Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.12.22. 16:44:31

Chino írta:
pep71 írta:
Gareth Tello írta:Piqué-Mascherano...

Barcelona line-up (official): Pinto - Alves Pique Mascherano Alba - SergiRoberto Busquets Iniesta - Pedro Cesc Alexis

Bench Barcelona: Oier, Montoya, Bartra, Adriano, Song, Dongou, Tello

Robnak örülök, elöl Sáncheznek kellene varázsolnia, no meg Iniestának.

Visca el Barça!
Hát én nem örülök Robnak, eddig semmi komolyat nem mutatott, igaz nem is játszott sokat, de a azért volt egy-két helyzete azokat rendre elpuskázta, de cáfoljon rám. Cesc-et erőltetni megint középcastárként, én nem tudom mit néznek az edzők, de így nagyon gyengének tűnik a támadósor.
Bartrat is hiányolom, szvsz nagyon jó formában van és Piquevel is jól megértik egymást.

Én örülök Robnak. Hiába nincs annyi tapasztalata, de vele sokkal offenzívebb és intenzív a csapatjáték, amire nagy szükség lesz a támadósort elnézve.
Viszont a madridi középpályát meg kell bénítani, mert nagyon gyorsak. Szerintem ezért játszik Song helyett SR. A kameruni hiába swfwnzív játékos, túlságosan lassú ehhez, kész öngyilkosság lenne őt játszatni.
Remélem Alexis előkap valamit a cilinderből vagy Cesc lehoz végre egy jó meccset támadóként.[
/quote]
Az biztos, hogy Rob gyorsabb mint Song, de ütközni biztos nem tud olyan jól mint Song.
Inkább a támadás szervezésekben és a kulcspasszokban látom Rob szerepét, remélem nem csalódunk és sokkal bátrabb lesz mint az előző meccsein.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7435
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.22. 16:35:01

pep71 írta:
Gareth Tello írta:Piqué-Mascherano...

Barcelona line-up (official): Pinto - Alves Pique Mascherano Alba - SergiRoberto Busquets Iniesta - Pedro Cesc Alexis

Bench Barcelona: Oier, Montoya, Bartra, Adriano, Song, Dongou, Tello

Robnak örülök, elöl Sáncheznek kellene varázsolnia, no meg Iniestának.

Visca el Barça!
Hát én nem örülök Robnak, eddig semmi komolyat nem mutatott, igaz nem is játszott sokat, de a azért volt egy-két helyzete azokat rendre elpuskázta, de cáfoljon rám. Cesc-et erőltetni megint középcastárként, én nem tudom mit néznek az edzők, de így nagyon gyengének tűnik a támadósor.
Bartrat is hiányolom, szvsz nagyon jó formában van és Piquevel is jól megértik egymást.

Én örülök Robnak. Hiába nincs annyi tapasztalata, de vele sokkal offenzívebb és intenzív a csapatjáték, amire nagy szükség lesz a támadósort elnézve.
Viszont a madridi középpályát meg kell bénítani, mert nagyon gyorsak. Szerintem ezért játszik Song helyett SR. A kameruni hiába swfwnzív játékos, túlságosan lassú ehhez, kész öngyilkosság lenne őt játszatni.
Remélem Alexis előkap valamit a cilinderből vagy Cesc lehoz végre egy jó meccset támadóként.
Forca Barca!!!!
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.12.22. 16:10:54

Gareth Tello írta:Piqué-Mascherano...

Barcelona line-up (official): Pinto - Alves Pique Mascherano Alba - SergiRoberto Busquets Iniesta - Pedro Cesc Alexis

Bench Barcelona: Oier, Montoya, Bartra, Adriano, Song, Dongou, Tello

Robnak örülök, elöl Sáncheznek kellene varázsolnia, no meg Iniestának.

Visca el Barça!
Hát én nem örülök Robnak, eddig semmi komolyat nem mutatott, igaz nem is játszott sokat, de a azért volt egy-két helyzete azokat rendre elpuskázta, de cáfoljon rám. Cesc-et erőltetni megint középcastárként, én nem tudom mit néznek az edzők, de így nagyon gyengének tűnik a támadósor.
Bartrat is hiányolom, szvsz nagyon jó formában van és Piquevel is jól megértik egymást.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.12.22. 16:05:01

Pinto
Montoya-Bartra-Pique-Adriano
Busquets
Iniesta-Cesc
Alves-Alexis-Alba
LEhet, hogy Dani és Jordi veszélyesebb lenne mint Pedro és Tello...
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.22. 16:04:38

Piqué-Mascherano...

Barcelona line-up (official): Pinto - Alves Pique Mascherano Alba - SergiRoberto Busquets Iniesta - Pedro Cesc Alexis

Bench Barcelona: Oier, Montoya, Bartra, Adriano, Song, Dongou, Tello

Robnak örülök, elöl Sáncheznek kellene varázsolnia, no meg Iniestának.

Visca el Barça!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gareth Tello 2013.12.22. 16:06:07-kor.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.12.22. 15:47:50

ha csinálunk egy kis leltárt, van azért a kezdőben (lesz) Alves,Alba Piqué,Iniesta, Busqets, Fabregas akik minőségben bőven a Getafe játékosai felett állnak tehát a minőségi fölény még így is biztosított.szándékosan nem említettem a kiherélt támadósorunkat mert azok így együtt a szürke spanyol átlagot képviselik, de azért ki jöhet nekik a lépés. ez elsősorban akkor lehetséges, ha csapatként hozza a Barca a saját színvonalát. ami engem illet biztos győzelmet várok.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2013.12.22. 14:57:45

Le a kalappal az Atlecito előtt, felnőttek a feladathoz, akár a bajnoki címre is esélyesek lehetnek. Mindent jóval kevesebb pénzből, mint a két nagy a BL-ben mennek. Öröm és boldogság lehet most náluk...
Mindez, Messi, Ronaldo, Bale nélkül
socio66

2013.12.22. 14:05:03

Azok az idők jutnak eszembe, amikor 2007-8 környékén hónapokra kidőlt, vagy gyengélkedett a teljes támadósorunk, és Dos Santos, Bojan, Gudjohnsen-szintű játékosokra volt bízva a góllövés, hát nem sok köszönet volt benne. :)
Most azért jobb a helyzet szerencsére, de félek ha agresszívan lép fel az ellenfél, nem lesz elég erő a csapatban, hogy felvegye a kesztyűt, megy majd a tökölés ezerrel a kapu előtt.
Szenvedős döntetlenre számítok, de ha sikerül nyerni, az lélektanilag nagy lépés lehet a bajnoki cím felé.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7435
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.22. 13:53:28

connor írta: Nekem a Sport.es által felvázolt hadrend tűnik a legjobbnak.
http://www.sport.es/es/noticias/barca/p" target="_blank ... sc-2949281
Nekem is ez a felállás tetszene, bérmennyire sem szeretném Tellot a kezdőben látni. (mondjuk, ha ő van a kezdőben, nem lenne sokkal kockázatosabb Dongou-val kiállni, aztán 60
. perc körül jöhetne a csere)
Az első hármasunk nem elég offenzív, ezért kellene Cesc mögéjük, mert egy Song-Busi kettős nem tud kellő nyomást gyakorolni, és a támadóink se olyan hidegvérű csatárok.
Akkor nagyon necces lesz, ha mi kapjuk az elsőt, két gólt egy ilyen megtépázott csapattal egy bunkert játszó Getafenak Madridban iszonyatosan nehéz lesz rúgni. Nagyon fontos lesz a hatékony letámadás, ami Alexissel és Pedroval, egy Xavinál jóval gyorsabb Fabregassal nem tűnik megvalósíthatatlannak.
Remélem legalább egy szenvedős egy gólos győzelmet ki tudunk nyögni, engem már az se érdekelne milyen játékkal, csak hozzuk el a 3 pontot.
Forca Barca!!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.12.22. 13:45:49

Bob most megnézheti, hogy mire mentünk volna idén a "munkásokkal", mivel Messi mellett Neymar sem fog játszani.
csak ezt ne mondd, mert ha pedro góljával nyerünk, akkor még feleslegesebb lesz neymar. :lol:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.22. 13:01:10

S.Agüero írta:Possible line-up (vs Getafe): Pinto - Alves Pique Bartra Alba - Iniesta Busquets SergiRoberto - Pedro Cesc Alexis ‪#‎fcblive‬ [rac1]

Kíváncsi leszek a kezdőre.
Én inkább Dongou-t tenném a kezdőbe, és Cesc menne vissza a középpályára, de még az is lehet, hogy a Busi-Song kettős fog kezdeni... :roll:
Szenvedős meccsnek ígérkezik, de mégis valamiért egy simább győzelem lesz szerintem. :)
Azért sztem Dongou kezdetése erős lenne. Menjen be akkor akár Alexis középre, de Cesc lesz ott az biztos.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.12.22. 12:45:51

Sok jót sajnos nem várok a mai meccstől, pedig nagyon kellene a győzelem. Bob most megnézheti, hogy mire mentünk volna idén a "munkásokkal", mivel Messi mellett Neymar sem fog játszani.
Nem értem, hogy miért nem tudtuk megóvni Neymar sárga lapját, hogy mindenképp behúzzuk a mai meccset. A Pedro-Cesc-Sánchez és a Sánchez-Pedro-Tello csatársor is gyengének tűnik ahhoz, hogy az egyik "mumus" pályáján győzzünk, bár a kettő közül talán utóbbi tűnik jobbnak, lendületesebbnek és akkor Fabregás is a sajtá helyén játszhatna, Xavi posztján, Iniesta-val párban és akkor a kp-án legalább stabil lenne. A Song-Busquets kettős feleslegesnek tűnne nekem egy olyan meccsen, ahol mindenképp gólokat kellene szerezzünk, mert valószínűleg egyet kapni fogunk már csak az utóbbi évek statisztikái alapján is, ráadásul egy betömörülő ellenfél ellen teljesen felesleges lenne egy védekezőbb felfogású kp.
Nekem a Sport.es által felvázolt hadrend tűnik a legjobbnak.
http://www.sport.es/es/noticias/barca/p ... sc-2949281" target="_blank
Avatar
garamm
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:34:39
Tartózkodási hely: Ejrópa

2013.12.22. 08:43:51

Hola!

A főoldal nyitó cikkéből: "a Barcelona Madridban szombaton délután a Getafe ellen."
Aprócska elírás. Ma vasárnap van.

A mai eredménytől függetlenül, kívánok boldog karácsonyt az Eurobarca munkatársainak, olvasóinak! :D
Hajrá Barca!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.12.21. 23:55:39

Possible line-up (vs Getafe): Pinto - Alves Pique Bartra Alba - Iniesta Busquets SergiRoberto - Pedro Cesc Alexis ‪#‎fcblive‬ [rac1]

Kíváncsi leszek a kezdőre.
Én inkább Dongou-t tenném a kezdőbe, és Cesc menne vissza a középpályára, de még az is lehet, hogy a Busi-Song kettős fog kezdeni... :roll:
Szenvedős meccsnek ígérkezik, de mégis valamiért egy simább győzelem lesz szerintem. :)
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2013.12.21. 17:06:01

Pinto - Alves, Piqué, Bartra/Mascherano, Alba/Adriano - Busquets, Song, Iniesta - Alexis, Fábregas, Pedro

Ilyesmi kezdőre gyanakszom. Normális cserénk nagyon nincs, Tello, Roberto és Alba/Adriano jöhet majd be...
Szenvedős meccs lesz, de szerintem egy góllal (0:1/1:2) nyerünk. Abban pedig valamiért egészen biztos vagyok, hogy nem kapunk ki.

Én személy szerint inkább tolnám egy Busquets-Iniesta-Roberto/Fábregas középpályával, de ez megint azt a problémát vetíti elő, hogy csak akkor tudnánk a három csatárposzton effektíve három csatárral kezdeni, ha Dongou vagy Tello bekerülne a kezdőbe. Erre pedig gyakorlatilag semmi esélyt nem látok...ennél az is sanszosabb, hogy Roberto kezd, de az sem túl valószínű.
Így viszont marad az, hogy Busquets és Song egyszerre játszanak, ráadásul úgy, hogy Song játszik egyel feljebb, kvázi Xavi helyén.
Pedig ezt is inkább nézném fordítva, mert Busquets simán van annyira jó futballista, hogy Iniestával párban irányítson (irányít ő így is, csak nem úgy... :) ).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kurdt 2013.12.22. 10:03:07-kor.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.21. 16:44:24

Barcaman1993 írta:Már játszott jó párszor azon a poszton, ilyenkor Fabregast általában Martino hátrahúzta. Ügyes volt, de remélem, hogy most nem lesz rá szükségünk. A nagyobb neveknek most (Fabre, Ini, Alexis) ki kell húzni vmit a cilinderből, mert ez nem lesz sétagalopp. Most se Messi, se Neymar nem fogja hozni a meccset, ráadásul Xavi is ezek szerint sérült. Titkon szurkolok Pedronak, hátha sikerült most összekapnia magát, elég sok gólt lőtt mostanában.
Tudom, de tétmeccsen is, mondjuk húsz percnél hosszabb időtartamig. :D

Hát igen, nem lesz könnyű, remélem, valamelyik srácunk megrázza magát, bár ha egy hihetetlenül balszerencsés öngóllal nyernénk, engem az sem zavarna.

Amúgy Dongou lesz a csodafegyver. 8)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.21. 16:42:21

Gareth Tello írta: Egyébként egyszer Rob gyereket is megnézném Messi-poszton. (Mondjuk nyilván nem élesben kísérleteznék ezzel, de ha vezetünk két-három góllal, akkor be lehetne hozni oda, kíváncsi lennék, hogy tolná.)
Már játszott jó párszor azon a poszton, ilyenkor Fabregast általában Martino hátrahúzta. Ügyes volt, de remélem, hogy most nem lesz rá szükségünk. A nagyobb neveknek most (Fabre, Ini, Alexis) ki kell húzni vmit a cilinderből, mert ez nem lesz sétagalopp. Most se Messi, se Neymar nem fogja hozni a meccset, ráadásul Xavi is ezek szerint sérült. Titkon szurkolok Pedronak, hátha sikerült most összekapnia magát, elég sok gólt lőtt mostanában.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.21. 16:35:33

Barcaman1993 írta:Húha. Martino megnevezte a keretet, amit magával visz Madridba: Pinto, Olazábal, Montoya, Piqué, Fàbregas, Pedro, Iniesta, Alexis, Mascherano, Bartra, Sergio, A. Song, Jordi Alba, Tello, Adriano, Dani Alves, Sergi Roberto & Dongou.

Se Xavi, se Puyol. Előbbi nyilván sokkal nagyobb hiányzó lesz. Ezzel még sokkal keményebb meccs lesz. Nagyon remélem, hogy Fabregast a középpályára vezényli és Alexis, vagy Dongou lesz középen. Mondjuk sztem Fabregas lesz elől és Song fog kezdeni a helyén, de ennek nagyon nem örülnék.
Egyébként egyszer Rob gyereket is megnézném Messi-poszton. (Mondjuk nyilván nem élesben kísérleteznék ezzel, de ha vezetünk két-három góllal, akkor be lehetne hozni oda, kíváncsi lennék, hogy tolná.)

Még mindig a Sánchez-Dongou-Pedro hármas lenne talán a legjobb elöl, mögöttük a Cesc-Ini párossal.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.21. 16:31:58

Húha. Martino megnevezte a keretet, amit magával visz Madridba: Pinto, Olazábal, Montoya, Piqué, Fàbregas, Pedro, Iniesta, Alexis, Mascherano, Bartra, Sergio, A. Song, Jordi Alba, Tello, Adriano, Dani Alves, Sergi Roberto & Dongou.

Se Xavi, se Puyol. Előbbi nyilván sokkal nagyobb hiányzó lesz. Ezzel még sokkal keményebb meccs lesz. Nagyon remélem, hogy Fabregast a középpályára vezényli és Alexis, vagy Dongou lesz középen. Mondjuk sztem Fabregas lesz elől és Song fog kezdeni a helyén, de ennek nagyon nem örülnék.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2013.12.21. 14:31:47

Vasárnap kiderűl, hogy bajnokok leszünk vagy,......

A Getafe – a madridi együttes kilenc esztendeje tagja a Primera Divisiónnak – pályáján, az Alfonso Coliseum Pérez Stadionban, amikor nyerni tudott a Barcelona (2004/2005, 2005/2006, 2008/2009, 2009/2010, 2010/2011, 2012/2013 – sorrendben 2-1, 3-1, 1-0, 2-0, 3-1, 4-1) - mindig bajnok lett! Ha nem nyert (2006/2007, 2007/2008, 2011/2012 – sorrendben 1-1, 2-0, 1-0), akkor a Real Madrid végzett az élen..........

....tehát, igen fontos meccs vár ránk.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.17. 19:02:41

Még a Villarreal-meccshez:
http://www.youtube.com/watch?v=lqyUZtZ1iAI" target="_blank
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.16. 00:56:57

barca99 írta: Nem tudom sem többször, sem máshogy leírni. Ha nem gálázva nyerünk 5-0-kra, akkor pánik, vészharang, minden van a fórumon, mert ez a keret mennyivel jobb a többinél, szóval alap, hogy így kell nyernünk. Viszont ez sehol nem így működik. Érted, neked lehet az elvárás, hogy mivel erősebb a keretünk, simán nyerjünk 10 perc alatt, csak ennek nincs köze a realitáshoz.
Úgy látom, sokkal jobban szeretsz egy általad kitalált véleménnyel vitatkozni, mint azzal, amit leírok, úgyhogy azt hiszem ehhez rám nincs is szükség, további jó szórakozást.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.12.15. 23:00:05

sjd írta:
barca99 írta: Csak érted, a lényeg pont az, hogy tavaly ezekkel a játékosokkal nem ment a védekezés, a megfojtás, most meg igen. Te legyintesz, mintha ez alap lenne (de legalábbis valami hasonló módon írtál róla), pedig nagyon nem.
És mennyivel racionálisabb kiszúrni a mélypontot és ahhoz viszonyítgatni? Inkább az lenne az alap egy Barcelonától, hogy a Bayern 7et tesz közé? Azért én úgy gondolom, hogy ebben a keretben több van annál, hogy már hallelujázni kéne, ha nem az van, hogy minden útszéli csapat gólt rúg nekünk.
Úgy érzem, hogy ha most a 10. helyen állnánk, akkor is meg tudnád magyarázni, hogy ilyen a foci meg nem lehet minden csapatot megverni.
barca99 írta: Az lehet, hogy közvetlenül nem Tatát hibáztatod, de ha azt írod, hogy már megint nem dolgoztunk ki helyzeteket, akkor abban benne van, hogy nem megfelelő a taktika, ami meg ugye az edző kritikája. :)
Légy szíves ne próbáld meg megmagyarázni nekem, mire gondolok, sokan megpróbálták már, és senkinek sem sikerült. :wink: Én úgy gondolom, hogy a támadások eredménytelenségéhez hozzátartozik, hogy Montoya rossz döntéseket hozott, ezt akárhogy is csűröd-csavarod, így lesz.
barca99 írta: A szint meg pont attól lesz képzeletbeli, hogy te/ti folyamatosan ezt várjátok el, már egyfajta alapként, de ezen a fórumon már leírtam néhányszor, hogy ilyen legfeljebb egy virtuális világban a monitorodról köszönhet vissza, mert olyan csapatot sehol nem fogsz találni, akinek nincsenek szenvedősebb periódusai, izzadós meccsei.
És akkor ne is nevezzük nevén a szenvedős periódust, hanem dugjuk homokba a fejünket, hogy 'jaj, de ügyesek voltak"?
Nem tudom sem többször, sem máshogy leírni. Ha nem gálázva nyerünk 5-0-kra, akkor pánik, vészharang, minden van a fórumon, mert ez a keret mennyivel jobb a többinél, szóval alap, hogy így kell nyernünk. Viszont ez sehol nem így működik. Érted, neked lehet az elvárás, hogy mivel erősebb a keretünk, simán nyerjünk 10 perc alatt, csak ennek nincs köze a realitáshoz.

A szenvedős periódusokat meg nyugodtan leírhatod. Azt ne írd, hogy nincs helyzetünk, ha nem így volt.

Kép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.12.15. 22:05:44

Itt egy jó kis videó,ami bemutatja játékosok napját a meccsek előtt és után.

http://www.youtube.com/watch?v=80xC5aqgQfs" target="_blank

Majd figyeljétek a vége felé Songot. :mrgreen: Szerintem Alves a stylistja.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.15. 20:19:02

barca99 írta: Csak érted, a lényeg pont az, hogy tavaly ezekkel a játékosokkal nem ment a védekezés, a megfojtás, most meg igen. Te legyintesz, mintha ez alap lenne (de legalábbis valami hasonló módon írtál róla), pedig nagyon nem.
És mennyivel racionálisabb kiszúrni a mélypontot és ahhoz viszonyítgatni? Inkább az lenne az alap egy Barcelonától, hogy a Bayern 7et tesz közé? Azért én úgy gondolom, hogy ebben a keretben több van annál, hogy már hallelujázni kéne, ha nem az van, hogy minden útszéli csapat gólt rúg nekünk.
Úgy érzem, hogy ha most a 10. helyen állnánk, akkor is meg tudnád magyarázni, hogy ilyen a foci meg nem lehet minden csapatot megverni.
barca99 írta: Az lehet, hogy közvetlenül nem Tatát hibáztatod, de ha azt írod, hogy már megint nem dolgoztunk ki helyzeteket, akkor abban benne van, hogy nem megfelelő a taktika, ami meg ugye az edző kritikája. :)
Légy szíves ne próbáld meg megmagyarázni nekem, mire gondolok, sokan megpróbálták már, és senkinek sem sikerült. :wink: Én úgy gondolom, hogy a támadások eredménytelenségéhez hozzátartozik, hogy Montoya rossz döntéseket hozott, ezt akárhogy is csűröd-csavarod, így lesz.
barca99 írta: A szint meg pont attól lesz képzeletbeli, hogy te/ti folyamatosan ezt várjátok el, már egyfajta alapként, de ezen a fórumon már leírtam néhányszor, hogy ilyen legfeljebb egy virtuális világban a monitorodról köszönhet vissza, mert olyan csapatot sehol nem fogsz találni, akinek nincsenek szenvedősebb periódusai, izzadós meccsei.
És akkor ne is nevezzük nevén a szenvedős periódust, hanem dugjuk homokba a fejünket, hogy 'jaj, de ügyesek voltak"?
Válasz küldése