Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
nonomo
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009.12.19. 18:55:56

2012.04.21. 22:11:18

Tocy írta:Ozsival értek egyet, abszolút a fáradtság, a fásultság jeleit láttam én is, mentálisan nem bírtuk ezt a szezont el. Igazából az idegenbeli vereségeink alkalmával is azt mondtam, hogy nem a hozzáállással volt a baj, hanem vmi mással...kis szerencse, kis frissesség hiányzott szinte mindig. Most is. Sajnos ezzel szerintem a Chelsea is átmegy rajtunk, megtörtek most a srácok fejben sztem, és láthattuk h már most sem voltunk a topon. Ezzel úgy gondolom a Real viszont átmegy a Bayernen simán, aztán lendületből behúzzák a BL-t is, ezzel CR aranylabdája is biztosított. Megszakadt a Barca-dominancia, a Messi-dominancia ( mégiscsak Ronaldo döntötte el a Clásicót, miközben Messi nem talált be ), stb. Aztán jövőre remélem motiváltabbak, és főleg frissebbek leszünk!
Nem hiszem, hogy egy ilyen Chelsea, aki múlt kedden játszott továbbjutna, ELLENÜNK, mert attól, hogy a Real elvert, szerintem még mindig mi vagyunk a világ legjobb csapata és nem kell elkeseredni. El fogjuk verni a Chelsea-t 3 góllal, tovább megyünk és behúzzuk a BL trófeát, egy meccs nem írhat le egy csapatot, a bajnokságot a többi gyenge meccs miatt vesztettük el, nem ezen meccs miatt. :)

VISCA EL BARCA :!: VISCA EL CATALUNYA :!:
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 22:11:13

Lehet hogy elsőként, de gratulálok a Madridnak! A győzelemért és a bajnokságért is. Szétcsap az ideg, de ez is benne van a fociban. Azért még nem kell temetni az idényt. 3 nyert meccsel még nyerhetünk 2 kupát. Ez van. Előbb utóbb eljött volna ez az érzés. Most eljött.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2188
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 22:10:55

Megérdemelte a madrid a győzelmet, még akkor is ha nem játszottak szebben, vagy sokkal jobban. Egyszerűen abból a stílusból ennyi is elég 2 gólhoz. Mi meg nem csináltunk kb semmit, nem érdemeltünk semmit. A mi játékunkban nincs benne a 100%-os helyzetkihasználás. Mindig is több kellett, helyzetünk meg nem is nagyon volt.

Tello játszatását nem értettem, ennek ellenére nagyon jól mozgott. Viszont hihetetlen nagy helyzeteket hagyott ki. De nem őt éreztem hibásnak a veszteségünk miatt. Sokkal inkább kezd megszürkülni, kiöregedni a kezdőnk. Alves, Xavi és legfőképpen Puyol egészen katasztrofálisan játszott, vagy nem csinált semmi, pedig kellett volna.

Idén már nem éreztem amúgy se olyan élesnek a csapatot, tehát valami nincs rendben. Szerintem vagy oldja meg Guardiola, hogy a fent említett 3 játékoson "túlad", vagy menjen és tegye meg ezt helyette valaki...
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.21. 22:10:42

Továbbra is kitartok a Barca mellett és szurkolok keddre,de ez nekem nagyon fájt és gondolom nem csak nekem.
Renesans
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011.12.27. 19:57:11

2012.04.21. 22:10:08

Amúgy Alexis játéka nagyon tetszett ma, kezdenie kellett volna, dehát ugye ott volt az a kis sérülés is, nyugodtabb volt így Pep, a Chelsea ellen ott lesz, és ő lesz a kulcs. Messi és Alexis mellé kellene még egy gólerős támadó, egy vérbeli csatár típusú játékos, olyan mint Villa. Én személy szerint már nagyon várom a visszatérését, de tartok tőle olyan lesz mint Henry az utolsó idényében. Pedronál nem látom a fényt az alagút végén. Tello jó lehet kiscsapatok ellen, de pl. BL-ben meg Madrid ellen kevés. Cuenca meg nem góllövő játékos, Afellay szintén nem (meg lehet, hogy őt el is adjuk). Éppen ezért egy klasszis csatár érkezése mindenképp jól esne a nyáron. Ti hogy vagytok vele?
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.04.21. 22:09:59

Mivel a Barca vs. Real zárva van (nem is baj!) ezért itt szeretnék gratulálni a Madridnak a győzelemhez. Nehéz meccs volt, apróságokon múlott, amiből ezúttal ők jöttek ki jobban...
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.04.21. 22:09:58

El vagyok keseredve, de hát ekkora csalódást nem nagyon éltünk meg 4 éve... Nem az a sz.r, hogy elúszott a bajnokság, mert azzal az Osasuna elleni meccs után megbarátkoztam. De gyakorlatilag úgy nyert a Real Madrid a CAMP NOU-ban, hogy a 20. perc után egy pillanatig nem volt kérdéses... Ja bocs, 2 percig, miután Guardiola végre elszánta magát egy cserére.... :roll:

Ilyen nullmovitációval nem lehet focizni! Ez szégyen... Magunk alatt vágjuk a fát néha komolyan mondom. A düh kikészít majd, amikor megint olvasom a huszonnyolcadik "hűek voltunk saját stílusunkhoz és filozófiánkhoz" nyilatkozatokat. Értem én, hogy ez a totális futball és imádom, hogy ezt nyomatjuk, de 50 meccsenként esélytelen ezt nyomatni. A mai modern futballban NEM LEHET olyan, hogy egy dolgot tud csinálni egy csapat és ha az nem megy, nincs semmi más elképzelés... Nem igaz, hogy ezek az emberek alkalmatlanok arra, hgoy szezononként három meccsen beálljanak kontrára. Megvan rá a keret, de töketlenek vagyunk változtatni a játékon! :x

Motiválatlanság, dekoncentráltság, kapusbaki, kevés futás, láthatóan zsákutca taktikához való ragaszkodás az oka a vereségnek. És ezek közül max a kapusbaki az, amit nem lehetne elkerülni, s ez a rohadt idegesítő és fájó benne... :roll:

Kedden oda kell csapni a Chelseanek, különben megnézhetjük magunkat! VAMOS!
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.04.21. 22:09:36

ozsimiki írta:Elég fáradtnak tűnt az egész csapat, nem volt meg a megfelelő tempó, sajnos ez lett a vége.

Hozzáállásban nem láttam semmi gondot, nagyon jól védekezett a Madrid, akartunk mi,csak nem tudtuk ezúttal megoldani.

Bajnokság így elúszott, előtte nyertünk 3at zsinórban, és óriási veretlenségi sorozatot alakítottunk ki a Madrid ellen a bajnokságban, aminek most vége. Előre elnézést kérek azon Barcás társaim hszeiért, akik elkezdik majd köpködni saját csapatukat, mert nem nyerünk bajnokságot, meg hasonlók. Szem előtt tarthatnák,hogy milyen sorozat szakadt meg ma, és hogy azért mennyit melóztak idén is,előtte is, 2éve is.

Bajnokságnak vége, de azt ki merem jelenteni,hogy a korszaknak ezzel nincs vége! Ahogy elkezdtünk játszani -10ről, egyáltalán nem arra utalt volna,hogy vége lesz ennek a csapatnak. Most mi fáradtunk bele ebbe a sorozatba, megesik az ilyen, szurkoljunk kedden is a srácoknak,hogy Blben döntőzzünk, és ott akár történelmet is írhatunk!

FORCA BARCAAA!!!
Ennyi a véleményem. Legalább hullik a férgese ( divatdrukkerek ).
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 22:09:10

egy fáradt, fásult barca, rossz taktika, szemben a tökéletesen végrehajtott madridi taktikával, magabiztos real játékosokkal, akik évekig be voltak csinálva tőlünk, most josé elhitette velük, ezt meg fogják nyerni...
ez valóban hitvány volt..... csatár nélkül, tulajtonképp 3-7-0 felállásban... a liga a realé, lehet gratulálni... nem is ez fáj, mert nem nyerhetünk minden évben kupákat és ha elmegy a BL és/vagy a kupa, az sem akkora baj, mint amit ma mutatott a csapat otthon az ősi ellenség ellen...... :roll:
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.04.21. 22:08:48

Én személy szerint valahol örülök is ennek a vereségnek és annak,hogy elúszott ez a bajnokság!Ebben a bajnoki szezonban sokszor az volt az érzésem,hogy tényleg kicsit elbízták magukat a fiúk 1-2 meccs elött,és talán kicsit félvállról vették ezeket,ami mint láttuk meg is bosszulta magát.Remélem Pep marad,és jövőre új erővel,újra sikerre éhezve!!!!!vágunk neki a bajnokságnak!!!
Ja és no para,a Bl meglesz,nemtom mér,de meglesz és kész!!! :D :!: :!: :!: :wink:
Kép
Avatar
Kikizoli
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.10.14. 18:14:16

2012.04.21. 22:08:37

Atalanta írta:Szemét hozzáállás volt ez! Elbukják a BL-t is! Guardiola miatt kaptunk ki! Tello, Tjiago...Semmit sem bizonyitottak, Xavi, Iniesta kipukkadt, körülményes... Oriási blama, két meccsek elrontották az egyébként szép szezont! Nemtörödöm [auto_cenzúra] hozzáállással! Csak a Sanchez küzdött! Ennyi. A Chelsea beletapossa a primadonnákat a földbe! Nagyon nagyon bánt ez a vereség, mert ez a leggyengább rel volt a Guardiola éra alatt!!!!
Hmm... Te a rádión hallgattad a meccset?? :)
Leggyengébb madrid??? Lassan Mindent megdöntenek...
Katalán a szív, kék a lélek, Barcelona fan maradok amíg élek!

"Igaz, hogy nem kaptam még senkitől ekkora vereséget, de nem kell annyira meglepődni ezen, ez egy egyértelmű vereség volt. Úgy léptünk pályára, hogy nem volt esélyünk a győzelemre” Mourinho. Barca-Real 5:0
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.04.21. 22:08:24

Ilyet az elmúlt négy évben nem mondtam, de most hazudnék, ha nem tenném. Teljesen megérdemelten nyert a Madrid, sokkal jobban megharcoltak minden egyes labdáért. Figyelmetlenek voltak a katalán játékosok sok esetben, nem volt bennük annyi motiváció, mint máskor.
Az első perctől fogva nem értettem, hogy Tello miért kell, hogy ezen a meccsen tanuljon meg focizni. Olyan volt, mint egy pályamunkás, őrizte az oldalvonalat, nehogy ellopják. Egész jól megvédte... Ma még azt sem tudta berúgni, amit alapvetően tud. Egyetlen helyzetből tud kapura lőni, két ilyen is adódott, de egy sem ment be.
Nálam Thiago volt a legjobb, szerintem a többiekhez képest magasan jól játszott. Alexis beállítása is jó húzásnak bizonyult, a góljának nagyon örültem, meg annak, hogy hozott egy kis küzdést.
A többiek sajnos nagyon eltűntek, Messivel kezdve, de igaz ez Iniestára, Alves is a szokottnál gyengébb volt, és Xavi sem villogott igazán.
Amit viszont szeretnék kiemelni, hogy a 90. percben, amikor már majdnem biztos volt a végeredmény, ugyanúgy zúgott a Barca-Barca, mint a kivonulásnál. Úgy gondolom, hogy ilyen nem minden futballpályáján történik meg a világnak. Jó látni, hogy a szurkolók így kitartanak, még a szakadó eső dacára is. Persze jogosan vetődik fel, hogy egy igazi szurkoló igen, de azért emeltem ezt ki, mert ellenpéldából sokkal többet látni.
A bajnokságra ugyan még van matematikai esély, de most már én sem mondom, hogy meg lehet nyerni. Én bizakodtam -10-nél, úgy gondolom, jogosan, hiszen egy fél szezon még hátra volt, de most már csak négy meccs.
A szurkolók mellett pedig én úgy gondolom, hogy a csapat is példát mutatott. Elveszítették ugyan a fiúk a meccset, de tisztességesen viselték el mindezt, nem volt brutalitás, tömegjelenetből is viszonylag kevés volt. Ez volt az első ilyen derbi a portugál korszakában, ami méltó az El Clásico elnevezésre.
Természetesen szomorú vagyok, gondolom, hogy mindenki más így van ezzel, de fel sosem adjuk. Remélem, hogy keddre fel tud pörögni a csapat, mert nagyon jól jönne a Chelsea kiejtése.
Visca el Barca! Veletek vagyunk!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.04.21. 22:06:34

Nyert a tudásban sokkal alacsonyabb szintet képviselő csapat, amely ráadásul az agresszivitásban meg az élen jár.

Megnyugodtam, igazából. Mert
Egyre inkább azt látom, hogy újból a "romlottság éve" van.
Nincs mit tenni, amikor ennyire látványosan az antifoci és a sötét oldal diadalmaskodik.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.04.21. 22:06:08

Sajnos eljött ez is, megtört a jég, és nyert a Madrid! Gratulálok nekik a bajnoki címért, de nem a mai meccsért! Taktikusan játszottak, jól védekeztek, a hibáinkból megéltek, de ahogy az időt húzták, az méltatlan volt. És nem csak a vezetés birtokában tették ezt! Casillas szerintem levett a meccsből közel 10 percet a kirúgásaival, szabadrúgásaival, és mindezt sárga nélkül tette!
A mi részünkről! Szerintem ma 2 ember volt rendben a kezdőből: Tiago és Busi! Sancehez is jól szállt be! De! Messi a szezon leggyengébb meccsét hozta le, míg Xavi és Iniesta rengeteg pontatlansággal játszott! Ezt nem bírtuk el! Nekem ma Valdes sem tetszett, mert igazából szerintem mindkét gólnál rosszul mozdult ki! Szóval rendbe kell tenni a srácokat, mert a Bl-ből is kiesünk! Azért az a legrosszabb, hogy alig volt helyzetünk!
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.21. 22:05:56

hady írta:--azért x lehetett volna

És mit kezdünk az X-el? a Real veszit a Sevilla ellen, meg X-el a Bilbao-val?

Szomorú vagyok, de ha tudnám, hogy nincs 9 antibarca az osztályomban, akkor már hangolódnák a Chelsea-ra. Jobban félek attól, hogy az osztálytársaim nekemesnek, mint attól, hogy kiesünk BL-ből. Voltak jobb napjaink is... :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kash 2012.04.21. 22:06:29-kor.
Kép
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2012.04.21. 22:05:48

mérhetetlenűl csalódott vagyok :(

nem tudok semmi mást írni, egyszerűen leblokkoltam. remélem pep marad, és folytatódik az elmúl 3 és fél év menetrendje tovább.. ha nem azt is megértem.
Barça,Barça,Baaarça!!!
janesz25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2008.08.29. 05:47:48
Tartózkodási hely: Dunaújváros

2012.04.21. 22:05:16

Túl sok kérdés motoszkált mecs közben és mecs után bennem.

Miért nem szántjuk fel hazai pályán egy Clasicon a gyepet?
Miért áldozzuk be a bajnokságot a BL miatt? Miért játszunk csatár nélkül? Miért nem hoz fel edzőbá egy vérbeli csatárt a B -ből? (olyan biztos van mint Tello) Miért nem hosszabbít szerződést Pep? Miért nincs több variáció a játékunkban? Miért ül a padon Pique? És a többi és a többi....

Félre értés ne essék. A Reáltól ki lehet kapni, idén egész kiegyensúlyozottan játszottak. De a hozzáállás nem nagyon tetszett ma. Talán majd kedden... Hajrá Barca....
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.04.21. 22:04:49

Ozsival értek egyet, abszolút a fáradtság, a fásultság jeleit láttam én is, mentálisan nem bírtuk ezt a szezont el. Igazából az idegenbeli vereségeink alkalmával is azt mondtam, hogy nem a hozzáállással volt a baj, hanem vmi mással...kis szerencse, kis frissesség hiányzott szinte mindig. Most is. Sajnos ezzel szerintem a Chelsea is átmegy rajtunk, megtörtek most a srácok fejben sztem, és láthattuk h már most sem voltunk a topon. Ezzel úgy gondolom a Real viszont átmegy a Bayernen simán, aztán lendületből behúzzák a BL-t is, ezzel CR aranylabdája is biztosított. Megszakadt a Barca-dominancia, a Messi-dominancia ( mégiscsak Ronaldo döntötte el a Clásicót, miközben Messi nem talált be ), stb. Aztán jövőre remélem motiváltabbak, és főleg frissebbek leszünk!
nonomo
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009.12.19. 18:55:56

2012.04.21. 22:04:29

Kicsit szomorú vagyok, mert kikaptunk, de miért is ne lennék szomorú. Nem úgy ültem le a TV elé, hogy a Real fog nyerni, de természetesen benne volt a fejemben ez is, valahol a tudatalattimban egy kicsit tartottam tőle. Tartalékos volt a Barca, hajtott a Real. Nem lennék meglepve, ha a BL döntő Bayern - Barca lenne. Jól csinálta a Real, látszik, hogy sokat készültek erre a meccsre, pihiztek a BL-ben is, míg a Barca kihajtotta magát.

A taktika zseniális volt, ezt el kell ismerni és annyira nem is voltak durvák, leszámítva egy-két csúnyább megmozdulást. Mi, ehhez képest csak "focizgattunk", úgy gondoltuk, hogy lazán elverjük a Madridot, ami most nem sikerült, ez van. Néha ez, néha a másik csapat nyer, zsinórban sokszor vertük a Realt, ennek is be kellett következnie, lesz még ezer meccs ellenük, fel a fejjel, fogunk még nyerni számtalanszor. Koncentráljunk a BL-re és a Spanyol Kupára, ezek még meglehetnek. Soha nem hagyom cserben őket!

VISCA EL BARCA, VISCA EL CATALUNYA!!!! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nonomo 2012.04.21. 22:05:13-kor.
Avatar
MU&Barca fan
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.03.07. 22:07:53
Tartózkodási hely: Old Trafford

2012.04.21. 22:03:58

Off: Piquével mi van? Megsérült? Remélem a Bl.ben látjuk majd.
ON
De Gea - Fabio,Evans,Vidic,Evra - Valencia,Pogba,Cleverley,Nani - Rooney,Welbeck
V.V - Alves,T.Silva,Piqué,Alba - Busquets,Xavi,Iniesta - Sanchez,Messi,Tello
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2012.04.21. 22:03:43

salas9 írta:Szerintem velem együtt -attól függetlenül, hogy mindig pesszimista vagyok egy ilyen meccs előtt- nagyon sokan csalódtak. Ez nem az a csapat volt, akit mi vártunk. Körülményesen, lassan és néha ötlettelenül játszottunk. Ezen kívül Guardiola is eltaktikázta a mérkőzést. Szeretem mind Tello-t mind Thiago-t, de egy ilyen mérkőzésre még súlytalanok. Olyan volt az ő kezdetésük, mintha a madridnál Benzema helyett az a Jesé, a középpályán meg nem tudom ki kezdett volna...

Fel kell emelni a fejünket, mindent meg kell tenni a BL győzelemért és a kupagyőzelemért. Mindenki tudja jól, hogy képesek vagyunk rá!

És ne feledjétek: SOM I SEREM:!:

Visca Barca, visca Catalunya :!:
Te melyik meccset nézted????
Tello valóban rettenetesen játszott, de Thiago a csapat egyik ha nem a legjobbja volt.
Amúgy a Madrid továbbra sem nőt fölénk, gyakorlatilag 1 helyzetből rúgtak 2 gólt, mi prdig szokás szerint kihagytunk mindent.
Abban viszont egyetértek sokakkal, hogy normális befejezőcsatár nélkül nehéz lesz. Messi sem oldhatja meg mindig egyedül.
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.04.21. 22:03:18

Na, bajnokság letudva, lehet készülni a Chelsea ellen... :roll:

A vereséget legalább 50%-ban Pepnek adnám. Megint elővette a hülye 3 védős rendszert, amiből eddig sem sok jó sült ki. Ráadásul megint elől játszatta Alvest, aki mindig iszonyat sz@rul játszik ott. Tellot sem kellett volna kezdetni, kevés ő még ehhez, de ez még elmegy, de nem értem hogy miért nem őt kapta le Xavi helyett, aki jóval veszélyesebb volt.

Támadásban megint lassúak és ötlettelenek voltunk, mindig állva várták a labdákat. Nagyon kevés a mozgás és a beindulás, a labda is elég lassan és pontatlanul járt. Azt kell hogy mondjam megérdemelten nyert a Madrid, egyszerűen hulla gyengék voltunk. :cry:
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2012.04.21. 22:03:06

Szemét hozzáállás volt ez! Elbukják a BL-t is! Guardiola miatt kaptunk ki! Tello, Tjiago...Semmit sem bizonyitottak, Xavi, Iniesta kipukkadt, körülményes... Oriási blama, két meccsek elrontották az egyébként szép szezont! Nemtörödöm [auto_cenzúra] hozzáállással! Csak a Sanchez küzdött! Ennyi. A Chelsea beletapossa a primadonnákat a földbe! Nagyon nagyon bánt ez a vereség, mert ez a leggyengább rel volt a Guardiola éra alatt!!!!
Avatar
rrobbiefcb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:27:34

2012.04.21. 22:02:59

rohadt érdekes, hogy 4 perc hosszabbításból kettőben cserél a margit, de pontban a 4. percnél, egy szabadrúgás felívelése közben fújja le, úgy, hogy közben 10 percet fetrengtek a férgek indokolatlanul
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.04.21. 22:02:58

Minden elismerésem a Realé. Kihasználta a hibákat piszkosul, és végig jól védekezett.
Most erre mit lehetne mondani? Elcseszték. Nem Guardiola, nem Tello, nem Messi, nem Valdés, hanem az egész csapat tokkal vonóval.
Természetesen csalódott vagyok, és el is morzsoltam pár könnycseppet.
Sajnos a gólunk után úgy mentünk mint a mérgezett egér, és egy egyszerű indítással Ronaldo maga mögött hagyott mindenkit, és várható volt hogy ebből vereség lesz.
Gratula a Realnak a bajnoksághoz, megérdemelték. Egyszerűen egy olyan csapat állt össze, ami elképesztő.
A Barcelona is dícséretet érdemel, de hogy az utóbbi meccseken nem használják ki a helyzeteket az hótziher.
Vamos! Legyünk BL ott a döntőben a REAL ellen és nyerjük meg!
Válasz küldése