Eurobarca találkozók!

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.19. 22:51:23

Csak h fórumajánlóba kerüljön:
Információ hegyek (még csekkold később, lehet h bővül) :

A Népliget metró aluljáró fog remélhetőleg idén is otthont adni a gyülekezésnek. Aki még nem járt ott: vannak mindenütt lépcsők lefelé, csak az aluljáróba kell lemenni, a metróhoz természetesen nem. Lent egy kör alakú nagy aluljáró rendszer van, a kör belsejében lesznek üzletfélék, az egyik egy kocsma, ha még megvan, ott leszünk. Aki nem talál meg minket, az felhív engem, és majd megtaláljuk mi.

Hivatalosan
szerintem idén is 11 órakor kezdődik a gyülekező, én már tuti ottvagyok 10től, legkésőbb. Akinek 11 előtt érkezik a busza, vagy bármivel is érkezik, az írja be hogy mikor! Ammondó vagyok, hogy legkésőbb 1ig húzhatjuk a várakozást az utolsó befutókra, de előbb kéne elindulni lehetőleg.

2 órára már jólenne a pályán lenni, akár már átöltözve, bár mivel 14-15en focizunk, elfogunk fáradni így is, ez eddig a legszűkebb sportos társaság a talik történetében szerintem.
4ig van elvileg a pálya foglalva ugye, 18000. Majd attól függően osztom le, hogy hányan vagyunk, és úgy, h vmi kerek összeg jöjjön ki, maradékot kipótolom. Csak h ne legyek megáldva 30 kiló zsebpénzzel, mint tavaly v azelőtt valami kapcsán. Vannak öltözők, felújítva frissen, melegvizes zuhanyzók, meg minden.

4-fél7-7ig simán kajálhatunk, a MOM parkban mindenféle gyors kaja, főzelékfaló, stbstb megtalálható, és helyünk is lesz leücsörögni bőven, elméletileg. persze ott beszélgetünk és kitöltjük az időt valamennyire, nem eszünk 2-3 órát végig.

7 és fél8 közt már megrohamozhatnánk az Ostert. A tavalyi helyszín, sör-rakétával, plazmatévével, kissé elszeparált a foglalt helyünk is. Vannak csocsók, Darts, kellemes a hely alapvetően. 20.30kor az eurobarca történetének első nagy, közös meccsnézése, csak aztán nehogy szomorúak legyünk. :) Remélhetőleg már egy izgalmasabb kezdőcsapatot és meccset kapunk.
A hely tuti nyitva van éjfél, fél1, aztán kitaláljuk, hogyan tovább. Ez már az improvizatív része a dolognak.

a helyszínek:
1. foci helyszín, kaja helyszín
2. Osterbrau söröző
3. László kórház, Detox központ. Direkt a népligeti buszpályaudvarhoz közel

Az időjárásról az okosok aztmondják, 30 fok maximum lehet, egy átlag nyári nap lesz tehát, de éjszakára kihűlhet a levegő, hozzatok egy pulcsit vagy kettőt.

Ha az éjszaka úgy alakul, akkor a szállás ajánlatom továbbra is áll akár, de nemtudom délelőtt sokáig adni, mert még aznap utazok balatonra, és vásárolni kell előtte meg összeszedni a haverokat. A szállás Lőrincen, 18. kerületben van. Éjszakai busz közel rak le. Másnap kocsival kidoblak titeket Köki 3as metró megállóig, onnan 8 perc kb max népliget. Vagy ha egy kocsinyian leszünk, akkor népligetig is.
De talán az egész nem is kerül sorra ugye.

Ami fontos volna: aki tud, és főleg aki nem focizik, fényképezőt hozzon esetleg. Idén legalább egy csapatfotót nyomhatnánk, eddig sose voltak csak pillanatképek.

Focilabdából is kettő felajánlást várnánk, pumpát tudok vinni ha kell.

Majd bővítem az egész vackot, hirtelen ennyi jutott eszembe. :)
Kérdezzetek bátran, és főleg írja be mindenki hogy mivel mikor érkezik, és tud-e fényképezőt, labdát hozni.


Telefonszám: +36 30 429 06 23 (Andris)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.19. 22:31:10

akkor viszek magammal újságot is... :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.19. 22:28:25

Atlantis írta:Mivel én a Déli pályaudvaron keresztül érkezem, ezért nekem sokkal kényelmesebb lenne egyenesen a pályához menni :D
Tehát akkor nagyjából fél kettőre kellene ott lenni?
Igen igen, de nagy csapattal nekünk még bizonytalan az érkezés. akár előbb, akár lehet csak pont 2 körül érünk oda. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.19. 22:26:54

Mivel én a Déli pályaudvaron keresztül érkezem, ezért nekem sokkal kényelmesebb lenne egyenesen a pályához menni :D
Tehát akkor nagyjából fél kettőre kellene ott lenni?
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2010.08.19. 22:01:54

Nos én 10:27re vagyok a Keletiben és onnan metróval Blaháig 4-6ossal Ferenc körútig onnan meg 3as metróval Népliget szóval ez kb 30 perc ha jól gondolom és így 10:57re ott vagyok a tali helyen.(tudom h lehetne menni deákig és onnan tovább népligetre de nem zavar a jegy ár mert ingyen utazok :P )

Üdv,Szabi
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.08.19. 21:43:48

Andris írta: Az időjárásról az okosok aztmondják egy átlag nyári nap lesz tehát,
...tehát esernyő is fog kelleni :?


Részemről 10:55-kor vagy ha elalszom esetleg a 7:40-es buszt,akkor a későbbivel 12:10-re érek a Népligetbe.

Amennyiben kihasználjuk a szállásajánlatodat,részemről reggel 6:30-kor és 9kor van buszom Népligetből,vagy 8-kor és 10-kor vonat a déliből,szal több opcióm is van,h időben lelépjek :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.19. 21:33:05

Hát, azért csak majdnem van úgy, hogy kire meddig várjunk. :)
Sajnos valóban kevesebb lesz 2-3 emberrel az összlétszám, és kevés régi arc is lesz, ahhoz képest h mi szokott lenni.

Információ hegyek (még csekkold később, lehet h bővül) :

A Népliget metró aluljáró fog remélhetőleg idén is otthont adni a gyülekezésnek. Aki még nem járt ott: vannak mindenütt lépcsők lefelé, csak az aluljáróba kell lemenni, a metróhoz természetesen nem. Lent egy kör alakú nagy aluljáró rendszer van, a kör belsejében lesznek üzletfélék, az egyik egy kocsma, ha még megvan, ott leszünk. Aki nem talál meg minket, az felhív engem, és majd megtaláljuk mi.

Hivatalosan
szerintem idén is 11 órakor kezdődik a gyülekező, én már tuti ottvagyok 10től, legkésőbb. Akinek 11 előtt érkezik a busza, vagy bármivel is érkezik, az írja be hogy mikor! Ammondó vagyok, hogy legkésőbb 1ig húzhatjuk a várakozást az utolsó befutókra, de előbb kéne elindulni lehetőleg.

2 órára már jólenne a pályán lenni, akár már átöltözve, bár mivel 14-15en focizunk, elfogunk fáradni így is, ez eddig a legszűkebb sportos társaság a talik történetében szerintem.
4ig van elvileg a pálya foglalva ugye, 18000. Majd attól függően osztom le, hogy hányan vagyunk, és úgy, h vmi kerek összeg jöjjön ki, maradékot kipótolom. Csak h ne legyek megáldva 30 kiló zsebpénzzel, mint tavaly v azelőtt valami kapcsán. Vannak öltözők, felújítva frissen, melegvizes zuhanyzók, meg minden.

4-fél7-7ig simán kajálhatunk, a MOM parkban mindenféle gyors kaja, főzelékfaló, stbstb megtalálható, és helyünk is lesz leücsörögni bőven, elméletileg. persze ott beszélgetünk és kitöltjük az időt valamennyire, nem eszünk 2-3 órát végig.

7 és fél8 közt már megrohamozhatnánk az Ostert. A tavalyi helyszín, sör-rakétával, plazmatévével, kissé elszeparált a foglalt helyünk is. Vannak csocsók, Darts, kellemes a hely alapvetően. 20.30kor az eurobarca történetének első nagy, közös meccsnézése, csak aztán nehogy szomorúak legyünk. :) Remélhetőleg már egy izgalmasabb kezdőcsapatot és meccset kapunk.
A hely tuti nyitva van éjfél, fél1, aztán kitaláljuk, hogyan tovább. Ez már az improvizatív része a dolognak.

a helyszínek:
1. foci helyszín, kaja helyszín
2. Osterbrau söröző
3. László kórház, Detox központ. Direkt a népligeti buszpályaudvarhoz közel

Az időjárásról az okosok aztmondják, 30 fok maximum lehet, egy átlag nyári nap lesz tehát, de éjszakára kihűlhet a levegő, hozzatok egy pulcsit vagy kettőt.

Ha az éjszaka úgy alakul, akkor a szállás ajánlatom továbbra is áll akár, de nemtudom délelőtt sokáig adni, mert még aznap utazok balatonra, és vásárolni kell előtte meg összeszedni a haverokat. A szállás Lőrincen, 18. kerületben van. Éjszakai busz közel rak le. Másnap kocsival kidoblak titeket Köki 3as metró megállóig, onnan 8 perc kb max népliget. Vagy ha egy kocsinyian leszünk, akkor népligetig is.
De talán az egész nem is kerül sorra ugye.

Ami fontos volna: aki tud, és főleg aki nem focizik, fényképezőt hozzon esetleg. Idén legalább egy csapatfotót nyomhatnánk, eddig sose voltak csak pillanatképek.

Focilabdából is kettő felajánlást várnánk, pumpát tudok vinni ha kell.

Majd bővítem az egész vackot, hirtelen ennyi jutott eszembe. :)
Kérdezzetek bátran, és főleg írja be mindenki hogy mivel mikor érkezik, és tud-e fényképezőt, labdát hozni.


Telefonszám: +36 30 429 06 23 (Andris)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2010.08.19. 22:07:24-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.08.19. 18:55:19

Elég gyér lesz az idei társaság...

Lassan mindenki beírhatná, hogy szombaton kb. hányra, és hová fog megérkezni, hogy tudjuk kire meddig várjunk. :wink:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.19. 16:14:24

Nos, Oster foglalás is pipa 7 órától, a tavalyi emelt részen, a plazma tv előtt, meccsnézés pipa, Zsiráfot is foglaltam egyet, mert mostmár kell olyat is foglalni, kettő van összesen.

Szandi elnézését kéri Timtől, Szergejtől, Marcitól, és feliratkozott a ne kerüljenek a szemem elé listára.

Én már várom, tökjó végre összejön egy közös meccsnézés.
Focit meg minden mást is persze, csak kicsit megrepedt a bal lábfejem, úgyhogy fájni fogok közben asszem. majd jól bekötöm és csak jobbal rúgok :D

Részletes programterv, infok: 18:00 (környékén.... :D )
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.19. 01:11:10


Gyerünk jelentkezni mindenki, aki még nem tette meg!!!


1. Andris (focizok , kocsma , pesti kölök volnék)
2. kurdt (foci; kocsma; otthon alvás
3. ElBartimaeus (focizok, iszok, otthon alszok)
4. Drigo (focizok, iszok, híd alatt)
5. Atlantis (foci, iszik, szállás pipa)
6. Kovi (focizok, iszok ja, megoldva a szállás)
7. Szandi (foci, pia, pesti)
8. Margarin (focizom,iszom,elméletileg otthon alszom+Csongor 1 Bier)
9.Krojf (nemfoci, kocsma, szállás pipa)
10. El fanático ( nem focizok - viszont kocsmázok és ha )
11. Ordog (nem focizom, iszom, pösti vagyok)
12. ziipp (foci,iszom, Pesti vagyok)
13. Xanthor (focizom, iszom, pesti vagyok)
14. B. Tamás (focizom, iszom, nempesti vagyok, de elvileg a Mesternél lesz szállásom)
15. VV19 (focizok, kocsmázok, kéne szállás)
16. Ozsi (focISZok /foci része teljesen képlékeny még/, kocsma, szállás még nincs, Ordi ha jössz? ha nem,akkor pedig ajánlatokat várnék
17.Csababarca (foci,viszont max 6-7ig tudok maradni,úgyhogy szállás nem kell.)
18. miihii (nemfoci,inni már inkább,szállás bizonytalan)
19. Slither (pia + pesti)
20. Perrero (nem focizok, nem iszom, 8kor megyek haza aludni és rohadt vicces vagyok)
21... lehet h asszony is
22. bowlinggolyo(foci,kocsma,szállást igényelnék ha lehetne)
23. Z.Iván (foci, kocsma, BPi)

Ez a pillanatnyi helyzet.

Részletes info programterv és hasonló finomságok összegyűjtve még ma valamikor, itt.

Addit +36 30 429 06 23[/quote]
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.19. 00:16:33

Andris írta:Rendben Atlantis. Foci is esetleg? vagy csak estére jönnél?
Focira is mennék :wink:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.18. 23:37:07

Rendben Atlantis. Foci is esetleg? vagy csak estére jönnél?

Zola, pedig érdemes visszaolvasnod, mert én most nehezen szedném össze az összes dolgot, meg sok idő is lenne. Eurobarca fórum találkozó lesz, ahogy minden évben., most szombaton is.

a TF műfüves 20x40es pályáiból egyet egyébként, és focizni fogunk ott. mi mást. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2010.08.18. 20:25:09

Andris írta:
Chris0527 írta:sziasztok
Sajnos le kell mondjam a szombatot, neharagudjatok hogy ilyen későn mentünk volna szívesen de főnök behivott szombatra melózni mert határidő van :?
Legközelebb már biztos felmegyek nektek jó szórakozást.
Kár!
Nincs gond, még a bizonytalansági tényezőbe befértetek.
De remélem más már nem találja ki.

Am azért nemértem: főnök behívott? Határidő? Mért nem mondtad h szombaton el vagy utazva? Akkor nyilván nemtud mit csinálni, mert ilyen van. Ezt az emberrel rendes munkánál se csinálhatják, nemhogy diáknál.
Bár ha családi vállalkozás, vagy nagy pénzszűke van, akkor nyilván más a helyzet. De előbbinél nem főnököt írsz, utóbbinál amúgy se jönnél talira. :P+

Ma felhívtam a TF pályát, 2-4ig a miénk végleg, 18000 Ft.
Oster is foglalva van már, csak még felhívom őket is h kicsit előbb mennénk.
Megkérdezhetem, hogy milyen pályát foglaltatok le 2 órára 18ezerért? Meg mi lesz ott? Bocsi, hogy így kérdezek, és nem olvasok vissza :oops:
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.18. 20:02:09

Na akkor ha nem probléma én viszont jelezném, hogy mostmár biztosan ráérek és mennék! :)
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2010.08.18. 19:55:42

Az a helyzet h teljesítménybérben vagyok és a teljesítmény a leadott rendelések után van, szóval ők akkor kapnak pénzt ha időben szállítanak és hétfő a határidő és sajna a péntek miatt megcsusztunk. Nem volt belekalkulálva nem tudtam előre, elhihetitek h szivesebben mennék fel pestrte. :?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.18. 17:16:41

Chris0527 írta:sziasztok
Sajnos le kell mondjam a szombatot, neharagudjatok hogy ilyen későn mentünk volna szívesen de főnök behivott szombatra melózni mert határidő van :?
Legközelebb már biztos felmegyek nektek jó szórakozást.
Kár!
Nincs gond, még a bizonytalansági tényezőbe befértetek.
De remélem más már nem találja ki.

Am azért nemértem: főnök behívott? Határidő? Mért nem mondtad h szombaton el vagy utazva? Akkor nyilván nemtud mit csinálni, mert ilyen van. Ezt az emberrel rendes munkánál se csinálhatják, nemhogy diáknál.
Bár ha családi vállalkozás, vagy nagy pénzszűke van, akkor nyilván más a helyzet. De előbbinél nem főnököt írsz, utóbbinál amúgy se jönnél talira. :P+

Ma felhívtam a TF pályát, 2-4ig a miénk végleg, 18000 Ft.
Oster is foglalva van már, csak még felhívom őket is h kicsit előbb mennénk.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2010.08.18. 16:20:53

sziasztok
Sajnos le kell mondjam a szombatot, neharagudjatok hogy ilyen későn mentünk volna szívesen de főnök behivott szombatra melózni mert határidő van :?
Legközelebb már biztos felmegyek nektek jó szórakozást.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.08.17. 14:07:27

Nem szavazok, mert én nem focizok és nehogy az legyen, hogy a szurolóbarátabb Orczy miatt a focisok a rosszabb minőségű pályán legyenek kénytelenek játszani. Utazásilag a TF esetén +1 BKV jeggyel kell számolni az Orczy-s megoldáshoz képest.... Ez még belefér.
Szóval: kénytelenek lesznek a "focisták" eldönteni a kérdést :)
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.17. 05:27:02

Köszi a számot, meg az egészet még1szer Viktor!

Asszem elég döntetlenszagú lesz ez, igazából kényelmi szempontokból szinte azonos szinten van a kettő, minőségre lehet h jobb a TF, és szintén annál az opciónál a Mom is jobb mint a Lurdy. közelebb, kellemesebb, nagyobb választék.

Krojf komának innen üzenem, hogy van ott egy hatalmas rendes fűvel borított focipálya is mellette, ahol megtekintettem nemrég egy fradi hegyvidék lány utánpótlás meccset. Szandi régi csapattársaival :P
Ott bátran futhatsz tulajdonképp kellemesebb terepen, mint az Orczy salakos atlétikapályája. Vagy ha nem távolodnál olyan messze, a műfüves pályák is egy nagy egész pályából vannak 3 részre leosztva, a másik kettő valszeg nem lesz foglalt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Scorpion
Capitá del Barça
Hozzászólások: 569
Csatlakozott: 2006.07.10. 01:42:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.16. 23:10:57

Hi.

Bolt van a mom centerben is, de vannak kis éjjel-nappalik is a közelben. Meg a pálya bejáratával szemben pont van egy cba. Szóval olyan, mintha benyúlnál a hűtőbe:) De van automata is, akinek az kell.
A pálya pedig biztosan jobb minőségű, mint az Orczy-kerté.

Andris a szám:
06-30-89-89-578
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.16. 20:57:17

Eddig nagyon szoros a küzdelem, fej-fej mellett halad a két pálya! :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.16. 17:47:13

Friss info:

Viktor megérdeklődte nekünk a TF pályát, annyi a változás, hogy az is 9000 Ft, tehát egy árban vannak.
Így egy holnap du. 2ig tartó EXTRAGYORS SZAVAZÁS indul a két pályára, így már mindenki kompetens, nem csak a focisok.

Orczy
(közel van,akár gyalog is. Lurdy házban kaja, ami szintén nincs nagyon messze, utána aránylag sokat utazunk 2 jegy igénnyel az esti tetthelyre) Valamivel szurkolóbarátabb talán, mint a másik.

TF pálya (messzebb van, 2 jegy bkv, utána MOM park szomszédban közvetlenül kaja, onnan aránylag rövid (legrosszabb esetben 1 bkv jegy) az Oster, azaz az esti tetthely.)
Jobb minőségű pálya talán kicsivel, lazábban kezelik az időt, talán egyel kevésbé szurkolóbarát. (kérdőjeles a bolt és padok közelsége)

Ja: Most mondom, aki úgy szavaz, hogy nem hivatalos a találkozóra (ahogy az időpontnál voltak ilyenek), az ne kerüljön a szemem elé. És az oldalt se látogatja többet.


Én pl nem szavazok asszem, mert képtelen vagyok dönteni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.16. 05:00:47

Hát ha valaki kirúgja az Alkotás utcára, annak állom az egész ivászatát az Osterben. :D

Amúgy szerintem nem lesz gond a szurkolótáborunkkal. :P Feltaláljuk magunkat ha már ottvagyunk. úgyemlékszem az öltözőknél voltak padok, meg talán műanyag székek, majd átvisszük őket a pálya széléhez. Amúgy is puha a műfű, leülni arra se rossz egyáltalán. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.16. 03:24:18

A TF-el egy baj van (már én is gondoltam rá amúgy), hogy nem tudom, hogy a pálya mellett hogy és hova tudnak majd a többiek leülni. A minősége aksi pályáknak (ahova megyünk) elég jó szerintem, viszonylag új az egész, talán még nem ment szét nagyon. Valóban rugalmasak ott az emberek, a múltkor kevesebb, mint egy óráért másfélszer annyit voltunk ott.

Amúgy Viktor! Kirúgni a csendes utcára még nem olyan nagy művészet (Azt már néhányszor én is megcsináltam. :D ). Na de a forgalmasra! :lol: (Egyik edzésen egyszer sikerült valahogy kirúgnia az egyik gyereknek. :) )
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.15. 22:08:25

Scorpion írta:Holnap telefonálok és érdeklődök. Szinte biztos, hogy lesz szabad pálya.

Ha gondoljátok, akkor én elébe megyek azoknak, akik busszal jönnek és mutatom az utat a megállótól a pálya felé. Természetesen csak akkor, ha van rá igény.
Köszi!

Hát odatalálunk biztosan, tavaly előtt is megoldottuk, de legkésőbb 11től már iszogatunk és várjuk az embereket a népligetnél, ha gondolod. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Válasz küldése