Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.21. 19:53:30

Hajrá, nyerni kell magunk miatt, büszkeség miatt, Enrique miatt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.05.21. 19:02:34

visca el barca írta:rakuten
:twisted: :mrgreen:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.21. 18:57:21

ts - sr, marlon, umtiti, alba - rakuten, busi, ini - msn

hajrá. focizzunk egy jót és kész. a madrid kb 10 perc alatt eldönti, remélem a srácok nem omlanak össze és azért szórakozttatnak majd minket
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.18. 17:23:03

Vicces volt, mikor kijött a hír, volt mindkét táborban jópár olyan vélemény, hogy majd akkor ezentúl simán "nyerjük" a bajnokságot, mert nem fogják nyomni az ellenfelet, kijön az igazi különbség.
Akkor viszont szabályzatot kell módosítani mindenhol, mert több bajnokot is avatni kell :lol: :lol:
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.18. 17:12:09

S.Agüero írta:Nem, videóbíró lesz. Bár tudtommal még nem hivatalos.

Vicces volt, mikor kijött a hír, volt mindkét táborban jópár olyan vélemény, hogy majd akkor ezentúl simán "nyerjük" a bajnokságot, mert nem fogják nyomni az ellenfelet, kijön az igazi különbség. :D
Erről teljesen lemaradtam.

Kifogás akkor is lesz nyugi...ismerünk olyat mindkét fórumon, akinek ez nem fog problémát jelenteni :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.18. 17:03:22

Nem, videóbíró lesz. Bár tudtommal még nem hivatalos.

Vicces volt, mikor kijött a hír, volt mindkét táborban jópár olyan vélemény, hogy majd akkor ezentúl simán "nyerjük" a bajnokságot, mert nem fogják nyomni az ellenfelet, kijön az igazi különbség. :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.18. 16:59:28

babaking írta:
MQuCsabi írta:Igen, az ott be van szorítva. Viszont ezért ne mkell ekkorát homorítani, meg karkörzéseket végezni esés közben :D Erős ítélet, de engem például cseppet sem bántana, ha keményen büntetnék a DIVE-ot. Ezt most ettől az esettől függetlenül mondom. Gyorsan leszoknának róla.
Ha jól hallottam jövöre az angoloknál szankcionálni fogják.
Nálunk meg jön a videóbíró.


Min fogjuk enni egymást ezentúl? :cry: :cry: :mrgreen:
Nemcsak a gólvonal-technológiát fogják használni?
babaking
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016.12.05. 12:16:37

2017.05.18. 16:21:09

MQuCsabi írta:Igen, az ott be van szorítva. Viszont ezért ne mkell ekkorát homorítani, meg karkörzéseket végezni esés közben :D Erős ítélet, de engem például cseppet sem bántana, ha keményen büntetnék a DIVE-ot. Ezt most ettől az esettől függetlenül mondom. Gyorsan leszoknának róla.
Ha jól hallottam jövöre az angoloknál szankcionálni fogják.
Nálunk meg jön a videóbíró.


Min fogjuk enni egymást ezentúl? :cry: :cry: :mrgreen:
Madridista.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.18. 16:00:28

Igen, az ott be van szorítva. Viszont ezért ne mkell ekkorát homorítani, meg karkörzéseket végezni esés közben :D Erős ítélet, de engem például cseppet sem bántana, ha keményen büntetnék a DIVE-ot. Ezt most ettől az esettől függetlenül mondom. Gyorsan leszoknának róla.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.18. 15:43:24

MQuCsabi írta:MEccset nem láttam, a képhez annyit, hogy ebből nekem semmi nem látszik. Én úgy látom, ezen Ramos keze érinteni sem érinti, nem hogy löki Aspast. Lábbal meg szintén nem akaszt. De lehet teljesen rosszul látom. De egy gifről szerintem azért nem lehet leszűrni semmit.
http://player.hu/uploads/2017/05/aspas-ramos.jpg" target="_blank

Aspas ott hagyta a lábát, nem volt egyértelmű büntető, de ezért kiállítani második sárgával picit vicces. :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.18. 15:26:22

MEccset nem láttam, a képhez annyit, hogy ebből nekem semmi nem látszik. Én úgy látom, ezen Ramos keze érinteni sem érinti, nem hogy löki Aspast. Lábbal meg szintén nem akaszt. De lehet teljesen rosszul látom. De egy gifről szerintem azért nem lehet leszűrni semmit.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.18. 14:26:47

Én amúgy majd akkor kezdek el aggódni, ha egy jó Barcát előznek meg az urak, nem pedig egy ilyen pocsékot, mint idén. Egy rövid tavasz eleji periódusra emlékszem, amikor jól nyomtuk, többi nekem kevés volt.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.05.18. 13:49:38

visca el barca írta: de épp ezt mondom, hogy ha egy játékos hibázik (most az, hogy lefutják nem is hiba) az benne van, de ha az edző látja, hogy a töltetlékek nem hozzák a szintet sokadjára sem az egyértelmű butaság.

mivel síkhülye vagyok, most megkerestem az eredményeket:

3. forduló, barca-alaves 1-2,
kezdő volt cillessen, digne, matyiő, vidal, DS, pákó, turan - ez 7 olyan ember akinek amúgy köze nincs a kezdőhöz. LE nagy arccal azt hitte (itt még hihette), hogy elég a tarcsit kiküldeni, meg lenézni az ellenfelet. igaz így is volt 16 lövésünk (2 talált kaput), szóval nyerhettünk is volna, de nem nyertünk. oké, gondolhatta bad luck, rossz a csillagok állása, anyám kínja

7. forduló, celta-barca 4-3
kezdő volt, matyiő, turan, AG, rafinha. itt csak 4 ember volt a padról, de a celta lényegében rommá alázott minket egy félidő alatt. itt, a második meccs után egy komoly szakember levonta volna konzekvenciát, hogy egy ennyire felforgatott csapat nem fog működni, és talán fontosabb lenni az elején gyűjtögetni a pontokat, mint az, hogy a 3.(!!!!!) meg a 7. fordulóban pihentesse a játékosokat.

12. forduló barca-malaga, 0-0, úgy, hogy a 68. perctől előnyben játszottunk
kezdő volt digne, rafi, DS, arda, pákó - ez megint 5 olyan ember akik alapesetben max padosok.

és nem volt neki elég ez a 3 meccs, folytatta tovább a bohockodást, és jó, volt olyan meccs amikor ez bejött, de többnyire marhára nem. persze nem látok a sorok mögé, lehet a nyári alapozás után azt látta a 564378 fős stáb, hogy lehetnek év végére fizikai gondok és ezért ment ez az agyatlan rotálás...
ez a logikaval nekem az a problemam, hogy tudok neked hozni ugyanennyi meccset, ahol a legjobb csapattal alltunk ki es megis pontvesztes lett belole. plusz az azert egyertelmu, hogy minden meccsen nem lehet felrakni a fullos kezdod, es mikor pihentetnel, ha nem egy frissen feljutott alaves ellen otthon, vagy szinten otthon egy malaga ellen? nem jott be, utolag lehet mondani, hogy maskor kellett volna, ami igaz is, de nem erzem, hogy alapbol, mar elore rossz dontes lett volna. meg ugye, ahogy te is irtad sokszor bejott.

real sociedad - barcelona, 1-1, ahol valami isteni csoda folytan tudtuk ikszre hozni a meccset, kapuraloves 17 - 7 volt a sociedadnak

bilbao - barcelona, 2 - 1, ket bilbaoi kiallitassal

villarreal - barcelona, 1 - 1, mondjuk ezt baszottul elfujtak, de akkor is

nezhetjuk eleg sok iranybol. a realnak jobb a masodik sora, megis ha csak egy a millio makos utolso percben hozott meccseibol nem jott volna be, vagy csak egy par olyan meccset, amit iszkre hoztak mikozben kozuk nem volt hozza nem jott volna be, akkor mar mienk lenne a bajnoksag. es akkor meg a birozast el se kezdtem (ugye a tegnapi meccs is). szoval na, iden eleg kevesen mult.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
tl
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.28. 14:38:01

2017.05.18. 13:23:04

R11 írta:
tl írta:11-es helyett kiszórták 2. sárgával Aspast, ez ennyi volt. A Madrid átnyújthatja a bajnoki trófeát a bírói testületnek.
Sok köze nem volt a labdához : Kép
Azért mert még nem ért a labdához, nem jelenti azt, hogy hátulról fel lehet lökni. A képed csalóka, mert hátulról mutatja a szituációt. Szerintem simán adható 11-es, de hogy nem műesés, az tuti.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.18. 13:13:12

recrea írta:
visca el barca írta: reménykedem benne, hogy valverdének az lesz az első nyári teendője, hogy kiül egy üveg absolut vodkával a teraszra és végignézi az összes idei meccsünket.
Ahhoz kevés az egy üveg meccsenként...
nekiáll egynek, aztán meglátja AG meg DS vakító fényét, és egyből szól az asszonynak, hogy nyissa a következő üveget :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.18. 10:44:27

visca el barca írta:és akkor még olyan apróságokról nem is beszéltünk, hogy szerencsétlen cserejátékosokat állandóan más poszton játszatta. Ag szerencsétlen játszott buszkecc helyén, rakéta, ini helyén (jó, mind3 középpályás és egy 30-50 millás játékosnak meg kellene oldania mind3 posztot), de volt ő baltámadó meg jobb bekk is... rafi 14 meccsen kp-s, 10 meccsen jobbtámadó, DS is játszott csomószor kp-st meg támadót is. sajnos LE elhitte ezekről az emberekről hogy igazi jolly jokerek és mindenhol képesek magas szinten veretni.
Egyről beszélünk. (Matyi balvédő)
visca el barca írta: reménykedem benne, hogy ha valverdének az lesz az első nyári teendője, hogy kiül egy egy üveg absolut vodkával a teraszra és végignézi az összes idei meccsünket.
Ahhoz kevés az egy üveg meccsenként...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2017.05.18. 10:45:00-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.18. 10:34:34

és akkor még olyan apróságokról nem is beszéltünk, hogy szerencsétlen cserejátékosokat állandóan más poszton játszatta. Ag szerencsétlen játszott buszkecc helyén, rakéta, ini helyén (jó, mind3 középpályás és egy 30-50 millás játékosnak meg kellene oldania mind3 posztot), de volt ő baltámadó meg jobb bekk is... rafi 14 meccsen kp-s, 10 meccsen jobbtámadó, DS is játszott csomószor kp-st meg támadót is. sajnos LE elhitte ezekről az emberekről hogy igazi jolly jokerek és mindenhol képesek magas szinten veretni.

reménykedem benne, hogy ha valverdének az lesz az első nyári teendője, hogy kiül egy egy üveg absolut vodkával a teraszra és végignézi az összes idei meccsünket.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.18. 10:19:16

Értelek, de én nem gondolom akkora hibának, h használta a keretet, lévén ugyanazzal a 13 játékossal nem lehet lejátszani a szezont, mert kifulladnak, és pont ezért voltak a nyári igazolások, amiket én még mindig nem nevezek rossznak.

LE egyszerűen képtelen volt csapatot csinálni ebből az állományból, fogalma sem volt, h kell őket használni, és hiszem, h nagyon sok edző van, aki ezeket tudja/tudta volna...h messzire se kelljen menni, a lesajnált Khedira, Higuain-féle csapat vert agyon minket, ahol a hátsó 4 játékos átlagéletkora 35...ennyit meg arról, h a 30 éves játékos öreg.

Nem a rotálás tényével volt a gond, hanem a módjával. Pl. amit Te is írtál, 3. fordulóban bedobni totál random 5-7 összeszokatlan játékost tényleg hiba, bár azon a meccsen pont az egyéni hibák miatt kaptunk ki.

A valódi probléma az, h semmi játékunk nem volt ebben a szezonban, kevés tudatosság, nem láttam koncepciót arra, h akarja az új játékosokat beépíteni, egy erőltetett szezon volt, egyszerűen értetlenül állok ezek felett, mert egyáltalán nem ez volt a jellemző a korábbi években.

De h ezt itt csak páran vettük észre, és amikor felhoztuk szezon közben, le lettünk ugatva, pedig ez a csapat nagyjából ősz közepén predesztinálva lett arra, h nem nyer kupát. És még így is rohadt közel vagyunk.

MSN, elhiheted nekem, nem Gomes játszatásán vagy nem játszatásán fognak múlni a kupák, felesleges erre kihegyezni, az okok a fent leírtakban keresendőek :)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.18. 10:16:17

VEB:

Nagyon remélem, hogy ez a folytonos Gomes játszatás nem valami kötelezően előírt dolog a vezetőségnél/szerződésben(ügynöke jó nagy hiéna, bármi kitelik belőle), mert akkor nézhetjük jövő évben is hogy egy minőségi KP hozás helyett Gomest játszatjuk és "csodálkozunk" ha nem nyerünk semmit.


Amúgy Alaves ellen sem tehette volna meg Lucho, nem szabadott volna lenézni, mert konkrétan 2-3 fordulóval előtte viccelte meg az Atletit a Calderonban, mire számított Lucho amikor D csapatot küldött fel?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.18. 10:01:53

recrea írta:A 30-50 milliós játékosoknak sem tiltotta meg senki, h focizzanak, nehogy már a Malaga vagy az Alaves magas szint legyen nekik.
de épp ezt mondom, hogy ha egy játékos hibázik (most az, hogy lefutják nem is hiba) az benne van, de ha az edző látja, hogy a töltetlékek nem hozzák a szintet sokadjára sem az egyértelmű butaság.

mivel síkhülye vagyok, most megkerestem az eredményeket:

3. forduló, barca-alaves 1-2,
kezdő volt cillessen, digne, matyiő, vidal, DS, pákó, turan - ez 7 olyan ember akinek amúgy köze nincs a kezdőhöz. LE nagy arccal azt hitte (itt még hihette), hogy elég a tarcsit kiküldeni, meg lenézni az ellenfelet. igaz így is volt 16 lövésünk (2 talált kaput), szóval nyerhettünk is volna, de nem nyertünk. oké, gondolhatta bad luck, rossz a csillagok állása, anyám kínja

7. forduló, celta-barca 4-3
kezdő volt, matyiő, turan, AG, rafinha. itt csak 4 ember volt a padról, de a celta lényegében rommá alázott minket egy félidő alatt. itt, a második meccs után egy komoly szakember levonta volna konzekvenciát, hogy egy ennyire felforgatott csapat nem fog működni, és talán fontosabb lenni az elején gyűjtögetni a pontokat, mint az, hogy a 3.(!!!!!) meg a 7. fordulóban pihentesse a játékosokat.

12. forduló barca-malaga, 0-0, úgy, hogy a 68. perctől előnyben játszottunk
kezdő volt digne, rafi, DS, arda, pákó - ez megint 5 olyan ember akik alapesetben max padosok.

és nem volt neki elég ez a 3 meccs, folytatta tovább a bohockodást, és jó, volt olyan meccs amikor ez bejött, de többnyire marhára nem. persze nem látok a sorok mögé, lehet a nyári alapozás után azt látta a 564378 fős stáb, hogy lehetnek év végére fizikai gondok és ezért ment ez az agyatlan rotálás...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.18. 09:23:43

Tegnap is rugott ket golt, az egyik megint nagy volt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
R11
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2017.04.29. 17:56:12

2017.05.18. 09:05:41

tl írta:11-es helyett kiszórták 2. sárgával Aspast, ez ennyi volt. A Madrid átnyújthatja a bajnoki trófeát a bírói testületnek.
Sok köze nem volt a labdához : Kép

ezen viszont besírtam : https://twitter.com/CatalanE7/status/864942651128373249 :D :o #-o :lol:
tl
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.28. 14:38:01

2017.05.17. 22:23:22

11-es helyett kiszórták 2. sárgával Aspast, ez ennyi volt. A Madrid átnyújthatja a bajnoki trófeát a bírói testületnek.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.05.17. 21:04:36

De kár ezért a passzért, már a 2. percben vezethetett volna a Celta :|
94:39 6 - 1
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.17. 18:53:55

visca el barca írta:irigyellek titeket, hogy ennyire emlékeztek ilyen régi meccsekre. én azt nem tudom három hete, hol, kivel, mit játszottunk :lol:
Más világ volt, de hát te is tudod. :D Én ilyenekre azért tudok így visszaemlékezni, mert örült az ember ha a 1-1 összefoglalót elkapott meg bújta a nemzetisportot. Nem az hogy mindent tudsz, sőt a játékosok posztolnak twitteren és társai ezért jobban megmaradtak ezek. Plusz kétpontos rendszer volt, s sűrű volt a mezőny, emlékezetes idényzárók voltak. Szateliten néztük ha jól rémlik valami török kalóz csatornán jött be. :D

Na de, hogy ne off legyen, kötelező szépen zárni a szezont és győzelemmel. Elmondhatjuk a fiúk mindent megtettek és a bajnoki finisben sorra hozták a meccseket.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése