Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 22:56:55

Sándor_is írta:
Pedro írta:Itt inkább a mi srácaink érthetetlen erőtlensége volt a döntő.
Nem igazán értem ezt az érthetetlen erőtlenséget. Nagyon is érthető; hányadik meccs a szezonban?

Amúgy meg ha megkérdezel, a Madrid sem fittebb, csak rombolni egy fokkal könnyebb, ráadásul mindenki 1-esre könyvelte a meccset, nekik meg belefért volna bármilyen eredmény - nem volt veszítenivalójuk.
Egyetértek, és helyesbítek, nem annyira a fizikai fáradtságra gondolok itt, hanem arra, hogy mintha lélekben sem lettek volna a pályán, és ez átragadt rám is, enerváltan néztem az egész meccset. És persze, lehet "zseni Mourinhózni", és megértem, hogy a Madridnak minden, akárhogyan kiizzadt győzelem is világsiker az utóbbi évek 'babértalan' meccsei után ellenünk, de istenigazából semmi többet nem mutattak, mint egy akármilyen kiscsapat a Nou Campban: 28 %-ban birtokolták a lasztit, felhúzták a duplafalat, és vezettek 4 támadást. A különbség talán csak a vezetett támadások minőségében volt. Illetve abban, hogy jól lezárták a területeket + kifogták az utóbbi évek leginkább enerváltabb Barcáját.

Ezzel együtt megérdemlik a bajnokságot. Ha két csapat ennyire a többiek fölé nő, törvényszerű, hogy sok esetben csak nüanszok (kapufáról ki vagy be, bíró befújja vagy sem) döntenek. És mivel a Barca jobb csapat, tehát többnyire az elmúlt években ő kényszerítette rá az akaratát a Madridra, természetes, hogy felénk dőlt 90%-ban a mérleg nyelve. Most hadd dőljön arra is egy kicsit a negyedik évben.

A BL-t visszük. Abban biztos vagyok.
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.21. 22:56:07

bali 15 írta: Nem azt akartam mondani, hogy Xavinak meg van tiltva a góólrúgás.
Hanem arra akartam felhívni a figyelmet, hogy a 16-os előtere teljesen üres volt. Senki sem mozgott azon a részen. A széleken voltunk összetolódva
A szezon elején az lett a szokás, hogy nem hagyunk elöl senkit mozgatni a védővonalat, hanem a mélységből induló Cesc-nek, Xavinak (kupameccsen Abidalnak) próbáljuk bejátszani a labdát, akik a tempóelőnyből (és a meglepetés erejéből) fakadóan majd tiszta helyzetbe kerülnek. Most is ezt próbálta Messi meg Iniesta csinálni, csak az volt a probléma, hogy a Madrid két védővonala olyan közel volt egymáshoz, hogy Iniestának rendre mindekettőt meg kellett volna vernie, meg Messi nem is teremtette meg a helyzeteket azzal, hogy a kaputól 25-30 méterre magára húzta a védőket (egyszer igen, rögtön tiszta ziccer is lett belőle Xavinak)
Viszont ha már annyi támadónk van, hogy Iniesta-Adriano-Tello egymást tapossa a bal oldalon, akkor nem lett volna nagy luxus egy lesipuskást betenni középre (ami Sanchez is volt az őszi meccsen) és valószíánleg még jobban is járunk
Avatar
rrobbiefcb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:27:34

2012.04.21. 22:53:36

többeknek divatrukker-fóbiájuk van? fontos ezt hozzátenni a hozzászólások végére? nem az lenne a helyes irány, ha mindenkit megpróbálnának jobban bevonni a csapat szeretetébe, mint divatdrukkerezni? hihetetlen
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2012.04.21. 22:51:56

Gratulalok a Realnak. En azt mondom , hogy megerdemeltek. Par ev alatt osszeszedtek magukat, es latszott, hogy ok akarjak a 3 pontot.
Nekem kicsit ugy tunt, mintha a fiuk (Barca) a keddi meccsre gondolnak. Tudtak, hogy ha nyernek, akkor sem biztos a bajnoksag, tehat inkabb a keddi meccs a fontos, ahol minden rajtuk mulik. Ezert pihent Alexis, Fabre , Pique is .
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 22:47:18

Sándor_is írta:
G.Gabe írta:...Lehet, hogy Pep elmegy. Nem is csodálnám ezek után. Már nem tudja motiválni a fiúkat, nem tud újat húzni.
Viszont ha meg elmegy, akkor ki fog jönni helyette?...
Pont hogy nem megy el. Mourinho még sose hozta vissza gödörből a csapatát, felfuttatta aztán ott hagyta őket. Pep 3 évet töltött a csúcson (JM egyik csapatával sem tudta ezt másfél évnél tovább), most egy kicsit mélyrepül, jövőre pedig újra neki fut.

A tavalyi év után lehetett látni, hogy a Barcelona nem lesz idén bajnok. Fogyott a lelkesedés, de remélem majd sok Cibeles-es ünneplést néznek (ha nem, akkor majd telepost-oljuk az Fb-oldalukat, aztán jövőre ők is harapni fognak).
Érthető, hogy az idén nem volt meg a motiváció, dacára, hogy óriási nyomás alatt játszott a csapat, jövőre kisebb lesz a nyomás, és jobban fogunk harapni.
Remélem én is, hogy nem megy el. Hogy megmutatja, hogy igenis tud újat alkotni.
Kell egy vérbeli csatár, kell új ötlet. Én nagyon nem értem, hogy átlövésekkel miért nem próbálkozunk? Voltak olyan meccsek -pl Bilbao-, ahol jött Adriano, és tüzelt, nagyon jól. Jött Valdes is középre, és lőtt. Nem tudom, hogy miért nem próbálkoznak? Ezt a passzolgatós taktikát már nagyon kiismerték. Az ellen el van, azt mondják, hadd passzolgassunk a felezővonalnál, abból nem lesz gól. Átlövések kellenének, egy olyan csatár, aki jól is tud fejelni. Az biztos, hogy ez nagy lökést ad a Realnak, és könnyen elkenhetik a Bayern száját. És ha valami csoda folytán mégis bejutunk a BL-döntőbe, akkor tuti, hogy ott is meg fognak izzadni, és könnyen lehet, hogy ott is kikapunk.
A lényeg, hogy egymás után kétszer kikapni tőlük, és így elveszíteni mind a bajnokságot, mind a BL-t, az borzalmas lenne.
Egy előnye van a mai meccsnek: az egész csapatot lehet pihentetni az idény végéig, fel lehet hozni sok fiatalt, megnézni mit tudnak, beépíteni őket a keretbe.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.21. 22:46:47

Mindig azzal jövök a Madridi barátaimnak, hogy csak egy összevásárolt sztárcsapat, ám ha sikerreéhes játékosokat akarunk, jöjjön Alba, Persie, Neymar meg Muniain!! Miért sajnáljuk értük a pénzt, amikor a fiataljaink Albacete ellen debütálva rúgnak 1 gólt és mi meg verjük a mellkasunkat...
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.04.21. 22:46:12

Sajnos az lett amire számítottam. A londoni meccs eredménye egyben a bajnoki álmainkat is megpecsételte. Ha szerdán hamar vezetéshez jutottunk volna, a meccs többi részét lehozzuk a szokásos tilitolival, maradt volna tartalék a srácokban mára is. Sajnos nem jött össze és egyértelműen kijött a Real 1 nappal több pihenése is. Látszólag fejben is már a keddi meccsen járt a csapat agya, ez a dekoncentrált játék nem csak a Real játékának tudható be, hiszen nagy újdonságot nem mutattak ma sem. Kaptak egy fáradt, dekoncentrált, enervált és viszonylag tartalékos Barca-t, ők pedig akarták annyira ezt a győzelmet, hogy be is húzzák. Gratulálok a bajnoki címükhöz, a sok kétes bajnoki meccsük ellenére el kell ismerni, hogy kiegyensúlyozottabbak voltak és jogosan nyerik meg a címet. Van ilyen, jövőre egyértleműen több kell a csapattól, elsősorban fejben, mert a képességekkel nincs gond. Marad a BL, ahol a mainál fényévekkel több kell a csapattól, nagyon friss, gyors és főleg pontos játék kell, ha nem akarunk még szomorúbb évzárást magunknak.
KingSimon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2011.01.24. 17:52:10
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 22:45:08

socio66 írta:
Sanama írta:
a meccs kétharmadában mi támadtunk,a madrid örült ha öt percenként találkozott a labdával,akkor is akkorát rúgtak bele,amekkorát tudtak,aztán kezdődött elölről az egész.
próbálkoztunk a széleken,középen,mindenhol de a támadók ma nem voltak hatékonyak, messi kedvetlenül mozgott,tello pedig jelenleg egy húsz perces játékos a getafe ellen,ekkora feladatot nem szabad neki adni.
a madrid az elején volt veszélyesebb,de köztudottan nehezebben pörgünk fel a meccsek elején,tehát az nem meglepetés,illetve voltak veszélyes kontráik,de ez sem újdonság,máskor is voltak.
nem érzem hogy a madrid ma mutatott volna bármi olyat,amit eddig nem, ma úgy alakult hogy nekik bementek a helyzeteik,nekünk meg nem.
ettől függetlenül játékban messze nem voltak egyenrangú partnerek, ahogy mondjuk a kupavisszavágó egyes periódusaiban.
+1
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.04.21. 22:43:59

Pedro írta:Itt inkább a mi srácaink érthetetlen erőtlensége volt a döntő.
Nem igazán értem ezt az érthetetlen erőtlenséget. Nagyon is érthető; hányadik meccs a szezonban?

Amúgy meg ha megkérdezel, a Madrid sem fittebb, csak rombolni egy fokkal könnyebb, ráadásul mindenki 1-esre könyvelte a meccset, nekik meg belefért volna bármilyen eredmény - nem volt veszítenivalójuk.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2012.04.21. 22:43:43

jaj mert hogy csak a csatár rúghat gólt ? ha jol tudom Xavi 10 gol felett jár ebben a szezonba ... ajto ablak volt ... talán azért nemt melklé mert annyi ideje volt hogy túlagyalta hova rúgja s Messi passza az egyik legszebb passz volt ebben az évben !!!!
Nem azt akartam mondani, hogy Xavinak meg van tiltva a góólrúgás.
Hanem arra akartam felhívni a figyelmet, hogy a 16-os előtere teljesen üres volt. Senki sem mozgott azon a részen. A széleken voltunk összetolódva.

És ahogy itt olvasgatok, ezt nem csak én vettem észre...
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2012.04.21. 22:41:58

Nehogy már egymásnak ugorjatok.Az egész csapat benne volt ebben most h kikaptunk.Peptől kezdve Valdesen keresztül Messiékig.ez így siekrült.Király kupát is elvitték tavaly,nem lett világ vége,behuztuk a bajnokságot meg a bl-t.3év után most elviszik a bajnokságot(hátha azt a kupát is leejtik) és behúzzuk a királykupát meg a bl-t :D Tello egyelőre sztem csere embernek tökéletes,de fiatal.Grat a Madridnak a mai meccsért.a bajnoksághoz még nem gratulálok mert amig matematikai esély van addig bízok a győzelmünkben.Keddre össze kell szedni a fiukat és szétzuzni a chelsea-t. Visca el Barca!

Ui: Pep maradjon még, és szedje össze a fiúkat,verjenek el megint mindenkit :D
socio66

2012.04.21. 22:40:48

[quote="Sanama"][/quote]
a meccs kétharmadában mi támadtunk,a madrid örült ha öt percenként találkozott a labdával,akkor is akkorát rúgtak bele,amekkorát tudtak,aztán kezdődött elölről az egész.
próbálkoztunk a széleken,középen,mindenhol de a támadók ma nem voltak hatékonyak, messi kedvetlenül mozgott,tello pedig jelenleg egy húsz perces játékos a getafe ellen,ekkora feladatot nem szabad neki adni.
a madrid az elején volt veszélyesebb,de köztudottan nehezebben pörgünk fel a meccsek elején,tehát az nem meglepetés,illetve voltak veszélyes kontráik,de ez sem újdonság,máskor is voltak.
nem érzem hogy a madrid ma mutatott volna bármi olyat,amit eddig nem, ma úgy alakult hogy nekik bementek a helyzeteik,nekünk meg nem.
ettől függetlenül játékban messze nem voltak egyenrangú partnerek, ahogy mondjuk a kupavisszavágó egyes periódusaiban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára socio66 2012.04.21. 22:42:05-kor.
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.04.21. 22:39:29

G.Gabe írta:...Lehet, hogy Pep elmegy. Nem is csodálnám ezek után. Már nem tudja motiválni a fiúkat, nem tud újat húzni.
Viszont ha meg elmegy, akkor ki fog jönni helyette?...
Pont hogy nem megy el. Mourinho még sose hozta vissza gödörből a csapatát, felfuttatta aztán ott hagyta őket. Pep 3 évet töltött a csúcson (JM egyik csapatával sem tudta ezt másfél évnél tovább), most egy kicsit mélyrepül, jövőre pedig újra neki fut.

A tavalyi év után lehetett látni, hogy a Barcelona nem lesz idén bajnok. Fogyott a lelkesedés, de remélem majd sok Cibeles-es ünneplést néznek (ha nem, akkor majd telepost-oljuk az Fb-oldalukat, aztán jövőre ők is harapni fognak).
Érthető, hogy az idén nem volt meg a motiváció, dacára, hogy óriási nyomás alatt játszott a csapat, jövőre kisebb lesz a nyomás, és jobban fogunk harapni.
gyu75
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:19:36
Tartózkodási hely: Párkány

2012.04.21. 22:37:30

bali 15 írta:
Messi adott egy gólpasszt Xavinak amit az sikeresen elbaxott
Mert az nem is az ő dolga, hogy befejezzen egy helyzetet.
Az a csatár dolga lenne ami Pep szerint már nem menő...
jaj mert hogy csak a csatár rúghat gólt ? ha jol tudom Xavi 10 gol felett jár ebben a szezonba ... ajto ablak volt ... talán azért nemt melklé mert annyi ideje volt hogy túlagyalta hova rúgja s Messi passza az egyik legszebb passz volt ebben az évben !!!!
Nem érzem úgy, hogy Cesc rosszul teljesített volna, sőt összességében nagyon is jó meccsen van túl. Volt két olyan helyzete, amit 10-ből 9-szer értékesít, most nem jött össze neki.
Tito Fabregasrol
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 22:37:09

Most hallgatom, hogy Puhl, hogy magyarázza az első madridi gólt. Egyszerűen csodálatos. A második félidőben ugyan ilyen szituban Messinek befújták.
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 22:36:27

Ez bizony nagyon lélektelen volt, amit azért nem annyira értettem. Talán a srácok sem bíztak abban, hogy a Madrid még veszít pontokat a hátralévő 4 meccsen?

Persze a Madrid is ezt most jól lehozta, nyertek, meg minden, mondjuk 3 helyzetből kettőt bevertek, de nekünk sem volt abból sokkal több. Ügyesen romboltak, de állítom, ez nem egy húdezseniális taktika volt Hozétól, hiszen ugyanúgy játszottak, mint bmilyen kiscsapat a Nou Campban, csak hát a kontráik azért sajnos világszínvonalúak. Itt inkább a mi srácaink érthetetlen erőtlensége volt a döntő, nem hittem volna, hogy valaha is látok olyan keveset mozgó, tanácstalan Barcát, mint ez, főleg úgy, hogy a három "NAGY" (Messi-Xavi-Ini) is a csapatban volt.

Furcsa meccs volt, mintha tényleg tartalékoltunk volna keddre, mintha tényleg már csak a BL címvédés motiválna bennünket.

Mindenesetre abban biztos vagyok, hogy ha esetleg klasszikus lesz a BL-döntő is, az egy teljesen más meccs lesz.
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 22:36:09

Pavel írta:Most, hogy Mou-nak megvan a bajnokság. Remélem elhúzza a csíkot a Madridból és magával viszi a bandáját.
Lehet, hogy ez a Pep-taktika része?
Hogy megszabadul így műringyótól? :-D
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.21. 22:35:17

MU&Barca fan írta: Szerintem változás annyiban kell, hogy sokkal jobban motiválni kell őket. Sikerre éhes játékosokkal kéne betölteni a keretet. PL. Thaigo, Tello/Cuenca sokkal többet játszhatna jövőre. Csatárokkal nem lesz gond, ha Villa felépül.
Hát aztán sokra is mentünk Tello sikeréhségével, amikor föld körüli pályára állította a ziccerét. Szóval hadd egészítsem ki: sikerre éhes és focizni tudó játékosokkal kéne feltölteni a keretet, és számomra ennek az a legegyszerűbb módja, ha a mostaniakat sikerülne rávenni a játékra

Villában meg bízom én is, de a sérülése előtti formájából kiindulva azért nem merek azzal kalkulálni, hogy ő majd itt megváltja a világot
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2012.04.21. 22:34:25

Messi adott egy gólpasszt Xavinak amit az sikeresen elbaxott
Mert az nem is az ő dolga, hogy befejezzen egy helyzetet.
Az a csatár dolga lenne ami Pep szerint már nem menő...
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.04.21. 22:33:53

papek89 írta:Senki sem lett azzal rosszabb játékos, hogy ma kikaptunk. Ma ennyire futotta. Minden a hozzáálláson múlott. Ha mindenki 1000 fokon égett volna, biztos győzelem let volna. Helyette sétáltak. A real ma meg sem izzadt ellenünk. csak ezért bosszant a vereség. :\
+1

Nincs világvége, ezt elnapoltuk keddig. :)
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.04.21. 22:32:29

G.Gabe írta:...Lehet, hogy Pep elmegy. Nem is csodálnám ezek után. Már nem tudja motiválni a fiúkat, nem tud újat húzni.
Viszont ha meg elmegy, akkor ki fog jönni helyette?...
Mondjuk itt off, de ha megy, akkor Marcelo Bielsa!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.21. 22:30:50

messideco írta:
Mascherano nem hátvéd, Valdes nem jó kapus, Tello nem a kezdőbe való egyelőre.
Most trollkodsz még, v ez komoly?

Mashcerano meccsek óta a legjobb hátvédünk, Pique-t messze felülmúlta ebben az évadban. Valdes meg még mindig óriásiakat véd (mai fogott egy hatalmasat Ronaldo fejesénél), csak úgy látszik, szeret a Madrid ellen bakizni (persze van nála 5-6 jobb kapus a világon, de nehezen tudnánk a helyére hozni valakit)
Telloval kapcsolatban egyetértek, felőlem mehet az Arsenalba Walcott 2.0-nak
gyu75
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:19:36
Tartózkodási hely: Párkány

2012.04.21. 22:29:51

Renesans írta:
gyu75 írta:ti mirol beszéltek hogy rémgyengék ?

csak magunkhoz képest voltunk gyengébbek , illetve befejezésnél
amikor 1:3 ra nyertunk madridban ott sem volt szemetgyonyorkodteto játék , csak épp mikor Alexis elfutott o berúgta ( 0:1 után Xavi ziccerben mellégurít - ez sokkal nagyobb helyzet volt )
a második golunk akkor meg szerencse volt Xavi kapáslovése után -
második félidoben meg Thiago ziccerpassza Tellonak

EZEK OLYAN MOMENTUMOK VOLTAK , AMIK ELDONTOTTÉK EZT A CLASICOT


mind a ketto ajto ablak volt ... ha berúgjuk simán nyertunk volna, mert a reál beszarott volna
Valóban elég döntetlenszagú meccs volt, akár nyerhettünk is volna kis szerencsével, de egyáltalán nem meglepetés a Madrid győzelme a játék képe alapján. Azt hogy a Madrid "beszarott" volna, nem tudom mire alapozod, hiszen jól megtervezett taktikával (talán a Barça ellen először találta el Mou, hogy mit kell játszani), higgadt fejjel győztek, nem ijedtek meg az egyenlítéstől sem. Ilyen még nem volt, éppen ezért dícséretet érdemelnek a hozzáállásukért.


azt arra alapozom hogy ha (bocs a ha miatt de sajnos csak feltételes modban tudom folytatni ) bement volna a két ziccerunk akkor a reálna kellett volna focizni s az nekunk manna lett volna
akkor nem mindenki arrol papolna hogy hol volt Messi ...
Messi adott egy gólpasszt Xavinak amit az sikeresen elbaxott
Messi rávezette 4 védore továbbokte Iniestának ... s a végén Alexis beverte
csak ennyit csinált a Bolha s ez boven elég is lett volna ha csak Xavi berúgja
mert ugye akkor nem lett volna Ozil Ronaldo kontra se - ami egyértelmuen VV golja -nálam
Nem érzem úgy, hogy Cesc rosszul teljesített volna, sőt összességében nagyon is jó meccsen van túl. Volt két olyan helyzete, amit 10-ből 9-szer értékesít, most nem jött össze neki.
Tito Fabregasrol
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 22:29:21

kurdt írta:Nagyon dühös vagyok az egész csapatra, de most elsősorban Pepre.
A Real nem érdemelt győzelmet, de a Barça egy ennél csúnyább verést érdemelt volna nálam...
Hasonlóan gondolom én is.
Kb úgy játszottak, mint a real anno az 5-0-nál.
A csatárhiány komoly gond, nem tudom miért nem találnak erre megoldást.
És a legjobban az húzott fel, mikor a kaputól 12 méterre, a 16-oson belülről visszapasszolnak 30 métert.
Mintha szándékosan nem akartak volna gólt rúgni.
Messi nem tudom mit csinált, csak veszekedett.
Lehet, hogy inkább hozta volna fel az egész B-keretet, azokkal talán többre jutottunk volna. Ha másra nem, akkor arra, hogy pihen a csapat keddre.

Nekem nem az fáj, hogy kikaptunk (annyiból igen, hogy ez a népművészeti cserépedény murinnyó ül ott), hanem a totális lélektelen játék. Egyedül Alexis hajtott.

Lehet, hogy Pep elmegy. Nem is csodálnám ezek után. Már nem tudja motiválni a fiúkat, nem tud újat húzni.
Viszont ha meg elmegy, akkor ki fog jönni helyette? Én remélem hogy marad, és megmutatná, hogy talpra tudja majd állítani a skacokat, rendet rak a fejekben, és valahonnan hoz már egy kib....szott csatárt, egy vérbeli csatárt. Mert az, hogy folyton csak a Messi rúgja a gólokat..... Egyszerűen nincs társa.

Alexisnek kezdenie kellett volna, ő kemény, brusztolós játékos.

Hát ezek után kivi leszek, hogy mi lesz kedden a Chelsea ellen. De sok jóra nem számítok. Se csatár, se hátvédsor. Masceranon meg látszik, hogy egy középpályás, nem hátvéd.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
MU&Barca fan
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.03.07. 22:07:53
Tartózkodási hely: Old Trafford

2012.04.21. 22:28:30

ElBartimaeus írta:
messideco írta:
Valamilyen változás kell, ez tény szerintem.

Mascherano nem hátvéd, Valdes nem jó kapus, Tello nem a kezdőbe való egyelőre.

A Barcába vetett hitem egy cseppet sem csorbult, sőt erősödött.
Visca el Barca!
Változtatás szerintem is kell, már leírtam, hogy szerintem hol. Egy idő után nehéz élesnek maradni, annak hiányát sok minden okozhatja, most nem mennék bele.

Masc szerintem nem játszott rosszul, ennek ellenére tényleg lehetne nála jobb belső védőt találni. Valdés szerintem is visszaesett, régebben iszonyat jól hozta le az 1v1-eket, ma már nem rémlik semmi ilyen tőle. Amolyan semmilyen, vagy megoldja a védelem, vagy tényleg full ziccer, de nem ment már meg minket szinte soha... Tello, meg tényleg fiatal még, szerintem kevés volt még ő fejben. Egy kis tapasztalat és nagyon jó lesz ő ott a csapatban, látszik a mozgásán, helyezkedésén, mindenén. Csak még egy kis idő kell neki.

Visca el Barca!

(talán a elmennek a divatdrukkerek...)
Szerintem változás annyiban kell, hogy sokkal jobban motiválni kell őket. Sikerre éhes játékosokkal kéne betölteni a keretet. PL. Thaigo, Tello/Cuenca sokkal többet játszhatna jövőre. Na meg a védelem. 1 középhátvéd kellene szvsz. Csatárokkal nem lesz gond, ha Villa felépül.
De Gea - Fabio,Evans,Vidic,Evra - Valencia,Pogba,Cleverley,Nani - Rooney,Welbeck
V.V - Alves,T.Silva,Piqué,Alba - Busquets,Xavi,Iniesta - Sanchez,Messi,Tello
Válasz küldése