Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2024.01.27. 21:33:08

Morálisan sehol sem vagyunk. Ezért vannak ezek a hülye hibák, nincs önbizalom. És az igazán meglepő, hogy az automatizmusok is hiányoznak, még a védelemben is. Kounde meg sosem értette meg Yamalt. Hát, fordítva nagyot örülnénk, mert szerethető meccs volt a fordulatok miatt.
Így most már semmi esély a bajnokságra, koncentrálni kell a BL-re és imádkozni, hogy ha továbbjutunk szerencsés legyen a sorsolásunk. Xavinak hány sárgája volt eddig?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2024.01.27. 21:32:40

daffy írta:
2024.01.27. 21:03:25
Andris írta:
2024.01.27. 20:44:55
Ugyanannyira egyértelmű, mint azok a hibák, amik miatt már sok pontunk ugrott, és amik miatt a madridnak a jogosnál több van.
Nem lattam meg szurkolot,aki szerint a rivalist ne tolnak a birok. Ez is legalabb annyira egyertelmu.
Marpedig mindenkit nem tolhatnak,mert akkor ugyanott vannak. Vagy megis?!
Figyi, egyelőre madridból állítják azt, hogy 20 évig a Barca vásárolta a bírókat. Egy év alatt kerek 0 bizonyítékot találtak.

Én csak annyit írtam a tévedésekről, hogy sok volt, ami egyértelmű volt, és ezek leginkább azt eredményezték, hogy nekünk kevesebb pontunk van az általam jogosnak érzettnél, nektek meg több. Nem állítottam, hogy a madrid befolyásolná a bírókat, és azt sem, hogy szisztematikusan nekik és a Barca ellen fújnak.

Vagy te érzed úgy, hogy voltak idén jogosulatlan büntetőink, jogtalanul megadott góljaink? Elmaradt piroslapjaink?
Ugyanezt hogy érzed a madrid háza táján?

És a fordítottjaikat?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.01.27. 21:32:10

markionni írta:
2024.01.27. 21:03:13


Azt gondolom ha a klub akar valamit a BL-tol es stabilan befejezni a bajnoksagot akkor valami uzsoras hitelt felveve kifizeti Contet hogy kezdjen valamit a csapattal mar holnaptol.
Nézd, ha hosszútávon gondolkozunk, akkor ez katasztrofális ötlet. Az olasz tipikusan olyan edző, aki rövidtávon tud sikeres lenni, aztán évekig lehet takarítani a romokat utána.

Tavaly a Real sem futott jól a bajnokságban, mégsem cseréltétek le szezon közben, sőt, szezon végén sem Carlo-t, és azóta szerintem nem bánta meg ezt senki. Persze mondhatod, hogy ő előtte behúzta a PL+Liga kombót, de szerintem a mi a bajnoki címünk sem volt csekélység Xavitól, figyelembe véve, hogy milyen helyzetben vette át a csapatot 21 őszén.
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2024.01.27. 21:31:18

Ideje lenne felhozni egy kapust is most már a B csapatból. Nem lenne méltányos csak Peña-ra kenni a 3:5-öt, de ezt a teljesítményt bármilyen 16 éves kapus is hozná. Meccsek óta mintha üres lenne a kapunk, nem hogy bravúrokat képtelen bemutatni, még a középszintet sem képes hozni.
Gyenge a kapusunk, gyenge a középpálya, a támadók sem hozzák a gólokat. Eddig Xavi pártját fogtam, de ez a mai meccs már tényleg nevetséges volt. 3:2-nél ezzel a bizonytalan csapattal be kellett volna állni egy labdatartásos, passzív védekező-játékra, és hozni a három pontot - egy tapasztalt edző ezt csinálta volna. Nem is értem, Xavi mit akar, a mutatott képek alapján lassan már több benne a görcs, feszültség, mint a játékosaiban. Egyre jobban kiütközik rajta az edzői rutin hiánya. Xavi hiába volt zseniális játékos, edzőként sajnos nem az.
Egyre inkább úgy látom, nem ő lesz az, aki a Barcát ismét naggyá teszi :cry: .
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2024.01.27. 21:28:32

Fernando írta:
2024.01.27. 21:06:54

Egy LaLiga 14. helyzett ellen otthon, akik meg csak jo formaban se voltak. Nem is akarok tulzasokbamenoen idehozni ilyen Bayern, City kaliberu csapatokat, mert bele sem merek gondolni annak mekkora gyomros lenne a vege, de ha egy top 8 bl csapat elleni meccs utan irtad volna ezt meg azt mondom oke. 5-öt kaptunk otthon egy 14. helyezett csapattol, ezek a tenyek.
Ha csak az eredményt nézem akkor igazad van, viszont végignéztem a 100 perces mérkőzést. És az csak egy dolog, hogy a tizennegyedik helyen vannak. Viszont 0:2 nulláról sikerült fordítani, és 3:2 után nekünk voltak helyzeteink eldönteni a meccset. A végén az adok-kapokból nem jöttünk ki jól. De nem fogunk mindig ilyen gólokat kapni, hogy Canelo rosszul találja el a labdát, a kapus nem megfogja, hanem oldalra tolja a feléje guruló labdát.
Azt érzem, már elértük a gödör alját és mostmár jövünk felfelé. Az öt bekapott gól az csúnya volt, de ez a meccs máshogy is alakulhatott volna. Szóval nem volt sima Villarreal győzelem.
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2024.01.27. 21:20:27

Sajnálom ezt a meccset, nagyon igyekeztünk a második félidőben, de ez nem volt elég.
A kedvenc játékosom (-Cancelo-) nagyot hibázott, és benne volt Cubarsival együtt a harmadik góljukban is.
Yamal kiemelkedett, 10-est érdemel, Gündogan és Pedri jól játszottak ezúttal, Araujo-Kounde-Fort nagyon igyekeztek, a többiek átlagosan vagy gyengén játszottak. Egy gólban Pena is benne volt.(Dehát ő fél a testével rávetődni a labdára, inkább lábbal előre próbálkozik, de ahhoz nem TS.)
A döntetlen igazságosabb eredmény lett volna.
Yamalnak pihennie kéne a kövi meccsen vagy csak az utolsó 20-30 percben beállni, mert nagyon kihajtotta magát.
Szerintem a bíró inkább nekünk fújt.
A csapat akarásának és a jobbszél játékának örültem.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2024.01.27. 21:12:13

Stoichkov írta:
2024.01.27. 21:09:13
Andris írta:
2024.01.27. 20:53:40
Sztem nem volt olyan rossz a védekezésünk amúgy. Óriási egyéni bakik voltak, szerintem konkrétan mindhárom gólnál. És azon felül meg elvétve volt csak támadása a Villarrealnak. Az 5 kapuratartó gólon felül szinte nincs is regisztrált lövésük, de támadásaik is alig voltak. Pedig ők inkább támadni tudnak csak, védekezni kevésbé. Nyilván sok az 5 gól, erre látatlanban elég fura leírni, hogy nem védekeztünk rosszul, de csapatszinten szerintem mégis igaz. Egyéni problémák bukkantak fel sajnos, aztán az utolsó két gól meg egy külön történet, amit csapatjáték szempontjából butaság lenne elemezni.
ehhez en annyit tennek hozza hogy az egyeni hibak nalam a vedekezes resze. sok egyeni hiba = rossz vedekezes
Igen, igazad van, de ez a lényegen nem változtat, csak azt mutatja, hogy az első mondatban nem fogalmaztam teljesen, támadhatatlanul korrekt módon. A kiemelt részben viszont már igen, azt hiszem.

A további hozzászólásokat megelőzendő tisztázzuk, hogy mi Andris véleménye: Szerintem rosszul védekezetünk, ami ma néhány védőnk egyéni teljesítménye miatt volt így, eközben a teljes csapat védekező sémái viszont alapvetően nem voltak rosszak, és nem ezért kaptuk a gólokat.

ocsike, a "nem volt olyan rossz" nálam távolról sem tartozik a dícsérő szavak kategóriába. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2024.01.27. 21:09:13

Andris írta:
2024.01.27. 21:04:11
Nyiri81 írta:
2024.01.27. 20:58:11

Néha olvasd már vissza mit írsz :) Szerintem jót nevetnél néha. A kiesés ellen küzdő vágott 5 gólt nekünk hazai pályán. Mit neveznél akkor rossz védekezésnek?
Mi lenne, ha nem kiragadnál egy mondatot a hozzászólásomból, konkrétan szándékosan arra játszva, hogy minél nevetségesebbnek nézzen ki? Ez így szerintem nagyon aljas dolog, de komolyan. :oops: Hányinger.

Itt a hozzászólásom, és nincs is több hozzáfűznivalóm:
Andris írta:
2024.01.27. 20:53:40
Sztem nem volt olyan rossz a védekezésünk amúgy. Óriási egyéni bakik voltak, szerintem konkrétan mindhárom gólnál. És azon felül meg elvétve volt csak támadása a Villarrealnak. Az 5 kapuratartó gólon felül szinte nincs is regisztrált lövésük, de támadásaik is alig voltak. Pedig ők inkább támadni tudnak csak, védekezni kevésbé. Nyilván sok az 5 gól, erre látatlanban elég fura leírni, hogy nem védekeztünk rosszul, de csapatszinten szerintem mégis igaz. Egyéni problémák bukkantak fel sajnos, aztán az utolsó két gól meg egy külön történet, amit csapatjáték szempontjából butaság lenne elemezni.
ehhez en annyit tennek hozza hogy az egyeni hibak nalam a vedekezes resze. sok egyeni hiba = rossz vedekezes
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2024.01.27. 21:07:35

Andris írta:
2024.01.27. 20:53:40
bence0330 írta:
2024.01.27. 20:49:05
Igen, egy tizi szerintem is elmaradt, és nem az, amelyiket csekkolták, az tényleg nem volt az. Persze ez nem menti fel a védekezésünket.
Sztem nem volt olyan rossz a védekezésünk amúgy. Óriási egyéni bakik voltak, szerintem konkrétan mindhárom gólnál. És azon felül meg elvétve volt csak támadása a Villarrealnak. Az 5 kapuratartó gólon felül szinte nincs is regisztrált lövésük, de támadásaik is alig voltak. Pedig ők inkább támadni tudnak csak, védekezni kevésbé. Nyilván sok az 5 gól, erre látatlanban elég fura leírni, hogy nem védekeztünk rosszul, de csapatszinten szerintem mégis igaz. Egyéni problémák bukkantak fel sajnos, aztán az utolsó két gól meg egy külön történet, amit csapatjáték szempontjából butaság lenne elemezni.
Örülök annak, h te mindig pozitív vagy. Ha megcukrozzuk azt a kupacot, attól az még az a "nagy barna" marad.
Nehogy már megdícsérjük őket az 5 kapott gól miatt. Jajj szegény Villarreal semmit nem csinált....ja. Csak vágott egy laza ötöst....
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2024.01.27. 21:06:54

Kovbal88 írta:
2024.01.27. 21:01:56
NovaProspekt írta:
2024.01.27. 20:54:13
Hála az égnek ma sem olyan lábbal keltem, hogy meg kellene ezt a meccset majd nézni, nem is néztem. Lassan bele kell nyúlnia a klubvezetésnek ebbe a szituba, mert magát nem fogja megoldani a probléma.
Pedig jó meccs volt, sajnos az eredmény nem nekünk kedvezett, de Gündogan legjobb meccsét hozta hatalmasat játszott... Pedri is jó volt. Rengeteg helyzet, szép távoli lövések. Volt itt minden. Kettő nulla után sikerült visszajönni vezetni. Aztán a végén nem kaptunk meg egy tizenegyest, utána még ment egy adok kapok, amiből nem jöttünk ki jól
Egy LaLiga 14. helyzett ellen otthon, akik meg csak jo formaban se voltak. Nem is akarok tulzasokbamenoen idehozni ilyen Bayern, City kaliberu csapatokat, mert bele sem merek gondolni annak mekkora gyomros lenne a vege, de ha egy top 8 bl csapat elleni meccs utan irtad volna ezt meg azt mondom oke. 5-öt kaptunk otthon egy 14. helyezett csapattol, ezek a tenyek.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2024.01.27. 21:04:11

Nyiri81 írta:
2024.01.27. 20:58:11
Andris írta:
2024.01.27. 20:53:40
Sztem nem volt olyan rossz a védekezésünk amúgy.
Néha olvasd már vissza mit írsz :) Szerintem jót nevetnél néha. A kiesés ellen küzdő vágott 5 gólt nekünk hazai pályán. Mit neveznél akkor rossz védekezésnek?
Mi lenne, ha nem kiragadnál egy mondatot a hozzászólásomból, konkrétan szándékosan arra játszva, hogy minél nevetségesebbnek nézzen ki? Ez így szerintem nagyon aljas dolog, de komolyan. :oops: Hányinger.

Itt a hozzászólásom, és nincs is több hozzáfűznivalóm:
Andris írta:
2024.01.27. 20:53:40
Sztem nem volt olyan rossz a védekezésünk amúgy. Óriási egyéni bakik voltak, szerintem konkrétan mindhárom gólnál. És azon felül meg elvétve volt csak támadása a Villarrealnak. Az 5 kapuratartó gólon felül szinte nincs is regisztrált lövésük, de támadásaik is alig voltak. Pedig ők inkább támadni tudnak csak, védekezni kevésbé. Nyilván sok az 5 gól, erre látatlanban elég fura leírni, hogy nem védekeztünk rosszul, de csapatszinten szerintem mégis igaz. Egyéni problémák bukkantak fel sajnos, aztán az utolsó két gól meg egy külön történet, amit csapatjáték szempontjából butaság lenne elemezni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2024.01.27. 21:03:25

Andris írta:
2024.01.27. 20:44:55
Ugyanannyira egyértelmű, mint azok a hibák, amik miatt már sok pontunk ugrott, és amik miatt a madridnak a jogosnál több van.
Nem lattam meg szurkolot,aki szerint a rivalist ne tolnak a birok. Ez is legalabb annyira egyertelmu.
Marpedig mindenkit nem tolhatnak,mert akkor ugyanott vannak. Vagy megis?!
markionni
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2024.01.27. 21:03:13

Nyiri81 írta:
2024.01.27. 20:58:11
Andris írta:
2024.01.27. 20:53:40
Sztem nem volt olyan rossz a védekezésünk amúgy.
Néha olvasd már vissza mit írsz :) Szerintem jót nevetnél néha. A kiesés ellen küzdő vágott 5 gólt nekünk hazai pályán. Mit neveznél akkor rossz védekezésnek?
Nem igaz hogy nem latja, hogy az 5 gol mellett minden Villarreal tamadas veszellyel kecsegtetett mert annyira szervezetlen es hezagos a csapatszintu vedekezes.

Azt gondolom ha a klub akar valamit a BL-tol es stabilan befejezni a bajnoksagot akkor valami uzsoras hitelt felveve kifizeti Contet hogy kezdjen valamit a csapattal mar holnaptol.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2024.01.27. 21:02:29

Bob_Marley írta:
2024.01.27. 20:54:28
Nem láttam, fórum is haldoklik,nincs kedvem újra hosszan írni....bárcsak újra plusz kp lenne,mert ez így nonszensz 11 kapott gól egy hét alatt. Komolyan szerintem a Betis ellen volt utoljára hogy nem kaptunk gólt,meg őszi fordulóban. Tehát lement egy rakás meccs és folyamat kapott gólok.

Nálam is csak év végén van edzokerdes,én továbbra is kitartok Xavi mellett. Nincs a piacon se más megszerezhető edző aki passzolnak karakterben,filozofiaban a csapathoz. Eredmények borzasztó hektikusak, sok fiatallal,de arra nincs mentség hogy elképesztően sok gólt kapunk.
Rm pont ezért van előttünk,ahogy mi előttük tavaly. Minimális gólt kapnak, többek közt.
Nalam alapveto problema, ha az edzonek kell passzolnia a csapat filozofiajahoz es nem az edzo filozofiaja mutatkozik meg a palyan. Ennyi szerencsetlenkedes es belterjeskedes utan (Valverde, Setien, Koeman, Xavi) most mar vegre johetne valaki aki nem nyalja fenyesre a Barca cimert, hanem odacsap az asztalra. A keret jo, ezt tudjuk, vekony de van egy olyan mag ami kore boven lehet epitkezni. Xavi miota itt van mindent es mindenkit kicserelt a sajat szaja ize szerint (lehetosegeinkhez merten), es lassan ott tartunk hogy hozza Koeman szintjet aki tized ennyi tamogatast nem kapott.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2024.01.27. 21:01:56

NovaProspekt írta:
2024.01.27. 20:54:13
Hála az égnek ma sem olyan lábbal keltem, hogy meg kellene ezt a meccset majd nézni, nem is néztem. Lassan bele kell nyúlnia a klubvezetésnek ebbe a szituba, mert magát nem fogja megoldani a probléma.
Pedig jó meccs volt, sajnos az eredmény nem nekünk kedvezett, de Gündogan legjobb meccsét hozta hatalmasat játszott... Pedri is jó volt. Rengeteg helyzet, szép távoli lövések. Volt itt minden. Kettő nulla után sikerült visszajönni vezetni. Aztán a végén nem kaptunk meg egy tizenegyest, utána még ment egy adok kapok, amiből nem jöttünk ki jól
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2024.01.27. 20:58:57

Bob_Marley írta:
2024.01.27. 20:54:28
Nem láttam, fórum is haldoklik,nincs kedvem újra hosszan írni....bárcsak újra plusz kp lenne,mert ez így nonszensz 11 kapott gól egy hét alatt. Komolyan szerintem a Betis ellen volt utoljára hogy nem kaptunk gólt,meg őszi fordulóban. Tehát lement egy rakás meccs és folyamat kapott gólok.

Nálam is csak év végén van edzokerdes,én továbbra is kitartok Xavi mellett. Nincs a piacon se más megszerezhető edző aki passzolnak karakterben,filozofiaban a csapathoz. Eredmények borzasztó hektikusak, sok fiatallal,de arra nincs mentség hogy elképesztően sok gólt kapunk.
Rm pont ezért van előttünk,ahogy mi előttük tavaly. Minimális gólt kapnak, többek közt.
Ennek a csapatnak most semmilye sincs ,se filozófiája ,se tartása , se vezére. Azért van előttünk a madrid mert fényévekkel jobb csapat mint mi. Sajnos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Camp Nou99 2024.01.27. 21:01:59-kor.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2024.01.27. 20:58:11

Andris írta:
2024.01.27. 20:53:40
Sztem nem volt olyan rossz a védekezésünk amúgy.
Néha olvasd már vissza mit írsz :) Szerintem jót nevetnél néha. A kiesés ellen küzdő vágott 5 gólt nekünk hazai pályán. Mit neveznél akkor rossz védekezésnek?
Csak is Puyol
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.01.27. 20:54:28

Nem láttam, fórum is haldoklik,nincs kedvem újra hosszan írni....bárcsak újra plusz kp lenne,mert ez így nonszensz 11 kapott gól egy hét alatt. Komolyan szerintem a Betis ellen volt utoljára hogy nem kaptunk gólt,meg őszi fordulóban. Tehát lement egy rakás meccs és folyamat kapott gólok.

Nálam is csak év végén van edzokerdes,én továbbra is kitartok Xavi mellett. Nincs a piacon se más megszerezhető edző aki passzolnak karakterben,filozofiaban a csapathoz. Eredmények borzasztó hektikusak, sok fiatallal,de arra nincs mentség hogy elképesztően sok gólt kapunk.
Rm pont ezért van előttünk,ahogy mi előttük tavaly. Minimális gólt kapnak, többek közt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2024.01.27. 20:54:13

Hála az égnek ma sem olyan lábbal keltem, hogy meg kellene ezt a meccset majd nézni, nem is néztem. Lassan bele kell nyúlnia a klubvezetésnek ebbe a szituba, mert magát nem fogja megoldani a probléma.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2024.01.27. 20:53:40

bence0330 írta:
2024.01.27. 20:49:05
Igen, egy tizi szerintem is elmaradt, és nem az, amelyiket csekkolták, az tényleg nem volt az. Persze ez nem menti fel a védekezésünket.
Sztem nem volt olyan rossz a védekezésünk amúgy. Óriási egyéni bakik voltak, szerintem konkrétan mindhárom gólnál. És azon felül meg elvétve volt csak támadása a Villarrealnak. Az 5 kapuratartó gólon felül szinte nincs is regisztrált lövésük, de támadásaik is alig voltak. Pedig ők inkább támadni tudnak csak, védekezni kevésbé. Nyilván sok az 5 gól, erre látatlanban elég fura leírni, hogy nem védekeztünk rosszul, de csapatszinten szerintem mégis igaz. Egyéni problémák bukkantak fel sajnos, aztán az utolsó két gól meg egy külön történet, amit csapatjáték szempontjából butaság lenne elemezni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2024.01.27. 20:52:39

Meddig kene varni? Meg a vegen Xavi visszakormanyoz minket oda,ahonnan atvette.
Bl elott valamit ki kell talalni es rendbe rakni ezt a nem letezo vedelmet,vagy kapunk a Napolitol is 4et.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rdinho10 2024.01.27. 20:53:43-kor.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.27. 20:49:05

Igen, egy tizi szerintem is elmaradt, és nem az, amelyiket csekkolták, az tényleg nem volt az. Persze ez nem menti fel a védekezésünket.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2024.01.27. 20:48:34

bence0330 írta:
2024.01.27. 20:43:37
ocsike83 írta:
2024.01.27. 20:41:35
Ha Laporta szeretné a 4. helyet, akkor Xavira most azonnal rá kell adni a kabátot.
Ki fog várni a BL párharcig. A nyolcaddöntő után már kb tiszta kép lesz, hogy az 5. hely elég lesz-e itt a BL-hez.
Nem kell annyit várni szerintem, ma este el kell zavarni a francba.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2024.01.27. 20:47:44

2 meccsen 9 kapott gol nagyon nem szep.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2024.01.27. 20:46:45

Ahogy valaki az élőben írta, az első vizsgált 11-es kezezés után, Gündi emelése és lövése után totál kéz volt , még ismételték is..és semmi VAR :DDD no comment.
Válasz küldése