Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.05.17. 01:55:41

Remélem a szövetség nem égeti le magát és átadják a kupát. Az a legkevesebb, hogy az elnök szabaddá teszi magát a bajnokság zárófordulójára. bohócok...
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.05.16. 20:57:28

Csak égetik magukat... Vicc!
Gondolom, az öregnek sokkal fontosabb egy svájci banki bankett, mint a saját munkája, de ő tudja.
Kép
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.05.16. 20:54:52

Ki mondta, hogy csak ő adhatja oda? Hol van ez leírva? :DDD ez vicc.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.05.16. 20:46:00

Ez azért durva mert ha tényleg nem fogják holnapután átadni akkor ha esetleg mi nyernénk meg akkor Puyi nem tudná felemelni a kupát :(
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.05.16. 20:04:39

A bajnoki kupa jelenleg Villar bohóc hátsójában van? Vagy alkotmányba van foglalva hogy más nem adhatja át? Égetik magukat keményen, persze ahogy tudjuk, nem először :)
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2014.05.16. 20:00:31

Ez mekkora. Nem ér rá. Bírom ezeket a rendkívül fontos embereket. Mennyi dolguk lehet?! Nagyjából egy feladata lenne és ezt se csinálja meg. Bárki is lesz a bajnok, megérdemli, hogy holnap kapja meg, nem pedig 4 hónap múlva.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.05.16. 19:46:23

Ez a Villar mekkora egy vicc.... :?

Nem is kell nekünk Villar nevezetű bohóc, nélküle is elfogadjuk a kupát.
KépKép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.16. 19:19:07

Remélem Puyol és Tito miatt összekapják magukat és Messi így a kis 20 millás szerződésével fog végre néha futni... Remélem sikerül, bár fogadni nem mernék rá...
Manheim István
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2007.09.16. 18:37:30
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.16. 19:05:36

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hph ... 7284_n.jpg" target="_blank
Elbúcsúztatták a kapitányt.Fáj a szívem mert minden tekintetben ő volt a kedvencem.Példát vehetne róla minden Barca játékos.
Köszönjük kapitány és sok boldogságot bármerre jársz bárhol leszel,de ha lehet akkor a Barca nagy családjában érd el további sikereid.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.05.16. 18:21:45

remélem most, hogy aláírták a szerződést, Messinek is lesz kedve végre focizni
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.16. 14:45:28

Remélem a május 17. ismét szerencsét fog hozni. 8 éve ezon a napon vertük az Arsenalt a Bl döntőben, holnap egy hasonló eredménnyel kiegyeznék. Nagyon nehéz meccsre számítok, de remélem behúzzuk! Még 1 hete úgy voltam, hogy az se zavar ha az Atletico behúzza, elvégre kis csapat nyerne, tetszett az is, hogy ekkorát küzdöttek idén, megérdemelnék igazából ők is. De most úgy vagyok vele, hogy ne nyerjenek, húzzuk csak be mi!! Úgy izgulok már most, mint 8 éve 14 évesen.. :D Nagyon várom már a meccset. Ezt meg küldeném a fiúknak - még ha nem is látják:

We Are FC Barcelona, We Have to Fight Back!

Remélem ők is ebben a mentalitásban lépnek pályára majd! Az is benne van, hogy kikapunk, de ha esetleg erre kerülne a sor, akkor méltósággal tegyük azt meg, ne lélektelen játékkal! De bízom bennük, remélem nem kell leinnom magam bánatomban a meccs után.. :mrgreen: Olyan megérzésem van, hogy Fabregas gólt fog lőne holnap, remélem bejön..
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.16. 13:29:30

mess2009 írta:úgy látom, itt is szépen "lejön" a csapat állapota, ami régen nem volt: negatív a hangulat a meccs kimenetelét illetően. ahogy már írtam, jelenleg jobb csapatuk van a matracosoknak és kevesebbel is beérhetik (döntetlen) ezért a zászló -alapból - nekik áll, ez nem vitás de: van azért egy reményünk, ha nem a Liga (vagy mindkettő) kell nekik, hanem a BL.! akkor bizony tartalékolniuk kell, ténylegesen energiát, embert, hajtást és mentálisan is. ezt kellene kihasználnunk és ha van ebben a brancsban még egy kis hit : a visszavágás esélyét!
én persze reménykedem ahogy eddig is bármikor...., mit is tehetnék?
Erre az Atleticora minden jellemző volt idén, csak a tartalékolás nem. Simeone gyakorlatilag, akkor is pályára küldte a kulcsjátékosait, amikor már az utolsókat rúgták. A lényeg, hogy nem nagyon forgatta a keretet és a pályán sem lehetett egy pillanatra sem látni, hogy pihennének, nem hinném, hogy itt az utolsó métereken kezdenék el. :) A testi épségüket sem sajnálva fognak küzdeni, valószínűleg többnyire a kapujuk közelében.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2014.05.16. 13:23:10

Ha jól értelmeztem a híreket, akkor a délelőtt folyamán Piqué, Alba és Neymar is edzett és az orvosi engedélyre várnak. Kíváncsian várom, a fejleményeket, bár velük vagy nélkülük de be kell húznunk! Ahogy lejjebb írták, Titoért, Puyolért, Valdesért és persze saját magunkért is! Megkaptuk a sorstól az esélyt, hogy megnyerjük, illene élnünk vele :twisted:

Szerk.: Közben Messivel mindenben megegyeztek, szóval dobhatna egy mesterhármas :mrgreen:
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15481
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.16. 08:22:44

Ugyan már,egy hetük lesz kipihenni magukat a bl előtt. Nem fognal tartalékolni,már csak azért sem,mert ezt a bajnoki címet könnyebb elérniük. Egy X elég nekik,nem fognak sehogy sem tartalékolni,ebben felesleges bízni. A ligáért jönnel,emberemlékezet óta nem nyerték meg,most óriási sanszuk van rá,nem fogjnak tartalékolni egy bizonytalan kimenetelű bl miatt.
A legjobbunkat kell adni,vagy közel azt,hogy esélyünk legyen,a helyzeteinket meg kegyetlenül gólra kell váltani,mert nem lesz sok belőle!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.05.16. 08:13:50

úgy látom, itt is szépen "lejön" a csapat állapota, ami régen nem volt: negatív a hangulat a meccs kimenetelét illetően. ahogy már írtam, jelenleg jobb csapatuk van a matracosoknak és kevesebbel is beérhetik (döntetlen) ezért a zászló -alapból - nekik áll, ez nem vitás de: van azért egy reményünk, ha nem a Liga (vagy mindkettő) kell nekik, hanem a BL.! akkor bizony tartalékolniuk kell, ténylegesen energiát, embert, hajtást és mentálisan is. ezt kellene kihasználnunk és ha van ebben a brancsban még egy kis hit : a visszavágás esélyét!
én persze reménykedem ahogy eddig is bármikor...., mit is tehetnék?
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.05.16. 06:06:42

Sokaknak lenne elemi érdekük a szombati győzelem. A távozóknak, hogy az utolsó emlék ez legyen róluk. Messinek, hogy ha netán nem sikerül a VB, a klubszint ne legyen vitatható. És a kiegészítő játékosoknak a jövőjük érdekében. És nem valami ördöngösségről van szó. Mindössze 90 perc folyamatos mozgásról és az elvesztett labdák után az azonnali visszatámadásról. Persze az Atletico buszoztatni fog, tehát könnyű nem nlesz. De nem lehetetlen.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.05.15. 23:26:44

Annyi mindenkiért és mindenért kéne megnyerni a ligát, hogy a végén ki kéne tömi az Atleticót.
Titóért, Puyolért, Valdesért, akik távoznak még kb mind tudják, hogy ez az utolsó meccsük - értük is, az adócsalások, fifa bünti, etc... Szal ha mindenkiért kéne lőni egy gólt, csúnya lenne a vége :D

Ez mind szép és jó, de a realitás nem ezt igéri. De azért ez a sok dolog akár egy pluszt is jelenthet, és a játékosok azt mondják magukban, hogy épp azért is megnyerjük. Arra akarok kilyukadni, hogy ez a sok érzelem ami érte a csapatot és a klubbot az elmúlt hetekben, évben akár kitörhet a játékosokon pozitívan is és ezt levetítik a Camp Nou gyepére szombaton.

Eddig nem voltam ennyire pozitív, de ahogy végignéztem Puyi búcsúztatását, legszebb pillanatait, góljait, mondhatni meghatódtam, és ezzel azt hiszem az egész Barca család, de még az egész futballvilág is így érezhet. Szóval ha én innen a messzi távolból átszellemültem, át "Puyolosodtam" akkor mit érezhetnek a játékosok a barátai...Ebből kiindulva csak is pozítivan szabad nekivágni a döntőnek, és aztán lesz ami lesz.
Szorítsunk egy történelmi, évzáró bajnoki ünneplésnek/megemlékezésnek!
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2014.05.15. 16:09:31

BarcafanTomee írta:Fantasztikus visszatekintőt tett közzé az fcbarcelona.com, a 6 legemlékezetesebb Camp Nou- beli Barca-Atletico összefoglalóit szedték össze. 10 perc egy videó, de aki ráér megéri megnézni. Romarióéktól napjainkig.

http://www.fcbarcelona.com/best-fc-barc" target="_blank ... s-camp-nou

Egy élmény, jó szórakozást! :)
Hmmmmm - mennyivel más felfogásban játszott a csapat és benne Messi pl. 2010/11-ben. Gyorsan, energikusan, ötletesen, harcosan, örömmel, lelkesen, nem akarom fokozni.... Jó lenne ezt látni ismét Tőle.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.15. 14:58:47

Leon írta:Azért emlékeztetnék mindenkét,hogy már elég hosszú ideje tartalékosan játszunk,kb a fél csapat hiányzik:
Nincs meg a jobb kapusunk: Valdes
Nincs meg a 3 legjobb védőnk:Alba+Piqué+Puyol
Nincs meg a másik ászunk elöl:Neymar
A 4 védőnkből 2 totál megbízhatatlan: Alves+Mascherano
Elől meg ott van a Pedro+Alexis kettős,ezt inkább nem is kommentálom.
Csak a közép pályánk van nagyjából rendben.
Messi sincs élete formájában de azért csak ő nyerte meg nekünk a húzós meccseket:Villareal,Bilbao
Egyszóval én annak is örülök,hogy egy ilyen viharvert csapattal is ott az esély a bajnoki címre! :D
Szerintem ennek semmi köze a mutatott produkcióhoz.
Emlékeztetlek, hogy a Valdes, Alba, Piqué, 3ös ott volt a Levante és a Valencia ellen, Neymar pedig a pályán volt a Sociedad, Valladolid, Granada és az Atletico elleni meccseken is, ahogy utóbbi kettőn Alba is játszott. Mindketten játszottak a kupadöntőn is. Puyol pedig idén már bőven nem tartozott a jobb védőink közé, amúgy sem valószínű, hogy játszott volna akármelyik meccsen.
A lényeg az, hogy a hiányzókkal sem lett volna jobb ez a csapat, amikor a pályán voltak akkor sem jelentettek meghatározó különbséget.
Az idei csapatban kár bízni, mert csak forgatják a szurkolókban a kést. Én a helyükben mélységesen hallgatnék az idei teljesítmény után, nem fogadkoznék századjára is. Átlátszó. Mert bár az Atletico nagyon erős csapat, de ez a Barca egy Getafe vagy egy Elche ellen sem tudna bajnoki döntőt nyerni. Nemhogy az Ateltico ellen.
Reménykedni lehet, de felesleges, mert szombaton egy döntetlennél többet nem fogunk elérni, az biztos... Mondjuk ez után a tavasz után nem is várok mást ettől a csapattól, csak tesze-tosza labdatologatást, sétálgatást és dumálást. :roll:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.15. 14:39:56

Leon írta:Azért emlékeztetnék mindenkét,hogy már elég hosszú ideje tartalékosan játszunk,kb a fél csapat hiányzik:
Nincs meg a jobb kapusunk: Valdes
Nincs meg a 3 legjobb védőnk:Alba+Piqué+Puyol
Nincs meg a másik ászunk elöl:Neymar
A 4 védőnkből 2 totál megbízhatatlan: Alves+Mascherano
Elől meg ott van a Pedro+Alexis kettős,ezt inkább nem is kommentálom.
Csak a közép pályánk van nagyjából rendben.
Messi sincs élete formájában de azért csak ő nyerte meg nekünk a húzós meccseket:Villareal,Bilbao
Egyszóval én annak is örülök,hogy egy ilyen viharvert csapattal is ott az esély a bajnoki címre! :D
Ezért kell gondolni a minőségi cserékre és nem Sergi Roberto-kal, meg Bagnack-al nekifutni a szezonnak (aki lényegében a B-ben is csere).
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2014.05.15. 14:29:20

A pályán levő játékosok alkotják a csapatot!!!! Ma ők a Barca!!! Övék a felelősség. Így alakult?
Igen. Így.Tehát: nekik kell győzni, mert képesek is.
Bízzunk, és szurkoljunk!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.15. 11:26:38

Azért emlékeztetnék mindenkét,hogy már elég hosszú ideje tartalékosan játszunk,kb a fél csapat hiányzik:
Nincs meg a jobb kapusunk: Valdes
Nincs meg a 3 legjobb védőnk:Alba+Piqué+Puyol
Nincs meg a másik ászunk elöl:Neymar
A 4 védőnkből 2 totál megbízhatatlan: Alves+Mascherano
Elől meg ott van a Pedro+Alexis kettős,ezt inkább nem is kommentálom.
Csak a közép pályánk van nagyjából rendben.
Messi sincs élete formájában de azért csak ő nyerte meg nekünk a húzós meccseket:Villareal,Bilbao
Egyszóval én annak is örülök,hogy egy ilyen viharvert csapattal is ott az esély a bajnoki címre! :D
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2014.05.15. 11:13:45

Kovbal88 írta:Decemberben se akartak nyerni az Atletico ellen jó volt az iksz, múlthéten nem tudtuk megverni az Elhe-t... attól, hogy keményen edzünk egy hetet, meg kertipartizunk, nem leszünk bajnokok. Megy a nagy ígérgetés aztán nulla teljesítmény, mint a Bayern ellen tavaly.. Negatív a hangulat, most ez a valóság. Hetek óta nem rúgunk gólokat, csak tizenegyesből...
Sajnos ez a nagy büdös valosàg. Nem vàrok csodàt én sem, öszintén szolva màr az meglepne, ha golt rugnànk. De ne legyen igazunk.
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2014.05.15. 11:06:02

Csak én kezdem unni az x+1. fogadkozós nyilatkozatot? Persze, értem én, mégis mit mondana, hogy szarunk rá, majd elalibizünk, aztán lesz valami? De akkor... inkább ne mondana semmit.

Aki idén tavasszal még el tudja hinni, hogy a játékosok egyetlen célja a Liga megnyerése, és majd most, majd Tatáért, majd blabla... azt őszintén irigylem.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.05.15. 10:57:57

BarcafanTomee írta:Xavi nyilatkozatát olvasva, annál a résznél mikor mondja, hogy reméli telt ház lesz, az jutott eszembe, hogy most nincs semmiféle kampány, hogy minél több szurkoló jöjjön és buzdítsa a csapatot?

Emlékszek az Inter elleni visszavágó előtt mekkora felhajtás volt. És ez se kisebb jelentőségű meccs, sőt!

Vagy arról lehet szó, hogy mikor mindig ment a fogadkozás meg a felhajtás akkor bukta lett a vége és most inkább nagy a "csönd" ?

Azért remélem 95 ezer meg 11 habzó szájú culé vért fog inni a meccs előtt.
Decemberben se akartak nyerni az Atletico ellen jó volt az iksz, múlthéten nem tudtuk megverni az Elhe-t... attól, hogy keményen edzünk egy hetet, meg kertipartizunk, nem leszünk bajnokok. Megy a nagy ígérgetés aztán nulla teljesítmény, mint a Bayern ellen tavaly.. Negatív a hangulat, most ez a valóság. Hetek óta nem rúgunk gólokat, csak tizenegyesből...
Válasz küldése