Eurobarca találkozók!

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.08.05. 18:08:06

Andris írta:May the force be with you
Miért május 4.-én akarod a találkozót? :D

Idén Május 4.én volt a matek érettségi, akkor volt menő igazán a dumám. A. :P
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.05. 18:04:38

Gyerünk emberek gyerünk jelentkezni fel, aki még nem tette, écccaka má' ne azzal kelljen foglalkoznom hogy még kevés, hanem h milyen pálya, milyen kocsma.

May the force be with you
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.05. 02:27:47

Andris írta:megkérdezheted, hogy mennyi volna, azt megköszönjük. :)
De ha nem olcsóbb, akkor olyan helyet keresünk ami szurkolóbarát.

Egyébként Májusban voltam ott utoljára, de akkor elvolt árasztva gumitörmelékkel, és a fehér kis műanyag blokkoka amik a hatost és a partvonalakat adják, folyton feljöttek ha ráléptünk.

Semmi gond ha kell megkérdem és csak azért gondoltam rá mert fent budai tf pályákon játszottam és kritikán aluli minden bár azt hiszem ez a történet sokkal inkább szól egy nagy buliról mint hogy mindenben kifogásokat találjunk....Elvégre is mind ugyan azt szeretjük ,engem spec marhára nem érdekel hol kötünk ki,lényeg hogy mindannyian jól érezzük magunkat.én hazatalálok Afganisztánból is ha kell::):):):

És még valami:Ma néztem online a Barca meccset:Gondolom sokan lekezelték ahogy a városban ezt hallottam is,de számomra egy új Barca volt kialakulóban,szenzációs volt ahogy a fiatalok játszottak.Rettenetesen örülök hogy a Barca ebben is világelső...Nekünk van jövönk ,hatalmas pénzek nélkül is..Azt gondolom ezt kevesen mondhatják el a világban!
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.05. 01:33:32

megkérdezheted, hogy mennyi volna, azt megköszönjük. :)
De ha nem olcsóbb, akkor olyan helyet keresünk ami szurkolóbarát.

Egyébként Májusban voltam ott utoljára, de akkor elvolt árasztva gumitörmelékkel, és a fehér kis műanyag blokkoka amik a hatost és a partvonalakat adják, folyton feljöttek ha ráléptünk.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.05. 01:17:32

Andris írta:Majd megnézem hogy mennyiért tudnánk, mindkét műfüves a BME-é, ott fociztam egész évben.
De egyébként annyira nem jó a pálya szvsz, ráadásul a nem focizóknak nincsenek ülőhelyek.

Ezért is nem akartam ajánlani eddig.
Az jó én még a nyári bajnokságban is nyomom és a pályák nagyon jók:):):

Egyébként ha jól tudom a tf pályák sokkal szarabbak,de tényleg nem lényeg ha kell meglesem, ha nem akkor meg hajrá minden más....
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.05. 00:41:09

Majd megnézem hogy mennyiért tudnánk, mindkét műfüves a BME-é, ott fociztam egész évben.
De egyébként annyira nem jó a pálya szvsz, ráadásul a nem focizóknak nincsenek ülőhelyek.

Ezért is nem akartam ajánlani eddig.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.05. 00:18:04

Sziasztok

Ezt is érdemes lenne megnézni:
ELTE sporttelep XI. kerület, Bogdánfy utca Petőfi hídtól 3 perc gyalog,Két nagyon szép műfüves pálya van+nagypálya tenisz pályák uszoda , minden szép és jó, a sporttelepen büfé stb.Kaja lehetőség is van olcsó a közelben,lásd Móricz Zs tér, Kocsma hegyek,kiülős,beülős van itt minden.Ha gondoljátok,hétvégéig utánanézek a konkrét áraknak,egyebek.
Komolyabb bulizóknak:ZP. a sportteleptől 2 perc....Hétvége Kamikaze és a közlekedés is kiváló bárhova!


ui:
Büfé alatt ne egyszerű büfét érts:):):
Hatalmas belső rész,még nagyobb terasz rész,kivetítők VB-alatt rengetegen voltak
Sajnos a hétvégi nyitva tartását nem tudom de ha gondoljátok,mindennek utánanézek a héten!
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.04. 23:53:42

Andris írta:
Perrero írta:Mom Parknál a pálya ahol 2 éve voltunk :?: Asszem Badi intézte
Utána nézek holnap pályáknak, meg holnapután. Csak kicsit várni akartam h biztosan összegyűljön a társaság, de már vagyunk 18an, és még lesz legalább 7-8 ember a személyes becslésem alapján.
Nemtom melyik pályára gondoltok, ott van a TF és egy új sportcentrum. A sportcentrumos pálya irreálisan drága a maga félóránkénti 8000-vel. (Személyesen kérdeztük, a honlapon asszem nincs ott, hogy a 8000 csak egy félórára vonatkozik) A TF-en viszont lehet bérelni kicsit kicsi, de amúgy jó minőségű pályát (egy nagyobbacskát osztanak fel 3 részre) és lehet meg lehet oldani, feltéve, ha szeretnénk, hogy olcsóbb legyen, ez esetben számla nélkül kérjük... Mi a múltkor kevesebb, mint egy órányit fizettünk és másfelet maradhattunk. Csak az ilyenekkel azért van egy kis fenntartásom. :? De már csak az én bajom. :)
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.08.04. 23:04:11

grecki írta: Igazából az lesz a program, hogy elindulunk felfelé a hegyen, és mire felérünk, addigra már nem leszünk szomjasak. :) Mit küldtél? Privátot? Csak mert nem kaptam semmit, lehet h megtelt a postafiókom.
Teljesen korrekt program,azt kell mondanom :lol: Egyébként,igen azt küldtem,tessék néha takarítani! Állítólag a csajoknak is bejön.. :D
Kép
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2010.08.04. 22:57:11

Tim írta:
grecki írta:..Badacsonyban fogok szürkebarátot szürcsölni...
Szekszárdi létedre? :lol: Ha már ott vagy(nem tudom ismerőshöz látogatsz-e,vagy bortúristaként teszed tiszteleted) mindenképp kóstold meg a kéknyelűt.Nekem jobban bejön mint a szürkebarát,bár semmi kifogásom egy pohár hideg száraz szürkebarát ellen.Ha valaki olyan palackból kínál amin az áll hogy pinot grigio,nyugodtan fogadd el,ugyan az a bor. És nagyon jó olaszrizlingek is vannak arra felé.Szóval hajrá!


U.I:Küldtem valamit!
Szekszárdon nem annyira jellemző a fehérbor. Meg ott nincs Balaton. :)
Igazából az lesz a program, hogy elindulunk felfelé a hegyen, és mire felérünk, addigra már nem leszünk szomjasak. :) Mit küldtél? Privátot? Csak mert nem kaptam semmit, lehet h megtelt a postafiókom.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.04. 22:50:55

Perrero írta:Mom Parknál a pálya ahol 2 éve voltunk :?: Asszem Badi intézte
Utána nézek holnap pályáknak, meg holnapután. Csak kicsit várni akartam h biztosan összegyűljön a társaság, de már vagyunk 18an, és még lesz legalább 7-8 ember a személyes becslésem alapján.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.08.04. 18:49:51

grecki írta:..Badacsonyban fogok szürkebarátot szürcsölni...
Szekszárdi létedre? :lol: Ha már ott vagy(nem tudom ismerőshöz látogatsz-e,vagy bortúristaként teszed tiszteleted) mindenképp kóstold meg a kéknyelűt.Nekem jobban bejön mint a szürkebarát,bár semmi kifogásom egy pohár hideg száraz szürkebarát ellen.Ha valaki olyan palackból kínál amin az áll hogy pinot grigio,nyugodtan fogadd el,ugyan az a bor. És nagyon jó olaszrizlingek is vannak arra felé.Szóval hajrá!


U.I:Küldtem valamit!
Kép
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2010.08.04. 10:39:03

Még pár dolog: dohányzom - nem tudom, hogy ezzel a káros szenvedélyemmel egyedül leszek-e a társaágban, ezért előre szólok, bár egy kocsmában nem leszek egyedül úgysem, aki bagózik.
A hajnalig kitart a buli dologgal kapcsolatban: elképzelhető, hogy akár hajnal 3 óráig is kitart a társaság vagy éjfélkor fel akarjátok lőni a pizsamát?
Hát mi jóban lettünk volna. :)
Viszont én még megjelenni se tudok, mert Badacsonyban fogok szürkebarátot szürcsölni...
Andris írta:Hát ha a régieknek már nincs indíttatásuk, sebaj. Lesz új csapat, nem kizárt hogy ugyanolyan jó vagy még jobb. Végülis ők már nem is fórumoznak, ez meg alapvetően fórum találkozó.
Ez viszont nem annyira tetszett... :?

Nyilván nem rád gondoltam Marci, sőt nem is Timre mondjuk, mindenki látta hogy ti beírtátok előre, ez az időpont nem lenne jó. De nekem se feltétlen tetszett amit válaszként kaptam, mikor megkerestem külön néhány srácot. De szerintem ezt a témát itt most már túllihegtük. A.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.08.04. 06:40:58

1. Andris (focizok , kocsma , pesti kölök volnék)
2. kurdt (foci; kocsma; otthon alvás)
3. Jess (nem focizok , megyek kocsmázni , és pesten lakom)
4. ElBartimaeus (focizok, iszok, otthon alszok)
5. Chris0527 (focizok, iszunk, kéne szállás)
6. Kiki(Chris) barátnője
7. Kovi (focizok, iszok ja, megoldva a szállás)
8. Szandi (foci, pia, pesti)
9. Badi (max este beugrok)
10. Margarin (focizom,iszom,elméletileg otthon alszom+Csongor 1 Bier)
11.Krojf (nemfoci, kocsma, szállás pipa)
12. El fanático ( nem focizok - viszont kocsmázok és ha hajnalig kitart a buli, akkor nem kell szállás sem Razz )
13. Ordog (nem focizom, iszom, pösti vagyok)
14. ziipp (foci,iszom, Pesti vagyok)
.
18. Ozsi (focISZok /foci része teljesen képlékeny még/, kocsma, szállás még nincs, Ordi ha jössz? ha nem,akkor pedig ajánlatokat várnék Very Happy
.
21.Csababarca (foci,viszont max 6-7ig tudok maradni,úgyhogy szállás nem kell.)
.
25. Slither (pia + pesti) idáig jusson el a lista !!
...
46.miihii (nemfoci,inni már inkább,szállás bizonytalan)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.04. 00:23:22

Látom nő a létszám:)
Ez jó hír ,részemről már nagyon várom,ha esetleg összejön előtte a meccsnézés akkor arra is beneveznék:)
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.08.03. 23:57:40

ziipp írta:Amennyiben nem okoz problémát, beesik egy új arc.
Paramétereim.
nem probléma,csak folytasd a listát please :wink:

szerk: mind1, beleszerkesztem...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2010.08.03. 23:54:44

Amennyiben nem okoz problémát, beesik egy új arc.
Paramétereim.

1. Andris (focizok , kocsma , pesti kölök volnék)
2. kurdt (foci; kocsma; otthon alvás)
3. Jess (nem focizok , megyek kocsmázni , és pesten lakom)
4. ElBartimaeus (focizok, iszok, otthon alszok)
5. Chris0527 (focizok, iszunk, kéne szállás)
6. Kiki(Chris) barátnője
7. Kovi (focizok, iszok ja, megoldva a szállás)
8. Szandi (foci, pia, pesti)
9. Badi (max este beugrok)
10. Margarin (focizom,iszom,elméletileg otthon alszom+Csongor 1 Bier)
11.Krojf (nemfoci, kocsma, szállás pipa)
12. El fanático ( nem focizok - viszont kocsmázok és ha hajnalig kitart a buli, akkor nem kell szállás sem Razz )
13. Ordog (nem focizom, iszom, pösti vagyok)
14. ziipp (foci,iszom, Pesti vagyok)
.
18. Ozsi (focISZok /foci része teljesen képlékeny még/, kocsma, szállás még nincs, Ordi ha jössz? ha nem,akkor pedig ajánlatokat várnék Very Happy
.
21.Csababarca (foci,viszont max 6-7ig tudok maradni,úgyhogy szállás nem kell.)
.
25. Slither (pia + pesti) idáig jusson el a lista !!
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.03. 23:44:37

Slither írta:
Drigo írta: Aki eddig volt akár egyetlen talin is, szerintem nem bánta meg a részvételt, szóval csak bátran. Nem minden nap találkozhattok egy igazi médiasztárral, aki a marca, mundo, sport etc főoldalán is pózolt alig egy éve.
Ezek szerint megtisztelsz minket a jelenléteddel? :D

Ha nem focizol akkor hozd a póker szettet. Ha Badi is oda tolja a hátsóját, akkor meglesz a 6-7 játékos. :wink:
Pókert nem lehet valahogy úgy megoldani - természetesen csak abban az esetben, ha van szett - hogy ne kelljen választani az és a póker között? :) Nagy dilemma lenne.


Amúgy, ha valakinek elültettem volna a bogarat a fülében a korábbi Majorkás "kocsma" ajánlatommal, akkor az nagyon gyorsan kergesse ki, mert sok hasznát nem venné, lévén megtudakoltam, hogy nem adják a meccset.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.03. 22:48:57

1. Andris (focizok , kocsma , pesti kölök volnék)
2. kurdt (foci; kocsma; otthon alvás)
3. Jess (nem focizok , megyek kocsmázni , és pesten lakom)
4. ElBartimaeus (focizok, iszok, otthon alszok)
5. Chris0527 (focizok, iszunk, kéne szállás)
6. Kiki(Chris) barátnője
7. Kovi (focizok, iszok ja, megoldva a szállás)
8. Szandi (foci, pia, pesti)
9. Badi (max este beugrok)
10. Margarin (focizom,iszom,elméletileg otthon alszom+Csongor 1 Bier)
11.Krojf (nemfoci, kocsma, szállás pipa)
12. El fanático ( nem focizok - viszont kocsmázok és ha hajnalig kitart a buli, akkor nem kell szállás sem Razz )
13. Ordog (nem focizom, iszom, pösti vagyok)
.
18. Ozsi (focISZok /foci része teljesen képlékeny még/, kocsma, szállás még nincs, Ordi ha jössz? ha nem,akkor pedig ajánlatokat várnék Very Happy
.
21.Csababarca (foci,viszont max 6-7ig tudok maradni,úgyhogy szállás nem kell.)
.
25. Slither (pia + pesti) idáig jusson el a lista !!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.03. 22:40:00

csababarcát és Tomsát várjuk például, akik jelezték hogy bármely időpont jó nekik. :)

Vito, Miihii, Shark, esetleg barca99, H.Peti, Henrik?
Debreceni különítménnyel már konzultáltam, nemsoká eldöntik majd. (Ati, Zozz)

Timit már csábítgatom elfele, Iván valószínűleg felíródik nemsoká.

Viktor, Bence? HFCB A-s bárki?

15en vagyunk perpill, jólenne csütörtökön elérni nagyjából azt a 25öt.

Fentiekből páran jönnek, 1-2 új arc beesik még esetleg, és Csongor megadja magát Danival egyetemben, esetleg Savi. Talán Rumi ha meg tudja oldani.

Akár még össze is jöhet a dolog.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2010.08.03. 22:58:19-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.03. 21:21:37

Andris írta:Kiváncsi vagyok ki az aki még mindig szavazgat az időpontokra :D
Újraszámlálást! Monnyon le! :D :D :D :D :D
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2010.08.03. 21:17:57

Lehet barátnőmmel megyek, de lehet csak egyedül... majd meglátom, a szállás most nem lesz nálam beoldható. Sosorry

Hajráhajrá!!



1. Andris (focizok , kocsma , pesti kölök volnék)
2. kurdt (foci; kocsma; otthon alvás)
3. Jess (nem focizok , megyek kocsmázni , és pesten lakom)
4. ElBartimaeus (focizok, iszok, otthon alszok)
5. Chris0527 (focizok, iszunk, kéne szállás)
6. Kiki(Chris) barátnője
7. Kovi (focizok, iszok ja, megoldva a szállás)
8. Szandi (foci, pia, pesti)
9. Badi (max este beugrok)
10. Margarin (focizom,iszom,elméletileg otthon alszom+Csongor 1 Bier)
11.Krojf (nemfoci, kocsma, szállás pipa)
12. El fanático ( nem focizok - viszont kocsmázok és ha hajnalig kitart a buli, akkor nem kell szállás sem Razz )
13. Ordog (nem focizom, iszom, pösti vagyok)
.
18. Ozsi (focISZok /foci része teljesen képlékeny még/, kocsma, szállás még nincs, Ordi ha jössz? ha nem,akkor pedig ajánlatokat várnék Very Happy
.
.
25. Slither (pia + pesti) idáig jusson el a lista !!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.03. 21:16:22

Kiváncsi vagyok ki az aki még mindig szavazgat az időpontokra :D

A srácoknak teljesen igazuk van egyébként, énis voltam az utóbbi három alkalommal, mert kényszerítettek.

Egyébként a főszerkesztő úr idén is tiszteletét teszi minden bizonnyal, hamarosan fel is vésem Z.Ivánként erre a listára:

1. Andris (focizok , kocsma , pesti kölök volnék)
2. kurdt (foci; kocsma; otthon alvás)
3. Jess (nem focizok , megyek kocsmázni , és pesten lakom)
4. ElBartimaeus (focizok, iszok, otthon alszok)
5. Chris0527 (focizok, iszunk, kéne szállás)
6. Kiki(Chris) barátnője
7. Kovi (focizok, iszok ja, megoldva a szállás)
8. Szandi (foci, pia, pesti)
9. Badi (max este beugrok)
10. Margarin (focizom,iszom,elméletileg otthon alszom)
11.Krojf (nemfoci, kocsma, szállás pipa)
12. El fanático ( nem focizok - viszont kocsmázok és ha hajnalig kitart a buli, akkor nem kell szállás sem Razz )
.
.
18. Ozsi (focISZok /foci része teljesen képlékeny még/, kocsma, szállás még nincs, Ordi ha jössz? ha nem,akkor pedig ajánlatokat várnék :D )
.
.
25. Slither (pia + pesti) idáig jusson el a lista !!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Válasz küldése