Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.01.29. 12:22:11

bujna írta: Ki az aki mérget merne venni rá, hogy a Real a két idegenbeli meccséből mindkettőt megnyeri?
én.

Megfogják nyerni.

Ebben biztos lehetsz........
KépKép
bujna
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2004.10.17. 11:59:20
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.01.29. 12:10:49

Igazábol 4 pontot kell ledolgozni, mert az El Clasico "6 pontos meccs".
bujna
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2004.10.17. 11:59:20
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.01.29. 12:04:14

Várjuk ki a végét! Még csak most jöhet az igazi vízválasztó. A Real két idegenbeli meccset játszik, míg a Barca két hazait. A Real megy a Bilbao-hoz és a Getafe-hez (utána hazai pályán fogadja a Levantet) míg a Barca fogadja a Malagat és a Sociedadot. Ki az aki mérget merne venni rá, hogy a Real a két idegenbeli meccséből mindkettőt megnyeri?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.29. 11:46:31

Léfe írta:Aztán miért lenne -manapság -gyengébb a Reál Madrid. Szerintem sajnos igenis jobbak.
Így van. :) Ezerszer jobb képességeim vannak a szomszéd gyereknél, de ő fut a labdával, én háton fekve nézem a csillagokat, nem én fogok gólt rúgni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.01.29. 11:45:10

Aztán miért lenne -manapság -gyengébb a Reál Madrid. Szerintem sajnos igenis jobbak.
Fecó
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.01.29. 11:38:26

Mikaos írta:1. Teljesen normális, hogy ennyi pontot elveszt egy bajnokság legjobb csapata.
2. Az volt a furcsa, amiket az utóbbi években műveltünk a 90-100 pont körüli végeredményeinkkel.
3. De a legfurább az, hogy a nálunk gyengébb Real Madrid nem veszít pontokat e szezonban.
És erre nem találok magyarázatot.
De remélem, hamarosan eljön az az idő, amikor nekik sem pattan be minden labda (és 11-es).
Ezzel csak az a gond,hogy nekik ezek a szenvedős meccseik.Amikor van esélye az ellenfélnek,mert ők nincsenek csúcsformában.Ami igazán aggaszt,hogy ezeket behúzták,és amikor csúcsformában lesznek,a kiscsapatok esélytelenek lesznek.Bízom még a Getafeban jövőhéten,na meg majd a Valencia-ban.Meglátjuk.Temetni nemkell a csapatot,de reálisán nézve ez a hajó elment.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.29. 11:37:19

Mikaos írta:1. Teljesen normális, hogy ennyi pontot elveszt egy bajnokság legjobb csapata.
2. Az volt a furcsa, amiket az utóbbi években műveltünk a 90-100 pont körüli végeredményeinkkel.
3. De a legfurább az, hogy a nálunk gyengébb Real Madrid nem veszít pontokat e szezonban.
a real is volt rekordpontszámmal második sajnos...
És erre nem találok magyarázatot.
dehogynem. a realnak meglett a nagy sansz,ha ég a ház küzdenek,hajtanak. a barca akkor küzd és hajt,ha ég a ház és már csak 15 perc van a meccsből
a real meccsenként egy félidőt focizik,a barca a harmadát. látjuk,hogy melyik mire elég
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.01.29. 11:34:33

1. Teljesen normális, hogy ennyi pontot elveszt egy bajnokság legjobb csapata.
2. Az volt a furcsa, amiket az utóbbi években műveltünk a 90-100 pont körüli végeredményeinkkel.
3. De a legfurább az, hogy a nálunk gyengébb Real Madrid nem veszít pontokat e szezonban.
És erre nem találok magyarázatot.
De remélem, hamarosan eljön az az idő, amikor nekik sem pattan be minden labda (és 11-es).
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2012.01.29. 11:21:02

Dzsukela írta:
Tudom, hogy Messi szent és sérthetetlen, de hogy "cserélhetetlen"
Messi nem cserélhetetlen, nem erről van szó. Hanem arról, hogy Messi bármelyik pillanatban ledöntehti a meccset. Gondoljunk arra, amikor világklasszis labdát adott cesc-nek, asszem még az 1. félidőben, de hát egy VB és EB győztes, Spanyol focista nem tudta átvenni a labdát, lepattant a lábáról, és a jóval 3-4 méterre álló kapushoz pattant. 1-0 a barcának.
Aztán pedig, messi a meccs vége fele adott le egy lövést, ha az bemegy, akkor 2-0, de ha nem, ottvolt megint Cesc, aki kirúgta a stadionból. Messit lecserélni nem jó ötlet, az kész öngyilkosság.
- ha, figyelmesebben olvasod talán megérted, hogy a már tét nélküli, félidőben 15 gólos különbséggel megnyert meccseken miért kell Messit a pályán hagyni 90 percig!!???????? Miért nem lehet a pl. fiatalokat a gyepre engedni ilyen esetekben?
Mint írtam, nem tudom mi ennek a háttere?, lehet, hogy Leo szimplán kérte Pep-et, hogy ő mindig játszani szeretne és akkor ő boldog lesz, DE! mint látjuk, tudjuk ez sok jóra nem vezet........
Illetve, ki az edző?, a főnök? a második apa? aki ilyen esetekben okosan érvel magyaráz, hogy kisfiam örökké nem lehetsz a gyepen, néha neked is pihenned kell, MERT (valamilyen szinten) elfáradsz! (nem merem leírni: kiégsz!)
Értem, hogy Forest, izé Leo akkor boldog, ha minden meccsen futhat, DE ez vissza is üthet és most a fagyi vissza nyalt! (remélem így érthetőbb volt! :lol:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.01.29. 11:20:09

Reméltem,h a nyári felkészülési időszak "hiánya" miatt Pep átütemezi a szokásos koreográfiát és kitalálja hol hozhatjuk be azt a lemaradást úgy,h emellett a szokásos január környéki "tavaszi fáradtság" ne legyen meg,mert most nemigen fér bele.De úgy tűnik,h ugyanaz a forgatókönyv.Nagyon fáradtnak tűnnek a srácok,ahogy ez visszatérő dolog a Pep érában.A különbség annyi,h most a bajnokságban nem mi vagyunk elöl,uh gondot okozhat a "valahogy majd átvészeljük" időszak,mivel ilyenkor jönnek a ponthullatások.Bár mondjuk eleve is sajnos benne voltak már az x-ek,uh a szezon során már érződött,h nem tudunk kellően odakoncentrálni ennyi siker után.Most jön egy erőltetett menet,amire össze kell szedni magunkat.Remélem a következő néhány meccset ólomlábakon is be tudjuk húzni és a későbbiekben is jellemző lesz a bevált formula és a sorozatok legfontosabb szakaszára ismét a frissesség lesz jellemző.Akkor még bőven hozható lesz a 3 trófeából legalább kettő,de én még mindig bízom mind a háromban.Aztán ha nem jön össze a bajnokság,akkor ugyan fájni fog,de na bumm... Ez a csapat megérdemli,h akkor se szedjük le róluk a keresztvizet majd.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.29. 11:13:43

Dzsukela írta:
Ezzel a hozzászólással megint csak azt bizonyítod, hogy nálad Messi szent, és sérthetetlen. De lényegtelen. Ugyanolyan ratyi volt tegnap Messi is mint Cesc, Xavi és mindenki.

Guardiola egyszer úgy fogalmazott:

"A szurkolók Messi miatt szeretnek bele a barcelonába"

Nos, valakire ez igaz, valakire nem. Rám ez igaz, én messit láttam játszani a VB-n, és úgy szerettem meg a játékát, nem lőtt gólt, de ez engem nem érdekelt(ebből is látszik, hogy nem vagyok divatdrukker), mivel nagyon jó focista. Ideje lenne neked is belátnod, Messit nem szabad lecserélni, mivel bármelyik pillanatban eldönthet egy meccset. Azóta persze az Egész barcát úgy szeretem, ahogy van.

de ez már kezd Off lenni... :?
Guardiola nem jól fogalmazott.
És igenis,ha valakinek nem megy, azt le kell ültetni a padra.A motiválás egy módja ez is,csak hát sajnos ezt Pep egyáltalán nem alkalmazza,ha jól megy a magnak ha nem, játszanak.(de nem csak motiválás,pihentetés is)

ui: Az meg, hogy el tud dönteni egy meccset... Mégse döntött
Avatar
Dzsukela
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:47:36

2012.01.29. 11:09:02

Ezzel a hozzászólással megint csak azt bizonyítod, hogy nálad Messi szent, és sérthetetlen. De lényegtelen. Ugyanolyan ratyi volt tegnap Messi is mint Cesc, Xavi és mindenki.

Guardiola egyszer úgy fogalmazott:

"A szurkolók Messi miatt szeretnek bele a barcelonába"

Nos, valakire ez igaz, valakire nem. Rám ez igaz, én messit láttam játszani a VB-n, és úgy szerettem meg a játékát, nem lőtt gólt, de ez engem nem érdekelt(ebből is látszik, hogy nem vagyok divatdrukker), mivel nagyon jó focista. Ideje lenne neked is belátnod, Messit nem szabad lecserélni, mivel bármelyik pillanatban eldönthet egy meccset. Azóta persze az Egész barcát úgy szeretem, ahogy van.

de ez már kezd Off lenni... :?
"Isten megsegit, de ahhoz előbb magadon kell segitened." - Tanárnőm matek ellenörző előtt xD

Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.01.29. 11:02:50

Maximálisan bízok a csapatban, de ha ennyi figyelmeztetés után is képtelenek küzdeni, meghalni a pályán a győzelemért, akkor nincs miről beszélni. A ponthátrány is jelentős, de elsősorban a hozzáállás miatt mondom azt, hogy a Liga Madridban fog landolni. Ez van, nem meglepő 3 ilyen év után. Nem mondom, hogy adjuk fel, mert ilyet nem lehet csinálni, de maximálisan oda kell koncentrálni a BL-re, és ha már kiejtettük a Realt a Kupából, akkor be kellene húzni azt is. Pokoli nehéz lesz mindegyik, de a CDR mindenképp megcsinálható! A meccsből csak az utolsó 15 percet láttam, abban ott volt kb 4 meccslabda, ami tavaly bement, a Realnak idén is bemegy, nekünk nem, ez egy ilyen év. Azt azért megjegyezném, hogy Messi rengeteg érdeme mellett most már azt is meg kell említeni, hogy idén ez már nem az első döntő pillanatban kihagyott helyzete volt. Sevilla ellen a tizi, Getafe ellen a hajrában a kapufa, illetve most ez. Persze a Bilbao ellen meg ő mentett pontot. Csak illik ezt is megjegyezni! Visca el Barca!
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.01.29. 11:02:32

Na hát most,hogy aludtam rá egyet,kicsit pozitívabban látom mostmár a dolgokat.Induljunk ki abból,hogy a Real ősszel 8 pontot bukott össz-vissz,azzal együtt hogy mi vertük őket.Ha ezt tavasszal is eljátszák,akkor van esélyünk,feltéve hogy mi produkálunk egy 18 meccses győzelmi szériát...Azért valljuk be,ez elég valószínűtlen.Sőt,talán még az is,hogy a Real bukni fog 7 pontot,nem hogy még majd nyerünk 18 meccset zsinórban.A bajnokság tehát elúszni látszik,de most igazából ezt nem is sajnálom.3 évig úszkáltunk a sikerekben,a játékosok elhitték hogy menni fog majd ez félgőzzel is.Hát most majd megtanulják hogy nem.Ami biztos,hogy így a Bl-t és a Kupát mégjobban akarják majd a srácok,aminek valamilyen szinten örülök is,hiszen nagyon szeretném ha a Bl-ben megtudnánk védeni a címünket.Na és a másik,ami miatt szerintem nem is baj hogy elbukjuk ezt a bajnokságot,hogy jövőre szerintem a fiúk ugyanúgy fognak odaállni minden egyes bajnoki meccs elé,mint tették azt 3 évvel ezelött,nem úgy,mint idén,és ha ez így lesz,akkor jöhet az újabb bajnoki cím.Szóval nem kell szomorkodni,nem kell temetni sem Pep-et,sem a csapatot,lesz ez még sokkal de sokkal is jobb is :!:
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.29. 10:58:20

Dzsukela írta:
Tudom, hogy Messi szent és sérthetetlen, de hogy "cserélhetetlen"
Messi nem cserélhetetlen, nem erről van szó. Hanem arról, hogy Messi bármelyik pillanatban ledöntehti a meccset. Gondoljunk arra, amikor világklasszis labdát adott cesc-nek, asszem még az 1. félidőben, de hát egy VB és EB győztes, Spanyol focista nem tudta átvenni a labdát, lepattant a lábáról, és a jóval 3-4 méterre álló kapushoz pattant. 1-0 a barcának.
Aztán pedig, messi a meccs vége fele adott le egy lövést, ha az bemegy, akkor 2-0, de ha nem, ottvolt megint Cesc, aki kirúgta a stadionból. Messit lecserélni nem jó ötlet, az kész öngyilkosság.
Ezzel a hozzászólással megint csak azt bizonyítod, hogy nálad Messi szent, és sérthetetlen. De lényegtelen. Ugyanolyan ratyi volt tegnap Messi is mint Cesc, Xavi és mindenki.
Avatar
Dzsukela
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:47:36

2012.01.29. 10:46:41

Tudom, hogy Messi szent és sérthetetlen, de hogy "cserélhetetlen"
Messi nem cserélhetetlen, nem erről van szó. Hanem arról, hogy Messi bármelyik pillanatban ledöntehti a meccset. Gondoljunk arra, amikor világklasszis labdát adott cesc-nek, asszem még az 1. félidőben, de hát egy VB és EB győztes, Spanyol focista nem tudta átvenni a labdát, lepattant a lábáról, és a jóval 3-4 méterre álló kapushoz pattant. 1-0 a barcának.
Aztán pedig, messi a meccs vége fele adott le egy lövést, ha az bemegy, akkor 2-0, de ha nem, ottvolt megint Cesc, aki kirúgta a stadionból. Messit lecserélni nem jó ötlet, az kész öngyilkosság.
"Isten megsegit, de ahhoz előbb magadon kell segitened." - Tanárnőm matek ellenörző előtt xD

Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.01.29. 10:43:18

Buitre írta:Ruben kapta "azt" a sárgát, tévesen írták ki.
Ruben csúszott rá Mascheranora, aztán közösen döntötték fel Gonzalot. Meg is lepett a kiírt sárga. Gondoltam, hogy a spori vagy vak, vagy hülye, ha meg tényleg nem téved a kiírás, akkor valamit beszólhatott. De egyszerűen csak benézte az egyik szerkesztő.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2012.01.29. 10:39:03

- az alábbiakat olvasva nálam csak ott lóg ki a lóláb a kipukkanás terén, hogy örökösen beszélünk arról ,hogy így a fiatalok, úgy a fiatalok és tessék a kezdőben egy tettre, bizonyításra éhes fiatal sem kapott helyet...
Az utolsó 15 percre küldte csak be a fiatalokat, avval a szellemiséggel, hogy hajrá tegyek csodát!
Ettől függetlenül szerintem, messze többet tettek le és hoztak ki a meccsből, mint az enerváltan rohangászó klasszisaink 75 perc alatt!
A félidőben simán meghúzható lett volna hamarább a látott teljesítmények alapján:
Adrianó :arrow: Tello
Cesc :arrow: Thiago

Tudom, hogy Messi szent és sérthetetlen, de hogy "cserélhetetlen" a szezon folyamán, amikor pl. 97 - 0 -ra alázzuk már az ellenfelet és a padon ég két cserénk még a 87. percben......
Ez visszaüt egy idő után, Leo is csak ember... - na jó nem, de - érthetetlen szvsz. a pályán hagyni feleslegesen, már csak a fárdtság és a sérülés veszély miatt!

Mind 1, nem én vagyok az edző és nem tudom, mi bújik meg a háttérben, DE! Pepnek is van miben fejlődnie, bármennyire is ő a világ legjobb edzője!

Mindezektől függetlenül, csatlakozom az előttem szólókhoz és megköszönöm a csapatnak az eddigi eredményeket és minőségi játékot, egyszer minden véget ér...... nem lehet örökkön nyerni.... :(
Avatar
Pedion
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2008.07.23. 15:14:33
Tartózkodási hely: Hajdúdorog

2012.01.29. 10:29:59

Elég rossz ez a hét pontos differencia, a két csapat között, de gondoljunk vissza a 2009/2010-es szezonra, akkor ha jól emlékszem 12 pontos különbséget dolgozott le majdnem a Madrid. Tavasszal nyernünk kellet a Bernabeuban, hogy bajnokok legyünk. Igaz akkor nálunk volt a fór, de a Madrid is hibázni fog még a bajnokságban. Ui: Az igazi szurkolók meg nem tehetik meg azt a kedvenc csapatukkal, akik csodálatos 3 szezont adtak nekik, hogy ne higgyenek a bajnoki címvédésben. Visca el BARCA!!
Avatar
Dzsukela
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:47:36

2012.01.29. 10:29:56

Szeretném nyugovóra inteni néhány Barcás társamat(ha lehet igy fogalmazni...)Nem veszett el még semmi. Habár mindenki úgy gondolja, hogy a cim elúszott, akkor legyen is igy. Álljunk ki olyan mentalitással mint a Real Madrid. Amikor elvesztették a bajnoki cimet, pontosabban, még tartott a bajnokság, de már matematikai esélyük nem volt rá, akkor minden meccset megnyertek, elég nagy fölénnyel. A Barcának is igy kellene tekintenije a továbbiakban. Mivel, ez a folyamatos döntetlenek nem azért vannak, mert a csapat nem akarja eléggé, hanem azért, mert nagy súly nehezedik rájuk. Tudják, hogy a szurkolók elvárják tőllük azt, hogy mindent megynerjenek. A bajnoki cim talán már elúszott, de ottvan még a Bajnokok ligája, a Spanyol király kupa, és talán, még a Spanyol szuperkupa mégegyszer a miénk lehet, ha pedig a BL-t is megynerjük, az Eu szuperkupa, és ismét a miénk lehet a KLub VB is. Ne adjuk fel!!! szurkoljunk a végsőkig, mert mi igazi szurkolók vagyunk!

Hajrá Barcelona!!!!!!

A negativ Széria ellenére, mi vagyunk a világ legjobbja!!!
"Isten megsegit, de ahhoz előbb magadon kell segitened." - Tanárnőm matek ellenörző előtt xD

mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2012.01.29. 10:12:06

A csapat formajat tekintve nem azt kell szamolgatni, hogy 7 pontot hany meccs alatt lehet behozni, hanem arra kell figyelni, hogy lehetoleg ne vesszen tobb pont. A ket csapat kozt a tavolsag egyre csak no, addig nincs mit szamolgatni. A kovetkezo idegenbeli meccsen megint szenvedes lesz...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.29. 10:04:37

a szezon elejétől azt mondom, a nem megfelelő alapozás az ok, ami miatt nincsenek formában, vagy épp fáradtak!!! ha kell, fel tudják szívni magukat és a világ legjobb csapatait megverni, de utána köv. meccsen mindíg jön a gyenge teljesítmény!!! ezt az évet így kell elfogadni, el lett rontva az elején... nyáron sportszakmai felkészítés kell, nem pedig anyagi bevétel, meg reklám túra, a fél csapatal, a másik fele meg a kezdésre esik be... a Real nem véletlen, hogy nem fárad ki és nem kerül hullámvölgybe. és ezek a pontszerzések csak még inkább erősítik őket. higgyétek el, nem fognak leállni!!! José feltüeli őket!!! hónapok óta mondtam, hogy Mourinho sztem azt veri bele a játékosaiba, hogy ha a classico-n nem tudunk úgysem nyerni, akkor menjünk el annyival, hogy ne legyen jelentősége a klasszikusnak!!! tavaly ezen bukott a Real, most nem fog, bármi is lesz az eredmény!!!
Avatar
joekacsa
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.08.26. 18:08:46

2012.01.29. 09:49:12

Egyet értek az előttem szólóval (barca2010), a számból veted ki a szavakat. Csak annyit tennék hozzá hogy még semmi nincs veszve a bajnokság hosszú még 18 forduló van hátra és az előnyük csak 7 pont és ott a bűvös április. 22. a 35 forduló. Ha a Madridisták azt gondolják hogy az ö csapatukkal nem lesz hasonló hullám völgy akkor rosszul gondolják, csak az a kérdés menyire lesz tartós és mély. Na azt se felejtsük hogy ebben a szezonban két kupát már be gyűjtöttünk és még állunk a kupában a BL-ben és mint mondottam a bajnokságnak sincs vége. Ahogy egy híres filmben hallottam: „ Nincs végzet, csak ha magad is be végzed” és ugyan eben a filmben azt is halottam „ Visszatérek ”.
Hajrá Barca!!!!
joekacsa
socio66

2012.01.29. 09:45:59

na örülök,hogy nagyrészt mindenki intelligens véleményt formál meg,mindenféle indulat nélkül.
így is kell,ezt a csapatot nem lehet kritizálni,amikor elkezdődött ez az egész sikersztori,én már a második évben vártam a tegnapihoz hasonló meccseket, ehhez képest lehoztunk még két tökéletes évet.
ez pedig csakis a játékosok kivételes hozzáállásának,és pep fantasztikus pedagógiai képességének köszönhető.
a tegnapi meccs egyszerűen rossz időpontban jött,ebben a hónapban nyolc meccset játszottunk,s ebből mindössze egyetlen egyen,az osasuna elleni kupavisszavágón lehetett pihentetni,az összes többit végig kellett játszania a kulcsjátékosoknak.
várható volt a botlás,egy szerencsésebb sorsolással talán elkerülhető lett volna,de így..
az idény további részében az az elvárásom a csapattal szemben,hogy a kupapárharcokra maximálisan legyünk fizikailag és szellemileg is felkészültek,akár most már a bajnoki meccsek rovására is,és mutassuk meg hogy szemtől szemben még mindig legyőzhetetlenek vagyunk. :)
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2012.01.29. 09:20:27

Nincs semmi baj,de így a kupát mindenféleképpen hoznunk kell,plusz a BL-re is tudnánk tartalékolni bajnoki meccseken,mert ez a hátrány azért már elég sok.Azért ha BL+kupa meglenne elégedettek lennénk! :D
Válasz küldése