Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.02.04. 11:34:55

Tocy írta:
Persze ettől függetlenül ma muszáj nyerni, meggyőzően, gyorsan és jól játszva, gólokat szerezve, nem elég az 1-0 egy Messi hátán megpattanó Valdes kirúgással. Tudom, az is 3 pont, de az utóbbi 2 meccs után egyrészt rengeteg negatív hangot hallani a sajtóból, másrészt a játékosok önbizalma se az igazi. Ma bizonyítani kell, hengerelni, belőni a helyzeteket már az első félidőben, aztán tőlem a 2.-ban már mehet a labdatartás, és a pihenés. Visca el Barca!
Én egyáltalán nem várok nagy parádét ma,annak ellenére,h nem épp a legveretesebb ellenfél érkezik a Szentélybe.Ha az előző évekből indulok ki -márpedig a jelek ezt mutatják- ,akkor a Pep éra jellegzetes év eleji "hullámvölgyében" vagyunk most. Nem biztos,h parádé lesz.Ebben a bő egy hónapban az a fontos,h valahogy behúzzuk a meccseket,mert ilyenkor jellemzőbb,h a fáradtság miatt benne van a pontvesztés.Ami most nem fér bele,uh ha kell,akkor egy Messi hátán megpattanó kirúgással is,de hozzuk a 3 pontot.Emellett természetesen bízom benne,h neked lesz igazad és beleszalad a késbe a Sociedad.De ebben a fázisban nem várok el ilyesmit.Most óvatosabb vagyok e téren,mert nyögvenyelősebbek ezek a hetek.Aztán h mikor billenünk át,az kiszámíthatatlan.Lehet,h pont ma :) Mondjuk ez nagyban függ a helyzetkihasználásunktól is,mert ezek meglesznek,abban biztos vagyok.Ha jó %-ban értékesítjük,akkor félgőzzel is lehet egy nagyobb győzelem belőle.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2012.02.04. 11:36:37-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.02.04. 11:15:43

visca el barca írta:
Bob_Marley írta:Innentől minden bajnoki meccsre úgy kell készülni, hogy a legfontosabb az idényben, s lehetőleg begyűjteni a 3 pontokat!
á
bob, ezzel egy baj van. kb a bilbao elleni x ota ezt hajtogatjuk. az meg nagyjabol novemberben volt. azota megy a fogadkozás, látod milyen eredménnyel...
Így van. A Getafe elleni vereségtől kezdve mindenképp ez a tényállás, aztán láthatjuk, a Málaga ellen is kiengedtünk a végén, kaphattunk vna még 2t simán, a Betis ellen kaptunk is, a Villarrealnak meg lőni sem tudtunk. Közben már egy hazai Clásicó sem tudta motiválni a srácokat...akkor meg miről beszélünk.

Persze ettől függetlenül ma muszáj nyerni, meggyőzően, gyorsan és jól játszva, gólokat szerezve, nem elég az 1-0 egy Messi hátán megpattanó Valdes kirúgással. Tudom, az is 3 pont, de az utóbbi 2 meccs után egyrészt rengeteg negatív hangot hallani a sajtóból, másrészt a játékosok önbizalma se az igazi. Ma bizonyítani kell, hengerelni, belőni a helyzeteket már az első félidőben, aztán tőlem a 2.-ban már mehet a labdatartás, és a pihenés. Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.02.04. 11:05:12

Bob_Marley írta:Innentől minden bajnoki meccsre úgy kell készülni, hogy a legfontosabb az idényben, s lehetőleg begyűjteni a 3 pontokat!
á
bob, ezzel egy baj van. kb a bilbao elleni x ota ezt hajtogatjuk. az meg nagyjabol novemberben volt. azota megy a fogadkozás, látod milyen eredménnyel...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.04. 10:07:39

Remek felvezető cikk, valóban egy döntő a mai (bár ezt már régen mondogatjuk), s nem szabad hibázni!
Innentől minden bajnoki meccsre úgy kell készülni, hogy a legfontosabb az idényben, s lehetőleg begyűjteni a 3 pontokat!
Ma papíron könnyebb a helyzet, 3 pont kell nincs mese, ha egy öngóllal nyerünk kit érdekel, csak nyerjünk!Hajrá
Kép
Kép
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.01.30. 16:05:41

Bírom az ilyen "okosságokat" :D, pl: veszíthet pontokat a Real. A Barca nem?
Annyira felesleges erről még vitázni.
A Barca-Real rangadót meg elég sokan úgy könyvelik el, hogy tuti hazai siker.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.01.30. 16:01:37

daffy írta:
LM10Lionel Messi írta:Van 7 pont mínusza a Barcának.Lesz még 1 El Classic Barcelonában,vannak ebben a Spanyol bajnokságban olyan csapatok h pontot vagy pontokat szerezzenek a Real Madridtól.
vannak,de a barcától többet szereztek és jelenleg nem úgy áll a helyzet,hogy ez nagyon változzon.

Mikaos! akkor mivel magyarázod a jelenlegi játékot,ha nem a fáradtsággal?
Tudom, hogy nem engem kérdeztél, de a válasz egyszerű. Be kell rúgni a helyzeteket. Nincs minden meccsen 10 ziccer, vmikor 5-ből kell gazdálkodni. Ha ez nem megy, akkor olyan eredmények születnek, mint most hétvégén.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.01.30. 15:55:54

daffy írta:
LM10Lionel Messi írta:Van 7 pont mínusza a Barcának.Lesz még 1 El Classic Barcelonában,vannak ebben a Spanyol bajnokságban olyan csapatok h pontot vagy pontokat szerezzenek a Real Madridtól.
vannak,de a barcától többet szereztek és jelenleg nem úgy áll a helyzet,hogy ez nagyon változzon.

Mikaos! akkor mivel magyarázod a jelenlegi játékot,ha nem a fáradtsággal?
A mostanit?A minden évben ilyentájt megérkező hullámvölgyel,azaz gyengébb formával.
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.01.30. 15:43:03

daffy írta:vannak,de a barcától többet szereztek és jelenleg nem úgy áll a helyzet,hogy ez nagyon változzon.

Mikaos! akkor mivel magyarázod a jelenlegi játékot,ha nem a fáradtsággal?
Nincs biztos ötletem.
De a fáradtságra biztos nem foghatjuk, mert a két plusz Klub VB-meccs ellenére majdnem ugyanannyi játékperccel rendelkeznek a játékosaink mint ti - sőt, a madridi oldalon több "kihagyhatatlannak ítélt" játékos szerepel a játékperceket tekintve).

Kívülállóként én csak a motiváció hiányát látom bizonyos csapatok ellen - hacsak nem lehet mindent az előszezon kihagyására fogni, mert ez esetben akkor tényleg reális lehet a fáradtságra való hivatkozás.
A játékperceknél nincs különbség a két csapat között.
Avatar
LM10Lionel Messi
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2011.12.08. 19:30:02
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2012.01.30. 14:32:04

Én még hiszek abba h lehetünk bajnokok.Nem tudom h miért de hiszek benne.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból...! Joan Laporta
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.30. 14:17:47

LM10Lionel Messi írta:Van 7 pont mínusza a Barcának.Lesz még 1 El Classic Barcelonában,vannak ebben a Spanyol bajnokságban olyan csapatok h pontot vagy pontokat szerezzenek a Real Madridtól.
vannak,de a barcától többet szereztek és jelenleg nem úgy áll a helyzet,hogy ez nagyon változzon.

Mikaos! akkor mivel magyarázod a jelenlegi játékot,ha nem a fáradtsággal?
Avatar
LM10Lionel Messi
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2011.12.08. 19:30:02
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2012.01.30. 14:13:07

Van 7 pont mínusza a Barcának.Lesz még 1 El Classic Barcelonában,vannak ebben a Spanyol bajnokságban olyan csapatok h pontot vagy pontokat szerezzenek a Real Madridtól.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból...! Joan Laporta
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.01.30. 13:57:07

daffy írta:
Mikaos írta:Írtátok páran, hogy most már csak a Kupára és a BL-re kell koncentrálni. Nos, én nem tudok elképzelni ilyen helyzetet. Hogyan néz ki az, hogy egy csapat csak két dologra fókuszál? Pl. öltözőben szóba sem kerül a bajnokság? :) Én nem hiszek ebben. A Barca-nak minden meccsre úgy kell kimennie, hogy megnyeri, és ez alól nem kivétel az a bajnokság sem, amit most éppen a Madrid vezet.
persze,de akkor a fáradtság nem hogy múlni nem fog,de a növekedése borítékolható. mi lesz akkor,ha így sem jönnek úgy a meccsek? valamit valamiért elvet követnék azok,akik a bajnokságban a spórolásra gondolnak. egyébként a spanyol csapatokat akkor is verni lehet,ha 2-3 ember pihen meccsenként. arról nem is beszélve,hogy akik beszállnak,azok fel lennének tüzelve,hogy bizonyíthatnak
Jelenleg maximum 3 plusz meccset jelent nekünk a Spanyol Kupa. Ez azért nem vészes.

Persze, alapból szükséges a megfelelő mennyiségű rotálás. De például szerintem nálatok kevésbé "mozgott" a csapat ilyen tekintetben, nektek elvileg terheltebbnek kellene lennetek. Szóval erre nem szabad hivatkoznunk.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.30. 13:32:47

Mikaos írta:Írtátok páran, hogy most már csak a Kupára és a BL-re kell koncentrálni. Nos, én nem tudok elképzelni ilyen helyzetet. Hogyan néz ki az, hogy egy csapat csak két dologra fókuszál? Pl. öltözőben szóba sem kerül a bajnokság? :) Én nem hiszek ebben. A Barca-nak minden meccsre úgy kell kimennie, hogy megnyeri, és ez alól nem kivétel az a bajnokság sem, amit most éppen a Madrid vezet.
persze,de akkor a fáradtság nem hogy múlni nem fog,de a növekedése borítékolható. mi lesz akkor,ha így sem jönnek úgy a meccsek? valamit valamiért elvet követnék azok,akik a bajnokságban a spórolásra gondolnak. egyébként a spanyol csapatokat akkor is verni lehet,ha 2-3 ember pihen meccsenként. arról nem is beszélve,hogy akik beszállnak,azok fel lennének tüzelve,hogy bizonyíthatnak
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.01.30. 13:28:06

Írtátok páran, hogy most már csak a Kupára és a BL-re kell koncentrálni. Nos, én nem tudok elképzelni ilyen helyzetet. Hogyan néz ki az, hogy egy csapat csak két dologra fókuszál? Pl. öltözőben szóba sem kerül a bajnokság? :) Én nem hiszek ebben. A Barca-nak minden meccsre úgy kell kimennie, hogy megnyeri, és ez alól nem kivétel az a bajnokság sem, amit most éppen a Madrid vezet.

Írtátok páran szintén, hogy a Madrid nem gyengébb, sőt: jobb, mint a Barca. (Mivel én előtte írtam, hogy jobbak vagyunk náluk). Elfogadnám, amit mondtatok, csak nem látom az alapját.
Egyrészt ez évben az összes lehetséges Classico-t vagy megnyertük, vagy döntetlen lett. Másrészt kiütöttük őket a Kupából. Aztán játékban nem egyszer úgy aláztuk őket, mint egy másodosztályú csapatot (szerintem nem túlzok).
Ezek miatt mondtam, hogy jobbak vagyunk náluk.

DE
Előrébb állnak a bajnokságban, mert:
1. nem voltak hosszútávú sérüléseik (mármint a kulcsjátékosokat nézve)
2. a kisebb csapatok ellen is kegyetlenül hajtottak
3. (személyes vélemény) pár pont igen szerencsés körülmény között lett meg
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.01.30. 13:12:57

Nekem nem a lelketlenség és a nemtörődömség jött át a képernyőn keresztül, hanem a fásultság, fáradtság aminek egyenes következménye volt a koncentráció hiánya, a pontatlanság (sokszor) az utolsó passzoknál. Ezt le lehet vetkőzni, bár most kezdődik a sorozatterhelés. A Villareal pedig nem játszott olyan jól és főleg nem szimpatikusan. Én annak örülök, hogy nem lett komolyabb sérülés (azért várjuk meg Piquét), mert nagyon benne volt a játékban.

Igen, lehet, hogy sok az a 7 pont, de nem behozhatatlan. Nagyon fontos hogy otthon verjük a madridot, és nemcsak a 3 pont miatt. Még ha másodikok leszünk is elég demoralizáló lehet nekik, hogy hiába nyertek bajnokságot ellenünk nagyon kevesek.

A BL teljesen nyitott, ahogy a kupa is, ráadásul a bajnokságra is van esélyünk és minden valószínűség szerint a srácok is tudják. Nem fogják feladni, legalábbis egy Puyolról, Messiről vagy Xaviról nem igazán feltételezném, hogy lemondtak volna talán a legfontosabb trófeáról.
Én bízok bennük, mert képesnek tartom őket, hogy innen is felálljanak, és 18 meccsel a vége előtt nem fogok gratulálni a madridnak.
Forca Barca!!!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2012.01.30. 13:02:08

a bajnokságban azért indul el egy csapat, h megnyerje, pláne akkor, ha fc barcelonának hívják. ez ilyen játékkal nem fog menni és a végén, ha nem érünk oda, rajtunk kívűl a kutya nem fog emlékezni arra, h hányszor takartuk meg a madridot. ők lesznek az elsők, akik a pofánkba vágják, h okés, de nézzünk a tabellára ki nézi kinek a seggét...
elhiszem, h a fáradtság, hatvanhét bőr lenyúzva róluk, sérülések stb, de engem az bosszant a legjobban, h a másik brigádnak még akkor is leesnek a meccseik, ha hasonló körülmények mellett, ótvarszrul játszanak (legalábbis idáig ez volt a jellemző), kizárólag velünk nem tudnak mit kezdeni.
ez még rendben is volna, ha mi nem mazsoláznánk mostmár egyre többet a jóval kisebb brigádok ellen.
de bízzunk egy jobb folytatásban és egy madridi hullámvölgyben! 8)

ja, és sorfalat max akkor akarok látni, ha a madridiak tapsolnak nekünk. mi soha többet ne kerüljünk ilyen helyzetbe.
bár ha azt nézem, h az akkori sajnálatos események után hol kötött ki a barca és hol a madrid, akkor talán "megérte" az a sorfal. :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2012.01.30. 10:33:29

Reálisan nézve persze piszok nagy mázli kellene a bajnokság megnyeréséhez, de ettől függetlenül a világ legjobb csapatának, a címvédőnek nem szabad lepasszolnia, elkomolytalankodnia az első számú sorozatot. Ki kell állni és a lehető legjobbat kihozni az elkövetkezendő meccsekből is. Annyira lesz elég, amennyi összejön, ha nyer a Madrid, ha esetleg sorfalazni kell nekem nem fog derogálni, ha közben azért küzdünk, rossz formában is, védőkkel a támadósorban is.
Avatar
Dzsukela
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:47:36

2012.01.29. 21:09:53

Nem látjuk a megszokott sok passzos játékot!!

Még mindig sokpasszolunk, csak pontatlanabbul... :(
"Isten megsegit, de ahhoz előbb magadon kell segitened." - Tanárnőm matek ellenörző előtt xD

Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.01.29. 21:01:57

Subinho írta:Nem baj, ha a Real elviszi ligát, majd jövőre visszaszerezzük, de az baj, ha lelketlenül játszanak, elképzelés nélkül, fantáziátlanul!!! Nem látjuk a megszokott sok passzos játékot!!! ...és sajnos, ha így folytatjuk, nem lesz jelentősége a klasszikus visszavgójának... max. annyi, hogy majd megint épp akkor állhatunk sorfalat...
Remélem a hullámvölgy elmúlik hamar és a BL-re nagyon rágyúr a csapat!!!
Lehet, hogy nem ugyanazt láttuk, szerintem akart a csapat, küzdöttek, de ennyit tudtak kihozni magukból. Fáradtak, fejben és fizikálisan is. Ez a hónap nagyon erőltetett, akár lehet rosszabb is.
komutnemukod
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005.11.02. 19:20:59

2012.01.29. 20:52:25

Alexander Mahone írta:Egyébként kiváncsi lennék, hogy ki mióta Barca szurkoló. Mert aki mondjuk nem élte át a Getafe elleni 4-0-át, a Madrid elleni sorfalat, vagy az Espanyol elleni 2-2-t (2007-es meccs), annak tényleg nem jelent semmit az elmúlt 3 év.

Mindegy. Nem értünk egyet. Én továbbra is tartom magam a pozitív hozzáálláshoz, és töretlenül hiszek bennük. Aki pedig rinyálni akar, meg edzősdit játszani, az tegye.


http://www.youtube.com/watch?v=U3Ez50ovnr8




Az első meccs amin már mint Barca szurkoló "vettem" részt. Az egész faterra vezethető vissza(az Isten áldja érte:)), ugyanis tőle mást sem hallottam, mint hogy Cruyff a legnagyobb. Sajnos őt már játszani nem láthattam.
Az elmúlt 3 év inkább azoknak nem jelent sokat akik a 2000-es évek eleji Real dominancia idején nem voltak még kapcsolatban a focival. Akkor még olyan csapatok is komoly tényezők tudtak lenni egy-egy szezonra, mint a Depor a Valencia vagy a Sociedad(még a Milosevic korszakukban). Azok kemény idők voltak :)
Nincs itt semmi gond, ismét egy korszak váltás küszöbén áll a csapat és bizony néhány nagy pénzt kereső játékostól meg kell válni, hogy a keret ismét "kezelhető" legyen.
Egyébként is egy nemes ellenfél a Madrid. Én csak azt akarom az idei évtől, hogy az örök mérleg felénk billenjen az év végére és akkor már elégedett leszek.
A bajnokság szerintem elúszott. Nem a Villareal ellen, hanem amikor a decemberi meccs utáni időszakban nem tudtunk lő távolban maradni.
Kár keseregni, remek csapatunk van aki szép focit játszik van arculata. Ha nem lenne az utóbbi időszak ilyen sikeres, én akkor is büszke lennék, mert színt visz a Barcelona a mai fociba és különleges felfogásban játszik.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.01.29. 20:34:39

Alexander Mahone írta:Egyébként kiváncsi lennék, hogy ki mióta Barca szurkoló. Mert aki mondjuk nem élte át a Getafe elleni 4-0-át, a Madrid elleni sorfalat, vagy az Espanyol elleni 2-2-t (2007-es meccs), annak tényleg nem jelent semmit az elmúlt 3 év.

Mindegy. Nem értünk egyet. Én továbbra is tartom magam a pozitív hozzáálláshoz, és töretlenül hiszek bennük. Aki pedig rinyálni akar, meg edzősdit játszani, az tegye.
Szerintem vagyunk itt néhányan, akik nemcsak 2007-re emlékeznek, de akár arra Nunez-éra végére, Gaspart éra borzadalmaira, 5 szűk trófea nélküli évre az évezred elején, a Rijkaard éra tündöklésére és bukására.

Pont ezért a múlt tapasztalatai miatt aggódom én (és gondolom még a hozzám hasonló kritikusok). Láttam a világ legjobb csapatát napról-napra ok nélkül leépülni, láttam a világ akkori legjobb játékosát megölni a saját karrierét. (De mondhatnám az elhollandosodás mélypontra jutását van Gaallal kezdve, Bogarde-dal bezárva)

A Rijkaard érában is mindenki azt mondogatta, bízunk benne ő vezetett fel újra a BL-trónra, vele nyertünk 6 év után bajnokságot bízzunk benne. A csapat ebbe bukott bele, s kis híján a csapattal együtt Laporta.

Úgyhogy úgy vagyok vele, szép dolog a kincstári optimizmus, de sorra jönnek az intő jelek, amiket illik észrevenni. Ha lesz jobb csapat a ligában és Európában akkor taszítson le minket a trónról, ez a természet törvénye, de egyelőre magunkat nem kellene önnön kezünkkel letaszítani onnan. Ez a csapat játékban még mindig a világ fölött áll, ha épp úgy akarja, a nagy baj, hogy elérte, hogy hiába méri ehhez magát akár a szezon hátralévő részében végig, már akkor sem lesz saját kezében a sorsa.

Én csak annyit szeretnék látni, hogy valami történik, hogy elmozdulunk erről a petyhüdt, unott mentalitásból. Egyelőre nem indokolja semmi, hogy a Madrid 7 pontot verjen ránk. Az idei évben is látszik, hogy még jobb csapat vagyunk náluk, a pontvesztéseink közül egyedül a Valenciánál és a Bilbaonál érzem, hogy ők vettek el tőlünk pontokat és nem mi adtuk oda őket.

És úgy gondolom, ha igazad lesz és év végén újból a világ tetejére kerülünk, akkor az csak az ilyen téren mutatott komoly fejlődésnek lehet majd az eredménye.

Szerk: Ha az optimizmusod ennek a változásnak a bekövetkezésére vonatkozik, akkor azzal viszont nem értek egyet, hiszen egyelőre semmilyen jel nem mutat, hogy jó irányba mozdulnánk el sőt... Már egy El Clasicot is sikerül átlazsálni a biztos vezetés tudatában, és a Madrid ellen is sikerült majdnem megfázni, szóval a pozitív változás még várat magára...
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.01.29. 20:30:50

Alexander Mahone írta:Egyébként kiváncsi lennék, hogy ki mióta Barca szurkoló. Mert aki mondjuk nem élte át a Getafe elleni 4-0-át, a Madrid elleni sorfalat, vagy az Espanyol elleni 2-2-t (2007-es meccs), annak tényleg nem jelent semmit az elmúlt 3 év.

Mindegy. Nem értünk egyet. Én továbbra is tartom magam a pozitív hozzáálláshoz, és töretlenül hiszek bennük. Aki pedig rinyálni akar, meg edzősdit játszani, az tegye.
http://www.soccerfame.hu/match/196221/r ... /barcelona

Még 1 ilyenre is emlékszem. Meg arra, hogy 12 évesen sírtam a meccs után :D
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.29. 20:18:05

Sztem nem az a baj, ha a csapat nem nyer, mert nem lehet minden mecset 4-5 gólokkal megnyerni!!! az sem baj, hogy ha nem lesz bajnok a csapat, mert emlékszem még azokra az időkre a 90-es években, vagy a 2000-es évek elején, amikor a 4. helyért harcolt a csapat, Rivaldoval, hogy a BL indulás meglegyen, vagy épp csak az UEFA kupában harcoltunk Ronaldinhoval a sorainkban!!! akkor is és mindíg is a Barca lesz az első minden Barca szurkoló szemében!!! A probléma az, amikor ilyen gyengén játszanak, sokadszor és Pep azt mondja, nem lát problémát és hogy ugyanúgy küzdöttek a srácok... Anno Rijkard idején ugyanez volt a végén a BL/Liga elsőségek után... Nem baj, ha a Real elviszi ligát, majd jövőre visszaszerezzük, de az baj, ha lelketlenül játszanak, elképzelés nélkül, fantáziátlanul!!! Nem látjuk a megszokott sok passzos játékot!!! ...és sajnos, ha így folytatjuk, nem lesz jelentősége a klasszikus visszavgójának... max. annyi, hogy majd megint épp akkor állhatunk sorfalat...
Remélem a hullámvölgy elmúlik hamar és a BL-re nagyon rágyúr a csapat!!!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.01.29. 19:51:44

Alexander Mahone írta:Egyébként kiváncsi lennék, hogy ki mióta Barca szurkoló. Mert aki mondjuk nem élte át a Getafe elleni 4-0-át, a Madrid elleni sorfalat, vagy az Espanyol elleni 2-2-t (2007-es meccs), annak tényleg nem jelent semmit az elmúlt 3 év.

Mindegy. Nem értünk egyet. Én továbbra is tartom magam a pozitív hozzáálláshoz, és töretlenül hiszek bennük. Aki pedig rinyálni akar, meg edzősdit játszani, az tegye.
Kritikát meg lehet fogalmazni, meg is kell jelen esetben, de feladni nem szabad, ebben igazad van.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.01.29. 19:38:40

Alexander Mahone írta:Egyébként kiváncsi lennék, hogy ki mióta Barca szurkoló. Mert aki mondjuk nem élte át a Getafe elleni 4-0-át, a Madrid elleni sorfalat, vagy az Espanyol elleni 2-2-t, annak tényleg nem jelent semmit az elmúlt 3 év.

Mindegy. Nem értünk egyet. Én továbbra is tartom magam a pozitív hozzáálláshoz, és töretlenül hiszek bennük. Aki pedig rinyálni akar, meg edzősdit játszani, az tegye.
+1
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Válasz küldése