Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7303
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.04.30. 11:50:23

Engem sem győzött meg a dolog. Plusz ha Lewy első gólját (szerintem teljes joggal) elveszik, nem tudom, mi történt volna. Persze volt ilyen bőven ellenünk is, szóval megérdemeltünk egy ilyet.

Fermínt én is itt tartanám (nyilván hacsak nem jön érte egy 50 milliós ajánlat, de kétlem, nem akkora spíler azért). Nagyon kellenek ezek az 1000 fokon pörgő játékosok, a keretben ez Gavi-Fermín-Raphinha. Gavi kiesésével nagy kincs Fermín, akkor is, ha korlátoltak a klasszikus értelemben vett képességei. Szerintem Xavi nagy hibát követett el a nagy meccseken azzal, hogy nem merte betenni, mert elvileg nagyobb nevek is vannak, a PSG és a Reál elleni meccsen is hiányzott a mezőnymunkája, és a kapura veszélyes játéka is. Ebben a pillanatban szerintem ő (sajnos?) a legjobb, vagy inkább a leghasznosabb 3 középpályásunk között van. Még talán egy egészséges DJ-nál is, egy épp visszatérő esetében meg tuti.

Lewynél még az jutott eszembe, hogy azon túl, hogy kicsit most szellősebb a naptár, alighanem azért sikerült ilyen jól ez az este, mert olyan szinten beszorítottuk az ellent a kapu elé, hogy gyakorlatilag 10 emberrel ott laktunk. Ez fekszik neki, így tud hatékony lenni. A meccsek 80-90%-án ez nincs így, amikor átmenettel kell játszani, egyszerűen nem ér fel a kapuig. Valószínű most is klasszis befejező még, de nem így, ahogy mi játszunk általában. Amikor viszont ott vagyunk szünet nélkül, és lövünk 15 szögletet, lehet várni tőle a gólokat. Ehhez viszont megfelelő csapat meg emberelőny is kell.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.04.30. 11:28:05

A tegnapi meccs sem győzött meg arról, hogy nem volt elhamarkodott Xavi maradását bejelenteni. Ugyanolyan szétesett csapat benyomását keltettük, mint ősszel-télen, teljesen elkerülhető gólokkal. Már írtam az élőben, de Araujo-nak nagyon kéne egy edző, aki kicsit visszább fogja, fejben teljesen szétvan, és folyamatosan a bíróval van Ő is elfoglalva. Xavi szerintem ilyen elbeszélgetést nem fog kezdeményezni (vicces is lenne pont tőle hallani, hogy ne a bíróval foglalkozzon), a többi kapitánytól szintén nem lehet ilyet várni, max Lewy vagy Gündogan lenne erre képes, de ők meg szét vannak kapva, ha kritikát fogalmaznak meg.
Christensen-t meg úgy néz ki sikerült 45 perces játékossá amortizálni, pedig nagyon kéne Ő a kp-ra.

Yamal is jó volt, de nekem Fermin volt tegnap a fény az éjszakában. Nagyon bírom, hogy a csávó még ha rosszabbul is játszik, látszólag 2-vel magasabb fordulatszámon pörög, mint bárki más a csapatból. Szerintem nála kb. ez a plafon amit most látunk (még a helyzetkihasználásán dolgozhatna), de ezzel is simán helye van a keretben még évekig.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2024.04.30. 09:04:33

Azt hiszem itt magasabbak az elvárások mint Katalóniában.
Lewanak álő szerzdése van. Ha nem akar, nem megy sehova. Igen, öreg, statikus, de ez van. Ferran, Guiu és sajnos Roque sem megfelelő szint ide. Igen Roque. Azért mert brazil és 40 misi, még nem jelent semmit. Xavi látja őt minden edzésen. Ha valóban felmerül, hogy kölcsönadjuk, akkor az nem Xavi hanem Deco sara. Szerintem Xavi boldogan játszatná, ha megütné a szintet.
Faye mar más kávéház. Gondolo ő ügyes, de ez még nem jelenti hogy kező szint nálunk. Mondjuk Iniegohoz sem ragaszkodnék. Túl sérülékeny és lassú. Mikor játékba lendült, akkor nem volt vele gond, de nekem már rizikós. Ez a bajnokság nem három szereplős. A matracosok idén BL 8 között voltak, a Socik meg 16 között. Egy Bilbiao mindig képes meglepetésre. De igen, Sevilla, Valencia messze nem a régi, a VillaR meg a RBetis sem.
A fejlődés lassú. Minden kritika előtt nézzétek meg a United, Chelsea, New Castle csapatokat, esetlej a Juvet. Szerintem mi jól haladunk. A fiatalok lassan beérnek, addig meg rotáljuk kölcsönbe az éppen aktuálisan lejáró szerződésű ex klassziskat.
Ja tegnap azért Stega is kicsit beavatkozott a kapott gólokba. Van ilyen. Lőttünk 4-et, Lewa már 16-nál jár, ami nem jó, de nem is tragikus. (Nincs jobb jelenleg nálunk.) Nekem Fermin Játéka tetszik. A srác kapu előtt nem ijed meg.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2631
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.04.30. 00:24:33

bence0330 írta:
2024.04.30. 00:12:56
Ez mondjuk pár nap múlva dől el, ha kikapunk a Gironától (és azért idegenben toljuk, nem lehetetlen), akkor jó eséllyel elúszott a dolog, nincs már nehéz ellenfelük utána.
Akkor onnantól minden eddigi kifogás, mentegetőzés okafogyottá válik. Olyan nincs, hogy nálunk vannak világsztárok, "patent" edző, 800x milliós játékoskeret és nem alapelvárás az ezüstérem.
Szerintem egyik irányban el fog dőlni a dolog. Nem biztos, hogy mindenki örülni fog, de vagy így, vagy úgy az irány megerősödik.

- Ha ezüst, akkor nem lesz végtelenül ciki, csak közepesen Xavi maradása, de akkor Roque, Faye szerintem keressen új lakhelyet, de hajrá Zubimendiért.
- Ha bronz és még a szotyikupa is elúszik, akkor viszont Xavi maradása lesz végtelenül problémás az elmúlt heti melodrámák után.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7303
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.04.30. 00:12:56

Troym írta:
2024.04.29. 23:48:20
Őszinte leszek, én ma megnyugodtam.

19 fős keret ide, vagy oda, ezek szerint mégis mi vagyunk egy 3 szereplős bajnokság 2. legerősebb csapata...
Ez mondjuk pár nap múlva dől el, ha kikapunk a Gironától (és azért idegenben toljuk, nem lehetetlen), akkor jó eséllyel elúszott a dolog, nincs már nehéz ellenfelük utána.

A többivel egyetértek, nekem az a gondom, hogy amennyire örülök ennek a Lewandowski villanásnak, annyira nem tartom mégsem igazoltnak a dolgot. Ha Fayét toljuk 7 meccsig centerben, lehet ő is lő 3 gólt ennyi idő alatt. Kicsit ez olyan nagy számok törvénye téma volt nekem, de ne legyen igazam és ontsa a gólokat.
Szögletből már egy ideje veszélyesek vagyunk, ősszel is volt egy ilyen hullámunk, meg most is. Ráadásul különböző szögletrúgókkal, a Klasszikón Raphinha két szögletéből lett két gól (még ha nem is adták meg a egyiket), most meg Gündogan kettőjéből. Erre lehet építeni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2631
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.04.29. 23:48:20

Őszinte leszek, én ma megnyugodtam.

19 fős keret ide, vagy oda, ezek szerint mégis mi vagyunk egy 3 szereplős bajnokság 2. legerősebb csapata, képesek vagyunk akár több gólt lőni, még rögzített helyzetekből, fejesekből is, fel tudunk törni betömörülő védelmet és a veterán középcsatárunk is még képes mesterhármasra is.
Mondjuk sajnálatos, hogy ezek eddig nem derültek ki a nagyobb meccseken.
Mindegy, akkor innentől egyenes az út az ezüstért, nyáron meg kezdődhet a tisztogatás a fiatalok közt.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2024.04.29. 23:39:32

Ami közös es előremutató az El Classico(k) a PSG elleni meccs es a mai kozott ?

Mindegyiken vezettünk !!!…. aztan mindegyiken kijött a fel amatőr képzettségünk éles helyzetben, szerencsetlenkedesek , félelem , kontroll vesztes pályán es vonal mellett isten es biro csapása stb…. ahelyett h ver profin hidegvérrel kivegeztuk volna mindhármat !!!

xavichallenge2025
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2229
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2024.04.29. 23:16:49

Tudom, egy fecske nem csinál nyarat, de néhány dolog, amit nagyon sokszor hiányoltak, vagy nehezményeztek itt a fórumon:

1. gólokat lőni betömörülő csapatok ellen
2. fejesek
3. szögletekből eredményesnek lenni
4. szabadrúgásból gólt szerezni
5. Lewy játszatása
6. gyenge mentalitás, mert mi sose fordítunk meccseket
7. mi csak akkor vagyunk méltók bármire is, ha tudunk PSG-hez hasonlóan 3 gólt lőni emberhátrányból

Én nem szeretem, ha fejesekre, meg rögzített helyzetekre kell hagyatkoznunk, de pozitívum, hogy veszélyesek tudunk lenni ezekből is. Ami nekem kifejezetten tetszett az főleg Fermin játéka és azok a gyors egyérintős passzok közte, Yamal, meg többnyire Koundé között - amikből több veszélyes támadásunk is kerekedett.
Szintén piros pont a cserékért, szerintem az összes ült.

Mindezzel együtt frusztráló, hogy egy emberhátrányban játszó Valencia ellen is nehézkesen sikerül csak nyerni. Hozzá kell szoknunk, hogy nem vagyunk 2 szinttel a top 4 csapaton kívül minden La liga ellenfél felett és lesznek ilyenek. Ja, amúgy 27-5 volt a kapura rúgások aránya, azért gyengének sem nevezhető, csak nem jöttek futószalagon a helyzetek.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7303
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.04.29. 23:07:48

Okoska, még az élőre: nem, Ferran rúgott szabadból gólt. :)

A védelmi hibáinkon kívül amúgy jók voltunk, a vége felé különösen nyomtunk, lazán megérdemeltük a győzelmet.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2229
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2024.04.29. 20:40:48

Jelenleg szerintem a legerősebb kezdőnk. Remélem erős presszinggel játszunk majd és nem hagyjuk levegőhöz jutni őket. Ha kipukkan Fermin, jöhet Pedri, ha többel vezetünk, Roque.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7423
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.04.29. 20:04:27

Ter Stegen; Koundé, Araujo, Cubarsí, Cancelo; Christensen, Fermín, Gündogan; Raphinha, Lewandowski, Lamine Yamal.

Teljesen rendben van a kezdő, egyedül arra leszek kíváncsi, hogy Raphinha milyen területet foglal el.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7303
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.04.29. 00:44:16

A Girona ideiglenesen előzött, úgyhogy menni kell az eredmény után, de szerintem nagy gond nem lesz ma a Valencia ellen. Azt sajnálom egyedül, hogy ennyire szoros a csata, van egy olyan érzésem, hogy nem fogjuk látni Fayét meg Roquét sem nagyon, max 1-2-szer pár percre.

Nem találtam keretet még, de ha Chris egészséges, akkor behúzzuk, sajnos DJ sérülésével jó eséllyel megint stabilizálódunk. Persze ha Chrisnek gondjai vannak, akkor még hiányozhat is a holland. Cancelo remélem kicsit rendbe tette magát fejben a horror hete után, de lehet, hogy egyszer Fortot lehetne kezdetni a helyén, a nyilatkozataiból meg a játékából úgy tűnik, nagyon megviselte a dolog, érthető módon.

Pedri érdekes lehet, ha Chris ott van mögötte, meg egy SR/Fermín, akkor lehet kezdő, mert azért előre megvan benne a villanás. De valahogy többet érzek most egy Chris-Gündogan-Fermín/SR-ben (plusz Raphinha, ha idevesszük).

Lazább végre a menetrend is, talán Gündogan és Lewy is kicsit levegőhöz jutott, és mutatnak némi formajavulást, nyilván máshogy, Gündogan esetén ez a jóról lenne megint extára, Lewy esetében meg nulláról bárhová.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2024.04.26. 09:42:23

https://twitter.com/i/status/1783611102254841916

Ez a labda napról-napra beljebb van. Még pár hét, és a hálóban fog kikötni. :mrgreen:
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2024.04.24. 20:42:33

kmb írta:
2024.04.24. 18:33:21
Közben meg már kiderült hogy Bellingham góljánal működött az a kamera ami Yamal góljánál nem :D ...Hányinger ez az egész.Nem tudom van e lehetőség vagy hogy működhetne,de simán belebegtettném a liga elhagyását ilyen mocsokságok után.
https://www.mundodeportivo.com/futbol/f ... tasma.html
Legalább hamar rendberakták. Úgy látszik, a spanyol szakemberek elsőrangúak Európában. :mrgreen:
kmb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2021.09.17. 11:34:56

2024.04.24. 18:14:46

Állítólag nem működött egy kamera ami alapján döntést lehetett volna hozni.Sólyomszem kamera vagy mi a neve.Abszurd azt hinni hogy a meccs alatti 36 kamera közül egyik sem tudott képet adni anélkül hogy Lunin ne takarja a labdát.
A Classic kulcs kamerája, amellyel Lamine Yamal szellemgólját láthatta, nem működött
https://www.mundodeportivo.com/videos/o ... ciego.html
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7303
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.04.24. 16:44:33

Szisztematikus tolás szerintem nincs, rossz meccsek és nagy hibák vannak. Itt a gól, ami ugye nem bírói tévedés, hanem technikai hiányosság (de Christensenét is el lehetett volna valóban venni), PSG ellen Gündogan koccintása tényleg hiba volt. Most hirtelen eszembe jut az a pár meccsel ezelőtti les, amit a Liga is elismert asszem, hogy tévedés történt, ott a Lewy-Raphinha esetnél. De közben megúszunk pár necces szerelést mi is, szereztünk a ligában győztes gólt olyan szögletből, ami rólunk ment amúgy ki előtte, stb. Lehet amúgy, hogy ebben a szezonban tényleg kicsit többet vettek el tőlünk, mint amennyit kaptunk, de ez ilyen, szerencse kérdése is. Mint a sorsolás, tavaly horror ellenfeleket kaptunk mindenhol, idén meg a PSG-ig szőnyeget terítettek.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2024.04.24. 16:40:33

brazilfan írta:
2024.04.24. 16:00:42
superman írta:
2024.04.24. 14:32:05
Ott még minket akartak nyomni, csak később érkezett meg Pérez utalása, amivel túllicitálta Laportát, igaz?
Nem tudom, nem járok egy társaságba velük. De egy másik kérdésre szívesen válaszolok, szerintem gól volt, és már az első visszajátszásokkor is ugyanezt mondtam.
Laporta szerint is, Xavi szerint is, minden barca szurkoló szerint gól volt. A bíró szerint meg nem, hajunkra kenhetjük. Laporta anno a gólvonal-technológia ellen voksolt, aztán szembe jött a valóság.
Khyzz írta:
2024.04.24. 16:15:41
Hemzsegett a meccs a bírói hibáktól. Camavingát már az elején ki kellett volna állítani amikor Yamalt utolsó emberként felrúgta, Modricnak a meccs elején sárgát kellett volna adni amikor hátulról Raphit buktatta, Vazqueznek sárga amikor Cancelot feltartotta és ölelgette. Ha a hétközi Arsenal-BM meccsből indulunk ki akkor vagy nem tizi itt vagy tizi ott.
Komoly gond, hogy nagyon következetlenül fújnak a bírók ami reméltem, hogy a VAR megjelenésével megszűnik/csökken de szerintem a rendszer nagyon rosszul van használva és kifejezetten romlott a helyzet, hogy mennyi rossz döntés van. Szerintem a bíróknak is kéne nyilatkozniuk meccs utána történtekről, igenis több esetben a játékvezetői testületnek elismernie, hogy hiba történt. Ha rajtam múlna én már úgy csinálnám, hogy adott bíró hazai bajnokságban nem fújhatna az első osztályban. Van már annyi pénz a fociban, hogy inkább reptessék a bírókat akik remélhetőleg elfogulatlanabbak... és én ilyenek után megértem Xavit aki bírózik mert rengeteg rossz döntés és következetlen döntés született ellenünk amik a meccset befolyásoltak volna. És kedden Araujo utolsó emberes szabálytalansága kiállítás, míg vasárnap Camavingáé nem... nevetséges és szomorú
És arról mi a véleményed, hogy Christensen gólját megadták VAR-ral eggyüt is?
Khyzz
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2023.08.13. 21:21:48

2024.04.24. 16:15:41

Hemzsegett a meccs a bírói hibáktól. Camavingát már az elején ki kellett volna állítani amikor Yamalt utolsó emberként felrúgta, Modricnak a meccs elején sárgát kellett volna adni amikor hátulról Raphit buktatta, Vazqueznek sárga amikor Cancelot feltartotta és ölelgette. Ha a hétközi Arsenal-BM meccsből indulunk ki akkor vagy nem tizi itt vagy tizi ott.
Komoly gond, hogy nagyon következetlenül fújnak a bírók ami reméltem, hogy a VAR megjelenésével megszűnik/csökken de szerintem a rendszer nagyon rosszul van használva és kifejezetten romlott a helyzet, hogy mennyi rossz döntés van. Szerintem a bíróknak is kéne nyilatkozniuk meccs utána történtekről, igenis több esetben a játékvezetői testületnek elismernie, hogy hiba történt. Ha rajtam múlna én már úgy csinálnám, hogy adott bíró hazai bajnokságban nem fújhatna az első osztályban. Van már annyi pénz a fociban, hogy inkább reptessék a bírókat akik remélhetőleg elfogulatlanabbak... és én ilyenek után megértem Xavit aki bírózik mert rengeteg rossz döntés és következetlen döntés született ellenünk amik a meccset befolyásoltak volna. És kedden Araujo utolsó emberes szabálytalansága kiállítás, míg vasárnap Camavingáé nem... nevetséges és szomorú
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.04.24. 16:00:42

superman írta:
2024.04.24. 14:32:05
Ott még minket akartak nyomni, csak később érkezett meg Pérez utalása, amivel túllicitálta Laportát, igaz?
Nem tudom, nem járok egy társaságba velük. De egy másik kérdésre szívesen válaszolok, szerintem gól volt, és már az első visszajátszásokkor is ugyanezt mondtam.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7303
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.04.24. 14:38:13

NovaProspekt írta:
2024.04.24. 13:03:55
safranek írta:
2024.04.24. 12:37:10
Ez nem szurkoloi felvetel? Mintha lattam volna ezt a felvetelt, de szurkoloi felvetel cimkevel.
De, ezek mind azok szerintem.

Legközelebb a játékvezető csapatnak fel kellene kínálni, hogy kétes esetben lehet segítséget kérni a közönségtől, mint a Legyen Ön is milliomosban. :D
Ebben az egészben az a ciki, hogy jelenleg komolyan emelné a vonaltechnika színvonalát. :D De sajna igen, szurkolói szög, így a gól meg nem adása sajna jogos volt. Legalábbis így, gólvonaltechnológia nélkül és az alap döntés tudatában. Amúgy sajna meg igen, gólnak tűnik egyre inkább. Pech.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2024.04.24. 14:32:05

brazilfan írta:
2024.04.23. 23:07:41
Forcabarca73 írta:
2024.04.23. 20:01:04
Érdekes csak volt egy olyan kamera...
Közben Cubarsít is nézem, mert szerintem kitelik a bíróktól, hogy ha a labda túljutott a gólvonalon, akkor meg les miatt nem adnák meg.
Christensen gólját meg megadták, pedig nagyon a határon volt az is, sőt! Ott még minket akartak nyomni, csak később érkezett meg Pérez utalása, amivel túllicitálta Laportát, igaz?
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2024.04.24. 13:03:55

safranek írta:
2024.04.24. 12:37:10
Ez nem szurkoloi felvetel? Mintha lattam volna ezt a felvetelt, de szurkoloi felvetel cimkevel.
De, ezek mind azok szerintem.

Legközelebb a játékvezető csapatnak fel kellene kínálni, hogy kétes esetben lehet segítséget kérni a közönségtől, mint a Legyen Ön is milliomosban. :D
safranek
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2023.12.03. 13:55:10

2024.04.24. 12:37:10

Ez nem szurkoloi felvetel? Mintha lattam volna ezt a felvetelt, de szurkoloi felvetel cimkevel.
Avatar
Forcabarca73
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2019.07.16. 22:59:57

2024.04.24. 08:01:37

Photoshop vagy nem, itt nem ez a lényeg! Sokkal többről van itt szó! Azt állították, hogy azon az oldalon nincsen kamera és mégis van. Szégyen, hogy ilyen gátlástalanul mernek csalni a war szobában!
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2024.04.24. 00:12:54

bence0330 írta:
2024.04.23. 22:22:48
superman írta:
2024.04.23. 21:34:58
Forcabarca73 írta:
2024.04.23. 20:01:04
Érdekes csak volt egy olyan kamera...
Lol, új vagy még a neten? :lol: Minden hülyeséget nem kell benyalni, ez photoshop...
Nem photoshop, ha megállítod a videót, ugyanezt a képet kapod, most próbáltam.
Photoshop, ennyivel nem volt bent, de amúgy bent volt, de amúgy mindegy, mert kikptunk volna, vagy x, de bajnokság így se úgy se.. VAR-nak nem volt bizonyítéka, így hiába egyértelmű, nem gól.

Kép
Válasz küldése