Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.03.31. 16:00:12

Cesc nem játszik sérülés miatt, Iniesta pedig amilyen borzasztó formában van, inkább ne is játsszon...
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.31. 15:52:50

A katalán SPORT szerint ez lesz a kezdőnk:
- Valdés
- Dani Alves, Piqué, Mascherano, Puyol
- Xavi, Busquets, Thiago
- Pedro, Messi, Alexis

Szvsz inkább ez lenne az ideális:
- Valdés
- Dani Alves, Piqué, Mascherano, Muniesa
- Fabregas, Busquets, Iniesta
- Cuenca, Messi, Alexis :lol:
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.31. 11:15:58

A Bilbao könnyen nem fogja megadni magát, de az biztos hogy látszani fog a fáradtság, és ha hozzuk a megszokott játékot, tehát valószínűleg nyomozni fogják a labdát, nem fogják sokáig bírni. Az első gólig lesz ez nehéz meccs szerintem. Azért mi sem a legerősebb kezdővel fogunk felállni gondolom. Xavi,Iniesta és Busquets pihenjen, Fabregas viszont így kell a középpályára. Hátul Puyolon kívül más is pihenőhöz juthat, nem kizárt Muniesa vagy Montoya játéka sem. Elől Messi valószínűleg kezdeni fog.

Nem számítok túl nagy "rohangálásra" a meccsen, elégedett lennék egy visszafogott teljesítménnyel is csak nyerjünk. Ami bennünk maradt, azt meg rázúdítjuk az olaszokra! :)

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.03.30. 19:53:29

socio66 írta:a kis és középcsapatoknak általában nem szokott menni a több fronton való helytállás,főleg hogy ez a csütörtök-szombat ritmus különösen előnytelen most a bilbaonak.
nem szabad azért lebecsülni őket,bielsa keze alatt nagyon jól játszanak idén,és idegenben úgy ikszeltünk velük,hogy mi lehettünk elégedettebbek az egy ponttal..
négy napon belül kétszer is játszunk,ráadásul a keddi pokoli kemény lesz,nem bánnám ha a bilbao könnyebben adná a bőrét,és nem kellene megszakadnunk a győzelemért.
Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de sztem piszkosul kemény meccs lesz a holnapi. Elég csak visszagondolnunk a tavalyi meccsekre. A kupában 0-0, 1-1, a bajnokságban otthon nyögvenyelős 2-1 és idegenben úgy 3-1, hogy nem volt Messi, de sztem Keita élete meccsét játszotta. Idén is ugye 2-2 idegenben. Ha vmelyik csapatot össze lehet vetni a játékstílusa alapján a Barcával, akkor az a Bilbao. Rengeteget van náluk a labda, támadásban nagyon jók és védekezésben egyaránt. Nem is értem, hogy miért vannak ilyen hátul, nálam a No.4 egyértelműen. Mellettünk szól a Camp Nou és a csütörtöki meccsük. Én egy 1, vagy 2 gólos győzelmet várok, de egy meglepetésen sem lepődnék meg. Ráadásul most kimondva, kimondatlanul azért a keddi meccsre is muszáj figyelni. Ez a következő 2 meccs nagyon sokat fog számítani. Egy jó Fabregasra nagy szükség lesz és egy Iniestára is. Alexis és Pedro meg ismét megtalálhatná a góllövőcipőjét, mert ez nagyon kevés. Szegény Villát szapultuk rendre a kevés góljai miatt, de ő legalább néha beköszönt. Pedro utoljára talán a Real ellen, míg Alexis a Betis ellen. Ezek a meccsek meg hol vannak már... Össze kell szedniük magukat és jó lenne, ha megmaradna mindegyik védőnk keddre.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2012.03.30. 19:53:02

Rinku írta:
20tek írta:A kupagyőztes indulhat az EL-ben, nem? Ha a Barca nyer, akkor pedig a kupamásodik indulhat (mivel a Barca a BL-ben indul). Így a Bilbao mindenkéépen indulhat az EL-ben. De javatsítak ki, ha tévedek...
A holnapi meccsről volt szó, nem a Spanyol-kupa döntőről.
Épp ezért írtam. Nem mindegy, hogy biztosítva van-e a Bilbaonak az EL indulás vagy nem, mert akkor küzdeniük kell a bjanokságna, pl szombaton ellenünk.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.03.30. 19:50:00

20tek írta:A kupagyőztes indulhat az EL-ben, nem? Ha a Barca nyer, akkor pedig a kupamásodik indulhat (mivel a Barca a BL-ben indul). Így a Bilbao mindenkéépen indulhat az EL-ben. De javatsítak ki, ha tévedek...
A holnapi meccsről volt szó, nem a Spanyol-kupa döntőről.
Football, bloody hell. /SAF/
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2012.03.30. 19:13:46

Rinku írta:Nem fognak felpörögni. Minek fárasztanák magukat? Sima hazai győzelem lesz szerintem, a Bilbaot legkevésbé már a bajnokság érdekli. Nagyon szurkolok nekik, hogy meg legyen az EL! :) De szombaton nem hiszem, hogy akkora erőt fognak képviselni ellenünk, még ha velünk is játszanak. A Schalke elleni meccs most mindennél fontosabb.
A kupagyőztes indulhat az EL-ben, nem? Ha a Barca nyer, akkor pedig a kupamásodik indulhat (mivel a Barca a BL-ben indul). Így a Bilbao mindenkéépen indulhat az EL-ben. De javatsítak ki, ha tévedek...
socio66

2012.03.30. 18:59:59

a kis és középcsapatoknak általában nem szokott menni a több fronton való helytállás,főleg hogy ez a csütörtök-szombat ritmus különösen előnytelen most a bilbaonak.
nem szabad azért lebecsülni őket,bielsa keze alatt nagyon jól játszanak idén,és idegenben úgy ikszeltünk velük,hogy mi lehettünk elégedettebbek az egy ponttal..
négy napon belül kétszer is játszunk,ráadásul a keddi pokoli kemény lesz,nem bánnám ha a bilbao könnyebben adná a bőrét,és nem kellene megszakadnunk a győzelemért.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.30. 18:10:24

Huhh, mekkorát játszott a Bilbao. 4-2!
Lehet, hogy ez szárnyakat ad nekik a holnapi meccsre is?
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.03.29. 23:03:38

Nem fognak felpörögni. Minek fárasztanák magukat? Sima hazai győzelem lesz szerintem, a Bilbaot legkevésbé már a bajnokság érdekli. Nagyon szurkolok nekik, hogy meg legyen az EL! :) De szombaton nem hiszem, hogy akkora erőt fognak képviselni ellenünk, még ha velünk is játszanak. A Schalke elleni meccs most mindennél fontosabb.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.03.29. 23:00:30

Pazar formában megint a Bilbao. Bajnokságban utolsó meccsei gyengék, de ellenünk tuti megint pörögnek. Bielsa nagyon összerakta a csapatot. Reméljük, behúzzuk ellenük.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.29. 22:46:11

tiborpapp írta:Nekunk a Realon kivul nincs komoly meccsunk.

Amugy ma este (csutortok) jatszak a Schalke-Athletic Bilbao meccset (ahol az apszolut kezdovel allt fel a bilbao) es holnap utan mar Barca-Athletic meccs jon! Hozni illik!!!
Ha megnézed mi is az "abszolút" kezdőnkkel álltunk fel, annyi változással, hogy Keita volt Cesc helyén :wink:

A másik része a dolognak, hogy ez a Bilbao ebben a hónapban nyert 3-2-re az Old Traffordon, most pedig vezet szintén 3-2-re a Shcalke otthonában. Nem lesz egy könnyű mérkőzés oda kell figyelnünk és minden adódó lehetőséget könyörtelenül ki kell használnunk :twisted:
Kép
tiborpapp
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2007.02.11. 17:59:22

2012.03.29. 22:19:27

Real hatralevo meccsei:

Osasuna-Real M (a real hetkozben bl-t jatszott)
Real M-Valencia (nem mondhato konnyunek, bar szerintem egyertelmu hazai)
At. Madrid-Real M (a varosi derbi, talan majd most...)
Real M-Gijón (fix 1-es)
Barcelona-Real M (fix hogy 1-es!)
Real M-Sevilla (rem gyenge Sevilla)
Bilbao-Real M (kemeny lesz, ujjabb pont vesztes!)
Granada-Real M (sima ugy, sajnos)
Real M-Mallorca (ugyancsak hazai)

Az Osasuna, At. Madrid, Barcelona, Bilbao meccseken lehet meg pont vesztese a Realnak ami talan eleg lesz nekunk, felteve ha hozzuk a meccseinket.
Nekunk a Realon kivul nincs komoly meccsunk.


Amugy ma este (csutortok) jatszak a Schalke-Athletic Bilbao meccset (ahol az apszolut kezdovel allt fel a bilbao) es holnap utan mar Barca-Athletic meccs jon! Hozni illik!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.27. 09:54:48

Tobias88 írta:
csababarca írta:Nah fellebbezett a klub Thiago és Puyol "kezezős" sárgája miatt.
Itt ugye ha törölnek,akkor mindkettőjét el kell mert 1 az 1ben ugyanaz a szituáció volt mindkét eset.
Ha nem akkor az indok az lesz: nincs perdöntő bizonyíték,ami alapján azt lehetne mondani,hogy nem történt kezezés.
Ott a felvétel. Ha Ramos sárgáját eltörölték és Thiagoét nem fogják, az szomorú következtetésre ad okot
Én úgy gondolom, hogy ezzel inkább a szövetségre akarnak egy kis nyomást gyakorolni. Ha eltörlik, akkor örülhetünk, ha nem akkor elég kényelmetlen helyzetbe kerülnek Ramos ügye miatt. Lehet, hogy kicsit összeesküvés-elméletnek hangzik, de sztem mi csak jó járhatunk ezzel. Habár ebből sem kellene tendenciát csinálni. Rengeteg „jogtalan" sárga van, ha mindenki fellebbezne mindenért, az nagyon nagy káosz lenne. Szerintem, ha valaki kapott egy sárgát, akkor megkapta és kész, ha jogos, ha nem, ez hozzátartozik a focihoz. Talán a pirosaknál, vagy 5. sárgánál van értelme. Legközelebb már a szögleteket is megóvják?
Forca Barca!!!!
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2012.03.26. 21:43:53

csababarca írta:Nah fellebbezett a klub Thiago és Puyol "kezezős" sárgája miatt.
Itt ugye ha törölnek,akkor mindkettőjét el kell mert 1 az 1ben ugyanaz a szituáció volt mindkét eset.
Ha nem akkor az indok az lesz: nincs perdöntő bizonyíték,ami alapján azt lehetne mondani,hogy nem történt kezezés.
Ott a felvétel. Ha Ramos sárgáját eltörölték és Thiagoét nem fogják, az szomorú következtetésre ad okot
94:39 6 - 1
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.03.26. 21:41:05

Nah fellebbezett a klub Thiago és Puyol "kezezős" sárgája miatt.
Itt ugye ha törölnek,akkor mindkettőjét el kell mert 1 az 1ben ugyanaz a szituáció volt mindkét eset.
Ha nem akkor az indok az lesz: nincs perdöntő bizonyíték,ami alapján azt lehetne mondani,hogy nem történt kezezés.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.03.25. 19:23:25

Sanchez#09 írta: Azért az Atleticonak sem mindegy, hogy nyernek vagy simán kikapnak a városi riválistól. Szóval én attól a meccstől többet várok, mint egy sima Real siker.
Szerintem már legalább 10 éve többet várunk attól a meccstől, de hiába. Abban azért lehet bízni, hogy egyszer minden sorozat megszakad...
Sanchez#09
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012.03.25. 13:33:42

2012.03.25. 19:06:55

#David Villa# írta:Szerintem sajnos nem lesz megfellebezve. Ami a fordulókat illeti, sok jót ne várjatok a Valenciától, hiszen harmat gyenge, ráadásul, ha jól tudom a madrid ellen eltiltott lesz Soldado és Alba. Valamint azt Atletico is harmat gyenge ismét, sorban kapnak ki ők is. Szóval a szokásos lesz csak a madrid ellen!
Azért az Atleticonak sem mindegy, hogy nyernek vagy simán kikapnak a városi riválistól. Szóval én attól a meccstől többet várok, mint egy sima Real siker.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.03.25. 18:10:19

MessiFan írta: De ha belegondolunk csak úgy lehetünk bajnokok, hogyha mind a 9 hátralévő meccsünket megnyerjük. Másképp nem. Meg egyébként az is lehet, hogy megnyerjük mind a 9-et, de a Real meg a másik 8-at, és úgy is 3 pont a különbség.
Én még mindig nem reménykedem.
Feltételezésben én is toppon vagyok!
Mi van, ha nem nyerjük meg mind a 9-et, csak mondjuk 7-et és mégis 3 ponttal bajnokok leszünk?

Sok van még hátra, bármi megtörténhet...

szerk: én ugyan úgy bizakodom, mint -10nél...
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.03.25. 18:07:23

Abban igaza van hogy behozható, mert hát matematikailag még lehet 27 pontot szerezni, és lesz egy el clásicó is ugyebár. De ha belegondolunk csak úgy lehetünk bajnokok, hogyha mind a 9 hátralévő meccsünket megnyerjük. Másképp nem. Meg egyébként az is lehet, hogy megnyerjük mind a 9-et, de a Real meg a másik 8-at, és úgy is 3 pont a különbség.
Én még mindig nem reménykedem. De tény, hogy van esély a címvédésre, csak kevés. a 2. hely mindenesetre biztosított :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.25. 18:00:57

messideco írta:
late11 írta:6pont behozható!
Nehezen. Aki a Valencia győzelmét vagy egy döntetlent vár a két csapat mérkőzésétől, annak azt mondom, hogy csalódnia kell. Ezt a Valenciát a Real 3 gól fölött megveri.
Amit én várok az egy meglepetés a Granadától vagy valamelyik kisebb csapattól. Meg a Clasico is ott van ugye :)
Foci, én így szeretlek!
a valenica az elmult 2 buktájával hálistennek nagyon magára huzta a malaga levante párost, igy nekik igen-igen erősen teperni kell h meglegyen a bl-t érő 3.-4. hely! nem lesz az olyan egyszerű....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.03.25. 17:45:38

late11 írta:6pont behozható!
Nehezen. Aki a Valencia győzelmét vagy egy döntetlent vár a két csapat mérkőzésétől, annak azt mondom, hogy csalódnia kell. Ezt a Valenciát a Real 3 gól fölött megveri.
Amit én várok az egy meglepetés a Granadától vagy valamelyik kisebb csapattól. Meg a Clasico is ott van ugye :)
Foci, én így szeretlek!
"And my heart will leave you never."
late11
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.03.25. 15:50:13
Kapcsolat:

2012.03.25. 16:19:04

6pont behozható!
20dollars2surf.ucoz.hu
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.03.25. 14:40:38

Szerintem sajnos nem lesz megfellebezve. Ami a fordulókat illeti, sok jót ne várjatok a Valenciától, hiszen harmat gyenge, ráadásul, ha jól tudom a madrid ellen eltiltott lesz Soldado és Alba. Valamint azt Atletico is harmat gyenge ismét, sorban kapnak ki ők is. Szóval a szokásos lesz csak a madrid ellen!
Sanchez#09
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012.03.25. 13:33:42

2012.03.25. 14:21:40

A tegnapi mérkőzés nem tartozott a leglátványosabb meccsek közé, de a lényeg a 3 pont! Szerintem ez még sokat jelenthet a végelszámolásnál. Thiago piros lapját illetően, a fellebezés jogos lenne, de kitudja, hogy kit "támogatnak" ott a szövetségben. Mivel Ramos sárgáját is visszavonták, ezt is vissza kellene.

A szemek előtt már a szerdai BL negyeddöntős párharc lebeg. Szóval ezzel a lendülettel gyerünk tovább és nyerjük meg a bajnokság mellett a kupát és a BL-t. :twisted:

Visca el Barca :!:
Válasz küldése