Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
remontada
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2012.10.12. 12:58:28

2012.10.12. 13:36:10

kristop írta:nem kell túlmagyarázni ezt a nem vettünk védő dolgot. teljesen logikus döntés volt keita távozása után, hogy egy piqué, puyol, mascherano hármas mögé elégnek gondolták songot, meg bartrát tartaléknak és nem hoztak egy drága védőt. nem csak mi, de más csapat se tudná kezelni, ha kiesne a kezdő védőnégyese.
Tito kifejezetten középhátvédet kért, mikor vezetőedző lett. Song nem az, ő középpályás.
Az idei évben "eltűri" a klubvezetés és a szociok igényes közönsége, ha nincs szép játék, de van eredmény. Tito eddig várakozáson felüli eredményességgel meccsel, 11 tétmeccs 9 gy 1 d 1 v. Ha így folytatja, lehet, hogy télen vesznek egy középhátvédet. Éppen az eredménykényszer miatt nem játszatja Bartrát, őt szerintem biztos győzelem (spanyol kupa), illetve tétnélküli meccsen (pl. Bl utolsó csoportkör) fogja játszatni.
A bajnokságban egyelőre nem a Real, hanem az Atletico a rivális!
remontada
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2012.10.12. 12:58:28

2012.10.12. 13:14:05

üdv mindenkinek!
1. Szabadrúgások. A legutóbbi Copa Americán a játékvezetők zseniálisan megoldották a sorfal állítást. Letetették a labdát, onnan kilépték a távolságot, előszedtek egy kis tartályt és egy fehér porcsíkot szórtak le a sorfalnak. Kész. Aki a porcsíkot átlépi, az sárga lap. De nem volt ilyen:)
2. Messi húszéves kori önmagához képest lassul, ez természetes. Ezért több olyan játékelemet kell mutatnia, amihez nem kell sprintelni. Biztos vagyok benne, hogy külön gyakorolja a pontrúgásokat, és ez meglátszik.
Avatar
Real Madrid 5
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2007.08.28. 09:44:56

2012.10.11. 15:57:58

Mihu írta:Real szurkolók...mit lehet várni. Nem is értem hogy daffy meg REMY hogy lehet madridista...tök normálisak és jól látják a dolgokat. Totál nem rendelkeznek a madridista szurkolók stílusjegyeivel.
Yess! Éljen az általánosítás, előítélet:D Mintha valami értelem alapján eldöntendő dolog lenne hogy ki kinek szurkol ("jól látják a dolgokat")... fú:D
Talán ha látsz értelmes arcokat a túloldalt akkor nem értetlenkedni kéne hanem megjegyezni hogy nahát, nem csak tizenévesek vannak akik a Madridnak szurkolnak
szerintem nem nehéz.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.11. 15:18:48

S.Agüero írta:
Szerintem jobban borzolja az idegeiket az, hogy a hőn szeretett és istenített CR 50 szabadjából akaszt be egy ilyet, pedig őt az ilyen lövései miatt szeretik. Meg lehet nézni, hogy CR szabadjai egyáltalán hányszor találják el a kaput, nem hogy gól lesz belőle.

Messi nem áll oda annyiszor, de az ő lövései jóval veszélyesebbek.
Viszont ha CR eltalálja a kaput, általában gól. Az meg mindegy, hogy 5 centivel vagy 5 méterrel megy mellé. :wink:
Viszont ő elég ritkán találja el szabadrúgásból a kaput.
Meg lehet nézni, hogy hányszor rúgja el méterekkel fölé.
Még azt sem lehet mondani, hogy centikkel ment mellé.
Pedig ő a szabadrúgásaival tűnt ki állítólag. Emlékszem, hogy anno egy műsor boncolgatta, hogy ő mutatja meg a többieknek, hogy hogyan kell szabadot rúgni.
Gondolom ő mutatta meg Ramosnak is a Bayern meccs előtt, hogy hogyan kell tizit rúgni. :wink: :D

http://www.youtube.com/watch?v=DUWDHb4QXJc

Messi jóval kevesebbszer próbálkozik szabadokkal.
Gondolom valahol van valami ilyen kimutatás, hogy ki hányszor rúgott szabadot, hány lett gól.....
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.10.10. 19:24:11

Szerintem jobban borzolja az idegeiket az, hogy a hőn szeretett és istenített CR 50 szabadjából akaszt be egy ilyet, pedig őt az ilyen lövései miatt szeretik. Meg lehet nézni, hogy CR szabadjai egyáltalán hányszor találják el a kaput, nem hogy gól lesz belőle.

Messi nem áll oda annyiszor, de az ő lövései jóval veszélyesebbek.
Viszont ha CR eltalálja a kaput, általában gól. Az meg mindegy, hogy 5 centivel vagy 5 méterrel megy mellé. :wink:
evikem97
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2011.02.21. 17:25:58

2012.10.10. 17:47:53

logo98 írta:Segítség jegy vásárlással kapcsolatban.
Érdeklődnék, hogy van-e valakinek tapasztalata, jegyátvétellel kapcsolatban.

mi a Ticketmaster.es oldalon vásároltunk jegyet a Barca-Celta Vigó meccsre, le is vették a számláról a pénzt kaptunk visszaigazolást is a rendelésről, a probléma az hogy a jegyet olyan termináloknál lehet átvenni ahova kell a vásárláshoz használt bankkártya - ezzel van a probléma, mert ez egy OTP webkártya amihez nincs fizikai card) igy talán a Nou campnál lehetne átvenni, kérdés hogy ha ott kérik a kártyát és nem tudjuk bemutatni akkor nem kapjuk meg a jegyet? volt már valakinek hasonló problémája? vagy milyen emailcimre lehetne irni a Barca-nál? a ticketmasternak már irtam, de nem válaszoltak.
Mi CIB-es internetkártyával vásároltunk.Kártyát minden esetben elkérik,hogy leellenőrizzék a számát és hogy tényleg történt e jegyvásárlás. Ha kaptál emailt a vásárlásról mindenképp nyomtasd ki és mutasd be nekik.Az otp-be pedig minél előbb menj be,hogy adjanak egy igazolást a vásárlásról,nyomtatványt vagy bármit. Mikor mi kértük a jegyet a terminálnál akkor elkérte a jegykiadó hölgy a kártyát,hogy azt a tizenvalahány jegyű számot beirja a számítógépbe és úgy rögtön adta is a jegyet. Úgyhogy az OTP-nél még érdeklődd meg ezt! És a kártyának a számát is vidd magaddal plusz mindenféle nyomtatványt,mert sose lehet tudni :)
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.10. 17:27:06

Capon írta:
Mihu írta:
S.Agüero írta: Ez igaz, csak azt nem tudom, hogy ilyenkor a sorfalnak is előrébb kell-e tolódnia. :)


Ezt szerintem még ők sem gondolják komolyan, csak most bosszantja őket Messi szabigólja, ami rövid időn belül a második ilyen nagy gólja volt Casillas kapujába. Így dolgozzák fel szegény szerencsétlenek.
Szerintem jobban borzolja az idegeiket az, hogy a hőn szeretett és istenített CR 50 szabadjából akaszt be egy ilyet, pedig őt az ilyen lövései miatt szeretik. Meg lehet nézni, hogy CR szabadjai egyáltalán hányszor találják el a kaput, nem hogy gól lesz belőle.

Messi nem áll oda annyiszor, de az ő lövései jóval veszélyesebbek.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.10.10. 15:52:36

Mihu írta:
S.Agüero írta: Ez igaz, csak azt nem tudom, hogy ilyenkor a sorfalnak is előrébb kell-e tolódnia. :)
A sorfalnak a labdától kell 9 méter távolságba lenni. Egyébként megnéztem, és tényleg hátrébb vitte vagy 1 méterrel. De most ilyen alapon mindenbe bele lehetne kötni. Abba is, hogy a sorfal állandó jelleggel előre lépeget, hogy a kapus a 11-esnél nem marad az alapvonalon, Özil a szuperkupa meccsen állandó jelleggel úgy végezte el a szögletet, hogy a kis körív elé rakta le a labdát vagy 10-20 centivel, stb. De hát meg se lepődök már ilyeneken. Real szurkolók...mit lehet várni. Nem is értem hogy daffy meg REMY hogy lehet madridista...tök normálisak és jól látják a dolgokat. Totál nem rendelkeznek a madridista szurkolók stílusjegyeivel.
Ezt szerintem még ők sem gondolják komolyan, csak most bosszantja őket Messi szabigólja, ami rövid időn belül a második ilyen nagy gólja volt Casillas kapujába. Így dolgozzák fel szegény szerencsétlenek.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.10.10. 15:49:31

Remytől azért nem kell elájulni. Odaát nagyon közel jár a Savant, R.M.C.F, Csabi - színvonalhoz. Itt meg megy a jópofi. Ezt azért elég undorítónak tartom.

Nehéz folytatás jönne? Rengeteget nehéz meccset letudtunk már az idén, szerintem pont hogy most jön a könnyebb része. Egy 4-5 meccses győzelmi sorozat simán összejöhet megint. Még sérültekkel is.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.10.10. 15:47:51

logo98 írta:Segítség jegy vásárlással kapcsolatban.
Érdeklődnék, hogy van-e valakinek tapasztalata, jegyátvétellel kapcsolatban.

mi a Ticketmaster.es oldalon vásároltunk jegyet a Barca-Celta Vigó meccsre, le is vették a számláról a pénzt kaptunk visszaigazolást is a rendelésről, a probléma az hogy a jegyet olyan termináloknál lehet átvenni ahova kell a vásárláshoz használt bankkártya - ezzel van a probléma, mert ez egy OTP webkártya amihez nincs fizikai card) igy talán a Nou campnál lehetne átvenni, kérdés hogy ha ott kérik a kártyát és nem tudjuk bemutatni akkor nem kapjuk meg a jegyet? volt már valakinek hasonló problémája? vagy milyen emailcimre lehetne irni a Barca-nál? a ticketmasternak már irtam, de nem válaszoltak.
ehhez sajna nem tudok segítséget, mi egy magyar jegyirodánál vettük, a szállodában kaptuk meg és oda is kellett vissza adni...!? így utólag: ez egy spanyol barcás bérlete lehetett(arcképes igazolvánnyal, névvel címmel) amit "átengedett" gondolom szép felárral. a beléptető simán "vette" semmi gondunk nem volt vele!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.10.10. 15:32:57

S.Agüero írta: Ez igaz, csak azt nem tudom, hogy ilyenkor a sorfalnak is előrébb kell-e tolódnia. :)
A sorfalnak a labdától kell 9 méter távolságba lenni. Egyébként megnéztem, és tényleg hátrébb vitte vagy 1 méterrel. De most ilyen alapon mindenbe bele lehetne kötni. Abba is, hogy a sorfal állandó jelleggel előre lépeget, hogy a kapus a 11-esnél nem marad az alapvonalon, Özil a szuperkupa meccsen állandó jelleggel úgy végezte el a szögletet, hogy a kis körív elé rakta le a labdát vagy 10-20 centivel, stb. De hát meg se lepődök már ilyeneken. Real szurkolók...mit lehet várni. Nem is értem hogy daffy meg REMY hogy lehet madridista...tök normálisak és jól látják a dolgokat. Totál nem rendelkeznek a madridista szurkolók stílusjegyeivel.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.10.10. 15:05:43

Initom írta:
TrogAir írta:Ki mit tud ezzel a "gyanúsítással" kapcsolatban, hogy Messi elvileg HÁTRÉBB vitte a labdát a szabadrúgásos gólja előtt. Ezt olvasom a madridisták összes oldalán kb...és nem értem ebben mi a gond? Nem előre szokták tologatni a bogyót?
csak hogy tisztázzuk így az elején...

a szabadrúgást hátrábbról el lehet végezni !
Ez igaz, csak azt nem tudom, hogy ilyenkor a sorfalnak is előrébb kell-e tolódnia. :)
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.10.10. 14:18:39

TrogAir írta:Ki mit tud ezzel a "gyanúsítással" kapcsolatban, hogy Messi elvileg HÁTRÉBB vitte a labdát a szabadrúgásos gólja előtt. Ezt olvasom a madridisták összes oldalán kb...és nem értem ebben mi a gond? Nem előre szokták tologatni a bogyót?
csak hogy tisztázzuk így az elején...

a szabadrúgást hátrábbról el lehet végezni !
Abi & Tito
logo98
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.10.10. 12:46:50

2012.10.10. 13:06:48

Segítség jegy vásárlással kapcsolatban.
Érdeklődnék, hogy van-e valakinek tapasztalata, jegyátvétellel kapcsolatban.

mi a Ticketmaster.es oldalon vásároltunk jegyet a Barca-Celta Vigó meccsre, le is vették a számláról a pénzt kaptunk visszaigazolást is a rendelésről, a probléma az hogy a jegyet olyan termináloknál lehet átvenni ahova kell a vásárláshoz használt bankkártya - ezzel van a probléma, mert ez egy OTP webkártya amihez nincs fizikai card) igy talán a Nou campnál lehetne átvenni, kérdés hogy ha ott kérik a kártyát és nem tudjuk bemutatni akkor nem kapjuk meg a jegyet? volt már valakinek hasonló problémája? vagy milyen emailcimre lehetne irni a Barca-nál? a ticketmasternak már irtam, de nem válaszoltak.
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.09. 19:50:55

csababarca írta:
TrogAir írta:Ki mit tud ezzel a "gyanúsítással" kapcsolatban, hogy Messi elvileg HÁTRÉBB vitte a labdát a szabadrúgásos gólja előtt. Ezt olvasom a madridisták összes oldalán kb...és nem értem ebben mi a gond? Nem előre szokták tologatni a bogyót?
Vicces. az nem baj,hogy a LFP logó esetleg északkeletnek nézett? :D
Egyébként,még Casillast is betalálták,hogy védhető szabadrúgás volt,de nem tett meg mindent..
Ezt annyira undorítónak tartom, ez a vádaskodás...a meccs maga jó volt és nem is láttam ordító bajokat...de a szurkolok ismét bizonyítottak.
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.09. 19:49:15

TrogAir írta:Ki mit tud ezzel a "gyanúsítással" kapcsolatban, hogy Messi elvileg HÁTRÉBB vitte a labdát a szabadrúgásos gólja előtt. Ezt olvasom a madridisták összes oldalán kb...és nem értem ebben mi a gond? Nem előre szokták tologatni a bogyót?
Vicces. az nem baj,hogy a LFP logó esetleg északkeletnek nézett? :D
Egyébként,még Casillast is betalálták,hogy védhető szabadrúgás volt,de nem tett meg mindent..
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.09. 19:43:35

Ki mit tud ezzel a "gyanúsítással" kapcsolatban, hogy Messi elvileg HÁTRÉBB vitte a labdát a szabadrúgásos gólja előtt. Ezt olvasom a madridisták összes oldalán kb...és nem értem ebben mi a gond? Nem előre szokták tologatni a bogyót?
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.10.09. 16:12:42

Zozzy 5 írta:
Lionel85 írta:Megnéztem volna a csapatot, ha tényleg az igazi arcát mutatja, azt, amivel létrehozta a 8 pontos előnyt. Mert ez most nem az volt.
a 8 pontos előnyt nem real madrid elleni győzelmekkel hoztuk össze...a játék eddig is döcögött, de kisebb csapatok nem mindig tudták kihasználni a hibákat. a real igen. ne misztifikáljuk túl ezt a 8 pontot, ez a mértékű előny inkább a real harmatgyenge szezonkezdetének tudható be, amin megjegyzem a tegnapi meccs előtt már túl voltak...
A szezon eddig meccseit nézve nem játszott olyan defenzív játékot a csapat, mint most vasárnap. Lehet, hogy volt szerencséje a kisebb csapatok ellen, de a győzelemért többet is tettek Messiék, mint most. Az akarás eddig is és most is megvolt, de a hibák most kamatostul ütöttek vissza.
Kép
Kép
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.09. 09:11:23

Azért azt ne felejtsük el, hogy Puyol sem lesz fiatalabb, és már 34 éves. A végtelenségig ő sem fog játszani (mi tagadás, sajnos fél éve csak egy-egy félidőket tudott lehúzni, aztán lesérült). Szóval kellene valaki a helyére.
Ha nem akarnak venni, akkor próbálkozzanak Bartrával. Játszassák, hogy kiderüljön: elég jó játékos-e, hogy kezdő lehessen, fel tud-e nőni a feladathoz. Ezért is írtam azt a felállást: ha a szélen a két védő fellép a támadáshoz, ott marad hátul még Song vagy Busi (vagy mindkettő) besegíteni. Lehet, hogy ez túlbiztosítás, de inkább ez legyen, mint megint a potyák. Mert akárhogy is nézzük, ez a gyenge védelem hibája.
Csak középpályásokkal nem lehet egy védelmet felállítani.
Ráadásul Piqué és Puyol a legjobb fejelők a csapatban. Busit kivéve mindegyikük törpe, simán lefejelik őket. Fabre meg Alexis még az, akinek a fejjátékával lehet számolni. És egy szögletnél ezt könnyen kihasználhatják. Vasárnap Ramos fejelt majdnem gólt szögletből (bár szerintem ott Alvesre szépen ráfeküdt).
Ha meg nem, akkor decemberben kell venni valakit, akit be lehet rakni.

Lehet, hogy ez a sérüléshullám pechszéria, de enélkül is kell valaki oda hátra.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.10.09. 09:10:32

nem tehetem meg, hogy ne dicsekedjek: ezt a Classicót a helyszínen néztem a játékos kijáróval szemben a 6.!!! sorból. az élmény egy életre szóló, nem is ragozom. miaz amit a TV nem ad vissza? a meccs előtti 30 perc történései, a hangorkán, és a lenyűgöző környezet amit a közel 100 ezer ember és a stadion jelent. van persze ami (a tv-s beidegződés alapján) hiányzik - az ismétlések! ott a pillanat elszáll.... de azért megéri!
érdemben: olyan gólokat kaptunk, amelyek a Real védjegyei és amelyeket bármelyik közép csapat megkap a ligában éppen azért ami nyilvánvaló: mert olyan védelemmel játszunk!
az első félidőben -a helyszínen is feltűnt Fabregas szürke(visszafogott?!) játéka és Busi néhány labdavesztése, valamint az ahogyan Iniestát és Messit mészárolták - módszeresen és alattomosan.
...a meccs után a Spanyol TV. egyk csatornáján szenvedélyes vita zajlott az Iniesta - Pepe incidensről a Madridista éa a Barcás újságírók között, miközben az esetet végtelenítve (kép a képben) játszották ahol(nekem )nyilvánvaló volt három dolog: már az esetet megelőző Arbeola belépő is neccez vplt, az est jnegyven centivel a 16-on belül volt, a műeső nem Iniesta volt hanem Pepe.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.10.08. 22:23:29

nem kell túlmagyarázni ezt a nem vettünk védő dolgot. teljesen logikus döntés volt keita távozása után, hogy egy piqué, puyol, mascherano hármas mögé elégnek gondolták songot, meg bartrát tartaléknak és nem hoztak egy drága védőt. nem csak mi, de más csapat se tudná kezelni, ha kiesne a kezdő védőnégyese.

ha még abidalt, meg alba megfázásos kihagyásait, és adriano izomtúlterhelését nem is számítjuk, csak piquét, puyolt meg alvest, akkor is hogy nézne ki a többi csapat?

real: marcelo, albiol, varane, essien
chelsea: cole, cahill, ivanovic, azpilicueta
mu: evra, evans, smalling, jones
juventus: lucio, marrone, caceres
bayern: lahm, dante, van buyten, rafinha
city: clichy, nastasic, kolo touré, zabaleta

és még lehetne sorolni. három világklasszis játékos plusz egy vagy kettő olyan, aki megoldja abban a néhány alkalomban, amikor sérülés, eltiltás, pihentetés van bőven elég. több, már pazarlás lenne. most pont megint pechünk van, hogy idén egyszerre esik ki egy sorból mindenki. tavaly a támadósor, most ez. de egyelőre jól megoldottuk. bajnokságban hat győzelem, egy döntetlen, blben két győzelem, csak a szuperkupának a második meccsét buktuk el.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.10.08. 21:49:10

A Busquets féle javaslatot is el kellene felejteni, hiszen játszott tavaly ott, nem állta meg a helyét. 1 év elteltével nem hiszem, hogy óriási változás állt volna be.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.08. 21:28:13

MichaaBee írta: Songot meg felejtsük el hátul, őt úgy kell kezelni, mint Keitát.
Igen, Song egy KVK, aki remekül tud támadásokba belépni. Egy jó felépítésű játékos, aki jól tud ütközni.
Ha valakit hátra kéne vinni, akkor inkább Busit.

Én Bartrának szívesen szavaznék bizalmat.
Számomra Adriano is elég meggyőző volt tegnap. Noha a gólnál beragadt.
Szoknia kell még ezt a posztot.

Akárhogy is: decemberig valami megoldást kell találni.
És igenis: ha a fiatalok ilyen jól tudnak teljesíteni, mint tegnap Montoya, akkor vessük be őket! (Remélem a tegnap nem csak véletlen volt)
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.10.08. 21:02:19

Azért ezzel a védelemmel nem értek egyet. :) Egyrészt ott van Mascherano, másrészt a két hét múlva esedékes meccsre csak felépül már Piqué is. Montoya játéka nekem eddig is nagyon tetszett, tegnap ebben megerősítést nyertem, s a Montoya-Piqué-Mascherano-Alba négyes így már egész jól hangzik. Songot meg felejtsük el hátul, őt úgy kell kezelni, mint Keitát.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.08. 20:52:17

A Realnak idén eddig szerencséje van. Náluk nincs ennyi sérült, sőt, az alapemberek közül senki sem az.
Nálunk meg... tavaly a támadó szekció volt KO, most a védelem dőlt ki.
Hihetetlen.... hihetetlen, hogy csökönyösen ragaszkodnak ahhoz, hogy nem kell középhátvédet venni. A legjobb az lenne, ha egy klasszist tudnának venni, de úgy érzem, most még ha csak tűzoltás is, de egy robotoló KH is megtenné.

A következő meccsre én egy 4-2-3-1 felállást választanék

Montoya- Bartra- Adriano - Alba
Busi- Song

Messi- Xavi- Ini/Fabregas
Villa

Villa megérdemelné a kezdőt, a Busi- Song pedig a tapasztalatlan védők előtt szűrhetnének. Ini/Fabre..... így belegondolva lehet, hogy Pedro jobb lenne. Ő gyorsabb, és egy ilyen védekezőbb felfogás inkább a kontrajátéknak kedvez.
A kieső helyen álló Depor ellen szerintem nem lenne rossz ezzel próbálkozni.

ÉS TÉNYLEG nem szabad elfeledkezni Falcaoról és az Atleticoról. 8 gólt rúgott, és csak a gólkülönbség miatt állunk az első helyen.
Kiváncsi leszek, hogy meddig fogják bírni.

És remélem, hogy a válogatott meccsek nem fognak a Barcának kersztbe tenni. Sérülések, rossz forma....


Pepe: „Nagy színészek. Ezt mindenki láthatta. Iniestához nem értem hozzá, de láthatták, hogy fetrengett, ám ehhez már hozzászokhattunk. Az eredmény nem igazságos, mert többet tettünk a sikerért, mint a Barcelona. Az első félidőben a gól volt az egyetlen értékelhető akciójuk. Mindenesetre jó érzésekkel távozunk, mert jól játszottunk. Cristiano és Messi két nagy futballista, de szerintem Cristiano sokkal komplettebb játékos.

Pofátlan..... a többit inkább nem írom ide, amit gondolok róla, de gondolom sokan ugyanarra gondolnak, mint én...
Válasz küldése