Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.29. 00:34:44

sjd írta:Inception: el kell menni, meg kell nézni és kész
barcalaci84 írta:
SPOILER

Egy példa , amire nem nagyon kérdezett még senki:

Cobb és Mal együtt öregedett meg a Váróban, onnan végül úgy tértek vissza , hogy a vonat elé feküdtek...Igen ám de mikor ezt mutatják mindketten fiatalok....tehát hogy is van ez?
Erre egy racionális, habár illúzióromboló magyarázat van: azt a jelenetet nem játszathatták el idős színészekkel, egyrészt mert talán nem találtak volna olyan jót, másrészt mert elég furcsa lett volna, ha 143 pecen keresztül nézzük Leo képét, és aztán az egyik legfontosabb 5 percet vmi tök idegen vén szivar játssza el

A többi logikai bukfencedre kiváncsi lennék, mert én mást nem találtam

ugye te is érzed , hogy ez nem magyarázat, hiszen egy a filmben refrénként ismétlődő párbeszéd zajlik kettejük közt a sínen fekve, szóval aki addig értette a filmet , az nem zavarodott volna össze , ha öregek lettek volna
Mintha a filmben elmondták volna,hogy többször is lementek Limboba...


ilyen nem hangzott el a filmben, egyszer voltak 50 évig , ahonnan úgy szabadultak , hogy a vonat elé fekszenek, miután elültette a gondolatot Malban (miért mutatott volna egy korábbi Limboból szabadulást, de ilyenre nem volt utalás ,sőt


mégegy bukfenc:

Cobb megtalálja Saitot ,aki 100 évesnek tűnik, Cobb viszont 50 se

erre a legnépszerűbb magyarázat , hogy Saito hamarabb került a Limboba, de ez nem így volt hiszen mikor Cobb és Ariadné lemennek , akkor még Saito fedezi a hamisító srácot(bár erre nekem is van egy teóriám, de az is elég következetlen)
[/color]


következő

a gyerekek a végén is ugyanakkorák és ugyanúgy ülnek ugyan abban a ruhában mint az emlékképekben


az említett dolgokra egy magyarázat lehet:

Cobb sose tért vissza a tényleges valóságba, teljesen elveszett az álmok között, amit a film a valóság szintjének mutat igencsa k hasonlít egy álomszinthez ( ajánlom figyelmetekbe Mal szavait miután utána mennek a Váróban, annak kellett volna lennie a film élének, csak sajnos nem ez lett , mert az a rohadt totem el fog dőlni, amivel a happy endet sugallja Nolan
Avatar
Sirlaller
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009.08.06. 05:37:38

2010.07.29. 00:13:44

Slither írta:
Sirlaller írta:Sziasztok!Keresem ezt a dokumentum filmet magyarul: Kings of clubs (Klubbok királyai).Ha jól tudom 10 részes sorozat és a nagyobb klubbokkal foglalkozik és a 7. rész szól a Barcáról!Ha valakinek esetleg megvan vagy tud linket ahonnan lekaphatom akkor örülnék ha megosztaná velem!!!
Párszor leadták a viasat historyn is...

Kis ízelítő miről beszélek...

http://www.youtube.com/watch?v=nvthWgEd2i8

Köszi előre is :wink:
Ha nem magyarul kell akkor itt megtalálod:
Youtube:
Part 1
Part 2
Part 3

Rapidshare (nem próbáltam még):
Part 1
Part 2

Igen erre gondoltam, ez kellene! Leszedtem a rapidshare-ről amit linkeltél, de valamiért nem tudom kitömöríteni, úgyhogy nem derült ki számomra hogy jó-e vagy nem!Meg tudnád nézni vagy valaki hogy jó-e?Köszi
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.07.29. 00:13:29

Bocsi a dupláért, de ezt muszáj külön hsz-ben írni.

Titanic 2 az Asylum-tól :lol:

Az a cgi naggyon odaszab neki apáám! :D Nagyon pihent csókák dolgoznak az Asylum-nál. Ilyen baromság normális embernek eszébe nem jutna ezek meg még meg is csinálják.

+ Medve László háromdé
Kép
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.07.28. 23:23:22

Eazzy írta:Viszont amiért igazából írok ide...felmerült benne egy nagyon buta kérdés. Ugye a vámpírok halottak, tehát nem dobog a szívük, oké hogy van bennük vér, de az nincs keringetve. Akkor mégis hogyan pumpálnak abba a bizonyos szervbe, amivel sikeresen szexelnek??? Lehet én vagyok hülye, de most ezen gondolkodtam ma... :lol:
Hát lehet, hogy a "sisakban" is van nekik vérszívó szerv. Aztán teleszívják a műszert és mehet a party. :D
Lehet, hogy én is belelesek ebbe a cuccba.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.07.28. 23:11:21

miihii ajánlására tegnap én is megnéztem az Unthinkablet. Az, de film. :shock: Szemjüel El Dzsekszon és Májkül Sín hatalmasat játszanak. Viszont ez a hölgyemény... Kerri Enn Mossz, nekem nagyon nem jött át. De, attól még a film nagyon komoly volt. Amikortól behurcolták a kölyköket, (amit egyébként, már vártam, hogy megtörténjen) nem sokat pislogtam. Kábé, olyan fejet vágtam, mint az előbbi szmájli. A film: 10/9,5

Valamint nemrég megnéztem a Tökéletes trükköt.
Hátezmegaztánmégaztán....duplasokk :shock: :shock: Két, ekkora színészt, mint Krisztián Bél és Hjú Dzsekkmen egy filmben... (talán az előbbi egy negyedujjpercnyivel jobb volt.) Szkárlett kisasszony meg... tökmindegy, hogy játszik. 8) Ez: 10/10. (Mármint a film.)

Holnap irány az Eredet. Egy kérdés: 3/4 4-kor is olyan hatásos, mint estefele? :lol:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5236
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2010.07.28. 23:00:41

Premierre drágább szokott lenni a mozijegy? Vagy mozitól függ?
Mert holnap megnéznénk haverokkal Az Utolsó Léghajlítót.
Mondjuk mindegy mennyi, akkor is megnézzük. :P :D
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.07.28. 20:51:37

Hali!
Tesómnál voltam Campus idején, és míg épp lábadoztam az előző estéből, nézegettem hogy van e valami jó film a gépén. Hát filmet nem találtam nekem tetszőt. Így gondoltam nekilátok ennek a kétes sorozatnak a Vampire Diaries-nek. Itthon snasszul lefordítva Vámpírnaplók.

Mivel jó magam a Twilight-tól hányós faj vagyok, nem vártam jót.
Bár meg kell mondanom, a vámpíros - vérfarkasos téma mindig is kedvelt volt nálam, annyi remek dolog született ezzel kapcsolatban, pl a Vámpír Brooklynban, vagy az Interjú a vámpírral, vagy az Underworld, vagy pl a Penge trilógia. Épp ezért sajnálom ezt a Tvájlájt cuccot, hogy ennyire belerondít a képbe.

No de a sorozat. Az elején Tvájlájtszerű volt. Bár mint utólag kiderítettem, nem a sorozat koppintotta a filmet, hanem a Twilightot ihlette meg ez az amúgy eredetileg 1991-ben megjelent novella, amin a sorozat alapul.

Lényeg a lényeg, ha nincs Damon szerepe, akkor tuti abbahagyom az egészet. Kumma nagy karakter. Ahogy jön gyilkol, mindenbe belekakkant. Nagyon jó. Aztán fejlődik jó nagyot a sorozat is, végül is ledaráltam, és nem bántam meg. Nem húzzák az embert, végig kapod a történéseket töményen. Még a nyálas jeleneteket is sikerült eltűrhető mennyiségben tálalni.

Viszont amiért igazából írok ide...felmerült benne egy nagyon buta kérdés. Ugye a vámpírok halottak, tehát nem dobog a szívük, oké hogy van bennük vér, de az nincs keringetve. Akkor mégis hogyan pumpálnak abba a bizonyos szervbe, amivel sikeresen szexelnek??? Lehet én vagyok hülye, de most ezen gondolkodtam ma... :lol:
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2010.07.28. 18:18:27

Cobb és Mal együtt öregedett meg a Váróban, onnan végül úgy tértek vissza , hogy a vonat elé feküdtek...Igen ám de mikor ezt mutatják mindketten fiatalok....tehát hogy is van ez?
Mintha a filmben elmondták volna,hogy többször is lementek Limboba...
csakamadrid
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.07.28. 17:43:50

Nekem a Viharsziget annyira nem tetszett, viszont az Eredet nagyon is elnyerte a tetszésemet.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.07.28. 17:38:28

Inception: el kell menni, meg kell nézni és kész
barcalaci84 írta:
Elég bátor kijelentés ez, hogy végig kképbe vagy a filmmel, mivel így hogy már többször láttam egyre több a logikai bukfenc sajnos, melyek felett könnyen elsiklik az ember első nézésre....

SPOILER

Egy példa , amire nem nagyon kérdezett még senki:

Cobb és Mal együtt öregedett meg a Váróban, onnan végül úgy tértek vissza , hogy a vonat elé feküdtek...Igen ám de mikor ezt mutatják mindketten fiatalok....tehát hogy is van ez?
Erre egy racionális, habár illúzióromboló magyarázat van: azt a jelenetet nem játszathatták el idős színészekkel, egyrészt mert talán nem találtak volna olyan jót, másrészt mert elég furcsa lett volna, ha 143 pecen keresztül nézzük Leo képét, és aztán az egyik legfontosabb 5 percet vmi tök idegen vén szivar játssza el

A többi logikai bukfencedre kiváncsi lennék, mert én mást nem találtam
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.07.28. 17:16:58

Dexter. 5. évad. 1. jelenet. Csapó!
http://www.youtube.com/watch?v=ur0wQLRBsD4
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.07.28. 13:31:31

Sirlaller írta:Sziasztok!Keresem ezt a dokumentum filmet magyarul: Kings of clubs (Klubbok királyai).Ha jól tudom 10 részes sorozat és a nagyobb klubbokkal foglalkozik és a 7. rész szól a Barcáról!Ha valakinek esetleg megvan vagy tud linket ahonnan lekaphatom akkor örülnék ha megosztaná velem!!!
Párszor leadták a viasat historyn is...

Kis ízelítő miről beszélek...

http://www.youtube.com/watch?v=nvthWgEd2i8

Köszi előre is :wink:
Ha nem magyarul kell akkor itt megtalálod:
Youtube:
Part 1
Part 2
Part 3

Rapidshare (nem próbáltam még):
Part 1
Part 2
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.07.28. 12:53:39

Sirlaller írta:Sziasztok!Keresem ezt a dokumentum filmet magyarul: Kings of clubs (Klubbok királyai).Ha jól tudom 10 részes sorozat és a nagyobb klubbokkal foglalkozik és a 7. rész szól a Barcáról!Ha valakinek esetleg megvan vagy tud linket ahonnan lekaphatom akkor örülnék ha megosztaná velem!!!
Párszor leadták a viasat historyn is...

Kis ízelítő miről beszélek...

http://www.youtube.com/watch?v=nvthWgEd2i8

Köszi előre is :wink:
engem is érdekelne :)

ha esetleg tudja valaki magyar szinkronnal vagy felirattal.

más:
netmozin szokott nézni filmeket valaki?
ha igen ott megtalálható ez a film?
én szoktam netmozizni
Abi & Tito
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.07.28. 12:45:19

ozsimiki írta:
miihii írta:Unthinkable
Szerintem kummajó lett.Elég komolyan nyomja Samuel a vallatást,Aceveda százados meg a hóhérsegéd :P
Simán ajánlós!
újabb remek miihii's trailer...kösz cimbi, nagyon adta, tegnap néztük leányzóval, éééééés 4év után először elmegyek/ünk moziba az Eredet kedvéért.
még annyit a filmről,hogy:

azért a végén az nem tetszett (de ennyi véletlen elfogadott minden filmnél),hogy végül azért robbant a 4. (és ezáltal valószínű a mellette lévő is) mert az egyik fejes elővette a fegyverét...egyszóval erre nem számíthatott az elkövető,megbukott a terve, tőle független körülmény miatt sikerült még is az...persze így volt nagy csattanó,de az addig kőkemény H a legvégén amikor visszakapná a gyerekeket,h kiszedjék a fa.zból az infót, pont meghátrál,ezért pont fegyvert rántanak,és pont elveszi...no mind1.

így is 9/10 nálam.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.07.28. 12:35:45

Zöld zóna: hát nekem nem igazán jött be, bár nem mondanám rá, hogy nézhetetlen volt. Igaz, hogy majd 2 óra a film, nekem kevés volt benne a történés. Máté se alakított olyat, hogy hanyatt vágódjak. Így össz.: 6/10
Egyszer meg lehet nézni, de utána shift+delete

miihii igaz, hogy általában egyezik a filmekről a véleményünk, de én ezt a filmet nem tudta élvezni egy Gyilkos megszállás után. Voltak benne elég érdekes "halivúdi" baromságok. Pl. Máté a Hummer anyósán folyamatosan Népszabadságot olvas, miközben van neki zónája amit figyelni kell.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Sirlaller
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009.08.06. 05:37:38

2010.07.28. 11:38:47

Sziasztok!Keresem ezt a dokumentum filmet magyarul: Kings of clubs (Klubbok királyai).Ha jól tudom 10 részes sorozat és a nagyobb klubbokkal foglalkozik és a 7. rész szól a Barcáról!Ha valakinek esetleg megvan vagy tud linket ahonnan lekaphatom akkor örülnék ha megosztaná velem!!!
Párszor leadták a viasat historyn is...

Kis ízelítő miről beszélek...

http://www.youtube.com/watch?v=nvthWgEd2i8

Köszi előre is :wink:
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2010.07.28. 01:56:03

Victor_Valdes írta:valaki nem tudja, hogy lesz-e az Odaát 4-5 évadja szinkronosan?
NE szinkronnal nézd! A magyar szinkron sajnos erősen romlásnak indult az utóbbi időkben, ahogy észrevettem, de a Supernatural szinkronja szinte mindent űberel. Rosszak a fordítók, nulla kreativitás, idétlen, idióta hangokat kaptak a karakterek. Ha angolul nézed, akkor két férfit látsz, ha magyarul, akkor meg két ovis kisfiút. Nagyon rossz szinkronnal, halál komoly. Oké, hogy kényelmesebb olvasgatás nélkül nézni, de legalább tanulsz angolul is valamennyit. Én például sokat fejlődtem csak attól, hogy felirattal néztem/nézek sorozatokat.
Egyébként, ha már itt tartunk, minden filmet és sorozatot erősen ajánlott eredeti hanggal, felirattal nézni, mert sokkal jobb. Persze a felirat minősége sem mindegy, de mondjuk a hosszupuskán jók a fordítók. Szóval hajrá felirat! :D
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.28. 01:19:24

Barcaforever írta:
soadroli írta:Eredet
Ma néztem moziba, nagy film, még egyszer meg kell néznem hogy teljesen megértsem. :lol:
DiCaprio ismét nagyot alakít, szerintem mindenképp érdemes megnézni.
Nálam kapja a 10/9-et.Akinek nem tetszett a Viharsziget, az még a letöltéssel se fárassza magát, mert hasonló a felépítés.

Én képbe vagyok végig a filmmel, a végén persze lehet gondolkodni, ki így, ki úgy fogja fel.
Elég bátor kijelentés ez, hogy végig kképbe vagy a filmmel, mivel így hogy már többször láttam egyre több a logikai bukfenc sajnos, melyek felett könnyen elsiklik az ember első nézésre....

SPOILER

Egy példa , amire nem nagyon kérdezett még senki:

Cobb és Mal együtt öregedett meg a Váróban, onnan végül úgy tértek vissza , hogy a vonat elé feküdtek...Igen ám de mikor ezt mutatják mindketten fiatalok....tehát hogy is van ez?
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8699
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.07.28. 00:02:55

Mai nap termése két film:

Az első egy Val Kilmar főszereplésével készült pszicho thriller. A címe: Kínzó hőség. Nem volt vészesen rossz, rosszabbra számítottunk, de végül is a túlspilázott sztori picit betett neki. Összességében 10/6.

A másik:
Ghost Writer, Szellemíró. Ewan McGregor, Pierce Brosnan stb stb. Sok sok jó színész. Sokat vártam a filmtől. A sztori maga nagyon jó volt. A film izgalmas, a színészi teljesítmény pazar. Picit kesze-kusza volt, de nagyon is élvezhető. 10/8.

Holnap: Toy Sory 3!!! :wink: :D
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.07.27. 23:47:10

miihii írta:Unthinkable
Szerintem kummajó lett.Elég komolyan nyomja Samuel a vallatást,Aceveda százados meg a hóhérsegéd :P
Simán ajánlós!
újabb remek miihii's trailer...kösz cimbi, nagyon adta, tegnap néztük leányzóval, éééééés 4év után először elmegyek/ünk moziba az Eredet kedvéért.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2010.07.27. 23:45:30

Victor_Valdes írta:
Varatrix írta:
Victor_Valdes írta:valaki nem tudja, hogy lesz-e az Odaát 4-5 évadja szinkronosan?
Szerintem nem sok igeny mutatkozik ra, de abban bizhatsz, hogy a Viasat most kozvetiti az elso evadot, es ha sikeres szerintem szinkronizalnak majd.
Bar szerintem angolul is nagyon jo persze magyar felirattal.
A kedvenc sorozatom.
Supernatural love
Akkor elkezdem húzni felirattal. Bár előbb még kivégzem a Lost-ot. :)
Nagyon jó felirattal is,kezdetben én sem akartam olvasgatni,de függőséget okoz :D Nem lehet abbahagyni. nem tudom mit csinálok addig amíg lesz 6.évad. :(
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.07.27. 22:57:44

Na ha már ennyire mondjátok akkor én is ráállok. Már a fele lent van. szerintem holnap meg is nézem. 8)
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2010.07.27. 22:42:44

miihii írta:Unthinkable
Szerintem kummajó lett.Elég komolyan nyomja Samuel a vallatást,Aceveda százados meg a hóhérsegéd :P
Simán ajánlós!
Hatalmas film nálam 10/10

Azért nem mind a 4 atom bomba robbant fel csak az a kettő ami közvetlen egymás mellett volt,mivel elég nagy távolságra volt a másik 2 bomba h felrobbanjon
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.07.27. 22:39:57

Taken: érdemes megnézni, jó kis film
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.07.27. 22:30:28

Ilúvatar írta:
miihii írta:Unthinkable
Szerintem kummajó lett.Elég komolyan nyomja Samuel a vallatást,Aceveda százados meg a hóhérsegéd :P
Simán ajánlós!

Miattad néztem meg a filmet most az előbb... Hát tejóatyaúristen :shock: :shock: :shock: Elég durva... Egyszerűen a filmben nincsenek határok, de ezt most értsétek szó szerint.

a vége se semmi... mind a négy atombomba felrobbant tuti...
megnéztem én is!

utoljára a Dexter vége sokkolt ennyire... :shock: :shock:

emberek, kegyetlen durva film! :shock:
Válasz küldése