldal elérhetőségét majd privátban (értem ezalatt E-mail, MSN)...
Szia, felvettelek msn-re. (Bocsánat az offért)
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2010.11.24. 14:57:11

Sziasztok!

Mivel tiszteletben tartom az EuroBarca szerkesztőit, illetve azt sem szeretném, hogy reklámozás miatt töröljék a hsz-em, ezért csak burkoltan írnám le mondandómat.

Egy másik FC Barcelonával foglalkozó weboldalra (.hu-s) keresünk hírszerkesztőket, és egyéb szerkesztőket.

Nagyjából két hónapja már folyamatosan működik az oldal, jelenleg 2 szerkesztővel.

Olyan fiatalokat keresünk, akik szabadidejükben szeretnek a Barcával kapcsolatos aktualitásokról, történésekről írni.

Nem csak aktuális híreket, hanem játékosok életrajzát és magánjellegű írásokat is lehet nálunk írni, tehát nagyon széles körű a skála.

A legoptimálisabb a minimum 18. életév betöltése, de akár 16 évestől is felvételt lehet nyerni. Maximum határ természetesen nincs.

Mi csak egy szurkolói közösség vagyunk, ezért anyagi juttatást nem tudunk biztosítani, csupán saját örömünkre írunk, illetve a katalán klub iránti elkötelezettségből.

Várjuk a jelentkezők üzeneteit a barca.bome[kukac]gmail.com E-mail címre, vagy a misterbarcelona[kukac]windowslive.com MSN címre.

Köszönjük!

Részleteket, illetve az oldal elérhetőségét majd privátban (értem ezalatt E-mail, MSN)...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.24. 13:45:22

daffy írta:
Lionel85 írta:FormatFactory 2.45-m van.

.asf kiterjesztésű fájlt szeretnék .avi-ba konvertálni, de 0%-on áll és nem csinál semmit. Mi lehet ennek az oka? Milyen más programmal tudok még konvertálni?
google első találata az asf avi converterre :)
mucha gracia :!: :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.24. 13:27:54

Lionel85 írta:FormatFactory 2.45-m van.

.asf kiterjesztésű fájlt szeretnék .avi-ba konvertálni, de 0%-on áll és nem csinál semmit. Mi lehet ennek az oka? Milyen más programmal tudok még konvertálni?
google első találata az asf avi converterre :)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.24. 13:26:02

FormatFactory 2.45-m van.

.asf kiterjesztésű fájlt szeretnék .avi-ba konvertálni, de 0%-on áll és nem csinál semmit. Mi lehet ennek az oka? Milyen más programmal tudok még konvertálni?
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.23. 16:33:15

Aki sűrűn ebay-ezik,és ért hozzá komolyan,az írjon nekem egy PÜ-t.
Thanks.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
riboo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2007.08.22. 23:34:46
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2010.11.23. 14:48:59

Szépjónapot!

Sokat segítenétek, amennyiben kitöltitek nekem ezt a 10 kérdésből álló kérdőívet. Nyílván teljesen érdektelen lesz, mivel a vegytisztítással kapcsolatos... lényeg, hogy nagyjából reális válaszok szülessenek. Töltheti papa, mama, házikedvenc...
... kétperc az egész, és adsz esélyt vele egy legalább kettes házidolgozatnak! :P


http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/387006096/1/756817134/

Köszönettel: riboo
Több, mint egy klubb...
Válasz küldése