Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2011.10.23. 00:17:34

Ilúvatar írta:Szánalmas ismerőseim vannak.
Nem csak nálad. Realosok már a tabellát mutogatják, hogy elsők. Mondtam nekik mutogassák csak, 8 forduló ment el én meg majd a 38. forduló után megmutatom újra :D
Kép
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.10.23. 00:17:12

A múlt héten sírtam a tiziért. Inkább ne kaptunk volna. Most még idegesebb vagyok. Viccet félretéve a Sevilla rászolgált az egy pontra. Igaz , ha kapnak vagy hármat egy szót se szólhattak volna.
A játékosok. Szinte senkit sem lehet kiemelni, talán csak Valdezt.
Messi magához képest harmatgyenge volt. Hiba volt elvállalnia a tizenegyest, az egész meccsen nem jöttek a cselei, passzai ilyenkor törvényszerű, hogy a tizi sem fog bemenni. Igaz csak az hibázik aki vállal.
Villa a második félidőben eltűnt.
Pedro játszott?
Fabre keveset kapott.
Adriano a másodikban ő is eltűnt.
Xavi és Ini nem lelték a helyüket. Csak passzolgattak a nagyvilágba.
Keita és Thiago percekre elveszett a középpályán.
Alves magához képest gyenge volt.
A sevillai kapus, hát a Madrid ellen be fog nyelni vagy ötöt. Élete meccse volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pavel 2011.10.23. 00:19:20-kor.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.10.23. 00:15:17

Kövi meccs Granadaban lesz (18. a csapat) jó lesz arra, hogy többek között Messi újra betaláljon! :) Legalábbis remélem könnyű meccse lesz ott!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.10.23. 00:12:08

megy a fészbúkon a kárörvendés... csúfolják Messit, szidják Barcát....

Szánalmas ismerőseim vannak.
KépKép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.10.23. 00:12:08

Háááát. Rengeteget tudnék írni...de inkább próbálom röviden. Nem tudom szidni a csapatot, nagyjából mindent megtettünk, kicsit keveset mozogtunk labda nélkül, de a Sevilla baromi jól védekezett, az Inter-Chelsea duó óta így még senki. Nem volt szerencsénk sem, mert azért rúghattunk volna egy laza 3at még így is, de hát...

A tizenegyes egyértelmű volt nekem, hogy Messi kihagyja. Annyira nem volt ott ma fejben, hogy nagyon...inkább rúgattam volna Iniestával. Mind1, ez van, visszacsúsztunk a Real mögé, lehet hallgatni a madridista hangokat :)

Akit pozitív oldalon kiemelnék, az Iniesta, Mascherano és Thiago, rengeteget dolgoztak, előbbi szinte minden támadásban benne volt, utóbbi kettő pedig iskolajátékot mutattak be védekezésből. Negatív oldalon is lehet kiemelni...Alves elképesztő körülményes, lassú és pontatlan volt, Villa nevét a 2. félidőben nem hallottam, Pedro az abszolút duplanulla....és még Adriano is eléggé felidegesített a vége felé, hogy 5ből 5 labdája ment rossz helyre. Na nem baj, kedden ideális ellenfél a javításra a Granada, Messinek helyre kell rakni az önbizalmát, a válogatott szünet óta eltelt két meccs, és egyszerűen lehet akármennyi és akármilyen helyzete, képtelen betalálni, ma megszeppent nyusziként viselkedett a kapu közelében.

Visca el Barca!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.10.23. 00:11:53

Persze,utólag azt mondjuk,hiba volt Messivel rúgatni.
De most őszintén 95. percben ki más állt volna oda? max Cesc aki szokott rúgni(arsenalban),más nem nagyon.
Ha meg más áll oda,kihagyja,mindenki azon hőbörögne hogy miért nem MEssi,ő biztos beverte volna.
Ez van kihagyta,ő is emberből van. Nem ezzel van a baj, már rég el kellett volna addigra jutni oda,hogy ne számítson egy tizi kihagyása.
Naggyá tettük azt a gyereket a kapuban. ennyiről szólt a történet ma.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.10.23. 00:10:05

Ilúvatar írta:Őrült meccs volt ez, az tény.

Minden benne volt.

Messi... hát el se tudom képzelni, hogy mi zajlik őbenne most, miután kihagyott egy 11est.
Egész meccsen meg pontatlan volt, elszórta a labdákat.

Pedro béka s.gge alatt van. Abszolút nulla.

Villa? Szintén.

Csak a középpályások alkottak, ilyen pl. Thiago, Iniesta, Xavi. Védőknél meg Macsi bácsi nyújtotta a maximumot.


Varas... Ööööcsém. Megjegyeztem a nevét.

Real ellen meg tuti 3 -at fog kapni Sevilla. Mindig ez van.
Pedronak konkrétan egy jó passza nem volt, miután beállt. :shock:

Villa nevét nem is hallottam a 2. félidőben. :shock:

Adriano is annyi labdát eladott, h rossz volt nézni a 2. félidőben igazán nem volt jó megmozdulása sajnos, ez tény.

Alvessel meg egyszerűen nem vagyok kibékülve, amióta itt van.Régen a liga legeredményesebb védője volt a nagy bombáival és halálpontos beadásaival, ezek közül már egy sincs meg. :?

Ezeket nem a döntetlen miatt írom, hanem ezek meglévő problémák sajnos.Pedro és Villa már február-márciustól nem úgy játszanak, mint amit elvárunk tőlük, Adriano am se kezdő, az Alves szindrómát meg mindig elmondom.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2011.10.23. 00:08:47

csababarca írta:NEm is érdemeltünk győzelmet. Messit nem bántom a kihagyott tiziért,viszont ma mélyen tudása alatt játszott, eladott labdák, csomó csele,megindulása kuka volt.
Mondjuk az egész csapat gyenge volt, nagyon statikusak voltunk végig.

Varas,tipikus láma ember, telibe lőttük párszor, hős lett, majd a madrid ellen meg 30 méterekről nyeli be a kapu közepébe lőtt labdákat. Röhej.
Nem érdemeltünk győzelmet, a Sevilla meg egy pontot sem. Én pont ezért haragszom Messire, nem azért, mert kihagyta, hanem mert odaállt, pont az általad említettek miatt.
Nagyon beálltak ezek a f...ok, kevés esélyünk volt, azzal meg nem éltünk. A két ziccer az elején...és meg is lettünk volna.
Egy nagy védése volt, a tizi, többit belelőttük tényleg.
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2011.10.23. 00:08:38

Csak leikszeltünk, boldogak a lelki szegények.

Több góllal kellett volna nyerni, erre kiszenvedett x lett belőle. Kanoute azt se tudta milyen rendezvényen van, ettől függetlenül Messinek bekelett volna rúgni ilyen szinten. Mindegy, nem történt semmi, következő fordulóban majd javítunk.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2011.10.23. 00:07:02

Hát nem tudom én kicsit Pep kezét érzem is a dologban. Úgy értem Adriano egész meccsen pocsék volt, rengeteg labdaeladással, Keita duplanulla, Thiago is roppant nagy hibaszázalékkal...

A játékunk baromi meddő, az ellenfél nulla támadójátékot nyújt, akkor miért nem lehet már a félidőben kreatívabb játékosokat hozni??? Cesc 75p? Pedro 60? A végén az a Xavi - Busquets csere? Úgy érzem elóvatoskodtuk ezt a meccset, mert az kb a 15p után látszott, hogy a mai Sevilla csak véletlenségből lépi át a felezővonalat. Amúgy nagy kár volt Messivel rúgatni a tizit, egész meccsen roppant gyengén játszott, nem jött be neki semmi, törvényszerűnek éreztem, hogy ki fogja hagyni.

Igazából nem is az elvesztegetett pont fáj, hanem engem mindig azok a meccsek b***nak fel igazán, amikor az ellenfél kilencvédős betonbunkere sikert ér el. Persze kár ezen már agyalni.
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2011.10.23. 00:06:08

mellesleg azt terveztem a meccs után, hogy rögtön huppanok az ágyba, mert szépen altattak a srácok, erre meg felkeltenek ilyen undormánnyal, kösz szépen! :lol:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.10.23. 00:05:03

Ilúvatar írta:Varas... Ööööcsém. Megjegyeztem a nevét.

Real ellen meg tuti 3 -at fog kapni Sevilla. Mindig ez van.
Lesz az 5 is, 6 is...

Egyébként a 90. percig azt mondtam, hogy a Sevilla lehozza a bunkerfocit is értelmesen, de nem... óvodában is kiröhögnék azt, amit a hosszabbításban leműveltek, Kanouté meg elásta nálam magát...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Anarius
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.11.01. 22:22:50
Tartózkodási hely: Tejútrendszer

2011.10.23. 00:04:32

na most aki elkezdi temetni a csapatot meg hibásokat keresni az most fogja be mert szerintem qrvajól játszottunk csak KAPUS VOLT a másik oldalon és egy szinte tökélletesen felkészített védelem...bemakkolták na...pedro-t azonban még én is siratom...hiba volt felküldeni...kanouté meg szeritnem direkt csinálta abalhét...úgy nem jó tizit rúgni hogy felkészülsz rá 5x és akkor még várhatsz 2 percet + ott ez az állat a kapuban
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.10.23. 00:04:19

NEm is érdemeltünk győzelmet. Messit nem bántom a kihagyott tiziért,viszont ma mélyen tudása alatt játszott, eladott labdák, csomó csele,megindulása kuka volt.
Mondjuk az egész csapat gyenge volt, nagyon statikusak voltunk végig.

Varas,tipikus láma ember, telibe lőttük párszor, hős lett, majd a madrid ellen meg 30 méterekről nyeli be a kapu közepébe lőtt labdákat. Röhej.

Amúgy is kisebb gödörben vagyunk,ez érezhető játékban, már a Plzen ellen is, de ott legalább helyzetek voltak. Bosszantó,mert ezt a sevillát gólokkal fogja ütni a madrid,ahogy nekünk is kellett volna.


Alexist meg várom mint egy falat kenyeret vissza,mert a támadósorunk Messiből áll, Pedro alibi, Villa még az se, dupla nulla.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2011.10.23. 00:06:12-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2011.10.23. 00:04:01

Én már a 11-es megadásakor tudtam, hogy ha Messi rúgja a tizit, kihagyja.
Az egész meccsen olyan dekoncentrált volt, rossz volt nézni amúgy az egész meccset, ilyen lassú játékot játszani...
Ilyen pocsék játékkal is simán nyerhettünk volna.
Hajrá Barca! És a Honda!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.10.23. 00:02:52

Őrült meccs volt ez, az tény.

Minden benne volt.

Messi... hát el se tudom képzelni, hogy mi zajlik őbenne most, miután kihagyott egy 11est.
Egész meccsen meg pontatlan volt, elszórta a labdákat.

Pedro béka s.gge alatt van. Abszolút nulla.

Villa? Szintén.

Csak a középpályások alkottak, ilyen pl. Thiago, Iniesta, Xavi. Védőknél meg Macsi bácsi nyújtotta a maximumot.


Varas... Ööööcsém. Megjegyeztem a nevét.

Real ellen meg tuti 3 -at fog kapni Sevilla. Mindig ez van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2011.10.23. 00:05:12-kor.
KépKép
janesz25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2008.08.29. 05:47:48
Tartózkodási hely: Dunaújváros

2011.10.23. 00:01:15

A tizi hihagyása csak hab volt a tortán. Abszolút impotens volt a mai támadójátékunk.

Azt aláírom, hogy fantasztikusan védett az ellenfél kapusa, de olyan hihetetlen nagy helyzetünk nem sok volt.

Kár ezért a két elhullajtott pontért, jól jönne késöbb. De nem baj azzal nyugtatom magam, hogy hosszú még a szezon (bár ha minden ilyen Malaga szintű csapat így áll a Madridhoz....)
Kelemen Berti
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2508
Csatlakozott: 2009.06.16. 20:17:22
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény

2011.10.23. 00:00:46

ez van hogy ez az első 11-esünk a szezonban :roll:

legszívesebben mindent szétzúznék, ami a közelembe kerül :evil: :evil:
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.10.23. 00:00:23

még jó, hogy mutatták a végén a levonuló Villát...
azt hittem keretben sincs
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.10.22. 23:59:31

Mikaos írta:Nem játszottunk jól, az fix. Lassúak vagyunk, s a helyzetkihasználásunk pocsék.

Mindamellett lefogadom, hogy ez a sevillai banda a Madrid ellen 20p alatt 3 gólt fog kapni, mert alibizni fognak. (Bár lehet, hogy már volt is ilyen meccsük ebben a szezonban? - nem emlékszem)
Nem, de tippmixen megrakom hogy több góllal nyer a Madrid, mert ott csak olyat lehet, gamebookersen meg külön hogy 4-5-6 góllal nyernek :D

Szerk.: TT ez egyértelmű. Sajna ilyen megtörténhet a pályán, ezzel együtt kell élnünk sajnos.

Na nem baj, játszottunk a Sevilla, ATMA, Villareal, Valencia ellen, és ez az egyetlen amit bánhatunk, meg a mestallai 90 perc végét. Az a baj, hogy ez az erőltetett menet majd a szokásos hullámvölgyünk alatt fog jönni. Ráadásul ebből 3 idegenben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lluisllach89 2011.10.23. 00:02:26-kor.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2011.10.22. 23:58:50

mit gondoltok miért rúgta el a labdát a 11es pontról kánuté? tudta, hogy ebből csetepaté lehet, ezzel lehet kizökkenteni az egyensúlyából a rúgójátékost, meg is lett az eredménye. 5 percig ott állt Messi a labda előtt, persze, hogy kissé dekoncentrálttá vált. :roll:
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2011.10.22. 23:58:27

Nem tudom hol kezdjem. A Sevilla a meccs elejétől fogva 10 emberrel védekezett, erre lehetett számítani semmi váratlant nem húztunk toszogattuk a labdát néha volt egy egy jó bemozgás amiből lett helyzet. Messi nagyon gyenge volt, mikor odaállt a 11-hez lehetett érezni, hogy kihagyja és ezzel feltette az i-re a pontot a mai teljesítményén. Villa a második félidőben nem láttam, hogy pályán lett volna. Iniesta az akit kiemelnék, és Adriano de ő is leginkább első félidei produkciója miatt. Elszórtunk 2 pontot, Varras soha többet a büdös életben nem fog így védeni, és ezt a gyenge Sevillat a Madrid majd jól kitömi... Össze kell szedni magunkat. Guardiola szerdai meccs után azt nyilatkozta nem aggódik a helyzetek miatt amik kimaradtak, hát most kicsit el kell gondolkoznunk, hogy nem fog az ölünkbe hullani 3 pont.

Amúgy nincs gáz, jobb mint a vereség és még messze a szezon vége.
Visca Barca!!!
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2011.10.22. 23:57:23

Varas méltó Palop utód... Ellenünk mindent megfog, de egy Racing ellen kap 3 lövésből 4 gólt. Tipikus...
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.10.22. 23:56:55

Nem játszottunk jól, az fix. Lassúak vagyunk, s a helyzetkihasználásunk pocsék.

Mindamellett lefogadom, hogy ez a sevillai banda a Madrid ellen 20p alatt 3 gólt fog kapni, mert alibizni fognak. (Bár lehet, hogy már volt is ilyen meccsük ebben a szezonban? - nem emlékszem)
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.10.22. 23:56:47

Ez van. Gratulálni kell Varasnak, és az egész Sevillának, megérdemelték.

Messi nem tud koncentrálni, meg is lehet érteni. C betűsek módjára viselkedett a Sevilla, ahogy meglett a büntető, direkt bunyót provokáltak ki, ne erről szóljon a meccs, ne ez következzen. Egy az egyben mint ahogy a Madrid szokta, ne erről szóljanak a hírek, illetve Mou szokott terelni így.

Nem baj, küzdeni kell tovább.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Válasz küldése