Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.10.23. 17:15:03

11-es volt, Iniesta-t elkaszálták. nyilván sok okosnak elég megnézni mikor, és az eredményt, és levonják a következtetést. attól még nem értem milyen logikai sikon kell elindulnom a classicok megmagyarázásához
nem a madridból áll a liga!!!
de 50%ban a madridbol. maradék 50 a barca. ha tetszik, ha nem
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.10.23. 17:14:21

egyébként miért kell a madriddal foglalkozni??? klasszikus lesz mostanában??? :shock: nem!!! akkor meg??? 8) nem a madridból áll a liga!!! le kell őket győzni és foglalkozni is kell velük majd decemberben, de nem a ő legyőzésükkel lehet összegyűjteni 100 pontot a ligában!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.10.23. 17:10:34

zsuni írta:
A klasszikusok után bezzeg nem ez volt az indokotok egyszer sem a vereségre...
köszönöm, ülj le 1es. még szerencse hogy nem rég irta valaki hogy a madridisták vakok és hülyék
Azt is odaírtam, hogy tisztelet a kivételnek, és aki azt mondja, hogy ez nem volt 11-es, akkor azt már te is tudod, hogy mit írtam.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.10.23. 17:10:27

az a helyzet, hogy többen fikázzák Messit, hogy nincs formában, de azt senki nem veszi észre, hogy pl. Alves csak megáll és topog a labdával és alig van normális beadása, a sprintjeiről nem is beszélve. Adriano (akit ugyanúgy fikáznak páran) többször ment el és több jobb beadása/passza volt, mint Alvesnek, aki ha megkapta állt vele, aztán vissza pl. Xavinak. Nagyon keveset próbált betörni a 16-ra!!! Arról már nem is bszélek, hogy most is volt olyan szitu, amikor el lehetet volna lőni, de inkább be középre, ahol kb. 3x annyi fehér mezes volt, mint Barca játékos!!! komolyan megpróbálnám néha azt, hogy Abi balon, Adriano jobbon!!!
Messi egyébként azért is volt tegnap szürkébb, mert megint a régi helyén tolta, nekem legalábbis nagyon úgy tűnt, hogy jobbról indul, középen Villa, balon Ini.
nem baj, nincs it semmi gond, Ini és Cesc felépült, lassan játékba lendülnek a srácok és hozni fogják a meccseket... és a sérüléseknek ezennel remélem vége!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Subinho 2011.10.23. 17:11:35-kor.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.10.23. 17:09:19

A klasszikusok után bezzeg nem ez volt az indokotok egyszer sem a vereségre...
köszönöm, ülj le 1es. még szerencse hogy nem rég irta "valaki" hogy a madridisták vakok és hülyék
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.10.23. 17:02:17

zsuni írta:
Madridista oldalról persze, hogy igazságos a döntetlen. Sztem Barca győzelem, a Sevilla semmi támadó játékot nem mutatott be, egy lövésük volt Navas révén ha jól emlékszem, ezen kívűl védekeztek 9 emberrel. Ha más nem is, de egy 1-0 igazán igazságos lett volna. Hozzátéve, hogy Javi Varast MINDENT kifogott, kis napja volt a tegnapi.
az volt a kérdés, igazságos-e az eredmény, nem az ki támadott többet. a védelem is a foci része, és egy kapus és az elötte lévö védösor is lehozhat egy meccset. ki nyerte a barca támadosor- sevilla védösor közötti párharcot?
A klasszikusok után bezzeg nem ez volt az indokotok egyszer sem a vereségre...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.10.23. 16:56:32

Madridista oldalról persze, hogy igazságos a döntetlen. Sztem Barca győzelem, a Sevilla semmi támadó játékot nem mutatott be, egy lövésük volt Navas révén ha jól emlékszem, ezen kívűl védekeztek 9 emberrel. Ha más nem is, de egy 1-0 igazán igazságos lett volna. Hozzátéve, hogy Javi Varast MINDENT kifogott, kis napja volt a tegnapi.
az volt a kérdés, igazságos-e az eredmény, nem az ki támadott többet. a védelem is a foci része, és egy kapus és az elötte lévö védösor is lehozhat egy meccset. ki nyerte a barca támadosor- sevilla védösor közötti párharcot?
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.10.23. 16:36:23

daffy írta:
Kash írta:mert a gólja 40%-át büntetőből lövi Ronaldo, és a Barca mindig is jobb lesz a realtól, mert a real, egy összevásárolt sz*rkupac.
te meg egy idióta vagy. nézz utána,hogy cé hány tizit lőtt idén és számolgass még 1 picit,hátha most sikerül
10-ből 3, ami 33%. A meccs előtt 7-ből 3, ami 42-43%. Nagyon sokat nem tévedett.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.10.23. 16:15:36

Remélem Granadát nagyon csúnyán elveri majd a Barca és nem fognak megint szenvedni...
Kihagynám Thiagot és Fabregast kezdetném. Meg még Adrianot is.
Visca!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.10.23. 15:55:38

shutterisland írta:csak annyi lenne a kérdésem (lehetnek realos vagy barcás is a válaszadók) hogy tényleg teljesen objektíven megítélve, a meccs és helyzetek képe alapján mi lett volna egy igazságos eredmény a sevilla ellen ?
nem láttam a meccset, csak mikor hazaértem, megnéztem a tizenegyest, majdnem elbőgtem magam...összefoglalót még nem mertem megnézni, ezért kérdezek előtte, mert ha olyan választ kapok, amit sejtek, akkor nem nézem meg, csak összetöröm a laptopot.
32-2 nekünk. de ne törj össze semmit.

basszus! kár volt ezért a meccsért! de a kapusuk, az valami eszméletlen volt! sztem az a gyerek soha többé nem fog így védeni.
az eredmény mellett még azt sajnálom, h a végén annál a háromméteres fruitpickernél elbillent vmi és odapofátlankodott messi elé elrúgni a 11eshez letett zsugát, utána pedig megtépte fabregast. ennek a gyökérnek érdemes volt beállnia a sevillába. kár volt ezért, mert addig az andalúzok semmit sem durvultak, nagyon jól védekeztek és természetesen óriási mákjuk is volt.
kár ezekért az elhullajtott pontokért, nehogy ilyenek miatt legyen gáz a végén, mert a madrid elleni meccseinket mindezektől függetlenül, biztos vagyok benne, h hozni fogjuk.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2011.10.23. 15:26:37

shutterisland írta:csak annyi lenne a kérdésem (lehetnek realos vagy barcás is a válaszadók) hogy tényleg teljesen objektíven megítélve, a meccs és helyzetek képe alapján mi lett volna egy igazságos eredmény a sevilla ellen ?
nem láttam a meccset, csak mikor hazaértem, megnéztem a tizenegyest, majdnem elbőgtem magam...összefoglalót még nem mertem megnézni, ezért kérdezek előtte, mert ha olyan választ kapok, amit sejtek, akkor nem nézem meg, csak összetöröm a laptopot.
Ezt az összefoglalót nézd meg, és könnyen eldöntheted magadnak! :)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.10.23. 15:21:37

zsuni írta:
csak annyi lenne a kérdésem (lehetnek realos vagy barcás is a válaszadók) hogy tényleg teljesen objektíven megítélve, a meccs és helyzetek képe alapján mi lett volna egy igazságos eredmény a sevilla ellen ?
0-0. a Sevilla védelme és kapusa jó volt, a Barcában nem volt átütö erö. a döntetlen igazságos
Madridista oldalról persze, hogy igazságos a döntetlen. :D Sztem Barca győzelem, a Sevilla semmi támadó játékot nem mutatott be, egy lövésük volt Navas révén ha jól emlékszem, ezen kívűl védekeztek 9 emberrel. Ha más nem is, de egy 1-0 igazán igazságos lett volna. Hozzátéve, hogy Javi Varast MINDENT kifogott, kis napja volt a tegnapi.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ab1daL 2011.10.23. 15:31:58-kor.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.10.23. 15:12:45

csak annyi lenne a kérdésem (lehetnek realos vagy barcás is a válaszadók) hogy tényleg teljesen objektíven megítélve, a meccs és helyzetek képe alapján mi lett volna egy igazságos eredmény a sevilla ellen ?
0-0. a Sevilla védelme és kapusa jó volt, a Barcában nem volt átütö erö. a döntetlen igazságos
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.10.23. 15:07:44

shutterisland írta:csak annyi lenne a kérdésem (lehetnek realos vagy barcás is a válaszadók) hogy tényleg teljesen objektíven megítélve, a meccs és helyzetek képe alapján mi lett volna egy igazságos eredmény a sevilla ellen ?
nem láttam a meccset, csak mikor hazaértem, megnéztem a tizenegyest, majdnem elbőgtem magam...összefoglalót még nem mertem megnézni, ezért kérdezek előtte, mert ha olyan választ kapok, amit sejtek, akkor nem nézem meg, csak összetöröm a laptopot.
helyzetek alapján 3-1 ide.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.10.23. 15:00:26

Mindent leírtatok, hozzám legközelebb kanty é Tocy hsz-i vannak!A Sevilla tegnap nagyon jól játszott, s tisztán látszódott, hogy milyen ügyesen szűkítik a területeket, s nem hagynak levegőt az Ini-Xavi motornak!Előre szerencsére már nem volt erejük, s itt kiemelném, hogy elég régóta nem kaptunk gólt, ez pozitívum!Kanoute balhéja meg benne van, rutinból odament kicsit megbökte a zsugát!Végig küzdöttek 90 percet "muszáj" volt kizökkentenie a rúgót s bejött neki!Mi érezhetően lassabban tudtuk forgatni a játékot, de nagyban köszönhető az ellenfélnek is! a Rm sem szerez 30 pontot
Hosszú még a szezon, s ahogy Illulaschi is írta a következő meccs se lesz sétagalopp!Nem lehet kalkulálgatni, biztos vagyok benne, hogy a köv tíz fordulóban mi és az RM sem szerez 30 pontot, mert akármennyire lesajnáljuk a Ligát (sztem helytelenül), vannak azért itt jó csapatok, s ha kicsit dekoncentráltabb a társaság, már nem úgy mennek a fogaskerekek!

Sevilláról meg, hogy majd hogy kitömik őket, em oly rég a Bernabeúban is hasonló remek teljesítményt nyújtottak, de ott ha jól emlékszem Di María betalált!Nekünk ez tegnap nem jött össze még 11esből sem, meg persze az andalúz portás is nagy napot fogott ki!De tovább kell haladni s csak magunkra figyelni, s gyűjtögetni a pontokat!

Messit én sem bántanám, benne van egy kihagyott 11es!Érdekes felvetés, hogy miért ő rúgja, Xaviék szerintem abszolút neki adták a marshall botot, mindent ő rúg, s a játékban is őt keresik, miután Pep ezt kéri!Ennek tulajdonítom, hogy kevesebb a direkt gólpassz a mestertől, mert tudatoan hátrébb szerepel!Messi remek képességű játékos, s sokat köszönhetünk neki, viszont amit pár páran pedzegettek bizony elgondolkoztató, hogy keveset hajt!Lehet rúg 230 gólt, s ez tényle fenomenális, de ez csapatjáték, s azt a melót amit a kp-sok végrehajtanak neki is példa kellene legyen, de ez mostanában (nem csak tegnap meccsek óta) nem így van sajnos!De ez remélhetőleg változni fog!Mert jelen pillanatban azt látom, hogy sétálgat a kaputól 20-30 méteres körzetben, elkéri a labdát, s mindennel beindul (néha bizony rendkívül önző módon) , ha meg elveszti leáll, ez régen nem volt jellemző,!De mint írtam ez változni fog, remélem!

csüggedésre semmi ok, hosszú a szezon, s azért összességében eddig jól megy a szezon!
Kép
Kép
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.10.23. 14:59:58

csak annyi lenne a kérdésem (lehetnek realos vagy barcás is a válaszadók) hogy tényleg teljesen objektíven megítélve, a meccs és helyzetek képe alapján mi lett volna egy igazságos eredmény a sevilla ellen ?
nem láttam a meccset, csak mikor hazaértem, megnéztem a tizenegyest, majdnem elbőgtem magam...összefoglalót még nem mertem megnézni, ezért kérdezek előtte, mert ha olyan választ kapok, amit sejtek, akkor nem nézem meg, csak összetöröm a laptopot.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.10.23. 14:11:54

Kash írta:mert a gólja 40%-át büntetőből lövi Ronaldo, és a Barca mindig is jobb lesz a realtól, mert a real, egy összevásárolt sz*rkupac.
te meg egy idióta vagy. nézz utána,hogy cé hány tizit lőtt idén és számolgass még 1 picit,hátha most sikerül
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2011.10.23. 14:01:22

kanty írta:Nem temetem a csapatot, annak semmi értelme sincs, de tény, h tegnap nem ment a játék. Eléggé fásult volt az egész társaság, plusz még szerencsénk sem volt, vagy úgy is lehet fogalmazni, h a Sevilla kapusa remekül védett.

Guardiolát hibáztatni értelmetlen, ha nyertünk volna ilyen csapattal, akkor az lenne, megint, h mekkora futball filozófus stb, most, h becsúszott egy x, akkor meg jön az, h játssza az eszét.

Egyszerűen az volt a helyzet, h túl sok játékosunknak volt rossz napja. Kezdve Messivel. Ilyen rosszul játszani az argentint rég láttam, nagyon sok rossz passza volt, valahogy látszott rajta, h fejben nagyon nincs ott. A büntető előtt szinte biztos voltam benne, h nem rúgja be.
Akkor ott van Villa. Róla egészen a a végéig azt hittem, h Pep lecserélte a második félidő elején, de a végén láttam, h még pályán van. :roll:
Pedro is hozza azt amit az elmúlt időben megszokhattunk tőle, sajnos.

Na DE, tudom, h hatalmas közhely, de ez is benne van. Még mindig azt mondom, h inkább ősszel döcögjön a szekér, mint tavasszal. Most még ezeket a hibákat ki lehet javítani, de tavasszal ezek kupákba kerülhetnek.

A másik dolog: ennek a csapatnak egyre nehezebb lesz a csúcson maradnia. Logikus, h egyre nehezebb lesz a játékosokat motiválni, még az is csoda, h ennyi megnyert trófea után tavaly ismét képesek voltak Bl-t nyerni. Félreértés nem essék, én pozitívan szoktam a dolgokhoz állni és most sem teszek másként, akik olvassak a hsz-mat azok ezt tudják. DE a szezon előtt is azt mondtam, h ennek a csapatnak Guardiolával az élen ez lehet az utolsó nagy dobása. Ezt most is tartom hiszem, h ebben a szezonban még nyerni fogunk és a BL-ben is meglesz a címvédés. Viszont törtvényszerű, h semmilyen sorozat sem tarthat nagyon sokáig és ezt szerintem Guardiola is tudja.

Na kicsit elkalandoztam. :D A lényeg az, h tegnap tényleg nem ment a játék, de ezért még nem kell a csapatot temetni és, ahogy már mondtam, inkább most jöjjenek ezek a hibák, mint április-májusban.
:wink:
Minden szavaddal egyetértek!!! :D Jó látni, hogy van végre valaki, aki józanul gondolkozik, és nem csak Guardiolát, meg a játékosokat osztja... :P
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2011.10.23. 13:49:31

egy Realos írta:sziasztok

előre szeretnék bocsánatot kérni mert megzavarom köreiteket, de nagyon érdekel a véleményetek !

Nos

Tegnap este megnéztem a Real Madridot és a Barcelonát is, a világ két legjobb csapatát, a Real a második félidőben már nem akart játszani, tartalékolt, bele is fért az első félidő teljesítménye után. A Barca meccset is megnéztem, kíváncsi voltam miért tartják olyan jó csapatnak a Barcát, egy iskola játékra számítottam, vettem is két sört :D vissza térve nem azt kaptam amit vártam, csalódás volt a mérkőzés :( Az utolsó percekben még is úgy tűnt, hogy bírói segítséggel a Barca otthon tudja tartani a 3pontot, szerintem nem volt érdemelték meg a 11-est. Istenke oda fentről is így gondolta, ezért Messi aki egy nagyon jó futballista, ki hagyta a büntetőt, és az hülyeség hogy azért a boksz miatt, mert azzal csak időt nyert a megnyugvásra. Tudott gondolkodni, relaxálni a 11-es előtt. Az neki kedvezett csak. nem másnak...

Én Real Madrid fun vagyok, és egy valamit szeretnék kérdezni tőletek.

Ha tegnap este let volna az El Classico ki nyerte volna???

Az én tippem, még ha a Nou Cumpba is let volna a meccs, akkor is ki kap a Barca.


Egy Reálos
Egy meccs alapján aztán érdemes következtetéseket levonni... :roll: Ja, tegnap nem lőttünk gólt, de nem is kaptunk...A real se biztos, hogy lőtt volna... Nem tegnap este volt az El Classico, és nem csak azon múlik a bajnokság, lásd Levante ellen!! :D Egyébként az idei szezonban van talán a legnagyobb esélye a Madridnak megfogni bennünket, de egymás után 3 bajnoki cím, 3 év alatt 2 Bl cím az nem rossz teljesítmény! Egyszer minden sorozat megszakad, de szerintem ez nem most következik be... :) Az idei erősítéseknek hála, megálljuk a helyünket minden fronton!!! :P Legyen boldog minden reál szurkoló, az 1 pont előnnyel...majd úgyis kiderül h ki a jobb, és ha Reál nyerné a bajnokságot, akkor gratulálok nekik! :wink:
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.10.23. 13:32:36

Ronaldo ebben jobb, mert a gólja 40%-át büntetőből lövi Ronaldo, és a Barca mindig is jobb lesz a realtól, mert a real, egy összevásárolt sz*rkupac.
tegnap is 3 büntetögolt lött. sarokkal háttal levegöböl.
a sevilla patkány csapat, a 11es elötti balhé a megzavarásra játszott, és sikerült.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2011.10.23. 13:28:07

egy Realos írta:sziasztok

előre szeretnék bocsánatot kérni mert megzavarom köreiteket, de nagyon érdekel a véleményetek !

Nos

Tegnap este megnéztem a Real Madridot és a Barcelonát is, a világ két legjobb csapatát, a Real a második félidőben már nem akart játszani, tartalékolt, bele is fért az első félidő teljesítménye után. A Barca meccset is megnéztem, kíváncsi voltam miért tartják olyan jó csapatnak a Barcát, egy iskola játékra számítottam, vettem is két sört :D vissza térve nem azt kaptam amit vártam, csalódás volt a mérkőzés :( Az utolsó percekben még is úgy tűnt, hogy bírói segítséggel a Barca otthon tudja tartani a 3pontot, szerintem nem volt érdemelték meg a 11-est. Istenke oda fentről is így gondolta, ezért Messi aki egy nagyon jó futballista, ki hagyta a büntetőt, és az hülyeség hogy azért a boksz miatt, mert azzal csak időt nyert a megnyugvásra. Tudott gondolkodni, relaxálni a 11-es előtt. Az neki kedvezett csak. nem másnak...

Én Real Madrid fun vagyok, és egy valamit szeretnék kérdezni tőletek.

Ha tegnap este let volna az El Classico ki nyerte volna???

Az én tippem, még ha a Nou Cumpba is let volna a meccs, akkor is ki kap a Barca.


Egy Reálos
Ne hasonlitgassuk a két gárdát, mert minden meccs más, a Barc töltötte a real-t 5-0 2-0 3-2-re és akkor a Barca volt a jobb! a Madrid meg egy antifocis 1-0-át tudott csak játszani. És bezony az büntető volt, páros lábbal találta el a térdkalácsát ininek, ez büntető. A sevilla ellen 2 pozitivum volt, az, hogy fabregas felépült, és a Madridiak részéről, hogy messi ki tudja hagyni a büntetőket, Ronaldo ebben jobb, mert a gólja 40%-át büntetőből lövi Ronaldo, és a Barca mindig is jobb lesz a realtól, mert a real, egy összevásárolt sz*rkupac.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.10.23. 13:18:06

egy Realos írta:sziasztok

előre szeretnék bocsánatot kérni mert megzavarom köreiteket, de nagyon érdekel a véleményetek !

Nos

Tegnap este megnéztem a Real Madridot és a Barcelonát is, a világ két legjobb csapatát, a Real a második félidőben már nem akart játszani, tartalékolt, bele is fért az első félidő teljesítménye után. A Barca meccset is megnéztem, kíváncsi voltam miért tartják olyan jó csapatnak a Barcát, egy iskola játékra számítottam, vettem is két sört :D vissza térve nem azt kaptam amit vártam, csalódás volt a mérkőzés :( Az utolsó percekben még is úgy tűnt, hogy bírói segítséggel a Barca otthon tudja tartani a 3pontot, szerintem nem volt érdemelték meg a 11-est. Istenke oda fentről is így gondolta, ezért Messi aki egy nagyon jó futballista, ki hagyta a büntetőt, és az hülyeség hogy azért a boksz miatt, mert azzal csak időt nyert a megnyugvásra. Tudott gondolkodni, relaxálni a 11-es előtt. Az neki kedvezett csak. nem másnak...

Én Real Madrid fun vagyok, és egy valamit szeretnék kérdezni tőletek.

Ha tegnap este let volna az El Classico ki nyerte volna???

Az én tippem, még ha a Nou Cumpba is let volna a meccs, akkor is ki kap a Barca.


Egy Reálos
1. lázítani fölösleges idejönnöd, ilyen hszekkel. Ha normális dolgokat írsz, akkor nem gond, de ezeket elfelejtheted.

2. Ne 1 meccs alapján ítélj, mert pár hete a Real égett a Racing ellen (helyzet nélkül!), míg mi ha jól emlékszem 8-at lőttünk az Osasunának.

3. Mi nem volt ezen büntető? Miért van az, hogy a madridisták egyszerre hülyék vagy vakok (tisztelet a kivételnek)? Ráadásul a legutóbbi klasszikusok óta mind2.

3. Én is láttam mindkét meccset (a Real meccset csak az első félidőt) és ég és föld. A Sevilla sokkal jobban, rendezetten játszott, mint a Malagá. A Malagában minden hibát el tudott követni Pellegríni. Megnézel egy Barcelona, vagy Real meccset, akkor láthatod, hogy mind2 csapatot úgy lehet megfogni, ha beáll az ellenfél védekezni és kontrázik. Erre a Malagá játékosai eszetlenül rohangásztak föl és le, és míg a Sevilla 9 emberrel védekezett, addig jó ha volt 5-6 ember a Malagában.

4. Legutóbb, amikor ilyen összehasonlításokat tettek a csapatok között, akkor a Real egy 5-ös csomaggal kullogott haza.

5. Ne aggódj a Real se nyer meg minden meccset.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
egy Realos
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.10.23. 12:05:08

2011.10.23. 13:01:51

sziasztok

előre szeretnék bocsánatot kérni mert megzavarom köreiteket, de nagyon érdekel a véleményetek !

Nos

Tegnap este megnéztem a Real Madridot és a Barcelonát is, a világ két legjobb csapatát, a Real a második félidőben már nem akart játszani, tartalékolt, bele is fért az első félidő teljesítménye után. A Barca meccset is megnéztem, kíváncsi voltam miért tartják olyan jó csapatnak a Barcát, egy iskola játékra számítottam, vettem is két sört :D vissza térve nem azt kaptam amit vártam, csalódás volt a mérkőzés :( Az utolsó percekben még is úgy tűnt, hogy bírói segítséggel a Barca otthon tudja tartani a 3pontot, szerintem nem volt érdemelték meg a 11-est. Istenke oda fentről is így gondolta, ezért Messi aki egy nagyon jó futballista, ki hagyta a büntetőt, és az hülyeség hogy azért a boksz miatt, mert azzal csak időt nyert a megnyugvásra. Tudott gondolkodni, relaxálni a 11-es előtt. Az neki kedvezett csak. nem másnak...

Én Real Madrid fun vagyok, és egy valamit szeretnék kérdezni tőletek.

Ha tegnap este let volna az El Classico ki nyerte volna???

Az én tippem, még ha a Nou Cumpba is let volna a meccs, akkor is ki kap a Barca.


Egy Reálos
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2011.10.23. 12:55:48

Cali írta:
Kash írta:Röviden összegzem a tegnap látottakat, a saját szemszögömből, valamint szótejtek Guardioláról, és az összeállitásról, és Beszélek Messiről is.



Tegnap, az "Élő közvetitések" fórumban, szinte mindenben igazam volt, csak mindenki olyan naiv volt, hogy nem hittek nekem. Azt irtam, illetve kérdeztem, hogy Guardiola miért játsza az eszét a kezdő 11-el, miért nem lehetett egy 100%-os kezdőt beállitani!? nem értettem, minek a cefrés, büd*s, roh*dt, m*jom sz*rfosásnak kellett Keitát a kezdőbe tenni!? valamint Thiago...Pedro miért nem kezdhetett? hogy ha ez egy rangadó, akkor ne próbálgassuk ki a szemetet, hogy hogy játszik, ha Guardiola eztet rangadónak tartja, akkor miért nem lehetett egy megszkott, egy erős kezdőt betenni? mondjuk: VV, Alves, Masch, Puyol (abidal) adriano, Ini, Xavi, Busi (Thiago) Villa, Messi, Pedro. Hanem játszotta az eszét, totál felforgatta, Villát lehozta középre, Init felküldte. Valamint, azt is szóvátettem, hogy: "ha már az 1. félidőben nem lőttünk legalább 1-et, akkor a 2. félidőben sem lehet biztos, illetve könnyed győzelem." mindenki kiröhögött, és szidott, hát legközelebb ne tegyétek.
Azt is mondtam: "nem vagyok pesszimista, és nem szeretném ha bekövetkezne, de szerintem ebből pofon lesz" értse ki hogy akarja, ismét kiröhögtek. Volt egy gyerek, aki azt mondta "Ne beszéljek hülyeségeket" nem volt hülyeség, mint ahogy látjátok. Messit egyáltalán nem hibáztatom a 11-esért, kivolt fáradva, és mint Argentinában, tőlle várták a csodát, ilyet nem lehet, mindenkivel csak a sz*rba.
Még mindig tartom, hogy hülyeségeket írtál! Mi ez, hogy ha nem lövünk az első félidőben gólt, akkor törvényszerűen már a másodikban se fog menni vagy csak nehezen? Volt már példa arra is, hogy X-el mentünk a második félidőre mégis nyertünk. Tegnap is kidolgoztunk rengeteg ígéretes helyzetet, csak sajnos a befejezéseknél volt némi hiba. Plusz a kapus is élete meccsét játszotta! Annyiban talán egyet értek, hogy Businak kellett volna kezdenie. De pl. az hogy így utólag, Te azt mondod (látva a meccset), hogy Pedronak kellett volna kezdeni Thiago helyett, az megint csak hülyeség. Egyszer nem hallottam a nevét, ahogy Villáét is csak akkor, mikor lesre futott.

A másik ami most kiverte nálam a biztosítékot ebben a pár sorodban: "akkor ne próbálgassuk ki a szemetet, hogy hogy játszik"
Akármennyire is rossz formában van Pedro, vagy bárki a csapatból, ilyet nem tudnék rájuk írni, sőt szerintem egyetlen igazi Barca drukker sem!

A kiemelt részért meg számíts szankcióra...
Félreérted, a szemetet nem Pedróra, nem Villára mondtam, sem főleg Keitára, sem Thiagóra, úgy értettem, ha már ez egy "rangadó" akkor minek próbáljuk ki a szemetet, ez pont olyan mint a Gamperen, ott ki kellett próbálni a fiatalokat, de ha ez rangadó, akkor köszönöm szépen nem kérek belőllük. wenegert hozom most fel Példának, nem tudja megtartani a jó játékosait, sz*r üzleteket csinál, és abból a minimális összegből, ami most 45 millió fontot jelent :D csak fiatalokat tud hozni a csapathoz, a szurkolóknak elegük lett és igy fogalmaztak "ne Nasri menjen, hanem Weneger, és elegünk van a fiatalokból"
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.10.23. 12:20:57

Nem temetem a csapatot, annak semmi értelme sincs, de tény, h tegnap nem ment a játék. Eléggé fásult volt az egész társaság, plusz még szerencsénk sem volt, vagy úgy is lehet fogalmazni, h a Sevilla kapusa remekül védett.

Guardiolát hibáztatni értelmetlen, ha nyertünk volna ilyen csapattal, akkor az lenne, megint, h mekkora futball filozófus stb, most, h becsúszott egy x, akkor meg jön az, h játssza az eszét.

Egyszerűen az volt a helyzet, h túl sok játékosunknak volt rossz napja. Kezdve Messivel. Ilyen rosszul játszani az argentint rég láttam, nagyon sok rossz passza volt, valahogy látszott rajta, h fejben nagyon nincs ott. A büntető előtt szinte biztos voltam benne, h nem rúgja be.
Akkor ott van Villa. Róla egészen a a végéig azt hittem, h Pep lecserélte a második félidő elején, de a végén láttam, h még pályán van. :roll:
Pedro is hozza azt amit az elmúlt időben megszokhattunk tőle, sajnos.

Na DE, tudom, h hatalmas közhely, de ez is benne van. Még mindig azt mondom, h inkább ősszel döcögjön a szekér, mint tavasszal. Most még ezeket a hibákat ki lehet javítani, de tavasszal ezek kupákba kerülhetnek.

A másik dolog: ennek a csapatnak egyre nehezebb lesz a csúcson maradnia. Logikus, h egyre nehezebb lesz a játékosokat motiválni, még az is csoda, h ennyi megnyert trófea után tavaly ismét képesek voltak Bl-t nyerni. Félreértés nem essék, én pozitívan szoktam a dolgokhoz állni és most sem teszek másként, akik olvassak a hsz-mat azok ezt tudják. DE a szezon előtt is azt mondtam, h ennek a csapatnak Guardiolával az élen ez lehet az utolsó nagy dobása. Ezt most is tartom hiszem, h ebben a szezonban még nyerni fogunk és a BL-ben is meglesz a címvédés. Viszont törtvényszerű, h semmilyen sorozat sem tarthat nagyon sokáig és ezt szerintem Guardiola is tudja.

Na kicsit elkalandoztam. :D A lényeg az, h tegnap tényleg nem ment a játék, de ezért még nem kell a csapatot temetni és, ahogy már mondtam, inkább most jöjjenek ezek a hibák, mint április-májusban.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Válasz küldése