Eurobarca találkozók!

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2009.10.03. 23:40:22

Debrecenben is csinálhatnánk egy ilyen apróbb összejövetelt :wink:
Egy körkérdés. Hány tag van innen fórumról, aki Debreceni, vagy Debrecenben tanul?

Ha valakit még esetleg érdekelne, írjon egy PÜ-t, vagy ide.
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
breywol
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2005.05.08. 14:53:15

2009.09.27. 19:02:55

Puyol05 írta:
Andris írta:Az én ajánlatom :

Szelidi-tó (Bács-Kiskun Megye, Kalocsa mellett pár km).....
ebben én is benne lennék.... tényleg lehet ott mindent csinálni... :lol:
Ez az ötlet nekem is tetszik és támogatom. Akár a szervezésben is tudnék segédkezni!!
Ronaldo, Kluivert, Rivaldo, Puyol, Cocu, Xavi, Ronaldinho, Iniesta, Messi :)
„Már nagyon sokszor mondtam, hogy ha rajtam múlik, egész életemben itt maradok, és a Barcelonánál fogok játszani. Vannak dolgok, amelyeket nem lehet pénzzel megvenni” Lionel Messi
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2009.09.27. 18:08:15

Andris írta:Az én ajánlatom :

Szelidi-tó (Bács-Kiskun Megye, Kalocsa mellett pár km)
Van ott egy rendelkezésre álló panziócska, egy 40 embert el tudok szállásolni szerintem nagyjából. Talán kicsit kevesebb.

nyár elején, vagy végén szerintem lehetne két éjszakánk mondjuk. A hely gyönyörű, baromijó. A tó nagyon szép és nagy és lehet fürdeni. A hely ahol lennénk, szintén nemrossz.
Lehetnének nagy pókercsaták, duma meg minden az udvaron, bográcsban főzéstől a fűnyírásig. Persze komoly ivászat is. Nyár elején lezavartam ott egy szezon nyitó osztálybulit a már elballagott osztályocskámnak, és hát az hihetetlen jól sikerült.

Focit is megoldanánk vhogy, 1-2 kmre van egy falu, az egész családom onnan származik, ott van focipálya, szerintem használhatnánk. Bár nemtom milyen minőség, pl szerintem a kispálya salakos.

Nagyjából ilyesmi. A hely a nagyszüleimé, szerintem rá tudnám dumálni őket a dologra, bár már előre be van jegyezve az osztályom ugyanúgy. mármint a volt osztályom.
ebben én is benne lennék. én is Szelidi-tó környékén lektam régen, kb 3 éve költöztünk Kecskemétre. csak alátámasztani tudom, hogy ott nem igazán fognánk unatkozni. tényleg lehet ott mindent csinálni... :lol:
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2009.09.27. 17:55:14

El fanático írta:Érdeklődnék, hogy újabb EuroBarca-betűharcosokat is szívesen láttok-e ezeken a találkozókon? Szívesen bizonyítanám élőben, hogy bár még elég kevés ideje vagyok jelen a fórumon, annak nem az az oka, hogy 2 hete szeretem a Barcát, hanem az, hogy eddig nem találtam rá erre az oldalra...

Természetesen, ha csak a "nagy öregek" járnak ilyenkor össze, nincs gond :)
Természetesen abszolút szívesen látunk mindenkit, élőben úgysem az számít, hogy ki mióta a fórum tagja sokkal inkább, hogy mennyire "villog" ha nincs előtte egy monitor.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2009.09.24. 12:59:06

Érdeklődnék, hogy újabb EuroBarca-betűharcosokat is szívesen láttok-e ezeken a találkozókon? Szívesen bizonyítanám élőben, hogy bár még elég kevés ideje vagyok jelen a fórumon, annak nem az az oka, hogy 2 hete szeretem a Barcát, hanem az, hogy eddig nem találtam rá erre az oldalra...

Természetesen, ha csak a "nagy öregek" járnak ilyenkor össze, nincs gond :)
Kép
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2009.09.24. 12:45:24

rszergej írta: Hoppá, akkor az a borostás fejű átvert, no mindegy, majd leverem rajta. Egyébként lehet azért csinálta, mert tudta, hogy fáradt lesz estére (fáradság, bár tudnám, hogy mitől? :roll: ) Már a meccs előtt bealudt :evil:
Sztem is befáradt azé' sunyizott, látszott rajta torna végén is már. Pedig még ő kérdezte a dolgok közepén: csinálunk-é este vmit?
Majd legközelebb :wink:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2009.09.24. 12:38:53

elprat írta:Nyeeeet, mi mondtuk hogy jöhettek kb akármikor, majd szóljatok ha kiderül mikor indultok stb és lemegyünk elétek vhova.....aztán senki nem jelentkezett.....(szerencsére :P )
Hoppá, akkor az a borostás fejű átvert, no mindegy, majd leverem rajta. Egyébként lehet azért csinálta, mert tudta, hogy fáradt lesz estére (fáradság, bár tudnám, hogy mitől? :roll: ) Már a meccs előtt bealudt :evil:
Kép
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2009.09.24. 12:31:34

Nyeeeet, mi mondtuk hogy jöhettek kb akármikor, majd szóljatok ha kiderül mikor indultok stb és lemegyünk elétek vhova.....aztán senki nem jelentkezett.....(szerencsére :P )

Asszem ezt nem kommunikáltuk le rendesen....bár úgy hogy 26an keresztbe-kasul magyaráztunk a másiknak,nem is kell csodálkozni rajta :wink:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2009.09.24. 11:57:30

elprat írta:Igggen és nem jöttetek.....
Én úgy tudtam, hogy ha lesz vmi, akkor szóltok, azért volt számcsere Bandi és Csongor közt, nem? :roll:
Kép
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2009.09.24. 11:47:25

Igggen és nem jöttetek.....
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2009.09.18. 07:41:04

Halkan jegyezném meg, hogy szombaton lesz ugyebár a Barca-Atma meccs :!:
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.16. 21:45:27

Utiköltség az nemhiszem h sok változás, max megfordul a dolog, h ki fizet többet, ki kevesebbet.
Meg két napi piálás.

Nem hiszem h drágább sokkal.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2009.09.16. 21:11:00

Ejjjha, háááát elég vonzó dolog :!:
Bár kicsivel költségesebb mint egy egynapos pesti duhajkodás :roll: ,de addig még kb egy év hátravan.

Ha már itt járunk, Bcn-ban esetleg nincs (UGYE VAN! :p) eggészen véletlenül panziótok? :wink:
Én arra szavazok :)
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.09.14. 23:34:53

Andris írta:Real meccset nem néztük, max első tíz percet.. meg Fanni ücsörgött szegény, egyedül 30 percig kb.

De kb mikor vége lett már széledt a társaság. Szandi maradt kicsit de ő szomszéd kb.

A kertünk mondjuk felejtős, bár Csongor alhatna a macskaházban.

Zsu, nemtom h kifejtsem-e rendesen, vagy ráér még.
Ha vki kiváncsi lenne, esetleg, h mire szavazzon. Az én ajánlatom :

Szelidi-tó (Bács-Kiskun Megye, Kalocsa mellett pár km)
Van ott egy rendelkezésre álló panziócska, egy 40 embert el tudok szállásolni szerintem nagyjából. Talán kicsit kevesebb.

nyár elején, vagy végén szerintem lehetne két éjszakánk mondjuk. A hely gyönyörű, baromijó. A tó nagyon szép és nagy és lehet fürdeni. A hely ahol lennénk, szintén nemrossz.
Lehetnének nagy pókercsaták, duma meg minden az udvaron, bográcsban főzéstől a fűnyírásig. Persze komoly ivászat is. Nyár elején lezavartam ott egy szezon nyitó osztálybulit a már elballagott osztályocskámnak, és hát az hihetetlen jól sikerült.

Focit is megoldanánk vhogy, 1-2 kmre van egy falu, az egész családom onnan származik, ott van focipálya, szerintem használhatnánk. Bár nemtom milyen minőség, pl szerintem a kispálya salakos.

Nagyjából ilyesmi. A hely a nagyszüleimé, szerintem rá tudnám dumálni őket a dologra, bár már előre be van jegyezve az osztályom ugyanúgy. mármint a volt osztályom.
Akkor erre el kell menni!
Eurobarca Camp, Act. I.!
Aztán utána jöhet a többi!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.09.14. 22:42:09

40ember-t :?: :shock: mekkora panzió az? szép nagynak hangzik.

jól hangzik, meg lehet változtatni a szavazást? bár még így is túl csábító Fabregas 45ért.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2009.09.14. 22:37:16

fú engem teljesen meggyőztél!

..vegyük meg Fabregast :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.14. 19:26:36

Real meccset nem néztük, max első tíz percet.. meg Fanni ücsörgött szegény, egyedül 30 percig kb.

De kb mikor vége lett már széledt a társaság. Szandi maradt kicsit de ő szomszéd kb.

A kertünk mondjuk felejtős, bár Csongor alhatna a macskaházban.

Zsu, nemtom h kifejtsem-e rendesen, vagy ráér még.
Ha vki kiváncsi lenne, esetleg, h mire szavazzon. Az én ajánlatom :

Szelidi-tó (Bács-Kiskun Megye, Kalocsa mellett pár km)
Van ott egy rendelkezésre álló panziócska, egy 40 embert el tudok szállásolni szerintem nagyjából. Talán kicsit kevesebb.

nyár elején, vagy végén szerintem lehetne két éjszakánk mondjuk. A hely gyönyörű, baromijó. A tó nagyon szép és nagy és lehet fürdeni. A hely ahol lennénk, szintén nemrossz.
Lehetnének nagy pókercsaták, duma meg minden az udvaron, bográcsban főzéstől a fűnyírásig. Persze komoly ivászat is. Nyár elején lezavartam ott egy szezon nyitó osztálybulit a már elballagott osztályocskámnak, és hát az hihetetlen jól sikerült.

Focit is megoldanánk vhogy, 1-2 kmre van egy falu, az egész családom onnan származik, ott van focipálya, szerintem használhatnánk. Bár nemtom milyen minőség, pl szerintem a kispálya salakos.

Nagyjából ilyesmi. A hely a nagyszüleimé, szerintem rá tudnám dumálni őket a dologra, bár már előre be van jegyezve az osztályom ugyanúgy. mármint a volt osztályom.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2009.09.14. 19:05:23

Szombaton a Real meccs után mindenki hazament?

Jó ötlet Zsu, minden adott Andrisék kertjében. :P :lol:
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2009.09.14. 12:50:21

András te említetted korábban, hogy lenne egy lehetőség az elutazós,1-2éjszakára ottalvósra, csak senki -engem kivéve- nem figyelt rád...vázolnád?
(Bár ha jobban belegondolok, elég nagy a kertetek is, sztem ott is fel tudnánk verni 1-2sátrat....medencétek van esetleg khmmmmm
:wink: )
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2009.09.14. 09:03:32

Drigo írta:
Ordog írta:Drigo gépe meg nyomi az nem tud videókat csinálni:DD
Az lehet, arra viszont jo volt h kozos kepet nyomassak ma Puyollal...

Ivan mar itt fosik a videoktol.

Holnap meg megyunk meginterjuvolni Zlatant.

Ennyi.
Linkelj már be légyszi képeket a póóór népnek ... :D
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2009.09.14. 08:51:35

Nehéz szavazás :? :D Legszívesebben a Fabregasost választottam volna, de ezt most kivételesen komolyan vettem, és végül az elutazós, letelepedősre böktem 8) :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.14. 01:18:52

Már kutatom a helyet nekünk, ahol lehet nézni vmi adót amin adják a mecsünket!

Gondolom olyan eurobarcás meccsnézésre akár többen vevők lennének..
Mondjuk asszem nem most Szerdára gondolok még.


szerk:

Legközelebb én megyek Ivánnal, autocenzúra. :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2009.09.14. 00:48:36

Puyollal vigyázz, mert felismeri a vírusírtó

amúgy meg gyűlöllek titteket..
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2009.09.13. 23:04:28

Ordog írta:Drigo gépe meg nyomi az nem tud videókat csinálni:DD
Az lehet, arra viszont jo volt h kozos kepet nyomassak ma Puyollal...

Ivan mar itt fosik a videoktol.

Holnap meg megyunk meginterjuvolni Zlatant.

Ennyi.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Válasz küldése