Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.09.29. 21:34:40

Maximálisan bízok a csapatban, meg lehet nyerni ezt a meccset, de ahhoz az első perctől az utolsó utániig koncentrálni kell. Évek óta szenvedés a sevillai meccs, szerintem most sem lesz ez másképp. Remélem, hogy kijön a lépés. Visca el Barca!
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.09.29. 21:19:28

A Barcelona hivatalos kezdője:

Valdés - Alves, Song, Mascherano, Alba - Busquets, Xavi, Fabregas - Pedro, Alexis, Messi
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.09.29. 20:10:16

Barcaman14 írta:Nehéz megtartani ma a hibátlan mérlegünket. Egy rendkívül intenzív meccsre számítok amiből csak akkor jöhetünk ki jól, ha maximálisan koncentrál mindenki. A védelem helyzete elég aggasztó, jelenleg nem tudjuk pótolni Puyolékat. Mascherano ok bár a korábbi teljesítményéhez képest egy nagyon kicsit ő is visszaesett, de azt nem lehet elvárni rögtön, hogy Songgal karöltve összehangolt védőmunkát nyújtsanak, ehhez idő kell.
Ezért is lenne jó ma Busquetstől egy kiemelkedően jó szűrőmunka. Középen még Xavi és Fabregas. Elől Pedro-Messi-Aleixs. Tello ma nem kell, szerintem kevés lenne a Sevilla ellen.

Visca el Barca :!:
javaslom, nézd vissza a tavaszi meccsünket! én meg tettem, akkor Pique égett mint a rongy! őt nem lesz nehéz pótolni az biztos! egyébként a kihagyott helyzetek mérkőzésének is nevezhetnénk, mindkét oldalon! ugyhogy gólt(gólokat?!) nagyvalószínűséggel kapunk, az fog dönteni, hogy a támadó szekciónk milyen hatékonysággal hozza le a meccset.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.09.29. 10:48:28

Nehéz megtartani ma a hibátlan mérlegünket. Egy rendkívül intenzív meccsre számítok amiből csak akkor jöhetünk ki jól, ha maximálisan koncentrál mindenki. A védelem helyzete elég aggasztó, jelenleg nem tudjuk pótolni Puyolékat. Mascherano ok bár a korábbi teljesítményéhez képest egy nagyon kicsit ő is visszaesett, de azt nem lehet elvárni rögtön, hogy Songgal karöltve összehangolt védőmunkát nyújtsanak, ehhez idő kell.
Ezért is lenne jó ma Busquetstől egy kiemelkedően jó szűrőmunka. Középen még Xavi és Fabregas. Elől Pedro-Messi-Aleixs. Tello ma nem kell, szerintem kevés lenne a Sevilla ellen.

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2012.09.29. 10:46:08

BritishKnight írta:Kép

Ma egy ilyen kezdőcsapattal állnék ki.

Hétközbe a Benfica ellen nagyon tartalékosan kell felállni.

A Real ellen pedig ilyen kezdőre van szükség:

Kép
Amint láthattuk múlt héten is, Xavi-ra szüksége van a csapatnak(főleg Ini hiányában). Majd hétközbe játszhatna helyette többet Thiago/Cesc...
Ami a Real elleni kezdődet illeti, ott meg nagyon kételkedem Andrés kezdő helyét illetően, nagyon hiányzik, de sérülésből éppen visszatérve, több meccs hiányával nem hinném, hogy Tito a kezdőbe rakja. De ne legyen igazam és bomba formába kezdőként térjen vissza.
A középső védő kettős-be vetett hitem egyelőre alacsonyan van, de remélem egy-két jó meccsel megcáfolnak.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.09.29. 10:43:11

Egy ideje életbe lépett egy olyan dolog, h nem kérünk az ilyen álomkezdőkből, legalábbis kommentár nélkül. Szóval ha van egy elképzelésed, írd meg, de fejtsd is ki, mert az össze ilyen kép/névsoros post törölve lesz, abból meg jön a pihi... Légyszi erre figyelj oda ezután.Köszi. m.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BritishKnight 2012.09.29. 10:46:35-kor.
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.09.29. 10:29:26

Messidona10 írta:
BritishKnight írta: Hétközbe a Benfica ellen nagyon tartalékosan kell felállni.
Nem gondolnám, hogy ezzel mindenki egyet fog érteni. Fontos a Madrid elleni meccs, de azért a BL az BL, nem szabad félvállról venni egyik ellenfelet sem, főleg annak tükrében, hogy volt szenvedés a Szpartak ellen is.
Nem mondom hogy totál tartalékolni kell a Benfica ellen, de a bajnokság az bajnokság :D s fontosabb mint a BL.S nyilván félvállról nem szabad senkit venni, de a BL-ben bármilyen eredmény után nincs tragédia, a bajnokságban meg minden meccs "élet-halál" és gyűjtögetni kell a pontokat.

Ma nehéz meccsre számítok, hiába van amikor nagyon megy a Sevilla ellen, de azok általában otthon, Pizjuanba nem nyerni járnak a csapatok, s most 2 olyan bajnoki következik ami rendkívül fontos s előreláthatólag nehéz, ilyen meccsekkel kell megnyerni a Ligát.Elől azért bízom benne valakiről egyszer bepattan és ma Sevillából elhozzuk a 3 pontot, de nehéz ügy lesz.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.09.29. 09:50:22

BritishKnight írta: Hétközbe a Benfica ellen nagyon tartalékosan kell felállni.
Nem gondolnám, hogy ezzel mindenki egyet fog érteni. Fontos a Madrid elleni meccs, de azért a BL az BL, nem szabad félvállról venni egyik ellenfelet sem, főleg annak tükrében, hogy volt szenvedés a Szpartak ellen is.
De kétségtelen, hogy a klasszikuson a lehető legjobb kezdőcsapattal lenne jó kiállni, és lehet, hogy egy-két ember pihenni fog, de túlságosan tartalékos irányba sem szabad elmenni.
Tobias88 írta:Remélem kezd Tello a Sevilla ellen, mert jelenleg messze ő a legjobb formában lévő támadónk. Nagy nevek ide vagy oda, kezdőben a helye.
Nem vagyok benne biztos, hogy ő van a legjobb formában. Alexisből egyedül a gól hiányzik, és semmi más. Előkészítésben nála sincs semmi baj, más kérdés, hogy elsősorban nem ezt várjuk tőle. Én mindenképpen őt preferálom kezdőként, mivel nagyon húzós meccs lesz, és nem hiszem, hogy a Tello-féle balra eltolom, lefutlak-hadművelet bejönne a Sevilla ellen. Sánchez ellenben képes váratlant húzni, elvileg cselezni is, és jó lenne már, ha végre belejönne a gólvágásba is. Persze ehhez az kell, hogy játsszon.
joe.kacsa
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.06.19. 10:13:23

2012.09.29. 09:29:44

Barcaman1993 írta:Mivel holnap nem leszek itthon, ezért ma írom le a gondolataimat. Mint már lejjebb is kitárgyaltuk ez nem 1 meccs lesz, hanem egy 3 meccsből álló sorozat. Nagyon remélem, hogy a Sevilla és a Real ellen a legerősebb csapattal fogunk kiállni, míg a Benfica ellen tartalékolunk. Továbbá az is fontos, hogy a Song-Mascherano páros minél előbb összeszokjon. Azt az egyet sajnálom, hogy Iniesta valószínűleg nem fog még játszani a Sevilla ellen, max. csereként. Piszkosul kemény meccsre számítok, a pontvesztés simáén benne van a pakliban. Azért bízom a győzelemben, mint mindig minden meccs aranyat ér, ha nyerünk. Akkor én egy ilyen csapatra gondoltam a Sevilla ellen:
Valdes-Alves, Mascherano, Song, Jordi Alba-Xavi, Sergio, Thiago-Pedro, Messi, Alexis


Egyet értek az előttem szólóval- szólókkal, de én Alexis helyett Tello protezsálom, a szél játékunk miatt, és be húzzuk a 3 pontot!!!
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2012.09.28. 19:33:44

Remélem kezd Tello a Sevilla ellen, mert jelenleg messze ő a legjobb formában lévő támadónk. Nagy nevek ide vagy oda, kezdőben a helye :wink:
94:39 6 - 1
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.09.28. 15:05:52

Mivel holnap nem leszek itthon, ezért ma írom le a gondolataimat. Mint már lejjebb is kitárgyaltuk ez nem 1 meccs lesz, hanem egy 3 meccsből álló sorozat. Nagyon remélem, hogy a Sevilla és a Real ellen a legerősebb csapattal fogunk kiállni, míg a Benfica ellen tartalékolunk. Továbbá az is fontos, hogy a Song-Mascherano páros minél előbb összeszokjon. Azt az egyet sajnálom, hogy Iniesta valószínűleg nem fog még játszani a Sevilla ellen, max. csereként. Piszkosul kemény meccsre számítok, a pontvesztés simáén benne van a pakliban. Azért bízom a győzelemben, mint mindig minden meccs aranyat ér, ha nyerünk. Akkor én egy ilyen csapatra gondoltam a Sevilla ellen:
Valdes-Alves, Mascherano, Song, Jordi Alba-Xavi, Sergio, Thiago-Pedro, Messi, Alexis
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.09.27. 09:08:35

Ne legyetek kicsiny hitűek! Győzni fogunk, nem kétséges. A hogyan az viszont nem érdekes, csak a 3 pont!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.09.26. 15:12:21

Subinho írta:én inkább attól tartok, nehogy túlságosan is kihajtsák magukat a srácok a klasszikus előtt... mert az biztos, hogy kemény meccs lesz és a klasszikus fáradtan, elgyötörten.... szóval necces.
sztem döntetlen lesz, a klasszikuson meg, ha VV nem adja oda a meccset megint, sztem behúzzuk!!! mint ahogy a szuperkupa hazai meccsét is!!!
Ráadásul a 2 meccs között lesz egy Benfica elleni meccs is idegenben. AZ sem lesz könnyű. Remélem Tito is úgy gondolkozik, ahogy én, hogy a bajnokság jelenleg prioritást élvez a BL-nél (még). A Sevilla és a Real ellen a legerősebb csapatnak kell játszania, míg remélem a Benfica ellen erősen tartalékolunk.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.26. 14:57:33

én inkább attól tartok, nehogy túlságosan is kihajtsák magukat a srácok a klasszikus előtt... mert az biztos, hogy kemény meccs lesz és a klasszikus fáradtan, elgyötörten.... szóval necces.
sztem döntetlen lesz, a klasszikuson meg, ha VV nem adja oda a meccset megint, sztem behúzzuk!!! mint ahogy a szuperkupa hazai meccsét is!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.09.26. 14:46:18

Emlékszem nem is olyan régen egy lesajnált Hercules látogatott Barcelonába. Sima 0-2 volt a vége... Mellé adjuk hozzá, hogy az a csapat akármennyire is jó, ez nem a 2 évvel ezelőtti csapat, ráadásul idegenbe megyünk, egy jóval erősebb Sevilla ellen. Nem hinném, hogy ez egy olyan lefutott meccs lenne. De tavaly is jók voltak egy x-re az andalúzok a Camp Nouban. Piszkosul kemény meccs lesz és én bevallom, nem várok győzelmet. Persze remélem nyerünk és ez a cél is, de nem lepődnék egyáltalán, ha...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.09.26. 10:26:39

Castiel írta:Látom megy az esélylatolgatás , hogy mi lesz andalúziában.
Hát azt nem árt tudni, hogy ők képesek minket otthon megverni. Rendelkeznek a megfelelő játékosállománnyal ahhoz hogy -akár a Madridot- minket is az elején "meglepve" betalálnak, s jöhet az agresszív védekezés, a kontra. Ehhez a szélen van egy villámgyors Navas-uk. Mondjuk azt is tudni kell hogy a mi stílusunk teljesen más mint a Madridé. Ők a nagy területek bejátszására vannak "kiképezve" és ha nincs meg ahogy láthattuk Sevillában,akkor jönnek a görcsök. Viszont mi már hozzá vagyunk szokva ahhoz hogy a csapatok bent állnak a 16-os elött. nem fogjuk elkapkodni, sem kétségbe esni, mert erre a szituációra, már jócskán van tapasztalatunk/rutinunk. továbbiakat a meccs után :)
Egyetértek veled! Amennyiben nem lesz valami katasztrófális baki a védekezésben, amivel megszerzik ők az első gólt, úgy idővel felőröljük őket, szerintem meglesz a győzelem. Pihent a csapat és ez nagyon jó lesz.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.09.26. 08:39:24

Látom megy az esélylatolgatás , hogy mi lesz andalúziában.
Hát azt nem árt tudni, hogy ők képesek minket otthon megverni. Rendelkeznek a megfelelő játékosállománnyal ahhoz hogy -akár a Madridot- minket is az elején "meglepve" betalálnak, s jöhet az agresszív védekezés, a kontra. Ehhez a szélen van egy villámgyors Navas-uk. Mondjuk azt is tudni kell hogy a mi stílusunk teljesen más mint a Madridé. Ők a nagy területek bejátszására vannak "kiképezve" és ha nincs meg ahogy láthattuk Sevillában,akkor jönnek a görcsök. Viszont mi már hozzá vagyunk szokva ahhoz hogy a csapatok bent állnak a 16-os elött. nem fogjuk elkapkodni, sem kétségbe esni, mert erre a szituációra, már jócskán van tapasztalatunk/rutinunk. továbbiakat a meccs után :)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.09.26. 08:23:50

kristop írta:én csak remélni tudom ezt az összevissza rohangálást, de sajnos az eddigi eredményeikből nem ezt szűröm le. kevesebb gólt kaptam, mint mi, viszont túl sokat nem is rúgtak. csodálkoznék, de persze örülnék, ha a sevilla belemenne egy térfélről térfélre történő szaladgálásba. abból mindig mi jövünk ki jobban.
kizárt, hogy ne tudja ma már minden csapat, hogy mivel lehet a Barcát megfogni: letámadás,szoros emberfogás,gyors kontrák, bekkelés. asiker azon dől el, hogy meg tudják e csinálni?! ehez kell elsősorban fegyelmezett csapatmunka, jó edző,(taktika),erőnlét és nem utolsósorban néhány klasszis!(anélkül nem megy, lásd pl. Rayo-Madrid).
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.09.26. 01:03:18

én csak remélni tudom ezt az összevissza rohangálást, de sajnos az eddigi eredményeikből nem ezt szűröm le. kevesebb gólt kaptam, mint mi, viszont túl sokat nem is rúgtak. csodálkoznék, de persze örülnék, ha a sevilla belemenne egy térfélről térfélre történő szaladgálásba. abból mindig mi jövünk ki jobban.
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.09.25. 18:56:22

shutter letudta szűrni a lényeget. És igen, a mi szempontukból össze-vissza rohangálnak, mert őket még egy Granadánál is könnyebben kipasszolunk.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.09.25. 17:51:34

Ha úgy mennének fel a játékosok a pályára, hogy jó a Real ellen az X is akkor nem sok babér teremne.
szerintem ő sem arra gondolt, hogy álljunk be bekkelni, és próbáljuk meg lehozni 0-0-ra.
biztos, hogy nyerni akar majd a csapat, viszont ha egy x jönne ki a dologból, teljes mértékben elégedett lennék.
nekem az a legfontosabb, hogy a bajnoki cím legyen meg, az csak másodlagos (habár így is fontos) hogy a madridot csapjuk meg.
persze a legszebb az lenne, ha hoznánk, és 11 pont lenne.
de egy döntetlennek igencsak tudnék örülni, ha bevillan, hogy egy félideig úgy hülyét csináltak belőlünk az előző meccsen, mint az utóbbi években talán egy csapat sem.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2012.09.25. 15:29:03

Alexander Mahone írta:Sevillát szerintem szokás szerint simán verjük. Eléggé fekszik nekünk, ha egy csapat nem áll be bekkelni, hanem rohangálnak össze-vissza. És ha megverjük a Sevillát, akkor a Real ellen egy X is tökéletes.
Még szerencse, hogy te nem vagy a Barca egyik játékosa, minden klub ellen, így a Real ellen is a "világ legjobb csapatának" a célkitűzése a győzelem. Ha úgy mennének fel a játékosok a pályára, hogy jó a Real ellen az X is akkor nem sok babér teremne.
Szerintem is jobban fekszik nekünk a Sevilla játéka, mint sok másik csapaté a bajnokságban, viszont ezzel a "rohangálnak össze-vissza" dologgal nem értek egyet, ha az nem szervezett rohangálás lenne akkor a Real és a többi csapat is kitömte volna a hálójukat.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.09.25. 14:57:47

Sevillát szerintem szokás szerint simán verjük. Eléggé fekszik nekünk, ha egy csapat nem áll be bekkelni, hanem rohangálnak össze-vissza. És ha megverjük a Sevillát, akkor a Real ellen egy X is tökéletes.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.09.25. 13:22:12

Hát a Sevilla ellen sztem be kellene azért húzni a meccset...Mégha hibázgatunk is hátul,akkor is nem képvisel akkor játékerőt az ellenfél,hogy ne rajtunk múljon csak hogy nyerünk vagy nem...

A madrid más tészta...A két középső védő hiánya ott kulcsfontosságú lehet...Cr-t Puyolon kívül más még nem tudta rendesen megállítani,de Piquen kívül Di Maria-t se sokan fogták meg...Ha kontrába ránkvezetik a labdát,akkor egy Mascherano Song tuti benyalja,szimplán az összeszokottság hiánya miatt is...Megjegyzem ez nem Songot minősíti le,ha most lenne egy plusz "sztár" középső védő,azzal is benyalnánk,ennyi idő alatt nem lehet beilleszkedni...Kell az összeszokottság hátul,egy ilyen kiélezett meccsen...Amúgy most olvastam,hogy Pique és Puyol is meggyorsítja a felépülését,állítólag a captain olyannyira,hogy ha kellene hétvégén is játszhatna...Már megint felülírja az orvostudományt a katalán szív... :) De majd meglátjuk,hogy ténylegesen lesz e olyan állapotban bármelyik is a Classicora...Ha igen,akkor Mascherano mellett kellenek az tuti...

Akárhogy is,a csapatnak úgy kell játszania,hogy kevés labdát veszítsünk középpályán,mertha lendületből ránk tudják vezetni a labdát,akkor akárki van hátul,megéghetünk...A taktikai faltokat is jól kell csinálni,ha megindulna a madrid akkor egy egy megfelelő helyen elkövetett kisebb szabálytalansággal meg kell fogni őket...És amint labdát veszítünk,mindenkinek teljes erőből kell visszasprintelnie,és szűkíteni a területet,amennyire csak lehet...És ha netán xre áll a meccs,nem szabad rohanni a győzelemért,higgadtnak kell maradni...Ha minden jól megy,8 pont előnyünk mindenképp lesz a meccse előtt,szal nekünk nem kell nyerni...Igen hazai pályán mindíg nyerni kell az ősi rivális ellen,alap elvárás...Deha nem megy ahogy elképzeltük,akkor el kell fogadni az x-et...Előző meccs után megmondta Tito,hogy kitámadtunk,mert 1pontot veszíthettünk volna,de ő 3mat akart nyerni...Teljesen igaza volt,1 pont kb semmi,igazából az 2 pontvesztést jelent,megért kockáztatni...De a madrid ellen ha xre állunk és a végén bukjuk,akkor ott 3mat veszítünk egyből,mert annyival jön közelebb a madrid,arról nem is beszélve,hogy lélektanilag hogyan érintené ez a 2 csapatot...Dúrva de akár el is mehet ilyeneken a bajnokság...Mert nem mind1,hogy úgy játszik a következő meccseken a madrid,hogy 5pont nem sok,azért még van esély,és beakasztja a húskampót,vagy marad a 8 amire az emberek zöme azt mondja,hogy soha nem hozták még be a bajnkoság történetében,és már elment a liga...Akármennyire profik,ezek a tényezők döntőek...No persze ha 11pont lenne,akkor letörhetnénk őket úgy,hogy ahhoz képest „kényelmesen” lefocizhatnánk a bajnokságot...

Amúgy én aggódok egy kicsit,nem jött jókor ez a sérülés hullám,de ha okosan csináljuk meg tudjuk oldani...Sztem kapunk majd a madridtól gólt,sajnos könnyen lehet 2t is,de a derbikre mindíg összekapja magát az elülső rész,pláne a katalán középpálya 120%on ég,és sztem fogunk tudni több gólt rúgni mint a madrid...Visca el Barca!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.09.25. 09:02:13

a Sevilla semmi olyat nem tud ami esélyesebbé tenné agyőzelemre, egyedül a hazai pálya előnyét kellene kompenzálni, de egy döntetlenre biztosan jók vagyunk.
a Madrid sajnos más tészta, elsősorban mert feljövőben van, másodszor mert utoljára győzelemmel jártak nálunk.
két dolgban kellene fejlődnünk: a kontráikat megfogni, a másik, hogy a letámadásaikból mi is gyorsabban jussunk szellősebb gyorsabb támadási lehetőségekhez. azután persze nem kellene átaludni az első negyedórát....,nem kellene lepkézni hátul...., és nem kellene ziccer gyártásra berendezkedni.
meg egy kis szerencse is jó lenne!
Válasz küldése