Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2012.04.21. 22:02:57

--azért x lehetett volna
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2012.04.21. 22:02:43

Kikaptunk.
kutyaf*sza játékot produkáltunk.Ennyit a mai meccsről.

Viszont leírom azt amit gondolok.Lehet hülyeség és lehet hogy közutálatnak fogok itt örvendeni de belevágok.
Én azt mondom hogy essünk ki a BL-ből.Egy ilyen játékkal esély is van rá.Plusz a Real elég valószínű hogy a döntőbe jut és nem kellene hogy mondjuk a Müncheni döntőt ellenük veszítsük el.Azt jó pár évig hallgathatnánk.
(Van még a kupa amit azt mondom hogy talán vért izzadva behúzhatunk)

Amit még én nagyon szeretnék hogy nyáron a csapat úgy igazán elvonulna a média elől és előröl kezdene mindent.Visszatérni a gyökerekhez és a csapatot teljes összhangba hozni.Nem kellene Pep-et sztem elküldeni.
Egyszerűen mindent a nulláról kezdeni.
És jövőre újult erővel nekivágni és megnyerni mindent. :)

Na Peace!:)

Visca el Barca!
Kép
Renesans
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011.12.27. 19:57:11

2012.04.21. 22:02:41

Bármilyen fájó, el kell fogadni most ezt a vereséget. Én nem lepődtem meg túlságosan, sajnos benne volt a levegőben, nem is hajtottunk 1-2 után már annyira, mert ugye miben lett volna más, ha döntetlen? A Real rápihent erre a meccsre a Bayern ellen, na meg ugye egy nappal többjük is volt. Mi meg enyhén tartalékos kezdőcsapattal, félgőzzel játszva hoztuk le a meccset egy valószínűleg sérült Xavival (más magyarázatot nem látok a gyenge játékára, meg hogy mostanában rendre lecserélte Pep). Ráadásul hajtottunk hétközben a Chelsea ellen is, most is a fejekben már a BL volt. Egyszerűen Pep látta, hogy nem érdemes 2 szék között a földre ülni, a BL-t választotta, ami nem meglepő, mert arra jóval több esélyünk volt megnyerni. Úgyhogy én nem tudok mérges lenni a fiúkra, ez most ilyen, ennyit bírt a csapat. A Madrid bajnoki címe megérdemelt, a BL-t remélem behúzzuk.
Avatar
MU&Barca fan
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.03.07. 22:07:53
Tartózkodási hely: Old Trafford

2012.04.21. 22:02:10

Hát na... Ennek annyi. Tudni lehetett, hogy előbb-utóbb eljön az őrség váltás. Ha nem is ezzel a meccsel, de már közel van. Lehet azt mondani, hogy nem pörögtek fel, stb. De az elmúlt meccseken BL-t is beleértve látszott, hogy nincs a csapat formában. Meg hát ilyen évek után bárki bármit mond már nem olyan motiváltak a játékosok, illetve csatár nélkül, komoly védelem ellen végünk.
Grat a Madridnak megérdemlik a ligát!

ui: Sajnos a BL-ben se nagyon érzek sokkal többet, pláne egy csúcsformában lévő, legjobbjait a hétvégén pihentető Chelsea ellen. Majd meglátjuk.
De Gea - Fabio,Evans,Vidic,Evra - Valencia,Pogba,Cleverley,Nani - Rooney,Welbeck
V.V - Alves,T.Silva,Piqué,Alba - Busquets,Xavi,Iniesta - Sanchez,Messi,Tello
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.04.21. 22:02:06

A mai meccsről az a véleményem, hogy anyám kicsit elsózta a pörköltet, de azért salátával jó volt az.

(a két csapat produkcióját bővebben, mert egyik sem érdemli meg.)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.04.21. 22:01:54

SOM I SEREM
KépKép
Kelemen Berti
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2508
Csatlakozott: 2009.06.16. 20:17:22
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény

2012.04.21. 22:01:42

Pavel írta: Pep visszavághat majd a BL döntőben, de ha fejben nem szedik össze magukat akkor csak kövi szezonban.
Ha már annyira biztosra vettük, hogy ma nyerünk, akkor én még nem gondolkodnék Bl döntőben.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.21. 22:00:38

ozsimiki írta:Elég fáradtnak tűnt az egész csapat, nem volt meg a megfelelő tempó, sajnos ez lett a vége.

Hozzáállásban nem láttam semmi gondot, nagyon jól védekezett a Madrid, akartunk mi,csak nem tudtuk ezúttal megoldani.

Bajnokság így elúszott, előtte nyertünk 3at zsinórban, és óriási veretlenségi sorozatot alakítottunk ki a Madrid ellen a bajnokságban, aminek most vége. Előre elnézést kérek azon Barcás társaim hszeiért, akik elkezdik majd köpködni saját csapatukat, mert nem nyerünk bajnokságot, meg hasonlók. Szem előtt tarthatnák,hogy milyen sorozat szakadt meg ma, és hogy azért mennyit melóztak idén is,előtte is, 2éve is.

Bajnokságnak vége, de azt ki merem jelenteni,hogy a korszaknak ezzel nincs vége! Ahogy elkezdtünk játszani -10ről, egyáltalán nem arra utalt volna,hogy vége lesz ennek a csapatnak. Most mi fáradtunk bele ebbe a sorozatba, megesik az ilyen, szurkoljunk kedden is a srácoknak,hogy Blben döntőzzünk, és ott akár történelmet is írhatunk!

FORCA BARCAAA!!!
Ez igaz, viszont a mai teljesítményt nem teszi szebbé.

Szerintem a Rijkaard-érában láttam utoljára így játszani a csapatot. Az meg csak hab a tortán, hogy a Real ellen sikerült így játszani.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.04.21. 22:00:29

Nagyon dühös vagyok az egész csapatra, de most elsősorban Pepre.
A Real nem érdemelt győzelmet, de a Barça egy ennél csúnyább verést érdemelt volna nálam...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.04.21. 22:00:10

Szerintem velem együtt -attól függetlenül, hogy mindig pesszimista vagyok egy ilyen meccs előtt- nagyon sokan csalódtak. Ez nem az a csapat volt, akit mi vártunk. Körülményesen, lassan és néha ötlettelenül játszottunk. Ezen kívül Guardiola is eltaktikázta a mérkőzést. Szeretem mind Tello-t mind Thiago-t, de egy ilyen mérkőzésre még súlytalanok. Olyan volt az ő kezdetésük, mintha a madridnál Benzema helyett az a Jesé, a középpályán meg nem tudom ki kezdett volna...

Fel kell emelni a fejünket, mindent meg kell tenni a BL győzelemért és a kupagyőzelemért. Mindenki tudja jól, hogy képesek vagyunk rá!

És ne feledjétek: SOM I SEREM:!:

Visca Barca, visca Catalunya :!:
Kép
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 21:59:56

Engem csak az bánt, hogy ez az undorító csapat lesz a bajnok. (A jelenlegi csapatra gondolok.)
Ez óriási lökést ad nekik szerdára. Szerintem simán kiütik a Bayern-t.
Pep visszavághat majd a BL döntőben, de ha fejben nem szedik össze magukat akkor csak kövi szezonban.

U.i.. Pep-nek igaza volt. Ismétlődik a három évvel ezelőtti szezon.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pavel 2012.04.21. 22:01:23-kor.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.04.21. 21:58:29

Elég fáradtnak tűnt az egész csapat, nem volt meg a megfelelő tempó, sajnos ez lett a vége.

Hozzáállásban nem láttam semmi gondot, nagyon jól védekezett a Madrid, akartunk mi,csak nem tudtuk ezúttal megoldani.

Bajnokság így elúszott, előtte nyertünk 3at zsinórban, és óriási veretlenségi sorozatot alakítottunk ki a Madrid ellen a bajnokságban, aminek most vége. Előre elnézést kérek azon Barcás társaim hszeiért, akik elkezdik majd köpködni saját csapatukat, mert nem nyerünk bajnokságot, meg hasonlók. Szem előtt tarthatnák,hogy milyen sorozat szakadt meg ma, és hogy azért mennyit melóztak idén is,előtte is, 2éve is.

Bajnokságnak vége, de azt ki merem jelenteni,hogy a korszaknak ezzel nincs vége! Ahogy elkezdtünk játszani -10ről, egyáltalán nem arra utalt volna,hogy vége lesz ennek a csapatnak. Most mi fáradtunk bele ebbe a sorozatba, megesik az ilyen, szurkoljunk kedden is a srácoknak,hogy Blben döntőzzünk, és ott akár történelmet is írhatunk!

FORCA BARCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.04.21. 18:42:15

Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Puyol; Busquets, Xavi, Iniesta; Cesc, Messi y Alexis.
Nem hivatalos.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 16:39:17

A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.04.20. 19:37:45

salas9 írta:Xavi egyértelműen kijelentette amit mindenki tud: "Ha a Madrid nyer, eldől a liga". A real tisztában van vele, hogy nekik jó a döntetlen, így valószínű átadják a területet nekünk, ők pedig a szokásos kontrákra építkeznek majd. Fontos lenne az első félidőben gólt szereznünk.
+1!

Egyébként Undiano Mallenco vezeti majd a meccset holnap:
http://www.youtube.com/watch?v=TUTR06L-ynA
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.04.20. 13:51:22

Mindig is pesszimista voltam, így most is az vagyok. Tartok egy kicsit a Madridtól, de remélem rám cáfolnak a srácok. Xavi egyértelműen kijelentette amit mindenki tud: "Ha a Madrid nyer, eldől a liga". A real tisztában van vele, hogy nekik jó a döntetlen, így valószínű átadják a területet nekünk, ők pedig a szokásos kontrákra építkeznek majd. Fontos lenne az első félidőben gólt szereznünk.

Folyamatosan olavsom a sport.es-t az elmundot de sehol semmi hír Sánchezről. Valaki nem tud infót? :roll:
Kép
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2012.04.20. 11:28:30

rolegy írta:Üdvözlet!
Hétvégén utazunk Barcelonába, jegyünk a mérkőzésre sajnos nincs és már úgy tűnik nem is lesz. Tud valaki valami jó helyet /lehetőleg metro állomás közelében/ ahol meg lehetne nézni a meccset?
Köszi
u.i. A mérkőzés vége előtt 15-20 perccel vajon be lehet menni már jegy nélkül is, mint anno fiatal koromban itthon?
bejutni felejtős :roll:

gyakorlatilag egész barcelonában ilyenkor akár egy lakásba bekéreckedve is meg lehet nézni a clasicot :P :D Jó szurkolást

Visca Cataluna!!
VISCA EL BARCA
Avatar
Lionsgate
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.04.05. 21:27:54

2012.04.18. 19:32:43

Hetvegen Clasico! Ha nyerunk akkor a bajnoksag is meglesz, mert a Realon biztos hozunk meg 2 pontot a szezon vegeig, persze innentol hibanak helye nincs az elkovetkezendo merkozeseken, mert akkor buktunk mindent!
rolegy
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.04.18. 18:12:30

2012.04.18. 18:20:04

Üdvözlet!
Hétvégén utazunk Barcelonába, jegyünk a mérkőzésre sajnos nincs és már úgy tűnik nem is lesz. Tud valaki valami jó helyet /lehetőleg metro állomás közelében/ ahol meg lehetne nézni a meccset?
Köszi
u.i. A mérkőzés vége előtt 15-20 perccel vajon be lehet menni már jegy nélkül is, mint anno fiatal koromban itthon?
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.16. 15:52:25

kristop írta:szerintem hozzáért, de nem is ez a lényeg, hanem hogy fél méterről rúgták rá izomból úgy hogy még oda is szorította a testéhez és mégis lefújták.
Ezen a vidin jobban lehet látni: http://www.youtube.com/watch?v=gioC1_fo ... re=related

Egyébként így utólag tök mindegy. Másrészt ezt nem ebbe a topicba kellett volna.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.04.16. 15:48:27

szerintem hozzáért, de nem is ez a lényeg, hanem hogy fél méterről rúgták rá izomból úgy hogy még oda is szorította a testéhez és mégis lefújták.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.16. 15:28:44

kristop írta: (emlékszünk a barca - interes touré kezezésre is, amiért nem jutottunk tovább, testhez szorítva, de hozzáért ezért lefújták)
Emlékszünk. Annyi stimmelt, hogy le volt szorítva (ami ugye szabályos), de nem ért hozzá a keze.
http://www.youtube.com/watch?v=cPgD1SDz ... re=related
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.04.16. 15:25:08

teljesen jogos volt a levante tizenegyese, de attól még iszonyat rossz ez az irány, hogy ha tizenhatoson belül hozzáér a kézhez mégha test előtt van és nem befolyásol semmit se akkor is szabálytalanság. nyilván hátrakéne rakni és akkor nincs miről beszélni, de ha két méterről neked rúgják a labdát te meg magad elé teszed reflexből a kezed, akkor már ott is a büntető. simán lehet erre játszani.. (emlékszünk a barca - interes touré kezezésre is, amiért nem jutottunk tovább, testhez szorítva, de hozzáért ezért lefújták)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.15. 20:08:42

jogos volt a levante 11-ese, de az hogy már nem csak a reál szurkolok pampognak, iszonyat idegesito. a nagy csoda levante, a 90 percbol 3-at nem töltött a térfelünkön, nem tudom mirol beszélt a naldo gyerek. meert ha 8-8-nál, a 95. percben befujják, akkor megértem, de így... :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.04.15. 20:06:19

MichaaBee írta:Mi volt benne röhej? :roll:
Tudod mi volt a röhej? Hogy Valdo, miközben játszott a pályán, még arra is figyelmet fordított, hogy nézze az oldalvonal mellett Guardiolát, hogy mit csinál. Sőt, még a közelében is lehetett, mivel hallhatta tisztán, hogy mit mond Pep a játékvezetőnek. :lol: :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése