Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.09.23. 13:23:56

tudom, hogy nincs ennél közhelyesebb gondolat, de tényleg fognám a valdes, song, mascherano hármast és ráküldenék négy támadót (de ide beleférne xavi meg cesc is) egy fél óráig, hogy ugyan tanulják már meg az ilyen szituációkban elrakni a labdát a hosszúba, elgurítani a kapus mellett, helyezni, satöbbi. mert tényleg volt egy pár jó védése a kapusnak, de a többi az mind gyenge labda volt, amivel felhúztuk az önbizalmát az egekbe.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.09.23. 11:35:08

Nem akarok senkit felelősségre vonni, sem a negatívumokat keresni, a lényeg hogy 15 pontal 100 %-an állunk a tabella elején. ezeket meccseket a legnehezebb behúzni.
Az ilyen találkozóktól meg csak erősödünk. Megint kiderült, hogy tudunk küzdeni ha kell. mindenképp pozitívum!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2012.09.23. 11:28:29

Az első félidőt nagyon úntam. Ennek több oka lehet. Villa és Thiago hosszú kihagyás után nem pörög eléggé, sokat kivett a szerdai meccs a csapatból, a Granada fegyelmezetten játszott, a kapusuk ihletett formában védett. Fő ok szerintem az lehet, hogy a Szpartak-meccs ott volt a fejükben és kockázat nélkül akartak nyerni. Az első félidőben voltak ugyan helyzeteink, de nem igazi ziccerek, igaz a Granadának valóban nem volt esélye a gólszerzésre.
A második félidőben kezdett a játék görcsössé válni, Messi ingerült lett, stb. A cserék nagyon jól jöttek és szerencsére jó korán. Egyre többet kockáztatva támadtak ami nagyobb helyzeteket eredményezett, de kapusbravúrok megmentették a Granadát. A több kockázat, többnyire Messi labdavesztései, nem pedig nagy védelmi hibák vezettek a vendég-ziccerekhez. Szerencsére Valdez a helyén volt, bravúrosan védett.
Az utolsó félóra rettentő izgalmas volt.
Nekem a Mascherano-Song páros tetszett, Puyol és Pique sem lett volna gyorsabb vagy ütközött volna jobban, mint Song több alkalommal, a vendég helyzetekről inkább a labdavesztések és nagy kockázatvállalás tehet.
Ha Xavi és Pedro kezd, attól még kockáztatás nélküli támadójátékkal valószínűleg ugyanúgy nemn sikerült volna gólt szerezni és el tudom képzelni, hogy csereként beszállva a fáradtabb védelem ellen Thiago és Villa ugyanúgy lendületet és fordulatot hozott volna a játékba. (Akkor persze Messinek Pedrot kellett volna cseszegetnie, amikor kikattant a tehetetlenség érzésétől.)
Számomra a tanulság, hogy kell a rotáció és meg is van hozzá az emberanyag. Ha végig óvatosan játszunk és mondjuk 0:0 lesz a vége, az kevésbé zavart volna, mint ha rizikósan támadunk, de a Granada eggyel több gólt szerez. Persze így, hogy nyertünk, még jobb.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.09.23. 10:02:19

Korántsem játszottunk tökéletesen, sőt, de nem is ez a legfontosabb. A legfontosabb az, hogy egy ilyen nyögvenyelős meccset hozni tudtunk. Láttam a játékosokon az akarást, a küzdést. Xavi gólja után is látszott, hogy mennyire akarták a győzelmet. Ez azt jelenti, hogy éhes a csapat, nyerni akarnak. Tavaly sokszor ez volt a legnagyobb probléma.

Ami zavaró és aggodalomra ad okot az a védelem. Mascherano és Song hátul nagyon sebezhető. Egyrészt azért, mert nem ez az eredeti posztjuk, (bár Mascherano tavaly nagyon sokat játszott hátul és nem is tette rosszul) a másik pedig az, hogy ők ketten abszolút nincsenek összeszokva. Ha ehhez még hozzávesszük, hogy két hét múlva fogadjuk a Real-t, akkor levonható, hogy azért nem minden fenékig tejföl.
Tegnap igaz, hogy egy-két kisebb hibát leszámítva Sanyi nem volt rossz, de szinte mindegyik labdaérintésén látszik, hogy idegen poszton játszik.

Messi tegnap kicsit más világon volt. Rosszul játszott, plusz még, ahol tudott belekötött a többiekbe is. A Villa kontra Messi dialógnál is látszott, hogy ki van a hierarchia csúcsán. Villa úgy magyarázkodott, mint egy megszeppent kis gyerek. Persze az ilyenek is benne vannak, lehet mindenkinek rosszabb napja. Volt egy szituáció, amikor nem értettek meg egymást, ennyi. Felesleges az összeesküvés elméleteket gyártani, én sem azért jegyeztem meg.

Titonak is jár egy pacsi, jól cserélt. Xavi gólt lőtt, de mellette lendületet is hozott a játékba, nagyon hiányzott a középpályáról az általa képviselt magabiztosság.
És igen Tello is jól játszott. Rendre üresen kapta a labdát és legtöbbször a jó megoldást választotta. Még mindig volt olyan, amikor nem nézett se jobbra se balra, csak meghúzta, aztán adta is be. Még nagyon nagyon sokat kell fejlődnie, nekem sem a kedvencem, sőt a támadószekcióból őt látom legkevésbé szívesen a pályán, de amíg gólokat lő, lendületet visz a játékba, addig egy szavam sem lehet.
Összességében egy közepes meccset játszottunk. Az első félidő szóra sem érdemes szinte, végig alibizték a játékosok. A második félidőre már jobban pörögtek, de a Granada elég jól állta a sarat, ezért is kellett a végéig várni a győztes gólra, de szerencsére Xavi eldöntötte a három pont sorsát.
A pozitívum az, hogy lehetett egy jót szurkolni. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
socio66

2012.09.23. 09:43:39

TT írta:biztos sokan értitek miért ez a fajta játék a legnehezebb
nekem továbbra is magas, hogy mitől lenne ez a játék a legnehezebb.
tegnap volt, hogy a granada nyolc emberrel állt a saját tizenhatosán belül, vagy annak vonalában, teljesen megszállták a kapujuk előterét, kb kartávolságra álltak egymástól a játékosok, és két lépésnél többet mozogniuk sem kellett védekezés közben.
a pszichikai nyomás oké, meg nem akarom én ezt teljesen degradálni, de például egy letámadásos védekezés, amit a madrid szokott játszani ellenünk, meg néhány spanyol csapat, belőlem is elismerést vált ki-ha már a védekezésnél maradunk-, egy támadó, építkező csapatot pedig minden esetben többre tartok, mint egy védekezőt.
úgyhogy nekem teljesen értelmezhetetlen, hogy miért ez a legnehezebb játék, példaként hozom az egert, ahol a csapat hatvan százaléka tavaly jött, a maradék negyven meg idén, tehát összeszokottságról beszélni nem lehet, illetve hát minőségileg sem állunk a liga csúcsán, mégis, ezzel a betömörülő, saját tizenhatosunkat megszálló védekezéssel meg tudunk fogni bárkit, totál impotens volt ellene a fradi, a loki, de még a vidi is.
de majd úgyis jön Bob, és megmagyarázza, hogy ez a játék a legszebb a világon. :)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.09.23. 08:58:16

Jó kis meccs volt. Ugyan nehéz volt a győzelem, de mindamellett a játékkal sztem nem volt gond. Kb 8szor blokkoltak a Granada védői az utolsó pillatanban, azonkívül több helyzetet mi hagytunk ki, de ha a helyzetkihasználást nem nézzük, akkor bizony jól játszott a csapat. Gyenge volt a meccs eleje, de a második félidő végétől a meccs végéig(kb 5 percet leszámítva) 100%-on pörgött a csapat és teljesen beszorult a Granada. Nem volt tökéletes meccs, de a tavalyi szezonban pont az ilyen meccseken veszítettünk pontokat, ahol izzadni kellett a győzelemért. Idén egyelőre minden hasonló meccset megnyertünk.
Az egyéni teljesítményekkel Messit leszámítva nem volt gond. Messi rég volt ekkora hullámvölgyben. Fabregasnak nehéz a dolga, de ő van beküldve a darálóba, így ez nem meglepő. Sanchez sztem kimondottan jól játszott. Mindig kicselezett egy embert, azért nem volt gólveszélyes, mert az volt a feleadata h másoknak teremtsen helyzetet. A védelem is rendben volt. Volt egy evszélyes kontra, de ez teljes kitámadás mellett nem meglepő, ellenben sokszor nyert a védelem olyan szituációban ahol több volt a Granada játékos, mint nálunk a védő.
Tello kezd belejönni. Már nem állandóan azzal szórakozik h megpróbálja körbefutni az ellenfelet, majd rosszul beível. Egyre érettebb játékot mutat. A Moszkva ellen is volt kb 3-4 ostoba megindulása, de a szokásossal ellentétben ott már ugyanannyi okos megoldása is volt. Úgy néz ki végül csak bebálik, de azért a labdaátvételeken még javítania kell. Nála sutábban senki nem vesz le labdát a csapatban. Mindig egy csomó időt veszít a labda megszelidítésével.

Összességében elégedett vagyok a csapattal. Voltak bőven helyzetek, csak a gól jött össze nehezen. A csapat harapósabb, mint Pep alatt volt(főleg ha azt nézzük h a BL-ben csak a rangadókon láttuk Pep alatt ennyire küzdeni a csapatot, míg a bajnokságban az ilyen meccsek igencsak lagymatag játékot hoztak), illetve a szélek újszerű használata is egész hasznosnak bizonyul a betömörülő csapatok ellen. Alves nem fut fel annyit h aztán sután beíveljen, Tello és Pedro ellenben tudják némileg csökkenteni középül a népsűrűséget.
A védelemnek javulnia kell, de vannak biztató jelek. Mascheano a Real elleni nagy hiba után remekül játszik, míg Pique is egész jó formában volt, míg le nem sérült. Song pedig a tegnapi meccsen már helytállt középső védőként.
A Fifa egy szégyen
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.09.23. 08:36:26

pont azért volt őrült ez a meccs, mert mindenki talál benne mindent....hibákat, csodás gólt, jó és rossz teljesítményt! na és persze az eredmény!!!
néhány észrevétel: nem állítom, hogy nem voltak döntő(meccset eldöntő)momentumai a kapusoknak, de lényegében a gyenge, rosszulhelyezett lövések mérkőzése volt ez minsem csodás kapus teljesítményeké.(és persze a szerencse-szerencsétlen faktor) pl. : a korábbi kapott öngólunkat rögtön "visszakaptuk", a korábbi mindent benynyelő Valdés most bele futott egybe legalább....stb
Messi-Villa vita: én eddig azon polemizáltam, hogy ez a kis ember hogy képes zokszó nélkül tűrni, hogy ütk, rúgják, stb. nos lehet hogy a helyzet változik, én maximálisan megértem... a másik: a nyomás, hogy ha én nem rúgok gólt akkor senki??!! (bizony ez nem csak egy dicsőség, de pl.ha egyszer nem megy a dolog , óriási nyomássá alakul...) szóval Villa fogja be!! még frappánsabban: rúgja be aztán ugathat.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.09.23. 01:11:28

Olvasva a kommenteket a különböző topikokban,látom sok az elégedetlenkedő...Jogos,ennél sokkal többre képes a csapat...

De én pont ezt vártam a meccstől...
Tipikus elnyűtt Barca volt ez a mai...Ha megfigyeljük a válogatott és a Bl fordulók után mindíg így játszik a csapat...Látszik hogy fáradtabbak mint az ellenfél,sok az értetlen hiba,kevés az ötlet...Egyszerűen nehéz felvenni az ellenféllel a lépést,ha ő sokkal pihentebb...Pláne,hogy a spanyol ligában a Barca és a Real ellen minden kiscsapat felszívja magát...Tehát frissebbek a kis csapatok,fejben pláne,és 110%on is égnek,míg azért akármennyire profik,meg komolyan kell venni minden ellenfelet,a büdös életbe nem fogják magukat úgy felspanolni a sztárklubbok pl egy Granada ellen ahogy kellene...Fejben ott van hogy jajjj ez csak a Granada...Ezért nehezek az ilyen meccsek,és ezért látjuk mindíg ezt a szenvedést ilyenkor...De ez nem csak mi problémának,minden sztárklubbnál megvan ugyan ez...

Nem véletlen mondják,hogy az ilyen meccseken dől el a bajnokság...ÉS ez tény...

ÉS nyertünk...Tetszik ez a szezon...Sokaknak nem,tudom...
De nekem tetszik,mert:

-De megvan bennünk idén ami tavaly hiányzott,az akarás...És megyünk előre az utolsó percig,és idén sikerül is nyerni! Hogy robbantak a fiúk a vezető gólnál...Végre újra igazán akarunk...

-Tavaly ebben volt jobb a madrid...rosszul játszva is tudtak nyerni...Mi nem...Az egész szezonban kb volt 10jó meccsük,a többit kiszenvedték ocsmány focival...De nyertek...

-Sok kulcsjátékos sérült,de ettől még ugyan úgy nyerünk,ha jól megnézzük tavaly ez nem ment...

Okés a védelem nem az igazi...De mit várjunk,a 2 fix centerünk sérült...Amúgy meg a mai meccsen kb 1szer mondom hogy hibáztak a 100%os ziccernél,a többi benne van,nem nevezném hibának...És még1, ha lekontráznak minket,az nem feltétlen a védők hibája...Sőt...Középpályán sok labdát veszítünk mostanság,többet mint szoktunk,itt a baj,és ezért van hátul is baj...Most ha 3 a 2 be futnak a védelemre,sokat nem tudnak tenni...Pláne ha nem futnak vissza a többiek...De javulunk e téren...Ma pl Pedronak respect...
Egy dolgot kéne végre elsajátítani a fiúknak,a faltot...Néha kell,és többször kéne...Szal okés mi vagyunk a Barcelona,és nekünk ez nem kell,de azért néha igenis oda kéne rúgni kontráknál a meginduló játékosnak...Nem követni,meg nézni,azt ha van keresztbe mozgó ember,rögtön ott a baj...Ez is a játék része,láthatjuk,mert minket rendre szétrúgnak...Pl egy REAL ellen,oda kéne [auto_cenzúra] többször a bokára Crnek,meg Di Marianak hagy hisztizzenek,akkor lehet kevesebb gólt kapnánk...A taktikai falt a játék része...Sajnos hangsúlyozom...De ettől még élni kell vele,az eredményességért...

De okés ez a szezon sztem,elől jók vagyunk,középpálya elmegy,hátul meg össze kapjuk majd magunkat,azért még nagyon az elején vagyunk,a top formának sosem most hozzuk...De a fontos,hogy akarunk,és megvan bennünk ami kell a sikerekhez: a győztes mentalitás! A tehetség meg a képességek meg nem kérdés...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.09.23. 00:47:13

Dr.Dre írta:Sajnos most értem haza,igy lemaradtam a meccsről.
A legjobban az érdekel,hogy Song hogy játszott ma középső védőként?
Volt valami nagy bakija,vagy valami szép szerelések stb?
Jól játszott, bár sok dolga nem volt. Következő két fordulóba már izgisebb lesz, de bízom benne és Mascheranoban.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2012.09.23. 00:30:42

Sajnos most értem haza,igy lemaradtam a meccsről.
A legjobban az érdekel,hogy Song hogy játszott ma középső védőként?
Volt valami nagy bakija,vagy valami szép szerelések stb?
Kép

Titi - The Legend!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.09.23. 00:13:33

Nehéz volt, görcsös, tűz nélküli játékkal.
Messi már meccsek otóa ilyen idegbeteg, veszekszik, kiabál, most már a csapattársakkal is. Nem tudom mi ennek az oka, valszeg nem is fogjuk megtudni sosem.

Egy oéyam védelmet elég nehéz feltörni, ami abból áll, hogy nyolcan beállnak a tizire, illetve ha elfut vki a szélen, akkor egyből behúzódnak.

Az átlövések jó megoldások lehetnek, főleg, hogy lehetett látni, csak akkor léptek ki a labdás játékosra, ha voltak ott ketten még fedezni, ha netalán kicselezik. A támadásoknál is csak két-három granadai ment fel, nem lehetett őket kicsalogatni.
A védelmünk így úgy sz..r, ahogy van, a végén majdnem mi kaptunk gólt.
A tiki-takának kezd leáldozni. Pláne, ha ilyen langyosan, görcsösen játszanak.

Szerintem a meccs egyik legnagyobb nullája Thiago volt.

Hihetetlen, hogy megint milyen ziccerek maradtak ki.
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.09.23. 00:12:13

nem semmi meccset rakott le a pályára az ellen! elismerésem nekik! biztos sokan értitek miért ez a fajta játék a legnehezebb, 10 perc után úgy el lehet csúszni védekezésben, hogy mindenki másba keresi a hibát, aztán száguldanak is át a csapaton. viszont a granada majdnem végig koncentrált volt - a mi szerencsétlenségünkre. valljuk be, simán megéghettünk volna, de végre mellénk is állhat a szerencse. jött Xavi és kicsit mélyült a középpálya, na meg Tellonak örültem, jól szállt be.
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.09.23. 00:08:38

KingSimon írta:Az hogy jött ki,hogy szerdán játszunk bl-t, szombaton bajnokit,míg Real kedden bl-t és vasárnap bajnokit...
Ez engem is nagyon érdekelne, annak fényében, hogy a szövetség velünk van ugye. :)
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.09.23. 00:06:36

Végre egyszer Madridéknak is főhet a feje, amiért az utolsó percekben sikerült behúzni. :D Tavaly ősszel kb. minden második meccsükön megtörtént, hogy a 85-94. percek között lőtték a döntő gólokat.
Jövő héten viszont fel kell kötni a gatyát, mert az idény eddigi legnehezebb meccse jön. Az a Sevilla, amelyik megverte a Realt, komoly ellenfél lesz a Barcának is. Remélem, hogy addigra helyére kerül, akinek helyre kell rázódni, mert anélkül nem sok esély marad.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.09.23. 00:05:07

Így hogy jó szájízzel térhetünk nyugovóra csak a pozitívumokat látom a meccsben. Elsősorban a szívós kis ellenfelünknek jár hatalmas ováció. Nálunk a Spartak ellen is bemutatott kűzdeni akarást tartom a legfontosabbnak. Nem adják fel a meccset a fiúk a 75-80. percben sem. Ezt néha hiányoltam a Guardiola érában. Tetszettek még Tito cseréi, mindhárman nyerő emberek voltak. Maestro megszokott hidegvérű játékával stabilizálta a kp-t. Tello? Egyre jobban kedvelem. Nem egy hatalmas "fotbalista" de a stílusa jól jön a zárkózott csapatok ellen. A Granada is csak a sarokba hagyott némi üres területet, Tello pedig előszeretettel befutja ezt a kis helyet. Arról nem is beszélve hogy jóformán ő az egyetlen aki tud laposan beadni. És végül Song tetszett. Amelett hogy stabil szintet tudott hozni kh-ként elég konstruktív volt az előre játékban. Így tovább Alex.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
KingSimon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2011.01.24. 17:52:10
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.23. 00:04:03

Az hogy jött ki,hogy szerdán játszunk bl-t, szombaton bajnokit,míg Real kedden bl-t és vasárnap bajnokit...
Avatar
Laci7
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010.08.30. 22:49:20
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2012.09.23. 00:02:24

Nem kell károgni, sem temetni a csapatot! Tavaly hasonló meccseket többnyire X-re hoztuk, most ez, ha nehezen is, meglett. Szerintem ehhez a meccshez nem úgy álltak hozzá a srácok, ahogy arra számítottunk: "legyünk túl rajta, aztán jöhet a Sevilla" - vagy hasonló. Abban biztos vagyok, hogy Ramón Sánchezben nagyon komoly teljesítményt fogunk látni mindenkitől. Messi esetekről meg annyit, hogy szerintem teljesen rendben van az ilyen egy komoly férfias sportban, benne vannak az összeszólalkozások, legalább Ő nem média k*rva-ként éli ki ezeket a dolgait... Visca Barca!
Max 150px magas lehet az aláírás kép!
100% Culé!
"Vannak akik azt hiszik a futball olyannyira fontos, úgyszólván élet-halálkérdése. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal több."
socio66

2012.09.23. 00:01:54

az mindenesetre pozitív, hogy a kétes meccseken, amikor pengeélen táncolunk, eddig mindig felénk billen a mérleg.
mondjuk csúcsformában nincs a csapat, de azt elég lesz tavasszal elővenni, a nagy dolgok úgyis akkor dőlnek el, addig szépen gyűjtögessük a pontokat.
5/5.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.09.23. 00:00:54

hát ennél jobban, nem lehet megnehezíteni a saját dolgunkat! ilyen bolond meccset rég láttam, akár ki is kaphattunk volna miközben alig jöttek át a fél pályán....
ami a (nagyon lehangoló!!) tanulság: egyetlen jó lövés kellett! de mennyire hiánycikk ez nálunk! naggyá tették a kapust azzal a rengeteg hazaadás-szerű, gyenge lövéssel.
a másik: ha Messi nem lő gólt akkor alig, alig akad valaki.... Sanchez?! Pedro?! Fabregas?! azért van itt gond ez már régen látható és nem akar javulni a helyzet.
persze, örüljünk is a három pont nagyon értékes!!!!! mostmár talán jobb meccsek jöhetnek.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.22. 23:57:45

Hát ez egy kumma nehéz meccs volt.
A lényeg meg van. Küzdeni tudás jeles.
De van néhány negatívum.
Messi ma nagyon gyenge napot fogott ki.
Fabregas se volt a toppon. Ez nála sajnos már nem újdonság.
Villa-tól és Thiago-tól sokkal többet vártam.
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.09.22. 23:57:39

Iszonyatosan nagyot szurkoltam a végén, így gólnak idén még nem örültem... Sőt, amire nagyon emlékszem, hogy ekkora örömmel vettem tudomásul, az éppen Messi gólja volt a Granada ellen tavasszal.
20 perc volt ebben a meccsben, ami foci volt, de ezt a 20 percet vártam egész eddig. Ilyen hajtást, ekkora küzdelmet, ez az, amiért ezt a csapatot szeretem. Szenzációs volt a játék, és lehetetlennek tartottam, hogy ne legyen meg a győzelem. Xavi gólja igazi bomba volt, védhetetlen lövés.
A játék azonban aggasztó, nem érezni azt a fajta magabiztosságot, amit eddig. Remélem, hogy sikerül majd ezen javítani. Tello ma jó csere volt, kivételesen remekül szállt be a meccsbe.
Messivel meg nem tudom, hogy mi van, de ez így nem menő...
ricko17
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2008.05.13. 17:16:02

2012.09.22. 23:55:27

quote="bence-barca"]Hú srácok...
Ekkora gólörömöt rég nyomtam le, mint amit ennél a Xavi gólnál. Még Clássicokon is enyhébb vt. Szerencse, h egyedül vagyok itthon. Itthon lenne családom most vinnének a dokibácsihoz, h nincs-e vmi bajom.... :lol:


EZT meg tudom érteni, mert ugyanígy :D
Párom elutazott vettem pár üveg sört hogy ez mennyiree jó lesz és nem csalódtam!!

4 perce még a hajamat téptem és üvöltöztem, hogy lehetünk ennyire szerencsétlenek, de azt jött a MEGMENTŐ (és ennek semmi köze Messihez mert ő kuka volt ma) és úgy tomboltam mintha a lottó 5-ösöm húzták volna ki :D

Óriás végjáték, Küzdeni akarás, Csodás Győzelem
Fabregasfan
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012.09.01. 19:19:48

2012.09.22. 23:53:39

Nehéz szülés volt, de csak meglett, összeségében (leginkább a második félidő alapján) megérdemelt volt. Furán hangzik de örültem hogy egy-két kétes szituba mégha jogos is lett volna a tizi nem fujták be, mert akkor megin jöttek volna a madridisták......... :)

egy két észrevétel:

szögletek: hihtetlen mennyire veszélytelenek vagyunk szögletből, nem tudom van e még egy ilyen élcsapat Európában akik ennyire rosszul rugnának szögletet.. szívesen megnéznék valamilyen statot hogy az elmúlt 3évben hány gólt rúgtunk szögletből...

távolirúgás: egyszerűen nem bírom felfogni, hogy mikor ilyen emberek vannak a csapatban mért nem lövünk többet messziről, múlkor is Adriano gólja, most Xavié az ilyen csapatok ellen néha csak így megy, de mégis örülök ha a meccsen van 2-3 értékelhető távoli lövés..persze nem azt modnom hogy 30ról mindent löjünk el,de könyörgöm mikor 10 mezönyjáték bekkel a 16os környékén, vállaljuk már el......

jó lenne ezeken változtatni mert a saját dolgunkat könnyítenénk meg :)
Kelemen Berti
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2508
Csatlakozott: 2009.06.16. 20:17:22
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény

2012.09.22. 22:02:22

Remélem nem nehezítjük meg a saját dolgunkat, mint a Spartak ellen.

VISCA EL BARCA!
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.22. 22:01:17

Alexis-Messi -Villa brutál csatársor:)
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Válasz küldése