Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.09.30. 00:19:44

socio, Bence én komolyan nem értelek titeket.

Oké, takony ahogy nyertünk, meg égjen a pofánk miatta meg minden, de azért nehogy ne örüljünk már a csapat győzelmének. (sőt még a vereségét kívánjuk)

Most lesz téma madridistán, Madridban, meg Hozé sajtótájékoztatóin egy darabig, de ez egyetlen mérkőzés volt, nem ezen fog múlni a bajnokság sorsa.

Higgyétek el nekem, hogy lesz még a Madridnak is ilyen meccse (ilyen bírók mellett nem is egy), és akkor hol lesznek a szurkolóik? Szerintetek majd idejönnek és bocsánatot kérnek amiért nyertek? Nem! Megrántják a vállukat és ennyivel lerendezik.

Jobb lett volna, ha nincsenek ezek a dolgok, de hogy én nem fogok emiatt kevésbé örülni annak, hogy maradt a 8 pont diffi a 2 csapat között az hurka.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.09.30. 00:17:55

de ilyen győzelemnek normális szurkoló szerintem nem örül.
sőt egy ilyen győzelem után normális szurkoló átpártol a Madridhoz.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.09.30. 00:17:26

kurdt írta: Meg jó lenne, ha Piqué vagy Puyol is játszhatna és én már télen igazolnék egy középhátvédet. Ugyan pang a piac e téren, de még a legrosszabb esetben is kölcsönvennék fél évre valami rutinosabb focistát, mert az nem állapot, hogy a védősorunkat négy olyan futballista alkotja, akik vagy régebben középpályások voltak, vagy még mindig azok.
Nem kell aggódni, legkésőbb decemberben megjön az "új" középhátvédünk. Eric Abidal-nak hívják a srácot, és úgy hallottam, hogy nagyon ügyes:)
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.09.30. 00:15:01

A mai meccsről röviden:

Song középhátvédben rémálom. Állandóan kiront a védelemből, aztán ott a rés mögötte. A fejpárbajok megnyerésén kívül rendre megverik. Nem tudom eldönteni, hogy taktikailag éretlen vagy fegyelmezetlen, de borzasztó. Alves mai teljesítménye duplanulla, támadásokhoz érdemit nem tudott hozzátenni, védekezésben meg oltári hanyag. Az első gól előtt ahelyett, hogy beledobta volna magát a lövésbe szándékosan visszahúzta magát. Xavi ma nem játszott átlag fölött ez pedig mindig bajos, ha nincs mellette egy Iniesta, Cesc és Thiago egyelőre ezt a terhet nem bírja el, előbbi valószínű soha nem is fogja. Fabregas egyébként a két gólja ellenére is az elmúlt meccsek átlagát hozta, ugyanakkor a mocskos színészezését nem értem, nem kezdett el fetrengeni a földön, rájátszott ez tény, de sokkal durvább színészkedéseket látni meccsről-meccsre (ettől függetlenül a kiállítás még nonszensz).

Elől Alexis, hogy hogyan maradhatott 70. percig a pályán az rejtély, Messinek meg meccsek óta nem megy, a góljai, amit mostanában inkább már csak lövettek vele eltereli a figyelmet arról, hogy roppant módon formán kívül van.

És végül: Mi az úristenért nem lövünk már távolról többet? Xavi a Granada ellen, ma Cesc. És egy világért nem vagyunk hajlandóak néha jól p*csánrúgni a labdát, hanem pl Villa is visszapasszolja a helyzetből is. Nem értem.
socio66 írta: de ilyen győzelemnek normális szurkoló szerintem nem örül.
Ezt annyiban módosítanám, hogy nem tud felhőtlenül örülni. Egy kamukiállítás miatt még nem kezdek el a csapat ellen szurkolni, és örülök, hogy fordítottunk, de rohadt keserű a szájíz...
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.09.30. 00:13:55

Na, ezért szeretem én ezt a játékot, és ezt a csapatot. A múlt heti meccs után nem hittem, hogy ilyen hamar jön a következő alkalom, mikor ekkorát fogok szurkolni, de mégis bejött. Szenzációs meccs volt, ha 2-2 maradt volna, vagy még talán 2-1 is, akkor is ezt mondtam volna, de így ez egy örök emlék marad. Hihetetlen volt a küzdőszellem a végére, és úgy gondolom, hogy teljesen megérdemelt a győzelem.

Medel hülyeséget csinált, a kiállítás jogos volt, aki nem futballpályára valóan viselkedik, az ne is legyen ott. A játékvezető itt jól döntött, ilyen is volt, de leginkább borzasztóan csinált mindent. Fogalmam nincs, hogy mi az oka ennek, hogy ilyen bírók vannak, és miért nem lehet ezzel valamit csinálni.

A Thiago-féle kezezéssel gondolom tele lesz minden fórum, végre van valami, ami miatt kinyílhat a csap Madridban is, gondolom kezdődik az Uefalonázás... Csodálatos lesz, előre várom a sportszerűbbnél sportszerűbb nyilatkozatokat.

Cesc végre betalált, nagyon jó volt látni azt a felszabadultságot, ami a második gólja után tört ki belőle. Remélem, hogy felébredt végre a téli álomból, és megmutatja, miért is van itt.

Azt meg nem hiszem, hogy Villa erőnléte nem megfelelő. Kezdőbe várom, mert oda való! Akinek elég 10 perc, hogy gólt lőjön, az oda való.

Soha nem felejtem el ezt a meccset, köszönöm a csapatnak. Folytatás kedden, és remélem, hogy egy hét múlva is! Visca el Barca!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.09.30. 00:13:35

Pavel írta:Ha a mai játékot nézzük, akkor nekem az a meglátásom, hogy megnyertük a bajnokságot.
Amikor ilyen sz*r játékkal is nyerünk, akkor nem veszíthetjük el ezt a bajnokságot.
A baj csak az, hogy a sz.r játék mellé nem sűrűn kapunk majd ilyen bíráskodást. A Sevilla 11 emberrel az x-et tutira kihúzta volna, de még talán a győzelmet is. A kiállításig szinte értékelhető megmozdulása is alig volt a csapatnak, nagyon kellett a hátszél most ehhez a 3 ponthoz. Kár, hogy egy egyébként nagyon jó meccsbe így belenyúlt a bíró, a Sevilla ma simán rászolgált volna az 1 pontra.
socio66

2012.09.30. 00:12:59

Úristen ember te mi a fenéről beszélsz???
Megérdemelt győzelem, óriásit küzdött a csapat. A bírói tévedések minket is sújtottak.
hát ez kész..
nyerünk egy totál jogtalan kiállítással, majd lövünk egy gólt kezezés után, de én vagyok a hülye barom, hogy megemlítem, hogy amúgy ez talán nem teljesen fair..
három felkiáltójel, meg úristen, meg ember..
gratulálok, tényleg.
ünnepelj.
eddig is tudtam, de úgy tűnik ide tényleg csak agymosottan lehet jönni, mert ha írok valami 'rosszat', akkor takarodjak a fenébe.
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2012.09.30. 00:08:24

Pavel írta:Ha a mai játékot nézzük, akkor nekem az a meglátásom, hogy megnyertük a bajnokságot.
Amikor ilyen sz*r játékkal is nyerünk, akkor nem veszíthetjük el ezt a bajnokságot.
rosszul azért nem játszottunk, de egyet értek. Odafönt most visszaálltak hozzánk, és nekünk megy be a 90.percben
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.09.30. 00:08:19

Eltekintek a bíró minősítésétől, mert egyrészt ugyanazt a meccset láttuk, másrészt szerintem ilyen dolgokba csak rövid távon lehet csimpaszkodni. Tavaly is készült arról ezer összeállítás, hogy a Realt tolják, a Barçát tolják, kicsesznek a Reallal, kicsesznek a Barçával, stb.; idén is lesz biztosan egy csomó. De ezeken tényleg csak pillanatokra lehet felháborodni, mert a vége legtöbbször igazságos. A Real tavaly nem a bírók miatt lett bajnok, idén nem miattuk vesztettek 8 pontot 5 meccsen és a Barça idén nem a bírók miatt nyerte meg eddig mind a hat bajnokiját.

A lényeg az, hogy két tanulságot sürgősen le kell vonni ebből a meccsből:
- Iniesta hiánya simán van akkora érvágás, mint Messié
- Song remek futballista, de nem középhátvéd

Az előbbivel nem lehet mit csinálni, csak reménykedni, hogy Iniestát összeszerelik a Clasicora. Meg jó lenne, ha Piqué vagy Puyol is játszhatna és én már télen igazolnék egy középhátvédet. Ugyan pang a piac e téren, de még a legrosszabb esetben is kölcsönvennék fél évre valami rutinosabb focistát, mert az nem állapot, hogy a védősorunkat négy olyan futballista alkotja, akik vagy régebben középpályások voltak, vagy még mindig azok.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.30. 00:06:52

Ha a mai játékot nézzük, akkor nekem az a meglátásom, hogy megnyertük a bajnokságot.
Amikor ilyen sz*r játékkal is nyerünk, akkor nem veszíthetjük el ezt a bajnokságot.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2012.09.30. 00:06:21

Ronal.10 írta:Nem tudom ti mit láttok ebbe a Songba..de én semmit... Nem találja magát+ semmit nem válal fel. 10mernél nem volt hoszabb passza.
Idegesit amiylen lassan mozog na midnegy.
Alvesé a gól... 7m erről engedte a ellenfelet lőni 3m-erre volt tőle a támadó..sőt még el is állt onnan :P . Minde támadásunk ugyan olyan... És a fele Alexisnél áll meg.
Thiago,Tello,Villa on!
:oops:
Busquets legalább ekkorát hibázott, mégse tapossa le érte senki....
Song most érkezett....
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2012.09.30. 00:03:39

óriási meccs volt
nagyon rég láttam ilyen izgalmas meccset
nagy győzelem
és a nüanszok idén mellettünk vannak ( tavaly ezen a meccsen kikaptunk volna)

song

Lassú. Egy valamire való csatár bohócot fog belőle csinálni

ezek a pontok a végelszámolásban "aranyat" fognak érni
Avatar
rrobbiefcb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:27:34

2012.09.30. 00:03:00

tényleg azon megy a lelkizés, hogy megérdemeltük, vagy sem?
most visszajött egy kicsi abból, amit elvettek tőlünk, vagy mi puskáztuk el...
rég láttam ennyire küldeni a csapatot és nekem ez a legnagyobb pozitívum. ennyi
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.09.29. 23:58:15

őrült meccs! de küzdeni tudásból jeles! annak külön örülök, hogy végre Fabre és Villa is be talált, talán így vissz jönnek valóban! Messit sajnos agyon gyötörték, de azért kiosztott két gólpasszt!
Alvesben nagyot csalódtam, de Valdes is ludas a gólban. én nem hittem már a győzelemben, csak az x miatt szurkoltam, de így csodás az este.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.29. 23:57:35

hagyjuk már ezt az én így nem tudok örülni győzelemnek...ha ezen mulna évvégén hogy megnyerjük a bajnokságot vagy sem akkor is gondolom mindenki azt mondaná, hogy áá inkább ne nyerjük meg csak ne legyen a mi csapatunk a bírók csapata. a sevilla ugyanolyan jóizüen örült volna a győzelemnek ha győz, mint most én örülök. pedig ők aztán henteltek rendesen, volt amit le se fújtak..
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Z$oŁa
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2007.08.23. 16:56:15

2012.09.29. 23:57:05

Ronal.10 írta:Nem tudom ti mit láttok ebbe a Songba..de én semmit... Nem találja magát+ semmit nem válal fel. 10mernél nem volt hoszabb passza.
Idegesit amiylen lassan mozog na midnegy.
Alvesé a gól... 7m erről engedte a ellenfelet lőni 3m-erre volt tőle a támadó..sőt még el is állt onnan :P . Minde támadásunk ugyan olyan... És a fele Alexisnél áll meg.
Thiago,Tello,Villa on!
:oops:
Song csak most érkezett, és ráadásul nem is posztján játszik.
Kell még idő a beilleszkedéshez. Szerintem később még sokat fogunk neki köszönni! :wink:
Visça El Barça!
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.09.29. 23:55:32

2:0-ról felálltunk!!! Utolsó negyed órákban félelmetesen játszunk!
Fabregas és Villa!

Köszönjünk. Mindkettőnek hihetetlen önbizalom növelő lesz ez.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2012.09.29. 23:54:33

Hát ezt a mait köszönjük meg a bírónak, pontosabban a partjelzőjének, mert ő jelezte ezt a "hatalmas" fejelést. 8)
94:39 6 - 1
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.29. 23:54:14

socio66 írta:persze thiago kéz, hogy teljes legyen a kép..
higgyétek el, ezekre nagyon nem szívesen fogunk emlékezni később, ezerszer inkább kapjunk ki, minthogy mi legyünk az a csapat, akinek ha nem ment, segítettek a bírók.
most lehet írni hogy kit érdekel, meg a többi egysejtű véleményt, de ilyen győzelemnek normális szurkoló szerintem nem örül.
főleg hogy a sokadik ilyen.
Áthozom ide.
Teljesen egyetértek veled. Egyszerűen valahogy nem tudtam úgy örülni mind az egyenlítő, mind a győztes gólunknak. ROsszul érzem magam, h így nertünk. Kaptunk volna ki inkább...
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2012.09.29. 22:57:06

Nem tudom ti mit láttok ebbe a Songba..de én semmit... Nem találja magát+ semmit nem válal fel. 10mernél nem volt hoszabb passza.
Idegesit amiylen lassan mozog na midnegy.
Alvesé a gól... 7m erről engedte a ellenfelet lőni 3m-erre volt tőle a támadó..sőt még el is állt onnan :P . Minde támadásunk ugyan olyan... És a fele Alexisnél áll meg.
Thiago,Tello,Villa on!
:oops:
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.09.29. 22:53:00

Az a dühítő, hogy gyakorlatilag (legalábbis én így láttam) hiba nélkül játszott a csapat. Song elöl maradt kicsit a gólnál, de ez az egyetlen, amire rá lehet fogni, hogy nem így kellett volna megoldani. Az egyetlen értékelhető helyzetüket berúgták... Remélem, hogy nem egygólos meccs lesz.
Egyébként izgalmas, szórakoztató összecsapás, csak az eredményjelző állhatna fordítva. Alves nálam eddig a legjobb, de Song és Masch is elég jól játszanak (még a gól ellenére is, az mázli volt). Alexist nem hagyják élni, ha hozzákerül a labda, egyből fellökik, átgázolnak rajta.
Nem hiszem, hogy ne sikerülne egyenlíteni-fordítani, motivált a csapat. Vamos!

Szerk.: Ja, és a játékvezetés a szokásos, teljesen egyértelmű dolgokat néz el folyamatosan, 10 méterről is akár...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messidona10 2012.09.29. 23:00:08-kor.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.09.29. 22:52:32

Elég jól elkezdtük a meccset, most nem ragadtunk be a rajtnál. Igen szépen is tettük a zsugát, bár ez ahhoz is vezetett, h időnként belehaltunk a szépségbe. A gólnál meg éreztem, h baj lesz, amikor lepattant.
A legnagyobb baj, h a gól óta nem tudtunk helyzetbe kerülni, több kell ennél.

Simán meg lehet fordítani, csak feljebb kellene kapcsolni egy fokozatot. Vagy kettőt :D

A spori meg tuti nézte a mai angol rangadókat, az ottani felfogás átragadt rá :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2012.09.29. 22:20:06

9Dave írta:Én még mindig várom azt az alap kezdőfelállást, amiben ott van Alba és Villa is :roll:
Én pedig azt, mikor Fabregas nem szerencsétlenkedik a kezdőben, hanem villog, vagy a padon ül...
Borzasztóan a szintje alatt játszik...
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2012.09.29. 22:11:45

Én még mindig várom azt az alap kezdőfelállást, amiben ott van Alba és Villa is :roll:
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2012.09.29. 22:05:36

Szép estét mindenkinek!

Hajrá Barca!!
A kezdő nem tűnik rossznak, ideje megtörni a Sevilla veretlenségét! ;)
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
Válasz küldése