Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.01.29. 19:36:49

daffy írta:ez nem telhetetlenség,hanem egy sima kritikát fogalmaztak meg,amit nem vagy képes megemészteni. miért fáj,talán jogtalan? aligha. attól lesz jobb a csapat,hogy felismeri a hibáit
Nekem nem fáj semmi. Majd ha Guardiola vagy a csapaton belül valaki más kezd el kritikákat megfogalmazni, annak hiszek.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.01.29. 19:34:49

Egyébként kiváncsi lennék, hogy ki mióta Barca szurkoló. Mert aki mondjuk nem élte át a Getafe elleni 4-0-át, a Madrid elleni sorfalat, vagy az Espanyol elleni 2-2-t (2007-es meccs), annak tényleg nem jelent semmit az elmúlt 3 év.

Mindegy. Nem értünk egyet. Én továbbra is tartom magam a pozitív hozzáálláshoz, és töretlenül hiszek bennük. Aki pedig rinyálni akar, meg edzősdit játszani, az tegye.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Alexander Mahone 2012.01.29. 19:41:25-kor.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.29. 19:34:41

Alexander Mahone írta:Picit összegezve az idei évet:
- Nyertünk egy Spanyol-szuperkupát, ahol a Realt vertük meg
- Nyertünk egy Európai-szuperkupát
- Megnyertük a klubvilágbajnokságot
- A spanyol kupába ott vagyunk az elödöntőbe, a Madridot mi ütöttük ki, és szerintem jó esélyünk van a végső győzemre
- A BL-be simán jutottunk a 16 közé

- A bajnokságba van 7 pont hátrányunk, de még lesz egy meccs a Nou Campba a Real ellen, és még a Madrid is fog botlani bőven. Tavaly és tavalyelőtt is ők vezették a bajnokságot ilyenkor.

Zsinorba háromszor nyertük meg a bajnokságot. Már ez is abnormális. Ha 4-edjére is megnyernénk az valami csoda lenne. Ne legyetek már ilyen telhetetlen bsszameg :evil:
ez nem telhetetlenség,hanem egy sima kritikát fogalmaztak meg,amit nem vagy képes megemészteni. miért fáj,talán jogtalan? aligha. attól lesz jobb a csapat,hogy felismeri a hibáit
Avatar
Dzsukela
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:47:36

2012.01.29. 19:32:09

A sok hitetlent pedig szeretném emlékeztetni: http://www.youtube.com/watch?v=pc18_GcR5tM itt is csak sírtatok meg köpködtetek egész meccs közbe.
Ezt a videót ne linkelje többet senki, mivel mindenki tudja, hogy ha a Biro normálissan vezette volna a mérkőzést 4-5 góllal is kikaptunk volna... :cry:
"Isten megsegit, de ahhoz előbb magadon kell segitened." - Tanárnőm matek ellenörző előtt xD

Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.01.29. 19:29:22

Picit összegezve az idei évet:
- Nyertünk egy Spanyol-szuperkupát, ahol a Realt vertük meg
- Nyertünk egy Európai-szuperkupát
- Megnyertük a klubvilágbajnokságot
- A spanyol kupába ott vagyunk az elödöntőbe, a Madridot mi ütöttük ki, és szerintem jó esélyünk van a végső győzemre
- A BL-be simán jutottunk a 16 közé

- A bajnokságba van 7 pont hátrányunk, de még lesz egy meccs a Nou Campba a Real ellen, és még a Madrid is fog botlani bőven. Tavaly és tavalyelőtt is ők vezették a bajnokságot ilyenkor.

Zsinorba háromszor nyertük meg a bajnokságot. Már ez is abnormális. Ha 4-edjére is megnyernénk az valami csoda lenne. Ne legyetek már ilyen telhetetlen bsszameg :evil:
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2012.01.29. 19:28:54

Alexander Mahone írta:
westerngom írta:Srácok,
minden személyeskedés nélkül mondom, hogy olyan jó, hogy vagytok nekünk! Nekünk, akik szemetekben negatív véleményt formálnak a csapatról, akik x ezerszer jobb edzők mint Pep és a fórum rákfenéi.
DE, mint leírtam ez egy fórum és amíg a fórum rendjét, az etikettet, jó ízlést nem sértjük, talán kifejthetjük véleményünket, ha esetleg jelen pillanat negatívan is hangzik Számotokra!
Halkan jegyzem meg a negatív kritika is lehet építő jellegű!
Az viszont, hogy demagóg módon szajkóztok elveket és írtok semmit mondó mondatokat, bebújva a klub szeretet mögé, az nagyon gyermeteg!
Nem bánom, ha nincs válasz.....
Igazad van, ez egy fórum, úgyhogy nyugodtan lehet okoskodni meg hülyeségeket beszélni. Én úgy gondolom, hogy amit az elmúlt 3 és fél évbe kaptunk Puyoléktól, azért cserébe ebbe a "végtelenül rossz helyzetbe", lehetne annyit mondani, hogy "nembaj srácunk, bízunk bennetek mert már annyiszor bizonyítottatok". Picit pozitívabban is hozzá lehetne állni a dolgokhoz. És a cserék, az összeállitások mind a lehető legjobbak, mert Guardiola ért hozzá a legjobban, legalábbis nálunk biztosan jobban. Aki úgy gondolja, hogy az ő ötlete jobb, az értelmi fogyatékos.

A sok hitetlent pedig szeretném emlékeztetni: http://www.youtube.com/watch?v=pc18_GcR5tM itt is csak sírtatok meg köpködtetek egész meccs közbe.
- ehhh látom, nem jutott el......
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.29. 19:25:04

Alexander Mahone írta: Igazad van, ez egy fórum, úgyhogy nyugodtan lehet okoskodni meg hülyeségeket beszélni. Én úgy gondolom, hogy amit az elmúlt 3 és fél évbe kaptunk Puyoléktól, azért cserébe ebbe a "végtelenül rossz helyzetbe", lehetne annyit mondani, hogy "nembaj srácunk, bízunk bennetek mert már annyiszor bizonyítottatok". Picit pozitívabban is hozzá lehetne állni a dolgokhoz. És a cserék, az összeállitások mind a lehető legjobbak, mert Guardiola ért hozzá a legjobban, legalábbis nálunk biztosan jobban. Aki úgy gondolja, hogy az ő ötlete jobb, az értelmi fogyatékos.

A sok hitetlent pedig szeretném emlékeztetni: http://www.youtube.com/watch?v=pc18_GcR5tM itt is csak sírtatok meg köpködtetek egész meccs közbe.
fogyatékos? biztos volt aki ellenezte ibra megvételét. jobban látta pep-nél? igen. attól persze még lehet fogyatékos.. :)
ő is csak egy ember,téved,nem is ritkán.
szép dolog az elmúlt 3 év,de benne van a mondatban,hogy ELMÚLT. én is kva boldog vagyok a 2002es real bl címe miatt,de sokat nem segít...
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.01.29. 19:22:42

westerngom írta:Srácok,
minden személyeskedés nélkül mondom, hogy olyan jó, hogy vagytok nekünk! Nekünk, akik szemetekben negatív véleményt formálnak a csapatról, akik x ezerszer jobb edzők mint Pep és a fórum rákfenéi.
DE, mint leírtam ez egy fórum és amíg a fórum rendjét, az etikettet, jó ízlést nem sértjük, talán kifejthetjük véleményünket, ha esetleg jelen pillanat negatívan is hangzik Számotokra!
Halkan jegyzem meg a negatív kritika is lehet építő jellegű!
Az viszont, hogy demagóg módon szajkóztok elveket és írtok semmit mondó mondatokat, bebújva a klub szeretet mögé, az nagyon gyermeteg!
Nem bánom, ha nincs válasz.....
Igazad van, ez egy fórum, úgyhogy nyugodtan lehet okoskodni meg hülyeségeket beszélni. Én úgy gondolom, hogy amit az elmúlt 3 és fél évbe kaptunk Puyoléktól, azért cserébe ebbe a "végtelenül rossz helyzetbe", lehetne annyit mondani, hogy "nembaj srácunk, bízunk bennetek mert már annyiszor bizonyítottatok". Picit pozitívabban is hozzá lehetne állni a dolgokhoz. És a cserék, az összeállitások mind a lehető legjobbak, mert Guardiola ért hozzá a legjobban, legalábbis nálunk biztosan jobban. Aki úgy gondolja, hogy az ő ötlete jobb, az értelmi fogyatékos.

A sok hitetlent pedig szeretném emlékeztetni: http://www.youtube.com/watch?v=pc18_GcR5tM itt is csak sírtatok meg köpködtetek egész meccs közbe.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
Dzsukela
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:47:36

2012.01.29. 19:21:04

Srácok,
minden személyeskedés nélkül mondom, hogy olyan jó, hogy vagytok nekünk! Nekünk, akik szemetekben negatív véleményt formálnak a csapatról, akik x ezerszer jobb edzők mint Pep és a fórum rákfenéi.
DE, mint leírtam ez egy fórum és amíg a fórum rendjét, az etikettet, jó ízlést nem sértjük, talán kifejthetjük véleményünket, ha esetleg jelen pillanat negatívan is hangzik Számotokra!
Halkan jegyzem meg a negatív kritika is lehet építő jellegű!
Az viszont, hogy demagóg módon szajkóztok elveket és írtok semmit mondó mondatokat, bebújva a klub szeretet mögé, az nagyon gyermeteg!
Nem bánom, ha nincs válasz.....
Adom.
Én is azért értek néha egyet ilyen hirtelen derülátó emberekkel, csakhogy ne legyen vita... :D
"Isten megsegit, de ahhoz előbb magadon kell segitened." - Tanárnőm matek ellenörző előtt xD

Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2012.01.29. 19:16:02

@@Laguna@@ írta:
Alexander Mahone írta:Aki ilyenkor a csapat ellen fordul, panaszkodik, szidalmaz, az nyugodtan megkeresheti a legközelebbi tükröt, jól belenézhet, aztán köphet egy nagyot. Az elmúlt 3 évbe mindent megnyertük, most picit nehezebb helyzetbe vagyunk, és már reklamáltok. Az ilyen szurkolók nem méltóak a Barcához.

Guardiolánál akartok okosabbak lenni. Nagyon nagy szégyenek vagytok. :lol: :lol:
Egy nagyon nagy LIKE!
Srácok,
minden személyeskedés nélkül mondom, hogy olyan jó, hogy vagytok nekünk! Nekünk, akik szemetekben negatív véleményt formálnak a csapatról, akik x ezerszer jobb edzők mint Pep és a fórum rákfenéi.
DE, mint leírtam ez egy fórum és amíg a fórum rendjét, az etikettet, jó ízlést nem sértjük, talán kifejthetjük véleményünket, ha esetleg jelen pillanat negatívan is hangzik Számotokra!
Halkan jegyzem meg a negatív kritika is lehet építő jellegű!
Az viszont, hogy demagóg módon szajkóztok elveket és írtok semmit mondó mondatokat, bebújva a klub szeretet mögé, az nagyon gyermeteg!
Nem bánom, ha nincs válasz.....

- hogy legyen ON is:
Cesc és Alexis mitől esett vissza ennyire?, ők nem vettek részt a nyári túrázásban és nem nyerték szénné magukat kupákkal az elmúlt években!
Szóval bazira kellene, hogy még pörögjenek, de teljesen visszaestek a csapattal együtt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára westerngom 2012.01.29. 19:22:36-kor.
Avatar
B.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2011.01.29. 12:18:26

2012.01.29. 16:41:06

Alexander Mahone írta:Aki ilyenkor a csapat ellen fordul, panaszkodik, szidalmaz, az nyugodtan megkeresheti a legközelebbi tükröt, jól belenézhet, aztán köphet egy nagyot. Az elmúlt 3 évbe mindent megnyertük, most picit nehezebb helyzetbe vagyunk, és már reklamáltok. Az ilyen szurkolók nem méltóak a Barcához.

Guardiolánál akartok okosabbak lenni. Nagyon nagy szégyenek vagytok. :lol: :lol:
Nagyjából én is így látom a helyzetet, de hogy jössz Te ahhoz, hogy leszégyenezz akárkit is internet előtt? :roll: Én megértem azokat is, akik most mélyen csalódottak, mert az utóbbi időkben nem ez volt a jellemző, és miért is ne a 6 kupás Barça legyen a mérce, ha tudjuk, hogy ez a csapat játszott akkor is.Na mindegy.Mindenki úgy szurkol, ahogy akar.Lényeg, hogy bízzunk a srácokban, mert képesek még csodákra :D :wink:
B.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.01.29. 16:19:33

Bízni kell a fiúkban,és melléjük kell állni.Én az utolsó fordulóig szurkolni fogok,főleg azért,mert ha minden igaz,akkor lesz egy Bilbao-Real meccs,ami azért nem ígérkezik könnyűnek. :wink: :D
Kép
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.01.29. 16:15:05

giarba írta:Gratuláljunk a Realnak! Idén jobbak nálunk! Ez van.
Pont ezaz, hogy nálunk nem jobbak. Csak a kiscsapatok ellen motiváltabbak.

Léfe: Egy Villarreal ellen idegenben egy döntetlen nem vészes eredmény, annak függvényébe pláne, hogy szerdán élet-halál meccset vívtunk a Real ellen.
És igen, Guardiola 12000 ezerszer jobban ért a focihoz, mint mi. És ha ő úgy gondolja, hogy az a jó ha Messi mindig végig játssza a 90 percet akkor az a jó. Ha pedig azt mondja hogy jól játszottunk, akkor jól játszottunk.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2012.01.29. 15:48:57

Tegnap hosszú idő után végignéztem a Madrid meccsét, bízván a pontvesztésükben. Ilyenkor (amikor nézem a meccseiket) általában az ellenfél mindig megszerzi a vezetést (nem tudom miért, de mindig így van szinte).

Sajnos megfordították, és elég könnyed játékkal, tegyük hozzá, hogy a Zaragoza harcos volt, de sajnos a játék alapján is várható volt a papírforma. Lafita viszont dicséretet érdemel.

Ezután következett a Barca meccse, amitől az idei idegenbeli mérlegünk, valamint a Villarreal gyenge idei szereplése miatt nagyon is tartottam (ez sajnos bejött ellentétben a Madrid meccsével).

A tegnapi nap ismét bebizonyította, hogy nem a Madriddal kell foglalkozni, sem nekünk szurkolóknak, sem pedig a csapatnak.

A Madrid igen stabilan hozza a meccseit a bajnokságban, amikor nem a Barca az ellenfél, míg mi rendre szenvedünk mostanában. Én nem hibáztatok senkit, hiszen nem az én posztom ez, de talán tényleg jobb lenne (főleg ezek után) több fiatalt szerepeltetni a ligában. Ezzel talán a kis csapatok ellen is esélyesebbek lennénk, hiszen nagyobb motiváció lenne, valamint az ellen sem tudná annyira, hogy mit is fogunk játszani az adott meccsen, ráadásul a sztárjaink tudnának pihenni a BL-re és a Kupára.

Szerintem csak nyerhetnénk azzal, ha Tellóék több lehetőséget kapnának az idény hátralévő részében. Sajnos ha az eszemre hallgatok én sem bízom a Madrid pontvesztéseiben, de a szívem azt mondatja velem, hogy simán összejöhet még a bajnoki cím.

Ehhez mi kell? Most mindenki (főleg a fővárosiak) elkönyvelték, hogy bajnokok, és ezt ki kell használnunk. Innentől nem rajtunk van a nyomás, szvsz. nem veszíthetünk semmit. A második hely legyen meg, játsszunk önfeledten, ez pedig akár kihatással lehet a Real játékára is. Túl görcsösen játszunk. Hiszem, hogy egy tartalékosabb csapattal le tudtuk volna hozni a tegnapi meccset, mert a fiatalokban benne van a bizonyítási vágy, illetve rájuk nem tud annyira készülni az ellenfél.

Ugyanitt, szerintem felesleges vitatkozni, mert szerintem az is igazi Barcás, aki kritizálja a csapatot és az is, aki megvédi. Az a lényeg, hogy mikor feláll a gép elől, kijelentkezik a fórumról, akkor melyik csapatért dobog a szíve. Ha ez továbbra is a Barca, akkor nincs gond. Én is tudnám oltani a csapatot, de nem teszem, mert felesleges, de nem ítélem el azt sem, aki ezt teszi. Persze bizonyos keretek között tegye, nem átesve a ló másik oldalára.

Kettős érzésem van, mert egyfelől az engem is jó érzéssel tölt el, hogy talán, ha idén nem leszünk bajnokok, akkor lemorzsolódnak a divatszurkolók, akikkel nálam már tele van a padlás, és sokan, akik nem ismernek ide kategorizálnak be: "biztos ez is egy divat Barcás".

Másfelől ilyen játékkal nem is érdemeljük meg a bajnoki címet, de akkor is fáj, hogy imádott csapatomat egy ilyen Real előzi meg, akit tolnak a bírók. Várom már, hogy egy madridista mikor ragadja ki ezt a mondatomat! Ha teszem azt a Madrid olyan játékkal lenne bajnok, hogy nem húzza be azokat a meccseket is, amiken rosszul játszik, akkor egy szavam sem lenne. De pl. a Mallorca ellen is, mikor nem adják meg les címén a Mallorca gólját, miközben a támadó a saját térfeléről indult bő 1 méterrel? Wtf?

Persze az is ellentmondásos, amit előbb írtam, hogy "Másfelől ilyen játékkal nem is érdemeljük meg a bajnoki címet", hiszen hazai pályán eszméletlen a csapat, de hát sajnos a spanyol liga ilyen, nem fér bele (asszem) 10 pont elhullajtása.

Meg ami a legrosszabb, hogy míg a Madrid bírói segédlettel verte a Mallorcát és még sorolhatnám mely csapatokat, addig a Barcelona rossz játékkal ugyan, de hajtott a győzelemért pl az Espanyol ellen és egy jogos büntetőt nem adnak meg... Ezek után érthető, ha összezuhan egy csapat.

Bízom benne, hogy a szokásos januári forma elmúlik és tavasszal zsinórban hozzuk a meccseinket, míg a Madridnak becsúszik 2-3 döntetlen. Minden sikersorozat megszakad egyszer, ez igaz a Barca egyeduralmára is, de a Madrid bajnoki eredményeire is. Az első döntetlen becsúszna nekik, megingana a szekér, higyjétek el. Sok van még hátra, 7 pont a hátrányunk, ez behozható még, csak ki kéne zárni a fejekből, hogy teperünk a Madrid után. Ez másképpen nem megy.

Egy szó mint száz, biztosan belém fognak páran kötni, de mentségemre szóljon, hogy kb 1,5 éve nem írtam a fórumra és most kijött sok minden.

Egyébként nálam a bajnoki cím, BL és Kupa a fontossági sorrend. Egy bajnoki cím sokkal értékesebb a többinél, mert itt az egész éves teljesítmény dönt, ami egy esetleges Real Madrid bajnoki címnél nem türközné az egész éves teljesítményt. Ezért lennék elkeseredve, ha megnyernék idén a ligát. Persze a mi játékunk sem (közel sem) hibátlan idén a bajnokságban.

A lényeg, hogy Visca el Barca, y Visca Catalunya! :)

Nyugodtan belém lehet kötni, de úgysem válaszolok, mert ez csak egy személyes vélemény és nem áll módomban megvédeni, mert akárki akármit mond én így gondolom és elfogadom mások álláspontját is, még ha nem is értek vele egyet!
Avatar
@@Laguna@@
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2011.04.25. 21:13:53
Tartózkodási hely: itt-ott

2012.01.29. 15:31:47

Alexander Mahone írta:Aki ilyenkor a csapat ellen fordul, panaszkodik, szidalmaz, az nyugodtan megkeresheti a legközelebbi tükröt, jól belenézhet, aztán köphet egy nagyot. Az elmúlt 3 évbe mindent megnyertük, most picit nehezebb helyzetbe vagyunk, és már reklamáltok. Az ilyen szurkolók nem méltóak a Barcához.

Guardiolánál akartok okosabbak lenni. Nagyon nagy szégyenek vagytok. :lol: :lol:
Egy nagyon nagy LIKE!
"Amikor elkezdesz szurkolni egy csapatnak nem a trófeákért, a játékosokért, a csapat múltjáért teszed. Sokkal inkább azért, mert megtalálod magad valahol a csapatban, megtalálod a helyet, ahová tartozol."
giarba
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.01.26. 18:26:25
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.29. 15:22:39

Gratuláljunk a Realnak! Idén jobbak nálunk! Ez van.
giarba
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.01.26. 18:26:25
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.29. 15:17:55

A Barcelona fáradt! Hagyjuk békén a játékosokat és köszönjünk meg nekik mindent, amit eddig tettek. Egy-két év és újra elindul a henger!
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2012.01.29. 15:16:32

Idén gyengék vagyunk, ennek több összetvője van.(fáradtság, hozáállás, sérülések, bírok, rövid kispad, gyengébb teljesítmények és edzői hibák). Majd most derül ki, hogy menyire össszetartó csapat vagy eljönnek esetleges feszültségek. Bajnkoság kuka sajnos. Nem mostanában volt, hogy ilyen hamar eldölt volna akárhol is a bajnoki cím. Mert ez már bizony a Realé. Akárhogy is van,de gratuálni kell nekik. Most arra kell figyelni, hogy kupát ne szurjuk el, erre megvan esély szerdán. Bl-re és kupára kell koncentrálni. Akkor is Visca el Barca, Visca el Catalunya!!!
socio66

2012.01.29. 15:15:57

miihii írta:..a nyári felkészülési időszak "hiánya"..
ezt még el is felejtettem megemlíteni..
a lehető legrosszabb dolog ami történhetett ezzel az évek óta erőltetett menetben játszó csapattal egy,még a szokásosnál is sűrűbb szezon előtt, az a hülye,szakmaiságot nélkülöző túrák megszervezése volt.
nyugodtan,sokat dolgozva kellett volna készülni az idényre,főleg úgy hogy most jön az európa bajnokság,tehát megint összevissza off season lesz.
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2012.01.29. 15:03:51

Alexander Mahone írta:Aki ilyenkor a csapat ellen fordul, panaszkodik, szidalmaz, az nyugodtan megkeresheti a legközelebbi tükröt, jól belenézhet, aztán köphet egy nagyot. Az elmúlt 3 évbe mindent megnyertük, most picit nehezebb helyzetbe vagyunk, és már reklamáltok. Az ilyen szurkolók nem méltóak a Barcához.

Guardiolánál akartok okosabbak lenni. Nagyon nagy szégyenek vagytok. :lol: :lol:
LIKE, amit mondasz.
Olyan szempontból jó egy kicsit, hogy döcög a szekér, hogy a divatszurkolók ilyenkor lemorzsolódnak.
Éltem már meg a Barca szurkerként ettől lényegesen rosszabb időszakot is, az, hogy esetleg három év után nem mi leszünk a bajnokok, lehet, hogy jót is tesz a jövőre nézve.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.01.29. 14:59:16

Nahát "Alexander " ez ritka gyerekes hülyeség. Senki nem fordul a csapat ellen és örültünk a sikerek alatt, dicsértük a csapatot. De nemcsak elismerés jár, a kritika is, ha jogos. Most az, mert Pep szerint sem voltunk fáradtak, de akkor mi volt? A labdát se tudták lekezekni és 10 m.-re passzolni. És sorozatban lustizás van. Akkor ettől el kellene ájulni. Bizony lehet kritizálni és kell is. Legalább magunkat ne etessük. A szukoló nem attol szurkoló mert vak.
Fecó
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.01.29. 14:48:58

Aki ilyenkor a csapat ellen fordul, panaszkodik, szidalmaz, az nyugodtan megkeresheti a legközelebbi tükröt, jól belenézhet, aztán köphet egy nagyot. Az elmúlt 3 évbe mindent megnyertük, most picit nehezebb helyzetbe vagyunk, és már reklamáltok. Az ilyen szurkolók nem méltóak a Barcához.

Guardiolánál akartok okosabbak lenni. Nagyon nagy szégyenek vagytok. :lol: :lol:
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.01.29. 14:11:38

[bizakodó komment]
Avatar
Dzsukela
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:47:36

2012.01.29. 14:06:42

- ha, figyelmesebben olvasod talán megérted, hogy a már tét nélküli, félidőben 15 gólos különbséggel megnyert meccseken miért kell Messit a pályán hagyni 90 percig!!???????? Miért nem lehet a pl. fiatalokat a gyepre engedni ilyen esetekben?
Mint írtam, nem tudom mi ennek a háttere?, lehet, hogy Leo szimplán kérte Pep-et, hogy ő mindig játszani szeretne és akkor ő boldog lesz, DE! mint látjuk, tudjuk ez sok jóra nem vezet........
Illetve, ki az edző?, a főnök? a második apa? aki ilyen esetekben okosan érvel magyaráz, hogy kisfiam örökké nem lehetsz a gyepen, néha neked is pihenned kell, MERT (valamilyen szinten) elfáradsz! (nem merem leírni: kiégsz!)
Értem, hogy Forest, izé Leo akkor boldog, ha minden meccsen futhat, DE ez vissza is üthet és most a fagyi vissza nyalt! (remélem így érthetőbb volt!
Jólvan, ha te igy gondolkozol, akkor jó :) mondjuk, Messi minden meccsen kioszt egy meccslabdát. Na de mindegy, hadjuk, Messi ezek szerint lecserélhetetlen :D vagy van egy olyan pont a szerződésében, hogy tilos lecserélni :P
"Isten megsegit, de ahhoz előbb magadon kell segitened." - Tanárnőm matek ellenörző előtt xD

Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.01.29. 13:57:10

A tegnapi meccs a döntetlen tipikus mintapéldája! :roll: Mindkét csapat iszonyat gyengén, fásultan játszott, ez sült ki belőle. Már sokadjára csak azt lehet írni hogy enervált, fásult, dekoncentrált stb. a csapat teljesítményéről. Egyrészt elérkezett a hullámvölgy ami a Pep érában ez idő tájt megszokott. Ebből bizonyosan ki fogunk jönni, és nekünk is lesz olyan periódusunk amikor hosszú időn át nem fogunk pontokat veszíteni ebben biztos vagyok. És ugyanúgy a Madrid is fog még döcögni! Ha így közelítjük meg igenis van még esélyünk a bajnoki címre!

Amiben viszont jobb a Real, az a motiváltság. Ez sajnos törvényszerű. És ehhez képest egy rossz szavunk sem lehet szerintem. Mert tény, idén sok meccset buktunk azért mert motiválatlanul, hanyagul léptünk pályára, de alapvetően még mindig versenyben vagyunk 3 sorozatban is! Plusz ismét megnyertük a Klub VB-t, idény elején begyűjtöttük a szuperkupákat, úgyhogy nem nevezném bukásnak ezt az évet. Főleg hogy még nincs is vége.

Engem is bosszant mert ha csak egy kicsivel jobban odatettük volna magunkat ezeken a meccseken, most nem beszélhetnénk 7 pontos hátrányról. Mert még mindig mi vagyunk a legjobbak. De ez van, és erre tényleg nincs jobb szó mint a törvényszerűség. És örüljünk hogy ez csak ennyire következett be, mert voltak már ennél drasztikusabb visszaesések is.

Mikaos szavaival élve: :) amíg van matematikai esélyünk, addig bíznunk kell a bajnoki címben :!:

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Válasz küldése