Segítség kéne

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2009.09.24. 18:54:24

VargaAron írta: Első generációs a kicsike :D De eddig mindig iTunesről töltöttem mindent. DE am a 2.2.1-es szoftvert se engedte letölteni...
1G-eseknek a 2.x-es verzióért fizetni kellett, csak utána lehet letölteni (ingyenesen) az újabb verziókat. Szedd le vhonnan a restore fájl, aztán úgy rakd fel. Én még várom a jailbreak progit hozzá...
Csongor írta: iTunesbe szeretnék boritókat tenni, ezt hogy tudom megoldani Question Próbáltam regisztrálni iTunesba, de fizetni nincs kedvem.. máshogy meg nem tudtam volna regelni.
Nem kell fizetni érte, megfelelő bankkártyával be tudsz regisztrálni.
Nekem sajnos nem olyan a kártyám, amit elfogadnak (mint ahogy a magyar kártyák többsége), így redemption code-al regeltem az US store-ra. :wink:
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.09.24. 17:59:33

kanty írta:
vicky.girl írta:Sziasztok! Már kb. fél éve megütöttem a térdem röpizés közben, és lila-zöld is volt utána olyan egy hétig... A véraláfutás elmúlt, nem fáj az ütés helye, csak egy kis sötét folt éktelenkedik ott, és nem bír elmúlni... Ez most akkor ott fog maradni? Nektek már gondolom volt dolgotok ilyen ütésnyomokkal, hogyan tudnám eltüntenti? Segítsetek egy aggódó lánynak! :lol:
Napozz sokat és oda barnulsz a folthoz. :P :wink:
Vagy üsd be a másik lábad is hogy szimmetrikus legyen :D
Vszeg alvadtvér ami megrekedt vhol egy idő után biztos feloszlik. :wink:
socio66

2009.09.24. 17:58:14

vicky.girl írta:Sziasztok! Már kb. fél éve megütöttem a térdem röpizés közben, és lila-zöld is volt utána olyan egy hétig... A véraláfutás elmúlt, nem fáj az ütés helye, csak egy kis sötét folt éktelenkedik ott, és nem bír elmúlni... Ez most akkor ott fog maradni? Nektek már gondolom volt dolgotok ilyen ütésnyomokkal, hogyan tudnám eltüntenti? Segítsetek egy aggódó lánynak! :lol:
Alapozó :?:
:lol:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.09.24. 17:54:36

vicky.girl írta:Sziasztok! Már kb. fél éve megütöttem a térdem röpizés közben, és lila-zöld is volt utána olyan egy hétig... A véraláfutás elmúlt, nem fáj az ütés helye, csak egy kis sötét folt éktelenkedik ott, és nem bír elmúlni... Ez most akkor ott fog maradni? Nektek már gondolom volt dolgotok ilyen ütésnyomokkal, hogyan tudnám eltüntenti? Segítsetek egy aggódó lánynak! :lol:
Napozz sokat és oda barnulsz a folthoz. :P :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
vicky.girl
Jugador del Barça
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2007.09.02. 15:08:05
Tartózkodási hely: Galánta (Szlovákia)
Kapcsolat:

2009.09.24. 17:50:23

Sziasztok! Már kb. fél éve megütöttem a térdem röpizés közben, és lila-zöld is volt utána olyan egy hétig... A véraláfutás elmúlt, nem fáj az ütés helye, csak egy kis sötét folt éktelenkedik ott, és nem bír elmúlni... Ez most akkor ott fog maradni? Nektek már gondolom volt dolgotok ilyen ütésnyomokkal, hogyan tudnám eltüntenti? Segítsetek egy aggódó lánynak! :lol:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.09.24. 17:38:00

Chris0527 írta: jónak kell lennie a patch-nek együtt "vettem" meg őket
Azért menj biztosra, és sztem tölts le egy új cracket a gamecopyworldről.

De elképzelhető h a Vista simán utálja McRaet, a haveromnak pl a 2005 nem indul el rajta
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.09.24. 17:10:44

grecki írta:Hali!

Hát, elvileg minden drivert feltettem. (Telepítés után ezek ugye sárga kérdőjeleket kapnak az eszközkezelőben, most pedig már nincs ilyen.) Viszont ezeknél tutira vannak már újabbak is, csak f.szom se tudja mit kell keresni egész pontosan. Ez lenne a megoldás?

Próbálkoztam már kmplayerrel is, ugyanazzal a végkifejlettel.

Sőt, raktam SP-1-es, SP2-es és SP3-as XP-vel is, de mindhiába. :evil:
És milyen program zabálja a CPU-t közbe? maga a lejátszó? egyébként nagyon érdekes, általában reinstall megoldja ezeket a hibákat :)
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2009.09.24. 16:51:53

Slither írta:
VargaAron írta:Sziasztok!
Az a helyzet hogy frissíteni akarom az iPod touchomat 2.2 szoftverről 3.1.1-esre. Elindítom a letöltést, letölti, várok egy percet, majd azt írja ki hogy a netkapcsolat lejárt, próbáljam meg késöbb. Ebben az a vicc, hogy közben folyamatosan megy a net és ezt már vagy 3 hónapja, majdnem minden héten megpróbálom. Szal sztem az iTunessel lehet a baj.
Valaki nem jártas az ilyesmikben? :D
iTouch 1G vagy 2G? A 2-es szoftvert vetted, vagy külső helyről töltötted le? Utóbbi esetben ez a normális, felismerik hogy nem fizettél az előző verzióért, így ezt se engedik leszedni. :wink:
Első generációs a kicsike :D De eddig mindig iTunesről töltöttem mindent. DE am a 2.2.1-es szoftvert se engedte letölteni...
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2009.09.24. 16:13:26

VargaAron írta:Sziasztok!
Az a helyzet hogy frissíteni akarom az iPod touchomat 2.2 szoftverről 3.1.1-esre. Elindítom a letöltést, letölti, várok egy percet, majd azt írja ki hogy a netkapcsolat lejárt, próbáljam meg késöbb. Ebben az a vicc, hogy közben folyamatosan megy a net és ezt már vagy 3 hónapja, majdnem minden héten megpróbálom. Szal sztem az iTunessel lehet a baj.
Valaki nem jártas az ilyesmikben? :D
iTouch 1G vagy 2G? A 2-es szoftvert vetted, vagy külső helyről töltötted le? Utóbbi esetben ez a normális, felismerik hogy nem fizettél az előző verzióért, így ezt se engedik leszedni. :wink:
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2009.09.24. 14:38:36

Sziasztok!
Az a helyzet hogy frissíteni akarom az iPod touchomat 2.2 szoftverről 3.1.1-esre. Elindítom a letöltést, letölti, várok egy percet, majd azt írja ki hogy a netkapcsolat lejárt, próbáljam meg késöbb. Ebben az a vicc, hogy közben folyamatosan megy a net és ezt már vagy 3 hónapja, majdnem minden héten megpróbálom. Szal sztem az iTunessel lehet a baj.
Valaki nem jártas az ilyesmikben? :D
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2009.09.23. 21:15:28

sjd írta:
És azt is ellenőrizted h mind2 azonos verziószámú?


Egyébként a játék nem indul el vagy közbe fagy le? (ha utóbbi akkor egy bizonyos pontnál vagy rendszertelenül?)
jónak kell lennie a patch-nek együtt "vettem" meg őket
el se indul azt irja a vista(...) hogy a program müködése leállt a windows üzen ha megtalálta a problémát de persze nem üzen meg nem tom meglesni hogy mi a baja
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2009.09.23. 21:02:08

Tim írta:
grecki írta:Hey mindenki!

Amióta újrahúztam a windowst a gépemen, nem tudok filmet lejátszani. Ha megpróbálok valamit lejátszani, akkor csupán hang van, a kép másodperceket ugrik és a CPU 100%-on pörög. KB 10 percre teljesen megkergül az egész rendszer. Próbálkoztam már a beépített lejászókkal (vlc, mplayer, kmplayer), codec pack-kel (k-lite), szimplán dr divx-szel, ffdshow-val, szóval kb mindennel, amit fel tudtam lelni az interneten. (A k-lite után újra is húztam megint az oprendszert.) Szóval, akinek van valami ötlete, hog mi lehet a ludas, az kérem írjon.

Dánke
Nem lehet esetleg hogy elfejtetted telepíteni a videó kártya drivert?
Codec pack-kal pedig csak óvatosan,néha több kárt okoznak mint hasznot.
De a kmplayer például tartalmazza az összes szüksége cuccot,vagy a gomplayer is ilyen.
Hali!

Hát, elvileg minden drivert feltettem. (Telepítés után ezek ugye sárga kérdőjeleket kapnak az eszközkezelőben, most pedig már nincs ilyen.) Viszont ezeknél tutira vannak már újabbak is, csak f.szom se tudja mit kell keresni egész pontosan. Ez lenne a megoldás?

Próbálkoztam már kmplayerrel is, ugyanazzal a végkifejlettel.

Sőt, raktam SP-1-es, SP2-es és SP3-as XP-vel is, de mindhiába. :evil:
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.09.23. 20:24:17

kudu írta:
Chris0527 írta:Valami játékguru segítsen. Feltelepítettem a Colin DIRT-öt(nem a kettőt) és azt írja ki a gép hogy a program müködése leállt és nem tudom pontosan miért meg hogy mit tegyek ilyenkor. Valaki nem tudna valamit esetleg hasonló problémával találkozott valaki? Vistám van...
hát sztem rakj egy xp-t :wink:

A játék elég régi, lehet még túl új neki a vista :D

ez jutott hirtelen eszembe
Nekem is ez a bajom a Vistával..Csak pár játék megy el rajta! :?
És ugyanazt irja ki a legtöbbnél mint Chris-nek! :?
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2009.09.23. 20:20:10

Chris0527 írta:Valami játékguru segítsen. Feltelepítettem a Colin DIRT-öt(nem a kettőt) és azt írja ki a gép hogy a program müködése leállt és nem tudom pontosan miért meg hogy mit tegyek ilyenkor. Valaki nem tudna valamit esetleg hasonló problémával találkozott valaki? Vistám van...
hát sztem rakj egy xp-t :wink:

A játék elég régi, lehet még túl új neki a vista :D

ez jutott hirtelen eszembe
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.09.23. 20:19:28

Chris0527 írta: Crack elvileg jó másnak nem volt vele problémája, patch-et meg felraktam mert az is volt hozzá
És azt is ellenőrizted h mind2 azonos verziószámú?


Egyébként a játék nem indul el vagy közbe fagy le? (ha utóbbi akkor egy bizonyos pontnál vagy rendszertelenül?)
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2009.09.23. 20:15:03

kennyke04 írta:
Csak sötétbe tapogatózok de:

-Crack jó? (feltéve ha nem eredeti :))
-Patch nincs hozzá ami javítaná az ilyes fajta hibáját a törésnek!?
Crack elvileg jó másnak nem volt vele problémája, patch-et meg felraktam mert az is volt hozzá, de azért köszi hogy megprobáltad :D
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.09.23. 19:47:29

Chris0527 írta:
Chris0527 írta:Valami játékguru segítsen. Feltelepítettem a Colin DIRT-öt(nem a kettőt) és azt írja ki a gép hogy a program müködése leállt és nem tudom pontosan miért meg hogy mit tegyek ilyenkor. Valaki nem tudna valamit esetleg hasonló problémával találkozott valaki? Vistám van...
légyszi valaki unatkozok koleszban :( :D
Csak sötétbe tapogatózok de:

-Crack jó? (feltéve ha nem eredeti :))
-Patch nincs hozzá ami javítaná az ilyes fajta hibáját a törésnek!?
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2009.09.23. 19:41:24

Chris0527 írta:Valami játékguru segítsen. Feltelepítettem a Colin DIRT-öt(nem a kettőt) és azt írja ki a gép hogy a program müködése leállt és nem tudom pontosan miért meg hogy mit tegyek ilyenkor. Valaki nem tudna valamit esetleg hasonló problémával találkozott valaki? Vistám van...
légyszi valaki unatkozok koleszban :( :D
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2009.09.23. 19:22:40

grecki írta:Hey mindenki!

Amióta újrahúztam a windowst a gépemen, nem tudok filmet lejátszani. Ha megpróbálok valamit lejátszani, akkor csupán hang van, a kép másodperceket ugrik és a CPU 100%-on pörög. KB 10 percre teljesen megkergül az egész rendszer. Próbálkoztam már a beépített lejászókkal (vlc, mplayer, kmplayer), codec pack-kel (k-lite), szimplán dr divx-szel, ffdshow-val, szóval kb mindennel, amit fel tudtam lelni az interneten. (A k-lite után újra is húztam megint az oprendszert.) Szóval, akinek van valami ötlete, hog mi lehet a ludas, az kérem írjon.

Dánke
Nem lehet esetleg hogy elfejtetted telepíteni a videó kártya drivert?
Codec pack-kal pedig csak óvatosan,néha több kárt okoznak mint hasznot.
De a kmplayer például tartalmazza az összes szüksége cuccot,vagy a gomplayer is ilyen.
Kép
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2009.09.23. 08:25:52

Hey mindenki!

Amióta újrahúztam a windowst a gépemen, nem tudok filmet lejátszani. Ha megpróbálok valamit lejátszani, akkor csupán hang van, a kép másodperceket ugrik és a CPU 100%-on pörög. KB 10 percre teljesen megkergül az egész rendszer. Próbálkoztam már a beépített lejászókkal (vlc, mplayer, kmplayer), codec pack-kel (k-lite), szimplán dr divx-szel, ffdshow-val, szóval kb mindennel, amit fel tudtam lelni az interneten. (A k-lite után újra is húztam megint az oprendszert.) Szóval, akinek van valami ötlete, hog mi lehet a ludas, az kérem írjon.

Dánke
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.09.22. 21:41:20

gaby12 írta:hello! koliban vagyok. megvan sopcast meg minden,de nem enged belépnii. nagy valószínűséggel le van tiltva,mert otthon működött minden. nem lehet valaogy meghackelni? nemsokára kezdődik a meccs:D és nézni szeretnénk
Másik lejátszót tudsz telepíteni?Mert ha igen,akkor esetleg próbáljátok meg a Veetle nevű programot vagy a TVU playert.Mindkettőn lesz link a myp2p.eu-n.A Veetle ráadásul igen jó minőségű.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
gaby12
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009.07.17. 21:33:56

2009.09.22. 21:15:00

hello! koliban vagyok. megvan sopcast meg minden,de nem enged belépnii. nagy valószínűséggel le van tiltva,mert otthon működött minden. nem lehet valaogy meghackelni? nemsokára kezdődik a meccs:D és nézni szeretnénk
Válasz küldése