Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.10.23. 12:01:18

Én már a 60. perc környékén éreztem, hogy itt már nem nagyon lesz gól, és a cserék sem fognak csodát tenni.
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2011.10.23. 11:54:10

Kash írta:Röviden összegzem a tegnap látottakat, a saját szemszögömből, valamint szótejtek Guardioláról, és az összeállitásról, és Beszélek Messiről is.



Tegnap, az "Élő közvetitések" fórumban, szinte mindenben igazam volt, csak mindenki olyan naiv volt, hogy nem hittek nekem. Azt irtam, illetve kérdeztem, hogy Guardiola miért játsza az eszét a kezdő 11-el, miért nem lehetett egy 100%-os kezdőt beállitani!? nem értettem, minek a cefrés, büd*s, roh*dt, m*jom sz*rfosásnak kellett Keitát a kezdőbe tenni!? valamint Thiago...Pedro miért nem kezdhetett? hogy ha ez egy rangadó, akkor ne próbálgassuk ki a szemetet, hogy hogy játszik, ha Guardiola eztet rangadónak tartja, akkor miért nem lehetett egy megszkott, egy erős kezdőt betenni? mondjuk: VV, Alves, Masch, Puyol (abidal) adriano, Ini, Xavi, Busi (Thiago) Villa, Messi, Pedro. Hanem játszotta az eszét, totál felforgatta, Villát lehozta középre, Init felküldte. Valamint, azt is szóvátettem, hogy: "ha már az 1. félidőben nem lőttünk legalább 1-et, akkor a 2. félidőben sem lehet biztos, illetve könnyed győzelem." mindenki kiröhögött, és szidott, hát legközelebb ne tegyétek.
Azt is mondtam: "nem vagyok pesszimista, és nem szeretném ha bekövetkezne, de szerintem ebből pofon lesz" értse ki hogy akarja, ismét kiröhögtek. Volt egy gyerek, aki azt mondta "Ne beszéljek hülyeségeket" nem volt hülyeség, mint ahogy látjátok. Messit egyáltalán nem hibáztatom a 11-esért, kivolt fáradva, és mint Argentinában, tőlle várták a csodát, ilyet nem lehet, mindenkivel csak a sz*rba.
Még mindig tartom, hogy hülyeségeket írtál! Mi ez, hogy ha nem lövünk az első félidőben gólt, akkor törvényszerűen már a másodikban se fog menni vagy csak nehezen? Volt már példa arra is, hogy X-el mentünk a második félidőre mégis nyertünk. Tegnap is kidolgoztunk rengeteg ígéretes helyzetet, csak sajnos a befejezéseknél volt némi hiba. Plusz a kapus is élete meccsét játszotta! Annyiban talán egyet értek, hogy Businak kellett volna kezdenie. De pl. az hogy így utólag, Te azt mondod (látva a meccset), hogy Pedronak kellett volna kezdeni Thiago helyett, az megint csak hülyeség. Egyszer nem hallottam a nevét, ahogy Villáét is csak akkor, mikor lesre futott.

A másik ami most kiverte nálam a biztosítékot ebben a pár sorodban: "akkor ne próbálgassuk ki a szemetet, hogy hogy játszik"
Akármennyire is rossz formában van Pedro, vagy bárki a csapatból, ilyet nem tudnék rájuk írni, sőt szerintem egyetlen igazi Barca drukker sem!

A kiemelt részért meg számíts szankcióra...
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2011.10.23. 11:37:55

Manheim István írta:Hát barátaim...bizonyos dolgokat törvényszerűségeket tudomásul kell vennünk.
Ami egyértelműen látszik az idény nem kezdődött jól és nagyon döcög is.
Nyilván ennek több oka van.
Én akkor is szerettem a csapatomat mikor a Van hallinger pajtás tette tönkre és most is szeretem mert már 35 éve így van.
Azt viszont mindenkinek látnia kell hogy az örök riválisunk mutatja most most azokat a dolgokat amiket mi 2 évvel ezelőtt.
Sem fizikailag sem szellemileg nincs top-on a csapat....ezt mindenki láthatja.
Lehet még jobb,de nagyon nehéz lesz.
Természetesen a sok sérülés nem segít,de azért nagy csapat a miénk hogy ezt megoldja.

Örökre :Visca el Barca
Nehogy már összedőljön a világ, mert nem húztunk be egy meccset.. ez a természetes, hogy nem nyerünk meg minden meccset... nemkell összezuhanni... jobbak vagyunk a madridnál.. de ha mégsem mi lennénk a bajnokok, annak az lenne a haszna hogy a millió divatszurkoló kihullana.. és itt most nem rád célzok..
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.10.23. 11:33:59

Busquets bejövetele határozottan megváltoztatta a játékot arra a pár percre, azonnal szerzett jópár labdát és sokkal gyorsabban előre juttatta a labdát, többnyire Daninak.

most vmi kegyetlenül kihangsúlyozódott a játékának lényege! (pedig nem kedvencem, ez nyílt titok...)

Pedro és Villa között meg nem tudok már dönteni, hogy melyikük nyerné az értékelhetetlenségi versenyt...
Villa nevét alig hallottam, Pedro meg uazt hozta, mint 2 éve, amikor megkapta a labdát és vagy elhagyta, vagy hátrapasszolt... tehát a hasznossága finoman szólva sem volt mérhető a természetes számok halmazán...

a csapatról meg annyit, h rengeteg rossz passzt láttam, ritka pontatlanok voltak a srácok :roll:
(pedig csak az utsó fél órát láthattam, köszönhetően a júpíszínek...)
Manheim István
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2007.09.16. 18:37:30
Tartózkodási hely: Budapest

2011.10.23. 11:31:22

Hát barátaim...bizonyos dolgokat törvényszerűségeket tudomásul kell vennünk.
Ami egyértelműen látszik az idény nem kezdődött jól és nagyon döcög is.
Nyilván ennek több oka van.
Én akkor is szerettem a csapatomat mikor a Van hallinger pajtás tette tönkre és most is szeretem mert már 35 éve így van.
Azt viszont mindenkinek látnia kell hogy az örök riválisunk mutatja most most azokat a dolgokat amiket mi 2 évvel ezelőtt.
Sem fizikailag sem szellemileg nincs top-on a csapat....ezt mindenki láthatja.
Lehet még jobb,de nagyon nehéz lesz.
Természetesen a sok sérülés nem segít,de azért nagy csapat a miénk hogy ezt megoldja.

Örökre :Visca el Barca
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2011.10.23. 11:27:24

Röviden összegzem a tegnap látottakat, a saját szemszögömből, valamint szótejtek Guardioláról, és az összeállitásról, és Beszélek Messiről is.



Tegnap, az "Élő közvetitések" fórumban, szinte mindenben igazam volt, csak mindenki olyan naiv volt, hogy nem hittek nekem. Azt irtam, illetve kérdeztem, hogy Guardiola miért játsza az eszét a kezdő 11-el, miért nem lehetett egy 100%-os kezdőt beállitani!? nem értettem, minek a cefrés, büd*s, roh*dt, m*jom sz*rfosásnak kellett Keitát a kezdőbe tenni!? valamint Thiago...Pedro miért nem kezdhetett? hogy ha ez egy rangadó, akkor ne próbálgassuk ki a szemetet, hogy hogy játszik, ha Guardiola eztet rangadónak tartja, akkor miért nem lehetett egy megszkott, egy erős kezdőt betenni? mondjuk: VV, Alves, Masch, Puyol (abidal) adriano, Ini, Xavi, Busi (Thiago) Villa, Messi, Pedro. Hanem játszotta az eszét, totál felforgatta, Villát lehozta középre, Init felküldte. Valamint, azt is szóvátettem, hogy: "ha már az 1. félidőben nem lőttünk legalább 1-et, akkor a 2. félidőben sem lehet biztos, illetve könnyed győzelem." mindenki kiröhögött, és szidott, hát legközelebb ne tegyétek.
Azt is mondtam: "nem vagyok pesszimista, és nem szeretném ha bekövetkezne, de szerintem ebből pofon lesz" értse ki hogy akarja, ismét kiröhögtek. Volt egy gyerek, aki azt mondta "Ne beszéljek hülyeségeket" nem volt hülyeség, mint ahogy látjátok. Messit egyáltalán nem hibáztatom a 11-esért, kivolt fáradva, és mint Argentinában, tőlle várták a csodát, ilyet nem lehet, mindenkivel csak a sz*rba.
Kép
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2011.10.23. 11:23:23

MessiFan írta:Még 1 ilyen meccs...
A Barcelona az elejétől a végéig dolgozta ki a jobbnál jobb helyzeteket, de kihagyták mindet. És ez volt a legnagyobb baj. Egy az, hogy remekül védett a kapus, de akkor is be kellett volna lőni ezeket a dolgokat. Másrészt az első félidőben a baloldal volt teljesen üres és használatlan, míg a másodikban Adriano átment, és a jobboldalon Alves bohóckodott flegmásan egyedül...
Én tutira vettem, hogy kihagyja Messi a büntetőt, mert mindig ugyan oda lövi meg a kapus elképesztő volt.
Értékelném egyenként a játékosokat:
Valdés: Remekül védett és jött ki a kapujából. Nem rajta múlt. 10
Alves: Nem volt igazán játszótársa, egyedül meg nem tud legyűrni x védőt ezért vagy beadta a 170 centis játékosoknak vagy hátrapasszolta. 7
Mascherano: Annyira kell ebbe a Barcelonába hogy hihetetlen. Legmagabiztosabb védő. Hajt, küzd, és remekül, tökéletesen csúszik be. Ő sem tehet semmiről. Már kihagyhatatlan szvsz. 10
Abidal: Vele semmi gondom nem volt csak bakizott 1-2-t de nem volt belőle nagyobb gond. Labdakezelése lenyűgöző. 30-40 méterről ívelik neki a labdát és 1 centire sem pattan el tőle. 8
Adriano: Pep vele oldotta meg Sánchez hiányát. Gyors, bátor és lendületet adott a csapatnak. Egyik legjobb volt a Barcából. 9
Xavi: Szokásos zsenialitás és magabiztosság. 10
Iniesta: Ő a legnagyobb vesztese ennek a meccsnek és a legjobbja a Barcának. Azért vesztes mert kiharcolta a büntetőt, Messi labdáit sajnos nem tudta értékesíteni és az ő labdáit sem.. 9
Thiago: Hamarabb kellett volna lehozni mert nem láttam értelmét a játékának. 6
Villa: Egy nagy nulla volt. Szinte már hátráltatta a csapatot. 4
Messi: Nem éreztem benne -csak a végén- hogy ő most megváltja a világot és akkor gólt ver hogy kiszaggatja a hálót. Tartaléklángon játszott szvsz. Labdái viszont annál jobbak. 8
Cserék közül senki sem váltotta meg a világot...

Én azt mondom, hogy majd ha az utolsó fordulóban 2 ponttal vezet a real és x-elünk ennyi kihagyott helyzettel és 1 büntetővel a végén.. Akkor rimánkodhatunk.
Majdnem mindenben egyetértek! :D Azért az első félidőben nem dolgoztunk ki, olyan sok lehetőséget...a második félidő játéka, már egész jó volt, de összességében, ezért ez a meccs messze volt az igazitól...azt már mindenki maga döntse el, hogy mennyire messze! :P
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.10.23. 11:04:35

Még 1 ilyen meccs...
A Barcelona az elejétől a végéig dolgozta ki a jobbnál jobb helyzeteket, de kihagyták mindet. És ez volt a legnagyobb baj. Egy az, hogy remekül védett a kapus, de akkor is be kellett volna lőni ezeket a dolgokat. Másrészt az első félidőben a baloldal volt teljesen üres és használatlan, míg a másodikban Adriano átment, és a jobboldalon Alves bohóckodott flegmásan egyedül...
Én tutira vettem, hogy kihagyja Messi a büntetőt, mert mindig ugyan oda lövi meg a kapus elképesztő volt.
Értékelném egyenként a játékosokat:
Valdés: Remekül védett és jött ki a kapujából. Nem rajta múlt. 10
Alves: Nem volt igazán játszótársa, egyedül meg nem tud legyűrni x védőt ezért vagy beadta a 170 centis játékosoknak vagy hátrapasszolta. 7
Mascherano: Annyira kell ebbe a Barcelonába hogy hihetetlen. Legmagabiztosabb védő. Hajt, küzd, és remekül, tökéletesen csúszik be. Ő sem tehet semmiről. Már kihagyhatatlan szvsz. 10
Abidal: Vele semmi gondom nem volt csak bakizott 1-2-t de nem volt belőle nagyobb gond. Labdakezelése lenyűgöző. 30-40 méterről ívelik neki a labdát és 1 centire sem pattan el tőle. 8
Adriano: Pep vele oldotta meg Sánchez hiányát. Gyors, bátor és lendületet adott a csapatnak. Egyik legjobb volt a Barcából. 9
Xavi: Szokásos zsenialitás és magabiztosság. 10
Iniesta: Ő a legnagyobb vesztese ennek a meccsnek és a legjobbja a Barcának. Azért vesztes mert kiharcolta a büntetőt, Messi labdáit sajnos nem tudta értékesíteni és az ő labdáit sem.. 9
Thiago: Hamarabb kellett volna lehozni mert nem láttam értelmét a játékának. 6
Villa: Egy nagy nulla volt. Szinte már hátráltatta a csapatot. 4
Messi: Nem éreztem benne -csak a végén- hogy ő most megváltja a világot és akkor gólt ver hogy kiszaggatja a hálót. Tartaléklángon játszott szvsz. Labdái viszont annál jobbak. 8
Cserék közül senki sem váltotta meg a világot...

Én azt mondom, hogy majd ha az utolsó fordulóban 2 ponttal vezet a real és x-elünk ennyi kihagyott helyzettel és 1 büntetővel a végén.. Akkor rimánkodhatunk.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.10.23. 10:26:28

Barcaforever írta:Alvessel meg egyszerűen nem vagyok kibékülve, amióta itt van.Régen a liga legeredményesebb védője volt a nagy bombáival és halálpontos beadásaival, ezek közül már egy sincs meg. :?
Abszolút igazságtalannak érzem a kritikát, az utóbbi öt évben (amiből hármat játszott itt) csak Fabregas adott nála több gólpasszt. Többet adott, mint Xavi, Iniesta, vagy Messi.

A beadásai az utóbbi időben szerintem javultak, sokkal több veszély van bennük, mint régen. És ugye az sem mellékes, hogy Kanouté és Fabiano, vagy Messi/Pedro/Villa fejét keresed. :) (Igaz, Ibrának sem sűrűn rakta a fejére, de abban az évben Messi is több gólt fejelt, mint Ibra, nem csak ezen múlt.)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.10.23. 10:11:12

Robcsyy írta:kár az ilyen elhullajtott pontokért, ebben a határsz@r spanyol bajnokságban.
volt két "rangadónak" mondott meccsünk, mind a kettő x lett.
tegnapi meccs részben Pepen ment el. nem tudom hogyan maradhat pályán egy olyan Villa, aki egész meccsen semmit sem csinált, továbbá azt sem értem, hogy miért középen kell játszani, mikor ott lepkefing. bejött pedro, simán felállhatott volna a villa-messi-pedro hármas, de nem.
cserékkel is mire várt addig, tisztán látszódott, hogy a sevilla csak akkor lépi át a félpályát, ha odamennek az edzőhöz valami utasításért.

sok van még hátra, de a madrid nem fog ajándékba adni semmit nekünk.
helyzeteket meg illene belőni azért.
az meg ciki, hogy villa,pedro helyére gyakorlatilag nincs cserénk...
Vkinek középcsatárt kellett játszania és ez Villa volt. Ha 9 ember 3-4 méter széles vonalban védekezik, akkor nehéz megjátszani. Én nem írnám a számlájára ezt a meccset. Mindenki eltűnt volna a tömegben. Most épp ő volt a szenvedő. A cserékkel meg sztem semmi gond nem volt. Keita teljesen fölös volt, helyette jött Pedro és Thiago helyett meg Fabregas. A Sergio-Xavi csere meg gondolom egy vagy bejön, vagy nem csere volt. Én nem érzem Pep súlyát ebben. Sztem kifejezetten jól cserélt az más kérdés, hogy nem lett meg az eredménye.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.10.23. 09:54:53

kár az ilyen elhullajtott pontokért, ebben a határsz@r spanyol bajnokságban.
volt két "rangadónak" mondott meccsünk, mind a kettő x lett.
tegnapi meccs részben Pepen ment el. nem tudom hogyan maradhat pályán egy olyan Villa, aki egész meccsen semmit sem csinált, továbbá azt sem értem, hogy miért középen kell játszani, mikor ott lepkefing. bejött pedro, simán felállhatott volna a villa-messi-pedro hármas, de nem.
cserékkel is mire várt addig, tisztán látszódott, hogy a sevilla csak akkor lépi át a félpályát, ha odamennek az edzőhöz valami utasításért.

sok van még hátra, de a madrid nem fog ajándékba adni semmit nekünk.
helyzeteket meg illene belőni azért.
az meg ciki, hogy villa,pedro helyére gyakorlatilag nincs cserénk...
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.10.23. 09:54:42

Egyelőre nincs komolyabb probléma, de azért egy bizonyos fokú csökkenő tendencia megfigyelhető. Az Atmát még legáláztuk, aztán jött a Sporting, ahol az első félidőben eldönthettük volna, ehelyett aludtunk a másodikban, és végülis egy szűk, szoros 1-0 lett. Aztán a Racing, ahol alulmotiváltan játszottunk picit, de a rém gyenge ellenfélnek és a viszonylagos jó helyzetkihasználásunknak köszönhetően sima 3-0 otthon. Aztán a Plzen, ahol egy atomgyenge ellenfél ellen akkor kerültünk helyzetbe amikor akartunk, viszont kb 10/1 volt a helyzetkihasználás....2-0 a vége, de legalább jól játszottunk. Aztán most...se a játék nem volt gördülékeny és kreatív, se az adódó lehetőségeket nem tudtuk kihasználni, meg is lett a böjtje már. Nagy probléma nincs, igazából már meccsek óta senki nem ért oda a kapunk elé tartósan, egy-egy adódó lehetősége van az ellenfélnek. Csak elöl hihetetlen, hogy Messin kívül senki nem tud gólt lőni, és most már ő sem...
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2011.10.23. 09:47:30

Tipikusan az a meccs, ahol játszhatnánk 1 napig is, akkor se lőnénk gólt! :( Varas meg élete meccsét játszotta!!! :? Csak tudjátok az a bosszantó, hogy a real ellen ennek a teljesítménynek a tizedét se fogja nyújtani a Sevilla... Tipikus Atletico Madrid érzés...minden tavasszal "meglepnek" minket, pár meccsel utána, meg simán kikapnak a realtól... :D Ezzel együtt egyértelmű, hogy rossz meccset játszottunk!!! Mondhatom, hogy mindenki dekoncentrált volt...kivéve Valdes... :D Én nem aggódom, mert Pep tudja dolgát...még ha mindenki okoskodik is, hogy mi tudtuk a Plzen elleni meccs után... :P Szerintem eddig 3 év alatt tett már le annyit az asztalra, hogy bízzunk benne...talán az a gond, hogy kicsit elkényelmesedtünk...mikor nyertünk egymás után 2x 90 pont fölött bajnokságot?
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.10.23. 09:38:29

Hunter91 írta:Sevilla ellen sajnos mindig nagyon nehéz meccset nyerni. Én azt érzem hogy a meccs végül ott ment el,mikor Kanouté belerúgott a labdába a 11esnél. Meg akarta minden áron zavarni Messit,ami végül sikerült is mert még egy kis bunyót is generált. Emlékszem még a kupában is volt valami hasonló színjáték,mikor 2 sevillai verekedett össze. A kispadról pedig vihogva mutogatták nekik a csapattársak hogy [auto_cenzúra] előadást láthattak. Guardiola pedig nagy hibát követett el,hogy nem látott problémát a BL-meccs után. Már a Pilzen elleni meccsen is lehetett látni,hogy jobban kell koncentrálni a kapu előtt. Messi és Pedro amúgy akkor is mélyponton van,mégha meg is cáfoltok,de én így érzem.
A helyzetkihasználáson nem tud Pep változtatni.

Nincs itt probléma, ha úgy nem nyerünk hogy rengeteg helyzet kimarad. Akkor van baj, ha azok sincsenek, és hál'Istennek erről nem beszélhetünk. Majd legközelebb berúgják, bár a Granadát nagyon-nagyon nem szabad leírni, iszonyatosan pechesek, pedig nagyon jól mennek mindig, ráadásul ők lesznek otthon.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.10.23. 09:33:55

salas9 írta:Nem csak nálad. Realosok már a tabellát mutogatják, hogy elsők. Mondtam nekik mutogassák csak, 8 forduló ment el én meg majd a 38. forduló után megmutatom újra :D
Lehet, hogy x-eltünk, de 1 pont a difi, mi pedig már túl vagyunk a Sevillán, a Valencián, a Villarealon és az Atletico Madridon. Ők meg egy olyan Malagán vannak túl, amit nem is minősítenék és egy meglepetés Levantén. Nekem eddig úgy tűnik, inkább nekünk voltak nehezebb meccseink. Igazán nagy rangadónk már csak a Klasszikus lesz.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2011.10.23. 01:10:42

Sevilla ellen sajnos mindig nagyon nehéz meccset nyerni. Én azt érzem hogy a meccs végül ott ment el,mikor Kanouté belerúgott a labdába a 11esnél. Meg akarta minden áron zavarni Messit,ami végül sikerült is mert még egy kis bunyót is generált. Emlékszem még a kupában is volt valami hasonló színjáték,mikor 2 sevillai verekedett össze. A kispadról pedig vihogva mutogatták nekik a csapattársak hogy [auto_cenzúra] előadást láthattak. Guardiola pedig nagy hibát követett el,hogy nem látott problémát a BL-meccs után. Már a Pilzen elleni meccsen is lehetett látni,hogy jobban kell koncentrálni a kapu előtt. Messi és Pedro amúgy akkor is mélyponton van,mégha meg is cáfoltok,de én így érzem.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.10.23. 00:32:52

lluisllach89 írta: De várjá'! Nem volt elég a stresszből, átnéztem a sötét oldalra! Ott vki írta hogy nem velük van a baj, mert itt is volt bunyó, mi provokáltuk. Meg szokásos tizi, 2 piros.

Amik full jogosak voltak, nem is ez a lényeg. Hanem az hogy valszeg Messivel akartak kiszabni a saját csapattársai hogy legyen feszkó a tizi előtt, meg kettős emberelőnybe akartunk kerülni 1,0000000000000654 mp-re :lol:
most ezt elhitetik magukkal, habzó szájjal,hogy kettős emberelőnyben sem tudtunk nyerni.
valakinek azért helyén volt az esze,és szólt is,hogy a tizi teljesen jogos volt,azért nem kell elővenni a bírót.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2011.10.23. 00:32:29

Tartottam ettől a meccstől és sajnos igazam lett. A Sevilla tökéletesen szervezett védekezést mutatott be, és az utolsó perceket leszámítva mindezt sportszerű eszközökkel tették. Emellett sajnos az egész csapat nagyon tompa volt, senki nem pörgött igazán, ráadásul volt 1-2 kirívóan gyenge produkció. Villa gyakorlatilag megjátszhatatlan volt, az egyetlen komoly ziccerét a kapusba lőtte, azután semmi. Dani Alves talán élete egyik leggyengébb meccsén van túl, egyszerűen bűnrossz labdakezelései voltak, folyamatosan rossz megoldásokat választott annak ellenére, hogy talán neki volt a legtöbb területe a támadóalakzatunkból. Nem szokásom Messit ekézni, mert tett ő már annyit a csapatért, hogy nem érdemli meg. Maradjunk annyiban, hogy ma önmagához képest gyenge közepeset nyújtott (tizi ide vagy oda). A többiek hozták ami általában bennük van (Iniesta és Mascherano talán kiemelkedőbbet nyújtott), de ez ma semmire nem volt elég. Középül lehetetlen volt megbontani a Sevilla-t, a szélső játékosaink pedig sajnos pont egyszerre fogtak ki impotens napot, ez pedig egy ilyen Sevilla ellen már nem fér bele. Ez van, menni kell tovább, de pokolian nehéz lesz az idei Real-t befogni, ezek a pontvesztések sajnos nem sűrűn férnek bele, főleg nem hazai pályán.
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2011.10.23. 00:31:47

Ilúvatar írta:megy a fészbúkon a kárörvendés... csúfolják Messit, szidják Barcát....

Szánalmas ismerőseim vannak.
Az én realos haveom is rám írt facebookon, valami gyökér indokkal. De tudom mire ment ki a játék... Inkább szó nélkül kiléptem, elég nekem most ez az ideg, ami bennem van, nem hiányzik, hogy madridisták szekáljanak pluszba.

A meccsről:
Messinek iszonyat nehéz lehetett Kanoute hülyesége után odakoncentrálni. Mindig így lövi a 11-est, de most igazán helyezhette volna valamelyik felső sarokba.
Pedro, Villa a 10es skálán súrlják a -1et. Adriano és alves 0. A többiek átlagos teljesítményt nyújtottak, kivéve Iniestat, Thiagot és Maschot.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.10.23. 00:28:23

visca el barca írta: pedro nagyon nokedli mostanaban, remelem alexis mihamarabb visszater.
Én Thiagot sem látom mostanában villogni... :?
Várható volt, hogy a madridiaknak most megnő a poficskájuk, de hát valamelyest érthető... De az nevet, aki utoljára nevet majd... (ezt most nem úgy értettem, h nagyképű vagyok és bajnoknak kiáltom magunkat ki, hanem úgy, hogy akármelyik csapat megnyerheti és akkor pofázhat... :D )
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.10.23. 00:26:04

ab1daL írta:Azért kár csalódni olyan emberekben mint mondjuk Kanouté. Ilyet azért én még senkitől sem láttam, hogy készülődik az ellenfél a tizenegyes elvégzéséhez, erre oda áll a labda mellé, és elrúgja. És a pláne, hogy utána még neki áll feljebb ha ezt valaki szóvá teszi. Hihetetlen..
De várjá'! Nem volt elég a stresszből, átnéztem a sötét oldalra! Ott vki írta hogy nem velük van a baj, mert itt is volt bunyó, mi provokáltuk. Meg szokásos tizi, 2 piros.

Amik full jogosak voltak, nem is ez a lényeg. Hanem az hogy valszeg Messivel akartak kiszabni a saját csapattársai hogy legyen feszkó a tizi előtt, meg kettős emberelőnybe akartunk kerülni 1,0000000000000654 mp-re :lol:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2011.10.23. 00:24:53

tudom könnyű okoskodni,de miért nem lehet azt a tizit felefelé rúgni?
nem azt mondom, hogy vágja a léc alá, de ha kb. mell magasságig megemeli nincs kapus amelyik védené.
nem hiszem, hogy messinek nincs meg hozzá a technikája.[/code]
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.10.23. 00:20:50

salas9 írta:
Ilúvatar írta:Szánalmas ismerőseim vannak.
Nem csak nálad. Realosok már a tabellát mutogatják, hogy elsők. Mondtam nekik mutogassák csak, 8 forduló ment el én meg majd a 38. forduló után megmutatom újra :D
hát mondjuk én már 2 ismerőst töröltem a büdös 'csába... :) olyan embereket nem akarok ismerni, akik nyíltan a közösségi oldalon köpköd... mert ilyeneket nem akarok olvasni.

Én se köpködök a facebook -on, ha real veszít...
KépKép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.10.23. 00:18:55

sokakhoz hasonloan én is tudtam h messi kihagyja.

nem is bánom, mert jövőhéten egész madrid okádná h minket tolnak.

pedro nagyon nokedli mostanaban, remelem alexis mihamarabb visszater.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.10.23. 00:18:12

Azért kár csalódni olyan emberekben mint mondjuk Kanouté. Ilyet azért én még senkitől sem láttam, hogy készülődik az ellenfél a tizenegyes elvégzéséhez, erre oda áll a labda mellé, és elrúgja. És a pláne, hogy utána még neki áll feljebb ha ezt valaki szóvá teszi. Hihetetlen..
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Válasz küldése