Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.06. 11:11:13

Holnap végre meccs van :!: Pár napig nincsen meccs, aztán máris elvonási tüneteim vannak. :D Pont most kell a Zaragozához látogatnunk, amikor zsinórban 3 meccset nyertek, hihetetlen. Kicsit kéne pihentetni, 3 naponta folyamatosan jönnek a meccsek. Egy ilyet el tudnék képzelni:
Valdes-Alves, Puyol, Mascherano, Adriano-Thiago, Keita, Fabregas-Pedro, Messi, Alexis
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
joekacsa
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.08.26. 18:08:46

2012.04.05. 17:13:40

Egy jó képernyővédő,vagy inkább a tökéletes!
http://www.softpedia.com/get/Desktop-En ... aver.shtml
joekacsa
Avatar
joekacsa
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.08.26. 18:08:46

2012.04.05. 10:17:43

A távoli lövéseket én is hiányolom. Amikor betömörül az ellenfél védelme csak lövésekkel lehet meg bontani, mert akkor hamarabb kell ki lépni a játékosokra és több lehetőség lesz a labdát az üres területre, lyukba, azaz a védők mögé jutatni. A második a vissza passzok: aki nem tudná ez már 10-12 éve ez a stílus jellemzi a csapatot, a labda járatás és ha nem tudnak 90%-os biztonsággal el jutatni a labdát a táshoz akkor inkább vissza passzolják a biztosnak. Ha te nem ezt a stílust kedveled, nem a Barcelonának kéne szurkolnod.
Barcaman1993 írta:
Léfe írta:A stilusunk oké, de van egy-két gond ami nekem felfoghatatlan. Az rendben, hogy letámadunk, az is, hogy tartjuk a labdát. DE...
- sokszor, most a Milán ellen is erősen kezdtünk, volt helyzet és végül egy-
null ide - aztán séta. Bajnokikon is soszor látni. Nem nagyon törekednek
lezárni a meccset.
- távoli lövések nincsenek, vagy ritkán.
- ha néha benyomnak minket a kapunk elé, lehetne konrázni, hiszen
gyors a csapat, jol is cseleznek. Erre valaki a középpályán megkapja a l
labdát. Erre lassit vagy visszapasszol. Örület.
- sok a kihagyott nagy helyzet, bár ez sok éves god.
Én azt érzem gyengeségnek, hogy Messin kívül alig lőnek gólt a csatárjaink. Nevetséges, hogy Xavi a 2. a góllövőlistán. Sancheznek olyan 20, Pedronak olyan 15 körül kéne lennie és akkor most jobban is állnánk a tabellán. Na mindegy, remélem csak javulni fogunk.
joekacsa
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.05. 09:50:48

Léfe írta:A stilusunk oké, de van egy-két gond ami nekem felfoghatatlan. Az rendben, hogy letámadunk, az is, hogy tartjuk a labdát. DE...
- sokszor, most a Milán ellen is erősen kezdtünk, volt helyzet és végül egy-
null ide - aztán séta. Bajnokikon is soszor látni. Nem nagyon törekednek
lezárni a meccset.
- távoli lövések nincsenek, vagy ritkán.
- ha néha benyomnak minket a kapunk elé, lehetne konrázni, hiszen
gyors a csapat, jol is cseleznek. Erre valaki a középpályán megkapja a l
labdát. Erre lassit vagy visszapasszol. Örület.
- sok a kihagyott nagy helyzet, bár ez sok éves god.
Én azt érzem gyengeségnek, hogy Messin kívül alig lőnek gólt a csatárjaink. Nevetséges, hogy Xavi a 2. a góllövőlistán. Sancheznek olyan 20, Pedronak olyan 15 körül kéne lennie és akkor most jobban is állnánk a tabellán. Na mindegy, remélem csak javulni fogunk.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.04.05. 09:47:47

A stilusunk oké, de van egy-két gond ami nekem felfoghatatlan. Az rendben, hogy letámadunk, az is, hogy tartjuk a labdát. DE...
- sokszor, most a Milán ellen is erősen kezdtünk, volt helyzet és végül egy-
null ide - aztán séta. Bajnokikon is soszor látni. Nem nagyon törekednek
lezárni a meccset.
- távoli lövések nincsenek, vagy ritkán.
- ha néha benyomnak minket a kapunk elé, lehetne konrázni, hiszen
gyors a csapat, jol is cseleznek. Erre valaki a középpályán megkapja a l
labdát. Erre lassit vagy visszapasszol. Örület.
- sok a kihagyott nagy helyzet, bár ez sok éves god.
Fecó
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.05. 09:24:22

Igen az a probléma, hogy ellenünk persze hogy úgy látszik, többet tesznek a védekezés érdekében a csapatok. De nem így van. Sokrsozr megkönnyítjük a helyzetüket azzal, hogy mindenképpen a kétméteres passzokat szeretnék erőltetni. Ezért szeretm például most Tello megindulásait. Nem baj hogyha esetleg elcselezi, de ilyen ritmusváltások eredményezik azt, hogy kilépjenek a védőfalból és be lehessen mozdítani a labdát.
Kép
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.04.02. 20:15:08

Hajdu Attila, a Fieszta "szakértője" szerint hétvégén a Barca 2-es fokozatban játszott, de ez is elég volt. :D Melyik meccset nézte ez az ember?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.04.01. 14:51:31

recrea írta:
Barcaman1993 írta:
mess2009 írta:C.R-lövő technikája bizony félelmetesen jó.
Ezt melyik meccsen láttad mostanában? Rendre fél centiről pofozza be a labdát, a tegnapi kivétel, de milyen. 40 méteres lövésénél a kapus elvetődött, erre melléütött a labdának. A 2. gólja megint... A gyereknek 2x pattanik a lábára, majd onnan a kapuba. És ezzel cseszik föl az agyamat. Talán minden meccsünket láttam idén és a Realnak is jó néhányat, de nem egyszer veszem észre, hogy ég és föld ahogy a csapatok ellenünk játszanak és ellenük. Ráadásul emellé még az is párosul, hogy ellenünk rendre életük meccsét játsszák a kapusok, míg ellenük gyakran a potya is közrejátszik. Csak a tegnapi példa. Iraizozt egyébként nagyon jó kapusnak tartom, de tegnap megint mi volt? Ismét kivédte a szemünket és csak 1 mezőnygólt tudtunk rúgni és ez nagyon gyakran így van. majd figyeld meg a Real elleni meccsüket pár hét múlva milyen csodásan fogja bevédeni CR középre menő szabadrúgását és a többit... A Bilbao játékát is szintén majd figyeljétek meg. Ilyen jól játszani, ahogy tegnap nyomtuk nagyon ritkán szokott előfordulni, erre a tartalékos Bilbao mennyire brutálisan jól védekezett. Ha esetleg az alapemberek kezdenek még melegebb lehetett volna pite. Ismét csak a Bilbao-Real meccsre tudok utalni. Majd nézd meg milyen simán meg fognak égni a Real ellen hazai pályán, a legjobb kezdőjükkel. Nem tudom, hogy nyerhetnénk meg a bajnokságot. A Real ellen mindig töketlenkednek (tisztelet 1-2 kivételnek), de nevetséges, hogy időnként a Real hulla gyöngén játszik és senki sem tudja megverni őket rajtunk kívül. Így nehéz megnyerni a bajnokságot..
Ettől még tényleg jó a lövőtechnikája, holott a tegnapi szvsz is potya volt. Hiába a real vezeti a bajnokságot, tőlünk sokkal jobban tartanak a csapatok.

Sok realos mondja, hogy be vannak tojva tőlünk az ellenfelek, ellenük meg bátrabban fociznak. De azt nem veszi észre a sok balga, ami tegnap kiválóan látszott a két csapat bajnokiján, hogy pontosan ez a szerencséjük.

Ellenünk beállnak a 16-osra 10-en, lehet feltörni őket, ellenük meg mernek támadni, aztán 3-szor elfut a real és megnyerték a meccset. Mert erre alkalmas és jó játékosaik vannak.
éppen arra próbáltam rá világítani, hogy téves az a felfogás, miszerint ellenünk mindenki felszívja magát a Real ellen meg..... ez egyszerűen nem igaz. a Real igenis nagyon hatékony stílusban támad, amire a csapatok zömének nincs ellenszere! mi a lényege: jól láthatóan szélvészgyors lerohanás, vagy gyilkosan pontos kiugratás, amre SOHA NEM EGY CSATÁR indul, hanem három és vagy eleve a legjobb pozicióban lévő kapja a kiugratást, vagy még futva!!! húznak egy-két követhetetlent és ETTŐL nehéz , vagy lehetetlen ezt ki védeni. és igen: erre alkalmas játékosaik vannak! a stílus és az emberanyag szerencsés (vagy jól kifundált!) találkozása.
ami pedig az ellenünk mutatott - látszólag - nagyobb ellenállást illeti, egy lassú és adott esetben körülményes stílussal még egy gyengébb csapat is mutatósan (netán eredményesen) küzdhet. ne felejtsétek el, hogy a híres Barca-stílus is csak egy bizonyos sebesség felett eredményes!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.04.01. 11:00:14

Engem is meglepett a csapat nyomása a Bilbao ellen, rég láttam ennyire harapni Messiéket. Piqué gyenge formájának vége, nagyon jól mozgott, szimpatikusan játszott számomra.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.04.01. 10:52:55

Szerintem tegnap nagyon jó meccset játszottunk a Bilbaoval. Végre folyamatosan letámadtunk, és pörögtünk. Nem volt egyetlen egy perc megállás sem, s így attól sem kellett tartani, hogy esetleg bealszunk. Az pedig külön nagy szó, hogy a 80.! percben tudott először kapura lőni a Bilbao...

Piqué végre vissza talált a helyes útra, és Mascherano továbbra is kirobbanó formában futballozik hátul. Rettegj Milan!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.01. 10:27:55

Barcaman1993 írta:
mess2009 írta:C.R-lövő technikája bizony félelmetesen jó.
Ezt melyik meccsen láttad mostanában? Rendre fél centiről pofozza be a labdát, a tegnapi kivétel, de milyen. 40 méteres lövésénél a kapus elvetődött, erre melléütött a labdának. A 2. gólja megint... A gyereknek 2x pattanik a lábára, majd onnan a kapuba. És ezzel cseszik föl az agyamat. Talán minden meccsünket láttam idén és a Realnak is jó néhányat, de nem egyszer veszem észre, hogy ég és föld ahogy a csapatok ellenünk játszanak és ellenük. Ráadásul emellé még az is párosul, hogy ellenünk rendre életük meccsét játsszák a kapusok, míg ellenük gyakran a potya is közrejátszik. Csak a tegnapi példa. Iraizozt egyébként nagyon jó kapusnak tartom, de tegnap megint mi volt? Ismét kivédte a szemünket és csak 1 mezőnygólt tudtunk rúgni és ez nagyon gyakran így van. majd figyeld meg a Real elleni meccsüket pár hét múlva milyen csodásan fogja bevédeni CR középre menő szabadrúgását és a többit... A Bilbao játékát is szintén majd figyeljétek meg. Ilyen jól játszani, ahogy tegnap nyomtuk nagyon ritkán szokott előfordulni, erre a tartalékos Bilbao mennyire brutálisan jól védekezett. Ha esetleg az alapemberek kezdenek még melegebb lehetett volna pite. Ismét csak a Bilbao-Real meccsre tudok utalni. Majd nézd meg milyen simán meg fognak égni a Real ellen hazai pályán, a legjobb kezdőjükkel. Nem tudom, hogy nyerhetnénk meg a bajnokságot. A Real ellen mindig töketlenkednek (tisztelet 1-2 kivételnek), de nevetséges, hogy időnként a Real hulla gyöngén játszik és senki sem tudja megverni őket rajtunk kívül. Így nehéz megnyerni a bajnokságot..
Ettől még tényleg jó a lövőtechnikája, holott a tegnapi szvsz is potya volt. Hiába a real vezeti a bajnokságot, tőlünk sokkal jobban tartanak a csapatok.

Sok realos mondja, hogy be vannak tojva tőlünk az ellenfelek, ellenük meg bátrabban fociznak. De azt nem veszi észre a sok balga, ami tegnap kiválóan látszott a két csapat bajnokiján, hogy pontosan ez a szerencséjük.

Ellenünk beállnak a 16-osra 10-en, lehet feltörni őket, ellenük meg mernek támadni, aztán 3-szor elfut a real és megnyerték a meccset. Mert erre alkalmas és jó játékosaik vannak.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.01. 10:26:01

Nem mellékesen megjegyezném Piqué játékát. Nálam egyértelműen MOM volt most. Hibátlan védekezés, a labdakihozatalok a tőle megszokott eleganciával ás még helyzetei is voltak. Gerard minden meccsre egy ilyet :!:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.01. 10:10:45

Pavel írta:Na ez vártam.
Könnyed győzelem.
Ugyanezt akarom látni a Milan ellen.
Szerintem ugyanezt is fogjuk. Épp írni akartam a meccs közben, hogy mindenki gondolja az ellenfelet piros-fekete mezbe, és nézhetjük a keddi meccset, szvsz fel fogja törni a hátukat a háló.

Első félidőben nagyon jól játszottunk, olyan szépen folyt a labda, utolsó passzokon múltak a helyzetek...nem igazán értettem a Várhidit a szünetben, mikor azt mondta, hogy 25 percig nem találta önmagát a csapat??? :shock:

Akármi lesz is a következő meccseken, meg kell verni a realt és becsülettel fejezzük be a bajnoki szezont. Kupát húzni kell, Bl-ben pedig döntőt tippelek, ott bármi lehet.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.01. 10:03:43

mess2009 írta:C.R-lövő technikája bizony félelmetesen jó.
Ezt melyik meccsen láttad mostanában? Rendre fél centiről pofozza be a labdát, a tegnapi kivétel, de milyen. 40 méteres lövésénél a kapus elvetődött, erre melléütött a labdának. A 2. gólja megint... A gyereknek 2x pattanik a lábára, majd onnan a kapuba. És ezzel cseszik föl az agyamat. Talán minden meccsünket láttam idén és a Realnak is jó néhányat, de nem egyszer veszem észre, hogy ég és föld ahogy a csapatok ellenünk játszanak és ellenük. Ráadásul emellé még az is párosul, hogy ellenünk rendre életük meccsét játsszák a kapusok, míg ellenük gyakran a potya is közrejátszik. Csak a tegnapi példa. Iraizozt egyébként nagyon jó kapusnak tartom, de tegnap megint mi volt? Ismét kivédte a szemünket és csak 1 mezőnygólt tudtunk rúgni és ez nagyon gyakran így van. majd figyeld meg a Real elleni meccsüket pár hét múlva milyen csodásan fogja bevédeni CR középre menő szabadrúgását és a többit... A Bilbao játékát is szintén majd figyeljétek meg. Ilyen jól játszani, ahogy tegnap nyomtuk nagyon ritkán szokott előfordulni, erre a tartalékos Bilbao mennyire brutálisan jól védekezett. Ha esetleg az alapemberek kezdenek még melegebb lehetett volna pite. Ismét csak a Bilbao-Real meccsre tudok utalni. Majd nézd meg milyen simán meg fognak égni a Real ellen hazai pályán, a legjobb kezdőjükkel. Nem tudom, hogy nyerhetnénk meg a bajnokságot. A Real ellen mindig töketlenkednek (tisztelet 1-2 kivételnek), de nevetséges, hogy időnként a Real hulla gyöngén játszik és senki sem tudja megverni őket rajtunk kívül. Így nehéz megnyerni a bajnokságot..
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.04.01. 08:50:26

most, hogy az ellenfeleiknek szurkolva megnézek néhány Madrid meccset, jól látható néhány "szomorú" tény: (nem feltétlenül újdonságokat mondok)C.R-lövő technikája bizony félelmetesen jó, a támadó hármasuk jelenleg a leg hatékonyabb a világon, az a villámgyors és egyben kreatív támadásvezetés amivel a góljaik zömét elérik, a csapatok zöménél kivédhetetlen és nem arról van szó, hogy lazsálnak, vagy netán nem akarnak ellenállást ki fejteni.
éppen ebből adódik, hogy jó néhányszor olyan a meccsük képe, mintha erős ellenfelük lenne, de 2-3 villámgyors lerohanással fordítani képesek, vagy felőrlik az ellenállást.
szóval azt gondolom, ha eredményesen akarunk velük szemben fellépni - márpedig ha valakinek akkor erre nekünk van esélyünk - nekünk is más dimenzióban, főleg nagyobb sebességen kell majd játszani, és gyökereiben elfojtani a gyilkos kontrákat.
amúgy őket is ki lehet ütni lélektanilag is mégpedig elsősorban gólokkal!!!amihez nemigen vannak hozzá szokva.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.04.01. 07:57:36

shutterisland írta:csak nekem tűnt fel, hogy ezen a meccsen a két khv-nk feltűnően sokat hozta fel a labdát ? főleg pique, de mascherano is kb. 5 percenként szaladt fel a lasztival az ellenfél térfelére, akár esetenként a közepéig is.
tetszett amúgy ez a húzás.
Az élő topicban írtam a szünteben, hogy szerintem a távoli lövések, meg a középhátvédek (főleg Piqué a fejjátéka miatt) felfutásai már a Milan elleni meccsre gyakorlások.Ez 2 nagyon feltűnő elem volt a meccsen.Ha ott nem jön gyorsan a gól, neadjisten kapnánk is, akkor muszáj lesz ezeket a fegyvereket is használnunk.Ha nem is jönnek be a távolabbi próbálkozások, a védőknek kijjebb kell majd jönniük, több lesz a terület.Tetszett hogy végre gyakoroljuk is ezeket a dolgokat, és nem egy döntő meccs utolsó 5 percében kezdünk el próbálkozni vele.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.01. 03:42:07

csak nekem tűnt fel, hogy ezen a meccsen a két khv-nk feltűnően sokat hozta fel a labdát ? főleg pique, de mascherano is kb. 5 percenként szaladt fel a lasztival az ellenfél térfelére, akár esetenként a közepéig is.
tetszett amúgy ez a húzás.

tellohoz meg annyit, hogy csereként a 70. perc körül, ráhozva a fáradt, feltoltabb védelmekre az egyik legnagyobb fegyver a világon.
kezdőként, szervezettebben védekező csapatok ellen viszont nem erőltetném, mert gyengusz.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.01. 00:43:00

PPP írta:
G.Gabe írta: Ha Alves lövése beakadt volna
hát ha CR-ét egyesek "lepotyázzák", akkor alvesé is minimum az lett volna..
Nem mondtam, h potya volt. Elég érdekesen mozgott a labda a levegőben.
Nem hiszem, hogy sok kapus tudta volna hárítani.
Főleg, hogy nem is várta senki, hogy onnan ellövi. Szerintem CR sem hitte, hogy ilyen jó löket lesz belőle.

De a beképzeltsége nem ismer határokat.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
PPP
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2012.03.16. 15:27:09

2012.04.01. 00:19:26

G.Gabe írta: Ha Alves lövése beakadt volna
hát ha CR-ét egyesek "lepotyázzák", akkor alvesé is minimum az lett volna..
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2012.04.01. 00:15:28

hát elég lazán vették ezt a meccset de azért a szerencse sem állt mellénk ma. HÁLA ISTENNEK hogy ez is megvan. azért ez az osasuna elmegy ahova gondolom. egy meccses idényt produkál és azt is ellenünk :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: a keretéhez és a formájához képest alulteljesítva szalutált-mint az e_spanyolka-a margitka győzelméhez...na erröl ennyit.
a csapat megszerezte a pontokat és ez a főő!! remélem azért megelőzzük ezeket az alibi focistákat a végére!!!! :twisted: :twisted: :D
VISCA EL BARCA
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.01. 00:14:50

Pontosan!
Ugyanezt a Milan ellen. Rengeteg futás, és sok távoli lövés.
Ha Alves lövése beakadt volna, akkor CR mutogathatta volna virgácsait beképzelt módon.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.31. 23:59:52

Na ez vártam.
Könnyed győzelem.
Ugyanezt akarom látni a Milan ellen.
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.03.31. 23:58:32

A kulcsszó a formaidőzítés. Mióta Guardiola itt van, mindig ez megy, annak ellenére, hogy nyilatkozta már az ellenkezőjét. Nem lehet egész szezonban maxon pörgetni a csapatot, mert akkor kiégnek a játékosok.

Az én értelmezésemben a mai meccsen kapcsolt 5-ös fokozatba Guardiola, és a Milannak már lendületből esünk neki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ziipp 2012.03.31. 23:59:59-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.31. 23:56:02

Megvan fontos győzelem, így maradt a 6pont!Mascherano valóban remek volt, de Pique is kezdi megtalálni a helyes utat!
Lőttünk messziről, volt 11esünk is mindenki boldog lehet :D

Én nagyon örülök, hogy a fiúk is átérzik hétről-hétre a bajnoki meccsek súlyát, s odateszik magukat rendre!Milan ellen van visszavágó, viszont a bajnokságban lazítani nem lehet, főleg hogy a RM is nyer folyamatosan!És a bajnokság prioritást élvez!Fontos 3 pont volt a mai is, jó játékkal, hét közben meg jön a Milan ha tudjuk hozni a játékunkat, s ami a legfontosabb higgadtak maradunk, továbbjutunk!
Ebből a meccsből nem hiszem, hogy ki lehet indulni, viszont jó alap lehet!Grat még egyszer a srácoknak, szép győzelem!
Kép
Kép
Kép
Kelemen Berti
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2508
Csatlakozott: 2009.06.16. 20:17:22
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény

2012.03.31. 23:54:31

Grat mindkét csapatnak! Mi játszottunk, a Bilbao (most is) nagyot küzdött.
Jöhet a Milan elleni visszavágó. :twisted:
Válasz küldése