Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.21. 22:30:50

messideco írta:
Mascherano nem hátvéd, Valdes nem jó kapus, Tello nem a kezdőbe való egyelőre.
Most trollkodsz még, v ez komoly?

Mashcerano meccsek óta a legjobb hátvédünk, Pique-t messze felülmúlta ebben az évadban. Valdes meg még mindig óriásiakat véd (mai fogott egy hatalmasat Ronaldo fejesénél), csak úgy látszik, szeret a Madrid ellen bakizni (persze van nála 5-6 jobb kapus a világon, de nehezen tudnánk a helyére hozni valakit)
Telloval kapcsolatban egyetértek, felőlem mehet az Arsenalba Walcott 2.0-nak
gyu75
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:19:36
Tartózkodási hely: Párkány

2012.04.21. 22:29:51

Renesans írta:
gyu75 írta:ti mirol beszéltek hogy rémgyengék ?

csak magunkhoz képest voltunk gyengébbek , illetve befejezésnél
amikor 1:3 ra nyertunk madridban ott sem volt szemetgyonyorkodteto játék , csak épp mikor Alexis elfutott o berúgta ( 0:1 után Xavi ziccerben mellégurít - ez sokkal nagyobb helyzet volt )
a második golunk akkor meg szerencse volt Xavi kapáslovése után -
második félidoben meg Thiago ziccerpassza Tellonak

EZEK OLYAN MOMENTUMOK VOLTAK , AMIK ELDONTOTTÉK EZT A CLASICOT


mind a ketto ajto ablak volt ... ha berúgjuk simán nyertunk volna, mert a reál beszarott volna
Valóban elég döntetlenszagú meccs volt, akár nyerhettünk is volna kis szerencsével, de egyáltalán nem meglepetés a Madrid győzelme a játék képe alapján. Azt hogy a Madrid "beszarott" volna, nem tudom mire alapozod, hiszen jól megtervezett taktikával (talán a Barça ellen először találta el Mou, hogy mit kell játszani), higgadt fejjel győztek, nem ijedtek meg az egyenlítéstől sem. Ilyen még nem volt, éppen ezért dícséretet érdemelnek a hozzáállásukért.


azt arra alapozom hogy ha (bocs a ha miatt de sajnos csak feltételes modban tudom folytatni ) bement volna a két ziccerunk akkor a reálna kellett volna focizni s az nekunk manna lett volna
akkor nem mindenki arrol papolna hogy hol volt Messi ...
Messi adott egy gólpasszt Xavinak amit az sikeresen elbaxott
Messi rávezette 4 védore továbbokte Iniestának ... s a végén Alexis beverte
csak ennyit csinált a Bolha s ez boven elég is lett volna ha csak Xavi berúgja
mert ugye akkor nem lett volna Ozil Ronaldo kontra se - ami egyértelmuen VV golja -nálam
Nem érzem úgy, hogy Cesc rosszul teljesített volna, sőt összességében nagyon is jó meccsen van túl. Volt két olyan helyzete, amit 10-ből 9-szer értékesít, most nem jött össze neki.
Tito Fabregasrol
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 22:29:21

kurdt írta:Nagyon dühös vagyok az egész csapatra, de most elsősorban Pepre.
A Real nem érdemelt győzelmet, de a Barça egy ennél csúnyább verést érdemelt volna nálam...
Hasonlóan gondolom én is.
Kb úgy játszottak, mint a real anno az 5-0-nál.
A csatárhiány komoly gond, nem tudom miért nem találnak erre megoldást.
És a legjobban az húzott fel, mikor a kaputól 12 méterre, a 16-oson belülről visszapasszolnak 30 métert.
Mintha szándékosan nem akartak volna gólt rúgni.
Messi nem tudom mit csinált, csak veszekedett.
Lehet, hogy inkább hozta volna fel az egész B-keretet, azokkal talán többre jutottunk volna. Ha másra nem, akkor arra, hogy pihen a csapat keddre.

Nekem nem az fáj, hogy kikaptunk (annyiból igen, hogy ez a népművészeti cserépedény murinnyó ül ott), hanem a totális lélektelen játék. Egyedül Alexis hajtott.

Lehet, hogy Pep elmegy. Nem is csodálnám ezek után. Már nem tudja motiválni a fiúkat, nem tud újat húzni.
Viszont ha meg elmegy, akkor ki fog jönni helyette? Én remélem hogy marad, és megmutatná, hogy talpra tudja majd állítani a skacokat, rendet rak a fejekben, és valahonnan hoz már egy kib....szott csatárt, egy vérbeli csatárt. Mert az, hogy folyton csak a Messi rúgja a gólokat..... Egyszerűen nincs társa.

Alexisnek kezdenie kellett volna, ő kemény, brusztolós játékos.

Hát ezek után kivi leszek, hogy mi lesz kedden a Chelsea ellen. De sok jóra nem számítok. Se csatár, se hátvédsor. Masceranon meg látszik, hogy egy középpályás, nem hátvéd.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
MU&Barca fan
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.03.07. 22:07:53
Tartózkodási hely: Old Trafford

2012.04.21. 22:28:30

ElBartimaeus írta:
messideco írta:
Valamilyen változás kell, ez tény szerintem.

Mascherano nem hátvéd, Valdes nem jó kapus, Tello nem a kezdőbe való egyelőre.

A Barcába vetett hitem egy cseppet sem csorbult, sőt erősödött.
Visca el Barca!
Változtatás szerintem is kell, már leírtam, hogy szerintem hol. Egy idő után nehéz élesnek maradni, annak hiányát sok minden okozhatja, most nem mennék bele.

Masc szerintem nem játszott rosszul, ennek ellenére tényleg lehetne nála jobb belső védőt találni. Valdés szerintem is visszaesett, régebben iszonyat jól hozta le az 1v1-eket, ma már nem rémlik semmi ilyen tőle. Amolyan semmilyen, vagy megoldja a védelem, vagy tényleg full ziccer, de nem ment már meg minket szinte soha... Tello, meg tényleg fiatal még, szerintem kevés volt még ő fejben. Egy kis tapasztalat és nagyon jó lesz ő ott a csapatban, látszik a mozgásán, helyezkedésén, mindenén. Csak még egy kis idő kell neki.

Visca el Barca!

(talán a elmennek a divatdrukkerek...)
Szerintem változás annyiban kell, hogy sokkal jobban motiválni kell őket. Sikerre éhes játékosokkal kéne betölteni a keretet. PL. Thaigo, Tello/Cuenca sokkal többet játszhatna jövőre. Na meg a védelem. 1 középhátvéd kellene szvsz. Csatárokkal nem lesz gond, ha Villa felépül.
De Gea - Fabio,Evans,Vidic,Evra - Valencia,Pogba,Cleverley,Nani - Rooney,Welbeck
V.V - Alves,T.Silva,Piqué,Alba - Busquets,Xavi,Iniesta - Sanchez,Messi,Tello
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.21. 22:28:14

Senki sem lett azzal rosszabb játékos, hogy ma kikaptunk. Ma ennyire futotta. Minden a hozzáálláson múlott. Ha mindenki 1000 fokon égett volna, biztos győzelem let volna. Helyette sétáltak. A real ma meg sem izzadt ellenünk. csak ezért bosszant a vereség. :\
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.04.21. 22:27:37

Összességében az elején kaptunk egy olyan gólt, amiben nyakig benne volt VV is meg Puyol is. Onnan a Madrid felhúzhatta a falát, ami értelemszerűen jobb védelem, mint kb bármelyik másik spanyol csapaté. Okosan, taktikusan játszottak, félidőnként két nagyobb(acska) helyzetünk volt.

Ha azokat belőjük más helyzet megint. Szerintem a kezdő alapvetően szerencsétlenül lett összeállítva, Tello-n sajnos látszott, hogy a helyzeteit elizgulja, utólag könnyű okosnak lenni, de nem jött be Pep taktikai húzása.

A rúgott gólunk igazából szintén malac volt, de egy újabb védelmi hibával nemhogy annulláltuk a lélektani fölényünket, de gyakorlatilag utána teljesen megtörten és bután játszva esélyevesztetten játszottunk. Úgy gondolom sok dolognak kellett így összeállni ehhez a vereséghez, amiből kivette a részét rendesen Pep, a védelem (VV, Puyí különösen), valamint a csatáraink [auto_cenzúra] formáját is köszönhetjük az égieknek.

És akkor még ehhez jött egy parádézni épp nem parádézó, de azért a klasszikus mourinhoi taktikát tökéletesen megoldó, a lehetőségeivel élő, és ezen mind a meccsen, mind a szezonban élesebb koncentráltabb Madrid. Én gratulálok nekik a meccshez, és a bajnoksághoz is. Sajnos nem mondható érdemtelennek!

Nekünk marad a kupa meg a BL, illetőleg a fejtörés, hogy mit tudunk taktikailag újítani jövőre, arra az esetre, ha a labdatartós játékunk befuccsol.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2012.04.21. 22:26:24

Egy másik topicban leírtam már, de bemásolom ide:

Évek óta mindenki teljes mértékben tisztában van azzal, hogy mik a csapatunk gyenge pontjai. Hogy hogyan lehetne hatékonyabbá tenni, még tökéletesebbé ezt a gárdát. Hogy mik a hibái.

Nem lövünk távolról, nem TUDUNK távolról lőni, veszélyes egyén csak egy van a csapatban akit könnyű kikapcsolni, míg Xavi és Buszkecc körömpasszozik addig az ellenfél felfejlődik és megint kezdődhet elölről az unalmas tili-toli és még sok van.
És Guardiola ezen hibák kijavítása érdekében semmit sem tesz mert szerinte ez így van jól. Létfontosságú meccseken tapasztalatlan taknyosokat játszat, és későn hozza meg azokat a döntéseket amiket korábban kellene.

Én szeretem Pep-et. Jó edző.
De ezt most elcseszte.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.21. 22:26:05

socio66 írta:hát,ez van.
nem vagyok mérges a csapatra,mert az akarás megvolt,igyekeztünk azt csinálni amit tudunk,azaz birtokolni a labdát,és támadni.
rá tudtuk kényszeríteni az akaratunkat a madridra,hiába mondják hogy megérdemelten nyertek,ez nem igaz,mi irányítottuk a meccset,és több helyzetünk volt.
'kár',hogy a tíz pontból hatot lefaragtunk,mert így reálissá vált a bajnoki cím, ráadásul ezt a meccset mindenki beírta sima hazaira,így azért fájó a vereség.
a három sorsdöntő meccs közül kettőt elbuktunk,úgy hogy egyszer sem éreztem,hogy ne nekünk kellett volna nyerni,a chelsea elleni vereség különösen felháborító volt.
innentől három meccset kell megnyernünk,a többin tőlem az u10 is kiállhat.
Azért az, hogy rákényszerítettük a Madridra az akartunkat, szerintem enyhe túlzás. Nálunk volt a labda, de nem tudtunk mit kezdeni vele. 3ziccer volt egész meccsen a Barca részről, annyi volt Real részről is. Ők abból 2-t bevágtak, mi egyet. Ennyi.

De azért az nem akarat rákényszerítés (szerintem) hogy 30-40méterre passzolgatunk kapunak háttal.

A Chelsea-ra már azt mondom rákényszerítettük amit akartunk, ott jöttek sorra a ziccerek. Azért itt erről nem volt szó.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 22:25:05

Most, hogy Mou-nak megvan a bajnokság. Remélem elhúzza a csíkot a Madridból és magával viszi a bandáját.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2189
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 22:23:18

messideco írta:
Valamilyen változás kell, ez tény szerintem.

Mascherano nem hátvéd, Valdes nem jó kapus, Tello nem a kezdőbe való egyelőre.

A Barcába vetett hitem egy cseppet sem csorbult, sőt erősödött.
Visca el Barca!
Változtatás szerintem is kell, már leírtam, hogy szerintem hol. Egy idő után nehéz élesnek maradni, annak hiányát sok minden okozhatja, most nem mennék bele.

Masc szerintem nem játszott rosszul, ennek ellenére tényleg lehetne nála jobb belső védőt találni. Valdés szerintem is visszaesett, régebben iszonyat jól hozta le az 1v1-eket, ma már nem rémlik semmi ilyen tőle. Amolyan semmilyen, vagy megoldja a védelem, vagy tényleg full ziccer, de nem ment már meg minket szinte soha... Tello, meg tényleg fiatal még, szerintem kevés volt még ő fejben. Egy kis tapasztalat és nagyon jó lesz ő ott a csapatban, látszik a mozgásán, helyezkedésén, mindenén. Csak még egy kis idő kell neki.

Visca el Barca!

(talán a elmennek a divatdrukkerek...)
Renesans
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011.12.27. 19:57:11

2012.04.21. 22:22:55

gyu75 írta:ti mirol beszéltek hogy rémgyengék ?

csak magunkhoz képest voltunk gyengébbek , illetve befejezésnél
amikor 1:3 ra nyertunk madridban ott sem volt szemetgyonyorkodteto játék , csak épp mikor Alexis elfutott o berúgta ( 0:1 után Xavi ziccerben mellégurít - ez sokkal nagyobb helyzet volt )
a második golunk akkor meg szerencse volt Xavi kapáslovése után -
második félidoben meg Thiago ziccerpassza Tellonak

EZEK OLYAN MOMENTUMOK VOLTAK , AMIK ELDONTOTTÉK EZT A CLASICOT


mind a ketto ajto ablak volt ... ha berúgjuk simán nyertunk volna, mert a reál beszarott volna
Valóban elég döntetlenszagú meccs volt, akár nyerhettünk is volna kis szerencsével, de egyáltalán nem meglepetés a Madrid győzelme a játék képe alapján. Azt hogy a Madrid "beszarott" volna, nem tudom mire alapozod, hiszen jól megtervezett taktikával (talán a Barça ellen először találta el Mou, hogy mit kell játszani), higgadt fejjel győztek, nem ijedtek meg az egyenlítéstől sem. Ilyen még nem volt, éppen ezért dícséretet érdemelnek a hozzáállásukért.
janesz25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2008.08.29. 05:47:48
Tartózkodási hely: Dunaújváros

2012.04.21. 22:22:50

Remélem kedden mindannyiunkat kárpótolnak a fiúk. Mutassuk meg a világnak, hogy még nem ért véget az aranykorszak.

Gratulálok a madridnak a bajnoki címért.

Ez a mecs arra volt jó, hogy a divatdrukkerek elhagyják a fórumot, másra nem.[/i]
socio66

2012.04.21. 22:22:45

hát,ez van.
nem vagyok mérges a csapatra,mert az akarás megvolt,igyekeztünk azt csinálni amit tudunk,azaz birtokolni a labdát,és támadni.
rá tudtuk kényszeríteni az akaratunkat a madridra,hiába mondják hogy megérdemelten nyertek,ez nem igaz,mi irányítottuk a meccset,és több helyzetünk volt.
'kár',hogy a tíz pontból hatot lefaragtunk,mert így reálissá vált a bajnoki cím, ráadásul ezt a meccset mindenki beírta sima hazaira,így azért fájó a vereség.
a három sorsdöntő meccs közül kettőt elbuktunk,úgy hogy egyszer sem éreztem,hogy ne nekünk kellett volna nyerni,a chelsea elleni vereség különösen felháborító volt.
innentől három meccset kell megnyernünk,a többin tőlem az u10 is kiállhat.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2173
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2012.04.21. 22:18:41

A bajnokságnak annyi, de az idénynek még nem! Nem tudom, de úgy érzem, hogy valamit még tartogat számunkra kedvenc csapatunk.
"nem boldog lennék", ha egy revansot szúrnánk a bl döntőben, bár ez még távoli..
gyu75
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:19:36
Tartózkodási hely: Párkány

2012.04.21. 22:18:31

ti mirol beszéltek hogy rémgyengék ?

csak magunkhoz képest voltunk gyengébbek , illetve befejezésnél
amikor 1:3 ra nyertunk madridban ott sem volt szemetgyonyorkodteto játék , csak épp mikor Alexis elfutott o berúgta ( 0:1 után Xavi ziccerben mellégurít - ez sokkal nagyobb helyzet volt )
a második golunk akkor meg szerencse volt Xavi kapáslovése után -
második félidoben meg Thiago ziccerpassza Tellonak

EZEK OLYAN MOMENTUMOK VOLTAK , AMIK ELDONTOTTÉK EZT A CLASICOT


mind a ketto ajto ablak volt ... ha berúgjuk simán nyertunk volna, mert a reál beszarott volna
Nem érzem úgy, hogy Cesc rosszul teljesített volna, sőt összességében nagyon is jó meccsen van túl. Volt két olyan helyzete, amit 10-ből 9-szer értékesít, most nem jött össze neki.
Tito Fabregasrol
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.04.21. 22:17:38

Kifelejtettem még egy gondolatot az iménti beszámolómból. Tipikus példája volt ez a meccs annak, hogy mi van, ha Messinek nem megy. Mert azt nem lehet mondani, hogy ment...
Egyre többször találja szembe magát a csapat a bekkelő ellenfelekkel, és gyakran csak a szerencsének köszönhetően sikerül nyerni. Ilyen helyzetekben lennék arra kíváncsi, hogy egy Ibrahimovichoz hasonló felépítésű befejező csatár mire lenne képes ott elöl. Értelmet nyerhetnének Dani Alves beadásai, esetleg a szögletek is nagyobb százalékban sikerülhetnének.
Messi gyakorlatilag már inkább támadó szellemű középpályásnak tűnik (már amikor nem ügyeletes sétálgató), középcsatárnak egyáltalán nem is mondható. Persze nem hibáztatni akarom, hiszen nem egy embertől kell várni a megváltást (még ha ő a Messiás, akkor sem :) ).
Gondolom ha valaki válaszra méltat, akkor majd megkapom, hogy nem illene a gépezetbe, ezért hangsúlyozom, hogy ez csak egy gondolat volt.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.21. 22:17:36

Régen láttam ilyen bitangpusztulatul fostosan játszani a csapatot...

Az sokat elmond, hogy Tello volt a legveszélyesebb emberünk, ahhoz képest, hogy a 60. percben már legszívesebben összezártam volna Pepével egy MMA-meccsre, olyan gyalázatosan buta volt

De nem baj, úgy néz ki, hogy keddre lesz TALÁN egy gólveszélyes emberünk Sanchez személyében (ha addig meg nem sérül)
Messi adott egy majdnem-gólpasszt, de azon kívül konkrétan SEMMIT nem csinált, és ez így még közelébe sem ér annak, amiért a "nem divatdrukkerek" fényesre nyalják, ha rosszul játszik

Minden egyes komoly meccs előtt megmondtam, hogy a 3 védő öngyilkosság, és most is teljes fejetlenség uralkodott a hátsó alakzatban, amint a Madrid egy értelmes támadást próbált vezetni. Lehet, hogy ilyen Zaragozák ellen működik, ha néha Thiago visszaszalad a 16-osra, de az őszi Clasicot leszámítva nem tudok olyan meccset mondani, ahol ne kaptunk volna gólt emiatt a rendszer miatt.
Azt viszont nem értem, hogy ennek ellenére miért nem jutott egy ember, aki nem a Madrid középpályás védekezése előtt mozgott volna (pl. Sanchez/Pedro vagy egy olyan Tello, aki nem Adriano sarkát tapossa a bal oldalon), mert így gyakorlatilag állandóan 8 emberrel szemben tipródott a mi 8 emberünk, nem tudtunk a védők mögé indítani (és persze szélről sem bejátszani első szándékból, de ezt már megszoktam).
Valamint ehhez venném hozzá, hogy a látványosan nem technikás Xavinak kellett volna a két védővonal között megtartani és megjátszani a labdát, miközben Thiago volt a mélységi irányító (ami védekezési szempontból volt csak érhető, és ezzel megint visszaértünk a 3-4-3mal kapcsolatos gondokra)

szerk.: a mai nap legnagyobb traumáját azért még hozzáfűzném
Cech-Bosingwa-Terry-Cahill-Cole-Romeu-Essien-Malouda-Sturridge-Torres-Kalou (a Chelsea kezdője az Arsenal ellen)
Kereken 8 emberük pihent rá a keddi meccsre....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sjd 2012.04.21. 22:22:53-kor.
Avatar
Barca__15
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:18:31
Tartózkodási hely: Szarvas

2012.04.21. 22:15:51

Általában ilyen kiélezett szezonban és kiélezett versengéskor egy ilyen vereség rettenetesen fáj. Nekem is. Főleg, ha az ellenfél a Madrid (bár rég volt rá példa-Kupa tavaly), de most valahogy könnyebben bele tudok törődni. Voltunk -10-ben, már ott nem nagyon hittem a bajnokságban, de a Madrid botlásai újra reményt adtak. Tudtam, hogy úgy is rettenetesen nehéz lenne, ha ma nyerünk, de azért rajtam nem múlott. Személy szerint azt tudom mondani a többi szomorkodónak, hogy valamelyest az vigasztal, hogy nem egy esetleges előnyt buktunk el ezzel a meccsel, "csak" a hátrányunk növekedett. Tény, ez már eldőlt, a legfájóbb maga a vereségben az ellenfél személye. mert tudom, hogy még sokáig hallgathatom ezt és nagyon nem szeretném. Hosszú ideje veretlenek voltunk ellenük, erre tessék. Önmagában a presztízs miatt fáj. Elérték a céljukat hosszú idő után, előbb-utóbb be kellett hogy következzen.
A sok csapatot gyászolónak pedig üzenem: ott van még a BL, a Chelsea ellen még minden nyitott és személy szerint úgy hiszem, egy döntőbe jutás nagyon sokat dobhat a csapaton. Ha bejutnánk, akkor a mai naptól fogva a Realt szeretném ellenfélként, mert ha ott nyerni tudnánk, az mindent feledtetne velem. Egy címvédést ilyen áron a szezon elején aláírtam volna valószínűleg.
Ne csüggedjetek hát, van még remény, ugyan nem Spanyolhonban, de kedden várjuk a kékeket. Ott nagyon sok múlik!
VISCA EL BARCA, VISCA CATALUNYA!
Kép
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2012.04.21. 22:15:23

Mi a fene az oka, hogy ilyen piszok motiválatlanok vagyunk??!! Messi megint csak sétálgatott a 16 előtt... nem volt mozgás...Iniesta egész szezonban nem adott el ennyi labdát... Szegény Alves hiába állt kb 70% tök üresen a szélen...nem tudta volna kinek passzolni..
Xavi is hetek óta maga alatt muzsikál.


Talán Pep is eldönthetné végre, hogy menni akar vagy sem... Szerintem ez is benne van .
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.04.21. 22:14:31

Gratulálok a Madridnak a győzelemért és a bajnoki címért.

Szerintem ti már mindent leírtatok ami lényeges, bennem rengeteg gondolat cikázott a meccs után, de azokat most inkább nem osztom meg.

Három meccset még nyerjenek meg a fiúk, a többi nem érdekel. Valamilyen változás kell, ez tény szerintem.

Semmi sem jött be ezen a meccsen sem. A gólunk is jóformán szerencsés volt, bár szép akció előzte meg.

Mascherano nem hátvéd, Valdes nem jó kapus, Tello nem a kezdőbe való egyelőre.

A Barcába vetett hitem egy cseppet sem csorbult, sőt erősödött.
Visca el Barca!
"And my heart will leave you never."
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2012.04.21. 22:13:42

Gratulálok a Madridnak, ezzel eldőlt a bajnokság.

Sajnálom, hogy nekünk kellett az eredmény után szaladni, és sajnálom az egyenlítő gól utáni néhány percet, csak addig volt esélyünk 1 pontra megközelíteni a riválisunkat: akkor benne volt a mérkőzésben a fordítás lehetősége nem éltünk vele.

Át kell gondolni, és le kell vonni ennek az évnek a tanulságait, és újult erővel nekivágni a következő szezonnak.

Hajrá Barca!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.04.21. 22:13:00

Nos kevésszer szólalok meg, de engedjétek meg, megörökítsem pár gondolatom, mert az van bőven. Nehéz úgy játszani, hogy nincs egy klasszikus csatárunk, ez már önmagában egy nagy gond. Nem játszottunk idén rosszul, de sokszor hibáztunk, sokszor hagytuk ott a pontot, pontokat. Ennyi helyzetet, amennyit kihagyunk, bajnokságot lehetne nyerni vele. A real meg sokszor kapott 8X. percben tizenegyest, hogy biztosan megkapja a 3 pontot. Nehéz úgy teljesíteni, hogy Pep már 1,5 hónapja feladta a bajnokságot, nincs esélyünk megnyerni azt, nem tudom kellően hangsúlyozni, ez óriási hiba, hogyan lehet így motiválni egy társaságot? Hogyan lehet úgy megnyerni egy klasszikust, hogy talán egyik legjobb védő a világon, Piqué padozik, Fabregas az új szerzemény helyett Tello játszik, aki 3-4 helyzetet bénázik el, nem mellesleg ifi, mert a tojáshéj még a seggén van bőven, Thiagot se tenném én még ilyen meccsekre be, Alexist pedig miért nem lehetett kezdetni, ha ott a gól, küzdés, hajtás benne? Akarta a sikert az alatt a negyed óra alatt, sokkal jobban akarta, mint a fél csapat. Tudom lerágott csont, és mindig én hozom fel, de amióta Touré nincs itt, messze nem olyan masszív a középpálya, mint amikor elment, akkor nem lehetett ennyire érezni, de ma már messze szembetűnő és a teljesítményen nagyon érezni, messze nem úgy teljesít már Buszkeksz, mint amikor mindenki istenítette, hogy mennyivel jobb a Sziklánál, ma hány hasznos megoldása volt? Sok a kérdés, de erre csak Pep tudja a választ.
Szerintem mi már fejben kedd este a cselzi ellen vagyunk, és szívből remélem megvédjük a BL címünket, nehogy ez a hisztiző, színészkedő, könyöklős kezezős real nyerje már meg.. Bár haragszok Pepre, mert esze ágában nem volt megnyerni ezt a mai meccset, csak el akarta hitetni, fontos lehet ez az este, de ha ilyen összeállításban akarta a ligát megfogni, én kérek elnézést, de akkor nagyon bő a mellény..

Bár, nagyon sok a gond, sérülések, de úgy gondolom, ha kedden mindenki a szívére teszi a kezét, és így fut ki a pályára, a csapatért, a szurkolókért fog játszani, akkor csak nyerhetünk.

CSAK A BARCA!!!

Szerk.: Jah, és amíg Oleguer csodajobbszélső után, Valdes a Barca leggyengébb pontja, addig nyugodtan hagyjuk ki a helyzeteket. Szerdán is benne volt, ma is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ronaldinho&Barca 2012.04.21. 22:16:05-kor.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
nyalesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.05. 21:00:29
Tartózkodási hely: Erdőhorváti

2012.04.21. 22:12:57

hát ez elment.... reméljük kedden lemossuk a chelseat :x
"Ünnepeld a sajátjaid sikerét, de legyél óvatos az ünnepléssel, ha mások vesztenek vagy hibáznak. Egy nap ugyanis veled is ugyanaz megeshet, ami velük."-Johan Cruyff
Avatar
MU&Barca fan
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.03.07. 22:07:53
Tartózkodási hely: Old Trafford

2012.04.21. 22:11:42

Mikaos írta:Nyert a tudásban sokkal alacsonyabb szintet képviselő csapat, amely ráadásul az agresszivitásban meg az élen jár.

Megnyugodtam, igazából. Mert
Egyre inkább azt látom, hogy újból a "romlottság éve" van.
Nincs mit tenni, amikor ennyire látványosan az antifoci és a sötét oldal diadalmaskodik.
Szerintem ez egyáltalán nem antifoci, sokkal inkább eredmény centrikus játék.(Amit a tavalyi BL elődöntő első meccsén játszottak az volt az antifoci.)
És amíg a focit gólra játsszák, mindegy, hogy mennyit van nálunk a labda, mennyit passzolunk, mennyi ziccerünk van. Gólok kellenek, illetve olyan emberek akik a helyzeteket kőkeményen kihasználják.
De Gea - Fabio,Evans,Vidic,Evra - Valencia,Pogba,Cleverley,Nani - Rooney,Welbeck
V.V - Alves,T.Silva,Piqué,Alba - Busquets,Xavi,Iniesta - Sanchez,Messi,Tello
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2012.04.21. 22:11:21

Az a gond, hogy úgy játszottunk, mint a Granada... Támadójátékunk nulla volt ma! Nem a real volt jó, hanem mi voltunk rémgyengék. Guardiola hibája ez főleg, mivel így nem lehet kiállni ahogy ő tette. Tello, Adriano, Thiago szörnyű volt... Alexis 5 perc alatt többet csinált Tellonál. Egy Cesc ba..eg ne üljön a padon Alexissel!
A BL-ben ütni kell a Chelseat! Szeretem Guardiolát, de jobb edzőt is el tudnék képzelni a csapatnál! Sokszor ritka nagy hülyeségeket csinál, csak ha nyer a csapat, akkor ezeket a baklövéseket sokan elfelejtik...

A Bl-t és a Spanyol Kupát akarom!!!!

Hajrá Barca!
Válasz küldése