Portrék...

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2010.07.04. 21:58:36

Am én is a Szent Istvánba járok, csak Közgazdaságiba, Mester utca. Valaki véletlen nem jár oda? :D

Tibi ment egy PÜ.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.07.04. 21:55:00

Üdv a fórumon, habár nem vagytok újak!
Soadroli: az ilyenek nem ide tartoznak szerintem :wink: .
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára messideco 2010.07.04. 22:22:53-kor.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.07.04. 21:47:21

katalunya írta:
Messithebest írta:Nah akk már én is bemutatkozok: Ádám vok,szept.27 én születtem 97ben,Újpesten.4 éves korom óta követem a focit.Sajnos az első kedvenc csapatom a reál volt 2 évig és utána 2003ban kezdtem szurkolni a Barcának,mégpedig Dinho miatt.De Dinho eligazolását nem nagyon tudtam megemészteni,onnantól már nem naon szerettem,inkább Messit kedveltem meg.Én a focit természetesen játszani szeretem,suliba,kint a pályán akárhol.Itt Dunakeszin van 1 jó kis pálya néha oda szoktam lemenni haverokkal.Meg persze suliba is tesiórán,meg mikor lehet. :D Jegyeim általába 4es-5ös(most még):D kb ennyi lenne.
Meik suliba jársz? :)

A Szent Istvánba :D Még a végén kiderül h ismerjük egymást. :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5214
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2010.07.04. 21:45:28

Na én is itt vagyok már egy ideje, és még nem sikerült bemutatkozni.

Roli vagyok(és nem Roland :twisted: ),'94,júli.24-én születtem Gyulán. Békés megyében lakok, Nagykamaráson(tuti nem hallott még róla senki :lol: )
Én nem focizok sehol, és nem is áll szándékomban. De attól imádom a focit, és azért haverokkal eljárunk így esténkét rúgni a bőrt.
Rendészeti szakon vagyok, az év végi átlagom 3.8 :D
Zene: utálom az emot,tck-t meg minden ilyen divatfa.ságot. Amiket hallgatok: Rammstein, SOAD, Metallica, Copy Con, Green Day, meg 1-2 rap szám.
Film: Hát van egy rakás kedvencem, most nem sorolom fel.

Elég nagy kocka vagyok, de így nyáron nem annyira mint pl télen. :lol:
Amit még rólam tudni kell hogy nem vagyok egy bőbeszédű, de ez a hozzászólásokon is meglátszik(jó,mondjuk ezen nem).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára soadroli 2010.07.04. 22:05:56-kor.
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.07.04. 21:30:56

Engedelmetekkel újra bemutatkoznék azoknak akik még nem ismernek.

Kozma Tibor a becsületes nevem én is 14 éves vagyok csak még egyenlőre Debreceni. Azért mondom hogy egyenlőre mert valszeg jövőre felköltözünk Pestre. Rám lehet mondani hogy "focibuzi" mivel én tényleg élek halok a fociért. Játszani csak 1 poszton játszok jól ami a védő. Elől gyenge vagyok. Van 2 haverom akikkel rendszeresen járok focizni és ott általában 1v1-ezünk és ott általában veszítek. :)
Kb ennyi. Remélem senki nem talál ellenszenvesnek a fórumon.. :)
katalunya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2009.10.18. 17:43:30
Tartózkodási hely: Ghana

2010.07.04. 21:27:04

Messithebest írta:Nah akk már én is bemutatkozok: Ádám vok,szept.27 én születtem 97ben,Újpesten.4 éves korom óta követem a focit.Sajnos az első kedvenc csapatom a reál volt 2 évig és utána 2003ban kezdtem szurkolni a Barcának,mégpedig Dinho miatt.De Dinho eligazolását nem nagyon tudtam megemészteni,onnantól már nem naon szerettem,inkább Messit kedveltem meg.Én a focit természetesen játszani szeretem,suliba,kint a pályán akárhol.Itt Dunakeszin van 1 jó kis pálya néha oda szoktam lemenni haverokkal.Meg persze suliba is tesiórán,meg mikor lehet. :D Jegyeim általába 4es-5ös(most még):D kb ennyi lenne.
Meik suliba jársz? :)
Kép
Dream Team: Valdés-Dani A.,Beckenbauer,Piqué,Roberto C.- Y.Touré-Xavi,Iniesta-Messi,Eto'o,Henry
"Csak türelmesen, és minden jól fog elsülni” - Pep Guardiola
Make the ball happy :)
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.07.04. 21:20:33

Nah akk már én is bemutatkozok: Ádám vok,szept.27 én születtem 97ben,Újpesten.4 éves korom óta követem a focit.Sajnos az első kedvenc csapatom a reál volt 2 évig és utána 2003ban kezdtem szurkolni a Barcának,mégpedig Dinho miatt.De Dinho eligazolását nem nagyon tudtam megemészteni,onnantól már nem naon szerettem,inkább Messit kedveltem meg.Én a focit természetesen játszani is szeretem,suliba,kint a pályán akárhol.Itt Dunakeszin van 1 jó kis pálya néha oda szoktam lemenni haverokkal.Meg persze suliba is tesiórán,meg mikor lehet. :D Jegyeim általába 4es-5ös(most még):D kb ennyi lenne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messithebest 2010.07.04. 21:54:31-kor.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
katalunya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2009.10.18. 17:43:30
Tartózkodási hely: Ghana

2010.07.04. 21:08:56

Ha ez ien bemutatkozós akkor azonnal :)

Alex vagyok,január 20-án születtem 96-ba budapesten.A hetedik kerületben élek.A fradiba focizok,de voltam már a honvédba is,csepel-be is.
Az "emberi lényem": hát én egésznap focizok.Sok fiú(meg egy két k.va) elneveztek focibuzinak.Én annyira nézni nem szeretema focit,inkább lejátszom itt lenn a pályán a töbiekkel.Alsós koromba sokat késtünk még az újpesti barátaim a reggel korai foci miatt,ezért sok tanár rossz szemmel is nézett rám emiatt,és az elköltözésünk miatt is,de sulit váltottam és a telepy károly testnevelés tag.ált.isk.és gimnáziumba járok.Itt érdekesség,h itt is nagyon sok az olyan gyerek,aki nem szereti a sportokat,csak azért sportoljanak h tudják mire fogini azt h mér nem tanulnak,és h felvágjanak a csajoknak h a fradiba fociznak(mert ez egy ferencvárosi iskola,és itt azér az nagy szó h valaki a fradiba sportol,de én nem azért igazoltam oda elhihetitek :) ). Például a műfüves pályát csak én szoktam használni focizni, a suliba csak a gimisek szoktak néha jönni velem focizni.A tanulmányaim is itt a telepy-be folytatom,mert ez segíti a sportólokat.Ez szerintem tök jóh.A tanulmányaim sose voltak jobbak 4-esnél,kivéve tesi 8)
Zenéből a dél-amerikait és az új pop számok(Kesha meg iesmik).De nagyon bírom még a Skillet-et :)
A barcának azóta szurkolok mióta Roonie idekerült.Nemzetibe(mint láthatjátok minden német meccs után a VB 2010 Dél-Afrika topicba) Német drukker vagyok a 2002-es vb óta.Kedvenc játékosom Cristiano Ronaldo,mert a tanáraim és a barátaim mindig hozzá hasonlítanak mert mindig szépítkezek meccs előtt,és a játékom is rá hasonlít :) (most jöhet a fúúújogás),Zlatan Ibrahimovic a temperamentuma miatt,Dinho a trükkjei és a technikája miatt,és Maradona mert ő több mint egy ember.
Hát szerintem ennyi :)
Kép
Dream Team: Valdés-Dani A.,Beckenbauer,Piqué,Roberto C.- Y.Touré-Xavi,Iniesta-Messi,Eto'o,Henry
"Csak türelmesen, és minden jól fog elsülni” - Pep Guardiola
Make the ball happy :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.06.26. 00:16:03

Én már írtam egyszer magamról szóval még egyszer nem kezdek bele.
Myvipen megtaláltok. Most nem keresem elő a képeimet, és ott meg tudtok nézni.
Név: Gulyás Mátyás Lakóhely: Jászberény
Elég régi képek már. 2 évesek, de jóvan' az. :D
Amúgy még mindig 12 éves vagyok. :D
Szeretek pókerezni és már egyre jobban is tudok. :) :wink:
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.06.26. 00:07:37

Nos még én sem mutatkoztam be, szóval most megtenném ha nem bánjátok :)

Sikora Markó vagyok (Olyan hülye a nevem, mint amilyen én magam :wink: ) és 1996.04.15.-én születtem Sátoraljaújhelyben. Sátoraljaújhely mintegy 12 kilométerre van a mostani lakóhelyemtől Sárospataktól. 14 éve itt élek ebben a 13.000 fős városban.
Focizni már óvodás korom óta focizok, de komolyabban csak az általános iskola 1. osztályától, ahonnan már versenyekre is mentünk. Tavaly abbahagytam a focit, de a kb. 9 év alatt voltam kapus, védő és csatár is.
Eléggé sok díjam és érmem van, a legbüszkébb talán egy Nyíregyházi labdarúgótornán megszerzett legjobb kapus díj. A focit már csak hobbiként űzök. Nézni és játszani is szeretem szinte az összes sportágat, rengeteget is kipróbáltam már, köztük az amerikai focit, a vízilabdát, az úszást, a kosárlabdát és az atlétikát is. Most viszont kézilabdázok, és a középiskolában is ennek a sportágnak az űzését tervezem.
Június 12.-én hivatalosan is befejeztem általános iskolás tanulmányaimat, az Árvay József Gyakorló Általános Iskolában. Jövő évtől már az Árpád Vezér Gimnáziumban fogom folytatni tanulmányaimat.
Zenei ízlésem inkább rock és metál,de van olyan nap, amikor, inkább a rapp szűrődik ki a hangfalamból.
A Barcelonának 2002 óta szurkolok, hiszen akkor láttam az első meccsüket és nagyon tetszett a játékuk-és az nap édesapám ismerősének köszönhetően beszéltem telefonon Ronaldinhoval, bár szerintem sokan ezt nem hiszik el :? -a Ferencvárosnak pedig 2001 óta vagyok a rajongója, és e két csapat iránti szeretetem örökké meg is marad. A 3. kedvenc csapatom a Tottenham, amelyet a 2007es években kedveltem meg. Válogatottak terén nevezhettek engem divatdrukkernek-habár utálom ezt a kifejezést, és utálom a divatdrukkereket is- mert sosincs kedvenc válogatottam, mindig annak szurkolok aki szép focit játszik-kivéve Magyarország, mert nekik mindig szurkolok-,jelen esetben Argentína.

És a végére:

Kép1
Kép2
Kép3
Kép4

Hát én sem vagyok egy szép gyerek, fésülködni nem szokásom :lol:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.06.25. 23:50:38

Hát..ööö..lehetséges. :D Nem veszem bántásnak természetesen. :D
Bár kilóra elvileg ugyanannyi vagyok.:D Ami alapból is több mint kéne, na de majd megyünk gyúrni és jó lesz az 8) :lol:
Nekem jó így is a többi emberre meg magasról kaksizok amugy. :D

Az utolsó kép ha jól láttam egy karácsonyi kép csak a rusnya szórös pofámról :D Azóta tényleg sokat változtam stílusba amugy. :)
De ugye kamaszkor... :P

Szerk.: Egy embert már bemutatkozásra bírtam, már megérte. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.06.25. 23:46:36

Victor_Valdes írta: Na jó beteszek egy mostani képet, hogy ne szúrja szemét a modiknak. :twisted:

A látszat csal, nem vagyok búza, / :D / csak szeretek öltözködni ameddig bírja pénztárca. Emós se vagyok, leszögezném :D

aki utoljára le emósozott...azzal két nappal később szakított a nője. Hát, picit bedurvult a srác azt elkezdte vágdosni az ereit...és én vagyok az emós. Na jó ez morbid picit, de hát na. Az élet érdekes :?
A régebbi képen picit másabbul néztél ki. :D
Megváltoztál azóta kicsit. :)
Kicsit tömzsibb lettél, ha ezzel nem bántalak meg. :)
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2010.06.25. 23:38:25

Victor_Valdes írta:Senki nem akar bemutatkozni mostanába? :P Pedig, elég sok új aktív tag van az utóbbi időkbe. :)
Na jó, még úgy sem tettem meg, mióta itt vagyok :D

Tehát, Molnár Gergő vagyok, Geri. 1992. november 10-én láttam meg a napvilágot. Ebből kifolyólag 17 éves vagyok :D . Egerben éltem két éves koromig, mikor is gondoltunk egyet, és kiköltöztünk a "szomszédba", Andornaktályára.
A focival kb. 10 éves korom óta kacérkodok. Tudom, elszomorító, de a Real Madrid volt az első klub, amit láttam TV-ben játszani... De aztán a Barcát is, és onnantól nem volt kérdéses számomra, kinek kell szurkolni! 3 évig elég aktívan fociztam, kapus voltam, a magam 195 cm-ével azt hiszem nem meglepő :D De a harmadik évemben porckorongtörést szenvedtem az egyik edzésen. Kétszer műtötték a jobb térdem (Egerben rosszabb lett mint volt... ezért Pesten újra..), úgyhogy a focit fel kellett adnom, de hobbi szinten a mai napig űzöm. Mozgás hiányában konditerembe járogattam 1 évig folyamatosan, de valamiért abbamaradt. Most valószínűleg elkezdem megint.
Tehát összességében üdvözlök mindenkit, kicsit késve ugyan, de jobb később, mint...
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.06.25. 23:11:35

Senki nem akar bemutatkozni mostanába? :P Pedig, elég sok új aktív tag van az utóbbi időkbe. :)

Én bemutatkoznék szívesen újra, de nem rég tettem meg -már sokadjára- szal, marad csak a topik élesztés. :D

Na jó beteszek egy mostani képet, hogy ne szúrja szemét a modiknak. :twisted:

A látszat csal, nem vagyok búza, / :D / csak szeretek öltözködni ameddig bírja pénztárca. Emós se vagyok, leszögezném :D

aki utoljára le emósozott...azzal két nappal később szakított a nője. Hát, picit bedurvult a srác azt elkezdte vágdosni az ereit...és én vagyok az emós. Na jó ez morbid picit, de hát na. Az élet érdekes :?
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2010.03.24. 13:02:56

Tényleg szép gyerek :wink:

Na végre már ha kis részletben is, de tvben szerepeltem xD

A felvétel elején én vagyok a kapus fekete cuccban az Asztalon Villa együttesében :D

Egy gólt kapok, utána meg védek egyet :)

szerk: link lemaradt :lol:
http://www.alfoldtv.hu?id=5405&q=q
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2010.03.22. 15:31:01

antiimperialista írta:Itt a bizonyíték, hogy a kicsi Lilla az apjára ütött:
http://kepfeltoltes.hu/100320/Lilla_341 ... es.hu_.jpg
Ugyanolyan gonosz, mint én, ha a labda a közelben van, és az ízlése is jó :D
Majd tolok még fel pár képet...
Miiilyen édes O:) Tényleg tiszta Andi. Nyaklánca is van meg minden, nem csak úgy simán, aaaranyos :)
Nem lenne kedvetek megkirándultatni (milyen szó ez? :D) fővárosunkba?
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.03.20. 20:18:31

antiimperialista írta:Itt a bizonyíték, hogy a kicsi Lilla az apjára ütött:
http://kepfeltoltes.hu/100320/Lilla_341 ... es.hu_.jpg
Ugyanolyan gonosz, mint én, ha a labda a közelben van, és az ízlése is jó :D
Majd tolok még fel pár képet...
Ezer éve láttunk!!!
Most annál nagyobb az örömöm! :D
A Kiscsaj pedig maga a varázslat!
Gyönyörű és komoly labdaérzéke van!
Tiszta apja!!!
Vagy az apja nem is olyan gyönyörű??? :D :D :D
Ha tudsz, akkor hívj fel!
Régen toltuk a dumatalicskát...
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2010.03.20. 13:56:54

antiimperialista írta:Itt a bizonyíték, hogy a kicsi Lilla az apjára ütött:
http://kepfeltoltes.hu/100320/Lilla_341 ... es.hu_.jpg
Ugyanolyan gonosz, mint én, ha a labda a közelben van, és az ízlése is jó :D
Majd tolok még fel pár képet...
:D
Ezen a képen nagyon hasonlít az anyukájára, de a labdaéhsége tényleg az apjáé. :D
socio66

2010.03.20. 11:18:28

Milyen ördögien néz. :)
Aranyos nagyon.
:)
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.03.20. 11:00:51

Itt a bizonyíték, hogy a kicsi Lilla az apjára ütött:
http://kepfeltoltes.hu/100320/Lilla_341 ... es.hu_.jpg
Ugyanolyan gonosz, mint én, ha a labda a közelben van, és az ízlése is jó :D
Majd tolok még fel pár képet...
19
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.02.02. 16:21:06

Imre Istvan- Attila vagyok, roviden Isti, vagy Pitti. 1992.06.08-an szulettem, Romaniaban, egesz pontosan Nyaradszentbenedeken (Maros megye).
kb 10 eve focizok rendszeresen, 14 eves koromtol felnott csapatokban jatszom, jelenleg a IV. osztalyban AS. Acatari -ban ( magyarul Akosfalva SE) Emellett nagyon szeretek bulizni ( na meg ide ami belefer)... legnagyobb vagyam hogy juliusra legyen jogsim autora , B kategoria.
Nem is tudom pontosan miota vagyok Barca drukker, kb 2003-2004 tol.
I <3 FCB
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.02.02. 16:07:04

srácok lehet hogy nem jó helyre írom, csak olvasgattam egy kicsit a topicban vissza, és láttam, hogy páran itt kérték, hogy valameik tisztelt modi írja be őket a kalendáriumba. Namost ha lehetne én is szeretnék be kerülni. :D
felhaszn.név: torrentkiller
Születési dátumom: 1992.02.06
Keresztnév: Balázs

Köszönöm előre is :)
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.01.08. 23:29:02

Áhh , tisztában vagyok vele, csak erre elég sok családi para rájött az utóbbi időbe, így kb már tényleg depressziós vagyok :roll:

Szerk.: Na de, nem itt kell kisírni magam :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2010.01.08. 23:23:58

Mellette viszont álmodom ilyen fasságokat is, hogy a szekrénybe "pipilek" stb :lol: )
...mindenki álmodik ökörségeket... :lol: 8)

Amúgy a kamaszkor jellemzői, mármint ezek a nem érdekel semmi + lelkiállapot dolgok, ez idővel majd változni fog, kinövöd őket. :wink: :)

szerk: a frizurát inkább Messa miatt jegyeztem meg, amiért meglepődött, azért elég sok ilyet látni mostanság.. :)
Victor_Valdes írta: Szerk.: Na de, nem itt kell kisírni magam :D
Miért is ne, ha egy kicsit is segít? :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Livia Drusilla 2010.01.09. 01:39:04-kor.
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Válasz küldése